maandag 6 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

28e Kustcross

Vlissingen, zaterdag 4 maart 2017 - Organisatie: Dynamica
10.14 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica35.19minMse   17.227  3:294.79-
2  Eric WolfertFlakkee37.44minMse   16.124  3:434.48+2:25
3  Michael DewildeSMO37.46minM35   16.109  3:434.47+2:27
4  David BoumanFlakkee37.56minMse   16.039  3:444.46+2:37
5  Michiel LelieRKHAV39.06minMse   15.560  3:514.32+3:47
6  Michel BuijckDynamica39.24minM40   15.442  3:534.29+4:05
7  Arjo VerhageDynamica40.49minM45   14.906  4:024.14+5:30
8  Willem de KorteGonzalez Running40.56minMse   14.863  4:024.13+5:37
9  Benny ThuyRKHAV41.10minM45   14.779  4:044.11+5:51
10  Chris de SmitRKHAV41.24minM35   14.696  4:054.08+6:05
11  Wilko de VosAV'5641.29minM50   14.666  4:054.07+6:10
12  Piet van MourikDelta Sport42.04minM50   14.463  4:094.02+6:45
13  Jan den DobbelaereSHO42.20minM45   14.372  4:103.99+7:01
14  Adriaan WielesScheldesport42.37minM45   14.276  4:123.97+7:18
15  Edwin van AlphenDynamica43.11minM45   14.089  4:163.91+7:52
16  Rob SchaapVlissingen43.55minM55   13.854  4:203.85+8:36
17  Martijn de VriesMiddelburg44.04minM35   13.806  4:213.84+8:45
18  Henrik WesterweeleDynamica44.07minM35   13.791  4:213.83+8:48
19  Mirthe OverkampPhoenix44.24minVse   13.703  4:233.81+9:05
20  Erwin AdanDynamica44.29minMse   13.677  4:233.80+9:10
21  Bart de VisserSerooskerke44.32minMse   13.662  4:243.79+9:13
22  Frederique BurkinWielingen44.37minV45   13.636  4:243.79+9:18
23  Ronald GeertseSerooskerke44.43minM35   13.606  4:253.78+9:24
24  Francois v d BroeckeWielingen44.52minM45   13.560  4:253.77+9:33
25  Ruud GoedhartFlakkee45.08minMse   13.480  4:273.74+9:49
26  Barry de GrootSteenbergen45.16minM35   13.440  4:283.73+9:57
27  Rian van den BroekeDynamica45.20minM55   13.421  4:283.73+10:01
28  Robin de VosAV'5645.36minMse   13.342  4:303.71+10:17
29  Jeroen de NoodDynamica45.57minM35   13.240  4:323.68+10:38
30  Remco KapteijnAV'5646.05minM40   13.202  4:333.67+10:46
31  Henk LousDynamica46.09minM55   13.183  4:333.66+10:50
32  Danmar DeesAV'5646.12minM45   13.169  4:333.66+10:53
33  Alwin de ZeeuwScheldesport46.56minM45   12.963  4:383.60+11:37
34  Walther MurreScheldesport47.09minM45   12.903  4:393.58+11:50
35  Kees den HollanderDreischor47.11minM45   12.894  4:393.58+11:52
36  Johan Loois?47.37minMse   12.777  4:423.55+12:18
37  Jaap van der VeenScheldesport47.58minM45   12.684  4:443.52+12:39
38  Albert PlatteeuwScheldesport48.28minM50   12.553  4:473.49+13:09
39  Pieter MoelkerKloetinge49.30minM45   12.291  4:533.41+14:11
40  Jacques ZamanScheldesport49.51minM55   12.205  4:553.39+14:32
41  Monica SanderseDynamica49.53minVse   12.196  4:553.39+14:34
42  Siem CornelisseDynamica50.04minM65   12.152  4:563.38+14:45
43  Marco BrandesMiddelburg50.07minM35   12.140  4:573.37+14:48
44  Renate de ReusVlissingen50.21minVse   12.083  4:583.36+15:02
45  Johan de VliegerDynamica50.28minM60   12.055  4:593.35+15:09
46  Martin FaasFlakkee50.30minM45   12.048  4:593.35+15:11
47  Durby MeijboomVlissingen50.58minV35   11.937  5:023.32+15:39
48  Gerard BrasDynamica51.25minM60   11.833  5:043.29+16:06
49  Ron DellebekeDynamica51.36minM55   11.791  5:053.28+16:17
50  Jan HeshofSteenbergen51.43minM45   11.764  5:063.27+16:24
51  John GuequierreDynamica52.10minM65   11.663  5:093.24+16:51
52  Piet BeijerDynamica52.56minM65   11.494  5:133.19+17:37
53  Maartje KasteleinVlissingen52.58minVse   11.486  5:133.19+17:39
54  Dave LouwsDynamica53.13minM65   11.433  5:153.18+17:54
55  Jannie de VriesDynamica53.19minV55   11.411  5:153.17+18:00
56  Stefan van HemertMiddelburg53.55minMse   11.284  5:193.13+18:36
57  Johan DekkerMiddelburg54.04minM55   11.253  5:203.13+18:45
58  Rian FlikweertDynamica54.11minV55   11.229  5:213.12+18:52
59  Petra VerhulstDynamica54.38minV45   11.136  5:233.09+19:19
60  Maurice SteketeeMiddelburg54.42minM35   11.122  5:243.09+19:23
61  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland55.04minM55   11.048  5:263.07+19:45
62  Ad van den BergAV'5655.52minM35   10.890  5:313.03+20:33
63  Marjan HamelinckRKHAV56.24minV45   10.787  5:343.00+21:05
64  Marcel SchoulsDynamica56.38minM45   10.743  5:352.98+21:19
65  Kobus BotmanDynamica56.51minM65   10.702  5:362.97+21:32
66  Evert JobseOost-Souburg57.55minMse   10.505  5:432.92+22:36
67  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland58.29minM65   10.403  5:462.89+23:10
68  Ineke TempelaarDynamica59.53minV55   10.160  5:542.82+24:34
69  Lena KleingeldVlissingen1.00.56minV55   9.985  6:012.77+25:37
70  Berry HeereboutDynamica1.01.41minM65   9.863  6:052.74+26:22
71  Abheeru DaansenOost-Souburg1.05.24minM55   9.303  6:272.58+30:05
72  Hans van SluijsDynamica1.05.26minM65   9.298  6:272.58+30:07
73  Lenie van KlevenVlissingen1.06.01minV60   9.216  6:312.56+30:42
Mannen: 60 (82.19%) => M35=10 - M40=2 - M45=15 - M50=3 - M55=8 - M60=2 - M65=8 - Mse=12
Vrouwen: 13 (17.81%) => V35=1 - V45=3 - V55=4 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10.14 km

