maandag 30 maart 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
26-03: De onzichtbare tegenstander
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
16-03: Een terugblik op het NK 10 km 2019 in Schoorl
10-03: Erwin Adan met PR goed op weg in Haagse CPC Loop
28-02: Boris de Bruijn laat prima indruk na in Axel
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Halve van Axel

Axel, zaterdag 25 februari 2017 - Organisatie: Road Running Axel
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.12.10minM35   17.541  3:254.87738
2  Joris de SchepperSint-Niklaas1.13.16minMse   17.277  3:284.80702
3  Mark Verhage (PR)Zaamslag1.15.10minMse   16.841  3:344.68642
4  Ralph Wiessner (PR 1.11.53) Vlissingen1.15.11minM40   16.837  3:344.68642
5  Jelte SamsonBerlare1.15.57minMse   16.667  3:364.63618
6  Tom van DriesscheZele1.16.54minMse   16.461  3:394.57590
7  Marcel Suurmond (PR)Vlissingen1.16.56minM40   16.454  3:394.57589
8  Johny van AckerBerlare1.17.03minMse   16.429  3:394.56586
9  Edwin de NeijsTilburg1.19.21minMse   15.953  3:464.43520
10  Erwin van de Broeke (PR 1.17.17) Axel1.20.15minMse   15.774  3:484.38496
11  Rudy MelisMol1.20.18minMse   15.764  3:484.38494
12  Xavier LisabethSint-Amandsberg1.21.04minMse   15.615  3:514.34474
13  Sofie PicavetZele1.21.27minVse   15.541  3:524.32720
14  Filip MortierSint-Niklaas1.21.28minMse   15.538  3:524.32463
15  Patrick HembrechtSint-Gillis-Waas1.23.30minMse   15.160  3:574.21412
16  Christophe de GrandeSinaai1.24.29minMse   14.983  4:004.16388
17  Kris CornelisZele1.24.58minMse   14.898  4:024.14377
18  Wilco Boogaard (PR 1.21.34) Middelburg1.25.31minM40   14.802  4:034.11364
19  Guido van de VeldeKruibeke1.26.49minMse   14.581  4:074.05334
20  Leo Bracke (PR)Axel1.27.07minMse   14.531  4:084.04328
21  Norbert WeytsStekene1.27.11minMse   14.519  4:084.03326
22  Frank van den Branden (PR 1.23.26) Sint Jansteen1.27.12minM55   14.517  4:084.03326
23  Tim BuysseAssenede1.27.14minMse   14.511  4:084.03325
24  Jordy Leenknecht (PR 1.21.27) Hulst1.27.16minMse   14.506  4:084.03324
25  Dennis Florussen (PR 1.21.49) Terneuzen1.27.20minM40   14.494  4:084.03323
26  Michel Ridderhof (PR)Middelburg1.27.23minM45   14.486  4:094.02322
27  Tristan van de VeldeAssenede1.27.33minMse   14.459  4:094.02318
28  Monique Verschuure (PR 1.22.49) Yerseke1.27.35minV35   14.453  4:094.01553
29  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Koewacht1.27.38minM45   14.445  4:094.01316
30  Niko SchelfhoutSint-Amandsberg1.29.12minMse   14.191  4:143.94284
31  Bart VerholenBerlare1.29.41minMse   14.115  4:153.92274
32  Erik Bolleman (PR 1.27.59) Axel1.30.24minM45   14.003  4:173.89260
33  Jokim van GasseSint-Pauwels1.30.49minMse   13.939  4:183.87252
34  Robert Carol (PR 1.27.05) Middelburg1.31.06minM50   13.895  4:193.86246
35  Danny de BaereWaasmunster1.31.22minMse   13.855  4:203.85241
36  Yoerik van AsscheMelsele1.31.37minMse   13.817  4:213.84236
37  Seppe van GijselEdegem1.31.38minMse   13.814  4:213.84236
