dinsdag 31 maart 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
16-03: Een terugblik op het NK 10 km 2019 in Schoorl
10-03: Erwin Adan met PR goed op weg in Haagse CPC Loop
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

6e Kapellecross

Kapelle-Biezelinge, zondag 22 januari 2017 - Organisatie: JARO
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim van den BroekeDynamica28.43minMse   16.715  3:354.64-
2  Erwin HarmesGonzalez Running28.47minM35   16.676  3:364.63+0:04
3  Patrick de VosAV'5630.42minMse   15.635  3:504.34+1:59
4  Wouter van CaspelDynamica30.46minMse   15.601  3:514.33+2:03
5  Yann SinkeAV'5633.10minMse   14.472  4:094.02+4:27
6  Bart BalkenendeAV'5633.56minMse   14.145  4:153.93+5:13
7  Mattias van KeerACSS34.10minMse   14.049  4:163.90+5:27
8  Anjolie EngelsMiddelburg34.17minV40   14.001  4:173.89+5:34
9  Patrick van SchiltSpado34.47minMse   13.800  4:213.83+6:04
10  Micha JanseDynamica35.13minM40   13.630  4:243.79+6:30
11  Sjaak BrouwerDynamica35.18minM50   13.598  4:253.78+6:35
12  Arnold de KromSpado35.52minMse   13.383  4:293.72+7:09
13  Gerard van der MaleWestkapelle35.56minMse   13.358  4:303.71+7:13
14  Monica SanderseDynamica36.06minVse   13.296  4:313.69+7:23
15  Rene TraasKapelle-Biezelinge36.14minM50   13.247  4:323.68+7:31
16  Martijn de VriesMiddelburg36.33minM35   13.133  4:343.65+7:50
17  Jeroen JanseKapelle-Biezelinge36.38minMse   13.103  4:353.64+7:55
18  Rob de PagterRitthem36.42minMse   13.079  4:353.63+7:59
19  John de WaardKapelle-Biezelinge36.45minMse   13.061  4:363.63+8:02
20  Johan MesuSerooskerke36.52minMse   13.020  4:373.62+8:09
21  Gerben van der BliekGoes37.01minMse   12.967  4:383.60+8:18
22  HenkJan TielemanFlakkee37.37minMse   12.760  4:423.54+8:54
23  Baukje DoedeeDriewegen37.58minVse   12.643  4:453.51+9:15
24  Rinus van de WoestijneMiddelburg38.02minMse   12.621  4:453.51+9:19
25  Gijsbert ElstgeestAV'5638.38minMse   12.425  4:503.45+9:55
26  Rick de SmitGoes39.08minMse   12.266  4:543.41+10:25
27  Jaap van der VeenScheldesport39.16minM45   12.224  4:553.40+10:33
28  Mart GoudzwaardZonnemaire39.21minMse   12.198  4:553.39+10:38
29  Jos PutVlissingen39.25minM50   12.178  4:563.38+10:42
30  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge39.39minMse   12.106  4:573.36+10:56
31  Niek WielandAxel39.55minM40   12.025  4:593.34+11:12
