zaterdag 30 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

31e Moerschanscross

Hulst, zaterdag 5 november 2016 - Organisatie: RKHAV
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica27.40minMse   17.349  3:284.82-
2  Tim van den BroekeDynamica27.47minMse   17.277  3:284.80+0:07
3  Niek den ExterScheldesport27.57minMse   17.174  3:304.77+0:17
4  Martijn de KokAV'5628.15minMse   16.991  3:324.72+0:35
5  David BoumanFlakkee29.31minMse   16.262  3:414.52+1:51
6  Bram van Lombergen?29.42minMse   16.162  3:434.49+2:02
7  Ralph WiessnerDynamica29.44minM35   16.143  3:434.48+2:04
8  Sander d'HontScheldesport30.05minMse   15.956  3:464.43+2:25
9  Eric WolfertFlakkee30.30minMse   15.738  3:494.37+2:50
10  Liam de MeyRKHAV30.40minMse   15.652  3:504.35+3:00
11  Rens de RidderDynamica30.45minJoA   15.610  3:514.34+3:05
12  Ruud HoosemansDynamica31.10minMse   15.401  3:544.28+3:30
13  Frederik VandenbulckeATAC31.22minJoA   15.303  3:554.25+3:42
14  Edwin de la RuelleRKHAV31.25minM45   15.279  3:564.24+3:45
15  David SchrierDynamica31.27minMse   15.262  3:564.24+3:47
16  Peter BalkenendeAV'5631.41minM45   15.150  3:584.21+4:01
17  Michael den HamerScheldesport32.12minM35   14.907  4:024.14+4:32
18  Benny ThuyRKHAV32.15minM45   14.884  4:024.13+4:35
19  Boris de BruijnAV'5632.41minMse   14.686  4:054.08+5:01
20  Robin DehoogeATAC32.55minMse   14.582  4:074.05+5:15
21  Geert WaelputKoewacht32.58minM35   14.560  4:074.04+5:18
22  Frank van den BrandenRKHAV33.17minM55   14.422  4:104.01+5:37
23  Micha JanseDynamica33.37minM40   14.279  4:123.97+5:57
24  Adriaan WielesScheldesport33.42minM45   14.243  4:133.96+6:02
25  Piet van MourikDelta Sport33.45minM50   14.222  4:133.95+6:05
26  Johan KarelseAV'5633.55minM40   14.152  4:143.93+6:15
27  Cor de RidderDynamica34.42minM45   13.833  4:203.84+7:02
28  Martijn HoosemansDynamica34.45minM35   13.813  4:213.84+7:05
29  Kris de KreekScheldesport34.57minMse   13.734  4:223.81+7:17
30  Jan Willem MeeuwseAV'5634.59minM50   13.721  4:223.81+7:19
31  Paul BosmanKoewacht35.26minM35   13.547  4:263.76+7:46
32  Monique VerschuureAV'5635.36minV35   13.483  4:273.75+7:56
33  Niek WielandAxel35.37minM40   13.477  4:273.74+7:57
34  Berry SimonseAV'5635.52minM45   13.383  4:293.72+8:12
35  Robin de VosAV'5635.58minMse   13.346  4:303.71+8:18
36  Francois van de BroeckeWielingen36.00minM45   13.333  4:303.70+8:20
37  Michel Ridderhofmiddelburg36.12minM45   13.260  4:323.68+8:32
38  Marcel SommeijerDynamica36.21minM45   13.205  4:333.67+8:41
39  Mirthe OverkampPhoenix36.23minVse   13.193  4:333.66+8:43
40  Gijsbert ElstgeestAV'5636.24minM35   13.187  4:333.66+8:44
41  ???36.26minMse   13.175  4:333.66+8:46
42  Henkjan TielemanFlakkee36.29minM45   13.157  4:343.65+8:49
