zaterdag 4 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

45e Deltacross

Westenschouwen, zaterdag 14 januari 2017 - Organisatie: Delta Sport
11 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica41.17minMse   15.987  3:454.44-
2  Erwin AdanDynamica43.05minMse   15.319  3:554.26+1:48
3  Patrick de VosAV'5645.04minMse   14.645  4:064.07+3:47
4  Ricardo Sint NicolaasFlakkee45.45minMse   14.426  4:104.01+4:28
5  Wouter van CaspelDynamica46.21minMse   14.239  4:133.96+5:04
6  Ruud HoosemansDynamica47.08minMse   14.003  4:173.89+5:51
7  Michel SchrierDynamica47.17minM35   13.958  4:183.88+6:00
8  Michel BuijckDynamica47.25minM40   13.919  4:193.87+6:08
9  Boris de BruijnAV'5647.35minMse   13.870  4:203.85+6:18
10  Eric WolfertFlakkee48.01minMse   13.745  4:223.82+6:44
11  Arjo VerhageDynamica48.09minM45   13.707  4:233.81+6:52
12  Sven VermeulenDynamica48.39minM35   13.566  4:253.77+7:22
13  Niels GoudswaardDelta Sport48.47minM45   13.529  4:263.76+7:30
14  Jelle EnthovenDen Haag48.59minMse   13.474  4:273.74+7:42
15  Yann SinkeAV'5649.02minMse   13.460  4:273.74+7:45
16  Arjan BeijeDelta Sport49.04minM45   13.451  4:283.74+7:47
17  Michael den HamerScheldesport49.15minM35   13.401  4:293.72+7:58
18  Laurey van den BergeFlakkee49.22minVse   13.369  4:293.71+8:05
19  Edwin de JaegerRKHAV49.31minM40   13.329  4:303.70+8:14
20  Sierd SikkemaTHOR49.40minM45   13.289  4:313.69+8:23
21  Robin RobartPassaat49.57minM35   13.213  4:323.67+8:40
22  Johan KarelseAV'5650.07minM40   13.169  4:333.66+8:50
23  Wilko de VosAV'5650.16minM50   13.130  4:343.65+8:59
24  Marius BesuijenAV'5650.19minM55   13.117  4:343.64+9:02
25  Erik GoossenScheldesport50.22minM45   13.104  4:353.64+9:05
26  John ArensmanFlakkee50.29minMse   13.074  4:353.63+9:12
27  Jan de WildeAV'5650.35minM55   13.048  4:363.62+9:18
28  Adriaan WielesScheldesport51.00minM45   12.941  4:383.59+9:43
29  Michel van de BosDelta Sport51.12minM50   12.891  4:393.58+9:55
30  Martijn KoxWestdorpe51.21minM35   12.853  4:403.57+10:04
31  Ben KerkvlietLeiden Atletiek51.56minM55   12.709  4:433.53+10:39
32  Piet van MourikDelta Sport51.58minM50   12.700  4:433.53+10:41
33  John Doe?52.01minMse   12.688  4:443.52+10:44
34  Willem GemasDordrecht52.14minM55   12.636  4:453.51+10:57
35  Gilles GeschiereMeliskerke52.45minM45   12.512  4:483.48+11:28
36  Jeroen de WoodMiddelburg52.49minM35   12.496  4:483.47+11:32
37  Robert SonkeMiddelburg52.56minM45   12.469  4:493.46+11:39
38  Cees DijkmanBurgh-Haamstede52.58minM45   12.461  4:493.46+11:41
39  Martijn de VriesMiddelburg53.01minM35   12.449  4:493.46+11:44
40  Leonie TonDelta Sport53.03minV40   12.441  4:493.46+11:46
41  Monica SanderseDynamica53.05minVse   12.433  4:503.45+11:48
42  Leo AkershoekStellendam53.12minM45   12.406  4:503.45+11:55
