vrijdag 7 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Gaperloop

Gapinge, vrijdag 10 juni 2016 - Organisatie: González Running
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 31.18) Middelburg32.36minMse   18.405  3:165.11753
2  Adriaan van Keulen (PR 34.42) Middelburg36.38minMse   16.379  3:404.55478
3  Willem de Korte (PR 35.26) Aagtekerke36.39minMse   16.371  3:404.55477
4  Wim van Sparrentak (PR 34.04) Sint Laurens36.51minM45   16.282  3:414.52465
5  Jorim de Boks (PR 35.00) González Running37.24minMse   16.043  3:444.46433
6  Ruben Boutens (PR)Middelburg38.57minMse   15.404  3:544.28349
7  Carolien van de Kreeke (PR 38.36) Serooskerke39.22minV40   15.241  3:564.23572
8  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke39.26minMse   15.216  3:574.23324
9  Jan Provoost (PR)Kapelle-Biezelinge39.44minMse   15.101  3:584.19310
10  Nick de NooijerMiddelburg39.55minMse   15.031  4:004.18301
11  Erik Maranus (PR 39.38) González Running40.00minM40   15.000  4:004.17297
12  Menno BaartVlissingen40.20minM40   14.876  4:024.13281
13  Jeroen de Nood (PR 39.04) Middelburg40.31minMse   14.809  4:034.11273
14  Leo Janse (PR 39.14) González Running40.40minM45   14.754  4:044.10266
15  Richard van Belzen (PR 40.46) Serooskerke40.47minM45   14.712  4:054.09261
16  Ronald Geertse (PR 39.02) Serooskerke41.36minM40   14.423  4:104.01226
17  Lion Baas (PR 38.59) Vlissingen41.51minM40   14.337  4:113.98215
18  Jan Louws (PR)Middelburg42.03minM55   14.269  4:123.96207
19  Erwin van Schaik (PR 39.53) González Running42.27minMse   14.134  4:153.93192
20  Seth Dijkstra (PR 39.14) González Running42.34minM40   14.096  4:153.92187
21  Adrie Janse (PR 41.10) Arnemuiden42.47minM50   14.024  4:173.90179
22  Corne Nieuwkerk (PR 42.13) Koudekerke42.51minM40   14.002  4:173.89177
23  Pascal Koppejan (PR 40.20) Ritthem43.05minMse   13.926  4:193.87168
24  Jan van Vaardegem (PR 35.42) Westkapelle43.08minM45   13.910  4:193.86166
25  Luc Strating (PR)Kamperland43.22minMse   13.836  4:203.84158
26  Remy Quist (debuut) Koudekerke43.30minMse   13.793  4:213.83154
27  Robert van de Weg (PR)Domburg43.40minM40   13.740  4:223.82148
28  Lennart de Looff (PR 42.44) Gapinge43.50minMse   13.688  4:233.80142
29  Marc de Groote (PR)Middelburg43.56minM40   13.657  4:243.79139
30  Arthur van Aartsen (PR 41.22) Middelburg44.18minM40   13.544  4:263.76127
31  Evelien van Sparrentak (PR 44.36) Sint Laurens44.53minVse   13.368  4:293.71294
32  Niek van Belzen (PR 41.51) Middelburg44.58minM50   13.343  4:303.71108
33  Linda Versluis (PR 43.08) Gapinge45.17minVse   13.250  4:323.68277
34  Michael Evers (PR)Middelburg45.24minM40   13.216  4:323.6795
35  Ron Dellebeke (PR 33.54) Oost-Souburg45.28minM55   13.196  4:333.6794
36  John Provoost (PR 45.34) Domburg45.57minM40   13.058  4:363.6381
37  Siem Cornelisse (PR)Arnemuiden46.09minM60   13.001  4:373.6176
38  Remon van de Gruiter (debuut) Grijpskerke46.12minMse   12.987  4:373.6175
