maandag 6 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Scheldeloop

Terneuzen, zaterdag 10 december 2016 - Organisatie: Scheldesport
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 1.07.30) Vlissingen1.15.39minMse   16.733  3:354.65627
2  Robert de KorteSpijkenisse1.22.00minMse   15.437  3:534.29449
3  Erwin van de Broeke (PR 1.17.17) Axel1.22.21minM35   15.372  3:544.27441
4  Jens TaeckensOudenaarde1.23.08minMse   15.227  3:564.23421
5  Mike VerbekeSint-Laureins1.24.30minMse   14.980  4:004.16388
6  Adriaan Wieles (PR 1.22.32) Terneuzen1.24.49minM45   14.925  4:014.15380
7  Peter RottierKalken1.28.57minM35   14.231  4:133.95289
8  Leo Bracke (PR 1.27.07) Axel1.33.05minM50   13.599  4:253.78210
9  Erik Bolleman (PR 1.27.59) Axel1.33.10minM45   13.587  4:253.77208
10  Fons de Rijcke (PR 1.27.55) Kloosterzande1.34.03minM50   13.459  4:273.74193
11  Cathy Poppe (PR 1.32.34) Terneuzen1.35.36minV35   13.241  4:323.68368
12  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Terneuzen1.35.55minM55   13.197  4:333.67163
13  Erwin de Putter (PR 1.29.20) Terneuzen1.36.03minM40   13.179  4:333.66161
14  Frank SchoofDestelbergen1.38.38minM45   12.834  4:413.56124
15  Yannick Vastenhout (PR 1.36.21) Terneuzen1.38.40minMse   12.830  4:413.56123
16  Frank Boerebach (PR 1.28.42) Hoek1.39.05minM55   12.776  4:423.55118
17  Rudy MichielsOosterzele1.40.01minM45   12.656  4:443.52106
18  Peter Belfroid (debuut) Terneuzen1.40.32minM60   12.591  4:463.5099
19  Wilco Franken (PR 1.35.49) Kapellebrug1.41.33minM45   12.465  4:493.4688
20  John Compiet (PR 1.36.19) Hulst1.42.09minM45   12.392  4:513.4481
21  Pascal van HulleMaldegem1.42.23minM45   12.364  4:513.4378
22  Paul KroonVught1.42.34minM45   12.342  4:523.4376
23  Coen Kaijser (PR 1.39.50) Terneuzen1.44.18minMse   12.137  4:573.3759
24  Carlo Nobus (PR 1.38.23) Eede1.44.30minM45   12.113  4:573.3657
25  Rene HellebrekersKuitaart1.46.36minMse   11.875  5:033.3040
26  Jan LangeraarVlissingen1.46.57minM65   11.836  5:043.2937
27  Theo Roels (PR 1.33.12) Kloosterzande1.47.17minM55   11.799  5:053.2835
28  Harold de Maat (PR 1.42.39) Terneuzen1.48.57minM45   11.619  5:103.2324
29  Piet Pijpelink (PR 1.46.50) Terneuzen1.49.22minMse   11.574  5:113.2221
30  Frank van de KantBovenkarspel1.50.20minM50   11.473  5:143.1916
31  Wim Strobbe (PR 1.41.33) Kloosterzande1.50.39minM60   11.440  5:153.1815
32  Jurgen van RompaySint-Gillis-Waas1.51.06minMse   11.394  5:163.1613
33  Guy Van SeverenLovendegem1.51.09minM70   11.389  5:163.1613
34  Ivan VerbekeSint-Laureins1.52.22minM55   11.265  5:203.138
35  Sjaak Vroonland (PR 1.43.16) Lamswaarde1.53.10minM55   11.186  5:223.115
36  Johan Dekker (PR 1.41.48) Middelburg1.53.52minM55   11.117  5:243.094
37  Nic VerkinderenGent1.54.02minM50   11.101  5:243.083
38  Jack Folkersma (PR 1.47.13) Terneuzen1.54.11minM45   11.086  5:253.083
39  Roger Moonen (PR)Westdorpe1.54.30minM45   11.055  5:263.072
40  Monique Allefs (PR 1.34.19) Hulst1.57.00minV45   10.819  5:333.0158
41  Frank van den Branden (PR 1.23.26) Sint Jansteen1.57.01minM55   10.818  5:333.00-
42  Willem Van der HeydenKieldrecht1.58.08minM65   10.715  5:362.98-
43  Geert de ZutterMariakerke1.58.44minM50   10.661  5:382.96-
44  Roseline BaertMariakerke1.58.45minVse   10.660  5:382.9644
45  Paul HaertjensBoekhoute2.00.30minM50   10.505  5:432.92-
46  Philippe De WindtAdegem2.00.31minM65   10.504  5:432.92-
47  Martine de CromBergen op Zoom2.04.07minV45   10.199  5:532.8314
48  Emanuela Bracke (PR 1.57.30) Axel2.05.26minV45   10.092  5:572.809
49  Dirk van den Hoecke (PR 1.49.34) Zaamslag2.06.29minM45   10.008  6:002.78-
50  Christian HerteleerBellem2.06.31minM65   10.005  6:002.78-
51  Harry DurinckKalken2.08.29minM50   9.852  6:052.74-
52  Antoine van de Broek (debuut) Terneuzen2.14.11minM35   9.434  6:222.62-
Mannen: 47 (90.38%) => M35=3 - M40=1 - M45=13 - M50=7 - M55=7 - M60=2 - M65=4 - M70=1 - Mse=9
Vrouwen: 5 (9.62%) => V35=1 - V45=3 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

