woensdag 3 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Berlaerloop

Koewacht, zaterdag 4 februari 2017 - Organisatie: VV Koewacht
14.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Cedric van de PutteUitbergen48.52minMse   17.681  3:244.91-
2  Jente SamsonBerlare51.36minMse   16.744  3:354.65+2:44
3  Liam de MeyRKHAV52.42minM35   16.395  3:404.55+3:50
4  Filip MortierSint-Niklaas52.55minM35   16.328  3:404.54+4:03
5  Tim MessagieSint-Niklaas53.19minMse   16.205  3:424.50+4:27
6  Kenzo van de CauterSchellebelle54.08minMse   15.961  3:464.43+5:16
7  Christophe de GrandeSinaai56.13minM40   15.369  3:544.27+7:21
8  Alexander van WalleghemVeldegem56.19minM35   15.342  3:554.26+7:27
9  Gino AudenaertHamme58.36minM45   14.744  4:044.10+9:44
10  GertjanoeykensStekene59.21minMse   14.558  4:074.04+10:29
11  Stefan de MaeyerNieuwkerken-Waas59.27minM45   14.533  4:084.04+10:35
12  Peter van LaereMoerbeke-Waas59.35minM35   14.501  4:084.03+10:43
13  Joris ZamanNieuw-Namen1.00.00minM40   14.400  4:104.00+11:08
14  Koen de VliegherMoerbeke-Waas1.00.46minMse   14.218  4:133.95+11:54
15  Dimitri van de VeldeLierde1.01.57minM35   13.947  4:183.87+13:05
16  Luc DhontZaffelare1.03.33minM55   13.596  4:253.78+14:41
17  Andre VerdurmenKloosterzande1.04.14minM45   13.451  4:283.74+15:22
18  Roland SyvertsenSint-Niklaas1.04.17minM55   13.440  4:283.73+15:25
19  Kevin YsewijnHamme1.05.12minM35   13.252  4:323.68+16:20
20  Willem VerschraegenUtrecht1.06.19minM35   13.028  4:363.62+17:27
21  Rudy MichielsOosterzele1.08.03minM45   12.697  4:443.53+19:11
22  Jochem de DijckerAxel1.09.09minM35   12.495  4:483.47+20:17
23  Marc WelvaertOost Eklo1.10.22minM50   12.279  4:533.41+21:30
24  StannyarholomeeusenSint-Niklaas1.10.53minM60   12.189  4:553.39+22:01
25  Luc KusseneersRumst1.11.49minM55   12.031  4:593.34+22:57
26  Kristel de MaeyerSchoten1.16.46minV35   11.255  5:203.13+27:54
27  Jan de MitsEvergem1.16.52minM50   11.240  5:203.12+28:00
28  Ko de KoeyerZaamslag1.17.25minM70   11.160  5:233.10+28:33
29  Ludwig van GeyteZele1.18.30minM55   11.006  5:273.06+29:38
30  Femke DaelmanMoerbeke-Waas1.20.02minVse   10.796  5:333.00+31:10
31  Eddy vanovenSchoonaarde1.21.43minM60   10.573  5:402.94+32:51
32  Dominique de MeySint-Niklaas1.26.52minV50   9.946  6:022.76+38:00
33  RomainolssensKieldrecht1.26.59minM60   9.933  6:022.76+38:07
34  Louis van der SteenGent1.28.20minM60   9.781  6:082.72+39:28
35  Rina OttoStampersgat1.37.02minV55   8.904  6:442.47+48:10
Mannen: 31 (88.57%) => M35=8 - M40=2 - M45=4 - M50=2 - M55=4 - M60=4 - M70=1 - Mse=6
Vrouwen: 4 (11.43%) => V35=1 - V50=1 - V55=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.45 km

2020Ruben Martens43:18Liam de Mey44:26Crum van der Linden45:02Sharon Bogaert53:4946

12.5 km

2019Joris Zaman46:28Heather Dobbelaer52:34Mike Cornelis53:15Carmen Bogaert1:03:3048

