donderdag 13 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

50e Massaloop

Oostkapelle, zaterdag 18 maart 2017 - Organisatie: Dynamica
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Joeri Versluis (PR 59.17) Middelburg1.00.26minMse   14.892  4:024.14333
2  Arjo Verhage (PR 56.45) Aagtekerke1.01.19minM45   14.678  4:054.08305
3  Tom van WouweBerchem1.01.27minMse   14.646  4:064.07301
4  Willem de KorteBiggekerke1.03.12minMse   14.241  4:133.96250
5  Edwin van Alphen (PR 58.08) Vlissingen1.03.39minM45   14.140  4:153.93238
6  Rob Schaap (PR 1.00.12) Vlissingen1.04.01minM55   14.059  4:163.91228
7  Gerard van der Male (PR)Westkapelle1.06.08minMse   13.609  4:253.78175
8  Matthew SimonsZierikzee1.06.20minMse   13.568  4:253.77170
9  Bart de Visser (PR 1.02.06) Serooskerke1.06.36minMse   13.514  4:263.75164
10  Ronald Geertse (PR 1.02.43) Serooskerke1.06.38minMse   13.507  4:273.75163
11  Rinus van de Woestijne (PR 1.02.41) Middelburg1.06.41minMse   13.497  4:273.75162
12  Erik Kok (PR 55.06) Arnemuiden1.08.10minM45   13.203  4:333.67131
13  Henk Lous (PR 1.02.11) Vlissingen1.09.28minM55   12.956  4:383.60106
14  Bram Verhage (PR 58.39) Aagtekerke1.09.37minM50   12.928  4:383.59103
15  Vincent de Lange (PR 1.06.34) Middelburg1.09.44minMse   12.906  4:393.59101
16  Leo Dalebout (PR 1.05.20) Gapinge1.09.53minM55   12.879  4:403.5898
17  Marcel Vervuurt (debuut) Middelburg1.10.20minMse   12.796  4:413.5591
18  Leo Janse (PR 1.06.16) Middelburg1.10.28minM50   12.772  4:423.5588
19  Jurjen Swiers (PR 1.01.35) Vlissingen1.10.35minM50   12.751  4:423.5486
20  Johan de Vlieger (PR 48.00) Vlissingen1.10.46minM60   12.718  4:433.5383
21  Jack Smits (PR 1.07.22) Oost-Souburg1.10.48minM55   12.712  4:433.5383
22  Corne Nieuwkerk (PR)Koudekerke1.12.10minMse   12.471  4:493.4662
23  Kees den Hollander (PR 1.05.56) Dreischor1.12.24minMse   12.431  4:503.4559
24  Joris MaljaarsDordrecht1.12.39minMse   12.388  4:513.4456
25  Geert-Jan Jobse (PR 1.06.28) Vlissingen1.13.05minM50   12.315  4:523.4250
26  Guido Moison (PR 1.13.26) Middelburg1.13.33minMse   12.237  4:543.4045
27  Manfred Scheiber (PR 1.03.32) Domburg1.13.50minMse   12.190  4:553.3941
28  Rinus Witte (PR 56.55) Sint Laurens1.14.09minM50   12.138  4:573.3738
29  Guy van WouweEdegem1.14.20minMse   12.108  4:573.3636
30  Kees de Visser (PR 1.10.16) Aagtekerke1.14.28minM50   12.086  4:583.3634
31  Gerrit Spaans (PR 1.12.52) Goes1.15.00minM60   12.000  5:003.3329
32  Laurens van der Haven (PR 1.01.03) Wissenkerke1.15.04minM50   11.989  5:003.3329
33  Seth Dijkstra (PR 1.02.12) Middelburg1.15.11minM45   11.971  5:013.3327
34  Leonard van Moolenbroek (debuut) Middelburg1.15.24minMse   11.936  5:023.3225
35  Adrie van den Bosse (PR 1.10.48) Oostkapelle1.15.51minMse   11.866  5:033.3022
36  Izaak Dekker (PR)Middelburg1.16.02minMse   11.837  5:043.2920