39  Conno Francke (PR 44.41) Gapinge46.15minM50   12.973  4:383.6074
40  Jelle Ebbers (PR)González Running46.21minMse   12.945  4:383.6072
41  Eduard BrouwerVlissingen46.24minMse   12.931  4:383.5971
42  Adrie van der Bosse (PR 43.42) Oostkapelle46.26minM50   12.922  4:393.5970
43  Jenny de Nooijer (PR 46.06) Middelburg46.37minVse   12.871  4:403.58225
44  Wim Tabak (PR 44.48) Vlissingen46.44minM50   12.839  4:403.5763
45  Henny Strating (PR 46.14) Kamperland46.51minV45   12.807  4:413.56216
46  Gerrit Spaans (PR 43.59) Goes46.53minM60   12.798  4:413.5560
47  Ben van den Linden (PR)Vlissingen46.56minM50   12.784  4:423.5559
48  Ruud Geldof (PR 46.12) Middelburg47.00minM55   12.766  4:423.5557
49  Adri Koole (PR 42.07) Serooskerke47.14minM60   12.703  4:433.5353
50  Werner Helmich (PR 47.04) Kapelle-Biezelinge47.17minM40   12.689  4:443.5252
51  Benito Bostelaar (PR 38.52) Middelburg47.21minM40   12.672  4:443.5250
52  Joos Harinck (PR 42.18) Koudekerke47.32minMse   12.623  4:453.5147
53  Wim Dingemanse (PR 45.45) Grijpskerke47.35minM50   12.609  4:463.5046
54  Mariska de KrooGonzález Running47.42minVse   12.579  4:463.49187
55  Cor Schipper (PR 44.34) Middelburg47.53minM55   12.530  4:473.4840
56  Ronald van Hercules (PR)Serooskerke48.15minM50   12.435  4:503.4534
57  Wilfred JoosensMiddelburg48.21minM50   12.410  4:503.4533
58  Johan Dekker (PR 42.17) Middelburg48.24minM55   12.397  4:503.4432
59  John Guequierre (PR 33.40) Middelburg48.29minM60   12.375  4:513.4430
60  Marian Steenblok (PR 48.15) Heinkenszand48.32minV40   12.363  4:513.43159
61  Gert Jan Marinisse (debuut) González Running48.35minM50   12.350  4:523.4329
62  Marco Dingemanse (PR 45.41) Zoutelande49.11minM40   12.199  4:553.3921
63  Willem Huiszoon (PR 47.21) Middelburg49.15minM50   12.183  4:563.3820
64  Andre Davidse (PR 44.26) Middelburg49.19minM50   12.166  4:563.3819
65  Johnny Maljaars (PR)Oostkapelle49.55minM40   12.020  5:003.3413
66  Wenda Verstraate (PR)Koudekerke50.02minVse   11.992  5:003.33116
67  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande50.06minM60   11.976  5:013.3311
68  Rob Joosse (PR)Vrouwenpolder50.09minMse   11.964  5:013.3210
69  Piet Beijer (PR 44.20) Middelburg50.25minM65   11.901  5:033.318
70  Heleen Louws (debuut) González Running50.39minVse   11.846  5:043.29100
71  Elsbeth DingemanseGonzález Running51.04minVse   11.749  5:063.2691
72  Marian van Dijk (PR 45.39) Middelburg51.46minV45   11.590  5:113.2275
73  Suzanna CoppoolseMiddelburg52.00minVse   11.538  5:123.2170
74  Katinka van den Broeke (PR 51.43) Middelburg52.03minVse   11.527  5:123.2069
75  Imo Jongepier (PR)Nieuw- en Sint Joosland52.05minM60   11.520  5:133.201
76  Harry Nicolasen (debuut) Kapelle-Biezelinge52.11minMse   11.498  5:133.191
77  Ben Bommelje (PR)Grijpskerke52.23minM50   11.454  5:143.18-
78  Ad Schoe (PR)Westkapelle52.26minM50   11.443  5:153.18-
79  Leanne de Vos (PR 52.17) Arnemuiden52.30minVse   11.429  5:153.1760
80  Frank de Kok (debuut) Middelburg52.34minM50   11.414  5:153.17-