43  Rinus van de WoestijneMiddelburg36.31minM35   13.145  4:343.65+8:51
44  Alwin de ZeeuwScheldesport36.33minM45   13.133  4:343.65+8:53
45  Freek GoedhartFlakkee36.36minMse   13.115  4:353.64+8:56
46  Henk LousDynamica36.53minM55   13.014  4:373.62+9:13
47  Patrick VervaetRKHAV37.03minM45   12.955  4:383.60+9:23
48  Danmar DeesAV'5637.06minM45   12.938  4:383.59+9:26
49  Albert PlatteeuwScheldesport37.09minM50   12.921  4:393.59+9:29
50  Walther MurreScheldesport37.37minM45   12.760  4:423.54+9:57
51  Wim de JongeAV'5637.46minM65   12.710  4:433.53+10:06
52  Monica SanderseDynamica37.49minVse   12.693  4:443.53+10:09
53  Jaap van der VeenScheldesport38.03minM45   12.615  4:453.50+10:23
54  Hans BurmAC Waasland38.57minM45   12.323  4:523.42+11:17
55  Ada GeuzeMiddelburg39.05minVse   12.281  4:533.41+11:25
56  Ron DellebekeDynamica39.25minM55   12.178  4:563.38+11:45
57  Ivan VercauterenAC Waasland39.44minM35   12.081  4:583.36+12:04
58  Nico MahuStekene39.58minM35   12.010  5:003.34+12:18
59  Cor van den BergeGoes40.06minM45   11.970  5:013.33+12:26
60  Harold de MaatScheldesport40.07minM45   11.965  5:013.32+12:27
61  Bouwe PostmaMiddelburg40.32minM55   11.842  5:043.29+12:52
62  Rene GoetheerWolphaartsdijk41.03minM45   11.693  5:083.25+13:23
63  Berry KnibbelerScheldesport41.14minM55   11.641  5:093.23+13:34
64  Wilco FrankenRKHAV41.16minM45   11.632  5:103.23+13:36
65  Renate de ReusVlissingen41.40minVse   11.520  5:133.20+14:00
66  Monique AllefsRKHAV42.08minV45   11.392  5:163.16+14:28
67  Piet BeijerDynamica42.17minM65   11.352  5:173.15+14:37
68  Stefan de BlockRKHAV42.33minM40   11.281  5:193.13+14:53
69  Rian FlikweertDynamica43.08minV55   11.128  5:243.09+15:28
70  Christine BalkenendeAV'5643.26minV50   11.051  5:263.07+15:46
71  Walther de BlockRKHAV43.34minM45   11.018  5:273.06+15:54
72  Rudie HogervorstWielingen43.34minM45   11.018  5:273.06+15:54
73  Jannie de VriesDynamica44.02minV55   10.901  5:303.03+16:22
74  Kobus BotmanDynamica44.10minM65   10.868  5:313.02+16:30
75  Patrick DobbelaarZaamslag45.32minM35   10.542  5:422.93+17:52
76  Wil OudshoornGoes45.38minM55   10.519  5:422.92+17:58
77  Ad van den BergAV'5645.45minM35   10.492  5:432.91+18:05
78  Arthur StijnsDynamica47.13minM65   10.166  5:542.82+19:33
79  Katrijn MattheijssenTerneuzen47.15minV35   10.159  5:542.82+19:35
80  Piet JoziasseNieuw- en Sint Joosland51.01minM65   9.409  6:232.61+23:21
81  Rianne CorbijnGoes52.00minV45   9.231  6:302.56+24:20
82  Lenie van KlevenVlissingen53.30minV60   8.972  6:412.49+25:50
Mannen: 68 (82.93%) => M35=11 - M40=4 - M45=22 - M50=3 - M55=6 - M65=5 - Mse=17
Vrouwen: 12 (14.63%) => V35=2 - V45=2 - V50=1 - V55=2 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.45 km

