zondag 25 oktober 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

6e Trail By The Sea

Burgh-Haamstede, zondag 26 februari 2017 - Organisatie: Sportpromotion Zld
Marathon >>> Zeeuws record staat met 3.00.18 vanaf 07-05-2017 op naam van Tim Pleijte <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (ZR Mse)Vlissingen2.49.38minMse   14.925  4:014.15561
2  Erwin Adan (PR 2.30.06) Middelburg2.51.49minMse   14.735  4:044.09535
3  Pascal van NordenGouda2.53.11minM40   14.619  4:064.06518
4  Falco OlivierZwolle2.53.25minMse   14.599  4:074.06515
5  Aaike De WeverGentbrugge2.57.46minMse   14.242  4:133.96465
6  Remko KapHellevoetsluis3.13.19minMse   13.096  4:353.64306
7  Wouter van Caspel (PR 2.53.07) Oost-Souburg3.14.41minMse   13.004  4:373.61293
8  Sjoerd RogerDordrecht3.15.08minMse   12.974  4:373.60289
9  Martijn SchakelaarHattem3.15.28minM40   12.952  4:383.60286
10  Leonie Ton (ZR V40)Wissenkerke3.23.37minV40   12.434  4:503.45420
11  Johnny ravia (PR 2.48.23) Zierikzee3.25.27minM45   12.323  4:523.42204
12  Dennis Heilbron (PR 3.12.14) Sint-Maartensdijk3.26.11minM40   12.279  4:533.41199
13  Dick Van OsZwolle3.27.08minM40   12.223  4:553.40192
14  Frank Houweling (PR 2.56.43) Goes3.28.56minM40   12.117  4:573.37179
16  Mazen MroueUtrecht3.32.19minMse   11.924  5:023.31156
15  Mark WilsonVlaardingen3.32.32minM40   11.912  5:023.31155
17  Gert Van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke3.34.03minM50   11.828  5:043.29145
18  Adriaan CoppoolseRhoon3.34.03minM40   11.828  5:043.29145
19  Heleen PlaatzerEindhoven3.34.24minVse   11.808  5:053.28323
21  Joris WulfertDordrecht3.37.23minMse   11.646  5:093.24125
22  Gerard van der LaanDiemen3.37.26minM40   11.644  5:093.23125
20  Ruud de Vette (ZR M55 + PR)Ouddorp3.37.32minM55   11.638  5:093.23124
23  Wim van Dijke (PR 3.01.13) Vlissingen3.37.32minM50   11.638  5:093.23124
24  Wim NieuwenhuijseBilthoven3.38.32minM50   11.585  5:113.22118
25  Benny Thuy (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.38.51minM45   11.568  5:113.21116
26  Sam JelfsValkenswaard3.39.24minMse   11.539  5:123.21113
27  Ritchie PiessensBreda3.41.27minMse   11.432  5:153.18102
28  Simon LuckettHaarlem3.41.30minM50   11.430  5:153.17102
29  Michiel BlauwBreda3.44.01minM40   11.301  5:193.1489
30  Mirthe Overkamp (PR 3.20.54) Vlissingen3.44.03minVse   11.300  5:193.14247
31  Raymond ArnoldRoosendaal3.46.05minM40   11.198  5:213.1179
32  Marc DonkersOude-Tonge3.46.17minM40   11.188  5:223.1178
33  Dexter KnightsOosterhout3.46.18minMse   11.187  5:223.1178
34  Joos PauwelMaldegem3.46.36minM50   11.173  5:223.1077
35  Xavier VerbruggenZulte3.48.05minM50   11.100  5:243.0870
36  Jessey KasandikromoTeteringen3.49.00minMse   11.055  5:263.0766
37  John van Dijke (PR 3.14.32) Kloosterzande3.49.45minM45   11.019  5:273.0663
38  Frank van der MarkBilthoven3.50.30minM50   10.984  5:283.0560
39  Erik GroenewegOud-Beijerland3.50.36minM40   10.979  5:283.0559
40  Rob van ZantenRijswijk3.52.30minM60   10.889  5:313.0252
41  Ivo PeetersLichtaart3.53.15minM50   10.854  5:323.0249
43  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede3.53.53minM40   10.825  5:333.0147
44  Wim AkkermansVught3.53.55minM50   10.823  5:333.0147
42  John van TilburgHoogerheide3.54.05minM50   10.815  5:333.0046
47  Jos EvertsVught3.54.25minM50   10.800  5:333.0045
45  Corine SpaansEindhoven3.54.32minV40   10.795  5:333.00176
46  Mike BruceZoetermeer3.54.36minM40   10.792  5:343.0044
48  Jan MarckxKontich3.54.49minM40   10.782  5:342.9944
49  Marco Riemens (PR 3.14.10) IJzendijke3.54.51minM50   10.780  5:342.9943
50  Rob van NoordtMonster3.54.58minM50   10.775  5:342.9943
51  Maarten Van HalderenHendrik-Ido-Ambacht3.55.24minMse   10.755  5:352.9942
52  Walter Houtzager (PR 3.33.05) Oost-Souburg3.55.27minM40   10.753  5:352.9941
54  Geke VenemaEasterlittens3.55.48minV50   10.737  5:352.98168
53  Martijn de Vries (PR 3.05.45) Middelburg3.56.16minM35   10.715  5:362.9839
55  Andre van LeeuwenPijnacker3.56.31minM50   10.704  5:362.9738
56  Ronald HulsmannBrielle3.56.47minM40   10.692  5:372.9737
57  Robert VinkZevenhuizen3.57.39minM60   10.653  5:382.9634
58  Moma MarrabouAmsterdam3.58.33minM50   10.613  5:392.9532
59  Antoon UijtdehaagNispen3.58.42minM40   10.606  5:392.9531
60  Duc Binh NguyenRotterdam3.59.08minMse   10.587  5:402.9430
61  Mark BreedHaarlem3.59.28minMse   10.572  5:412.9429
62  Tom van der VeldtHaarlem3.59.35minM40   10.567  5:412.9429
63  Fons de Rijcke (PR 3.19.53) Kloosterzande3.59.48minM50   10.558  5:412.9328
64  Nitish ZuidemaUtrecht4.00.26minM40   10.530  5:422.9226
65  Nico MarchlewskiSankt Augustin4.01.09minM40   10.498  5:432.9224
66  Danny BarisRhoon4.01.16minMse   10.493  5:432.9124
67  Geert-Jan Van PeltTielen4.01.26minMse   10.486  5:432.9124
69  Davy BraekmanAssenede4.02.13minMse   10.452  5:442.9022
68  Geert Waelput (PR 3.08.49) Koewacht4.02.15minM40   10.451  5:442.9022
70  Jasper TamboezerRotterdam4.04.59minM40   10.334  5:482.8715
71  Daniela SchellenbergZevenhuizen4.06.44minV40   10.261  5:512.85108
72  René de Visser (PR 3.27.51) Nieuw- en Sint Joosland4.07.21minMse   10.235  5:522.8411
73  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande4.07.45minM50   10.219  5:522.8410
74  Léon MutsaersVessem4.07.54minM40   10.213  5:532.8410
75  René VerkadeMaassluis4.08.19minM40   10.195  5:532.839
76  Bas Anemaet (PR 3.37.23) Kamperland4.08.30minM35   10.188  5:532.839
77  Jürgen BehlMönchengladbach4.08.48minM50   10.176  5:542.839
78  Ingrid Koene (PR 3.28.34) Yerseke4.09.41minV50   10.140  5:552.8294
80  Marijn Huibregtsen (PR 3.55.23) Westkapelle4.10.14minMse   10.117  5:562.817
79  Roelof uit BeijerseSchipluiden4.10.17minM40   10.115  5:562.816
81  Alex MichielsBrugge4.10.51minM50   10.092  5:572.806
82  Bjorn de QuaastenietBergen op Zoom4.11.25minMse   10.070  5:582.805
84  Jeffry de RidderDordrecht4.11.45minM40   10.056  5:582.795
85  Roland BoussemaereKnokke-Heist4.11.49minM60   10.054  5:582.795
83  Peter van TilburgRaamsdonksveer4.11.50minM40   10.053  5:582.795
87  Justin KleinGorinchem4.12.34minMse   10.024  5:592.784
88  Arjan Kranenburg (PR 3.19.06) Oost-Souburg4.12.45minMse   10.017  5:592.784