14.4 km

2017Cedric van de Putte48:52Jente Samson51:36Liam de Mey52:42Kristel de Maeyer1:16:4635
2016Yves Depoorter52:34Jente Samson52:45Stijn Vermeersch52:47Astrid Verhage1:05:3850
7.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Ruben MartensKoewacht24.12minMse   17.851  3:224.96-
2  Gunter D'HondtRonse25.44minM35   16.788  3:344.66+1:32
3  Kayizzi Kameesi CharlesDendermonde29.14minMse   14.778  4:044.10+5:02
4  Daan SalomeEindhoven29.39minMse   14.570  4:074.05+5:27
5  Lies MaesBelsele29.52minV35   14.464  4:094.02+5:40
6  Elien OsselaerBerlare30.03minVse   14.376  4:103.99+5:51
7  Bart de SouterTemse30.08minM50   14.336  4:113.98+5:56
8  David MestdaghSint-Michiels30.13minM40   14.297  4:123.97+6:01
9  Stef GoensenKoewacht30.35minMse   14.125  4:153.92+6:23
10  Yannick VastenhoutTerneuzen30.38minMse   14.102  4:153.92+6:26
11  Jaap van der VeenTerneuzen31.01minM45   13.928  4:183.87+6:49
12  Niek WielandAxel31.40minM40   13.642  4:243.79+7:28
13  Rudi de CaluweSas van Gent31.52minM55   13.556  4:263.77+7:40
14  Irma KarahotkaZottegem31.59minV55   13.507  4:273.75+7:47
15  Alain LippensErtvelde32.04minM55   13.472  4:273.74+7:52
16  Jan LangelaanKoewacht32.56minM60   13.117  4:343.64+8:44
17  Pascal WedageTerneuzen34.06minM40   12.669  4:443.52+9:54
18  Elke WautersHamme34.11minVse   12.638  4:453.51+9:59
19  YvesrikkeZelzate34.25minM40   12.552  4:473.49+10:13
20  Matti BuysseStekene34.29minMse   12.528  4:473.48+10:17
21  Chris SchelkensDendermonde34.46minM55   12.426  4:503.45+10:34
22  FrankruggemanZelzate35.12minM50   12.273  4:533.41+11:00
23  Sandra D'HondtWieze35.34minV45   12.146  4:563.37+11:22
24  Marc GorisVosselaar36.18minM50   11.901  5:033.31+12:06
25  Philippe van GeertruyEkeren37.46minM50   11.439  5:153.18+13:34
26  Harvey CelieKoewacht38.35minMse   11.197  5:223.11+14:23
27  Stephanie van der VeenRotterdam39.33minVse   10.923  5:303.03+15:21
28  Leo HoeksmaKoewacht39.42minM60   10.882  5:313.02+15:30
29  Mia ClymansVosselaar39.56minV50   10.818  5:333.01+15:44
30  CyrieluchelerHoboken40.00minM60   10.800  5:333.00+15:48
31  Anne van RemortelSint Jansteen40.04minVse   10.782  5:343.00+15:52
32  Ronald van RemortelSint Jansteen40.07minM45   10.769  5:342.99+15:55
33  Daan DielemanZaamslag40.09minM65   10.760  5:352.99+15:57
34  Stefan de SaedeleerZelzate40.12minM40   10.746  5:352.99+16:00
35  Ron SalomeKloosterzande40.56minM55   10.554  5:412.93+16:44
36  Renate van der ZandenKapellebrug41.17minV35   10.464  5:442.91+17:05
37  Yves RooversWommelgem41.24minM45   10.435  5:452.90+17:12
38  Bernadette SalomeKloosterzande41.50minV55   10.327  5:492.87+17:38
39  Dirk van WalleghemZedelgem41.55minM60   10.306  5:492.86+17:43
40  HannahavecoKortessem42.00minVse   10.286  5:502.86+17:48
41  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels42.26minM60   10.181  5:542.83+18:14
42  Carine CleemputZelzate42.39minV45   10.129  5:552.81+18:27
43  Bram DeesPhilippine43.01minM65   10.043  5:582.79+18:49
44  Johnny JanssenKoewacht44.52minM35   9.629  6:142.67+20:40
45  Ronny CreelEeklo45.38minM55   9.467  6:202.63+21:26
46  William VerdonckBeveren-Waas45.54minM70   9.412  6:232.61+21:42
47  Sophie TuenterKoewacht46.08minVse   9.364  6:242.60+21:56
48  Frans VerwilligenHulst46.11minM60   9.354  6:252.60+21:59
49  Maria vanelleErtvelde46.51minV70   9.221  6:302.56+22:39
50  Peggy StockAxel47.18minV40   9.133  6:342.54+23:06
51  Suzanne KosterAxel47.20minVse   9.127  6:342.54+23:08
52  Maya ClaeysSint Jansteen47.29minV40   9.098  6:362.53+23:17
53  Nancy De VetAxel47.52minV35   9.025  6:392.51+23:40
54  Linda van MeursAxel47.54minVse   9.019  6:392.51+23:42
55  Aime SamsomSint-Pauwels48.19minM65   8.941  6:432.48+24:07
56  Greta de VylderSint-Gillis-Waas51.23minV70   8.407  7:082.34+27:11
57  Wim CoppietersStrombeek-Bever51.26minM80   8.399  7:092.33+27:14
Mannen: 37 (64.91%) => M35=2 - M40=5 - M45=3 - M50=4 - M55=5 - M60=6 - M65=3 - M70=1 - M80=1 - Mse=7
Vrouwen: 20 (35.09%) => V35=3 - V40=2 - V45=2 - V50=1 - V55=2 - V70=2 - Vse=8

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.125 seconden nodig om deze lijst met 92 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020