zaterdag 30 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Hulsterloo Loop

Nieuw-Namen, zaterdag 15 oktober 2016 - Organisatie: Hulsterloo
12.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander PostTerneuzen44.59minMse   16.539  3:384.59-
2  Henk de BrauwerWaarschoot48.12minM55   15.436  3:534.29+3:13
3  Andy HuybensBeveren48.24minM35   15.372  3:544.27+3:25
4  Wim VercruyssenNieuw-Namen50.33minM45   14.718  4:054.09+5:34
5  Matti BuysseStekene53.21minMse   13.946  4:183.87+8:22
6  Martin NoensKemzeke53.46minM45   13.838  4:203.84+8:47
7  Erik BollemanAxel53.56minM45   13.795  4:213.83+8:57
8  Geerd de RyckStekene54.02minM55   13.769  4:213.82+9:03
9  Jos van GrembergheKoewacht54.05minM55   13.757  4:223.82+9:06
10  Maurice van SpeybroeckErtvelde54.54minM55   13.552  4:263.76+9:55
11  Jochen de BeeldeSint-Niklaas55.34minMse   13.389  4:293.72+10:35
12  Lorenzo d'HontNieuw-Namen56.02minMse   13.278  4:313.69+11:03
13  Joop BrooijmansHengstdijk56.06minMse   13.262  4:313.68+11:07
14  Frank BoerebachHoek56.13minM55   13.235  4:323.68+11:14
15  Omar HillaertWestdorpe56.27minM45   13.180  4:333.66+11:28
16  Douwe WortmanAxel57.13minM45   13.003  4:373.61+12:14
17  Rinus van de WoestijneMiddelburg57.20minM35   12.977  4:373.60+12:21
18  Yannick VastenhoutTerneuzen57.48minMse   12.872  4:403.58+12:49
19  Stefaan HeirmanMoerbeke Waas58.37minM45   12.693  4:443.53+13:38
20  Leon van BavinchovenTerneuzen58.43minM45   12.671  4:443.52+13:44
21  Erik de MaayerBeveren58.59minM45   12.614  4:453.50+14:00
22  Kris GoosenKieldrecht59.12minM35   12.568  4:463.49+14:13
23  Paul ObbelsNijlen59.17minM65   12.550  4:473.49+14:18
24  Martine BouteWaarschoot59.24minV35   12.525  4:473.48+14:25
25  Guy van DriesscheGraauw1.00.02minM45   12.393  4:503.44+15:03
26  Nico MahuStekene1.00.28minM35   12.304  4:533.42+15:29
27  Koen KoutstaalHulst1.00.45minM45   12.247  4:543.40+15:46
28  Didier van den BusscheStekene1.01.17minM45   12.140  4:573.37+16:18
29  Theo RoelsKloosterzande1.02.02minM55   11.994  5:003.33+17:03
30  Maurice SteketeeMiddelburg1.02.07minM35   11.977  5:013.33+17:08
31  Wim LockefeerNieuw-Namen1.02.17minM45   11.945  5:013.32+17:18
32  Harold de MaatTerneuzen1.02.30minM45   11.904  5:023.31+17:31
33  Marc WelvaertOosteeklo1.02.36minM45   11.885  5:033.30+17:37
34  Jan BoonmanAxel1.03.25minM55   11.732  5:073.26+18:26
35  Erwin de WaeleSinaai1.04.04minM35   11.613  5:103.23+19:05
36  Ronny SmetSinaai1.04.07minM55   11.604  5:103.22+19:08
37  Jos van BellenHulst1.04.10minM55   11.595  5:103.22+19:11
38  Johan BrouwersOssenisse1.04.14minM45   11.583  5:113.22+19:15
39  Ferdie de KlerkTerneuzen1.04.24minM65   11.553  5:123.21+19:25
40  Nadia BleyenbergNieuw-Namen1.04.27minVse   11.544  5:123.21+19:28
41  Philippe van GeertruyEkeren1.04.36minM45   11.517  5:133.20+19:37
42  Sjaak VroonlandLamswaarde1.04.38minM55   11.511  5:133.20+19:39
43  Iris VermeulenHulst1.06.28minV35   11.194  5:223.11+21:29
44  Piet BeijerMiddelburg1.06.34minM65   11.177  5:223.10+21:35
45  Frans VerwilligenHulst1.06.36minM55   11.171  5:223.10+21:37
46  Jan de MitsEvergem1.06.46minM45   11.143  5:233.10+21:47
47  Els ZweistraTerneuzen1.06.47minV55   11.141  5:233.09+21:48
48  Arnold MannaertOssenisse1.06.54minM55   11.121  5:243.09+21:55
49  Nic VerkinderenGent1.07.00minM45   11.104  5:243.08+22:01
