zaterdag 8 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

25 km van Hulst

Hulst, zaterdag 25 maart 2017 - Organisatie: RKHAV
25 km >>> Zeeuws record staat met 1.16.01 vanaf 20-08-1988 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Joris de SchepperSint-Niklaas1.30.32minMse   16.568  3:374.60651
2  Kristof de RyckeLonderzeel1.35.07minM40   15.770  3:484.38541
3  Erwin van den Broeke (PR 1.35.40) Axel1.38.35minM35   15.216  3:574.23465
4  Edwin de Neijs?1.38.44minM40   15.192  3:574.22461
5  Filip MortierSint-Niklaas1.38.54minM35   15.167  3:574.21458
6  Stefan Schrier (debuut) Vlissingen1.38.59minM35   15.154  3:584.21456
7  Frederick van Landschoot?1.39.31minM35   15.073  3:594.19445
8  Patrick HembrechtSint-Gillis-Waas1.39.53minM45   15.018  4:004.17437
9  Henk de Brauwer?1.40.01minM55   14.998  4:004.17435
10  Christophe de Grande?1.43.11minM40   14.537  4:084.04372
11  Benny Thuy (PR 1.40.46) Sint Jansteen1.45.46minM45   14.182  4:143.94324
12  Bert VerbekeBelgië1.46.05minMse   14.140  4:153.93319
13  Weyts KortStekene1.47.08minM40   14.001  4:173.89300
14  Jordy Leenknecht (PR 1.41.49) Hulst1.47.44minM35   13.923  4:193.87290
15  Fons de Rijcke (PR 1.47.58) Kloosterzande1.48.09minM50   13.870  4:203.85283
16  Jan Vermeuelen?1.48.51minM50   13.780  4:213.83272
17  Michel Ridderhof (PR)Middelburg1.49.03minM45   13.755  4:223.82268
18  Kristof Vereecke (PR)Overslag1.50.11minM35   13.614  4:243.78250
19  Pascal RijdantGeraardsbergen1.50.33minM45   13.569  4:253.77245
20  Raoul de WildeBele1.51.16minM55   13.481  4:273.74234
21  Leo Bracke (PR)Axel1.51.48minM50   13.417  4:283.73226
22  Frank van den Branden (PR 1.47.38) Sint Jansteen1.51.48minM55   13.417  4:283.73226
23  Dimitri van de VeldeLierde1.52.15minM35   13.363  4:293.71219
24  Dirk VerwulgenStekene1.52.51minM55   13.292  4:313.69211
25  Erik Bolleman (PR)Axel1.53.06minM45   13.263  4:313.68207
26  Patrick de WaardLochristi1.54.15minM45   13.129  4:343.65191
27  Wim van Dijke (PR 1.50.32) Vlissingen1.54.34minM50   13.093  4:353.64187
28  John van Dijke (PR 1.50.27) Kloosterzande1.54.35minM45   13.091  4:353.64186
29  Geerd de RyckStekene1.54.51minM60   13.061  4:363.63183
30  Kenneth CollemanSint-Gillis-Waas1.55.25minMse   12.996  4:373.61175
31  Danny De BaereWaasmunster1.55.46minM50   12.957  4:383.60171
32  Herman Kuijer (PR)Terneuzen1.57.27minM55   12.771  4:423.55150
33  Ronny VoetsBest1.57.38minM45   12.751  4:423.54148
34  Arthur van Aartsen (PR 1.48.50) Middelburg1.58.08minM40   12.698  4:443.53142
35  Tom Erpelinck (debuut) Hengstdijk1.58.12minMse   12.690  4:443.53141
36  Wim WillemsBassevelde1.58.27minM45   12.664  4:443.52138
37  Guy van Driessche (PR 1.55.36) Graauw1.59.07minM45   12.593  4:463.50130
38  Edwin Thijs (debuut) Clinge1.59.15minM50   12.579  4:463.49129
39  Mike VerbekeSint-Laureins2.00.02minMse   12.497  4:483.47120
40  Martijn Broekaart (debuut) Graauw2.01.32minMse   12.342  4:523.43105
41  Lennart Piek (PR 1.54.59) Hulst2.01.40minM40   12.329  4:523.42103
42  Marcel van Luik (PR 1.56.02) Terneuzen2.02.22minM40   12.258  4:543.4196
43  Gino Dhanis (PR 2.01.45) Sint Jansteen2.04.02minM50   12.094  4:583.3681
44  Kris de VriezeBelgië2.04.05minM35   12.089  4:583.3680