2019Sander Vercauteren31:04Yunis Stitan31:43Tim Pleijte32:02Monica Sanderse38:1171
2018Tim van den Broeke30:06Tim Pleijte30:17Erwin Harmes30:45Monique Verschuure37:3789
2017Tim van den Broeke31:35Sander Vercauteren31:41Frederic Cappaert31:53Monique Verschuure38:5482

8 km

2016Tim Pleijte27:40Tim van den Broeke27:47Niek den Exter27:57Monique Verschuure35:3682
2015Job de Feijter29:29Sander Vercauteren29:36Thijs Verbeeck30:02Astrid den Herder36:3971

8.6 km

2014Erwin Harmes27:37Olivier van Hoey28:10Ruben van Praet28:18Lotte Claes36:05111

9.48 km

2013Tim Pleijte29:15Erwin Harmes29:20Karl de Raeymaecker30:26Frederique Burkin34:59102
2.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  David BleviATAC7.58minMse   18.828  3:115.23-
2  Fredrik VandenBulkeATAC8.06minJoA   18.519  3:145.14+0:08
3  Jasper ZuidhofAV'568.16minMse   18.145  3:185.04+0:18
4  Paavo de LengDynamica8.18minJoB   18.072  3:195.02+0:20
5  Bart BalkenendeAV'568.27minJoA   17.751  3:234.93+0:29
6  Matthijs van DriesscheTerhole8.46minMse   17.110  3:304.75+0:48
7  Robin DhoogeATAC8.48minMse   17.045  3:314.73+0:50
8  Marc van AckerHulst9.11minMse   16.334  3:404.54+1:13
9  Ewout van SluisFlakkee9.27minMse   15.873  3:474.41+1:29
10  Sven van NoeyHulst9.31minMse   15.762  3:484.38+1:33
11  Willem-Jan ButerScheldesport9.38minMse   15.571  3:514.33+1:40
12  Pieter-Jan de BaarAV'5610.07minM40   14.827  4:034.12+2:09
13  Melissa van EetveltSint-Pauwels10.15minVse   14.634  4:064.07+2:17
14  Jos de KreekScheldesport10.22minM50   14.469  4:094.02+2:24
15  Mirthe de ZeeuwScheldesport10.25minMeB   14.400  4:104.00+2:27
16  Ronny VersluysWielingen10.28minM45   14.331  4:113.98+2:30
17  Emma van MourikDelta Sport10.38minVse   14.107  4:153.92+2:40
18  Cindy HeynderickxVolharding10.49minVse   13.867  4:203.85+2:51
19  Antje BurmATAC11.07minMeB   13.493  4:273.75+3:09
20  Debora van DierenFlakkee11.31minMeB   13.025  4:363.62+3:33
21  Paulette de KrakerDynamica11.40minVse   12.857  4:403.57+3:42
22  Caroline VeringaDynamica12.01minV40   12.483  4:483.47+4:03
23  Esther van SluijsAV'5612.03minV40   12.448  4:493.46+4:05
24  Steven SomersVolharding12.06minMse   12.397  4:503.44+4:08
25  Amy NiemantsverdrietRKHAV12.36minMeB   11.905  5:023.31+4:38
26  Joanne de PagterArnemuiden13.00minVse   11.538  5:123.21+5:02
27  George SchanckWielingen13.24minMse   11.194  5:223.11+5:26
28  Katja PotsVolharding13.55minVse   10.778  5:342.99+5:57
29  Marielle SimonseAV'5613.57minV40   10.753  5:352.99+5:59
30  Vincent NqueyilbeVolharding14.00minMse   10.714  5:362.98+6:02
31  Nathalie SmetVolharding15.33minVse   9.646  6:132.68+7:35
Mannen: 14 (45.16%) => M40=1 - M45=1 - M50=1 - Mse=11
Vrouwen: 10 (32.26%) => V40=3 - Vse=7
Meisjes: 4 (12.9%) => MeB=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.367 seconden nodig om deze lijst met 113 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

 Meisjes A98/99   4500m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Smeets          Lotte              0972 ATAC         0:20:31
002 Lodder          Judith          99 0846 Flakkee      0:21:38
003 Thuy            Margot          99 0842 RKHAV        0:21:43
004 Kreek           Maaike de       99 0843 Scheldesport 0:22:38
    
Jongens B00/01   4500m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Segers          Kjell           01 0840 GVAC Veldhov 0:20:18
002 Kruisifikx      Thomas          01 0844 Scheldesport 0:22:10