86  Klaas AbrahamsBlokker4.12.55minM60   10.010  6:002.783
89  Jacco FeenstraRotterdam4.13.33minM40   9.985  6:012.773
91  Marcel van Delden (PR 3.19.18) Middelburg4.14.52minM50   9.933  6:022.762
90  Sander WetzelsTilburg4.15.09minM40   9.922  6:032.762
92  Leon TestersSchijf4.15.58minM50   9.891  6:042.751
93  Ronald van der GraafBrielle4.16.36minM50   9.866  6:052.741
94  Moussa KalloWageningen4.16.46minM40   9.860  6:052.741
96  Michel PonchonAuderghem4.17.19minM40   9.839  6:062.73-
95  Vincent Lange (PR 3.45.44) Middelburg4.17.40minMse   9.825  6:062.73-
98  Irma OostermanSpijkenisse4.17.52minV40   9.818  6:072.7361
97  Rene KruisRotterdam4.17.56minM40   9.815  6:072.73-
101  Jeffrey van Driel (PR 4.16.13) Vlissingen4.18.21minMse   9.799  6:072.72-
99  Hans WilminkBennekom4.18.43minM60   9.786  6:082.72-
100  Eddie VaanholtEnschede4.18.47minM40   9.783  6:082.72-
102  Selena TemmermanKemzeke4.18.55minV40   9.778  6:082.7257
103  Kris MertensWuustwezel4.19.40minM50   9.750  6:092.71-
104  Patrick van de VijverVeldhoven4.19.48minM40   9.745  6:092.71-
105  Jan Bostelaar (ZR M65)Westkapelle4.20.42minM65   9.711  6:112.70-
109  Arold BrandHouten4.21.03minM50   9.698  6:112.69-
106  Aivars Noviks-GrasisCesis4.21.16minM40   9.690  6:122.69-
108  Loes StruyckenLoon op Zand4.21.27minV40   9.683  6:122.6948
107  Jan StruyckenLoon op Zand4.21.28minM50   9.683  6:122.69-
110  Peter WitloxHaaren4.24.03minM60   9.588  6:152.66-
111  Bert BruinsWijchen4.25.01minM50   9.553  6:172.65-
112  Michel HuijskensAmsterdam4.25.09minM40   9.548  6:172.65-
113  Percy van AsSchiedam4.26.00minM50   9.518  6:182.64-
114  Hendrik-Jan BoschRotterdam4.26.24minM40   9.503  6:192.64-
115  Bob LawendeRotterdam4.26.54minMse   9.486  6:202.63-
116  Cris SimonsHaaren4.28.31minM50   9.428  6:222.62-
117  Jeroen van HoofTilburg4.28.37minM40   9.425  6:222.62-
120  André LammerseMontfoort4.28.53minMse   9.416  6:222.62-
122  Olav SammeliusSpijkenisse4.29.00minM40   9.412  6:232.61-
118  Raoul Smit SibingaGouda4.29.09minM40   9.406  6:232.61-
121  René Ambruss-Gravenhage4.29.29minM40   9.395  6:232.61-
119  William de Jonge (PR 3.29.05) Nieuwdorp4.29.34minM40   9.392  6:232.61-
126  Joost de RijkMontfoort4.30.52minM40   9.347  6:252.60-
123  Marcel TundermanDen Bommel4.31.11minM50   9.336  6:262.59-
124  Karin van der GiessenElst4.31.11minV40   9.336  6:262.5922
127  Nicole SpruitVeldhoven4.31.26minV40   9.327  6:262.5921
125  Wilco HoogendoornSchiedam4.31.30minM40   9.325  6:262.59-
129  Harm KuipersHaarlem4.31.32minM50   9.324  6:262.59-
128  Daan Gutierrezs-Hertogenbosch4.31.52minM40   9.312  6:272.59-
130  Mike van WichenZoetermeer4.31.57minM50   9.309  6:272.59-
132  Rob SpruytRotterdam4.32.45minMse   9.282  6:282.58-
131  Udo SchneiderSankt Augustin4.32.52minM50   9.278  6:282.58-
134  Cor van der BlomBergschenhoek4.32.59minM50   9.274  6:282.58-
133  Esther SweerisRockanje4.33.21minV40   9.262  6:292.5717
136  Wilma DierxAmsterdam4.33.38minV50   9.252  6:292.5717
135  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen4.33.45minM60   9.248  6:292.57-
137  Mark MeinemaDoetinchem4.33.52minM40   9.244  6:292.57-
138  Marco GouwensRotterdam4.34.08minM40   9.235  6:302.57-
140  Frits van der LubbenZoetermeer4.34.17minM50   9.230  6:302.56-
139  Maroula ImkampBergen op Zoom4.34.25minV50   9.226  6:302.5615
141  Ronald Willemsen (PR 3.42.45) Kamperland4.34.49minM50   9.212  6:312.56-
142  Lisenka Beenderss-Gravenhage4.34.51minV40   9.211  6:312.5615
143  Marco PoortierTilburg4.36.08minM50   9.168  6:332.55-
145  Caroline DijkstraHaarlem4.36.20minV40   9.162  6:332.5412
146  Suzanne WartenberghHaarlem4.36.20minV40   9.162  6:332.5412
144  Gerry VisserBorne4.36.41minV50   9.150  6:332.5412
147  Albert Heuvelman (PR 4.11.50) Scharendijke4.37.04minM50   9.138  6:342.54-
148  Johan StruijsVlaardingen4.38.10minM50   9.101  6:362.53-
149  Richard MaquelinCapelle aan den IJssel4.38.46minM60   9.082  6:362.52-
150  Erik KremerVlaardingen4.39.53minM40   9.046  6:382.51-
151  Gert Kooiman (PR 3.41.59) Middelburg4.41.02minM50   9.009  6:402.50-
152  Lia Gonzalez (ZR V55)Vrouwenpolder4.41.10minV55   9.004  6:402.506
154  Piet WuijsterGroot-Ammers4.41.20minM60   8.999  6:402.50-
153  Paul Johan de VoogdVlaardingen4.41.27minM40   8.995  6:402.50-
155  Ben SchellNoordwijk4.41.33minM60   8.992  6:402.50-
156  Alexander RijsdijkDordrecht4.41.54minM40   8.981  6:412.49-
157  Marian van Dijk (PR 3.32.59) Middelburg4.43.01minV45   8.945  6:422.484
159  Bas DessensVlaardingen4.43.02minM40   8.945  6:422.48-
158  Peter HordijkRotterdam4.43.06minM50   8.943  6:432.48-
160  Cindy den Hollander (PR 3.53.51) Oost-Souburg4.43.53minV40   8.918  6:442.483
162  Steven WuytsGierle4.44.15minMse   8.907  6:442.47-
163  Ronny van DesselBrecht4.44.17minM40   8.906  6:442.47-
161  Fred NoorlanderOuderkerk a/d IJssel4.44.29minM50   8.899  6:452.47-
164  Patrick van de veerdonkTilburg4.45.05minM40   8.881  6:452.47-
167  Bart ZuidgeestVlaardingen4.45.28minM40   8.869  6:462.46-
166  Dirk de grootRotterdam4.45.29minM50   8.868  6:462.46-
165  Jos StuytWageningen4.45.50minM50   8.857  6:462.46-
168  Monica DekkerHank4.46.31minVse   8.836  6:472.451
169  Marcel KempWoerden4.46.36minMse   8.834  6:482.45-
170  Diem LoukareasVlaardingen4.46.52minMse   8.825  6:482.45-
172  Ronald TertoolenVlaardingen4.47.33minM50   8.804  6:492.45-
173  Vincent BorgonjenHaarlem4.48.13minM40   8.784  6:502.44-
171  Aad TerwielSchiedam4.48.16minM50   8.782  6:502.44-
174  Dany KerckhoveDe Haan4.50.07minV60   8.726  6:532.42-
175  Fernand VermeeschDe Haan4.50.09minM60   8.725  6:532.42-
176  Erik van den BoschLekkerkerk4.50.50minM50   8.705  6:542.42-
180  Jorien van den DoelVlaardingen4.50.50minV50   8.705  6:542.42-
182  Ingrid KlopSchiedam4.50.52minV50   8.704  6:542.42-
178  Johan LelieLint4.51.13minM40   8.694  6:542.41-
179  Gunter SlootmansKontich4.51.15minM40   8.693  6:542.41-
181  Jan ClaereboudtLint4.51.15minM50   8.693  6:542.41-
184  Michael Evers (PR 4.03.41) Middelburg4.51.23minM40   8.689  6:542.41-
177  Angelique Jansen (PR 3.27.04) Middelburg4.51.29minV40   8.686  6:542.41-
183  Jannet Vermeulen-StulenVleuten4.51.36minV60   8.682  6:552.41-
