donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

12e Zwaarste 10 van Zeeland

Westenschouwen, zaterdag 4 februari 2017 - Organisatie: Delta Sport
10 km >>> Zeeuws record staat met 1.00.25 vanaf 12-02-2011 op naam van Bram de Rijke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Adan (PR 32.15) Dynamica38.31minMse   15.578  3:514.33371
2  Tim Pleijte (PR 30.12) Dynamica38.32minMse   15.571  3:514.33371
3  Ronnie Overgaauw (PR 32.07) Dynamica38.54minMse   15.424  3:534.28351
4  Eric WolfertFlakkee39.31minMse   15.183  3:574.22320
5  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica41.22minM45   14.504  4:084.03235
6  Peter Balkenende (PR 36.33) AV'5641.53minM50   14.326  4:113.98214
7  Krispijn de Jonge (PR 37.12) Delta Sport42.08minM35   14.241  4:133.96204
8  Bart Balkenende (PR 36.59) AV'5642.14minMse   14.207  4:133.95200
9  John Slabbekoorn (PR 38.31) Kapelle-Biezelinge42.36minM50   14.085  4:163.91186
10  Matthijs GorgelsZaltbommel44.11minMse   13.580  4:253.77131
11  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica45.20minM50   13.235  4:323.6897
12  Rinus van de Woestijne (PR 38.43) Middelburg45.21minMse   13.230  4:323.6897
13  Rian van den Broeke (PR 30.28) Dynamica45.24minM55   13.216  4:323.6795
14  Marjolein MenheerePrins Hendrik45.33minVse   13.172  4:333.66266
15  Peter Slits (PR 37.01) Sluis45.38minM45   13.148  4:343.6589
16  Ludolf Reijntjes (PR 38.58) Zierikzee45.40minM50   13.139  4:343.6588
17  Rob Schaap (PR 36.45) Vlissingen45.42minM55   13.129  4:343.6588
18  Barry de GrootSteenbergen46.23minMse   12.936  4:383.5971
19  Mirthe Overkamp (PR 39.22) Phoenix46.33minVse   12.889  4:393.58227
20  Arnoud Rijk (PR 36.28) Heinkenszand46.37minMse   12.871  4:403.5866
21  Pieter Goud (PR 42.01) Oostdijk46.43minM35   12.843  4:403.5763
22  Wilco Jonker (PR 39.52) Colijnsplaat46.46minMse   12.830  4:413.5662
23  Rini VermaasAnna Jacobapolder46.48minMse   12.821  4:413.5662
24  Jan van GentSpirit46.50minMse   12.811  4:413.5661
25  Albert de RooijAtledo47.06minMse   12.739  4:433.5455
26  Johan looijHerkingen47.10minMse   12.721  4:433.5354
27  Remco Kapteijn (PR 41.17) AV'5647.12minM40   12.712  4:433.5353
28  Michel Bouwman (PR 46.30) Delta Sport47.21minM40   12.672  4:443.5250
29  Frans DekkerMaasdijk48.11minMse   12.452  4:493.4635
30  Mart Goudzwaard (PR 43.02) Zonnemaire48.30minMse   12.371  4:513.4430
31  Kees den Hollander (PR 39.25) Dreischor48.33minMse   12.358  4:513.4329
32  Pieter-Jan de Baar (PR 44.59) AV'5648.58minM40   12.253  4:543.4024
33  Peter Noordijke (PR 47.03) Goes49.18minMse   12.170  4:563.3819
34  Henk Leeftink (PR 37.43) Dynamica49.40minM50   12.081  4:583.3615
35  Bram Kotvis (PR 41.12) Delta Sport49.49minM55   12.044  4:593.3514
36  Maurits NuijenZoetermeer50.04minMse   11.984  5:003.3311
37  Dennis .Middelburg50.06minMse   11.976  5:013.3311
38  Pieter Moelker (PR 48.28) Kloetinge50.12minMse   11.952  5:013.3210
