dinsdag 31 maart 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
16-03: Een terugblik op het NK 10 km 2019 in Schoorl
10-03: Erwin Adan met PR goed op weg in Haagse CPC Loop
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
za 22-02: Halve van Axel (248)
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

15e Piet Spruit Memorial Loop

Sluiskil, zaterdag 22 oktober 2016 - Organisatie: Piet Spruit lopers
13.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteVlissingen46.22minMse   17.081  3:314.74-
2  Mark VerhageZaamslag48.32minMse   16.319  3:414.53+2:10
3  Wim VercruyssenNieuw-Namen54.02minMse   14.658  4:064.07+7:40
4  Alexander van WalleghemVeldegem54.23minMse   14.563  4:074.05+8:01
5  Allan van AltenAxel54.55minM40   14.422  4:104.01+8:33
6  Maurice van SpeybroeckErtvelde57.35minMse   13.754  4:223.82+11:13
7  Erik BollemanAxel57.54minM45   13.679  4:233.80+11:32
8  Jos van GrembergheKoewacht58.01minMse   13.651  4:243.79+11:39
9  Geerd de RyckStekene58.43minMse   13.489  4:273.75+12:21
10  Guy van DriesscheGraauw58.48minMse   13.469  4:273.74+12:26
11  Martin NoensKemzeke58.54minMse   13.447  4:283.74+12:32
12  Frank BoerebachHoek59.50minMse   13.237  4:323.68+13:28
13  Stefaan HeirmanMoerbeke-Waas1.01.04minMse   12.969  4:383.60+14:42
14  Peter ClaesSluiskil1.01.06minMse   12.962  4:383.60+14:44
15  Niki BoogaertSint-Niklaas1.01.27minVse   12.889  4:393.58+15:05
16  Jos WijnsHallaar1.01.30minMse   12.878  4:403.58+15:08
17  Leo BrackeAxel1.01.46minMse   12.822  4:413.56+15:24
18  Yannick VastenhoutTerneuzen1.01.47minMse   12.819  4:413.56+15:25
19  Kris GoossensKieldrecht1.01.52minMse   12.802  4:413.56+15:30
20  Katrien van GeertsonSint-Niklaas1.02.03minVse   12.764  4:423.55+15:41
21  Martine BouteOostmoer1.03.19minVse   12.509  4:483.47+16:57
22  Renate de ReusVlissingen1.04.57minVse   12.194  4:553.39+18:35
23  Koen KoutstaalHulst1.04.58minMse   12.191  4:553.39+18:36
24  Joeri IvensSluiskil1.05.09minMse   12.157  4:563.38+18:47
25  Robert MatthijsTerneuzen1.05.12minMse   12.147  4:563.37+18:50
26  Petra de KnechtTerneuzen1.05.41minV50   12.058  4:593.35+19:19
27  Wouter JulsingTerneuzen1.05.43minMse   12.052  4:593.35+19:21
28  Jean-Pierre LepoudreIchtegem1.06.51minMse   11.847  5:043.29+20:29
29  Marc WelvaertOosteeklo1.07.25minMse   11.748  5:063.26+21:03
30  Cor de JongeTerneuzen1.07.33minM55   11.725  5:073.26+21:11
31  Wim LockefeirNieuw-Namen1.08.03minMse   11.639  5:093.23+21:41
32  Renate van HuffelSint Jansteen1.09.02minVse   11.473  5:143.19+22:40
33  Sjaak VroonlandLamswaarde1.09.03minMse   11.470  5:143.19+22:41
34  Piet PijpelinkTerneuzen1.09.14minMse   11.440  5:153.18+22:52
35  Jos van BellenHulst1.10.20minMse   11.261  5:203.13+23:58
36  Jan de MitsErtvelde1.10.36minMse   11.218  5:213.12+24:14
37  Nadia BleyenbergNieuw-Namen1.11.10minVse   11.129  5:233.09+24:48
38  Ferdie de KlerkTerneuzen1.11.11minM70   11.126  5:243.09+24:49
39  Kristof van de WieleOudenaarde1.11.48minMse   11.031  5:263.06+25:26
40  Chris de KoeVlissingen1.13.12minM65   10.820  5:333.01+26:50
41  Els ZweistraTerneuzen1.13.28minVse   10.780  5:342.99+27:06
42  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.14.40minMse   10.607  5:392.95+28:18
43  Didier van NieuwenhuyzeAssenede1.15.12minMse   10.532  5:422.93+28:50
44  Stefan van de VeldeTerneuzen1.16.16minMse   10.385  5:472.88+29:54
45  Fermin van de WoestijneWatervliet1.16.58minMse   10.290  5:502.86+30:36
46  Marcel de CockVogelwaarde1.17.11minMse   10.261  5:512.85+30:49
47  Antoine van den BroekTerneuzen1.17.23minMse   10.235  5:522.84+31:01
48  Nic VerkinderenGent 1.17.51minMse   10.173  5:542.83+31:29
49  Harry DurinckKalken1.18.19minMse   10.113  5:562.81+31:57
50  Piet de ZeeuwTerneuzen1.19.08minMse   10.008  6:002.78+32:46
51  Louis van der SteenGent1.21.48minMse   9.682  6:122.69+35:26
52  Romain BolssensKieldrecht1.23.04minMse   9.535  6:182.65+36:42
53  Carine CleemputZelzate1.24.42minVse   9.351  6:252.60+38:20
54  Philip de VroeSleidinge1.24.43minMse   9.349  6:252.60+38:21
55  Gerald MonteyneOosteeklo1.24.43minMse   9.349  6:252.60+38:21
Mannen: 46 (83.64%) => M40=1 - M45=1 - M55=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=41
Vrouwen: 9 (16.36%) => V50=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Peter Meeuwsen58:03Edwin de la Ruelle58:15Thomas Wulffraat59:21Tianda Donker Curtius1:17:0533
2018Liam de Mey57:13Sander van Doorn57:44Marlon Roels59:40Els Zweistra1:28:3931