185  Michel Bouwman (PR 3.49.23) Burgh-Haamstede4.51.52minM40   8.674  6:552.41-
187  Herman CostermansEssen4.52.07minM60   8.667  6:552.41-
186  Michel van AstAppeltern4.52.23minM40   8.659  6:562.41-
189  Henk LenderinkEde4.52.45minM60   8.648  6:562.40-
188  Jolanda van ReedenGouda4.53.10minV50   8.636  6:572.40-
190  Rene langeslagAlmere4.53.20minM50   8.631  6:572.40-
191  Wilfried HoogerwerfRijswijk4.53.43minM50   8.620  6:582.39-
192  Rinus van der WalHeemskerk4.54.06minM50   8.608  6:582.39-
193  Gert Jan Marinisse (PR 4.13.52) Oost-Souburg4.55.09minM50   8.578  7:002.38-
194  Jacq van der BeekBrummen4.55.43minM40   8.561  7:012.38-
195  Jan PeetersWijnegem4.56.50minM40   8.529  7:022.37-
196  Martijn DurnezAalst4.56.59minMse   8.525  7:022.37-
197  Audry van Dijke (PR 3.47.01) Kloosterzande4.57.57minV40   8.497  7:042.36-
198  Alex VerkerkBarendrecht4.58.07minMse   8.492  7:042.36-
199  David Perquin (PR 4.45.32) Kats4.58.11minM45   8.490  7:042.36-
200  Detlev KonigGouda4.59.16minM60   8.460  7:062.35-
201  Trudie de Jong SnijdersLepelstraat4.59.28minV50   8.454  7:062.35-
202  Harry SpixGrevenbroich5.00.31minM40   8.424  7:072.34-
203  Menno SpoelstraBergschenhoek5.00.45minM50   8.418  7:082.34-
204  Freddy Roose (PR 3.53.12) Oostkapelle5.01.26minM40   8.399  7:092.33-
205  Betty van ZoelenHaarlem5.03.33minV40   8.340  7:122.32-
206  Esme HoutmanUtrecht5.03.46minVse   8.334  7:122.32-
207  Ton VerheezenVlaardingen5.04.14minM40   8.322  7:132.31-
209  Guillaume de Jonge (PR 4.03.59) Oost-Souburg5.07.28minM40   8.234  7:172.29-
210  Herman GeritzMidlum5.07.33minM50   8.232  7:172.29-
208  Cock van der KaaijBreukelen5.07.45minM50   8.226  7:182.29-
211  Leonard G BoekestijnDe Lier5.08.14minM50   8.214  7:182.28-
212  Tomasz WasielTilburg5.08.27minMse   8.208  7:192.28-
215  Manon DirksenApeldoorn5.09.05minVse   8.191  7:202.28-
213  Erik BlomSpijkenisse5.09.19minM50   8.185  7:202.27-
216  Mario DiscoHoogerheide5.09.23minM50   8.183  7:202.27-
214  Frank HarremanSpijkenisse5.09.29minM40   8.180  7:202.27-
217  Andre Kramer (PR 4.43.21) Yerseke5.10.00minM40   8.167  7:212.27-
218  Ronald te LindertVlaardingen5.11.05minM50   8.138  7:222.26-
220  Wolfgang GicklerLahnstein5.12.22minM50   8.105  7:242.25-
219  Juut van der KloofZundert5.12.39minV40   8.098  7:252.25-
221  Kiram KegelBergen op Zoom5.12.55minM40   8.091  7:252.25-
222  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen5.15.36minM40   8.022  7:292.23-
223  Ralph ZijlmaAlmere5.17.44minM40   7.968  7:322.21-
224  Jean-Jacques MelotteBoutersem5.18.59minM40   7.937  7:342.20-
225  Paula GrootHellevoetsluis5.19.24minV40   7.926  7:342.20-
226  Herman de SobrieVorselaar5.20.40minM60   7.895  7:362.19-
227  Louis HufkensGrobbendonk5.21.22minM60   7.878  7:372.19-
228  Bart van ReeKrimpen aan de Lek5.21.38minMse   7.871  7:372.19-
229  John LavooijNieuwerkerk ad IJssel5.21.40minM50   7.871  7:372.19-
230  Monik van LoockVorselaar5.23.00minV50   7.838  7:392.18-
231  Mirjam de RijkWeert5.27.51minV50   7.722  7:462.15-
232  Cora VerheijAbbenbroek5.28.12minV40   7.714  7:472.14-
233  Andre HorstenNieuwegein5.28.13minM50   7.714  7:472.14-
234  Evelijn TjarksRotterdam5.33.00minV40   7.603  7:542.11-
235  Giorgos BoustanidisGorinchem5.34.46minM40   7.563  7:562.10-
236  Roland van DrielGouda5.36.28minM40   7.524  7:582.09-
237  Robin UlteeOudewater5.36.29minM40   7.524  7:582.09-
238  Paul de WitBergen op Zoom5.38.24minM40   7.481  8:012.08-
239  Rita FeyLahnstein5.38.27minV50   7.480  8:012.08-
240  Sigrid Jense (PR 4.43.48) Middelburg5.39.21minV50   7.460  8:032.07-
241  Marc DelgijerPrinsenbeek5.40.33minM50   7.434  8:042.07-
242  Hermann HeyerMülheim-Kärlich5.51.24minM50   7.205  8:202.00-
243  Twan BelgersNijmegen6.29.43minM50   6.496  9:141.80-
Mannen: 201 (82.72%) => M35=2 - M40=77 - M45=4 - M50=64 - M55=1 - M60=16 - M65=1 - Mse=36
Vrouwen: 42 (17.28%) => V40=20 - V45=1 - V50=13 - V55=1 - V60=2 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2018Erwin Adan1:24:34Wouter Michiels1:26:10Yunis Stitan1:26:37Miriam van Reijen1:39:03416

marathon

2017Tim Pleijte2:49:38Erwin Adan2:51:49Pascal van Norden2:53:11Leonie Ton3:23:37243
2016Tim Pleijte2:56:56Erwin Harmes3:08:31Pascal van Norden3:08:55Irene Kinnegim3:35:32263
2015Remy Vasseur3:02:25Pascal van Norden3:02:56David Hemstede3:07:26Lucie van Genugten4:03:56254
2014Sebastièn Schletterer2:50:50Michel Verhaeghe2:55:38Tim Pleijte2:56:49Tineke van den Berg3:40:24395

38 km

2013Pascal van Norden2:46:57Vincent Langendam2:51:05Ronnie Duinkerken2:52:59Irene Kinnegim3:18:06359

36 km

2012Sebastien Schletterer2:21:10Pascal van Norden2:22:50Ruud van der Wal2:23:00Marlies Kort2:34:35366
24 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim van den BroekeVlissingen1.41.50minMse   14.141  4:153.93-
2  Roel van NesOud Gastel1.45.14minM40   13.684  4:233.80+3:24
3  Patrick de VosKattendijke1.45.56minMse   13.593  4:253.78+4:06
4  Crum van der LindenVlissingen1.50.05minMse   13.081  4:353.63+8:15
5  Eelker BakkerUtrecht1.51.27minMse   12.921  4:393.59+9:37
6  Ferry EngelHerkingen1.51.29minM50   12.917  4:393.59+9:39
7  Marcel de VetteOud-Beijerland1.51.33minM40   12.909  4:393.59+9:43
8  Stefan SchrierVlissingen1.52.16minM35   12.827  4:413.56+10:26
9  Arjo VerhageAagtekerke1.52.31minM45   12.798  4:413.56+10:41
10  Cornelis VerboomKrimpen aan den IJssel1.53.22minMse   12.702  4:433.53+11:32
11  Ruud HoosemansVlissingen1.53.25minMse   12.697  4:443.53+11:35
12  Izar van GoolTerheijden1.53.39minMse   12.670  4:443.52+11:49
13  Bart VerkaartZierikzee1.53.43minM45   12.663  4:443.52+11:53
14  Anjolie EngelsMiddelburg1.53.54minV40   12.643  4:453.51+12:04
15  Jorre De SchrijverAntwerpen1.54.27minMse   12.582  4:463.49+12:37
16  Martijn KoxWestdorpe1.54.47minMse   12.545  4:473.48+12:57
18  Jeroen ScheerderKontich1.55.10minM40   12.504  4:483.47+13:20
17  Eric BatenApeldoorn1.55.14minM40   12.496  4:483.47+13:24
19  Ronnie DuinkerkenRotterdam1.56.25minM40   12.369  4:513.44+14:35
20  Matthijs van der BeekBleiswijk1.56.29minMse   12.362  4:513.43+14:39
21  Bas MertensRoosendaal1.57.03minMse   12.302  4:533.42+15:13
22  Marlon DeijkersFijnaart1.58.11minM40   12.184  4:553.38+16:21