45  Siem Cornelisse (debuut) Arnemuiden2.04.35minM65   12.040  4:593.3476
46  Kris de VleeschauwerStekene2.04.41minM45   12.030  4:593.3475
47  Jos Janse (PR 1.55.06) Middelburg2.04.52minM45   12.013  5:003.3474
48  Coen KouijzerTerneuzen2.05.02minMse   11.997  5:003.3372
49  Dirk WagenaerStekene2.05.19minM45   11.970  5:013.3270
50  Yannick Vastenhout (PR 2.05.25) Terneuzen2.06.23minMse   11.869  5:033.3061
51  Cathy Poppe (PR 1.54.56) Terneuzen2.07.14minV40   11.789  5:053.27200
52  Ingrid IJsebaert (PR 1.46.20) Hulst2.07.15minV50   11.788  5:053.27200
53  Wim SchelfhoutSint-Pauwels2.07.24minM40   11.774  5:063.2754
54  Ronny van Acker (debuut) Nieuw-Namen2.07.27minM60   11.769  5:063.2753
55  Boudewijn Jansen (PR)Hulst2.08.26minM45   11.679  5:083.2447
56  Stan Brooymans (PR 1.55.46) Terhole2.08.53minM60   11.638  5:093.2344
57  Dennis Vlassenrood (PR 2.03.58) Sint Jansteen2.08.54minM35   11.637  5:093.2343
58  Theo Roels (PR 1.54.12) Kloosterzande2.08.55minM55   11.635  5:093.2343
59  E. NachtegaelHeikant2.08.57minM50   11.632  5:093.2343
60  Jan Rouwendaal (PR 2.01.25) Vogelwaarde2.08.57minM35   11.632  5:093.2343
61  John Compiet (PR 1.58.42) Hulst2.09.10minM45   11.613  5:103.2342
62  Wilco Franken (PR 2.00.00) Kapellebrug2.09.35minM45   11.576  5:113.2239
63  Etienne Kouijzer (PR 2.03.46) Hulst2.09.39minM50   11.570  5:113.2139
64  Patrick Dobbelaar (debuut) Hoek2.10.23minM45   11.505  5:133.2034
65  George Taal (PR 1.55.28) Oostkapelle2.11.00minM65   11.450  5:143.1831
66  Hans Corbijn (PR 1.47.38) Oostkapelle2.11.23minM55   11.417  5:153.1729
67  Hanno de Hoon (PR 2.02.40) Terneuzen2.11.28minM55   11.410  5:163.1728
68  Patrick Pielaat (PR 2.08.02) Terneuzen2.11.40minM45   11.392  5:163.1627
69  Luc de ConinckEeklo2.12.18minM50   11.338  5:183.1524
70  Frans Kolijn (debuut) Oost-Souburg2.12.28minM45   11.324  5:183.1523
71  Omar Roels (PR 2.04.36) Hulst2.12.39minM45   11.308  5:183.1422
72  Ellen HamelinckTerneuzen2.13.08minV40   11.267  5:203.13133
73  Wim LagaeTemse2.13.49minM50   11.209  5:213.1117
74  Jack Folkersma (PR)Terneuzen2.14.15minM45   11.173  5:223.1016
75  Piet Pijpelink (PR 2.10.57) Terneuzen2.14.32minM50   11.150  5:233.1015
76  Arnold Westerbeke (debuut) Vlissingen2.14.42minMse   11.136  5:233.0914
77  Frans Verwilligen (PR 1.53.59) Hulst2.17.01minM60   10.948  5:293.047
78  Alex KoussonskyRonse2.18.49minM50   10.806  5:333.003
79  Inge de Booij (debuut) Graauw2.19.19minVse   10.767  5:342.9978
80  Nadia Bleyenberg (PR 2.17.57) Nieuw-Namen2.20.05minVse   10.708  5:362.9772
81  Els Zweistra (PR 2.16.18) Terneuzen2.23.11minV55   10.476  5:442.9151
82  Koen Koutstaal (PR 2.06.33) Hulst2.23.19minM45   10.466  5:442.91-
83  Bennie Heijmans (PR 2.22.25) Hulst2.23.38minM50   10.443  5:452.90-
84  Marco Wauters (PR 2.14.12) Vogelwaarde2.23.39minM45   10.442  5:452.90-
85  Wim van der Klooster (PR 2.22.39) Hulst2.23.49minMse   10.430  5:452.90-
86  Tom Schauwaert (debuut) Hulst2.23.49minM55   10.430  5:452.90-
87  Arnold Mannaert (PR 2.20.37) Ossenisse2.23.50minMse   10.429  5:452.90-
88  Jos van Bellen (PR)Hulst2.26.18minM60   10.253  5:512.85-
89  Harry Duerinck?2.26.32minM50   10.237  5:522.84-
90  Patrick Freijzer (debuut) Hulst2.27.04minM45   10.199  5:532.83-