32  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge40.03minM50   11.985  5:003.33+11:20
33  William de JongeNieuwdorp40.07minM45   11.965  5:013.32+11:24
34  Bjorn van BelzenKapelle-Biezelinge40.10minM50   11.950  5:013.32+11:27
35  Peter NoordijkeGoes40.58minMse   11.717  5:073.25+12:15
36  Piet MoelkerKloetinge41.03minMse   11.693  5:083.25+12:20
37  Timo de FynACSS41.15minMse   11.636  5:093.23+12:32
38  Ron DellebekeDynamica41.23minM55   11.599  5:103.22+12:40
39  Marijke JacobsACSS41.36minVse   11.538  5:123.21+12:53
40  Ruud FredriksAV'5642.16minM60   11.356  5:173.15+13:33
41  John de KrakerKapelle-Biezelinge43.05minMse   11.141  5:233.09+14:22
42  Marco OlivierVlissingen43.34minMse   11.018  5:273.06+14:51
43  Danny NouseKamperland43.39minMse   10.997  5:273.05+14:56
44  Acronius KramerAV'5643.47minM60   10.963  5:283.05+15:04
45  Rian FlikweertDynamica43.57minV55   10.922  5:303.03+15:14
46  Cor van de BergeGoes44.05minMse   10.888  5:313.02+15:22
47  Christl RozendaalAV'5644.37minV50   10.758  5:352.99+15:54
48  John GuequierreDynamica44.42minM65   10.738  5:352.98+15:59
49  Jos van Stees-Gravenpolder44.45minM45   10.726  5:362.98+16:02
50  Carmen LouviauxACSS44.56minVse   10.682  5:372.97+16:13
51  Kobus BotmanDynamica45.20minM65   10.588  5:402.94+16:37
52  Guido ClementKapelle-Biezelinge45.23minMse   10.577  5:402.94+16:40
53  Stefan van den DriesAV'5645.43minMse   10.499  5:432.92+17:00
54  Carina MichielsACSS45.46minVse   10.488  5:432.91+17:03
55  Anita VeldhofAV'5646.02minVse   10.427  5:452.90+17:19
56  Andre de VisserAV'5646.48minMse   10.256  5:512.85+18:05
57  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge46.57minMse   10.224  5:522.84+18:14
58  Rosette VerkaartVlissingen47.08minVse   10.184  5:542.83+18:25
59  Arthur StijnsDynamica48.10minM65   9.965  6:012.77+19:27
60  Jemmy WestveerKapelle-Biezelinge49.04minMse   9.783  6:082.72+20:21
61  Marielle SimonseAV'5651.21minV40   9.348  6:252.60+22:38
62  Piet JoziasseNieuw- en Sint Joosland51.34minMse   9.308  6:272.59+22:51
63  Lenie van KlevenVlissingen54.39minV60   8.783  6:502.44+25:56
Mannen: 51 (80.95%) => M35=2 - M40=2 - M45=3 - M50=5 - M55=1 - M60=2 - M65=3 - Mse=33
Vrouwen: 12 (19.05%) => V40=2 - V50=1 - V55=1 - V60=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.4 km