39  Hans Schopeck (PR)Serooskerke50.17minMse   11.932  5:023.319
40  Jack Smits (PR 42.43) Oost-Souburg50.28minM55   11.889  5:033.308
41  Andre MeijerMiddelburg50.34minMse   11.866  5:033.307
42  Robert Verwijs (PR 42.14) Delta Sport50.38minM35   11.850  5:043.297
43  Nico van den BosPapendrecht50.50minMse   11.803  5:053.285
44  Christian le SageAtledo50.53minMse   11.792  5:053.285
45  Theo Peters (debuut) Spark50.59minM55   11.769  5:063.274
46  Edwin de Vlieger (PR 50.26) Scharendijke51.05minM45   11.746  5:073.264
47  Jacob Holwerda (PR 44.51) Dreischor51.17minM35   11.700  5:083.253
48  Renate de Reus (PR 42.43) Vlissingen51.35minVse   11.632  5:103.2379
49  Henny Strating (PR 46.14) AV'5651.37minV45   11.624  5:103.2378
50  Co de Feijter (PR 42.23) Delta Sport51.43minM50   11.602  5:103.221
51  Gerrit Spaans (PR 43.59) AV'5652.20minM60   11.465  5:143.18-
52  Henry van Klinken (PR 47.36) Delta Sport52.26minMse   11.443  5:153.18-
53  Roy Klop (PR 44.40) Bruinisse52.41minM45   11.389  5:163.16-
54  Ko van Damme (PR 44.55) AV'5652.43minM50   11.382  5:163.16-
55  Jan Bostelaar (PR 42.26) Westkapelle52.44minM65   11.378  5:163.16-
56  Bas van der wielMolenaarsgraaf52.46minMse   11.371  5:173.16-
57  Ingrid Koene (PR 44.27) AV'5652.51minV50   11.353  5:173.1554
58  Nigel Sandifort (PR 44.51) Borssele53.12minMse   11.278  5:193.13-
59  Jan HeshofSteenbergen53.45minMse   11.163  5:233.10-
60  RenĂ© RectorHilversum53.48minMse   11.152  5:233.10-
61  Leonard van DijkMiddelharnis53.49minMse   11.149  5:233.10-
62  Kees van der Heijden (PR 45.48) Dynamica53.52minM45   11.139  5:233.09-
63  Eric Berrevoets (PR 49.14) Burgh-Haamstede53.59minM45   11.115  5:243.09-
64  Digna de Boer (PR 45.39) Delta Sport54.06minV65   11.091  5:253.0833
65  Anne van Eijzeren (debuut) Borssele54.23minVse   11.033  5:263.0629
66  Gertjan van de Sluis (PR 47.35) Zierikzee55.02minM45   10.902  5:303.03-
67  WJ ZaadnoordijkRotterdam55.46minMse   10.759  5:352.99-
68  Marc CouwenberghGouda55.55minMse   10.730  5:362.98-
69  Leon de Munnik (PR 41.39) Delta Sport56.26minM45   10.632  5:392.95-
70  Douwe van den Ende (debuut) Zierikzee56.35minMse   10.604  5:402.95-
71  Frits Burger (PR 49.10) Zierikzee56.44minMse   10.576  5:402.94-
72  Danielle in t VeldOud-Beijerland56.56minVse   10.539  5:422.935
73  Christl Rozendaal (PR 50.51) Kapelle-Biezelinge57.19minV50   10.468  5:442.913
74  Leo SpoorGoudswaard57.28minMse   10.441  5:452.90-
75  Jurgen Philipsen (PR 51.51) Middelburg58.16minMse   10.297  5:502.86-
76  Erwin KroosMiddelharnis58.24minMse   10.274  5:502.85-
77  Lotte TangeZierikzee58.31minVse   10.253  5:512.85-
78  Marjanne van der Sluis (PR 48.46) Zierikzee58.33minVse   10.248  5:512.85-
79  John Sieling (PR)Middelburg58.58minM60   10.175  5:542.83-
80  Ilse Verwijs (PR 45.30) Delta Sport59.19minV35   10.115  5:562.81-
81  Amber MiddelhoekDelft59.24minVse   10.101  5:562.81-