37  John GodschalkMade1.16.08minMse   11.821  5:053.2819
38  Kees van der Heijden (PR 1.10.33) Vlissingen1.16.12minMse   11.811  5:053.2819
39  Hans Tramper (PR 1.07.58) Goes1.17.10minMse   11.663  5:093.2412
40  Stephan DownZierikzee1.17.12minMse   11.658  5:093.2412
41  Matthijs van Straten (PR 1.10.43) Vlissingen1.17.15minMse   11.650  5:093.2412
42  Marcel SchonenVlissingen1.17.18minMse   11.643  5:093.2311
43  Martin Francke (debuut) Middelburg1.17.20minMse   11.638  5:093.2311
44  Jan BakkerMiddelburg1.17.23minMse   11.630  5:103.2311
45  Michel Sinke (debuut) Middelburg1.17.24minM40   11.628  5:103.2311
46  Job Hoogesteger (PR 1.13.10) Kapelle-Biezelinge1.17.27minMse   11.620  5:103.2310
47  Johan de Wolf (debuut) Vlissingen1.17.29minM50   11.615  5:103.2310
48  Erwin Clowting (PR 1.09.54) Vlissingen1.18.02minM55   11.534  5:123.207
49  Andre van den Hooven (PR 1.11.16) Oost-Souburg1.18.26minMse   11.475  5:143.196
50  Petra Verhulst (PR 1.14.25) Westkapelle1.20.23minV45   11.196  5:223.1168
51  Suzanne Geschiere (PR 1.15.25) Middelburg1.20.44minVse   11.148  5:233.1064
52  Jack van Aspert (PR 1.02.24) Middelburg1.22.15minM60   10.942  5:293.04-
53  Cobi Louwerse (debuut) Veere1.22.24minVse   10.922  5:303.0344
54  Stefan van Hemert (debuut) Middelburg1.23.09minMse   10.824  5:333.01-
55  Piet Beijer (PR 1.08.33) Middelburg1.23.31minM65   10.776  5:342.99-
56  Marco PosthumaMiddelharnis1.23.33minMse   10.772  5:342.99-
57  John Jansen (PR 1.16.46) Lewedorp1.26.04minM60   10.457  5:442.90-
58  Marinus Dijkhuizen (debuut) Vlissingen1.26.26minMse   10.413  5:462.89-
59  Robert van Moolenbroek (debuut) Middelburg1.26.39minMse   10.387  5:472.89-
60  Ineke Tempelaar (PR 1.18.29) Vlissingen1.26.46minV55   10.373  5:472.8810
61  Lena Kleingeld (PR)Vlissingen1.26.48minVse   10.369  5:472.8810
62  Edwin Israel (PR 1.20.46) Middelburg1.27.52minMse   10.243  5:512.85-
63  Veronica Vriend (PR 1.23.40) Middelburg1.28.22minVse   10.185  5:532.834
64  Arthur Stijns (PR 1.20.18) Oudelande1.29.33minM65   10.050  5:582.79-
65  Remke van Belzen (PR 1.24.10) Arnemuiden1.32.39minV45   9.714  6:112.70-
66  Dylan de Hartog (PR 1.20.05) Middelburg1.33.18minMse   9.646  6:132.68-
67  Peter Castel (PR 1.27.37) Goes1.34.14minM55   9.551  6:172.65-
68  Rob de ZwartAruba1.36.09minMse   9.360  6:252.60-
Mannen: 61 (89.71%) => M40=1 - M45=4 - M50=8 - M55=6 - M60=4 - M65=2 - Mse=36
Vrouwen: 7 (10.29%) => V45=2 - V55=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2020Tim van den Broeke54:39Nick van den Bleeken54:52Peter Biewenga56:05Carolien van de Kreeke1:03:0165
2019Wouter Verstraate56:18Peter Biewenga57:31Michel Schrier57:51Carolien van de Kreeke1:03:1966
2018Huub van Noorden55:06Jorim de Boks59:16Arjo Verhage1:00:44Martine Lust1:13:1742
2017Joeri Versluis1:00:26Arjo Verhage1:01:19Tom van Wouwe1:01:27Petra Verhulst1:20:2368