91  Peter Erpelinck (PR 2.10.19) Hulst2.27.25minM65   10.175  5:542.83-
92  Imo Jongepier (PR 2.23.11) Nieuw- en Sint Joosland2.27.47minM65   10.150  5:552.82-
93  Tommy Valckx (PR 2.19.03) Hulst2.29.11minMse   10.055  5:582.79-
94  Filip HoornaertEeklo2.30.34minM50   9.962  6:012.77-
95  Conny SlosMaldegem2.30.34minM40   9.962  6:012.77-
96  Erwin de Waele?2.30.52minM35   9.943  6:022.76-
97  Patricia BroeckmanWaregem2.31.11minV50   9.922  6:032.7613
98  Anniek de Rijck (debuut) Sint Jansteen2.31.26minM45   9.905  6:032.75-
99  Frank Vande WieleWaregem2.32.16minM50   9.851  6:052.74-
100  Marion Goossen (PR 2.19.14) Terneuzen2.32.45minV40   9.820  6:072.738
101  Charlotte de BaereMaldegem2.34.23minV40   9.716  6:112.705
102  Nelly PlasschaurtHulst2.36.55minV55   9.559  6:172.661
103  CindyHulst2.37.35minMse   9.519  6:182.64-
104  Dorien Van der HelmSint-Niklaas2.38.11minV45   9.483  6:202.63-
105  Bram van Hoeve (PR 2.25.25) Terneuzen2.38.11minM60   9.483  6:202.63-
106  Cat de MeyerWaasmunster2.38.11minV45   9.483  6:202.63-
107  Margo Hermans (debuut) Ossenisse2.45.03minV40   9.088  6:362.52-
108  Coosje van Eekelen (debuut) Hulst2.45.04minV50   9.087  6:362.52-
109  Louis van der SteenGent2.46.56minM60   8.986  6:412.50-
Mannen: 95 (87.16%) => M35=11 - M40=9 - M45=25 - M50=17 - M55=9 - M60=7 - M65=4 - Mse=13
Vrouwen: 14 (12.84%) => V40=5 - V45=2 - V50=3 - V55=2 - Vse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

25 km

2019Erwin Harmes1:28:17Frederik Christiaens1:32:24Filip Mortier1:33:32Ada Geuze1:51:02104
2018Sorini Kinerayl1:27:55Frederik Christiaens1:32:25Tommy Kinders1:33:37Adinda Vetsuypene1:56:35133
2017Joris de Schepper1:30:32Kristof de Rycke1:35:07Erwin van den Broeke1:38:35Cathy Poppe2:07:14109
2016Erwin Harmes1:27:22Wouter Decock1:30:11Sander Post1:35:12Veerle Hofman1:59:11125
2015Erwin van den Broeke1:35:40Maarten Dhollander1:35:48Francesco de Grootte1:36:05Elke Heirman1:46:46116
2014Remy Vasseur1:33:48Maarten van der Donck1:33:55Erwin van de Broeke1:36:44Leonie Ton1:49:56118
2012Sjaak Luteijn1:34:56Filip van Goethem1:36:26Patrck Hembrecht1:36:57Monique Allefs1:56:09109
2011Remy Vasseur1:31:53Luc Nolemans1:32:07Kris Meganck1:33:29Ingrid Ijsebaert1:57:06113
2010Rik van Laarhoven1:30:41Chris Verbeeck1:31:51Wim van Sparrentak1:31:59Monique Allefs1:51:09118
2009Bart Bleyaert1:27:45Wilko de Vos1:33:30Guy Houben1:33:53Ely Cornelis1:59:2694
12.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Job de FeijterRKHAV44.16minMse   17.349  3:284.82-
2  Rik van LaarhovenRKHAV46.06minM35   16.659  3:364.63+1:50
3  Liam de MeyRKHAV46.42minM35   16.445  3:394.57+2:26
4  Michiel LelieRKHAV47.10minMse   16.283  3:414.52+2:54
5  GertJan Boeykens?49.04minMse   15.652  3:504.35+4:48
6  Marc van AckerHulst50.13minM40   15.294  3:554.25+5:57
7  Joris ZamanNieuw-Namen50.31minM40   15.203  3:574.22+6:15
8  Allan van AltenAxel52.03minM40   14.755  4:044.10+7:47
9  Pieter d'HoogheNieuwkerken53.30minMse   14.355  4:113.99+9:14
10  Erik GoossenTerneuzen54.11minM45   14.174  4:143.94+9:55
11  Marcel AdriaanseMiddelburg55.21minM40   13.875  4:193.85+11:05
12  Paul HaertjensBoekhoute55.26minM50   13.854  4:203.85+11:10
13  Kevin SermijnWachtebeke55.56minM35   13.731  4:223.81+11:40
14  Danny v DammeSinaai56.26minM55   13.609  4:253.78+12:10