82  Bert Doedel (PR)Middelburg59.43minMse   10.047  5:582.79-
83  Hennie KunstZierikzee1.00.03minMse   9.992  6:002.78-
84  Ed BecudeOud-Beijerland1.00.45minMse   9.877  6:052.74-
85  Willem Helsloot (PR 57.31) Zierikzee1.00.49minMse   9.866  6:052.74-
86  Peter GoedhartSommelsdijk1.00.57minMse   9.844  6:062.73-
87  Kees Legemaate (PR 55.22) Burgh-Haamstede1.01.05minMse   9.823  6:072.73-
88  Roelien LuijtAlphen1.01.55minVse   9.690  6:122.69-
89  Wim Karelse (PR 53.10) Schore1.02.08minMse   9.657  6:132.68-
90  Pim Couwenbergh (PR 53.22) Zierikzee1.02.28minV55   9.605  6:152.67-
91  Ilonka de Vlaam (PR 54.45) Delta Sport1.02.42minVse   9.569  6:162.66-
92  Nicole EhbelSteenbergen1.02.51minVse   9.547  6:172.65-
93  Kim DoedelMiddelburg1.03.28minVse   9.454  6:212.63-
94  Marleen van Sighem (PR 52.28) Renesse1.04.27minV50   9.310  6:272.59-
95  RenĂ© Korstanje (debuut) Renesse1.04.29minM45   9.305  6:272.58-
96  Leo Francke (PR 51.45) Oostkapelle1.05.02minM55   9.226  6:302.56-
97  Marije van de VeldeKerkwerve1.05.20minVse   9.184  6:322.55-
98  Sylvana OostdijkNieuwerkerk1.05.23minVse   9.177  6:322.55-
99  Loes de WidtDelta Sport1.05.24minVse   9.174  6:322.55-
100  Walter TimmerDelta Sport1.05.26minMse   9.170  6:332.55-
101  Laila HeshofSteenbergen1.06.00minVse   9.091  6:362.53-
102  Sandra Berrevoets (debuut) Burgh-Haamstede1.06.27minVse   9.029  6:392.51-
103  Duco VaillantAmsterdam1.06.42minMse   8.996  6:402.50-
104  Lianne wijsman (PR 53.40) Delta Sport1.06.48minV50   8.982  6:412.50-
105  Cynthia Janse (PR 59.39) Zierikzee1.06.53minV40   8.971  6:412.49-
106  Arie 't HartVoorne Atletiek1.06.56minMse   8.964  6:422.49-
107  Kees van der HeijdenDelta Sport1.09.01minMse   8.694  6:542.41-
108  Ron ZoeteweijVoorne Atletiek1.09.10minMse   8.675  6:552.41-
109  Ilse DierckxSteenbergen1.09.11minVse   8.673  6:552.41-
110  Jasper KopsNoordgouwe1.12.07minMse   8.320  7:132.31-
Mannen: 83 (75.45%) => M35=4 - M40=3 - M45=9 - M50=7 - M55=6 - M60=2 - M65=1 - Mse=51
Vrouwen: 27 (24.55%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - V50=4 - V55=1 - V65=1 - Vse=18

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Erwin Harmes36:03Marco van Etten36:23Niels Baljet36:40Monica Sanderse42:51189
2019Rick Hartogs37:43Ahmed Abubakar38:12Eric Wolfert39:15Eva van Damme52:45147
2018Tim Pleijte37:16Ralph Wiessner38:01Boris de Bruijn39:03Laurey van den Berge42:02163
2017Erwin Adan38:31Tim Pleijte38:32Ronnie Overgaauw38:54Marjolein Menheere45:33110
2016Tim Pleijte35:42Tim van den Broeke36:59Erwin Adan37:33Denise van Weelden49:27103
2015Tim Pleijte35:19Remy Vasseur37:02Adriaan Walhout37:31Leonie Ton45:30153
2014Wim Nieuwkerk38:20Tim van den Broeke39:19Ruden Grim39:47Monique Verschuure46:1394

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.625 seconden nodig om deze lijst met 110 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020