2016Arjo Verhage1:01:37Bart de Visser1:03:32Ewald Provoost1:04:21Jenny de Nooijer1:14:4547
2015Adriaan Walhout53:48Wim van Sparrentak56:42Arjo Verhage57:48Carolien van de Kreeke1:03:2186

12.7 km

2014Erwin Harmes42:26Huub van Noorden45:15Ronnie Overgaauw45:32Monique Verschuure53:26117
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sven Vermeulen (PR 36.39) Vlissingen40.50minM40   14.694  4:054.08258
2  Jan HoppenbrouwersKnokke41.29minMse   14.464  4:094.02230
3  Jorim de Boks (PR 35.00) Middelburg43.55minMse   13.662  4:243.80140
4  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke44.06minMse   13.605  4:253.78134
5  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Vlissingen45.38minM50   13.148  4:343.6589
6  Jonathan Boon (PR 38.55) Oost-Souburg45.58minM35   13.053  4:363.6381
7  Henk Leeftink (PR 37.43) Oost-Souburg47.04minM50   12.748  4:423.5456
8  Bob Boekema (PR 44.15) Veere47.47minMse   12.557  4:473.4942
9  Eva Boonman (PR 40.58) Middelburg48.04minVse   12.483  4:483.47174
10  ??48.11minMse   12.452  4:493.4635
11  Jan van Vaardegem (PR 35.42) Westkapelle48.14minM45   12.440  4:493.4634
12  Ron Dellebeke (PR 33.54) Oost-Souburg49.42minM55   12.072  4:583.3515
13  Sico Poortvliet (PR 44.18) Middelburg49.44minM50   12.064  4:583.3514
14  Rutger Wondergem (PR 42.39) Middelburg49.46minMse   12.056  4:593.3514
15  Nick Paulusse (PR 43.20) Oost-Souburg49.48minM45   12.048  4:593.3514
16  Elisabeth SchroeversArnemuiden50.26minVse   11.897  5:033.30106
17  Christel Verbeek (PR 39.18) Vlissingen50.34minV50   11.866  5:033.30103
18  Petra Nieuwkerk (PR 48.38) Koudekerke50.36minVse   11.858  5:043.29102
19  Peter Koopman (PR 45.30) Krabbendijke50.40minMse   11.842  5:043.296
20  Willem Huiszoon (PR 47.21) Middelburg50.44minMse   11.827  5:043.296
21  Albert Karstanje (PR 43.41) Middelburg50.46minMse   11.819  5:053.286
22  Annette Bevelander (PR 43.49) Rilland51.48minVse   11.583  5:113.2274
23  Niek van Belzen (PR 41.21) Arnemuiden52.29minM45   11.432  5:153.18-
24  Johan Dekker (PR 42.17) Middelburg52.48minM55   11.364  5:173.16-
25  Tim Vervuurt (PR 40.25) Middelburg52.54minMse   11.342  5:173.15-
26  Dikki Vijlbrief (PR 45.46) Middelburg53.02minVse   11.314  5:183.1450
27  Andre Polfliet (PR 45.37) Oost-Souburg53.13minMse   11.275  5:193.13-
28  Reinier de JongeZoutelande53.15minMse   11.268  5:203.13-
29  Rob de Pagter (PR 39.43) Ritthem53.18minMse   11.257  5:203.13-
30  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg53.54minM35   11.132  5:233.09-
31  Jos Meeuwse (PR 39.37) Arnemuiden54.10minM50   11.077  5:253.08-
32  Bertram Wezenberg (PR 46.18) Kloetinge54.22minMse   11.036  5:263.07-
33  Peter Maranus (PR 45.40) Aagtekerke54.27minMse   11.019  5:273.06-
34  Dave Louws (PR 47.49) Middelburg54.43minMse   10.966  5:283.05-