50  Wanda ZegersTerneuzen1.07.03minV35   11.096  5:243.08+22:04
51  Eddy van BovenSchoonaarde1.08.49minM55   10.811  5:333.00+23:50
52  Anniek de RijckSint Jansteen1.08.51minV45   10.806  5:333.00+23:52
53  Firmin van de WoestijneWatervliet1.11.32minM65   10.401  5:462.89+26:33
54  Antoine van de BroekTerneuzen1.12.00minM35   10.333  5:482.87+27:01
55  Kristof van de WieleOudenaarde1.12.31minM35   10.260  5:512.85+27:32
56  Romain BolssensKieldrecht1.14.17minM55   10.016  5:592.78+29:18
57  Johnny DoomsTerneuzen1.15.17minM60   9.883  6:042.75+30:18
58  Harry DurinckKalken1.15.29minM45   9.856  6:052.74+30:30
59  Jeannemarie de KeyserBellem Aalter1.15.55minV55   9.800  6:072.72+30:56
60  Dominique de MeySint-Niklaas1.15.57minM45   9.796  6:082.72+30:58
61  Christian HerteleerBellem Aalter1.16.00minV55   9.789  6:082.72+31:01
62  Philip de VroeSleidinge1.16.02minM45   9.785  6:082.72+31:03
63  Louis van der SteenGent1.17.38minM55   9.584  6:162.66+32:39
Mannen: 55 (87.3%) => M35=8 - M45=21 - M55=15 - M60=1 - M65=4 - Mse=6
Vrouwen: 8 (12.7%) => V35=3 - V45=1 - V55=3 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.4 km

2019Wim Vercruyssen46:27Peter Meeuwsen47:04Andy Huybens47:50Joris Zaman 48:1149
2018Liam de Mey45:45Wim Vercruyssen46:35Sander van Doorn47:03Saskia Vercammen54:1644
2017Liam de Mey47:12Wim Vercruyssen48:32Sander van Doorn48:49Renate van Huffel59:5055
2016Sander Post44:59Henk de Brauwer48:12Andy Huybens48:24Martine Boute59:2463
2015Thijs Verbeeck43:14Edwin de la Ruelle44:36Sander Post44:38Ingrid IJsebaert54:3261
2014Liam de Mey48:35Benny Thuy48:37Sander Post49:49Frank van den Branden52:0666
2013Jordi Van Guyse46:34Peter de Vet47:36Liam De Mey48:09Patrick van de Veire59:2669
7.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Dirk BrynaertNieuw-Namen26.15minM45   16.914  3:334.70-
2  Joos PauwelKieldrecht27.58minM45   15.876  3:474.41+1:43
3  Frank van den BrandenSint Jansteen28.11minM55   15.754  3:494.38+1:56
4  Martijn KoxWestdorpe28.19minM35   15.680  3:504.36+2:04
5  Didier VerleeSinaai29.27minMse   15.076  3:594.19+3:12
6  Chris de GrooteZelzate29.41minMse   14.958  4:014.15+3:26
7  Dennis VlassenroodHulst29.46minM35   14.916  4:014.14+3:31
8  Jan RouwendaalVogelwaarde29.50minMse   14.883  4:024.13+3:35
9  Evert KuijkTerneuzen30.23minM45   14.613  4:064.06+4:08
10  Cathy PoppeTerneuzen30.50minV35   14.400  4:104.00+4:35
11  Patrick de SutterStekene30.52minMse   14.384  4:104.00+4:37
12  Ronny van AckerNieuw-Namen30.55minM55   14.361  4:113.99+4:40
13  Gino van BroeckTemse31.08minMse   14.261  4:123.96+4:53
14  Jeroen van DijkKloosterzande31.26minM35   14.125  4:153.92+5:11
15  Joris de NeveEeklo31.40minM45   14.021  4:173.89+5:25
16  Alain LippensErtvelde31.44minM55   13.992  4:173.89+5:29
17  Ronny van OverloopStekene32.15minM55   13.767  4:213.82+6:00
18  Arno van MullumNieuw-Namen32.22minM55   13.718  4:223.81+6:07
19  Rudi de Caluw√©Gent32.33minM55   13.641  4:243.79+6:18
20  Bennie BouterseTerneuzen34.08minM45   13.008  4:373.61+7:53
21  Natasja BooijWalsoorden34.19minV45   12.938  4:383.59+8:04
22  Jacques ZamanTerneuzen34.35minM55   12.839  4:403.57+8:20
23  Rony AdriaenssensLokeren34.40minM55   12.808  4:413.56+8:25
24  William HelkensSint-Kruis-Winkel34.46minM55   12.771  4:423.55+8:31
