dinsdag 2 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Halve Marathon van Tholen

Tholen, zaterdag 17 september 2016 - Organisatie: Halve Marathon Tholen
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.12.20minMse   17.500  3:264.86732
2  Denny FrankenBergen op Zoom1.20.35minMse   15.709  3:494.36487
3  Rudy LangenbergNetherlands1.21.08minMse   15.602  3:514.33472
4  Michel DoeserNetherlands1.22.38minMse   15.319  3:554.26433
5  Ralf PreibischHalsteren1.23.31minMse   15.157  3:584.21411
6  Richard van ZantvlietRoosendaal1.23.35minMse   15.145  3:584.21410
7  Peter Meeuwsen (PR 1.21.45) Krabbendijke1.23.55minMse   15.085  3:594.19402
8  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg1.24.19minM40   15.013  4:004.17392
9  Ton RijsdijkSteenbergen1.24.21minMse   15.007  4:004.17391
10  Arnold de KromHalsteren1.26.02minMse   14.713  4:054.09352
11  John HopstakenNetherlands1.26.04minMse   14.708  4:054.09351
12  Sven Vermeulen (PR 1.22.37) Vlissingen1.26.37minM35   14.614  4:064.06339
13  Sven Rentmeester (PR)s-Heerenhoek1.26.49minMse   14.581  4:074.05334
14  John van TilburgHoogerheide1.27.06minMse   14.533  4:084.04328
15  Jaap DekkerBreda1.27.53minMse   14.404  4:104.00311
16  Jack GoversBergen op Zoom1.29.22minMse   14.165  4:143.93280
17  vanessa hartmanBrielle1.29.41minVse   14.115  4:153.92500
18  Patrick van SchetsenDelft1.29.44minMse   14.107  4:153.92273
19  Jeroen Ridderhof (PR 1.27.40) Sint-Annaland1.30.21minMse   14.011  4:173.89261
20  Piet Abma (PR 1.27.08) Oud-Vossemeer1.30.28minMse   13.992  4:173.89258
21  Michel Lisseveld (PR 1.24.14) Scherpenisse1.30.36minMse   13.972  4:183.88256
22  Nicky Walpot (PR)Sint Philipsland1.31.05minMse   13.898  4:193.86246
23  Tom de JongeNetherlands1.32.18minMse   13.715  4:223.81224
24  Robin Jonkers (PR 1.30.58) Tholen1.32.41minMse   13.658  4:243.79217
25  Rini Vermaas (PR)Sint Philipsland1.32.44minMse   13.650  4:243.79216
26  Lion Baas (PR 1.25.40) Vlissingen1.32.50minM40   13.636  4:243.79214
27  Steef Berrevoets (PR)Bruinisse1.33.03minMse   13.604  4:253.78210
28  Kees FrankenNetherlands1.33.24minMse   13.553  4:263.76204
29  Marco ScheermeijerDen Haag1.33.26minMse   13.548  4:263.76204
30  patrick giljam (PR 1.29.19) Zierikzee1.33.40minMse   13.514  4:263.75200
31  Reinier Spijk (PR)Goes1.33.54minMse   13.481  4:273.74196
32  Mattheo Moerland (PR 1.29.09) Oosterland1.33.58minMse   13.471  4:273.74195
33  Erwin ArtzHuissen1.34.33minMse   13.388  4:293.72185
34  Marcel van DuurenSint Philipsland1.34.34minMse   13.386  4:293.72185
35  Paul Timmermans (PR 1.24.23) Tholen1.35.02minMse   13.320  4:303.70177
36  Joost JongejanBergen op zoom1.35.26minMse   13.264  4:313.68171
37  JaapJan Ritsema (PR 1.21.56) Middelburg1.35.30minM45   13.255  4:323.68170
38  gijsbert elstgeest (PR 1.28.08) s-Heerenhoek1.35.46minMse   13.218  4:323.67165
39  Jeroen KortenoevenSteenbergen1.36.10minMse   13.163  4:333.66159
40  Marcel Moerland (PR 1.30.55) Krabbendijke1.36.53minMse   13.066  4:363.63148
41  Jozua Cornelisse (debuut) Arnemuiden1.37.21minMse   13.003  4:373.61142
42  Frans ten Brink (PR)Tholen1.37.53minMse   12.932  4:383.59134
43  Robbert van der Helm (debuut) Bruinisse1.38.03minMse   12.910  4:393.59132
