dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

49e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 12 november 2016 - Organisatie: Delta Sport
8.25 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica28.15minMse   17.522  3:254.87-
2  Tim van den BroekeDynamica28.41minMse   17.257  3:294.79+0:26
3  Martijn de KokAV'5629.30minMse   16.780  3:354.66+1:15
4  Erwin PoldervaartPallas '9329.57minMse   16.528  3:384.59+1:42
5  Niek den ExterScheldesport30.02minMse   16.482  3:384.58+1:47
6  Ralph WiessnerDynamica31.26minM35   15.748  3:494.37+3:11
7  Luuk BalkenendeGoes31.58minMse   15.485  3:524.30+3:43
8  David SchrierVlissingen32.46minMse   15.107  3:584.20+4:31
9  Hans BerendsenPallas '9332.55minM45   15.038  3:594.18+4:40
10  Boris de BruijnAV'5633.02minMse   14.985  4:004.16+4:47
11  Johnny RaviaDelta Sport33.04minM45   14.970  4:004.16+4:49
12  Peter BalkenendeAV'5633.08minM45   14.940  4:014.15+4:53
13  Krispijn de JongeDelta Sport33.21minM35   14.843  4:034.12+5:06
14  Steef RosmolenSpirit33.44minMse   14.674  4:054.08+5:29
15  Jan-Willem RoelseGonzález Running33.47minMse   14.652  4:064.07+5:32
16  Henri HavingaAV4033.51minM45   14.623  4:064.06+5:36
17  Johnny HoogerlandKwadendamme33.59minMse   14.566  4:074.05+5:44
18  Marius BesuijenAV'5634.11minM50   14.481  4:094.02+5:56
19  Jorim de BoksMiddelburg34.21minMse   14.410  4:104.00+6:06
20  Pieter SturmOost-Souburg34.28minM35   14.362  4:113.99+6:13
21  Wim DerksParthenon34.37minM55   14.299  4:123.97+6:22
22  Peter van LimbergenAV'5634.41minM40   14.272  4:123.96+6:26
23  Ron van der GraafPAC34.44minM35   14.251  4:133.96+6:29
24  Anjolie EngelsDynamica34.49minV35   14.217  4:133.95+6:34
25  Johan KarelseAV'5634.51minM40   14.204  4:133.95+6:36
26  Michel van den BosDelta Sport34.55minM50   14.177  4:143.94+6:40
27  Arjo VerhageDynamica34.59minM45   14.150  4:143.93+6:44
28  Ruud RiesmeijerSpark35.03minM45   14.123  4:153.92+6:48
29  Gerard van der MaleWestkapelle35.15minM55   14.043  4:163.90+7:00
30  Hanco van KeulenRitthem35.28minM40   13.957  4:183.88+7:13
31  Micha JanseDynamica35.30minM40   13.944  4:183.87+7:15
32  Léon JacobseZoutelande35.36minMse   13.904  4:193.86+7:21
33  Einar TveterSpark35.42minM55   13.866  4:203.85+7:27
34  Cees DijkmanBurgh-Haamstede35.45minM45   13.846  4:203.85+7:30
35  Piet van MourikDelta Sport35.53minM50   13.795  4:213.83+7:38
36  Bart de VisserSerooskerke35.56minMse   13.776  4:213.83+7:41
37  Carolien van de KreekeDynamica35.57minV40   13.769  4:213.82+7:42
38  Matthijs van DijkOuddorp36.05minMse   13.718  4:223.81+7:50
39  Jan-kees KooleAV'5636.07minMse   13.706  4:233.81+7:52
40  Maarten van der WagtSpijkenisse36.10minMse   13.687  4:233.80+7:55
41  Leonie TonDelta Sport36.12minV40   13.674  4:233.80+7:57
42  Alex de LangenSpirit36.18minM45   13.636  4:243.79+8:03
43  Rob de PagterRitthem36.20minM35   13.624  4:243.78+8:05
44  Monique VerschuureYerseke36.22minV35   13.611  4:243.78+8:07
45  Maurice JacobseZoutelande36.22minMse   13.611  4:243.78+8:07
46  Rob SchaapVlissingen36.26minM55   13.586  4:253.77+8:11
47  Hans VerhaagenGoes36.32minM45   13.549  4:263.76+8:17
48  Carel SlijkhuisOud-Beijerland36.53minM45   13.421  4:283.73+8:38
49  Theo de MackerDelta Sport37.00minM45   13.378  4:293.72+8:45