Jongens C02/03   2000m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Abdalia         Jamal           16 0589 03           0:07:52
002 Roos            Matthijs        02 0685 AV'56        0:07:55
003 Verbrugge       Mees            16 0594 AV'56        0:08:01
004 Maat            Ralph de        03 0697 Scheldesport 0:08:04
005 Dillis          Elyas           02 0724 RKHAV        0:08:46
006 Wieles          Chris           03 0696 Scheldesport 0:08:57
007 Bouwhuizen      Dylan           03 0832 RKHAV        0:09:21
008 Vierbergen      Mats            03 0794 RKHAV        0:09:27
009 Os              Martijn van     03 0839 RKHAV        0:09:29
010 Schuit          Rens            03 0695 Scheldesport 0:09:32
011 Vanheesveld     Dante           03 0608 Volharding S 0:09:37
012 Schrijver       Jime de         16 0596 RKHAV        0:09:41
  
Meisjes C02/03   2000m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Houtzager       Ruchama         03 0615 Delta Sport  0:08:45
002 Geldof          Jasmijn         02 0818 AV'56        0:08:51
003 Acker           Emma van        03 0804 RKHAV        0:08:56
004 Siebons         Marleen         02 0805 Dynamica     0:09:01
005 Smits           Veerle          02 0688 AV'56        0:09:04
006 Goudswaard      Ilse            03 0614 Delta Sport  0:09:07
007 Leenheer        Fleur           03 0616 Delta Sport  0:09:09
008 Lelie           Fien            02 0727 RKHAV        0:09:16
009 Exter           Eva den         03 0798 RKHAV        0:09:24
010 Baar            Sanne de        03 0821 AV'56        0:09:27
011 Sommeijer       Lynn            02 0808 Dynamica     0:09:29
012 PellaersVdPoest Maud            02 0788 AV'56        0:09:33
013 Hulsken         Nikita          02 0613 Delta Sport  0:09:36
014 Kapteijn        Lisa            03 0800 AV'56        0:09:41
    
Jongens D04/05   2000m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Rooms           Jentho          05 0739 AC Waasland  0:08:07
002 Dikkenberg      Jesse van den   04 0729 AV'56        0:08:18
003 Baar            Remco de        05 0822 AV'56        0:08:20
004 Smet            Lucas           04 0664 AC Waasland  0:08:22
005 Pauwels         Milan           05 0737 AC Waasland  0:08:24
006 Anne            lars            05 0734 AC Waasland  0:08:27
007 Houwelingen     Tom van         05 0660 Dynamica     0:08:32
008 Baekelandt      Wout            04 0628 Volharding B 0:08:43
009 Smet            Ruben           05 0732 AC Waasland  0:08:49
010 De Bosscher     Thomas          05 0736 AC Waasland  0:08:52
011 Bonten          Victor          05 0738 AC Waasland  0:08:57
012 Kluskens        Jochem          04 0629 Volharding B 0:09:04
013 Mees            London          04 0627 Volharding B 0:09:07
014 Rijkhals        Jeffrey         05 0811 Dynamica     0:09:09
015 Segers          Thorben         04 0810 GVAC Veldhov 0:09:11
016 Schuit          Daan            05 0701 Scheldesport 0:09:24
017 Noordijk        Bryan           04 0700 Scheldesport 0:09:34
018 Houts           Jochem van      04 0630 Volharding B 0:09:45
019 Laureys         Ernest          04 0621 Volharding B 0:09:48
020 Kapteijn        Mart            05 0801 AV'56        0:09:54
021 Berg            Nino v d        05 0837 AV'56        0:10:12
022 Dobbelaar       Lucas           05 0699 Scheldesport 0:10:16
023 Akkerman        Tom             04 0691 Dynamica     0:10:19
024 Wibbelink       Thies           05 0620 Dynamica     0:11:32
   