44  Ronald BesselindNetherlands1.38.31minMse   12.849  4:403.57125
45  Nap Hage (PR 1.17.58) Poortvliet1.38.54minM50   12.799  4:413.56120
46  Pieter KlemNetherlands1.39.11minMse   12.763  4:423.55116
47  Co de Feijter (PR 1.34.34) Zierikzee1.39.18minM50   12.748  4:423.54115
48  Niek Van Belzen (PR 1.30.38) Middelburg1.39.28minMse   12.726  4:433.54113
49  Rini van Opijnen (PR)Bruinisse1.39.50minMse   12.680  4:443.52108
50  Marc-Jan Moerland (PR 1.40.25) Goes1.40.30minMse   12.596  4:463.50100
51  Siem Cornelisse (PR)Arnemuiden1.40.30minMse   12.596  4:463.50100
52  Jorian Van Duuren (PR 1.37.37) Sint Philipsland1.40.46minMse   12.562  4:473.4997
53  Peter De Rijke (PR 1.40.21) Bruinisse1.41.04minMse   12.525  4:473.4893
54  Michiel van VossenNetherlands1.41.36minMse   12.459  4:493.4687
55  Jan Ijzelenberg (PR)Oosterland1.41.42minMse   12.447  4:493.4686
56  johan de vlieger (PR 1.08.32) vlissingen1.41.44minM60   12.443  4:493.4685
57  Jack Smits (PR 1.40.51) Oost-Souburg1.41.47minM55   12.437  4:493.4585
58  Jarno Kooijman (debuut) Yerseke1.42.03minMse   12.404  4:503.4582
59  Iwan DamenSteenbergen1.42.09minMse   12.392  4:513.4481
60  Hans de KrakerNetherlands1.42.18minMse   12.374  4:513.4479
61  Vincent van de GriendKrabbendijke1.42.22minMse   12.366  4:513.4378
62  Constant CoppensBergen op Zoom1.42.33minMse   12.344  4:523.4377
63  John Klippel (PR)Sint-Annaland1.42.38minMse   12.334  4:523.4376
64  Fred RaaijmakersSteenbergen1.42.39minMse   12.332  4:523.4375
65  Jack Suijkerbuijk (PR 1.38.16) Tholen1.43.00minM60   12.290  4:533.4172
66  Theo den BraankerNetherlands1.43.07minMse   12.276  4:533.4171
67  Anita Van WestenTholen1.43.13minVse   12.264  4:543.41227
68  Jan HeshofSteenbergen1.43.49minMse   12.193  4:553.3964
69  Raoul BeunsNetherlands1.43.51minMse   12.189  4:553.3963
70  Chris Ijzelenberg (PR 1.34.26) Oosterland1.43.52minMse   12.187  4:553.3963
71  Marco VinkNetherlands1.44.53minMse   12.069  4:583.3554
72  George Hahn (PR)Zierikzee1.45.03minM45   12.050  4:593.3552
73  Anouk KerstensSteenbergen1.45.25minVse   12.008  5:003.34192
74  Peter UytdewilligenHalsteren1.45.43minMse   11.974  5:013.3347
75  Ad Karremansxx1.45.44minMse   11.972  5:013.3347
76  Richard KasperNetherlands1.45.51minMse   11.959  5:013.3246
77  Kees van der Heijden (PR 1.37.59) Vlissingen1.46.47minMse   11.854  5:043.2938
78  Martijn BalRotterdam1.47.08minMse   11.816  5:053.2836
79  Maximilian KonzackEindhoven1.47.08minMse   11.816  5:053.2836
80  Nick FelsbourgNieuwe tonge1.47.57minMse   11.726  5:073.2630
81  Ronald Ridderbos (PR)Middelburg1.48.16minMse   11.692  5:083.2528
82  Ko NuijtenBergen op Zoom1.48.19minMse   11.687  5:083.2528
83  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.48.41minM60   11.647  5:093.2425
84  Marije Besuijen (PR 1.45.31) Middelburg1.48.42minV35   11.645  5:093.23146
85  Wim Besuijen (PR 1.14.20) Middelburg1.48.42minM60   11.645  5:093.2325
86  Jan Krijnsen (PR 1.46.28) Goes1.49.56minMse   11.515  5:133.2018
87  Marco van den Boogaard (PR 1.35.46) Goes1.49.58minMse   11.511  5:133.2018
88  Ali Boudou (PR)Tholen1.50.17minMse   11.478  5:143.1916
89  Maurice Steketee (PR 1.36.11) Middelburg1.50.55minM35   11.413  5:153.1714