23  Bart-Jan WesterhofRotterdam1.59.06minM40   12.091  4:583.36+17:16
24  Edwin van AlphenVlissingen1.59.07minM45   12.089  4:583.36+17:17
25  Johan KarelseHeinkenszand1.59.12minM40   12.081  4:583.36+17:22
26  Richard van de WegeVlissingen1.59.49minM40   12.018  5:003.34+17:59
27  Walter HeijmansHaarlem2.00.04minMse   11.993  5:003.33+18:14
29  Sander van DoornTerneuzen2.00.21minMse   11.965  5:013.32+18:31
28  Ruud de WertEindhoven2.00.29minM40   11.952  5:013.32+18:39
30  Jozias BooneGoes2.02.29minMse   11.757  5:063.27+20:39
31  Steven JanssenOpoeteren2.03.05minMse   11.699  5:083.25+21:15
32  Robert van der ToornSchiedam2.03.16minMse   11.682  5:083.24+21:26
35  Chris DhoogeZaffelare2.03.21minM40   11.674  5:083.24+21:31
34  Alex de LangenOud-Beijerland2.03.23minM50   11.671  5:083.24+21:33
33  Ruud de Smits-Gravenhage2.03.26minMse   11.666  5:093.24+21:36
36  Willem DerksDordrecht2.03.54minM50   11.622  5:103.23+22:04
37  Rob EpkerMiddelburg2.04.36minM50   11.557  5:123.21+22:46
39  Jurrit SzarafinskiMiddelburg2.04.40minMse   11.551  5:123.21+22:50
38  Michel LebrunAnderlecht2.05.00minM50   11.520  5:133.20+23:10
40  Rob SchaapVlissingen2.05.17minM55   11.494  5:133.19+23:27
41  Berry SimonseGoes2.05.19minM40   11.491  5:133.19+23:29
42  Dennis van LimborghLekkerkerk2.05.30minMse   11.474  5:143.19+23:40
44  Rinus van de WoestijneMiddelburg2.06.13minMse   11.409  5:163.17+24:23
43  Marc BlokHeinkenszand2.06.17minM40   11.403  5:163.17+24:27
45  Arjan vreugdenhilRotterdam2.06.26minMse   11.389  5:163.16+24:36
46  Johannes MaiterthAachen2.06.31minMse   11.382  5:163.16+24:41
47  Robin JonkersTholen2.07.11minMse   11.322  5:183.15+25:21
49  Jasper CommandeurDriebergen-Rijsenburg2.07.47minMse   11.269  5:193.13+25:57
48  Cor HamelsHendrik-Ido-Ambacht2.07.53minM50   11.260  5:203.13+26:03
50  Micha JuffermansMaastricht2.08.16minMse   11.227  5:213.12+26:26
51  Ron van DijkMiddelharnis2.08.27minM40   11.211  5:213.11+26:37
52  Raymond MauritzHonselersdijk2.09.24minM40   11.128  5:243.09+27:34
53  Sander van VlietVlaardingen2.09.58minM40   11.080  5:253.08+28:08
54  Bas GrootheddeZierikzee2.10.23minM40   11.044  5:263.07+28:33
56  Niek de RidderBiggekerke2.10.36minMse   11.026  5:273.06+28:46
57  Theo de MackerBurgh-Haamstede2.10.42minM50   11.018  5:273.06+28:52
55  Anton WatzeelsTilburg2.10.46minM50   11.012  5:273.06+28:56
58  Kees den HollanderDreischor2.11.06minM40   10.984  5:283.05+29:16
59  Paola van GilstGoes2.11.13minV40   10.974  5:283.05+29:23
60  Rian van den BroekeVlissingen2.11.17minM55   10.969  5:283.05+29:27
61  Willem de VoogdVlaardingen2.11.25minM50   10.958  5:293.04+29:35
62  Carla BergmansRockanje2.11.45minV50   10.930  5:293.04+29:55
63  Maarten DanckaartsDordrecht2.11.53minMse   10.919  5:303.03+30:03
64  Manon BroumelsRoosendaal2.12.29minV40   10.869  5:313.02+30:39
68  Jasper RavaysKoudekerke2.12.44minMse   10.849  5:323.01+30:54
65  Mark MessingSpijkenisse2.12.49minM40   10.842  5:323.01+30:59
66  Rob BosboomRotterdam2.12.52minM60   10.838  5:323.01+31:02
69  Jori KnopsSittard2.13.00minMse   10.827  5:333.01+31:10
67  Jan van GentOud-Beijerland2.13.06minM50   10.819  5:333.01+31:16
70  Victor AderSoest2.13.16minMse   10.805  5:333.00+31:26
71  Arné van den ElshoutDen Hout2.13.52minMse   10.757  5:352.99+32:02
72  Niels de SonnavilleMaarssen2.14.57minMse   10.671  5:372.96+33:07
73  Marcel VervuurtMiddelburg2.14.57minM40   10.671  5:372.96+33:07
74  Hanc de BokxDelft2.15.06minMse   10.659  5:382.96+33:16
81  Michel ridderhofMiddelburg2.15.29minM40   10.629  5:392.95+33:39
76  Rob de PagterRitthem2.15.30minM40   10.627  5:392.95+33:40
77  Sjef GorisMiddelburg2.15.37minM50   10.618  5:392.95+33:47
79  Mark van OsSpijkenisse2.15.40minMse   10.614  5:392.95+33:50
75  Michel van MeursBarendrecht2.15.43minM40   10.610  5:392.95+33:53
80  Huibert LucasAlblasserdam2.15.52minMse   10.599  5:402.94+34:02
78  Peter NoordijkeGoes2.15.54minM50   10.596  5:402.94+34:04
85  Paul TimmermansTholen2.16.10minM50   10.575  5:402.94+34:20
83  Brian van GeerZierikzee2.16.18minMse   10.565  5:412.93+34:28
82  Robert DierckxLint2.16.20minM50   10.562  5:412.93+34:30
87  Martyn van den BosHeinkenszand2.16.27minMse   10.553  5:412.93+34:37
84  Frans van HaasterZoetermeer2.16.34minM60   10.544  5:412.93+34:44
91  Henrik SelliesDiessen2.16.49minMse   10.525  5:422.92+34:59
86  Oren SolomonRotterdam2.16.51minMse   10.522  5:422.92+35:01
89  Kees WierengaUtrecht2.17.02minM40   10.508  5:432.92+35:12
88  Govert van MeerkerkRotterdam2.17.06minMse   10.503  5:432.92+35:16
90  Bas BaggermanDordrecht2.17.23minM40   10.482  5:432.91+35:33
93  Jan-Peter SimonsHooge Zwaluwe2.17.37minM40   10.464  5:442.91+35:47
92  Martijn korbijnNieuw-Beijerland2.17.39minMse   10.461  5:442.91+35:49
96  Hans HavelaarZuid-Beijerland2.17.52minM40   10.445  5:452.90+36:02
94  Arjan breugemBergschenhoek2.18.02minMse   10.432  5:452.90+36:12
102  Yvan De GraefMechelen2.18.10minMse   10.422  5:452.90+36:20
95  Gertjan BakkerGoes2.18.16minM45   10.415  5:462.89+36:26
100  Ada GeuzeMiddelburg2.18.21minVse   10.408  5:462.89+36:31
97  John van de WateringBergen op Zoom2.18.24minM40   10.405  5:462.89+36:34
99  Dries Van BavelMinderhout2.18.31minMse   10.396  5:462.89+36:41
98  Marcel RubenDordrecht2.18.38minM50   10.387  5:472.89+36:48
101  Leon de VriesHeerjansdam2.18.39minM40   10.386  5:472.88+36:49
106  Marco van den BoogaardGoes2.18.52minM40   10.370  5:472.88+37:02
105  Jeroen FranssenVlissingen2.18.58minM40   10.362  5:472.88+37:08
108  Edwin van GamerenKlaaswaal2.19.02minMse   10.357  5:482.88+37:12
113  Mark van der Kooijs-Heer Abtskerke2.19.17minMse   10.339  5:482.87+37:27
110  Nelleke BaldéGrijpskerke2.19.18minVse   10.337  5:482.87+37:28
103  Arjan van LimborghKrimpen aan de Lek2.19.19minMse   10.336  5:482.87+37:29
107  Sjon VosDordrecht2.19.19minM50   10.336  5:482.87+37:29
111  Ewald ProvoostBiggekerke2.19.20minM45   10.335  5:482.87+37:30
104  Wim BesuijenMiddelburg2.19.21minM60   10.334  5:482.87+37:31
109  Jan-Willem van LeussenBergschenhoek2.19.21minM40   10.334  5:482.87+37:31
118  Corne van GestelDiessen2.19.47minM40   10.302  5:492.86+37:57