15  Ivan de KeyserWaasmunster56.41minM50   13.549  4:263.76+12:25
16  Katrien van GeertsomSint-Niklaas56.53minVse   13.501  4:273.75+12:37
17  Martijn HeyensHulst58.53minM35   13.043  4:363.62+14:37
18  Dimitri CuyversStekene59.02minM40   13.010  4:373.61+14:46
19  Rudi de CaluwéSas van Gent1.00.10minM55   12.765  4:423.55+15:54
20  Thomas LambersMelsele1.00.11minM40   12.761  4:423.54+15:55
21  Arno HerreweghPrinsenbeek1.00.21minM40   12.726  4:433.53+16:05
22  Jan van bellenHulst1.00.25minMse   12.712  4:433.53+16:09
23  Martine Boute?1.00.29minV40   12.698  4:443.53+16:13
24  Sander d'HontKuitaart1.01.37minMse   12.464  4:493.46+17:21
25  Marc d'HontKuitaart1.01.37minM50   12.464  4:493.46+17:21
26  Ada GeuzeMiddelburg1.01.45minVse   12.437  4:493.45+17:29
27  Paul de Booij?1.02.31minM55   12.285  4:533.41+18:15
28  Lauran van den DriesKloosterzande1.06.34minM60   11.537  5:123.20+22:18
29  Marian v DammeClinge1.06.57minV50   11.471  5:143.19+22:41
30  Marjan HamelinckHulst1.07.22minV45   11.400  5:163.17+23:06
31  Ferdie de KlerkTerneuzen1.07.23minM70   11.397  5:163.17+23:07
32  Liselot HemelsoetTerneuzen1.07.31minVse   11.375  5:163.16+23:15
33  Frank HemelsoetTerneuzen1.07.42minM50   11.344  5:173.15+23:26
34  Walther de BlockHulst1.08.47minMse   11.165  5:223.10+24:31
35  Stephan SchoutenVlissingen1.08.52minMse   11.152  5:233.10+24:36
36  Roels HobertKloosterzande1.09.05minM65   11.117  5:243.09+24:49
37  Anne Marie FermontHulst1.09.07minV45   11.112  5:243.09+24:51
38  Kees van GeloofHulst1.09.53minM55   10.990  5:283.05+25:37
39  Leo HoeksmaKoewacht1.10.16minM60   10.930  5:293.04+26:00
40  Chantal NachtegaelHeikant1.10.18minV50   10.925  5:303.03+26:02
41  Alex v LeuvenSint Jansteen1.10.21minM55   10.917  5:303.03+26:05
42  Ko de KoeyerZaamslag1.10.40minM70   10.868  5:313.02+26:24
43  Linda van MeursAxel1.12.22minVse   10.613  5:392.95+28:06
44  Emanuela BrackeAxel1.12.23minV45   10.610  5:392.95+28:07
45  Jack de BooijHulst1.14.28minMse   10.313  5:492.86+30:12
46  Daphne de KeijzerHulst1.14.28minVse   10.313  5:492.86+30:12
47  Romain Borssens?1.15.40minM60   10.150  5:552.82+31:24
48  Yves RooversWommelgem1.15.40minM45   10.150  5:552.82+31:24
49  Kimberly van WaesergheSint-Pauwels1.16.12minVse   10.079  5:572.80+31:56
50  Tommy de VosHaasdonk1.18.27minM35   9.790  6:082.72+34:11
51  Marianne BroeckaertHulst1.18.27minV50   9.790  6:082.72+34:11
52  janine HollestelleHulst1.18.47minV45   9.748  6:092.71+34:31
53  Anne Marie VermeersenHulst1.18.47minV45   9.748  6:092.71+34:31
54  Joop de RijckSint Jansteen1.18.56minM50   9.730  6:102.70+34:40
55  Samantha de RijckSint Jansteen1.18.56minVse   9.730  6:102.70+34:40
56  Didier Van NieuwenhuyzeAssenede1.19.09minM50   9.703  6:112.70+34:53
57  Patricia PronkPrinsenbeek1.23.40minV40   9.179  6:322.55+39:24
58  Bianca de Pooter?1.32.14minVse   8.327  7:122.31+47:58
Mannen: 40 (68.97%) => M35=5 - M40=7 - M45=2 - M50=6 - M55=5 - M60=3 - M65=1 - M70=2 - Mse=9
Vrouwen: 18 (31.03%) => V40=2 - V45=5 - V50=3 - Vse=8

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.723 seconden nodig om deze lijst met 167 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR 14.35.14)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020