90  Hanno de Hoon (PR 1.36.24) Terneuzen1.51.17minMse   11.375  5:163.1612
91  Gertie ElstBergen op Zoom1.51.44minMse   11.329  5:183.1510
92  Fabien StolkDordrecht1.51.45minMse   11.328  5:183.1510
93  René MustersRemmerswaal1.52.02minMse   11.299  5:193.149
94  Ad Moerland (PR 1.46.24) Sint-Maartensdijk1.52.23minM35   11.264  5:203.138
95  Joyce MulderDordrecht1.52.36minVse   11.242  5:203.1299
96  willy moerland (PR)Sint-Maartensdijk1.53.02minVse   11.199  5:213.1195
97  Carla van VossenTholen1.53.18minVse   11.173  5:223.1092
98  Leendert Nieuwenhuijze (PR 1.53.16) s-Heer Arendskerke1.53.23minMse   11.164  5:223.105
99  Kees Dijl (PR)Waarde1.53.38minMse   11.140  5:233.094
100  Arné de BeenHalsteren1.53.47minMse   11.125  5:243.094
101  Willem HoogstratenNetherlands1.53.50minMse   11.120  5:243.094
102  Trudie de Jong-SnijdersLepelstraat1.54.14minVse   11.081  5:253.0883
103  Hans MeestersBergen op Zoom1.54.23minMse   11.067  5:253.073
104  Michiel BlokDirksland1.54.25minMse   11.064  5:253.072
105  Danny Dijke (PR 1.49.12) Oost-Souburg1.54.33minMse   11.051  5:263.072
106  Leo Goedegebure (PR)s-Heer Arendskerke1.54.38minMse   11.043  5:263.072
107  Joyce SchuijtHalsteren1.54.56minVse   11.014  5:273.0676
108  Suha NazikNetherlands1.55.41minMse   10.942  5:293.041
109  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland1.55.43minMse   10.939  5:293.041
110  Toon HartogNetherlands1.55.47minMse   10.933  5:293.04-
111  Stephan BouwensBergen op Zoom1.56.04minMse   10.906  5:303.03-
112  Henk VermaasHalsteren1.56.09minMse   10.898  5:303.03-
113  sandra jobse (PR)Oud-Vossemeer1.56.11minVse   10.895  5:303.0364
114  jaap Zwijnenburg (PR 1.40.01) Oud-Vossemeer1.56.20minMse   10.881  5:313.02-
115  Peter Pipping (PR 1.54.02) Sint-Annaland1.56.48minMse   10.838  5:323.01-
116  Juriaan KaashoekSliedrecht1.57.01minMse   10.818  5:333.00-
117  Marga de BreeHalsteren1.57.15minVse   10.796  5:333.0056
118  Werner HelmichNetherlands1.57.44minMse   10.752  5:352.99-
119  Robert RoggebandTholen1.57.47minMse   10.747  5:352.99-
120  Connie HageNetherlands1.57.50minVse   10.743  5:352.9851
121  Esmee SluijsHarmelen1.57.51minVse   10.741  5:352.9851
122  Alex van GinkelHarmelen1.57.51minMse   10.741  5:352.98-
123  Rudi van Treijen (PR)Sint-Annaland1.58.05minMse   10.720  5:362.98-
124  Marja Huijzers-Stols (PR 1.58.21) Tholen1.58.24minVse   10.691  5:372.9747
125  Kees SchotTholen1.58.33minMse   10.678  5:372.97-
126  Gilbert Van den Berge (PR 1.57.28) Krabbendijke1.58.39minMse   10.669  5:372.96-
127  Jan FaseNetherlands1.58.43minMse   10.663  5:382.96-
128  Elza van AlphenNetherlands1.59.04minVse   10.631  5:392.9542
129  Wim OttermanBergen op Zoom1.59.46minMse   10.569  5:412.94-
130  Lia Dobbelaar (PR 1.54.41) Heinkenszand2.00.01minV50   10.547  5:412.9336
131  Pieter HoeksHoogerheide2.00.37minMse   10.495  5:432.92-
132  Jan GeilingsRijswijk2.00.57minMse   10.466  5:442.91-
133  Mart-Jan Delzenne (PR 1.56.06) Krabbendijke2.01.40minMse   10.404  5:462.89-
134  Ton LoefPijnacker2.01.54minMse   10.384  5:472.88-
135  Marion van den Boogaard (PR)Goes2.02.33minVse   10.329  5:492.8721
136  Gerard RadstaatMeerkerk2.02.46minMse   10.311  5:492.86-