81  Johnny Dooms (PR 44.55) Terneuzen52.41minM60   11.389  5:163.16-
82  Sigrid Jense (PR)Middelburg52.46minV50   11.371  5:173.1655
83  Peter van de Broekert (PR)s-Heer Hendrikskinderen52.51minM50   11.353  5:173.15-
84  Paulette de Kraker (PR 51.24) Arnemuiden53.07minVse   11.296  5:193.1449
85  Peter KnippersGonzález Running53.34minM40   11.201  5:213.11-
86  Erwin de KamGonzález Running54.02minM40   11.104  5:243.08-
87  Marko Zijl (debuut) s-Heer Hendrikskinderen54.17minMse   11.053  5:263.07-
88  Ronnie OvaaGonzález Running54.26minM40   11.023  5:273.06-
89  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Middelburg54.29minM65   11.013  5:273.06-
90  Adriaan de PagterWestkapelle54.33minMse   10.999  5:273.06-
91  Christian GeldofGonzález Running54.36minMse   10.989  5:283.05-
92  Mirjam SuijkGapinge54.38minVse   10.982  5:283.0526
93  Robby WinneWestdorpe54.45minM50   10.959  5:293.04-
94  Simone SturmOostkapelle54.47minVse   10.952  5:293.0424
95  Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen55.16minVse   10.856  5:323.0219
96  Jack Gillissen (PR 54.02) Middelburg55.18minM50   10.850  5:323.01-
97  Bart de Looff (PR)Serooskerke56.06minM50   10.695  5:372.97-
98  Conny Joosse (debuut) Nieuw- en Sint Joosland56.10minVse   10.682  5:372.9710
99  Sandra Passenier (PR 53.52) Westkapelle56.32minV40   10.613  5:392.958
100  Monique Rijkse (PR 55.43) Middelburg56.36minVse   10.601  5:402.947
101  Johan Quist (PR 50.18) Middelburg57.15minM50   10.480  5:442.91-
102  Ferry TademaGonzález Running57.35minM50   10.420  5:462.89-
103  Mirelle Harte (debuut) Oostkapelle57.39minVse   10.408  5:462.892
104  Michel Theelen (PR)Westkapelle57.43minM40   10.396  5:462.89-
105  Frederik Huiszoon (PR)Middelburg58.10minM50   10.315  5:492.87-
106  Carolien WisseGonzález Running58.19minVse   10.289  5:502.861
107  Danielle van de Ven (PR)Middelburg58.22minVse   10.280  5:502.861
108  Rink Sipma (PR 52.54) Vrouwenpolder58.25minM50   10.271  5:512.85-
109  Anja Schroevers (PR 57.34) Arnemuiden58.35minVse   10.242  5:522.84-
110  John-Bart Louwerse (PR 55.29) Koudekerke58.54minM40   10.187  5:532.83-
111  Anda Passenier (PR 57.59) Middelburg59.20minVse   10.112  5:562.81-
112  Wilbert Verbeek (PR 52.00) Middelburg59.23minM50   10.104  5:562.81-
113  Monique Kochanowski (PR 51.31) Middelburg59.27minVse   10.093  5:572.80-
114  Alies Huissoon (debuut) Kortgene59.32minVse   10.078  5:572.80-
115  Wilza Kouwer (debuut) Gapinge59.47minVse   10.036  5:592.79-
116  Margreet Baakman (debuut) Middelburg59.57minVse   10.008  6:002.78-
117  Riet Pouwelse (PR)Vrouwenpolder1.00.21minVse   9.942  6:022.76-
118  Leonie Maat (PR 1.00.53) Middelburg1.01.01minVse   9.833  6:062.73-
119  Ingrid HildenbrantGonzález Running1.01.03minVse   9.828  6:062.73-
120  Marriella ZijlVlissingen1.01.21minVse   9.780  6:082.72-
121  Sarijke Aerts (PR 58.53) Middelburg1.01.28minV60   9.761  6:092.71-
122  Linda Minderhoud (PR)Zoutelande1.03.48minVse   9.404  6:232.61-