14.7 km

2017Jordi van Guyse53:02Sander van Doorn56:46Didier Verlee57:46Kimberly van Waeasberghe1:38:4938

13.2 km

2016Tim Pleijte46:22Mark Verhage48:32Wim Vercruyssen54:02Niki Boogaert1:01:2755
2015Mark Verhage47:33Kevin Cnudde47:39Sander Post48:03Marleen Houg1:09:1349

14 km

2013Benny Thuy52:03Jopie Heetkamp52:31Matti Buysse54:03Monique Allefs1:06:1575
8.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Martijn KoxWestdorpe33.30minMse   15.761  3:484.38-
2  Joos PauwelKleit33.52minMse   15.591  3:514.33+0:22
3  Edwin de JaegerZuiddorpe34.38minM40   15.245  3:564.23+1:08
4  Steven MoeraertLovendegem36.05minMse   14.633  4:064.06+2:35
5  Jan RouwendaalVogelwaarde37.04minMse   14.245  4:133.96+3:34
6  Evert KuijkTerneuzen37.12minM45   14.194  4:143.94+3:42
7  Dennis FlorussenTerneuzen37.20minM40   14.143  4:153.93+3:50
8  Gino van BroeckTemse37.25minMse   14.111  4:153.92+3:55
9  Herman KuijerTerneuzen37.57minMse   13.913  4:193.86+4:27
10  Cathy PoppeTerneuzen38.14minV35   13.810  4:213.84+4:44
11  Alain LippensErtvelde38.39minMse   13.661  4:243.79+5:09
12  Joris de NeveEeklo39.30minMse   13.367  4:293.71+6:00
13  Leon van BavinchovenTerneuzen40.09minM45   13.151  4:343.65+6:39
14  Kevin de WulfZelzate40.16minMse   13.113  4:353.64+6:46
15  Douwe WortmanAxel40.18minMse   13.102  4:353.64+6:48
16  Sjakkie van den BroekeHoek40.22minM45   13.080  4:353.63+6:52
17  Menno van der ZandenPhilippine40.46minMse   12.952  4:383.60+7:16
18  Paul HaertjensBoekhoute41.24minMse   12.754  4:423.54+7:54
19  Berry KnibbelerWestdorpe41.26minM55   12.743  4:433.54+7:56
20  Gert de VosMerendree41.31minMse   12.718  4:433.53+8:01
21  Jacques ZamanTerneuzen41.52minM55   12.611  4:453.50+8:22
22  Rene HamelinkZaamslag41.59minMse   12.576  4:463.49+8:29
23  Bennie BouterseTerneuzen42.03minMse   12.556  4:473.49+8:33
24  Natasja BooijWalsoorden42.22minVse   12.463  4:493.46+8:52
25  Rony AdriaenssensLokeren42.33minMse   12.409  4:503.45+9:03
26  William HelskensSint-Kruis-Winkel42.37minMse   12.390  4:513.44+9:07
27  Dirk de BosscherLokeren42.42minMse   12.365  4:513.43+9:12
28  Ronny SmetSinaai43.24minMse   12.166  4:563.38+9:54
29  Wendy van de VeldeKruishoutem43.49minVse   12.050  4:593.35+10:19
30  Eric de MeulenaereSint-Gilles-Waas43.55minMse   12.023  4:593.34+10:25
31  Jan BoonmanAxel44.18minMse   11.919  5:023.31+10:48
32  Cedric de BeeldeSint-Niklaas44.24minMse   11.892  5:033.30+10:54
33  Leo KaijserTerneuzen44.28minM55   11.874  5:033.30+10:58
34  Bas van KeulenMiddelburg44.30minMse   11.865  5:033.30+11:00
35  Willem van der HeydenKieldrecht44.52minMse   11.768  5:063.27+11:22
36  Corina van de WegePhilippine45.13minVse   11.677  5:083.24+11:43
37  Stefan van DammeTerneuzen45.15minMse   11.669  5:093.24+11:45
38  Erwin de WaeleSinaai45.20minMse   11.647  5:093.24+11:50
