vrijdag 3 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

25 km Scheldeloop

Terneuzen, zaterdag 18 februari 2017 - Organisatie: Jogging Club Dow
25 km >>> Zeeuws record staat met 1.16.01 vanaf 20-08-1988 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR)Middelburg1.25.43minM35   17.500  3:264.86778
2  Jente SamsonBerlare1.29.25minMse   16.775  3:354.66680
3  Sean DurinckHamme1.32.57minMse   16.138  3:434.48592
4  Kevin d'HondtOudenaarde1.33.40minMse   16.014  3:454.45575
5  Stijn VermeerschDenderleeuw1.38.08minM35   15.285  3:564.25474
6  Erwin van de Broeke (PR 1.35.40) Axel1.38.45minM35   15.190  3:574.22461
7  Liam de Mey (debuut) RKHAV1.39.51minM35   15.023  4:004.17438
8  Kris CornelisZele1.41.14minM40   14.817  4:034.12410
9  Adriaan Wieles (PR)Terneuzen1.41.20minM45   14.803  4:034.11408
10  Pieter Pladdet (PR 1.39.43) Terneuzen1.42.44minM45   14.601  4:074.06380
11  Giovanni van LokerenZele1.43.25minM35   14.504  4:084.03367
12  Martijn Kox (PR 1.42.30) Westdorpe1.43.36minM35   14.479  4:094.02364
13  Joris Zaman (debuut) Nieuw-Namen1.44.34minM40   14.345  4:113.98346
14  Erik Goossen (PR 1.36.47) Terneuzen1.45.06minM45   14.272  4:123.96336
15  Sander van Doorn (debuut) Terneuzen1.45.07minMse   14.270  4:123.96336
16  Edwin de Jaeger (PR 1.36.55) Zuiddorpe1.45.08minM40   14.268  4:123.96336
17  Benny Thuy (PR 1.40.46) Sint Jansteen1.45.50minM45   14.173  4:143.94323
18  Danny De Leeuw (debuut) Wolphaartsdijk1.51.26minMse   13.461  4:273.74231
19  Leo Bracke (PR 1.51.48) Axel1.52.47minM50   13.300  4:313.69211
20  Frank van den Branden (PR 1.47.38) Sint Jansteen1.53.05minM55   13.265  4:313.68207
21  Robert Matthijs (PR 1.51.52) Terneuzen1.53.07minM50   13.261  4:313.68207
22  André verdurmen (debuut) Kloosterzande1.53.10minM45   13.255  4:323.68206
23  Bjorm DuboisAssebroek1.53.23minM35   13.229  4:323.67203
24  Rinus van de Woestijne (debuut) Middelburg1.53.29minM35   13.218  4:323.67202
25  Kenneth CollemanSint-Gilles-Waas1.53.41minMse   13.195  4:333.67199
26  Berry Simonse (PR)Goes1.53.47minM45   13.183  4:333.66197
27  Paola van Gilst (debuut) Goes1.53.48minV40   13.181  4:333.66403
28  Cathy Poppe (PR)Terneuzen1.54.56minV35   13.051  4:363.63383
29  Erik Bolleman (PR 1.53.06) Axel1.56.59minM45   12.822  4:413.56156
30  Frederik van HoveZwijndrecht1.59.06minM55   12.594  4:463.50131
31  Niels ClinckeKalken1.59.14minMse   12.580  4:463.49129
32  Valesca Lefeber (debuut) Middelburg2.01.16minVse   12.369  4:513.44281