38  Jan-Joriss JoossGoes1.31.44minMse   13.799  4:213.83234
39  Johan de GendtNieuwkerken Waas1.31.56minMse   13.769  4:213.82231
40  Jan Rouwendaal (PR 1.29.47) Vogelwaarde1.32.14minMse   13.724  4:223.81225
41  Francois van de Broecke (PR 1.28.24) Breskens1.32.18minM45   13.715  4:223.81224
42  Jan van der HeijdenOosterzele1.32.59minMse   13.614  4:243.78212
43  Patrick de SutterStekene1.33.22minMse   13.558  4:263.77205
44  Bart van de VeldeSint-Pauwels1.33.26minMse   13.548  4:263.76204
45  Jeroen van den Broeke (PR 1.27.22) Terneuzen1.33.57minMse   13.474  4:273.74195
46  Ken HunninckNieuwhove1.34.31minMse   13.393  4:293.72185
47  Chris RogheAstene-Deinze1.34.38minVse   13.376  4:293.72388
48  Andre VerdurmeKloosterzande1.34.39minMse   13.374  4:293.72183
49  Bart RaesDe Klinge1.34.42minMse   13.367  4:293.71182
50  Geerd De RyckStekene1.34.46minMse   13.358  4:303.71181
51  Lennart Piek (PR 1.34.23) Hulst1.35.43minMse   13.225  4:323.67166
52  René Florussen (PR 1.33.59) Terneuzen1.35.50minM45   13.209  4:333.67164
53  Cathy Poppe (PR 1.32.34) Terneuzen1.35.54minV35   13.200  4:333.67361
54  Marc van LierdeDiest1.36.09minMse   13.165  4:333.66159
55  Fredrik de WieuwEkeren1.36.13minMse   13.156  4:343.65158
56  Bas Jasperse (PR 1.32.29) Terneuzen1.37.01minM45   13.048  4:363.62146
57  Jo VerfaillieOostakker1.37.14minMse   13.019  4:373.62143
58  Raoul de WildeZele1.37.16minMse   13.014  4:373.62143
59  Robert Lafertin (PR 1.35.20) Terneuzen1.37.35minMse   12.972  4:383.60138
60  Marnix HillaertMoerbeke1.37.37minMse   12.968  4:383.60138
61  Frank SchoofDestelberghe1.37.40minMse   12.961  4:383.60137
62  Davy TeirlynckMoerbeke1.37.42minMse   12.956  4:383.60137
63  Rene Duchateau-01.37.59minMse   12.919  4:393.59133
64  Niek van Belzen (PR 1.30.38) Middelburg1.38.13minMse   12.888  4:393.58129
65  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.38.51minM55   12.806  4:413.56121
66  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg1.38.52minVse   12.804  4:413.56303
67  Johan Spruit (PR 1.25.22) Kapelle-Biezelinge1.39.08minMse   12.769  4:423.55117
68  Abel TroostAxel1.39.13minMse   12.758  4:423.54116
69  van DammeSinaai1.39.26minMse   12.731  4:433.54113
70  Yannick Vastenhout (PR 1.36.21) Terneuzen1.39.32minMse   12.718  4:433.53112
71  Martijn Broekaart (PR 1.32.06) Graauw1.39.40minMse   12.701  4:433.53110
72  Reinier HamelinckMijnsheerenland1.40.04minMse   12.650  4:453.51105
73  Alwin de GrooteEvergem1.40.06minMse   12.646  4:453.51105
74  Yves Waele (PR)Axel1.40.25minMse   12.606  4:463.50101
75  Martijn KoolsAntwerpen1.40.34minMse   12.587  4:463.5099
76  Carlo Nobus (PR 1.38.23) Eede1.40.37minMse   12.581  4:463.4998
77  Leon van Bavinchoven (PR 1.37.33) Terneuzen1.41.11minM45   12.510  4:483.4892
78  Gilles Faas (PR)Terneuzen1.41.19minMse   12.494  4:483.4790
79  Tom Erpelinck (PR 1.31.21) Hengstdijk1.41.35minMse   12.461  4:493.4687
80  Sjakkie van den Broeke (PR 1.35.58) Hoek1.41.49minM45   12.433  4:503.4585
81  Rene de VisserAxel1.42.08minMse   12.394  4:503.4481