25 km

2020Christoph Schelfhout1:31:27Ruud Hoosemans1:34:55Wim Smets1:35:12Sylvie Christiaens2:01:0034

halve marathon

2016Tim Pleijte1:15:39Robert de Korte1:22:00Erwin van de Broeke1:22:21Cathy Poppe1:35:3652
2015Sander Post1:16:42Pieter Pladdet1:22:50Adriaan Wieles1:26:54Corina Grim1:43:2747
2014Richie Azombo1:14:47Sander Post1:19:13Erwin van den Broeke1:20:03Cathy Poppe1:41:5172
2013Sander Verminck1:16:33Filip van Goethem1:20:02Patrick Hembrecht1:20:17Marian Sturm1:55:4575
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Lorenzo d'Hont (PR 38.40) Hulst41.22minMse   14.504  4:084.03235
2  Martin Voncken (PR)Terneuzen41.49minMse   14.348  4:113.99217
3  Seth Dijkstra (PR 39.14) Middelburg42.21minM45   14.168  4:143.94195
4  Ralph Schaalje (PR 42.16) Axel44.27minMse   13.498  4:273.75123
5  Evert Kuijk (PR 42.34) Terneuzen44.54minM45   13.363  4:293.71109
6  Rudi de Caluwe (PR 44.18) Sas van Gent45.37minM55   13.153  4:343.6590
7  Jan StrymesSint-Laureins46.38minM55   12.866  4:403.5765
8  Patrick Dobbelaar (PR)Hoek46.46minM50   12.830  4:413.5662
9  Renate de Reus (PR 42.43) Vlissingen46.50minVse   12.811  4:413.56217
10  Marc WelvaertOosteeklo47.16minM50   12.694  4:443.5352
11  Jan de MitsKluizen47.23minM50   12.663  4:443.5250
12  Luc KusseneersRumst47.37minM55   12.601  4:463.5045
13  Robert van der Peijl (debuut) Terneuzen48.24minM50   12.397  4:503.4432
14  Nico MahuStekene49.09minM40   12.208  4:553.3921
15  Wim Bakker (debuut) Terneuzen49.21minM65   12.158  4:563.3819
16  Jean Paul LepoudreIchtegem49.30minM60   12.121  4:573.3717
17  Gerry Blaakman (debuut) Terneuzen50.13minM45   11.948  5:013.3210
18  Jan Boonman (debuut) Axel50.13minM60   11.948  5:013.3210
19  Corine de Jonge (PR 50.28) Terneuzen50.34minVse   11.866  5:033.30103
20  Marianne Knijff (PR)Philippine50.52minV55   11.796  5:053.2895
21  Wanda Zegers (PR 46.12) Terneuzen51.09minV40   11.730  5:073.2688
22  Lauran van de Dries (debuut) Kloosterzande51.46minM60   11.590  5:113.221
23  Ludwig van GeyteZele51.57minM55   11.550  5:123.211
24  Marc de BaetsHeusden52.09minM55   11.505  5:133.201
25  Willem de Block (PR 47.56) Terneuzen52.41minM60   11.389  5:163.16-
26  Jack de Jonge (PR)Terneuzen52.49minM45   11.360  5:173.16-
27  Suus Duerinck (debuut) Terneuzen53.31minV55   11.211  5:213.1142
28  Marouschka Rijnhout (debuut) Terneuzen53.32minV35   11.208  5:213.1142
29  Ron Abuys (PR 36.59) Kloosterzande54.05minM75   11.094  5:253.08-
30  Didier Van NieuwenhuyzenAssenede54.32minM50   11.002  5:273.06-
31  Daan Dieleman (PR 51.56) Zaamslag54.56minM65   10.922  5:303.03-
32  Els Zweistra (PR 54.50) Terneuzen55.02minV55   10.902  5:303.0321
33  Dominique De MeySint-Niklaas55.34minV50   10.798  5:333.0016
34  Andrea VermoteEernegem55.35minV55   10.795  5:343.0016
35  Yves RooversWommelgem56.20minM45   10.651  5:382.96-