35  Ilona Harten (PR 47.22) Oost-Souburg54.52minVse   10.936  5:293.0423
36  Matthijs Bode (PR 50.26) Biggekerke55.10minMse   10.876  5:313.02-
37  Johan van Gelder (PR 50.05) Middelburg55.16minMse   10.856  5:323.02-
38  Wim-Paul Lievense (PR 54.58) Middelburg55.56minMse   10.727  5:362.98-
39  Marcel van den Berge (PR 45.27) Zoutelande55.58minMse   10.721  5:362.98-
40  Jan van DrongelenGrijpskerke56.05minMse   10.698  5:372.97-
41  Johnny Maljaars (PR 49.55) Oostkapelle56.09minMse   10.686  5:372.97-
42  Rob Boogaard (PR 43.57) Oostkapelle56.11minMse   10.679  5:372.97-
43  Lex van Zuilen (PR 51.04) Vlissingen56.42minM50   10.582  5:402.94-
44  Bart-Jan van SluijsEde57.21minMse   10.462  5:442.91-
45  Henrike Blokpoel (PR 52.05) Oost-Souburg57.45minVse   10.390  5:472.892
46  Paul NapOostkapelle57.49minMse   10.378  5:472.88-
47  Evelien Wolf (PR 53.25) Oostkapelle59.00minVse   10.169  5:542.82-
48  Bram WisseOostkapelle59.16minMse   10.124  5:562.81-
49  Rob Epker (PR 54.58) Middelburg59.18minMse   10.118  5:562.81-
50  Johan Quist (PR 50.18) Middelburg59.20minM50   10.112  5:562.81-
51  Marcel Besuijen (PR 49.45) Middelburg59.23minMse   10.104  5:562.81-
52  Peter-Paul Lobbezoo (PR 52.59) Middelburg59.37minMse   10.064  5:582.80-
53  Edwin Boogaard (PR 51.23) Zoutelande59.40minMse   10.056  5:582.79-
54  Imo Jongepier (PR 52.05) Nieuw- en Sint Joosland59.45minMse   10.042  5:592.79-
55  Martin Wattel (PR 54.21) Koudekerke59.54minMse   10.017  5:592.78-
56  Rene Nijsse (PR 50.47) Oud-Sabbinge1.00.09minMse   9.975  6:012.77-
57  Elbert Simonse (PR 46.55) Aagtekerke1.01.03minM35   9.828  6:062.73-
58  Renate Klaassen (PR 52.41) Oost-Souburg1.01.09minVse   9.812  6:072.73-
59  Joos Harinck (PR 42.18) Koudekerke1.01.21minMse   9.780  6:082.72-
60  Jan Euser (PR 53.11) Veere1.01.46minMse   9.714  6:112.70-
61  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Middelburg1.01.50minM65   9.704  6:112.70-
62  Lilian de Bruijn (PR)Vrouwenpolder1.01.59minVse   9.680  6:122.69-
63  Jeanet Meeuwse (PR 55.45) Arnemuiden1.02.49minV50   9.552  6:172.65-
64  Annelies Blaas (PR 56.07) Koudekerke1.02.53minVse   9.541  6:172.65-
65  Rian Meertens (PR 59.59) Vlissingen1.03.10minVse   9.499  6:192.64-
66  Annemieke Houmes (PR 55.04) Middelburg1.03.17minVse   9.481  6:202.63-
67  Els Gelok (PR 48.05) Vlissingen1.03.25minVse   9.461  6:212.63-
68  Sjoerd Wassink (PR 57.07) Vlissingen1.03.25minMse   9.461  6:212.63-
69  Niek de RidderVlissingen1.03.29minMse   9.451  6:212.63-
70  Hans van Sluijs (PR 44.40) Middelburg1.03.37minM65   9.431  6:222.62-
71  Johan van Moolenbroek (PR 56.18) Middelburg1.03.41minMse   9.422  6:222.62-
72  Mariska de Bree (PR 52.03) Middelburg1.04.38minVse   9.283  6:282.58-
73  Michelle Kebapci (PR 58.25) Vrouwenpolder1.05.04minVse   9.221  6:302.56-