 Meisjes D04/05   2000m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Graaf           Amy de          05 0593 AV'56        0:08:27
002 Jonghe          Limme de        04 0665 AC Waasland  0:08:30
003 Verleysen       Caitlin         04 0745 AC Waasland  0:08:59
004 Vermeulen       Nele            05 0744 AC Waasland  0:09:11
005 Thierens        Louise          05 0609 Volharding B 0:09:13
006 Haar            Dana ter        04 0591 Dynamica     0:09:19
007 Eetvelt         Katja van       04 0790 RKHAV        0:09:21
008 Penneman        Charlotte       05 0743 AC Waasland  0:09:31
009 Thijs           Sofie           05 0667 Volharding   0:09:39
010 Kroonen         Xenia           04 0784 RKHAV        0:09:46
011 Keijmel         Myrthe          05 0712 Scheldesport 0:09:49
012 Hulsken         Isabella        04 0617 Delta Sport  0:10:05
013 Heynderickx     Haily           05 0632 Volharding B 0:10:23
014 Geboes          Kaat            05 0741 AC Waasland  0:10:25
015 Mortier         Febe            05 0668 Volharding   0:10:28
016 Vierbergen      Kirsten         05 0795 RKHAV        0:10:30
017 Martens         Kaat            05 0623 Volharding B 0:10:32
018 Baekelandt      Joke            05 0631 Volharding B 0:10:34
019 Duerinck        Faith           04 0730 Volharding   0:10:41
020 Kraker          Pascalle de     04 0836 Dynamica     0:10:46
021 Blanckaert      Femke           05 0633 Volharding B 0:10:49
022 De Caluwe       Febe            05 0740 AC Waasland  0:10:52
023 PellaersVdPoest Fenne           05 0787 AV'56        0:10:55
024 Burg            Yara            04 0625 AV'56        0:10:58
025 Sluijs          Femke van       05 0838 AV'56        0:11:12
026 Elstgeest       Lotte              0586 AV'56        0:11:15
027 Laureys         Adeline         05 0622 Volharding B 0:11:19
   
 Jongens pA2 06   1000m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Hebbinckhuys    Abi             06 0749 AC Waasland  0:03:53
002 Verbrugge       Ipe             20 0786 AV'56        0:03:55
003 VanDeCloodt     Niels           06 0750 AC Waasland  0:04:03
004 Maat            Fabian de       06 0705 Scheldesport 0:04:05
005 Koopman         Kasper          06 0819 Dynamica     0:04:14
006 Pijnen          Benjamin        06 0706 Scheldesport 0:04:18
007 Bouwhuizen      Robin           06 0833 RKHAV        0:04:20
008 Steenblok       Koen            06 0731 AV'56        0:04:27
009 Acker           Job van         06 0803 Hulst        0:04:33
010 Vael            Luca            06 0726 Dynamica     0:04:36
011 Brouwer         Matthijs de     06 0793 RKHAV        0:04:38
012 Koole           Stijn           06 0662 Dynamica     0:04:41
013 Vercauteren     Jentel          06 0606 AC Waasland  0:04:43
014 Belien          Billy           06 0748 AC Waasland  0:04:48
015 Oppens          Miel van        06 0671 Volharding   0:05:02
016 Velde           Laurens v d     06 0670 Volharding   0:05:16
017 Rijk            Tigo de         06 0604 RKHAV        0:05:24
018 Dees            Rody            06 0828 AV'56        0:05:34
019 Groenendijk     Pepijn          06 0725 RKHAV        0:06:26
020 Burg            Len van         06 0626 AV'56        0:06:29
 
Jongens pA1 07   1000m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Pauwels         Lars            07 0751 AC Waasland  0:04:07
002 Joppe           Zedie           07 0683 Flakkee      0:04:10
003 Ton             Luca            07 0815 Dynamica     0:04:22
004 Engels          Ivar            07 0827 Dynamica     0:04:24
005 Vlieger         Milan de        07 0673 Volharding   0:04:35
006 Steels          Jaro            07 0797 RKHAV        0:04:37
007 Laet            Joachim de      07 0636 Volharding B 0:04:41
008 Bonten          Jasper          07 0752 AC Waasland  0:04:42
009 Stoop           Jarne           07 0635 Volharding B 0:04:45
010 Grave           Diablo de       07 0806 RKHAV        0:04:50
011 Zandstra        Lucas           07 0703 Scheldesport 0:04:55
012 Wieles          Viktor          07 0704 Scheldesport 0:04:57
013 Mattele         Milan           07 0638 Volharding B 0:05:00
014 Wijnants        Reno            07 0587 Volharding   0:05:02
015 Ephraim         Jori            07 0702 Scheldesport 0:05:18
016 Matthijs        Jarne           07 0792 RKHAV        0:05:23
017 Puroja          Jeremiah        07 0817 Dynamica     0:05:26
018 Steensens       Daan            07 0634 Volharding B 0:05:34
019 Lous            Jochem          07 0802 Dynamica     0:05:42
020 Waele           Wout de         07 0637 Volharding B 0:05:58
021 Windhey         Jamie           07 0672 Volharding   0:06:32
    
