dinsdag 26 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

55e Singelloop

Middelburg, zaterdag 22 oktober 2016 - Organisatie: Dynamica
6.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesGonzález Running21.28minMse   18.727  3:125.20-
2  Wilco BoogaardDynamica23.45minM35   16.926  3:334.70+2:17
3  Rens de RidderDynamica23.49minJoB   16.879  3:334.69+2:21
4  Sergio HarinckGonzález Running23.55minJoB   16.808  3:344.67+2:27
5  Wouter van CaspelDynamica24.11minMse   16.623  3:374.62+2:43
6  David SchrierDynamica24.18minMse   16.543  3:384.60+2:50
7  Joeri VersluisDynamica24.28minMse   16.431  3:394.56+3:00
8  Jorim de BoksGonzález Running24.32minMse   16.386  3:404.55+3:04
9  Jan-Willem RoelseGonzález Running24.52minMse   16.166  3:434.49+3:24
10  Erik KokDynamica25.08minM45   15.995  3:454.44+3:40
11  Kees LouwsMiddelburg25.25minM35   15.816  3:484.39+3:57
12  Marius BesuijenAV'5625.30minM50   15.765  3:484.38+4:02
13  Sven VermeulenDynamica25.40minM35   15.662  3:504.35+4:12
14  Bastiaan GunstDynamica25.48minMse   15.581  3:514.33+4:20
15  Jeroen de NoodDynamica25.59minM35   15.471  3:534.30+4:31
16  Aart JoziasseMiddelburg26.02minM45   15.442  3:534.29+4:34
17  Jan ProvoostKapelle-Biezelinge26.05minM35   15.412  3:544.28+4:37
18  Marcel AdriaanseMiddelburg26.08minM40   15.383  3:544.27+4:40
19  Arjo VerhageDynamica26.11minM45   15.353  3:544.26+4:43
20  Adriaan WalhoutDynamica26.18minM35   15.285  3:564.25+4:50
21  Arnoud RijkAV'5626.23minMse   15.237  3:564.23+4:55
22  Gerard van der MaleWestkapelle26.27minM55   15.198  3:574.22+4:59
23  Niels WijkhuijsMiddelburg26.39minMse   15.084  3:594.19+5:11
24  Bart de VisserSerooskerke26.53minMse   14.954  4:014.15+5:25
25  Rinus PoortvlietDynamica27.00minM55   14.889  4:024.14+5:32
26  Ruben BoutensMiddelburg27.04minMse   14.852  4:024.13+5:36
27  Leo JanseGonzález Running27.10minM45   14.798  4:034.11+5:42
28  Michel RidderhofMiddelburg27.13minM45   14.770  4:044.10+5:45
29  Cor de RidderDynamica27.15minM45   14.752  4:044.10+5:47
30  Jochem BoschlooKoudekerke27.18minM35   14.725  4:044.09+5:50
31  Marcel SommeijerDynamica27.21minM45   14.698  4:054.08+5:53
32  Frank BouwsmaMiddelburg27.24minMse   14.672  4:054.08+5:56
33  Ronald GeertseSerooskerke27.26minM35   14.654  4:064.07+5:58
34  Lion BaasVlissingen27.34minM40   14.583  4:074.05+6:06
35  Toby BergshoeffRotterdam27.40minM45   14.530  4:084.04+6:12
36  Baukje DoedeeDriewegen27.44minV35   14.495  4:084.03+6:16
37  Gijsbert ElstgeestAV'5627.51minM35   14.434  4:094.01+6:23
38  Johnny UitterhoeveAV'5627.55minMse   14.400  4:104.00+6:27
39  Danmar DeesAV'5628.01minM45   14.349  4:113.99+6:33
40  Henk LousDynamica28.05minM55   14.315  4:113.98+6:37
41  Eva BoonmanDynamica28.10minV35   14.272  4:123.96+6:42
42  Casper BaasAV'5628.12minM45   14.255  4:133.96+6:44
43  Martin PruijsersDynamica28.15minM45   14.230  4:133.95+6:47
44  Rinus van de WoestijneMiddelburg28.17minM35   14.213  4:133.95+6:49
45  Adrie JanseArnemuiden28.22minM45   14.172  4:143.94+6:54
46  Jan van VaardegemDynamica28.27minM45   14.130  4:153.93+6:59
47  Sjef GorisMiddelburg28.35minM45   14.064  4:163.91+7:07
48  Peter VaderDelta Sport28.50minM55   13.942  4:183.87+7:22
49  Bart PouwerMiddelburg28.54minM45   13.910  4:193.86+7:26
50  Amy de GraafAV'5629.03minVse   13.838  4:203.84+7:35
51  Co de FeijterDelta Sport29.07minM50   13.807  4:213.84+7:39
52  Jos PutVlissingen29.10minM50   13.783  4:213.83+7:42
53  Martin de GraafWemeldinge29.13minM45   13.759  4:223.82+7:45
54  Koen de VriesDynamica29.30minM55   13.627  4:243.79+8:02
55  Rick de SmitGoes29.38minMse   13.566  4:253.77+8:10
56  Ron KindtsOost-Souburg29.43minM45   13.528  4:263.76+8:15
57  Ada GeuzeMiddelburg29.48minVse   13.490  4:273.75+8:20
58  Bouwe PostmaMiddelburg29.52minM55   13.460  4:273.74+8:24
59  Ron DellebekeDynamica29.55minM55   13.437  4:283.73+8:27
60  Stefan MansierAV'5630.10minM35   13.326  4:303.70+8:42
61  Wim BesuijenDynamica30.16minM60   13.282  4:313.69+8:48
62  Wim StevelsDynamica30.21minM45   13.245  4:323.68+8:53
63  Wim TempelaarDynamica30.27minM60   13.202  4:333.67+8:59
64  Gerard BrasDynamica30.35minM60   13.144  4:343.65+9:07
65  Adri KooleDynamica30.40minM65   13.109  4:353.64+9:12
66  Ronny VersluysWielingen30.44minM45   13.080  4:353.63+9:16
67  Jeroen van MoolenbroekMiddelburg30.50minMse   13.038  4:363.62+9:22
68  Matt StanfordInfanta30.53minMse   13.017  4:373.62+9:25
69  Willem HuiszoonMiddelburg30.55minM55   13.003  4:373.61+9:27