43  Bart de VisserSerooskerke53.18minMse   12.383  4:513.44+12:01
44  Berry SimonseAV'5653.25minM45   12.356  4:513.43+12:08
45  Marc BlokAV'5653.39minM40   12.302  4:533.42+12:22
46  Ronald GeertseSerooskerke54.04minM35   12.207  4:553.39+12:47
47  Frederique BurkinWielingen54.07minV45   12.196  4:553.39+12:50
48  Rinus van de WoestijneMiddelburg54.10minM35   12.185  4:553.38+12:53
49  Anne ZijderveldPassaat54.19minVse   12.151  4:563.38+13:02
50  Martijn HoosemansDynamica54.33minM35   12.099  4:583.36+13:16
51  Henkjan TielemanFlakkee54.41minM45   12.069  4:583.35+13:24
52  Theo de MackerDreischor54.43minM45   12.062  4:583.35+13:26
53  Mirthe OverkampPhoenix54.46minVse   12.051  4:593.35+13:29
54  Geert TwigtDordrecht54.53minM35   12.026  4:593.34+13:36
55  Wilco JonkerColijnsplaat55.06minMse   11.978  5:013.33+13:49
56  Marcel KieboomDelta Sport55.09minMse   11.967  5:013.32+13:52
57  Pieter KlemSommelsdijk55.18minM35   11.935  5:023.32+14:01
58  Gijsbert ElstgeestAV'5655.24minM35   11.913  5:023.31+14:07
59  Robin de VosAV'5655.25minMse   11.910  5:023.31+14:08
60  Rob de PagterRitthem55.40minM35   11.856  5:043.29+14:23
61  Francois van de BroeckeWielingen55.43minM45   11.846  5:043.29+14:26
62  Lourens MeeuwsenHilversum55.45minM35   11.839  5:043.29+14:28
63  Steef BerrevoetsDelta Sport55.47minM45   11.831  5:043.29+14:30
64  Paul TimmermansTholen55.49minM45   11.824  5:043.28+14:32
65  Evert KuijkScheldesport55.55minM45   11.803  5:053.28+14:38
66  Marcel SommeijerDynamica56.35minM45   11.664  5:093.24+15:18
67  Walther MurreScheldesport56.43minM45   11.637  5:093.23+15:26
68  Michel BouwmanDelta Sport56.45minM40   11.630  5:103.23+15:28
69  Jan MolendijkKrabbendijke56.54minMse   11.599  5:103.22+15:37
70  Ludolf ReijntjesDelta Sport57.01minM50   11.576  5:113.22+15:44
71  Jaap van der VeenScheldesport57.05minM45   11.562  5:113.21+15:48
72  Johan Loois?57.09minMse   11.549  5:123.21+15:52
73  Kees den HollanderDreischor57.28minM45   11.485  5:133.19+16:11
74  Danmar DeesAV'5657.34minM45   11.465  5:143.18+16:17
75  Robert-Jan ProvoostDomburg57.39minM45   11.448  5:143.18+16:22
76  Jan Willem MeeuwseAV'5657.58minM50   11.386  5:163.16+16:41
77  Rico KruytMaasdam58.04minM35   11.366  5:173.16+16:47
78  Alwin de ZeeuwScheldesport58.18minM45   11.321  5:183.14+17:01
79  Rick de SmitGoes58.22minMse   11.308  5:183.14+17:05
80  Frank van SteeYerseke58.27minM35   11.292  5:193.14+17:10
81  Peter DekkerDynamica58.29minM40   11.285  5:193.13+17:12
82  Albert PlatteeuwScheldesport58.34minM50   11.269  5:193.13+17:17
83  Menno BenningshofTVHW58.36minM45   11.263  5:203.13+17:19
84  Ada GeuzeMiddelburg58.49minVse   11.221  5:213.12+17:32
85  Leon van BavinchovenScheldesport59.18minM45   11.130  5:233.09+18:01
86  Patrick van IerselAV'5659.25minM50   11.108  5:243.09+18:08