Meisjes pA2 06   1000m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Loir            Elise           06 0759 AC Waasland  0:04:01
002 VanPoucke       Fran            06 0757 AC Waasland  0:04:16
003 Vercammen       Kaat            06 0753 AC Waasland  0:04:22
004 Wauters         Lize            06 0639 Volharding B 0:04:25
005 Kraker          Ysmime de       06 0835 Dynamica     0:04:29
006 Karelse         Yara            06 0785 AV'56        0:04:31
007 Voorde          Kyra van de     06 0816 Dynamica     0:04:45
008 Dikkenberg      Inke van den    06 0728 AV'56        0:04:50
009 Duhoux          Dorien          06 0640 Volharding B 0:04:53
010 Sierens         Lore            06 0754 AC Waasland  0:04:55
011 Luijk           Zoe van         06 0825 AV'56        0:04:58
012 Stierteghem     Senne van       06 0669 Volharding   0:05:00
013 Herremans       Rebecca         06 0755 AC Waasland  0:05:05
014 Exter           Ann den         06 0796 RKHAV        0:05:07
015 Simonse         Marit           06 0789 AV'56        0:05:10
016 Elias           Alexandra       06 0605 RKHAV        0:05:12
017 Burgelman       Jenke           06 0641 Volharding B 0:05:14
018 Ephraim         Sanne           06 0713 Scheldesport 0:05:19
019 VanDriessche    Febe            06 0758 AC Waasland  0:05:21
  
Meisjes pA1 07   1000m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Wibbelink       Felien          07 0834 Dynamica     0:04:18
002 Hollebosch      Noa             07 0675 Volharding   0:04:32
003 Thoen           Alexe           07 0644 Volharding B 0:04:47
004 Hamer           Benthe den      07 0715 Scheldesport 0:04:52
005 VanBastelare    Jara            07 0761 AC Waasland  0:05:05
006 Geus            Brigitte de     23 0826 AV'56        0:05:08
007 Rombaur         Lena            07 0760 AC Waasland  0:05:10
008 Chioua Lekli    Nour            07 0765 AC Waasland  0:05:13
009 Lagaert         Julie           07 0611 Volharding B 0:05:15
010 Crombeen        Evita           07 0684 RKHAV        0:05:21
011 Mees            Vegas           07 0642 Volharding B 0:05:29
012 De Sutter       Emma            07 0762 AC Waasland  0:05:32
013 Smedt           Laura de        07 0674 Volharding   0:05:37
014 Zerbib          Cloe            07 0820 Dynamica     0:05:44
015 Somers          Hanne           07 0643 Volharding B 0:05:47
016 Bouman          Lobke           07 0783 RKHAV        0:05:50
017 Luijk           Tess van        07 0824 AV'56        0:05:52
018 Loon            Evi van         07 0645 Volharding B 0:05:55
019 Jonge           Elizabeth de    07 0690 Dynamica     0:06:00
020 Struijk         Maud            07 0661 Delta Sport  0:06:03
021 Bruijnes        Veerle          07 0829 AV'56        0:06:17
   
