woensdag 3 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Eindejaarscross

Axel, zaterdag 31 december 2016 - Organisatie: Scheldesport
9.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteVlissingen32.58minMse   17.836  3:224.95-
2  Mark VerhageZaamslag34.59minMse   16.808  3:344.67+2:01
3  Kevin CnuddeNazareth35.09minMse   16.728  3:354.65+2:11
4  Sander d'HontKuitaart35.13minMse   16.697  3:364.64+2:15
5  Edwin de NeijsTilburg35.49minMse   16.417  3:394.56+2:51
6  Edwin de la RuelleKoewacht36.02minM50   16.318  3:414.53+3:04
7  Edwin de JaegerZuiddorpe36.35minM45   16.073  3:444.46+3:37
8  Erwin van den BroekeAxel37.13minMse   15.799  3:484.39+4:15
9  Erik GoossenTerneuzen37.29minM45   15.687  3:494.36+4:31
10  Martijn KoxWestdorpe37.38minMse   15.624  3:504.34+4:40
11  Darinsk CyrroesTilburg37.45minMse   15.576  3:514.33+4:47
12  Frank van den BrandenSint Jansteen37.56minM55   15.501  3:524.31+4:58
13  Geert WaelputKoewacht37.59minMse   15.480  3:534.30+5:01
14  Adriaan WielesTerneuzen38.32minM45   15.260  3:564.24+5:34
15  Niko SchelfoutGent38.37minMse   15.227  3:564.23+5:39
16  Alexander VanwalleghemVeldegem39.03minMse   15.058  3:594.18+6:05
17  Christian de MeijerPhilippine39.07minMse   15.032  3:594.18+6:09
18  Benny ThuySint Jansteen39.13minM45   14.994  4:004.16+6:15
19  Dennis FlorussenTerneuzen39.23minM40   14.930  4:014.15+6:25
20  Jan RouwendaalVogelwaarde39.25minMse   14.918  4:014.14+6:27
21  Leo BrackeAxel40.16minMse   14.603  4:074.06+7:18
22  Jeroen van den BroekeTerneuzen40.22minMse   14.566  4:074.05+7:24
23  Bart van NoordenYerseke40.41minM50   14.453  4:094.01+7:43
24  Ismaen SegersHulst40.47minMse   14.418  4:104.00+7:49
25  Erwin De PutterTerneuzen41.16minMse   14.249  4:133.96+8:18
26  Ard Jan DeurwaarderAxel41.23minMse   14.209  4:133.95+8:25
27  Erik BollemanAxel41.38minM45   14.123  4:153.92+8:40
28  Marlon RoelsTerneuzen42.02minM45   13.989  4:173.89+9:04
29  Nitin KlapwijkGouda42.03minMse   13.983  4:173.88+9:05
30  Dimitri van de VeldeLierde42.12minMse   13.934  4:183.87+9:14
31  Wim de FeijterTerneuzen42.23minMse   13.873  4:193.85+9:25
32  Gino SesselleBentille42.28minMse   13.846  4:203.85+9:30
33  Jordy LeenknechtHulst42.42minMse   13.770  4:213.83+9:44
34  Niek van BelzenMiddelburg42.56minMse   13.696  4:233.80+9:58
35  Jan SantensDestelbergen43.11minMse   13.616  4:243.78+10:13
36  Yannick VastenhoutTerneuzen43.20minMse   13.569  4:253.77+10:22
37  Wim WillemsBassevelde43.35minMse   13.491  4:273.75+10:37
38  Robert LafertinTerneuzen43.42minMse   13.455  4:283.74+10:44
39  Douwe WortmanAxel43.59minMse   13.369  4:293.71+11:01
40  Jan-Willem BakkerNieuwerkerk44.35minMse   13.189  4:333.66+11:37
