zaterdag 26 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Scheldesport cross

Terneuzen, zaterdag 28 januari 2017 - Organisatie: Scheldesport
11 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica37.45minMse   17.483  3:264.86-
2  Erwin AdanDynamica39.17minMse   16.801  3:344.67+1:32
3  Patrick de VosAV'5641.23minMse   15.948  3:464.43+3:38
4  Sander d'HontScheldesport41.36minMse   15.865  3:474.41+3:51
5  Eric WolfertFlakkee41.47minMse   15.796  3:484.39+4:02
6  Michel BuijckDynamica42.48minM40   15.421  3:534.28+5:03
7  David BoumanFlakkee43.14minMse   15.266  3:564.24+5:29
8  Michael den HamerScheldesport43.35minM35   15.143  3:584.21+5:50
9  Crum van der LindenVlissingen43.49minMse   15.063  3:594.18+6:04
10  Edwin de RuelleRKHAV43.53minM45   15.040  3:594.18+6:08
11  Arjo VerhageDynamica44.13minM45   14.926  4:014.15+6:28
12  Edwin de JaegerRKHAV44.25minM40   14.859  4:024.13+6:40
13  Peter BalkenendeAV'5644.31minM45   14.826  4:034.12+6:46
14  Johan KarelseAV'5644.46minM40   14.743  4:044.10+7:01
15  Wilko de VosAV'5645.41minM50   14.447  4:094.01+7:56
16  Freek GoedhartFlakkee46.00minMse   14.348  4:113.99+8:15
17  Piet van MourikDelta Sport46.06minM50   14.317  4:113.98+8:21
18  Adriaan WielesScheldesport47.04minM45   14.023  4:173.90+9:19
19  Monica SanderseDynamica47.45minVse   13.822  4:203.84+10:00
20  Joris CeulenaereScheldesport47.56minM35   13.769  4:213.82+10:11
21  Francois van de BroeckeWielingen48.15minM45   13.679  4:233.80+10:30
22  Mirthe OverkampPhoenix48.36minVse   13.580  4:253.77+10:51
23  Jan Willem MeeuwseAV'5649.23minM50   13.365  4:293.71+11:38
24  Walther MurreScheldesport49.44minM45   13.271  4:313.69+11:59
25  Henkjan TielemanFlakkee49.57minM45   13.213  4:323.67+12:12
26  Johan MesuSerooskerke50.11minM45   13.152  4:343.65+12:26
27  Marcel SommeijerDynamica50.28minM45   13.078  4:353.63+12:43
28  Jaap van der VeenScheldesport50.43minM45   13.013  4:373.61+12:58
29  Henk LousDynamica51.05minM55   12.920  4:393.59+13:20
30  Danmar DeesAV'5651.08minM45   12.907  4:393.59+13:23
31  Albert PlatteeuwScheldesport51.15minM50   12.878  4:403.58+13:30
32  Pieter MoelkerKloetinge52.55minM45   12.472  4:493.46+15:10
33  Leon van BavinchovenScheldesport53.13minM45   12.402  4:503.45+15:28
34  Jacques ZamanScheldesport53.17minM55   12.387  4:513.44+15:32
35  Niek WielandAxel53.50minM40   12.260  4:543.41+16:05
36  Berry KnibbelerScheldesport54.47minM55   12.047  4:593.35+17:02
37  Bouwe PostmaMiddelburg54.59minM55   12.004  5:003.33+17:14
38  Renate de ReusVlissingen55.14minVse   11.949  5:013.32+17:29
39  Ron DellebekeDynamica55.30minM55   11.892  5:033.30+17:45
40  Ebe BlaauwScheldesport55.50minM60   11.821  5:053.28+18:05
41  Harold de MaatScheldesport56.30minM45   11.681  5:083.24+18:45
42  Wim de JongeAV'5656.44minM65   11.633  5:093.23+18:59
43  Fred BastemeijerDelta Sport56.57minM65   11.589  5:113.22+19:12
44  John GuequierreDynamica58.20minM65   11.314  5:183.14+20:35
45  Rian FlikweertDynamica58.32minV55   11.276  5:193.13+20:47
46  Jannie de VriesDynamica58.51minV55   11.215  5:213.12+21:06
47  Kobus BotmanDynamica1.00.42minM65   10.873  5:313.02+22:57
48  Piet BeijerDynamica1.01.43minM65   10.694  5:372.97+23:58
49  Ad van den BergAV'561.03.14minM35   10.438  5:452.90+25:29
50  Marjan HamelinckRKHAV1.03.35minV35   10.380  5:472.88+25:50
51  Stefan van den DriesAV'561.03.41minMse   10.364  5:472.88+25:56
52  Stefan de BlockRKHAV1.04.22minM40   10.254  5:512.85+26:37
53  Katrijn MattheijssenTerneuzen1.04.38minV35   10.211  5:532.84+26:53
54  Ineke TempelaarDynamica1.04.48minV55   10.185  5:532.83+27:03
55  Evi FoubertVlissingen1.06.00minVse   10.000  6:002.78+28:15
56  Lenie van KlevenVlissingen1.14.36minV60   8.847  6:472.46+36:51
Mannen: 46 (82.14%) => M35=3 - M40=5 - M45=14 - M50=4 - M55=5 - M60=1 - M65=5 - Mse=9
Vrouwen: 10 (17.86%) => V35=2 - V55=3 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Yunis Stitan37:58Erwin Harmes38:37Eric Wolfert39:15Monica Sanderse44:2057
2019Yunis Stitan38:09Patrick de Vos39:27Eric Wolfert39:41Monica Sanderse45:4255
2018Erwin Harmes36:27Yunis Stitan37:09David Bouman37:30Monique Verschuure44:2350