87  William de JongeNieuwdorp59.38minM45   11.068  5:253.07+18:21
88  Pieter MoelkerKloetinge59.53minM45   11.021  5:273.06+18:36
89  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge1.00.00minM45   11.000  5:273.06+18:43
90  Richard WillemseDordrecht1.00.10minMse   10.970  5:283.05+18:53
91  Peter NoordijkeGoes1.00.13minM45   10.960  5:283.04+18:56
92  Martin de GraafWemeldinge1.00.20minM45   10.939  5:293.04+19:03
93  Edwin van AlphenDynamica1.01.03minM45   10.811  5:333.00+19:46
94  Bram KotvisDelta Sport1.01.10minM55   10.790  5:343.00+19:53
95  Ronald KoomanVlissingen1.01.37minMse   10.711  5:362.98+20:20
96  Jeroen FranssenVlissingen1.01.39minM35   10.706  5:362.97+20:22
97  Cor KloetDelta Sport1.01.46minM60   10.685  5:372.97+20:29
98  Co de FeijterDelta Sport1.01.56minM50   10.657  5:382.96+20:39
99  Cyril BelfroidMiddelburg1.02.09minM35   10.619  5:392.95+20:52
100  Renate de ReusVlissingen1.02.16minVse   10.600  5:402.94+20:59
101  Ebe BlaauwScheldesport1.02.19minM60   10.591  5:402.94+21:02
102  Eric RemortelAV'561.02.42minM55   10.526  5:422.92+21:25
103  Ingrid KoeneAV'561.02.44minV50   10.521  5:422.92+21:27
104  Seth DijkstraGonzalez Running1.02.46minM45   10.515  5:422.92+21:29
105  Linda de Groots-Heerenhoek1.02.54minV35   10.493  5:432.91+21:37
106  Guillaume de JongeOost-Souburg1.03.11minM45   10.446  5:452.90+21:54
107  Jacques ZamanScheldesport1.03.16minM55   10.432  5:452.90+21:59
108  Gerrit SpaansAV'561.03.23minM60   10.413  5:462.89+22:06
109  Henry van KlinkenDelta Sport1.03.26minM35   10.405  5:462.89+22:09
110  Berry KnibbelerScheldesport1.03.32minM55   10.388  5:472.89+22:15
111  Astrid VerhageZuiddorpe1.03.36minV35   10.377  5:472.88+22:19
112  George HahnDelta Sport1.03.38minM45   10.372  5:472.88+22:21
113  Frenk-Jan VisserMiddelburg1.03.52minMse   10.334  5:482.87+22:35
114  Paul van TuilBurgh-Haamstede1.03.54minM45   10.329  5:492.87+22:37
115  Henny StratingAV'561.03.56minV45   10.323  5:492.87+22:39
116  Ruud FredriksAV'561.04.02minM60   10.307  5:492.86+22:45
117  Sebastiaan de BruijnOud-Beijerland1.04.13minM35   10.278  5:502.85+22:56
118  Jeroen MaliepaardFlakkee1.04.15minMse   10.272  5:502.85+22:58
119  Jos de KreekScheldesport1.04.18minM50   10.264  5:512.85+23:01
120  Tonny van EekelenTHOR1.04.30minM45   10.233  5:522.84+23:13
121  Harold de MaatScheldesport1.04.33minM45   10.225  5:522.84+23:16
122  Eelco van LoenenVlissingen1.04.34minM45   10.222  5:522.84+23:17
123  Annemieke DoomenTHOR1.04.38minV35   10.211  5:532.84+23:21
124  Ron DellebekeDynamica1.04.49minM55   10.183  5:542.83+23:32
125  Annet van de KrekeDynamica1.05.03minV45   10.146  5:552.82+23:46
126  Digna de BoerDelta Sport1.05.06minV65   10.138  5:552.82+23:49
127  Piet BeijerDynamica1.05.11minM65   10.125  5:562.81+23:54
128  Jacob TwigtNederland1.05.45minMse   10.038  5:592.79+24:28