112  Claudia FasolRotterdam2.19.58minV40   10.288  5:502.86+38:08
120  Ben Van der HertenLokeren2.20.06minM40   10.278  5:502.86+38:16
114  Rinus PaardekooperGoes2.20.11minM55   10.272  5:502.85+38:21
115  Max van DorstenNaaldwijk2.20.13minM50   10.270  5:512.85+38:23
116  Jos van GisbergenBergen op Zoom2.20.13minM50   10.270  5:512.85+38:23
117  Robert VerwijsZonnemaire2.20.19minM40   10.263  5:512.85+38:29
121  Pieter MoelkerKloetinge2.20.42minM50   10.235  5:522.84+38:52
119  Barend van der GiesenHendrik-Ido-Ambacht2.20.47minMse   10.228  5:522.84+38:57
122  Jack SmitsOost-Souburg2.20.49minM55   10.226  5:522.84+38:59
123  Johan de VliegerVlissingen2.20.50minM60   10.225  5:522.84+39:00
125  Bart StoffelsBergen op Zoom2.21.19minMse   10.190  5:532.83+39:29
124  Willem BrouwerMiddelburg2.21.21minM60   10.187  5:532.83+39:31
129  Rob TerwindtCuijk2.21.24minMse   10.184  5:542.83+39:34
126  Martijn RijberingBreda2.21.27minM40   10.180  5:542.83+39:37
134  Dennis DukersHoek van Holland2.21.27minM40   10.180  5:542.83+39:37
127  Paul van de WouwOosterhout2.21.31minM40   10.175  5:542.83+39:41
128  Peter SpruitGouda2.21.39minM50   10.166  5:542.82+39:49
131  Diane VerstrepenOlen2.21.51minV50   10.152  5:552.82+40:01
132  Leon GoorDordrecht2.21.55minM50   10.147  5:552.82+40:05
130  Martin van TrierumTilburg2.21.59minMse   10.142  5:552.82+40:09
133  Ruud Fredrikss-Heerenhoek2.22.06minM60   10.134  5:552.81+40:16
135  Corina GrimLewedorp2.22.11minV50   10.128  5:552.81+40:21
137  Hans jan Rijberings-Gravenhage2.22.12minM40   10.127  5:562.81+40:22
136  Matthijs RoksRucphen2.22.17minMse   10.121  5:562.81+40:27
142  Wil MeershoekHoek van Holland2.22.32minM50   10.103  5:562.81+40:42
138  Emiel DijkstraDelft2.22.39minM40   10.095  5:572.80+40:49
145  Cor KostenseSommelsdijk2.22.42minM50   10.091  5:572.80+40:52
139  Richard van der werfOosterland2.22.51minMse   10.081  5:572.80+41:01
140  Wilbert TimmermannRoosendaal2.22.51minM40   10.081  5:572.80+41:01
146  George JeremicZoetermeer2.22.54minM60   10.077  5:572.80+41:04
141  Dennis ButMiddelburg2.23.02minM40   10.068  5:582.80+41:12
143  Ronnie MesuMiddelburg2.23.13minMse   10.055  5:582.79+41:23
144  Henny StratingKamperland2.23.13minV45   10.055  5:582.79+41:23
147  Marcel PickkersZwijndrecht2.23.29minM40   10.036  5:592.79+41:39
148  Maurice ZwartHelmond2.23.55minM50   10.006  6:002.78+42:05
150  Guido tapEtten-Leur2.24.00minM40   10.000  6:002.78+42:10
149  Marnelle de GrootDriebergen-Rijsenburg2.24.08minVse   9.991  6:002.78+42:18
151  Erwin de VrindRoosendaal2.24.15minM40   9.983  6:012.77+42:25
157  Leon van der WendeOude-Tonge2.24.29minM40   9.967  6:012.77+42:39
155  Martijn kootRotterdam2.24.36minM50   9.959  6:022.77+42:46
156  Patrick GiljamZierikzee2.24.38minMse   9.956  6:022.77+42:48
152  Dick SaarloosKapelle-Biezelinge2.24.42minM45   9.952  6:022.76+42:52
153  Co de FeijterZierikzee2.24.42minM50   9.952  6:022.76+42:52
154  Jos HoebekeRilland2.24.45minM40   9.948  6:022.76+42:55
158  Nancy de KokMaasland2.24.53minVse   9.939  6:022.76+43:03
159  Gerrit SpaansGoes2.25.11minM60   9.918  6:032.76+43:21
160  Bram KotvisZierikzee2.25.16minM50   9.913  6:032.75+43:26
165  Jeroen KeizerwaardNumansdorp2.25.28minMse   9.899  6:042.75+43:38
167  Patricio ConnerRotterdam2.25.34minM50   9.892  6:042.75+43:44
161  Wim DefeijterTerneuzen2.25.37minM40   9.889  6:042.75+43:47
168  Raymond HessRotterdam2.25.37minMse   9.889  6:042.75+43:47
163  Jos van DorpDe Lier2.25.44minM50   9.881  6:042.74+43:54
162  Johan de WolfVlissingen2.25.47minM50   9.878  6:042.74+43:57
164  Steffen HumerKattendijke2.25.55minM50   9.869  6:052.74+44:05
166  Nicolette MalcorpsOost-Souburg2.25.55minVse   9.869  6:052.74+44:05
170  Frans MeijAlphen aan den Rijn2.26.07minM50   9.855  6:052.74+44:17
169  Anne GroenewegeRotterdam2.26.22minVse   9.838  6:062.73+44:32
171  Madeleine van der giesenAmsterdam2.26.26minVse   9.834  6:062.73+44:36
173  Niels BootGoedereede2.26.26minMse   9.834  6:062.73+44:36
172  Pieter WolthoornBleiswijk2.26.27minMse   9.833  6:062.73+44:37
174  Rudi WijnackerVlissingen2.26.39minMse   9.819  6:072.73+44:49
178  Beata JednorógRotterdam2.26.42minVse   9.816  6:072.73+44:52
176  André MeijerMiddelharnis2.26.54minM40   9.803  6:072.72+45:04
175  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge2.26.57minM50   9.799  6:072.72+45:07
177  Remco van der VeldenSchiedam2.27.17minM40   9.777  6:082.72+45:27
182  Maurice TwigtRotterdam2.27.18minM40   9.776  6:082.72+45:28
179  Gerard MachielseBreda2.27.21minM40   9.773  6:082.71+45:31
183  Berry LindenberghZierikzee2.27.37minM35   9.755  6:092.71+45:47
181  Jan-Willem v DrieenhuizenApeldoorn2.27.41minM50   9.751  6:092.71+45:51
180  Jeroen AlkemadeRotterdam2.27.51minM40   9.740  6:102.71+46:01
188  Ron de KoningSpijkenisse2.28.02minM50   9.728  6:102.70+46:12
185  Pieter de BeijerNieuwerkerk ad IJssel2.28.10minM50   9.719  6:102.70+46:20
186  Judith van GroningenDirksland2.28.12minV40   9.717  6:112.70+46:22
184  Harald v. DongenOosterhout2.28.13minM40   9.716  6:112.70+46:23
190  Roland FlipseKoudekerke2.28.19minM50   9.709  6:112.70+46:29
195  Michel PhilippiRozenburg2.28.40minM50   9.686  6:122.69+46:50
187  Henk van DrielLeiderdorp2.28.52minM60   9.673  6:122.69+47:02
189  Jos van LanghHelmond2.28.58minM50   9.667  6:122.69+47:08
191  Carla VerwijsDelft2.29.09minV40   9.655  6:132.68+47:19
193  Michel SinkeMiddelburg2.29.12minM40   9.651  6:132.68+47:22
194  Marjolijn BakkerNumansdorp2.29.12minV40   9.651  6:132.68+47:22
192  Walter de WildeGouda2.29.14minM40   9.649  6:132.68+47:24
196  Erik TolhoekKrimpen aan den IJssel2.29.20minM40   9.643  6:132.68+47:30
198  Frenk-Jan VisserMiddelburg2.29.26minM50   9.636  6:142.68+47:36
201  Jan VreugdenhilHoek van Holland2.29.37minM40   9.625  6:142.67+47:47
199  Nicky Aalderss-Heer Hendrikskinderen2.29.38minMse   9.624  6:142.67+47:48
197  Wim van der MaatEindhoven2.29.44minM50   9.617  6:142.67+47:54
202  Jackie KooleKoudekerke2.29.45minM50   9.616  6:142.67+47:55
200  Ingrid OonincxTilburg2.30.04minV40   9.596  6:152.67+48:14
204  Thea SegerenBreda2.30.27minV40   9.571  6:162.66+48:37
205  Nancy MeijerRotterdam2.30.27minV40   9.571  6:162.66+48:37