137  Ronald Kolk (PR 1.59.12) Oud-Vossemeer2.03.27minMse   10.254  5:512.85-
138  Jan Dalebout (PR 1.57.39) Kapelle-Biezelinge2.03.53minMse   10.218  5:522.84-
139  Frank van PeltDordrecht2.03.54minMse   10.217  5:522.84-
140  Marcel NuijersNetherlands2.04.15minMse   10.188  5:532.83-
141  Vanya Lock (PR 1.59.37) Tholen2.04.20minMse   10.181  5:542.83-
142  Frits van Borrendam (PR 1.53.14) Middelburg2.05.55minMse   10.053  5:582.79-
143  Mariska De Bree (PR 2.00.14) Middelburg2.06.08minVse   10.036  5:592.797
144  Gerard WormBergen op Zoom2.06.33minMse   10.003  6:002.78-
145  Kereltje WormNetherlands2.06.35minMse   10.000  6:002.78-
146  Arthur Stijns (PR 1.54.07) Oudelande2.06.35minM65   10.000  6:002.78-
147  Angèle van TiggelenMoerstraten2.06.40minVse   9.994  6:002.786
148  Rebecca de WinterNetherlands2.06.49minVse   9.982  6:012.775
149  Jan van de Velde (PR 2.08.21) Oosterland2.08.28minMse   9.854  6:052.74-
150  Cent van DijkeSint-Annaland2.11.32minMse   9.624  6:142.67-
151  Daphne BakkerMiddelharnis2.11.57minVse   9.593  6:152.66-
152  Sebastiaan van der WalPoortvliet2.12.13minMse   9.574  6:162.66-
153  Marielle De RondeRotterdam2.12.18minVse   9.568  6:162.66-
154  Arjan Van den Berge (PR 1.53.33) Bruinisse2.12.20minMse   9.566  6:162.66-
155  Peter Schraa (PR 2.03.18) Middelburg2.14.23minMse   9.420  6:222.62-
156  Huub FranssenScherpenisse2.14.23minMse   9.420  6:222.62-
157  willemien vette (PR 2.15.28) Nisse2.16.10minVse   9.296  6:272.58-
158  Dominique Kolk (PR 2.07.24) Oud-Vossemeer2.17.09minVse   9.230  6:302.56-
159  Ada De Rijke (PR 2.12.14) Bruinisse2.18.34minVse   9.135  6:342.54-
160  Janneke Verschuure (PR 2.09.10) Kruiningen2.20.33minVse   9.006  6:402.50-
161  annelies 't Hoen (debuut) Kamperland2.20.40minVse   8.999  6:402.50-
162  Peter van TreijenTholen2.20.58minMse   8.980  6:412.49-
163  Leander van SchetsenSint-Annaland2.21.23minMse   8.953  6:422.49-
164  Mike KooijmanYerseke2.22.19minMse   8.895  6:452.47-
165  Lizet van de Wege-MaronusNetherlands2.22.55minVse   8.857  6:462.46-
166  Marjan De Schipper (PR 2.04.52) Middelburg2.22.56minVse   8.856  6:462.46-
167  Jacqueline Meijers (PR 2.11.13) Hoedekenskerke2.28.23minVse   8.531  7:022.37-
168  Sarah de RijkeTholen2.29.05minVse   8.491  7:042.36-
169  Debby PoulsNieuw-Vossemeer2.29.05minVse   8.491  7:042.36-
170  Jan KwistNetherlands2.29.10minMse   8.486  7:042.36-
171  Kim FokkeRotterdam2.30.47minVse   8.395  7:092.33-
172  Tim HofmanRotterdam2.30.47minMse   8.395  7:092.33-
173  Marli van der SteltTholen2.51.47minVse   7.369  8:092.05-
174  Astrid BrouwersHalsteren2.51.47minVse   7.369  8:092.05-
175  Wil VerbovenLepelstraat2.51.50minMse   7.367  8:092.05-
Mannen: 140 (80%) => M35=3 - M40=2 - M45=2 - M50=2 - M55=1 - M60=4 - M65=1 - Mse=125
Vrouwen: 35 (20%) => V35=1 - V50=1 - Vse=33

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Yunis Stitan1:13:18Huub van Noorden1:13:55Jozias Boone1:15:12Lydia Kleinjan1:36:54118
2017Erwin Harmes1:10:18Michel Verhaeghe1:13:47Arno van Triest1:19:01Monica Sanderse1:35:58150
2016Erwin Harmes1:12:20Denny Franken1:20:35Rudy Langenberg1:21:08vanessa hartman1:29:41175
2015Bart van Noorden1:34:09Jaco Rip1:34:33Michiel van Vossen1:34:51Herma Jonker1:45:17145