39  Marianne KnijffPhilippine45.38minV50   11.570  5:113.21+12:08
40  Fiona ReijersTerneuzen45.39minVse   11.566  5:113.21+12:09
41  Rita NysOostakker45.44minVse   11.545  5:123.21+12:14
42  Iris VermeulenHulst45.51minVse   11.516  5:133.20+12:21
43  Ron AbuysKloosterzande45.59minMse   11.482  5:143.19+12:29
44  Christiaan SpruitMiddelburg46.20minMse   11.396  5:163.17+12:50
45  Dagmar van EesveldeErtvelde46.51minVse   11.270  5:193.13+13:21
46  Emanuela BrackeAxel47.33minVse   11.104  5:243.08+14:03
47  Elisabeth SchorrewegenHallaar48.16minVse   10.939  5:293.04+14:46
48  Stefan de SaedeleerZelzate48.50minMse   10.812  5:333.00+15:20
49  Gre HendriksTerneuzen48.52minVse   10.805  5:333.00+15:22
50  Tonny van MulkenBreskens48.55minM60   10.794  5:343.00+15:25
51  Cor GoossenTerneuzen48.56minMse   10.790  5:343.00+15:26
52  Luc LahayeSinaai48.58minMse   10.783  5:343.00+15:28
53  Gerrit LangenbergSluiskil49.00minMse   10.776  5:342.99+15:30
54  Annelies RombautKieldrecht49.18minVse   10.710  5:362.97+15:48
55  Daan DielemanZaamslag49.30minMse   10.667  5:382.96+16:00
56  Isabelle JacobsLokeren49.31minVse   10.663  5:382.96+16:01
57  Andrea VermoteEernegem49.35minVse   10.649  5:382.96+16:05
58  Ko de KoeyerZaamslag49.36minMse   10.645  5:382.96+16:06
59  Dirk VanwalleghemZedelgem51.20minMse   10.286  5:502.86+17:50
60  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels54.15minMse   9.733  6:102.70+20:45
61  Jean-Pierre D'hauwZelzate54.36minMse   9.670  6:122.69+21:06
62  Antoine MathysDe Pinte55.15minMse   9.557  6:172.65+21:45
63  Marjon MaljaarsOostkapelle55.24minVse   9.531  6:182.65+21:54
64  Jurgen LippensWaarschoot55.44minMse   9.474  6:202.63+22:14
65  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels56.44minVse   9.307  6:272.59+23:14
66  Tommy de VosHaasdonk56.46minMse   9.301  6:272.58+23:16
67  Aime SamsonSint-Pauwels57.56minMse   9.114  6:352.53+24:26
68  Veerle van RentergemSint-Kruis-Winkel58.32minVse   9.021  6:392.51+25:02
69  Maria van BelleSleidinge58.34minVse   9.015  6:392.50+25:04
70  Tiny van VoorenEvergem58.36minVse   9.010  6:402.50+25:06
71  Guy GaelensGentbrugge1.03.28minMse   8.319  7:132.31+29:58
72  Greta de VylderSint-Gilles-Waas1.03.31minVse   8.313  7:132.31+30:01
73  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.03.32minMse   8.311  7:132.31+30:02
74  Ann LommelenOssenisse1.03.35minVse   8.304  7:142.31+30:05
75  Rita van AvermaatAssenede1.04.00minVse   8.250  7:162.29+30:30
76  Rudy van de VeldeWachtebeke1.04.09minMse   8.231  7:172.29+30:39
Mannen: 53 (69.74%) => M40=2 - M45=3 - M55=3 - M60=1 - Mse=44
Vrouwen: 23 (30.26%) => V35=1 - V50=1 - Vse=21

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.289 seconden nodig om deze lijst met 131 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020