25  Gert-jan MenheereHulst34.48minM45   12.759  4:423.54+8:33
26  Cedric de BeeldeSint-Niklaas34.50minMse   12.746  4:423.54+8:35
27  Inge de BooijGraauw34.54minVse   12.722  4:433.53+8:39
28  van den HeydenKieldrecht35.03minM65   12.668  4:443.52+8:48
29  Claudia PaelinckPuivelde35.04minVse   12.662  4:443.52+8:49
30  Rita van AvermaetAssenede35.04minV55   12.662  4:443.52+8:49
31  Gert-jan MenheereHulst35.04minM45   12.662  4:443.52+8:49
32  David LeenknechtNieuw-Namen35.10minM35   12.626  4:453.51+8:55
33  Marc GorisVosselaar35.19minM45   12.572  4:463.49+9:04
34  Dennis MangnusNieuw-Namen35.22minM35   12.554  4:473.49+9:07
35  Dirk de BosscherLokeren35.25minM45   12.536  4:473.48+9:10
36  Eric de MeulenaereSint-Gilles-Waas36.21minM55   12.215  4:553.39+10:06
37  Wim de GreytStekene36.30minM45   12.164  4:563.38+10:15
38  Ron AbuysKloosterzande37.00minM65   12.000  5:003.33+10:45
39  Freer van RoeyenAxel37.02minM45   11.989  5:003.33+10:47
40  Gert de GrooteZelzate37.06minMse   11.968  5:013.32+10:51
41  Monique AllefsHulst37.12minV45   11.935  5:023.32+10:57
42  Ludwig van GeyteZele37.16minM55   11.914  5:023.31+11:01
43  Kris BuyleDe Klinge37.43minM45   11.772  5:063.27+11:28
44  Dagnar van EesveldeErtvelde38.13minV35   11.618  5:103.23+11:58
45  Elisabeth SchorrewegenHallare38.16minV55   11.603  5:103.22+12:01
46  Daan DielemanZaamslag38.29minM65   11.537  5:123.20+12:14
47  Mariska van PuyveldeNieuw-Namen39.17minVse   11.303  5:193.14+13:02
48  Koos SchaayRotterdam39.20minM65   11.288  5:193.14+13:05
49  Stefan de SaedeleerZelzate40.06minM35   11.072  5:253.08+13:51
50  Mia ClymansVosselaar40.19minV45   11.013  5:273.06+14:04
51  Leo HoeksmaKoewacht40.55minM55   10.851  5:323.01+14:40
52  Annelies RomboutKieldrecht40.56minV55   10.847  5:323.01+14:41
53  Claudia PaelinckPuivelde40.58minVse   10.838  5:323.01+14:43
54  Cindy RobbrechtNieuw-Namen41.15minVse   10.764  5:342.99+15:00
55  Luc LahayeSinaai41.30minM45   10.699  5:362.97+15:15
56  Ivo de VisserOverslag42.41minM45   10.402  5:462.89+16:26
57  OliveretProsperpolder43.05minM35   10.306  5:492.86+16:50
58  Rudi van WaesbercheSint-Pauwels43.31minM55   10.203  5:532.83+17:16
59  William VerdonckBeveren-Waas43.42minM65   10.160  5:542.82+17:27
60  Joop de RijckSint Jansteen44.29minM45   9.981  6:012.77+18:14
61  Samantha de RijckSint Jansteen44.32minVse   9.970  6:012.77+18:17
62  Jean-pierre D'hauwZelzate44.35minM65   9.959  6:012.77+18:20
63  Carine CleemputZelzate44.43minV45   9.929  6:032.76+18:28
64  van WaesbercheSint-Pauwels45.37minVse   9.733  6:102.70+19:22
65  Alain v/d HeydenKieldrecht46.05minV45   9.635  6:142.68+19:50
66  Alexander KetelsKoewacht46.09minM35   9.621  6:142.67+19:54
67  Samson AimeSint-Pauwels46.47minM65   9.491  6:192.64+20:32
68  Maria vanleErtvelde47.11minV55   9.410  6:232.61+20:56
69  Tiny van VorenEvergem51.45minV35   8.580  7:002.38+25:30
70  Guy GaelensGentbrugge51.52minM55   8.560  7:012.38+25:37
71  Wim CoppietersStrombeek-Bever52.07minM65   8.519  7:032.37+25:52
72  Greta de VylderSint-Gilles-Waas52.11minV55   8.508  7:032.36+25:56
Mannen: 52 (72.22%) => M35=8 - M45=15 - M55=14 - M65=8 - Mse=7
Vrouwen: 20 (27.78%) => V35=3 - V45=5 - V55=5 - Vse=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.176 seconden nodig om deze lijst met 135 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020