70  Jacky LuitwielerDynamica30.58minM55   12.982  4:373.61+9:30
71  Jenny de NooijerMiddelburg31.02minV45   12.954  4:383.60+9:34
72  Albert KarstanjeMiddelburg31.05minM55   12.933  4:383.59+9:37
73  Jan-Peter KatsmanMiddelburg31.08minM35   12.912  4:393.59+9:40
74  Wilbert KooleOostkapelle31.11minM35   12.892  4:393.58+9:43
75  Stefan UitterhoeveAV'5631.14minMse   12.871  4:403.58+9:46
76  Remi LouwerseSerooskerke31.16minMse   12.857  4:403.57+9:48
77  Dave LouwsDynamica31.19minM65   12.837  4:403.57+9:51
78  Niels WattelMiddelburg31.30minMse   12.762  4:423.54+10:02
79  Marije BesuijenDynamica31.42minV35   12.681  4:443.52+10:14
80  Marco OlivierVlissingen31.50minM45   12.628  4:453.51+10:22
81  Monica SanderseVlissingen31.55minVse   12.595  4:463.50+10:27
82  Johan DekkerMiddelburg31.57minM55   12.582  4:463.50+10:29
83  Stephanie VermeulenDynamica32.02minVse   12.549  4:473.49+10:34
84  Maurice SteketeeMiddelburg32.27minM35   12.388  4:513.44+10:59
85  Suzanne van ElsackerGonzález Running32.30minVse   12.369  4:513.44+11:02
86  Robin DavidseMiddelburg32.33minJoB   12.350  4:513.43+11:05
87  Rens DavidseMiddelburg32.36minM45   12.331  4:523.43+11:08
88  Jan BesuijenMiddelburg32.47minM55   12.262  4:543.41+11:19
89  Esther NoteboomHeinkenszand32.50minVse   12.244  4:543.40+11:22
90  Cees LeijnseDynamica32.55minM65   12.213  4:553.39+11:27
91  Piet BeijerDynamica33.02minM65   12.170  4:563.38+11:34
92  Marcel BesuijenMiddelburg33.09minM45   12.127  4:573.37+11:41
93  Bianca SteijnAV'5633.21minVse   12.054  4:593.35+11:53
94  Kobus BotmanDynamica33.35minM65   11.970  5:013.33+12:07
95  Johan QuistMiddelburg33.50minM50   11.882  5:033.30+12:22
96  Erwin HoumesVlissingen34.11minM35   11.760  5:063.27+12:43
97  Tianda Donker CurtiusWielingen34.18minVse   11.720  5:073.26+12:50
98  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge34.21minM55   11.703  5:083.25+12:53
99  Leen JasperseDynamica34.26minM65   11.675  5:083.24+12:58
100  Wendy TheuneDynamica34.35minV35   11.624  5:103.23+13:07
101  Ineke TempelaarDynamica34.39minV55   11.602  5:103.22+13:11
102  Arthur StijnsDynamica34.43minM65   11.579  5:113.22+13:15
103  Jaap LuitwielerDynamica34.53minM65   11.524  5:123.20+13:25
104  Nancy HajosMiddelburg34.59minV45   11.491  5:133.19+13:31
105  Sander BaqakBreda35.09minM35   11.437  5:153.18+13:41
106  Berry HeereboutDynamica35.19minM65   11.383  5:163.16+13:51
107  Annemieke HoumesMiddelburg35.32minV35   11.313  5:183.14+14:04
108  Hanneke WesterhoutMiddelburg35.53minVse   11.203  5:213.11+14:25
109  Lena KleingeldVlissingen36.00minV55   11.167  5:223.10+14:32
110  Joke van HemertNieuwdorp36.08minV55   11.125  5:243.09+14:40
111  Thijs van RielFrankfurt36.40minM35   10.964  5:283.05+15:12
112  Vivian de BuckMiddelburg37.02minVse   10.855  5:323.02+15:34
113  Adri NoordijkeZierikzee37.09minM75   10.821  5:333.01+15:41
114  Marjan de SchipperMiddelburg37.15minV35   10.792  5:343.00+15:47
115  Joost van VoorthuizenMiddelburg37.23minM45   10.753  5:352.99+15:55
116  Piet JoziasseNieuw- en Sint Joosland37.27minM65   10.734  5:352.98+15:59
117  Hans van SluijsDynamica37.30minM65   10.720  5:362.98+16:02
118  Jan de GraafVlissingen37.34minM65   10.701  5:362.97+16:06
119  Hans BostelaarDynamica37.44minM65   10.654  5:382.96+16:16
120  Benito BostelaarMiddelburg37.46minM40   10.644  5:382.96+16:18
121  Janneke BoutensMiddelburg37.49minV55   10.630  5:392.95+16:21
122  Jan EuserVeere37.51minM65   10.621  5:392.95+16:23
123  Edwin HoogerlandTerneuzen37.54minM45   10.607  5:392.95+16:26
124  Els GelokDynamica38.08minV55   10.542  5:412.93+16:40
125  Willem WassinkVlissingen38.11minMse   10.528  5:422.92+16:43
126  Fanny KranzMiddelburg38.15minV35   10.510  5:432.92+16:47
127  Koos SchaayRotterdam38.17minM65   10.501  5:432.92+16:49
128  Patty FranseKwadendamme38.24minVse   10.469  5:442.91+16:56
129  Lenie van KlevenVlissingen38.59minV60   10.312  5:492.86+17:31
130  Kees LouwerseMiddelburg39.02minV45   10.299  5:502.86+17:34
131  Rogier SuylekomMiddelburg39.53minMse   10.079  5:572.80+18:25
132  Caroline LeidekkerMiddelburg44.36minV35   9.013  6:392.50+23:08
133  Gido LouwerseEindhoven45.05minMse   8.917  6:442.48+23:37
134  Onna StoffelsEindhoven45.07minVse   8.910  6:442.48+23:39
Mannen: 102 (76.12%) => M35=17 - M40=3 - M45=24 - M50=4 - M55=13 - M60=3 - M65=15 - M75=1 - Mse=22
Vrouwen: 29 (21.64%) => V35=8 - V45=3 - V55=5 - V60=1 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.7 km