50  Stef KapteijnAV'5637.19minMse   13.265  4:313.68+9:04
51  Berry SimonseGoes37.21minM45   13.253  4:323.68+9:06
52  Ronald GeertseSerooskerke37.22minM35   13.247  4:323.68+9:07
53  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek37.24minM35   13.235  4:323.68+9:09
54  Remco KapteijnAV'5637.25minM40   13.229  4:323.67+9:10
55  Mattheo MoerlandOosterland37.25minMse   13.229  4:323.67+9:10
56  Bram VerhageDynamica37.26minM50   13.224  4:323.67+9:11
57  Rinus van de WoestijneMiddelburg37.41minM35   13.136  4:343.65+9:26
58  Baukje DoedeeDriewegen37.49minV35   13.089  4:353.64+9:34
59  Eric GuiljamDe Dijkrunners37.51minM55   13.078  4:353.63+9:36
60  Marijn HuibregtsenWestkapelle37.53minMse   13.066  4:363.63+9:38
61  Stephan BorsboomHellevoetsluis38.07minM35   12.986  4:373.61+9:52
62  Ludolf ReijntjesDelta Sport38.08minM50   12.981  4:373.61+9:53
63  Ilvia HederikEnergie38.11minVse   12.964  4:383.60+9:56
64  Anton EngelsMiddelburg38.13minM50   12.952  4:383.60+9:58
65  Dick SaarloosKapelle-Biezelinge38.15minM45   12.941  4:383.59+10:00
66  Richard de VliegerLewedorp38.24minM45   12.891  4:393.58+10:09
67  Henk LousDynamica38.33minM55   12.840  4:403.57+10:18
68  Stefan van der VoornZierikzee38.35minM35   12.829  4:413.56+10:20
69  Alex van LoonSpijkenisse38.40minM45   12.802  4:413.56+10:25
70  Arie van DijkFlakkee38.42minM65   12.791  4:413.55+10:27
71  Leo DaleboutDynamica38.44minM55   12.780  4:423.55+10:29
72  Mart GoudzwaardDelta Sport38.55minMse   12.719  4:433.53+10:40
73  Edwin de VliegerScharendijke39.08minM45   12.649  4:453.51+10:53
74  Peter VaderDelta Sport39.14minM55   12.617  4:453.50+10:59
75  Leo van Leeuwenden Hoorn39.19minM55   12.590  4:463.50+11:04
76  Monica SanderseDynamica39.21minVse   12.579  4:463.49+11:06
77  Jan van VaardegemWestkapelle39.23minM45   12.569  4:463.49+11:08
78  Monique Raaijmakers-ZwepAart Stigter39.34minV35   12.511  4:483.48+11:19
79  Ad StraubAV '4039.39minM45   12.484  4:483.47+11:24
80  Rien de WildeAV'5639.45minM55   12.453  4:493.46+11:30
81  Kees den HollanderDreischor40.11minM45   12.319  4:523.42+11:56
82  Hilde keuningPijnacker40.18minV45   12.283  4:533.41+12:03
83  Bouwe PostmaMiddelburg40.23minM55   12.258  4:543.40+12:08
84  Johan de VliegerDynamica40.27minM55   12.237  4:543.40+12:12
85  Jack SmitsDynamica40.28minM55   12.232  4:543.40+12:13
86  Erwin LemsZierikzee40.32minM35   12.212  4:553.39+12:17
87  Co de FeijterDelta Sport40.39minM50   12.177  4:563.38+12:24
88  Wim de JongeAV'5640.45minM65   12.147  4:563.37+12:30
89  GertJan BakkerGoes40.46minM45   12.142  4:563.37+12:31
90  Siem CornelisseArnemuiden40.50minM65   12.122  4:573.37+12:35
91  Edwin EvergroenGouderak40.53minM45   12.108  4:573.36+12:38
92  Amber HullemanSpirit40.57minVse   12.088  4:583.36+12:42
93  Theo EngelDelta Sport41.09minM45   12.029  4:593.34+12:54
94  Jan BostelaarDynamica41.16minM65   11.995  5:003.33+13:01
95  Rick de SmitGoes41.28minMse   11.937  5:023.32+13:13
96  Sjaak SchipperMelissant41.29minM45   11.933  5:023.31+13:14
97  Ron DellebekeDynamica41.31minM55   11.923  5:023.31+13:16
98  Adri KooleDynamica41.47minM65   11.847  5:043.29+13:32
99  Ingrid KoeneAV'5641.49minV50   11.837  5:043.29+13:34