203  Esther van den BergHoogerheide2.30.29minV40   9.569  6:162.66+48:39
206  Emardo de RijckSint Jansteen2.30.31minMse   9.567  6:162.66+48:41
209  Hans PijlsSommelsdijk2.30.35minM50   9.563  6:162.66+48:45
208  Jerry de KrijgerPhilippine2.30.40minM40   9.558  6:172.65+48:50
207  Geert Jan JobseVlissingen2.30.47minM50   9.550  6:172.65+48:57
212  Wim BommeljéVlissingen2.30.49minM60   9.548  6:172.65+48:59
210  Stephan DijkstraDordrecht2.31.12minM40   9.524  6:182.65+49:22
213  Cyril BelfroidMiddelburg2.31.12minM40   9.524  6:182.65+49:22
211  Judith HavermansDordrecht2.31.20minVse   9.515  6:182.64+49:30
214  Lennart van LiereEindhoven2.31.29minM40   9.506  6:192.64+49:39
220  Stefan PeetersWilrijk2.31.47minM40   9.487  6:192.64+49:57
217  Ben van der PolsPiershil2.31.54minMse   9.480  6:202.63+50:04
216  Marianne Bestebreur-HofmaNumansdorp2.31.55minV40   9.479  6:202.63+50:05
215  Ed WientjensBergen op Zoom2.31.56minM50   9.478  6:202.63+50:06
218  Saskia DinjensOpoeteren2.32.06minVse   9.467  6:202.63+50:16
219  Rob JoosseVrouwenpolder2.32.18minMse   9.455  6:212.63+50:28
221  Hans VermeerMaasland2.32.38minM50   9.434  6:222.62+50:48
222  Tonny van EekelenRoosendaal2.32.39minM50   9.433  6:222.62+50:49
223  Daniëlle in t VeldOud-Beijerland2.33.11minV40   9.401  6:232.61+51:21
226  Ruud VonkenBudel2.33.12minM50   9.399  6:232.61+51:22
224  Peter KoolenNeeroeteren2.33.16minMse   9.395  6:232.61+51:26
225  Dennis KanselaarDordrecht2.33.22minM40   9.389  6:232.61+51:32
227  Marcel HaastRoosendaal2.33.40minM40   9.371  6:242.60+51:50
229  Dirk de WitDalem2.33.40minM40   9.371  6:242.60+51:50
228  Jan Willem RijkeDelfgauw2.33.53minM50   9.358  6:252.60+52:03
230  Leonie RijkVlaardingen2.34.11minV40   9.340  6:252.59+52:21
233  Hans MinnaardYerseke2.34.11minM55   9.340  6:252.59+52:21
232  Carin van HarenBreda2.34.24minVse   9.326  6:262.59+52:34
231  Cees HartmansPapendrecht2.34.26minM50   9.324  6:262.59+52:36
236  Geert van DijkNaaldwijk2.34.40minM50   9.310  6:272.59+52:50
239  Joep RoseboomVlissingen2.34.40minM40   9.310  6:272.59+52:50
240  Jan RietsemaGeldrop2.34.43minM50   9.307  6:272.59+52:53
237  Dave PaulVoorburg2.34.46minMse   9.304  6:272.58+52:56
235  Bart LauwersHelmond2.34.49minM40   9.301  6:272.58+52:59
234  Kees JonkersOud Gastel2.34.53minM50   9.297  6:272.58+53:03
242  Frank OckéOost-Souburg2.34.54minM50   9.296  6:272.58+53:04
238  Marc OvereemMiddelburg2.34.56minM45   9.294  6:272.58+53:06
241  Graziella LongoRotterdam2.34.57minVse   9.293  6:272.58+53:07
243  Corno LangerakNumansdorp2.35.19minM40   9.271  6:282.58+53:29
245  Arno de KievitZuid-Beijerland2.35.20minM40   9.270  6:282.58+53:30
244  George TaalOostkapelle2.35.22minM60   9.268  6:282.57+53:32
246  Hans CorbijnOostkapelle2.35.24minM55   9.266  6:292.57+53:34
298  Ingeborg de BruynBerkel en Rodenrijs2.35.26minV50   9.264  6:292.57+53:36
299  Eva van BovenRotterdam2.35.26minVse   9.264  6:292.57+53:36
254  Jurgen VerschuerenStabroek2.35.40minM40   9.251  6:292.57+53:50
249  Benita van Oost-in de WeiRenesse2.35.41minV40   9.250  6:292.57+53:51
255  Anja VertongenZandvliet2.35.41minV40   9.250  6:292.57+53:51
248  Eline VreeOud-Beijerland2.35.47minV40   9.244  6:292.57+53:57
247  Marjan de WildOud Gastel2.35.53minV50   9.238  6:302.57+54:03
253  Christiaan HøvigAmsterdam2.35.53minMse   9.238  6:302.57+54:03
256  Kurt JonnaertGrouent2.35.55minM40   9.236  6:302.57+54:05
252  Michel DomsLier2.36.03minM40   9.228  6:302.56+54:13
250  Job van den BergSliedrecht2.36.04minM40   9.227  6:302.56+54:14
251  Peter RoskamSliedrecht2.36.05minM40   9.226  6:302.56+54:15
259  Ron VischGorinchem2.36.24minMse   9.207  6:312.56+54:34
257  Frank OlsthoornSchiedam2.36.28minM40   9.203  6:312.56+54:38
262  Patrick VanbelleLoenhout2.36.53minM50   9.179  6:322.55+55:03
263  Michel van den BosZierikzee2.36.56minM50   9.176  6:322.55+55:06
258  Joost HoppsteinVlaardingen2.37.02minM50   9.170  6:332.55+55:12
261  Augüsta sn hoogdalemVlaardingen2.37.08minV40   9.164  6:332.55+55:18
260  John GuequierreMiddelburg2.37.09minM60   9.163  6:332.55+55:19
264  Louise RenemaAntwerpen2.37.17minVse   9.155  6:332.54+55:27
265  Gerard van WissenNieuw-Beijerland2.37.23minM60   9.150  6:332.54+55:33
266  Johan AugustijnenRanst2.37.33minM40   9.140  6:342.54+55:43
268  Sander SeppenSchoonhoven2.37.33minM40   9.140  6:342.54+55:43
269  Ronald RidderbosMiddelburg2.37.39minMse   9.134  6:342.54+55:49
272  André PruijssersLekkerkerk2.37.58minM50   9.116  6:352.53+56:08
270  Inga WesselsAachen2.37.59minVse   9.115  6:352.53+56:09
267  Stefaan GovaertKnokke-Heist2.38.03minM40   9.111  6:352.53+56:13
271  Peter RoelinkOud-Beijerland2.38.12minM40   9.102  6:362.53+56:22
275  Paul HauserZwijndrecht2.38.21minM40   9.094  6:362.53+56:31
273  Sander FlierBreda2.38.23minM40   9.092  6:362.53+56:33
274  Machteld VerdaasdonkHuijbergen2.38.29minV40   9.086  6:362.52+56:39
278  Jacco GlerumBleiswijk2.38.32minM40   9.083  6:362.52+56:42
282  Peter VollaardOud-Beijerland2.38.36minMse   9.079  6:372.52+56:46
280  Jacolien BooijLekkerkerk2.38.37minVse   9.078  6:372.52+56:47
279  Davy Ben TaharBroechem2.38.45minMse   9.071  6:372.52+56:55
276  Jolanda AmmerlaanMaasland2.38.49minV60   9.067  6:372.52+56:59
283  Toon SchenkeveldDe Lier2.38.55minM50   9.061  6:372.52+57:05
277  Jan Willem de ValkOosterland2.38.56minMse   9.060  6:372.52+57:06
281  Wim middelveldRidderkerk2.38.56minM50   9.060  6:372.52+57:06
284  Christl RozendaalKapelle-Biezelinge2.39.23minV50   9.035  6:382.51+57:33
285  Maarten van BemmelenGeldrop2.39.23minM60   9.035  6:382.51+57:33
289  Ivo JennekensZoersel2.39.39minM50   9.020  6:392.51+57:49
286  Dirk SeydaWinningen2.39.41minM40   9.018  6:392.50+57:51
288  Frank den BoerZwijndrecht2.40.09minM40   8.992  6:402.50+58:19
287  Anton HollemansZwijndrecht2.40.10minM50   8.991  6:402.50+58:20
290  Danny Van HaevereSint-Niklaas2.40.12minM50   8.989  6:412.50+58:22
295  Remco van WijkMiddelburg2.40.18minMse   8.983  6:412.50+58:28
293  Hans EekhofMijnsheerenland2.40.20minMse   8.981  6:412.49+58:30
291  Bert GeilgensEtten-Leur2.40.26minM50   8.976  6:412.49+58:36
292  Sven BuhmannHulst2.40.31minMse   8.971  6:412.49+58:41