36  Stefan de SaedeleerZelzate56.23minM40   10.641  5:382.96-
37  Hubert Roels (PR)Kloosterzande56.34minM65   10.607  5:392.95-
38  Suzanna Koster (debuut) Axel57.33minVse   10.426  5:452.902
39  Linda van Meurs (debuut) Axel57.34minVse   10.423  5:452.902
40  Robin BolssensKieldrecht59.05minM60   10.155  5:552.82-
41  Carine CleemputZelzate59.17minV45   10.121  5:562.81-
42  Marie Jeanne de KeyserBellem59.18minV65   10.118  5:562.81-
43  Theo de Krijger (PR)Philippine59.22minM60   10.107  5:562.81-
44  Antoine MathysDe Pinte1.02.01minM65   9.675  6:122.69-
45  Linda Van GoolSint-Kruis-Winkel1.02.52minV45   9.544  6:172.65-
46  Rudy van de VeldeWachtebeke1.05.08minM50   9.212  6:312.56-
47  Alexandra Pijnen (PR 1.03.08) Terneuzen1.06.23minV35   9.038  6:382.51-
48  Liesbeth van DoezelaarTerneuzen1.06.30minV35   9.023  6:392.51-
49  Aimee SamsomSint-Pauwels1.06.31minM65   9.020  6:392.51-
50  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.09.46minV70   8.600  6:592.39-
51  Wim CoppietersStrombeek1.09.47minM80   8.598  6:592.39-
Mannen: 34 (66.67%) => M40=2 - M45=5 - M50=6 - M55=5 - M60=6 - M65=5 - M75=1 - M80=1 - Mse=3
Vrouwen: 17 (33.33%) => V35=3 - V40=1 - V45=2 - V50=1 - V55=4 - V65=1 - V70=1 - Vse=4
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Chris de Smit (PR)Hulst18.11minM35   16.499  3:384.58340
2  Dariush CyrroesTilburg18.47minMse   15.972  3:454.44273
3  Ben van Vliet (PR)Terneuzen20.42minM35   14.493  4:084.03110
4  Sam StrijdonkAxel20.56minMse   14.331  4:113.9895
5  Robert Lafertin (PR 20.02) Terneuzen21.11minM35   14.162  4:143.9380
6  Pascal Rikers (PR)Sas van Gent23.42minM40   12.658  4:443.521
7  Karien Verlinde (debuut) Lamswaarde25.05minVse   11.960  5:013.3226
8  Thierry de Caluwe (PR 23.06) Terneuzen25.50minMse   11.613  5:103.23-
9  Arsene Van LaekenAssenede27.32minM60   10.896  5:303.03-
10  Viktor WielesTerneuzen28.47minMse   10.423  5:452.90-
11  Jacky Dooms (debuut) Terneuzen29.30minM55   10.169  5:542.82-
12  Marian van Voren (PR 27.40) Terneuzen30.20minV60   9.890  6:042.75-
13  Joke Cornelissen (PR 28.25) Terneuzen30.26minV55   9.858  6:052.74-
14  Els van KerckhoveSint-Kruis-Winkel30.55minV40   9.704  6:112.70-
15  Veerle Van RentergemSint-Kruis-Winkel30.56minV45   9.698  6:112.69-
16  Esther van de BrandeTerneuzen32.01minV45   9.370  6:242.60-
17  Ann LommelenBeveren32.37minV40   9.198  6:312.55-
18  Roland de Bock (debuut) Westdorpe32.51minM60   9.132  6:342.54-
19  Marie Jeanne WeemaesSint-Gillis-Waas33.37minV70   8.924  6:432.48-
20  Nancy BrackeWachtebeke35.43minV45   8.399  7:092.33-
Mannen: 11 (55%) => M35=3 - M40=1 - M55=1 - M60=2 - Mse=4
Vrouwen: 9 (45%) => V40=2 - V45=3 - V55=1 - V60=1 - V70=1 - Vse=1

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 8.548 seconden nodig om deze lijst met 123 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020