123  Simone van Pelt (PR)Vlissingen1.03.57minVse   9.382  6:242.61-
124  Jorina Oreel (PR 1.01.21) Arnemuiden1.04.19minVse   9.329  6:262.59-
125  Marianne Scheers (PR 1.04.29) Vrouwenpolder1.04.36minVse   9.288  6:282.58-
126  Edo ZijlGapinge1.11.00minM60   8.451  7:062.35-
127  Peter van den Broeke (PR 1.01.04) Middelburg1.11.26minM60   8.399  7:092.33-
Mannen: 87 (68.5%) => M40=20 - M45=4 - M50=24 - M55=5 - M60=9 - M65=2 - Mse=23
Vrouwen: 40 (31.5%) => V40=3 - V45=2 - V50=1 - V60=1 - Vse=33

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Tim Pleijte32:10Ronnie Overgaauw33:16Erwin Harmes33:41Carolien van de Kreeke39:10133
2018Erwin Harmes32:44Stefan Schrier33:49Adriaan Walhout34:58Linda Versluis43:08109
2017Erwin Harmes33:25Ronnie Overgaauw36:04Adriaan Walhout37:00Carolien van de Kreeke40:41137
2016Erwin Harmes32:36Adriaan van Keulen36:38Willem de Korte36:39Carolien van de Kreeke39:22127
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Floris Willeboordse (PR 15.41) González Running16.52minMse   17.787  3:224.94511
2  Sergio Harinck (PR 16.20) González Running17.03minMse   17.595  3:254.89485
3  Jonathan Boon (PR)Oost-Souburg18.53minMse   15.887  3:474.41263
4  Marcel Adriaanse (PR)Middelburg19.06minM40   15.707  3:494.36241
5  Bas de Nooijer (PR 19.23) Koudekerke19.41minMse   15.241  3:564.23187
6  Manfred van den Broeke (PR 18.50) Middelburg20.19minMse   14.766  4:044.10136
7  Steven Roelse (debuut) González Running20.37minMse   14.551  4:074.04115
8  Youri Elstgeest (PR)s-Heerenhoek20.52minMse   14.377  4:103.9999
9  Bob BoetemaVeere20.56minMse   14.331  4:113.9895
10  Arjan Vermeulen (debuut) Veere21.00minMse   14.286  4:123.9791
11  Giorgio Joziasse (PR 19.04) Middelburg21.16minMse   14.107  4:153.9275
12  Mauricio Gonzalez (PR 18.59) González Running21.31minM55   13.943  4:183.8762
13  Lennart van de Panne (debuut) Middelburg22.05minMse   13.585  4:253.7737
14  Martin Marinissen (debuut) Middelburg22.48minMse   13.158  4:343.6515
15  Paola van de VeldeGonzález Running23.03minVse   13.015  4:373.62117
16  Suzanne van Elsacker (PR 21.50) Middelburg23.44minVse   12.640  4:453.5180
17  Petra Nieuwkerk (debuut) Koudekerke23.50minVse   12.587  4:463.5074
18  Chantal Hofstra (PR)Vlissingen24.38minVse   12.179  4:563.3841
19  Sophie Miljoen (PR 20.29) Gapinge24.39minVse   12.170  4:563.3840
20  Ellen Tavenier (debuut) Serooskerke24.54minVse   12.048  4:593.3532
21  Peter van Tatenhove (debuut) Gapinge24.56minMse   12.032  4:593.34-
22  Renate Moerland (PR 24.47) Arnemuiden25.01minVse   11.992  5:003.3328
23  Andre MiljoenGapinge25.44minMse   11.658  5:093.24-
24  Daniel Walhout (debuut) Middelburg25.54minMse   11.583  5:113.22-
25  Marco Olivier (PR 21.40) Vlissingen26.09minMse   11.472  5:143.19-
26  Esther BeijaardMiddelburg26.11minVse   11.458  5:143.184
27  Helene LouwerseGapinge26.14minVse   11.436  5:153.184
28  Annelien Boutens (PR 19.47) Middelburg26.16minVse   11.421  5:153.173
29  Annemieke Houmes (PR)Middelburg26.19minVse   11.400  5:163.173