2020Erwin Harmes36:29Erwin Adan37:27Sander d'Hont37:44Monica Sanderse41:4979
2019Tim Pleijte34:47Erwin Harmes34:58Job de Feijter35:37Monica Sanderse42:1190
2018Yunis Stitan35:16Tim van den Broeke35:41Erwin Harmes36:14Monica Sanderse43:4992
2017Tim Pleijte35:19Eric Wolfert37:44Michael Dewilde37:46Mirthe Overkamp44:2473

9.66 km

2016Tim Pleijte34:04Job de Feijter35:41Erwin Adan35:54Laurey van den Berge42:0580
2015Tim Pleijte33:34Martijn de Kok35:24Erwin Harmes36:27Katleen Meire48:4775

11 km

2014Tommy Staal38:49Erwin Adan39:22Robert Willemse39:46Laurey van den Berge43:1495
3.22 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Maikel PeemanFlakkee11.13minMse   17.224  3:294.78-
2  Bezuayehu PetersenAV'5611.24minJoB   16.947  3:324.71+0:11
3  Bereket PetersenAV'5611.30minJoB   16.800  3:344.67+0:17
4  Wouter VerstraateWestkapelle12.09minMse   15.901  3:464.42+0:56
5  Franklin van AnrooijAV'5612.21minMse   15.644  3:504.35+1:08
6  Niels van TuilAV'5612.25minJoB   15.560  3:514.32+1:12
7  Bart BalkenendeAV'5612.27minMse   15.518  3:524.31+1:14
8  Paavo de LengDynamica12.30minJoB   15.456  3:534.29+1:17
9  Marc van AckerHulst12.34minMse   15.374  3:544.27+1:21
10  Dennis ThuyRKHAV12.44minMse   15.173  3:574.21+1:31
11  Anjolie EngelsVZA12.49minV40   15.074  3:594.19+1:36
12  Ewout van SluisFlakkee13.09minMse   14.692  4:054.08+1:56
13  Matthijs van DriesscheRKHAV13.20minMse   14.490  4:084.03+2:07
14  Veerle van CampenhoutRKHAV14.50minVse   13.025  4:363.62+3:37
15  Mirthe de ZeeuwScheldesport15.10minMeB   12.738  4:433.54+3:57
16  Ronny VersluysWielingen15.15minM45   12.669  4:443.52+4:02
17  Emma van MourikDelta Sport15.22minVse   12.573  4:463.49+4:09
18  Jos de KreekScheldesport15.30minM50   12.465  4:493.46+4:17
19  Judith DierenFlakkee16.02minMeB   12.050  4:593.35+4:49
20  Paulette de KrakerDynamica16.27minVse   11.745  5:073.26+5:14
21  Esther van SluijsAV'5617.00minV40   11.365  5:173.16+5:47
22  Naomi Schelfhout?17.42minVse   10.915  5:303.03+6:29
23  Peter van OrsouwOss17.52minMse   10.813  5:333.00+6:39
24  George SchanckWielingen18.24minMse   10.500  5:432.92+7:11
25  Marielle SimonseAV'5619.15minV40   10.036  5:592.79+8:02
26  Gisela NijsseAV'5619.55minVse   9.700  6:112.69+8:42
Mannen: 12 (46.15%) => M45=1 - M50=1 - Mse=10
Vrouwen: 8 (30.77%) => V40=3 - Vse=5
Meisjes: 2 (7.69%) => MeB=2
Div: 4 (15.38%) => 0JoB=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.171 seconden nodig om deze lijst met 99 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020