82  Peter DeclerckWaarschoot1.42.44minMse   12.322  4:523.4275
83  Dries HoefhensSint-Niklaas1.42.55minMse   12.300  4:533.4273
84  Noé GieterMoerbeke1.42.59minMse   12.292  4:533.4172
85  Lieven de PaereAalter1.43.02minMse   12.286  4:533.4171
86  Abi van LareAxel1.43.09minMse   12.272  4:533.4170
87  Harold de Maat (PR 1.42.39) Terneuzen1.43.12minM45   12.266  4:533.4170
88  Siem Cornelisse (PR 1.40.30) Arnemuiden1.43.25minMse   12.240  4:543.4068
89  Kris de VleeschauwerStekene1.43.45minMse   12.201  4:553.3964
90  Dirk WagenaerStekene1.43.47minMse   12.197  4:553.3964
91  Jacques Zaman (PR 1.38.52) Terneuzen1.43.52minM55   12.187  4:553.3963
92  Dennis de Nooijer (PR 1.39.07) Vlissingen1.43.55minMse   12.181  4:563.3863
93  Hadwig van BeverenMoerbeke1.44.09minMse   12.154  4:563.3861
94  Tom van den BergheZele1.44.16minMse   12.141  4:573.3759
95  Renate van Huffel (PR 1.41.25) Sint Jansteen1.44.19minVse   12.135  4:573.37209
96  Theo Roels (PR 1.33.12) Kloosterzande1.44.24minM55   12.125  4:573.3758
97  Caroline de VlaminckSint-Niklaas1.44.31minVse   12.111  4:573.36206
98  Etienne Kouijzer (PR 1.41.02) Hulst1.44.39minMse   12.096  4:583.3656
99  Eric Dieleman (PR 1.40.32) Terneuzen1.45.14minMse   12.029  4:593.3451
100  Wim de LanoyAalter1.45.20minMse   12.018  5:003.3450
101  Kathleen MelsLokeren1.45.24minVse   12.010  5:003.34192
102  Iris Vermeulen (PR)Hulst1.45.26minVse   12.006  5:003.34192
103  Jochem de Dijcker (PR 1.40.55) Axel1.45.58minMse   11.946  5:013.3245
104  Tom HelsenBoechout1.46.01minMse   11.940  5:023.3244
105  Koen KoustaalHulst1.46.06minMse   11.931  5:023.3144
106  Stan Brooymans (debuut) Terhole1.46.18minMse   11.908  5:023.3142
107  Jean-Pierre Nolet (PR 1.40.45) Axel1.47.54minMse   11.732  5:073.2630
108  Ronny de SmetSinaai1.48.07minMse   11.708  5:073.2529
109  Isabelle HertellerGent1.48.08minVse   11.706  5:083.25154
110  Patrick Versluis (PR)Terneuzen1.48.10minMse   11.703  5:083.2529
111  Fiona Reijers (PR 1.45.47) Terneuzen1.48.24minVse   11.678  5:083.24150
112  Christian HerteleerBellem-Aalter1.48.25minMse   11.676  5:083.2427
113  Corina van de Wege (PR 1.48.00) Philippine1.48.27minVse   11.672  5:083.24149
114  Piet Pijpelink (PR 1.46.50) Terneuzen1.48.30minMse   11.667  5:093.2426
115  Inge de Booij (PR 1.48.41) Graauw1.48.59minVse   11.615  5:103.23142
116  Tania van AkenUitbergen1.49.22minVse   11.574  5:113.22137
117  Paul Bosman (PR 1.29.21) Koewacht1.49.32minMse   11.557  5:123.2120
118  Marc WelvaertOost Eeklo1.49.33minMse   11.555  5:123.2120
119  Hanneke Verschuren (PR 1.49.52) Axel1.50.00minVse   11.508  5:133.20130
120  Kees Kloosterman (PR)Wolphaartsdijk1.50.10minMse   11.490  5:133.1917
121  Wim Strobbe (PR 1.41.33) Kloosterzande1.50.15minMse   11.482  5:143.1917
122  Fred de Bree (PR 1.38.45) Zoutelande1.50.35minMse   11.447  5:143.1815
123  Davy MeindersTerneuzen1.50.37minMse   11.444  5:153.1815
124  Els BruylandtBerlare1.51.20minVse   11.370  5:173.16114
125  Frank de WulfLandegem1.51.49minMse   11.321  5:183.1410