30  Jeanette WillemseSerooskerke26.23minVse   11.371  5:173.162
31  Janneke Boutens (PR 26.16) Middelburg26.56minVse   11.139  5:233.091
32  Jan Euser (PR)González Running26.59minMse   11.118  5:243.09-
33  Evelien Koole (debuut) Middelburg27.05minVse   11.077  5:253.08-
34  Maxime TatenhoveGapinge27.11minVse   11.036  5:263.07-
35  Mireille Meijers (debuut) Middelburg27.30minVse   10.909  5:303.03-
36  Els Gelok (PR 23.21) Vlissingen27.49minVse   10.785  5:343.00-
37  Sjoerd Wassink (PR 26.34) Vlissingen27.51minMse   10.772  5:342.99-
38  Mandy BekRoosendaal28.07minVse   10.670  5:372.96-
39  Natalie de LaterOostkapelle28.26minVse   10.551  5:412.93-
40  Hans van Sluijs (PR)Middelburg28.49minM65   10.411  5:462.89-
41  Remy KiezebrinkMiddelburg29.03minVse   10.327  5:492.87-
42  Martine Latuheru (debuut) Oost-Souburg29.06minVse   10.309  5:492.86-
43  Marlies VolmerGapinge29.13minVse   10.268  5:512.85-
44  Monique BekMiddelburg29.36minVse   10.135  5:552.82-
45  Neeltje MeermanGeersdijk29.52minVse   10.045  5:582.79-
46  Leoni Ebbers (PR)González Running30.00minVse   10.000  6:002.78-
47  Marjan de Ridder (debuut) Arnemuiden30.37minVse   9.799  6:072.72-
48  Janneke van Belzen (debuut) Arnemuiden30.39minV50   9.788  6:082.72-
49  Karin Wisse (debuut) Middelburg30.42minVse   9.772  6:082.71-
50  Sam Janse (debuut) Nieuw- en Sint Joosland31.04minMse   9.657  6:132.68-
51  Eveline MarinisseGonzález Running31.33minVse   9.509  6:192.64-
52  Adrietta Tatenhove (PR)Gapinge31.49minVse   9.429  6:222.62-
53  Erna Wondergem (debuut) Oost-Souburg31.56minVse   9.395  6:232.61-
54  Rayno van WezelGapinge32.45minMse   9.160  6:332.54-
55  mellanie PaauweGapinge32.49minVse   9.142  6:342.54-
56  Emma van den BroekeDomburg33.26minVse   8.973  6:412.49-
57  Inge WitvlietMiddelburg33.28minVse   8.964  6:422.49-
58  Cindy Scharloo (debuut) Veere33.30minVse   8.955  6:422.49-
59  Petrie Pijnenborg (PR 29.27) González Running33.36minV45   8.929  6:432.48-
60  Monic van Helteren (PR)Middelburg34.29minVse   8.700  6:542.42-
61  Suzanne MeijerVlissingen34.33minVse   8.683  6:552.41-
62  Nicole van Luijk (debuut) Middelburg34.36minVse   8.671  6:552.41-
63  Henk LittelGonzález Running35.02minMse   8.563  7:002.38-
64  Ilona SteffensMiddelburg35.05minVse   8.551  7:012.38-
65  Wilma FlipseGapinge35.25minVse   8.471  7:052.35-
66  Linda KierdorfSerooskerke36.09minVse   8.299  7:142.31-
67  Nadine WesterweeleMiddelburg36.53minVse   8.134  7:232.26-
68  Cor VinkZevenhuizen38.38minMse   7.765  7:442.16-
69  Yvonne DekkerOost-Souburg38.44minVse   7.745  7:452.15-
70  Angelique van SmaalenVlissingen40.34minVse   7.395  8:072.05-
71  Nicoline VosGapinge43.46minVse   6.855  8:451.90-
Mannen: 25 (35.21%) => M40=1 - M55=1 - M65=1 - Mse=22
Vrouwen: 46 (64.79%) => V45=1 - V50=1 - Vse=44

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.093 seconden nodig om deze lijst met 198 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020