33  Rudy MichielsOosterzele2.02.15minM45   12.270  4:533.4197
34  Berry Knibbeler (PR 2.02.44) Westdorpe2.04.07minM55   12.085  4:583.3680
35  Hedwig van BeverenMoerbeke2.04.13minM50   12.076  4:583.3579
36  Frank Boerebach (PR 1.45.45) Hoek2.04.30minM55   12.048  4:593.3577
37  Cor de Ridder (debuut) Arnemuiden2.04.51minM45   12.014  5:003.3474
38  Saskia Goole (PR 1.52.17) Kapelle-Biezelinge2.05.32minV45   11.949  5:013.32222
39  Toon van Meel (debuut) Goes2.06.09minM55   11.891  5:033.3063
40  Pieter Moelker (debuut) Kloetinge2.11.06minM50   11.442  5:153.1830
41  Thierry SimoenOuwegem2.11.21minM40   11.420  5:153.1729
42  Hans Minnaard (PR 2.03.40) Yerseke2.11.36minM55   11.398  5:163.1728
43  Theo Roels (PR 1.54.12) Kloosterzande2.12.16minM55   11.341  5:173.1524
44  Harold de Maat (PR 2.04.08) Terneuzen2.13.28minM45   11.239  5:203.1219
45  Piet Pijpelink (PR 2.10.57) Terneuzen2.15.11minM50   11.096  5:243.0812
46  Nic VerkinderenGent2.15.46minM50   11.048  5:263.0710
47  Frans Verwilligen (PR 1.53.59) Hulst2.19.40minM60   10.740  5:352.982
48  Arnold Mannaert (PR)Ossenisse2.20.37minM60   10.667  5:372.961
49  Peter VlerickHeusden2.21.16minM50   10.618  5:392.95-
50  Marc Van der Male (PR 2.15.51) Axel2.21.36minM45   10.593  5:402.94-
51  Marianne Knijff (PR 2.17.41) Philippine2.22.55minV55   10.496  5:432.9252
52  Els Zweistra (PR 2.16.18) Terneuzen2.23.17minVse   10.469  5:442.9150
53  Brigitte RoelsKalken2.24.44minVse   10.364  5:472.8841
54  Ronny de GraeveKalken2.24.44minM45   10.364  5:472.88-
55  Edwin Riemens (PR 2.14.27) Axel2.25.18minM50   10.323  5:492.87-
56  Jack de Jonge (debuut) Terneuzen2.26.00minM40   10.274  5:502.85-
57  Jack Folkersma (PR 2.14.15) Terneuzen2.26.27minM45   10.242  5:512.85-
58  Jolanda Bilderbeek (debuut) Kloetinge2.28.40minV40   10.090  5:572.8022
59  Isabel VerdurmenMelsele2.28.41minVse   10.089  5:572.8022
60  Jan Folkersma (PR 2.29.34) Axel2.29.49minMse   10.012  6:002.78-
61  Lieve DuprelLoppem2.33.57minVse   9.743  6:092.716
62  Jeroen BocklandtKalken2.35.01minM35   9.676  6:122.69-
63  Saskia VermeulenKalken2.47.19minVse   8.965  6:422.49-
64  Stephanie van DelsenWachtebeke2.53.55minVse   8.625  6:572.40-
65  Billy GovaertWachtebeke2.53.56minM35   8.624  6:572.40-
Mannen: 53 (81.54%) => M35=10 - M40=5 - M45=13 - M50=8 - M55=7 - M60=2 - Mse=8
Vrouwen: 12 (18.46%) => V35=1 - V40=2 - V45=1 - V55=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