296  Nicole SerrarensSint Jansteen2.40.40minV40   8.963  6:422.49+58:50
294  Hugo du MezDordrecht2.40.47minM50   8.956  6:422.49+58:57
297  Wilma BollemanMelissant2.40.50minV60   8.953  6:422.49+59:00
300  Jos OonincxRoosendaal2.41.41minM60   8.906  6:442.47+59:51
302  Steffi van LeeuwenUtrecht2.42.33minVse   8.859  6:462.46+0:43
301  Menno van HeesewijkReek2.42.34minMse   8.858  6:462.46+0:44
303  Jos van Stees-Gravenpolder2.43.02minM45   8.833  6:482.45+1:12
304  Ron KantDussen2.43.14minM40   8.822  6:482.45+1:24
305  Jacqueline LodderSommelsdijk2.43.32minV40   8.806  6:492.45+1:42
309  Bouman BoumanWaardhuizen2.43.52minM50   8.788  6:502.44+2:02
307  Jos de BonteMiddelharnis2.43.55minMse   8.785  6:502.44+2:05
306  Paul DerijckHelmond2.44.02minM40   8.779  6:502.44+2:12
308  Jurgen PhilipsenMiddelburg2.44.32minM40   8.752  6:512.43+2:42
313  Hans RietveldStolwijk2.44.53minM50   8.733  6:522.43+3:03
311  Frank MeijerRotterdam2.44.57minM40   8.730  6:522.42+3:07
312  Annemarie leichtenbergMaasland2.44.58minV40   8.729  6:522.42+3:08
316  Peter de KoningHuizen2.45.03minM40   8.725  6:532.42+3:13
315  Rene HavemanHaarlem2.45.04minM50   8.724  6:532.42+3:14
310  John SielingMiddelburg2.45.06minM60   8.722  6:532.42+3:16
314  Gert VercammenKessel2.45.08minMse   8.720  6:532.42+3:18
317  Anneke van de ParEindhoven2.45.11minV50   8.718  6:532.42+3:21
318  Peggy van den DriesscheSchelle2.45.16minV40   8.713  6:532.42+3:26
319  Rita VerhageMiddelharnis2.46.04minV40   8.671  6:552.41+4:14
320  Jan KoornneefPijnacker2.46.33minM60   8.646  6:562.40+4:43
321  Elleke KoornneefPijnacker2.46.33minV50   8.646  6:562.40+4:43
322  Teun NoordhoekNumansdorp2.46.35minM60   8.644  6:562.40+4:45
323  Berend BakkerPapendrecht2.46.36minM60   8.643  6:572.40+4:46
324  Kees van der HeijdenVlissingen2.47.16minM50   8.609  6:582.39+5:26
325  Nick PruijssersLekkerkerk2.47.27minMse   8.600  6:592.39+5:37
329  Danielle GillissenDordrecht2.47.37minV40   8.591  6:592.39+5:47
330  Stany MebisKoningshooikt2.47.39minM50   8.589  6:592.39+5:49
326  Arnold WesterbekeVlissingen2.47.42minMse   8.587  6:592.39+5:52
327  Stephan SchoutenVlissingen2.47.43minMse   8.586  6:592.38+5:53
328  Arjan VoogtOostvoorne2.47.58minM40   8.573  7:002.38+6:08
331  Clare OutHaarlem2.47.58minV50   8.573  7:002.38+6:08
332  Nancy SterkWilrijk2.48.03minV40   8.569  7:002.38+6:13
333  Roberto Verhoevens-Gravenhage2.48.31minM50   8.545  7:012.37+6:41
334  Elza van AlphenTholen2.48.35minV50   8.542  7:012.37+6:45
335  Peter VerheijenHilvarenbeek2.48.37minM50   8.540  7:022.37+6:47
338  Madalitso van BruggenDelft2.49.06minV40   8.516  7:032.37+7:16
341  Meta SipkensTilburg2.49.17minV50   8.506  7:032.36+7:27
336  Edwin van der PadtZwijndrecht2.49.21minM40   8.503  7:032.36+7:31
340  Elly Burgerings-Gravenhage2.49.23minV60   8.501  7:032.36+7:33
339  Nicolette Kloesmeijers-Gravenhage2.49.24minV40   8.501  7:042.36+7:34
342  Jan Peter WillemsenZoetermeer2.49.26minM50   8.499  7:042.36+7:36
344  Winy GrentBlokker2.49.33minV50   8.493  7:042.36+7:43
345  Mark TrimpeVlissingen2.49.45minMse   8.483  7:042.36+7:55
343  Igor Dochkovs-Gravenhage2.49.46minMse   8.482  7:042.36+7:56
348  Bart KrieselsZeist2.49.51minM50   8.478  7:052.36+8:01
337  Renate de ReusVlissingen2.49.59minVse   8.471  7:052.35+8:09
347  Dick van IjperenOostvoorne2.50.09minMse   8.463  7:052.35+8:19
346  Luci VerhoeveEtten-Leur2.50.13minV50   8.460  7:062.35+8:23
349  Lore FiasLint2.50.26minV40   8.449  7:062.35+8:36
351  Ludo SomersLint2.50.31minM50   8.445  7:062.35+8:41
350  Lia KruithofLeiden2.50.35minVse   8.442  7:062.34+8:45
357  Elske van der PuttenEindhoven2.50.54minVse   8.426  7:072.34+9:04
354  Edwin HeuvelmanVlaardingen2.50.58minM50   8.423  7:072.34+9:08
352  Kobus BotmanMiddelburg2.51.00minM60   8.421  7:082.34+9:10
353  Erwin SchellZierikzee2.51.13minM50   8.410  7:082.34+9:23
355  Marianne ZwartHelmond2.51.16minV40   8.408  7:082.34+9:26
356  Corne KlijnTilburg2.51.36minM40   8.392  7:092.33+9:46
359  Marian BakkerBergambacht2.51.38minV40   8.390  7:092.33+9:48
358  Bernard van MeerZierikzee2.51.49minM40   8.381  7:102.33+9:59
363  Emilie de BoerMijnsheerenland2.52.13minVse   8.362  7:112.32+10:23
364  Ed BecudeOud-Beijerland2.52.16minM60   8.359  7:112.32+10:26
360  Ilse VerwijsZonnemaire2.52.17minVse   8.358  7:112.32+10:27
365  Nely van der ValkVlaardingen2.52.42minV50   8.338  7:122.32+10:52
361  Esther van SluijsKloetinge2.52.46minV40   8.335  7:122.32+10:56
362  Martin KievitsZierikzee2.52.48minM40   8.333  7:122.31+10:58
366  Johan voetenOudenbosch2.54.40minMse   8.244  7:172.29+12:50
367  Esther Stutvoet-de BruijnMijnsheerenland2.54.53minV40   8.234  7:172.29+13:03
368  Bernhardt SchlaakWachtberg2.54.57minM50   8.231  7:172.29+13:07
369  Toos VolmerDordrecht2.55.22minV40   8.211  7:182.28+13:32
370  Lennie GroenewegenRotterdam2.55.37minV40   8.200  7:192.28+13:47
373  Bart JansenBudel2.55.58minM40   8.183  7:202.27+14:08
371  Jacqueline Kafoe-QuistZierikzee2.56.08minV45   8.176  7:202.27+14:18
372  Serge WijersZierikzee2.56.09minM40   8.175  7:202.27+14:19
374  Antje UeberholzKoblenz2.56.34minV40   8.156  7:212.27+14:44
376  Melissa venemanEindhoven2.56.46minVse   8.146  7:222.26+14:56
378  Robert SierhuisCapelle aan den IJssel2.57.09minM40   8.129  7:232.26+15:19
375  Bas van BinnendijkBergschenhoek2.57.17minM40   8.123  7:232.26+15:27
377  Ron SmeelsHendrik-Ido-Ambacht2.57.25minM50   8.116  7:242.25+15:35
379  Dennis van StaverenRotterdam2.57.47minM40   8.100  7:242.25+15:57
382  Greet VerhasseltAntwerpen2.57.55minV40   8.094  7:252.25+16:05
383  Lutz BehringerLeidschendam2.58.15minM50   8.079  7:262.24+16:25
384  Leo StansVlaardingen2.58.15minM60   8.079  7:262.24+16:25
381  Nick van LoonTilburg2.58.24minM50   8.072  7:262.24+16:34
380  Ria LaskerHoogezand2.58.25minV50   8.071  7:262.24+16:35
385  Remon van HolsteinRotterdam2.58.52minMse   8.051  7:272.24+17:02
386  Sonja de GraaffDordrecht2.59.30minV40   8.022  7:292.23+17:40
387  Helma ClootsBergen op Zoom3.00.39minV40   7.971  7:322.21+18:49
389  Gerwin van LoonBergen op Zoom3.00.41minM40   7.970  7:322.21+18:51
388  Michel van DijkPijnacker3.00.51minM40   7.962  7:322.21+19:01