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  David BoumanOude-tonge33.43minMse   17.795  3:224.94671
2  Eric WolfertSommelsdijk34.32minMse   17.375  3:274.83614
3  Francois van DijkeBergen op Zoom37.50minMse   15.859  3:474.41409
4  Alex de LangenNetherlands39.06minMse   15.345  3:554.26341
5  Gerard van der Male (PR 38.31) Westkapelle39.21minMse   15.248  3:564.24328
6  Peter KoremansNetherlands40.15minMse   14.907  4:024.14285
7  Jaco Rip (PR)Scherpenisse40.41minMse   14.748  4:044.10265
8  Jan van GentNetherlands40.44minMse   14.730  4:044.09263
9  Theo den Herder (PR 37.27) Kapelle-Biezelinge41.21minM60   14.510  4:084.03236
10  Peter BoogertKruiningen41.22minMse   14.504  4:084.03235
11  Jaco Heijboer (PR)Sint-Annaland42.09minMse   14.235  4:133.95203
12  Arthur Van Aartsen (PR 41.22) Middelburg42.23minM40   14.157  4:143.93194
13  Maurice HuijsBergen op Zoom43.01minMse   13.948  4:183.87171
14  Jan ruud PelleBergen op Zoom43.02minMse   13.943  4:183.87170
15  Ron ZwijnenburgNetherlands44.51minMse   13.378  4:293.72111
16  René Aalbrechtse (PR)Tholen45.08minMse   13.294  4:313.69103
17  Machteld VerdaasdonkNetherlands45.40minVse   13.139  4:343.65261
18  Bram SinkeKrabbendijke45.44minMse   13.120  4:343.6487
19  Jorian EerlandNetherlands45.50minMse   13.091  4:353.6484
20  Melanie WoeringNetherlands46.01minVse   13.039  4:363.62247
21  Rick van de Velde (PR)Tholen46.40minMse   12.857  4:403.5764
22  willem keijtholen47.13minMse   12.707  4:433.5353
23  jeroen riemersmaTholen47.15minMse   12.698  4:443.5352
24  Nick gardenierspijkenisse47.18minMse   12.685  4:443.5251
25  Christ BastiaansenNetherlands47.20minMse   12.676  4:443.5251
26  Dave Louws (PR)Middelburg47.49minMse   12.548  4:473.4942
27  Anita Boogert (debuut) Krabbendijke48.02minVse   12.491  4:483.47175
28  Tonie SteijnsNetherlands48.09minMse   12.461  4:493.4636
29  Martin KievietsZierikzee48.16minMse   12.431  4:503.4534
30  Nancy Koch (PR 48.12) Tholen48.43minVse   12.316  4:523.42154
31  Jan GeersNetherlands48.43minMse   12.316  4:523.4227
32  Christian van der VlugtNetherlands48.52minMse   12.278  4:533.4125
33  Jan KoddeNetherlands49.36minMse   12.097  4:583.3616
34  Andre Davidse (PR 44.26) Middelburg49.37minMse   12.093  4:583.3616
35  Frans Vogel (PR 42.57) Middelburg49.41minMse   12.076  4:583.3515
36  Marco KruisOud-Vossemeer49.49minMse   12.044  4:593.3514
37  jef heitzerstabroek49.50minMse   12.040  4:593.3413
38  Jennifer Van der LaanTholen50.19minVse   11.924  5:023.31109
39  Mathieu van der EerdenNetherlands50.37minMse   11.854  5:043.297
40  Marlene De CromBergen op Zoom50.43minVse   11.830  5:043.2999
41  Doreen van LakwijkRemmerswaal50.58minVse   11.772  5:063.2793
42  Ivo van den BoogaartNetherlands51.19minMse   11.692  5:083.253
43  Sven van der BeemtNetherlands51.20minMse   11.688  5:083.253
44  Rian BastiaansenNetherlands51.35minVse   11.632  5:103.2379
45  Willem SchrauwenNetherlands51.37minMse   11.624  5:103.232
46  josephine Allewijn (PR)Krabbendijke52.11minVse   11.498  5:133.1966
47  Marieke van BloppoelRemmerswaal52.21minVse   11.461  5:143.1863
48  Frank VoermansRemmerswaal52.21minMse   11.461  5:143.18-
49  Joyce de KromNetherlands52.36minVse   11.407  5:163.1758