129  Jannie de VriesDynamica1.05.51minV55   10.023  5:592.78+24:34
130  Stephanie VermeulenDynamica1.05.54minVse   10.015  5:592.78+24:37
131  John GuequierreDynamica1.05.56minM65   10.010  6:002.78+24:39
132  Petra NieuwkerkKoudekerke1.05.58minV35   10.005  6:002.78+24:41
133  John FrijtersOud-Beijerland1.06.11minM45   9.972  6:012.77+24:54
134  Gerard van WisseTVNW1.06.13minM65   9.967  6:012.77+24:56
135  Jeffrey MolYerseke1.06.15minMse   9.962  6:012.77+24:58
136  Remy van RoosendaalRotterdam1.06.32minM45   9.920  6:032.76+25:15
137  Roy KlopDelta Sport1.06.35minM45   9.912  6:032.75+25:18
138  John ScheffersDelta Sport1.06.39minM55   9.902  6:042.75+25:22
139  Samantha van TuijlDirksland1.06.40minV35   9.900  6:042.75+25:23
140  Cathleen van den EndeRidderkerk1.06.42minV35   9.895  6:042.75+25:25
141  Rene GoetheerWolphaartsdijk1.07.07minM45   9.834  6:062.73+25:50
142  Rian FlikweertDynamica1.07.10minV55   9.826  6:062.73+25:53
143  Hans MinnaardAV'561.07.16minM55   9.812  6:072.73+25:59
144  Marlou EckhardtAV'561.07.23minVse   9.795  6:082.72+26:06
145  Evelien CapelloAV'561.07.25minVse   9.790  6:082.72+26:08
146  Kobus BotmanDynamica1.07.27minM65   9.785  6:082.72+26:10
147  Christl RozendaalAV'561.07.37minV45   9.761  6:092.71+26:20
148  Frits BurgerZierikzee1.07.43minM55   9.746  6:092.71+26:26
149  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke1.07.54minM35   9.720  6:102.70+26:37
150  Maurice SteketeeMiddelburg1.08.07minM35   9.689  6:122.69+26:50
151  Elbert SimonseAagtekerke1.08.17minM35   9.666  6:122.68+27:00
152  Jos OonincxTHOR1.08.27minM55   9.642  6:132.68+27:10
153  Bernard van MeerDelta Sport1.08.36minM45   9.621  6:142.67+27:19
154  Peter MaranusAagtekerke1.08.42minM45   9.607  6:152.67+27:25
155  Claudia van SighemWestkapelle1.08.48minV45   9.593  6:152.66+27:31
156  Arjan VoogtDutch Runner1.08.51minM45   9.586  6:162.66+27:34
157  Louise de PooterMiddelburg1.09.28minVse   9.501  6:192.64+28:11
158  Ferdy OerlemansSteenbergen1.10.06minM45   9.415  6:222.62+28:49
159  Marjanne van der SluisDelta Sport1.10.09minV45   9.408  6:232.61+28:52
160  GertJan van der SluisZierikzee1.10.11minM45   9.404  6:232.61+28:54
161  Laura SchreutelkampDelta Sport1.10.48minVse   9.322  6:262.59+29:31
162  Stefan van den DriesAV'561.10.58minMse   9.300  6:272.58+29:41
163  Ilona de GrooteOost-Souburg1.12.49minV35   9.064  6:372.52+31:32
164  Saskia DielemanMiddelburg1.12.52minV35   9.058  6:372.52+31:35
165  Marilene van de BergStrijen1.12.54minV45   9.053  6:382.51+31:37
166  Marjolein LandmanOud-Beijerland1.12.56minV35   9.049  6:382.51+31:39
167  Sylvia GlerumDelta Sport1.12.58minV40   9.045  6:382.51+31:41
168  Pim CouwenberghZierikzee1.13.01minV55   9.039  6:382.51+31:44
169  Jose van UffelenRozenburg1.14.22minV55   8.875  6:462.47+33:05