41  Ingrid IjsebaertHulst45.13minV50   13.004  4:373.61+12:15
42  Renate de ReusVlissingen45.13minVse   13.004  4:373.61+12:15
43  Jurien DumTerneuzen45.48minMse   12.838  4:403.57+12:50
44  Michel FieretTerneuzen45.50minMse   12.829  4:413.56+12:52
45  Marco BakkerAxel46.03minMse   12.769  4:423.55+13:05
46  Berry BrummansSchimmert46.07minMse   12.750  4:423.54+13:09
47  Sabine VasseurAxel46.09minVse   12.741  4:433.54+13:11
48  Harold de MaatTerneuzen46.56minM45   12.528  4:473.48+13:58
49  Wim BakkerTerneuzen47.04minM65   12.493  4:483.47+14:06
50  Astrid VerhageZuiddorpe47.06minVse   12.484  4:483.47+14:08
51  Philip BraemVogelwaarde47.14minM50   12.449  4:493.46+14:16
52  Marleen AckermanDestelbergen47.17minVse   12.436  4:493.45+14:19
53  Johan BrouwersOssenisse47.20minMse   12.423  4:503.45+14:22
54  Jos de KreekVogelwaarde47.39minM50   12.340  4:523.43+14:41
55  Piet PijpelinkTerneuzen48.21minMse   12.161  4:563.38+15:23
56  Jan BoonmanAxel48.25minMse   12.145  4:563.37+15:27
57  Peter van den AbeeleKloosterzande48.29minMse   12.128  4:573.37+15:31
58  Frans VerwilligenHulst48.33minMse   12.111  4:573.36+15:35
59  Joost RamanEvergem48.48minMse   12.049  4:593.35+15:50
60  Trui GonnissenPhilippine49.11minVse   11.955  5:013.32+16:13
61  Vincent GijselBeervelde49.18minMse   11.927  5:023.31+16:20
62  Joel RoosFrasnes49.42minMse   11.831  5:043.29+16:44
63  Cor LeunisTerneuzen49.46minMse   11.815  5:053.28+16:48
64  Jack FolkersmaTerneuzen49.50minMse   11.799  5:053.28+16:52
65  Patrick PielaatTerneuzen50.09minMse   11.725  5:073.26+17:11
66  Lauran van den DriesKloosterzande50.26minMse   11.659  5:093.24+17:28
67  Marc CornelissenTerneuzen50.39minMse   11.609  5:103.22+17:41
68  Niek ObrieTerneuzen51.08minMse   11.499  5:133.19+18:10
69  Luc KusseneersRumst51.22minMse   11.447  5:143.18+18:24
70  Marcel de CanckBottelare52.04minMse   11.293  5:193.14+19:06
71  Jan de ZwarteAxel52.18minMse   11.243  5:203.12+19:20
72  Marc van der MaleAxel52.24minMse   11.221  5:213.12+19:26
73  Eddy van BovenSchoonaarde53.17minMse   11.035  5:263.07+20:19
74  Romain BolssensKieldrecht58.16minMse   10.092  5:572.80+25:18
75  Leo de FeijterAxel58.45minMse   10.009  6:002.78+25:47
76  Melissa ten KateTerneuzen59.25minVse   9.896  6:042.75+26:27
77  Carin KosterTerneuzen59.48minVse   9.833  6:062.73+26:50
78  Theo de KrijgerPhilippine1.00.14minMse   9.762  6:092.71+27:16
79  Ignace BuytaertBeveren-Waas1.01.37minMse   9.543  6:172.65+28:39
Mannen: 71 (89.87%) => M40=1 - M45=7 - M50=4 - M55=1 - M65=1 - Mse=57
Vrouwen: 8 (10.13%) => V50=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.45 km