2019Tim van den Broeke20:52Erwin Harmes21:55Nick Jacobs22:30Leonie Ton27:06108
2018Tim van den Broeke20:53Jeroen Kramer21:25Erwin Harmes21:52Anjolie Engels25:28109
2017Erwin Harmes21:20Jeroen Kramer21:51Yunis Stitan22:11Marijke de Visser25:23110
2016Erwin Harmes21:28Wilco Boogaard23:45Rens de Ridder23:49Baukje Doedee27:44134
2015Erwin Harmes21:50Mels Lambregts22:25John Arensman23:53Anjolie Engels24:44130
2014Erwin Harmes20:54Ronnie Overgaauw22:09Tim van den Broeke22:27Carolien van de Kreeke26:51166
2013Erwin Adan21:51Martijn de Kok22:06Tim van den Broeke22:32Carolien van de Kreeke27:34166
2012Hicham El Barouki20:59Floris Willeboordse21:21Tim van den Broeke21:40Eva Boonman28:26171
2011Michel Schrier21:27Erwin Harmes21:31Sebastien Schletterer22:31Marianne de Kok25:28171
2010Ronnie Overgaauw21:51Marcel Mangnus22:01Jesper Francke22:07Leonie Ton28:00154
2009Wim Nieuwkerk21:40Wim van Sparrentak22:59Huub van Noorden23:12Lisette Antheunisse28:13155
2008Tim Pleijte21:53Alex van Tilburg22:49Edward Geertse22:55Chantal Koole26:37137
2007Niels Koole22:22Kevin de Pagter23:03Gert Jan Smit23:35Marianne de Kok26:26121
2006Kevin de Pagter22:38Tim Pleijte22:39Michel Schrier22:47Anjolie Engels26:27121

6.25 km

2005Niels Koole20:36Rutger Veerman20:53Samuel Naday21:25Sandra de Block24:42136

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.316 seconden nodig om deze lijst met 134 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020