100  Wim BesuijenDynamica41.51minM60   11.828  5:043.29+13:36
101  Henny StratingAV'5642.00minV45   11.786  5:053.27+13:45
102  Pieter MoelkerKloetinge42.04minM45   11.767  5:063.27+13:49
103  Robert KraaijenbrinkDelta Sport42.10minM45   11.739  5:073.26+13:55
104  Gerrit SpaansAV'5642.12minM60   11.730  5:073.26+13:57
105  Erwin SchellDelta Sport42.19minM55   11.698  5:083.25+14:04
106  Lars van ZwietenPAC42.21minM35   11.688  5:083.25+14:06
107  Gert ZweedijkZierikzee42.35minM45   11.624  5:103.23+14:20
108  Cor van den BergeGoes42.39minM45   11.606  5:103.22+14:24
109  Tanja de JongSpirit42.50minV45   11.556  5:123.21+14:35
110  Arjan HeijdraStrijen43.03minMse   11.498  5:133.19+14:48
111  Laurens van VlietAV '4043.04minM45   11.494  5:133.19+14:49
112  Johan van der MaasAmsterdam43.06minM45   11.485  5:133.19+14:51
113  Henry van KlinkenDelta Sport43.08minM35   11.476  5:143.19+14:53
114  Gerard BrasDynamica43.11minM60   11.463  5:143.18+14:56
115  George HahnDelta Sport43.15minM45   11.445  5:153.18+15:00
116  Renate de ReusVlissingen43.19minVse   11.427  5:153.17+15:04
117  Marcel EngelDelta Sport43.26minM45   11.397  5:163.17+15:11
118  Ton van WageningenVoorne Atletiek43.38minM65   11.345  5:173.15+15:23
119  Theo PetersSpark43.52minM55   11.284  5:193.13+15:37
120  Digna de BoerDelta Sport43.55minV65   11.271  5:193.13+15:40
121  Arnold van der KraanAV '4044.21minM45   11.161  5:233.10+16:06
122  Emma van MourikDelta Sport44.25minVse   11.144  5:233.10+16:10
123  Marc CouwenberghGouda44.27minM55   11.136  5:233.09+16:12
124  Rob van der BeijlDelta Sport44.30minM50   11.124  5:243.09+16:15
125  Marcel RichardZoutelande44.37minM60   11.095  5:243.08+16:22
126  Danielle in t VeldOud-Beijerland44.44minV45   11.066  5:253.07+16:29
127  John RosmolenSpirit44.46minM55   11.057  5:263.07+16:31
128  Katharina de KoolZuid-Beijerland44.51minV45   11.037  5:263.07+16:36
129  Piet BeijerDynamica44.54minM65   11.024  5:273.06+16:39
130  Rini SunderAV '4044.57minV45   11.012  5:273.06+16:42
131  Addy LegersteeScharendijke45.00minV55   11.000  5:273.06+16:45
132  Martijn van der KloosterScharendijke45.05minM35   10.980  5:283.05+16:50
133  Marlou EckhardtAV'5645.09minVse   10.963  5:283.05+16:54
134  Johan DekkerMiddelburg45.12minM55   10.951  5:293.04+16:57
135  Jurgen PhilipsenMiddelburg45.16minM35   10.935  5:293.04+17:01
136  Suzanne GeschiereDynamica45.22minV50   10.911  5:303.03+17:07
137  Frits BurgerZierikzee45.30minM55   10.879  5:313.02+17:15
138  Gert Jan van der SluisZierikzee45.32minM45   10.871  5:313.02+17:17
139  Petra VerhulstDynamica45.41minV45   10.835  5:323.01+17:26
140  Leon de MunnikDelta Sport45.47minM45   10.812  5:333.00+17:32
141  Jan van HorssenDynamica45.49minM65   10.804  5:333.00+17:34
142  Jac SuijkerbuijkTHOR45.51minM55   10.796  5:333.00+17:36
143  Jannie de VriesVlissingen45.57minV55   10.773  5:342.99+17:42
144  Rudie HogervorstAardenburg46.24minMse   10.668  5:372.96+18:09
145  Adrie van BavelDelta Sport46.25minM50   10.664  5:382.96+18:10
146  Jules van den DoelDelta Sport46.44minM50   10.592  5:402.94+18:29
147  Christine BalkenendeAV'5646.50minV50   10.569  5:412.94+18:35
148  Peter VerburgGoes46.54minM55   10.554  5:412.93+18:39
149  Bart MonsterZuidland47.14minM65   10.480  5:442.91+18:59