126  Natasja Booij (PR 1.42.22) Walsoorden1.51.59minVse   11.304  5:183.14106
127  Willem van der HeydenKieldrecht1.52.03minMse   11.297  5:193.149
128  Geert BrackeKalken1.52.10minMse   11.285  5:193.139
129  Hanno de Hoon (PR 1.36.24) Terneuzen1.52.15minM60   11.277  5:193.138
130  Martin BlancyuaertLaarne1.52.18minMse   11.272  5:193.138
131  Wanda Zegers (PR 1.49.51) Terneuzen1.52.21minVse   11.267  5:203.13102
132  Peter Boone (PR 1.44.24) Terneuzen1.52.40minM50   11.235  5:203.127
133  Jo CardonZele1.53.21minMse   11.168  5:223.105
134  Paul d HaensHulst1.53.30minMse   11.153  5:233.104
135  Walther de Block (PR)Hulst1.53.35minMse   11.145  5:233.104
136  Corine de Jonge (PR 1.45.59) Terneuzen1.54.16minVse   11.078  5:253.0882
137  Jack van Aspert (PR 1.31.50) Middelburg1.54.18minM60   11.075  5:253.083
138  Chantal Nachtegael (PR)Heikant1.54.42minVse   11.036  5:263.0778
139  Frans Verwilligen (PR 1.35.04) Hulst1.54.44minMse   11.033  5:263.062
140  Marcel de CaneBottelrae1.54.54minMse   11.017  5:273.062
141  Jack Folkersma (PR 1.47.13) Terneuzen1.55.05minMse   10.999  5:273.061
142  Conrad de Ridder (PR 1.47.35) Vlissingen1.55.45minMse   10.936  5:293.041
143  Linda van Meurs (PR)Axel1.55.57minVse   10.917  5:303.0367
144  Gerald MonteyneOost Eeklo1.56.01minMse   10.911  5:303.03-
145  Frank van DorsselaarKemzeke1.56.05minMse   10.905  5:303.03-
146  Theirry SteenputBuggenhout1.56.08minMse   10.900  5:303.03-
147  Miranda HamelinkZaamslag1.56.22minVse   10.878  5:313.0263
148  Ann VeryserHulste1.56.25minVse   10.873  5:313.0263
149  Rikkie VanheckeBavikhove1.56.26minMse   10.872  5:313.02-
150  Marleen PijpelinkAxel1.56.48minVse   10.838  5:323.0159
151  Peter VlerickDestelberghe1.56.57minMse   10.824  5:333.01-
152  Saskia SmollenaersTerhole1.57.00minVse   10.819  5:333.0158
153  Els Zweistra (PR 1.57.09) Terneuzen1.57.12minVse   10.801  5:333.0056
154  Ko de Koeyer (PR 1.55.27) Zaamslag1.57.15minMse   10.796  5:333.00-
155  Jan DesschachtBrugge1.57.48minMse   10.746  5:352.98-
156  Wendy VerhulstEssen1.58.54minVse   10.646  5:382.9643
157  Elisabeth DehandschutterSint-Niklaas1.58.56minVse   10.643  5:382.9643
158  Robby HoskensTemse1.59.15minMse   10.615  5:392.95-
159  Marc van der Male (PR 1.52.53) Axel1.59.45minMse   10.571  5:412.94-
160  Patrick Pieters (PR 1.51.13) Terneuzen2.00.32minMse   10.502  5:432.92-
161  Nadia Bleyenberg (PR 1.48.37) Hulst2.00.35minVse   10.498  5:432.9232
162  Jonass HeyvaertSint-Amandsberg2.02.37minMse   10.324  5:492.87-
163  Marcel de Cock (PR 2.02.11) Vogelwaarde2.02.39minMse   10.321  5:492.87-
164  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland2.03.05minMse   10.284  5:502.86-
165  Alexander van Keulen (PR 1.47.43) Kloetinge2.03.19minMse   10.265  5:512.85-
166  Jurgen Borgs`Hertogenbosch2.03.39minMse   10.237  5:522.84-
167  Anthoine ThoenAxel2.06.05minMse   10.040  5:592.79-
168  Jan de ZwarteTerneuzen2.06.06minMse   10.038  5:592.79-
169  Imelda de Pooter (PR 2.05.18) Terneuzen2.06.10minVse   10.033  5:592.797