25 km

2019Erwin Harmes1:28:53Sander Post1:34:19Frederik Christiaens1:35:40Monica Sanderse1:40:4778
2018Tom Van Driessche1:36:41Anthony de Rop1:39:21Yves Depoorter1:40:53Monica Sanderse1:49:2476
2017Erwin Harmes1:25:43Jente Samson1:29:25Sean Durinck1:32:57Paola van Gilst1:53:4865
2015Gino de Cock1:31:13Sander Post1:35:56Edwin de Jaeger1:37:00Ellen van Loocke2:04:0764
2014Christophe De Grande1:37:12Yaron Weyts1:42:37Gilles Geschiere1:44:17Kristl Blancquaert1:59:2271
12 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Patrick de VosKattendijke40.55minMse   17.597  3:254.89-
2  Davy vanderroostNinove43.22minMse   16.603  3:374.61+2:27
3  Rens de RidderArnemuiden44.17minMse   16.259  3:414.52+3:22
4  Marianne de KokLewedorp47.27minV45   15.174  3:574.21+6:32
5  Jan-Kees KooleWolphaartsdijk47.45minMse   15.079  3:594.19+6:50
6  Dennis FlorussenTerneuzen48.39minM40   14.800  4:034.11+7:44
7  Jurgen de MarteleireLingen49.25minM35   14.570  4:074.05+8:30
8  Ronald GeertseSerooskerke49.41minM40   14.492  4:084.03+8:46
9  Sam ProesmansAntwerpen50.43minMse   14.197  4:143.94+9:48
10  Thomas WulffraatTerneuzen50.53minMse   14.150  4:143.93+9:58
11  Joop BrooijmansHengstdijk50.56minMse   14.136  4:153.93+10:01
12  René FlorussenTerneuzen51.57minM45   13.859  4:203.85+11:02
13  Adinda VetsuypensOuwegem52.20minVse   13.758  4:223.82+11:25
14  Paul van GentTerneuzen54.00minM45   13.333  4:303.70+13:05
15  Bart van DammeEksaarde54.12minMse   13.284  4:313.69+13:17
16  Arne LippensWaarschoot54.20minMse   13.252  4:323.68+13:25
17  Martin VonckenTerneuzen54.34minMse   13.195  4:333.67+13:39
18  Marc WelvaertOosteeklo56.31minM50   12.740  4:433.54+15:36
19  Evert KuijkTerneuzen56.50minM45   12.669  4:443.52+15:55
20  Patrick ProesmansAntwerpen57.28minM50   12.529  4:473.48+16:33
21  Michael Van HauteSint-Niklaas58.12minMse   12.371  4:513.44+17:17
22  Wim StrobbeKloosterzande58.17minMse   12.353  4:513.43+17:22
23  John GuequierreMiddelburg58.33minM65   12.297  4:533.42+17:38
24  Aschwin RoegiersTerneuzen58.34minM45   12.294  4:533.41+17:39
25  Maurice SteketeeMiddelburg59.35minM35   12.084  4:583.36+18:40
26  Josa van der VlietTerneuzen1.00.46minVse   11.849  5:043.29+19:51
27  Piet BeijerMiddelburg1.01.58minM65   11.619  5:103.23+21:03
28  Saakje RegnerusBroeksterwoude1.02.09minVse   11.585  5:113.22+21:14
29  Wanda ZegersTerneuzen1.02.24minVse   11.538  5:123.21+21:29
30  Marc de BaetsHeusden1.02.35minM55   11.505  5:133.20+21:40
31  Fania van HoutenGoes1.03.16minVse   11.380  5:163.16+22:21
32  Guy van SeverenLovendegem1.03.53minMse   11.271  5:193.13+22:58
33  Ferdie de KlerkTerneuzen1.03.55minM70   11.265  5:203.13+23:00
34  Ko de KoeyerZaamslag1.06.03minMse   10.901  5:303.03+25:08
35  Willem de BlockTerneuzen1.06.47minM60   10.781  5:342.99+25:52
36  Willy MenuWalsoorden1.06.56minM55   10.757  5:352.99+26:01
37  Didier van NieuwenhuyzeAssenede1.07.03minM50   10.738  5:352.98+26:08
38  Johan RijkeboerMiddelburg1.07.07minM55   10.728  5:362.98+26:12
39  Romain BolssensKieldrecht1.08.51minM60   10.458  5:442.90+27:56
40  Leo HoeksmaKoewacht1.08.52minM60   10.455  5:442.90+27:57
41  Imelda de PoorterTerneuzen1.08.53minVse   10.452  5:442.90+27:58
42  Emanuela brackeAxel1.09.04minVse   10.425  5:452.90+28:09
43  Antoine van den BroekTerneuzen1.09.21minM35   10.382  5:472.88+28:26
44  Daan DielemanZaamslag1.09.57minMse   10.293  5:502.86+29:02
45  Gerrit LangenbergSluiskil1.10.04minM60   10.276  5:502.85+29:09
46  Dominique de MeySint-Niklaas1.10.12minVse   10.256  5:512.85+29:17
47  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels1.12.44minVse   9.899  6:042.75+31:49
48  Tommy de VosHaasdonk1.12.46minM35   9.895  6:042.75+31:51
49  Jacqueline d'HontKuitaart1.13.34minVse   9.787  6:082.72+32:39
50  Patrick LambregtsTerneuzen1.13.43minM45   9.767  6:092.71+32:48
51  Alexandra PijnenTerneuzen1.21.52minV35   8.795  6:492.44+40:57
52  Liesbeth van DoezelaarTerneuzen1.21.53minVse   8.793  6:492.44+40:58
53  William VerdonckBeveren-Waas1.23.40minMse   8.606  6:582.39+42:45
54  Greta de VylderSint-Gilles-Waas1.25.44minVse   8.398  7:092.33+44:49
55  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.25.44minMse   8.398  7:092.33+44:49
56  Aimé SamsonSint-Pauwels1.25.45minMse   8.397  7:092.33+44:50
Mannen: 42 (75%) => M35=4 - M40=2 - M45=5 - M50=3 - M55=3 - M60=4 - M65=2 - M70=1 - Mse=18
Vrouwen: 14 (25%) => V35=1 - V45=1 - Vse=12

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.655 seconden nodig om deze lijst met 121 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020