2020Okbazgi Kidane20:05Erwin Harmes20:08Jozias Boone21:09Monique Verschuure24:0675
2019Patrick de Vos21:05Job de Feijter21:10Erwin Harmes21:15Bianca van Aartsen27:55141

5 km

2018Jozias Boone18:20Jasper Zuidhof18:37Sven Vermeulen19:15Martje van Dixhoorn22:4853

8 km

2017Tim van den Broeke28:43Erwin Harmes28:47Patrick de Vos30:42Anjolie Engels34:1763
2016Job de Feijter29:43Erwin Harmes29:50Martijn de Kok30:30Amy van den Broek35:3862

6 km

2015Robbert Meeuwse22:25Patrick de Vos22:39Gunter D'Hondt22:46Yvonne Moerland27:5340

7.3 km

2014Luuk Balkenende28:22Robbert Meeuwse29:08Matthias van Keer29:38Andere afstand64
3.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bezuayehu PetersenAV'5611.49minJoB   16.248  3:424.51-
2  Bereket PetersenAV'5611.57minJoB   16.067  3:444.46+0:08
3  Chris de SmitRKHAV12.39minM35   15.178  3:574.22+0:50
4  Niels van TuilAV'5613.00minJoB   14.769  4:044.10+1:11
5  Mees VerbruggeAV'5613.32minJoC   14.187  4:143.94+1:43
6  Stijn LavooijAV'5613.52minJoB   13.846  4:203.85+2:03
7  Martijn LavooijAV'5614.26minM40   13.303  4:313.70+2:37
8  Youri ElstgeestAV'5615.19minJoB   12.535  4:473.48+3:30
9  Tom DeesAV'5616.05minJoB   11.938  5:023.32+4:16
10  Elke SmeetsACSS16.08minMeC   11.901  5:033.31+4:19
11  Werner HelmichKapelle-Biezelinge16.11minM45   11.864  5:033.30+4:22
12  Wim RooseGoes16.32minM65   11.613  5:103.23+4:43
13  Marlou EckhardtAV'5616.40minVse   11.520  5:133.20+4:51
14  Martine PutcuypsACSS19.15minV35   9.974  6:012.77+7:26
15  Gisela NijsseAV'5620.36minV35   9.320  6:262.59+8:47
16  Andre van KeerACSS20.49minM65   9.223  6:302.56+9:00
17  Dirk BuijsACSS20.52minM45   9.201  6:312.56+9:03
18  Marcel BonStabroek20.54minM45   9.187  6:322.55+9:05
19  Anne OostvogelsACSS21.06minV45   9.100  6:362.53+9:17
20  Jaap OeleACSS21.08minM65   9.085  6:362.52+9:19
21  Wouter van den DriesHeinkenszand21.46minM35   8.821  6:482.45+9:57
22  Mariette d DesmedtACSS22.25minV55   8.565  7:002.38+10:36
23  Christiane ToresACSS22.34minV55   8.508  7:032.36+10:45
24  Jan RooseACSS23.05minM65   8.318  7:132.31+11:16
25  Chiel GrishaverRunners Evergem23.26minM55   8.193  7:192.28+11:37
Mannen: 11 (44%) => M35=2 - M40=1 - M45=3 - M55=1 - M65=4
Vrouwen: 6 (24%) => V35=2 - V45=1 - V55=2 - Vse=1
Div: 7 (28%) => 0JoB=6 - JoC=1

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.164 seconden nodig om deze lijst met 88 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jongens D04/05   1200m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Rijkhals     Jeffrey       0343 Dynamica     0:04:27         
002 Geense       Bowen         0348 Waarde       0:04:53         
003 Berg         Nino vd       0330 AV'56        0:05:08         
004 Oele         Sven          0340 AV'56        0:05:17         
 
Meisjes D04/05   1200m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Graaf        Amy de        0344 AV'56        0:04:41         
002 Verbrugge    Mette         0325 AV'56        0:04:55         
003 Sluijs       Femke van     0329 AV'56        0:05:41         
004 Elstgeest    Lotte         0336 AV'56        0:06:01         
 
Jongens pA2 05   1200m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Verbrugge    Ipe           0324 AV'56        0:04:24         
002 Steemblok    Koen          0339 AV'56        0:04:54         
003 Dees         Rody          0334 AV'56        0:05:54         
 
Jongens pA1 07   1200m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Engels       Ivar          0346 Dynamica     0:04:40         
002 Tieleman     Thom          0338 Sommelsdijk  0:05:04         
003 Oele         Niels         0341 AV'56        0:05:21         
004 Vlasblom     Samil         0345 Kapelle      0:05:31         
 
Meisjes pA2 06   1200m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Maranus      Femke         0323 Westkapelle  0:05:01         
002 Karelse      Yara          0326 AV'56        0:05:18         
003 Luijk        Zoe van       0333 AV'56        0:05:28         
004 Simonse      Marit         0320 AV'56        0:05:36         
005 Steenhart    Karlijn       0337 AV'56        0:05:39         
006 Boonman      Anouk         0327 Nieuwdorp    0:05:43         

Meisjes pA1 07   1200m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Geus         Brigitte d    0322 AV'56        0:05:09         
002 Roelofsen    Maud          0331 Kapelle      0:05:58         
003 Luijk        Tess van      0332 AV'56        0:06:13         

Jongens pB  08   1200m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Beuns        Jens          0342 AV'56        0:05:38         
002 Jonge        Dylano de     0347 Dynamica     0:05:57         

Jongens pC  09   1200m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Boonman      Jasper        0328 Nieuwdorp    0:05:35         

Meisjes pB  08   1200m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Mol          Elise         0335 AV'56        0:05:53      

 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020