170  Marion Goossen (PR 1.49.39) Terneuzen2.06.21minV40   10.019  5:592.786
171  Arnold Westerbeke (PR 1.52.44) Vlissingen2.06.58minMse   9.970  6:012.77-
172  Stephan Schouten (PR 1.30.34) Vlissingen2.06.59minMse   9.969  6:012.77-
173  Frans de Rijk (PR)Vogelwaarde2.07.04minMse   9.962  6:012.77-
174  Dirk VanhoyeBlankenberghe2.07.13minMse   9.950  6:022.76-
175  Karine van HeckeZele2.07.27minVse   9.932  6:022.764
176  Jos Francke (debuut) Vlissingen2.08.26minMse   9.856  6:052.74-
177  Leo de Feijter (PR)Axel2.08.27minMse   9.855  6:052.74-
178  Joop Lauret (PR 2.01.02) Terneuzen2.08.43minMse   9.834  6:062.73-
179  Louis van der SteenGent2.08.49minMse   9.827  6:062.73-
180  Philip VerhaegheAalter2.09.17minMse   9.791  6:082.72-
181  Linda van GoolSint-Kruis-Winkel2.09.26minVse   9.780  6:082.721
182  Els VerhasseltTisselt2.11.20minVse   9.638  6:142.68-
183  Nicolien van Bezu (PR 2.02.50) Biervliet2.11.53minVse   9.598  6:152.67-
184  Ingrid Jones (PR)Terneuzen2.12.27minVse   9.557  6:172.65-
185  Jeroen BocakandtKalken2.13.46minMse   9.463  6:202.63-
186  Saskia VermeulenKalken2.14.33minVse   9.408  6:232.61-
187  Debby van de VijverLokeren2.15.00minVse   9.377  6:242.60-
188  Isabel VerseleLokeren2.15.01minVse   9.376  6:242.60-
189  Romain BolssensKieldrecht2.18.36minMse   9.133  6:342.54-
190  Annemarie Bruch (PR 2.17.30) Axel2.19.26minVse   9.079  6:372.52-
191  Rudy van de VeldeWachtebeke2.20.57minMse   8.981  6:412.49-
192  christel De kesselClinge2.23.27minVse   8.824  6:482.45-
193  Karen LievensLokeren2.23.59minVse   8.792  6:492.44-
194  Els MaghermanLokeren2.24.06minVse   8.785  6:502.44-
Mannen: 151 (77.84%) => M35=1 - M40=4 - M45=9 - M50=2 - M55=4 - M60=2 - Mse=129
Vrouwen: 43 (22.16%) => V35=2 - V40=1 - Vse=40

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2020Erwin Adan1:12:04Erwin Harmes1:12:39Christoph Schelfhout1:14:32Ada Geuze1:27:51194
2019Kevin de Poorter1:14:39Jente Samson1:15:11Sander d'Hont1:15:11Monica Sanderse1:22:14228
2018Erwin Harmes1:14:22Wim Smets1:16:41Frederik Christiaens1:17:41Mirthe Overkamp1:28:17185
2017Erwin Harmes1:12:10Joris de Schepper1:13:16Mark Verhage1:15:10Sofie Picavet1:21:27194
2016Jente Samson1:15:38Mark Verhage1:16:08Sander Post1:17:04Sofie Picavet1:27:18195
2015Erwin Harmes1:13:25Maarten Loopgids1:19:33Mark Verhage1:19:40Sofie Claus1:31:55163
2014Erwin Harmes1:11:46Remy Vasseur1:16:34Frederik Christiaens1:16:44Sofie Claus1:30:32129
10.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander PostTerneuzen35.54minMse   17.716  3:234.92-
2  Wouter DecockKoekelare36.42minMse   17.330  3:284.81+0:48
3  Kevin D hontsOudenaarde38.29minMse   16.527  3:384.59+2:35
4  Alexander VanwalleghemVeldegem40.40minMse   15.639  3:504.34+4:46
5  Dennis van den BroekeAxel42.22minMse   15.012  4:004.17+6:28
6  Ronald GeertseSerooskerke42.47minMse   14.866  4:024.13+6:53
7  Ruben BoutensMiddelburg43.16minMse   14.700  4:054.08+7:22
8  Charles KayizziDendermonde43.29minMse   14.626  4:064.06+7:35
9  Lies MaesBelsele44.55minVse   14.160  4:143.93+9:01