392  Eric de bensMerksem3.01.09minM40   7.949  7:332.21+19:19
393  Karina VerbeeckLint3.01.12minVse   7.947  7:332.21+19:22
390  Pieter AdriaanseBrielle3.01.16minM40   7.944  7:332.21+19:26
391  France VerstraeteAnderlecht3.01.53minV40   7.917  7:352.20+20:03
394  Hans LievenseMiddelburg3.02.30minM40   7.890  7:362.19+20:40
395  Pascal RenardSaint Léger3.02.35minM50   7.887  7:362.19+20:45
397  Martin WierinkSoest3.03.26minM60   7.850  7:392.18+21:36
398  Dirk KopAmersfoort3.03.27minM50   7.850  7:392.18+21:37
400  Miranda KwakkelaarOost-Souburg3.03.39minV40   7.841  7:392.18+21:49
396  Richard FennetRenesse3.03.40minM40   7.840  7:392.18+21:50
399  Martijn BlommaertMiddelburg3.03.40minMse   7.840  7:392.18+21:50
401  Manon LaatDongen3.03.48minV40   7.835  7:402.18+21:58
402  Bart BolderDordrecht3.04.13minM40   7.817  7:412.17+22:23
403  Michiel hollanderAalsmeer3.04.27minM40   7.807  7:412.17+22:37
404  Corine PootArnhem3.04.29minV40   7.806  7:412.17+22:39
405  Melissa EestermansMoerdijk3.05.08minV40   7.778  7:432.16+23:18
406  Kelly Dijkxhoorn-BradleyMaasland3.05.25minV40   7.766  7:442.16+23:35
408  Peter de PagterOost-Souburg3.05.49minM50   7.750  7:452.15+23:59
407  Ingrid HildenbrantMiddelburg3.06.20minV40   7.728  7:462.15+24:30
410  Daniella EversMiddelburg3.06.37minV35   7.716  7:472.14+24:47
409  Piet jobseKoudekerke3.06.38minM60   7.716  7:472.14+24:48
411  Marjan de SchipperMiddelburg3.06.38minV40   7.716  7:472.14+24:48
412  Jakobus MeulenbergOudelande3.06.52minM45   7.706  7:472.14+25:02
415  Haroldinio AbaunaEindhoven3.06.57minM50   7.703  7:472.14+25:07
414  Mirjam BroerseRhenen3.07.21minV40   7.686  7:482.14+25:31
416  Edwin DielemanTilburg3.07.38minMse   7.675  7:492.13+25:48
413  Richard GeeversMiddelburg3.07.43minM40   7.671  7:492.13+25:53
417  Willem WestraBurgh-Haamstede3.08.32minM60   7.638  7:512.12+26:42
418  Marco de JongRotterdam3.08.33minM40   7.637  7:512.12+26:43
421  Sonja HelsenMalle3.08.42minV50   7.631  7:522.12+26:52
419  Ronald NuijtenDordrecht3.08.44minM40   7.630  7:522.12+26:54
420  Mariëlle LauwersHelmond3.09.13minV40   7.610  7:532.11+27:23
423  Peter CastelGoes3.09.28minM55   7.600  7:542.11+27:38
422  Jordi CastelGoes3.09.36minMse   7.595  7:542.11+27:46
424  Johan DielemanOost-Souburg3.10.04minMse   7.576  7:552.10+28:14
425  Valesca van RijswijkCuijk3.10.40minVse   7.552  7:572.10+28:50
426  Cindy scharlooVeere3.11.21minV40   7.525  7:582.09+29:31
427  Rika De BensZoersel3.11.49minV40   7.507  8:002.09+29:59
428  Evert van 't HofSchiedam3.12.25minMse   7.484  8:012.08+30:35
429  Jolanda Hofman de JongeVlaardingen3.12.55minV50   7.464  8:022.07+31:05
431  Bianca RousseSchiedam3.12.57minV40   7.463  8:022.07+31:07
430  Sofia de KeijzerRotterdam3.13.02minVse   7.460  8:032.07+31:12
432  Bob HofmanVlaardingen3.13.03minM50   7.459  8:032.07+31:13
433  Karoline de smitKontich3.13.35minV40   7.439  8:042.07+31:45
434  Lutje MarinusBoechout3.13.37minV50   7.437  8:042.07+31:47
435  Christa LeendertsRozenburg3.13.37minV50   7.437  8:042.07+31:47
440  Monique ClemenkowffRhenen3.14.40minV50   7.397  8:072.05+32:50
438  Linda BlijkersHoogvliet3.14.41minV40   7.397  8:072.05+32:51
439  Shirley de SainSimonshaven3.14.42minVse   7.396  8:072.05+32:52
436  Samantha van DoornTerneuzen3.14.54minVse   7.388  8:072.05+33:04
441  Irene DijkstraRozenburg3.15.10minV50   7.378  8:082.05+33:20
442  José van UffelenRozenburg3.15.12minV50   7.377  8:082.05+33:22
437  Melanie RiebackDiemen3.15.20minVse   7.372  8:082.05+33:30
444  Hartmut HüttenhoffEnnepetal3.16.20minM50   7.334  8:112.04+34:30
445  Katharina ScholzWitten3.16.20minV40   7.334  8:112.04+34:30
443  Sonja SeydaWinningen3.16.29minV40   7.329  8:112.04+34:39
447  Barbara JongelieRoosendaal3.16.51minV40   7.315  8:122.03+35:01
446  Willem van der VaartVlaardingen3.16.59minM50   7.310  8:122.03+35:09
448  Marion van den BoogaardGoes3.18.00minV40   7.273  8:152.02+36:10
449  Yolanda KrombeenKruiningen3.18.02minV40   7.272  8:152.02+36:12
450  Jacqueline de BondtGoes3.18.02minV50   7.272  8:152.02+36:12
451  Reny TertoolenVlaardingen3.20.53minV40   7.168  8:221.99+39:03
452  Carla StansVlaardingen3.21.00minV60   7.164  8:231.99+39:10
453  Peter VermeijDordrecht3.21.56minM50   7.131  8:251.98+40:06
454  Lianne WijsmanZierikzee3.23.12minV50   7.087  8:281.97+41:22
455  Cynthia JanseZierikzee3.23.24minV40   7.080  8:291.97+41:34
456  Rob SmitVlaardingen3.23.26minM40   7.078  8:291.97+41:36
458  Astrid KraanSchiedam3.24.17minV50   7.049  8:311.96+42:27
457  Astrid van HarmelenZoetermeer3.24.26minV50   7.044  8:311.96+42:36
459  Ad van der ValkVlaardingen3.31.07minM50   6.821  8:481.89+49:17
460  Gerard DerksenDriel3.31.57minM50   6.794  8:501.89+50:07
461  Mirjam WassinkKranenburg3.32.05minVse   6.790  8:501.89+50:15
462  Hans RooijakkersRoosendaal3.35.45minM40   6.674  8:591.85+53:55
463  Maritza Wandel-op 't HofRenesse3.38.55minVse   6.578  9:071.83+57:05
464  John StolkHellevoetsluis3.42.47minM40   6.464  9:171.80+0:57
465  Peter de JongAnna Paulowna3.44.56minM40   6.402  9:221.78+3:06
466  Marianne van der MeulenAmersfoort3.53.14minV40   6.174  9:431.72+11:24
467  Michelle de GraafBunschoten-Spakenburg3.53.17minVse   6.173  9:431.71+11:27
468  Carmen MalcorpsRotterdam3.55.49minV40   6.106  9:501.70+13:59
469  Chantal BoonaertsBeek-Ubbergen3.58.56minV40   6.027  9:571.67+17:06
Mannen: 340 (72.49%) => M35=2 - M40=115 - M45=9 - M50=91 - M55=7 - M60=25 - Mse=91
Vrouwen: 129 (27.51%) => V35=1 - V40=64 - V45=2 - V50=26 - V60=4 - Vse=32

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.434 seconden nodig om deze lijst met 712 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
10 km Floris Willeboordse (PR)30.34  Mse
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)33.07  M35
10 km Jesse Beijer (PR)36.07  Mse
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.11  M40
10 km Mirona van de Vrie (PR)43.11  Vse
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)44.40  M35
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)45.30  Vse
10 km Gerrit Spaans (PR 43.59)48.13  M65
10 km John Guequierre (PR 33.40)51.37  M65
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
Atletiek Zeeland © 2020