50  Dré van AertRemmerswaal52.44minMse   11.378  5:163.16-
51  philippe j m de regtOssendrecht53.00minMse   11.321  5:183.14-
52  Arjen Dommisse (PR 47.32) Krabbendijke53.06minMse   11.299  5:193.14-
53  Jos OomsBergen op Zoom53.22minMse   11.243  5:203.12-
54  Peter van OosterhoutMade53.38minMse   11.187  5:223.11-
55  Walter BevelanderRemmerswaal53.54minMse   11.132  5:233.09-
56  Martijn Neele (debuut) Tholen53.55minMse   11.128  5:243.09-
57  ILJA VAN OERLEHoogerheide54.03minVse   11.101  5:243.0834
58  Renate BouwensBergen op Zoom54.11minVse   11.074  5:253.0832
59  Stefan QuistNetherlands54.13minMse   11.067  5:253.07-
60  dennie erwichOssendrecht54.28minMse   11.016  5:273.06-
61  Robert MustersRemmerswaal54.36minMse   10.989  5:283.05-
62  Stephanie GelukTholen54.38minVse   10.982  5:283.0526
63  Annelies SchellingerUtrecht55.04minVse   10.896  5:303.0321
64  Hans van ZettenNetherlands55.11minMse   10.873  5:313.02-
65  Jens PollieNetherlands55.33minMse   10.801  5:333.00-
66  Lois GoossensHoogerheide55.52minVse   10.740  5:352.9813
67  Danielle SpuesensBergen op Zoom55.54minVse   10.733  5:352.9813
68  Rutger de JongNetherlands55.59minMse   10.717  5:362.98-
69  Hans KortekaasBergen op Zoom56.03minMse   10.705  5:362.97-
70  Conny van de WateringHalsteren56.09minVse   10.686  5:372.9711
71  Remco van de WaartBergen op Zoom56.37minMse   10.598  5:402.94-
72  Albert van Dijktholen57.04minMse   10.514  5:422.92-
73  Irene van UdenTholen57.08minVse   10.502  5:432.924
74  Hans BraspenningNetherlands58.43minMse   10.219  5:522.84-
75  angela de ruijterOssendrecht59.24minVse   10.101  5:562.81-
76  Han RaaijmakersBergen op Zoom59.30minMse   10.084  5:572.80-
77  Eric JansenTilburg59.43minMse   10.047  5:582.79-
78  Ilja FaseNetherlands1.00.21minVse   9.942  6:022.76-
79  Maaike Dekkers (debuut) Tholen1.00.39minVse   9.893  6:042.75-
80  Denise PaulusseSint-Maartensdijk1.00.45minVse   9.877  6:052.74-
81  Brigitta PetrikneNetherlands1.01.49minVse   9.706  6:112.70-
82  Kees van der HeijdenOosterland1.02.35minMse   9.587  6:162.66-
83  Adrieette GeuzeTholen1.02.49minVse   9.552  6:172.65-
84  Ria VeerhoekKrabbendijke1.03.00minVse   9.524  6:182.65-
85  Dianne DeurlooTholen1.03.49minVse   9.402  6:232.61-
86  Rinus de WolfHalsteren1.03.49minMse   9.402  6:232.61-
87  Jack BennaarsBergen op Zoom1.04.09minMse   9.353  6:252.60-
88  Judith VermeulenBergen op Zoom1.04.51minVse   9.252  6:292.57-
89  Marloes Van BentenBergen op Zoom1.04.52minVse   9.250  6:292.57-
90  Merel Huyghe-de WolfHalsteren1.05.07minVse   9.214  6:312.56-
91  Marja Jongepier (PR)Nieuw- en Sint Joosland1.07.48minVse   8.850  6:472.46-
92  Sandra HommelNetherlands1.08.28minVse   8.763  6:512.43-
93  Ilse HommelNetherlands1.08.29minVse   8.761  6:512.43-
94  Erik van GorselNetherlands1.09.07minMse   8.681  6:552.41-
95  Joyce LuijsterburgNieuw-Vossemeer1.13.03minVse   8.214  7:182.28-
96  Konny BurgersSint-Annaland1.27.35minVse   6.851  8:461.90-
Mannen: 61 (63.54%) => M40=1 - M60=1 - Mse=59
Vrouwen: 35 (36.46%) => Vse=35

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.675 seconden nodig om deze lijst met 271 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020