10  Luis FernadesBarcelona45.50minMse   13.876  4:193.85+9:56
11  Martin NoensKemzeke46.21minMse   13.722  4:223.81+10:27
12  Ivan de KeyserWaasmunster46.25minMse   13.702  4:233.81+10:31
13  Luc PiersensSint-Gillis-Waas47.38minMse   13.352  4:303.71+11:44
14  Ronald BakkerVlissingen48.48minMse   13.033  4:363.62+12:54
15  Wim BakkerTerneuzen48.51minM65   13.019  4:373.62+12:57
16  Dimitri CuyversStekene48.56minMse   12.997  4:373.61+13:02
17  Dirk de BosscherLokeren49.58minMse   12.728  4:433.54+14:04
18  Paul HaertjensBoekhoute50.02minMse   12.712  4:433.53+14:08
19  Stefaan de MayerNieuwkerken50.30minMse   12.594  4:463.50+14:36
20  Maartje KasteleinVlissingen50.34minVse   12.577  4:463.49+14:40
21  Chris Schelkruijs?50.37minMse   12.565  4:473.49+14:43
22  Carlo RotsLaarne51.14minMse   12.414  4:503.45+15:20
23  Maurice SteketeeMiddelburg51.27minM35   12.362  4:513.43+15:33
24  Johan DekkerMiddelburg51.39minM55   12.314  4:523.42+15:45
25  Valerie TackSint-Niklaas51.59minVse   12.235  4:543.40+16:05
26  Paul de BooijLamswaarde52.23minMse   12.141  4:573.37+16:29
27  Rudi de CaluweSas van Gent52.27minMse   12.126  4:573.37+16:33
28  John GuequierreMiddelburg52.47minM65   12.049  4:593.35+16:53
29  Patrick van de VeireBoekhoute53.22minMse   11.918  5:023.31+17:28
30  Ludwig van GeyteZele53.36minMse   11.866  5:033.30+17:42
31  Guy van SeverenLovendegem54.40minMse   11.634  5:093.23+18:46
32  Leo KoeksmaKoewacht58.44minMse   10.829  5:323.01+22:50
33  Patrick LambregtsTerneuzen1.00.40minMse   10.484  5:432.91+24:46
34  Marie-Jeanne De KeyserBellem-Aalter1.00.45minVse   10.469  5:442.91+24:51
35  Dider van den BulcheGent1.00.48minMse   10.461  5:442.91+24:54
36  Simone van KerkhovenKloosterzande1.01.25minVse   10.355  5:482.88+25:31
37  Gerrit LangenbergSluiskil1.01.30minMse   10.341  5:482.87+25:36
38  Annelies RomboutKieldrecht1.01.54minVse   10.275  5:502.85+26:00
39  Joey RooversWommelgem1.02.17minMse   10.211  5:532.84+26:23
40  Dirk VanwallegemZedelgem1.02.42minMse   10.144  5:552.82+26:48
41  Jan Willem SlabbekoornHoek1.02.51minMse   10.119  5:562.81+26:57
42  Kimberly van WaesbergheSint-Pauwels1.04.59minMse   9.787  6:082.72+29:05
43  Tommy de VosWaasdonk1.05.03minMse   9.777  6:082.72+29:09
44  Suzanna KosterAxel1.08.44minVse   9.253  6:292.57+32:50
45  Peggy SlockAxel1.08.47minV40   9.246  6:292.57+32:53
46  Mathys AntoineDe Pinte1.08.51minMse   9.237  6:302.57+32:57
47  Samson AimeSint-Pauwels1.10.44minMse   8.992  6:402.50+34:50
48  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.14.58minVse   8.484  7:042.36+39:04
49  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.15.02minMse   8.476  7:052.35+39:08
Mannen: 40 (81.63%) => M35=1 - M55=1 - M65=2 - Mse=36
Vrouwen: 9 (18.37%) => V40=1 - Vse=8

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.468 seconden nodig om deze lijst met 243 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: Nieuwe Datum Hardloopwedstrijd..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020