74  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen1.07.08minV60   8.937  6:432.48-
75  Wilma Schroevers (debuut) Arnemuiden1.07.11minVse   8.931  6:432.48-
Mannen: 55 (73.33%) => M35=3 - M40=1 - M45=3 - M50=6 - M55=2 - M65=2 - Mse=38
Vrouwen: 20 (26.67%) => V50=2 - V60=1 - Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.296 seconden nodig om deze lijst met 143 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

5 km
001 Schroevers Robert    Arnemuiden       260 0:21:40    1eHeer
002 Houmes Micha         Vlissingen       254 0:24:29    2eHeer
003 Pagter Kevin de      Arnemuiden       289 0:24:36    3eHeer
004 Schoofs Bibiane      Ede              265 0:24:58    1eDame
005 Vries Jannie de      Vlissingen       268 0:25:12    2eDame
006 Theune Wendy         Vlissingen       264 0:26:35    3eDame
007 Koster Marianne      Borssele         256 0:26:42    4eDame
008 Houmes Erwin         Vlissingen       253 0:27:11    4eHeer
009 Spruijt Hans         Vlissingen       295 0:27:45    5eHeer
010 Sturm Simone         Oostkapelle      272 0:27:52    5eDame
011 Maljaars Jessica     Middelburg       251 0:28:01    6eDame
012 Vermare Alex         Kapelle          298 0:28:14    6eHeer
013 Sturm Mirjam         Middelburg       257 0:28:18    7eDame
014 Willemse Roel        Aagtekerke       291 0:28:26    7eHeer
015 Vervuurt Valentijn   Middelburg       266 0:28:28    8eHeer
016 Simons  Theo         Middelburg       297 0:29:43    9eHeer
017 Nijsse Gisela        Wolphaartsdijk   259 0:29:46    8eDame
018 Olivier Marco        Vlissingen       296 0:29:49   10eHeer
019 Wichert Sierts       Vlissingen       287 0:29:51   11eHeer
020 Jansma Jan           Vlissingen       255 0:29:53   12eHeer
021 Stegers Bill         Vlissingen       267 0:29:55   13eHeer
022 Aerts Sarijke        Middelburg       262 0:29:57    9eDame
023 Braakman Carina      Middelburg       288 0:29:59   10eDame
024 Dekker Peter         Oostkapelle      293 0:30:01   14eHeer
025 Belle Mia van        Vlissingen       247 0:30:22   11eDame
026 Joziasse Krista      Middelburg       270 0:30:39   12eDame
027 Maljaars Rosanne     Dordrecht        290 0:30:42   13eDame
028 Broek Miriam van den Vlissingen       263 0:31:44   14eDame
029 Wisse Peter          Middelburg       271 0:31:51   15eHeer
030 Neels Marjon         Yerseke          258 0:32:40   15eDame
031 Hamer Maria den      Middelburg       252 0:33:35   16eDame
032 Visser Marja de      Domburg          294 0:34:52   17eDame
033 Koop Annemiek        Vlissingen       249 0:35:05   18eDame
034 Koopman Diana        Krabbendijke     261 0:35:07   19eDame
035 Later Francien de    Middelburg       246 0:35:10   20eDame
036 Helteren Monic van   Middelburg       248 0:36:44   21eDame
037                                       292 0:41:37   22eDame

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020