2019Mark Verhage33:52Sander d'Hont34:29Arjo Verhage36:34Renate van Huffel43:28101
2018Menno Mud33:53Sander d'Hont34:18Edwin de Neijs35:50Eliny Diakakis42:52150

10 km

2017Mark Verhage35:51Pieter Pladdet38:03Patrick Hembrecht38:20Renate van Huffel49:01116

9.8 km

2016Tim Pleijte32:58Mark Verhage34:59Kevin Cnudde35:09Ingrid Ijsebaert45:1379
2015Kevin Cnudde34:27Jerte Samson35:50Kevin d'Hondt35:57Sabine Vasseur45:4587

10.2 km

2013Matti Buysse35:05Benny Thuy35:28Erwin van de Broeke36:03Ingrid Ijsebaert42:3997
6.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander van DoornTerneuzen25.09minMse   16.223  3:424.51-
2  Marcel MangnusHulst25.32minMse   15.979  3:454.44+0:23
3  Bert VerbekeSint-Laureins25.40minMse   15.896  3:464.42+0:31
4  Dennis Van den BroekeAxel25.51minMse   15.783  3:484.38+0:42
5  Rick van DrongelenAxel26.00minMse   15.692  3:494.36+0:51
6  Endy SlockAxel26.21minM40   15.484  3:534.30+1:12
7  Stefan van BroekeAxel26.54minMse   15.167  3:574.21+1:45
8  Joakim van GasseSint-Pauwels27.52minMse   14.641  4:064.07+2:43
9  Cathy PoppeTerneuzen28.03minV40   14.545  4:084.04+2:54
10  Evert KuijkTerneuzen28.22minM50   14.383  4:104.00+3:13
11  Leon van BavinchovenTerneuzen28.49minMse   14.158  4:143.93+3:40
12  Patrick de SutterStekene28.57minMse   14.093  4:153.91+3:48
13  Martin NoensKemzeke29.09minMse   13.997  4:173.89+4:00
14  Rudi de CaluweSas van Gent29.25minMse   13.870  4:203.85+4:16
15  Marco PlasschaertAxel29.56minMse   13.630  4:243.79+4:47
16  Frank SchoofDestelbergen30.02minMse   13.585  4:253.77+4:53
17  Hedwig van BeverenMoerbeke30.04minMse   13.570  4:253.77+4:55
18  Ebe BlaauwTerneuzen30.10minM60   13.525  4:263.76+5:01
19  Ine de StoopNazareth30.12minVse   13.510  4:263.75+5:03
20  Christian WisseTerneuzen30.14minMse   13.495  4:273.75+5:05
21  Bert ScheeleAxel30.17minMse   13.473  4:273.74+5:08
22  Berry KnibbelerWestdorpe30.20minM55   13.451  4:283.74+5:11
23  Dennis Van PasselVogelwaarde30.26minMse   13.406  4:293.72+5:17
24  Jochem de DijckerAxel30.28minMse   13.392  4:293.72+5:19
25  Bart RijckaertAxel30.29minMse   13.384  4:293.72+5:20
26  Hans PijpelinkAxel30.31minMse   13.370  4:293.71+5:22
27  Gian ScheeleZaamslag30.33minMse   13.355  4:303.71+5:24
28  Sjakkie van den BroekeHoek30.41minM45   13.297  4:313.69+5:32
29  Robbie MeeusenZaamslag30.54minMse   13.204  4:333.67+5:45
30  Jacques ZamanTerneuzen31.05minM55   13.126  4:343.65+5:56
31  Leo KayserTerneuzen31.12minMse   13.077  4:353.63+6:03
32  Ivo VerstraetenAxel31.14minMse   13.063  4:363.63+6:05
33  Angelo PlasschaertAxel31.17minMse   13.042  4:363.62+6:08
34  Jari VyaeneAxel31.31minMse   12.946  4:383.60+6:22
35  Roy van HamTerneuzen31.52minMse   12.803  4:413.56+6:43
36  Gerald MonteyneOosteeklo32.01minMse   12.743  4:433.54+6:52
37  Margot ThuySint Jansteen32.04minVse   12.723  4:433.53+6:55
38  Arjan KestelooKoewacht32.07minM40   12.704  4:433.53+6:58
39  Pascal RikersSas van Gent32.10minMse   12.684  4:443.52+7:01
40  Bart CornelissenAxel32.12minMse   12.671  4:443.52+7:03
41  Luc De ConinckEeklo32.19minMse   12.625  4:453.51+7:10
42  Nico RosWaarschoot32.19minMse   12.625  4:453.51+7:10
43  Jo van WaesbergheAxel32.22minM70   12.606  4:463.50+7:13
44  Fiona ReijersTerneuzen32.23minVse   12.599  4:463.50+7:14
45  Frank BruggemanZelzate32.30minMse   12.554  4:473.49+7:21
46  Ivan VerbekeSint-Laureins32.43minMse   12.471  4:493.46+7:34
47  Freer van RoeyenAxel32.52minMse   12.414  4:503.45+7:43