150  Stefan van den DriesAV'5647.38minMse   10.392  5:462.89+19:23
151  Marco SaarloosSint Annaland47.40minM35   10.385  5:472.88+19:25
152  Maurice SteketeeMiddelburg47.42minM35   10.377  5:472.88+19:27
153  Ruben de BoerOuddorp48.02minMse   10.305  5:492.86+19:47
154  Kees Jan GiljamBruinisse48.06minM35   10.291  5:502.86+19:51
155  Ineke TempelaarDynamica48.08minV55   10.284  5:502.86+19:53
156  Han van SighemDelta Sport48.27minM60   10.217  5:522.84+20:12
157  Ad van de BergGoes48.29minM35   10.210  5:532.84+20:14
158  Arthur StijnsDynamica48.31minM65   10.203  5:532.83+20:16
159  Pieter VerweijDordrecht48.40minM65   10.171  5:542.83+20:25
160  Marja SundermeijerSpirit48.46minV55   10.150  5:552.82+20:31
161  Tonny van MulkenBreskens48.47minM60   10.147  5:552.82+20:32
162  Jan van de VeldeOosterland48.52minM35   10.130  5:552.81+20:37
163  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge48.59minM60   10.105  5:562.81+20:44
164  Esther van SluijsAV'5649.01minV40   10.099  5:562.81+20:46
165  Lisette ChantrelEtten-Leur49.03minV35   10.092  5:572.80+20:48
166  Madeleine van der LindenOud-Beijerland49.10minVse   10.068  5:582.80+20:55
167  Walter in t VeldOud-Beijerland49.12minM55   10.061  5:582.79+20:57
168  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland49.13minM65   10.058  5:582.79+20:58
169  Jan GelukSchuddebeurs49.25minM65   10.017  5:592.78+21:10
170  Ilonka de VlaamDelta Sport49.53minV35   9.923  6:032.76+21:38
171  Sandra BerrevoetsBurgh-Haamstede50.22minV35   9.828  6:062.73+22:07
172  Pim CouwenberghZierikzee50.27minV50   9.812  6:072.73+22:12
173  Kees LegemaateBurgh-Haamstede50.58minM45   9.712  6:112.70+22:43
174  Leo FranckeOostkapelle51.06minM55   9.687  6:122.69+22:51
175  Anke van SluisRotterdam51.26minVse   9.624  6:142.67+23:11
176  Edward de JongeOost-Souburg51.36minM45   9.593  6:152.66+23:21
177  Wouter de BruijnAV'5652.00minMse   9.519  6:182.64+23:45
178  Piet JoziasseNieuw- en Sint Joosland52.01minM65   9.516  6:182.64+23:46
179  Sylvia GlerumDelta Sport52.21minV35   9.456  6:212.63+24:06
180  Jolanda van der LaanOosterland52.31minV35   9.426  6:222.62+24:16
181  Tea TazelaarDynamica52.33minV55   9.420  6:222.62+24:18
182  Ron ZoeteweijVoorne Atletiek52.50minM55   9.369  6:242.60+24:35
183  Herman KreeftDelta Sport53.05minM65   9.325  6:262.59+24:50
184  Leen GoossenSchiedam53.18minM55   9.287  6:282.58+25:03
185  Marjan de HoogVoorne Atletiek53.38minV55   9.229  6:302.56+25:23
186  Jaap KievitBurgh-Haamstede53.40minM45   9.224  6:302.56+25:25
187  Hans van SluisMiddelburg53.55minM65   9.181  6:322.55+25:40
188  Nicole DambruinBurgh-Haamstede54.33minVse   9.074  6:372.52+26:18
189  Lenie van KlevenVlissingen54.43minV60   9.047  6:382.51+26:28
190  Joke van de KasteeleDelta Sport54.54minV55   9.016  6:392.50+26:39
191  Hanneke van BerkelVoorne Atletiek55.01minV55   8.997  6:402.50+26:46
192  Jolanda van der GraafVoorne Atletiek55.03minV45   8.992  6:402.50+26:48
193  Wil BarendrechtHellevoetsluis55.07minV55   8.981  6:412.49+26:52
194  Martha van PoptaBreda55.12minV45   8.967  6:412.49+26:57
195  Linda GeneugelijkRilland55.14minVse   8.962  6:422.49+26:59
196  Karin de RijkeColijnsplaat55.19minV35   8.948  6:422.49+27:04