11 km

2017Tim Pleijte37:45Erwin Adan39:17Patrick de Vos41:23Monica Sanderse47:4556

10 km

2015Tim van den Broeke36:00Maarten Harthoorn36:36Eric Wolfert37:19Monique Verschuure44:4045

8.5 km

2014Tommy Staal28:57Erwin Harmes29:28Ruden Grim30:06Laurey van den Berge34:3156
3.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bart BalkenendeAV'5612.21minMse   15.547  3:524.32-
2  Marc van AckerHulst12.44minMse   15.079  3:594.19+0:23
3  Matthijs van DriesscheRKHAV12.56minMse   14.845  4:034.12+0:35
4  Anjolie EngelsVZA13.05minV40   14.675  4:054.08+0:44
5  Ewout van SluisFlakkee13.59minMse   13.731  4:223.81+1:38
6  Pieter-Jan de BaarAV'5614.17minM40   13.442  4:283.73+1:56
7  Patrick van QuekelbergheWielingen14.54minM50   12.886  4:393.58+2:33
8  Veerle van CampenhoutRKHAV15.21minVse   12.508  4:483.47+3:00
9  Mirthe de ZeeuwScheldesport15.23minMeB   12.481  4:483.47+3:02
10  Ronny VersluysWielingen15.34minM45   12.334  4:523.43+3:13
11  Judith DierenFlakkee15.42minMeB   12.229  4:543.40+3:21
12  Paulette de KrakerDynamica16.45minVse   11.463  5:143.18+4:24
13  Marian SteenblokAV'5617.07minV40   11.217  5:213.12+4:46
14  Amy NiemantsverdrietRKHAV17.19minMeB   11.088  5:253.08+4:58
15  Patrick Dobbelaar?17.26minMse   11.013  5:273.06+5:05
16  Esther van SluijsAV'5617.33minV40   10.940  5:293.04+5:12
17  Debora van DierenFlakkee18.45minMeB   10.240  5:522.84+6:24
18  George SchanckWielingen18.58minMse   10.123  5:562.81+6:37
19  Manon WakkerScheldesport19.03minVse   10.079  5:572.80+6:42
20  Marielle SimonseAV'5619.48minV40   9.697  6:112.69+7:27
21  Etienne SchuitScheldesport19.50minM40   9.681  6:122.69+7:29
Mannen: 10 (47.62%) => M40=2 - M45=1 - M50=1 - Mse=6
Vrouwen: 7 (33.33%) => V40=4 - Vse=3
Meisjes: 4 (19.05%) => MeB=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.13 seconden nodig om deze lijst met 77 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020