48  Bennie BouterseTerneuzen33.06minMse   12.326  4:523.42+7:57
49  Maarten dekkerAxel33.24minMse   12.216  4:553.39+8:15
50  Laurens le FeberAxel33.26minMse   12.203  4:553.39+8:17
51  George de BlockTerneuzen33.29minMse   12.185  4:553.38+8:20
52  Jaap ScheeleAxel33.43minMse   12.101  4:583.36+8:34
53  Dennis le FeberAxel33.54minMse   12.035  4:593.34+8:45
54  Wouter BoeijeAxel34.24minMse   11.860  5:043.29+9:15
55  Tom ErpelinckHengstdijk34.31minMse   11.820  5:053.28+9:22
56  Patrick CeuppensHalle34.33minMse   11.809  5:053.28+9:24
57  Brien de PooterTerneuzen34.34minM50   11.803  5:053.28+9:25
58  Marc van PasselVogelwaarde34.40minMse   11.769  5:063.27+9:31
59  Antoine ThoenAxel34.46minMse   11.735  5:073.26+9:37
60  Marjan HamelinckHulst34.50minV35   11.713  5:073.25+9:41
61  Dirk RoodzantAxel34.54minMse   11.691  5:083.25+9:45
62  Nick van de VeldeAxel35.02minMse   11.646  5:093.24+9:53
63  Wanda ZegersTerneuzen35.05minVse   11.629  5:103.23+9:56
64  Kyeno FreijzerAxel35.08minMse   11.613  5:103.23+9:59
65  Michael FreijzerAxel35.11minMse   11.596  5:103.22+10:02
66  Rinus SijsBiervliet35.30minMse   11.493  5:133.19+10:21
67  Edwin de RidderAxel35.35minMse   11.466  5:143.19+10:26
68  Robert de MeijerAxel36.10minMse   11.281  5:193.13+11:01
69  Lois den DoelderAxel36.12minVse   11.271  5:193.13+11:03
70  Rens WilhelmAxel36.17minMse   11.245  5:203.12+11:08
71  Niek de MeijerAxel36.19minMse   11.235  5:203.12+11:10
72  Daan DielemanZaamslag36.24minMse   11.209  5:213.11+11:15
73  Ron SalomeKloosterzande36.43minMse   11.112  5:243.09+11:34
74  Mandy WolfertTerneuzen36.49minVse   11.082  5:253.08+11:40
75  Peter ZegersBreda36.52minMse   11.067  5:253.07+11:43
76  Marsha BoeijeTerneuzen36.54minVse   11.057  5:263.07+11:45
77  Dirk van den HoeckeZaamslag37.01minMse   11.022  5:273.06+11:52
78  Carla ZegersKoewacht37.07minV45   10.992  5:283.05+11:58
79  Samantha v.DoornTerneuzen37.17minVse   10.943  5:293.04+12:08
80  Wim WolfertSluiskil38.06minMse   10.709  5:362.97+12:57
81  Ingrid JonesTerneuzen39.18minVse   10.382  5:472.88+14:09
82  Stefan MeyvisDe Klinge39.47minMse   10.256  5:512.85+14:38
83  Lucien MeyvisDe Klinge39.50minMse   10.243  5:512.85+14:41
84  Nancy HerweghTerneuzen39.59minVse   10.204  5:532.83+14:50
85  Bram DeesPhilippine40.03minMse   10.187  5:532.83+14:54
86  Williiam VerdonckBeveren-Waas41.01minMse   9.947  6:022.76+15:52
87  Antoine MathysDe Pinte42.38minMse   9.570  6:162.66+17:29
88  Ine de DeijneKemzeke43.05minVse   9.470  6:202.63+17:56
89  Kathleen Vande VeldeWachtebeke43.15minVse   9.434  6:222.62+18:06
90  Sophie TuenterKoewacht43.21minVse   9.412  6:232.61+18:12
91  Saskia KestelooKoewacht43.24minVse   9.401  6:232.61+18:15
92  Rudy van de VeldeWachtebeke43.43minMse   9.333  6:262.59+18:34
93  Maria Van BelleSleidinge44.38minVse   9.141  6:342.54+19:29
94  Philip De VroeSleidinge44.40minMse   9.134  6:342.54+19:31
95  Bianca de PooterTerneuzen47.47minVse   8.539  7:022.37+22:38
96  Greta de VylderSint-Gilles Waas47.57minVse   8.509  7:032.36+22:48
97  Dominique Van den DaeleWachtebeke48.00minVse   8.500  7:042.36+22:51
Mannen: 76 (78.35%) => M40=2 - M45=1 - M50=2 - M55=2 - M60=1 - M70=1 - Mse=67
Vrouwen: 21 (21.65%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - Vse=18

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.255 seconden nodig om deze lijst met 176 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020