197  Rene NijsseAV'5655.21minM55   8.943  6:432.48+27:06
198  Gisela NijsseAV'5655.24minV55   8.935  6:432.48+27:09
199  Aad KattemolleDelta Sport56.13minM55   8.805  6:492.45+27:58
200  Rick Op 't EndeSchiedam56.20minM55   8.787  6:502.44+28:05
201  Mara VerhulstDelta Sport56.28minVse   8.766  6:512.44+28:13
202  Luutsen DrostSpirit57.18minM65   8.639  6:572.40+29:03
203  Loes de WidtDelta Sport57.26minV35   8.619  6:582.39+29:11
204  Walter TimmerDelta Sport57.27minM35   8.616  6:582.39+29:12
205  Cythia JanseDelta Sport57.41minV35   8.581  7:002.38+29:26
206  Marilou CreemersDelta Sport58.32minV65   8.457  7:062.35+30:17
207  Johan BiemansAlmelo58.35minM55   8.450  7:062.35+30:20
208  BJ HamerVoorne Atletiek58.57minM65   8.397  7:092.33+30:42
209  Jacquelien LeemkuilDen Haag59.09minV45   8.369  7:102.32+30:54
210  Angela SteenpoorteOosterland59.21minV35   8.340  7:122.32+31:06
211  Margriet BakkerVoorne Atletiek1.00.22minV45   8.200  7:192.28+32:07
212  Sophia van rijHellevoetsluis1.00.23minVse   8.198  7:192.28+32:08
213  Liesbeth LouerVoorne Atletiek1.02.51minV55   7.876  7:372.19+34:36
214  Joke BoutkamVoorne Atletiek1.03.35minV45   7.785  7:422.16+35:20
215  Leen MoerlandOosterland1.06.29minM55   7.445  8:042.07+38:14
216  Gea Stolk-ElandVoorne Atletiek1.09.30minV45   7.122  8:251.98+41:15
Mannen: 157 (72.69%) => M35=21 - M40=5 - M45=37 - M50=10 - M55=31 - M60=7 - M65=18 - Mse=28
Vrouwen: 59 (27.31%) => V35=13 - V40=3 - V45=13 - V50=4 - V55=11 - V60=1 - V65=2 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166
6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bart BalkenendeAV'5622.36minMse   15.929  3:464.42-
2  Niels van TuilBurgh-Haamstede24.40minMse   14.595  4:074.05+2:04
3  Paul van TuilBurgh-Haamstede30.11minMse   11.927  5:023.31+7:35
4  Carolien van GeestSpijkenisse30.34minVse   11.778  5:063.27+7:58
5  Paulette de KrakerDynamica30.47minVse   11.695  5:083.25+8:11
6  Maartje KasteleinVlissingen31.06minVse   11.576  5:113.22+8:30
7  Maarten KievitBurgh-Haamstede36.03minMse   9.986  6:012.77+13:27
8  Janneke de VriesKapelle-Biezelinge36.45minVse   9.796  6:082.72+14:09
9  Douwe ZwepStellendam38.26minMse   9.367  6:242.60+15:50
10  Els van ZwietenDelta Sport38.31minV70   9.347  6:252.60+15:55
11  Aniek van der HeijdenMiddelburg39.16minVse   9.168  6:332.55+16:40
12  Sjallina van der HaveDelta Sport39.25minVse   9.133  6:342.54+16:49
13  Marcus van de CingelZierikzee40.04minMse   8.985  6:412.50+17:28
14  Kristine SchneijdenbergOost-Souburg40.16minVse   8.940  6:432.48+17:40
15  Aart Jan BoerGoes41.35minMse   8.657  6:562.40+18:59
16  Demi RaviaDelta Sport41.41minVse   8.637  6:572.40+19:05
17  Tess de MendoncaDelta Sport41.42minVse   8.633  6:572.40+19:06
18  Ylja van IwaardenAV'5642.06minVse   8.551  7:012.38+19:30
19  Vivi OoinkDelta Sport42.08minVse   8.544  7:012.37+19:32
20  Yvonne van der WielZierikzee43.24minVse   8.295  7:142.30+20:48
21  Jeannette KlaverGouderak43.28minVse   8.282  7:152.30+20:52
22  Krista de KosterHellevoetsluis45.03minVse   7.991  7:312.22+22:27
Mannen: 7 (31.82%) => Mse=7
Vrouwen: 15 (68.18%) => V70=1 - Vse=14

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.661 seconden nodig om deze lijst met 238 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020