Jongens pB  08   1000m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Bogaert         Arne van        08 0646 Volharding B 0:04:21
002 Zutter          Rune de         08 0649 Volharding B 0:04:26
003 Chermmakh       Mohammed-Reda   08 0766 AC Waasland  0:04:34
004 Paelinck        Lode            08 0647 Volharding B 0:04:45
005 Beuns           Jens            08 0686 AV'56        0:04:47
006 Verbiest        Kyano           08 0707 Scheldesport 0:04:49
007 DeSchepper      Matiz           08 0769 AC Waasland  0:04:52
008 Sterteghem      Seppe van       08 0666 AC Waasland  0:04:57
009 Lensen          Quinten         08 0689 Scheldesport 0:05:02
010 Giele           Midas           08 0708 Scheldesport 0:05:06
011 Sierens         Kobe            08 0770 AC Waasland  0:05:09
012 D'Heer          Kobe            08 0676 Volharding   0:05:14
013 Noordijk        Lyam            08 0709 Scheldesport 0:05:18
014 Mortier         Tobe            08 0677 Volharding   0:05:21
015 Kluskens        Jaro            08 0650 Volharding B 0:05:23
016 Pauwels         Seppo           08 0768 AC Waasland  0:05:25
017 Veringa         Erik            08 0687 Dynamica     0:05:30
018 Jonge           Dylano de       08 0831 Dynamica     0:05:46
019 Roelse          Micha           08 0710 Scheldesport 0:05:49
020 Waele           Lars de         08 0648 Volharding B 0:06:02
   
 Jongens pC  09   1000m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Rooms           Jorden          09 0779 AC Waasland  0:04:30
002 Thierens        Emiel           09 0610 Volharding B 0:04:34
003 Vydt            Jules           09 0774 AC Waasland  0:04:37
004 Herremans       Sebastian       09 0773 AC Waasland  0:04:41
005 Chioua          Lekli Hesa      09 0778 AC Waasland  0:04:45
006 Grave           Devlin de       09 0807 RKHAV        0:04:59
007 Duijnkerke      Pepijn          09 0711 Scheldesport 0:05:08
008 Bareman         Daniel          09 0692 Scheldesport 0:05:12
009 Potter          Nilo de         09 0679 Volharding   0:05:15
010 Burgelman       Siebe           09 0653 Volharding B 0:05:17
011 Vlieger         Mats de         09 0680 Volharding   0:05:26
012 Matele          Mattis          09 0651 Volharding B 0:05:29
013 Bouilila        Anwar           25 0601 Scheldesport 0:05:31
014 Verhagen        Robbe           09 0771 AC Waasland  0:05:44
015 Loon            Thomas van      09 0652 Volharding B 0:05:54
016 Segers          Dre                0599 Volharding B 0:06:03
   
Meisjes pB  08   1000m
    naam                            geb stn club         tijd
001 VandeCasserie   Ella            08 0612 Volharding S 0:04:55
002 Pijnen          Vallerie        08 0719 Scheldesport 0:05:04
003 Baert           Gitte           08 0781 AC Waasland  0:05:16
004 Vercauteren     Violetta        08 0780 AC Waasland  0:05:28
005 Lie             Jemuel          08 0624 Dynamica     0:05:33
006 Landeghem       Victoria        08 0597 AC Waasland  0:05:35
007 Mol             Elise           08 0823 AV'56        0:05:39
008 Damme           Marit van       08 0718 Scheldesport 0:05:41
009 Zahradnik       Iris            08 0717 Scheldesport 0:05:44
010 Buijs           Maud            08 0791 RKHAV        0:05:54
011 Mortier         Lize            08 0678 Volharding   0:05:59
012 Vandenhende     Esmee           26 0603 Volharding   0:06:10
013 Segers          Mia                0598 Volharding   0:06:13
014 Steenssens      Amber           08 0607              0:06:17
   
Meisjes pC  09   1000m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Vercammen       Lies            09 0782 AC Waasland  0:04:51
002 Wauters         Stien           09 0658 Volharding B 0:05:02
003 Somers          Fien            09 0657 Volharding B 0:05:05
004 Zandstra        Liselotte       09 0722 Scheldesport 0:05:19
005 Ngueyilbe       Marie           09 0659 Volharding B 0:05:22
006 Pijnen          Victoria        09 0723 Scheldesport 0:05:24
007 Bruijnes        Mirthe          09 0830 AV'56        0:05:40
008 Constant        Elise           09 0681 Volharding   0:05:49
009 Waele           Lotte de        09 0655 Volharding B 0:05:57
010 Wijnants        Auke            09 0588 Volharding   0:05:58
011 Lenjou          Fleur           09 0654 Volharding B 0:06:05
012 Dobbelaar       Rebekka         08 0716 Scheldesport 0:06:08
013 Uijtdehaag      Hanneke         09 0720 Scheldesport 0:06:09

 
Atletiek Zeeland © 2020