170  Arthur StijnsDynamica1.14.57minM65   8.806  6:492.45+33:40
171  Ben van OverbeekZwartewaal1.15.41minM45   8.721  6:532.42+34:24
172  Judith DopVoorne Atletiek1.15.44minV45   8.715  6:532.42+34:27
173  Paul SteinebachVoorne Atletiek1.15.47minM45   8.709  6:532.42+34:30
174  Leo FranckeOostkapelle1.15.56minM55   8.692  6:542.41+34:39
175  Jaqueline KafoeDelta Sport1.16.02minV45   8.680  6:552.41+34:45
176  Simon SaczynskiGoes1.16.06minMse   8.673  6:552.41+34:49
177  Peter CastelAV'561.18.26minM55   8.415  7:082.34+37:09
178  Jordi CastelGoes1.18.28minMse   8.411  7:082.34+37:11
179  Antoinette MijndersOuddorp1.18.38minV35   8.393  7:092.33+37:21
180  Rene KorstanjeRenesse1.19.00minM45   8.354  7:112.32+37:43
181  Marleen van SighemDelta Sport1.19.03minV50   8.349  7:112.32+37:46
182  Walter TimmerDelta Sport1.19.06minM35   8.344  7:112.32+37:49
183  Ilonka de VlaamDelta Sport1.19.14minV35   8.330  7:122.31+37:57
184  Melanie ReijerkerkMaasdam1.19.16minVse   8.326  7:122.31+37:59
185  Bianca van den DoelSommelsdijk1.19.27minV45   8.307  7:132.31+38:10
186  Irene DijkstraRozenburg1.20.02minV45   8.247  7:172.29+38:45
187  Andrea VrekkeOuddorp1.20.06minV35   8.240  7:172.29+38:49
188  Nathalie OskamSpijkenisse1.20.12minV45   8.229  7:172.29+38:55
189  Marcel OskamSpijkenisse1.20.14minM45   8.226  7:182.29+38:57
190  Mariska SnijdersBrielle1.20.50minV35   8.165  7:212.27+39:33
191  Mirjam BosveldRozenburg1.20.52minV35   8.162  7:212.27+39:35
192  Dona DanielsRozenburg1.20.55minV35   8.157  7:212.27+39:38
193  Lenie van KlevenVlissingen1.21.38minV60   8.085  7:252.25+40:21
194  Mariska TrommelOuddorp1.22.02minV35   8.046  7:272.23+40:45
195  Loes de WidtDelta Sport1.22.12minV35   8.029  7:282.23+40:55
196  Cynthia JanseDelta Sport1.22.15minV40   8.024  7:292.23+40:58
Mannen: 144 (73.47%) => M35=25 - M40=6 - M45=52 - M50=9 - M55=15 - M60=4 - M65=5 - Mse=28
Vrouwen: 52 (26.53%) => V35=17 - V40=3 - V45=12 - V50=2 - V55=4 - V60=1 - V65=1 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10.4 km

2020Tim Pleijte38:35Yunis Stitan39:04Bart van Trigt39:27Monica Sanderse45:39236

11 km

2019Tim Pleijte39:11Tim van den Broeke39:29Job de Feijter41:12Monica Sanderse47:46231
2018Erwin Harmes39:05Erwin Adan40:30Tim van den Broeke40:44Laurey van den Berge47:26203
2017Tim Pleijte41:17Erwin Adan43:05Patrick de Vos45:04Laurey van den Berge49:22196

11.5 km

2016Erwin Adan45:18Tim van den Broeke45:19Eric Wolfert45:36Laurey van den Berge52:31145

11.4 km

2015Tim Pleijte42:06Erwin Harmes44:18Martijn de Kok45:29Laurey van den Berge51:16157
2014David Schrier45:18Ruden Grim45:33Wim van Sparrentak45:46Laurey van den Berge48:26143

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.33 seconden nodig om deze lijst met 196 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020