vrijdag 29 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

14e Kustmarathon

Zoutelande, zaterdag 1 oktober 2016 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 2.33.13) Vlissingen2.36.12minMse   16.208  3:424.50741
2  Huub van Noorden (PR 2.31.20) s-Heer Abtskerke2.42.05minMse   15.620  3:504.34659
3  Mohamed OumaarirBaarn2.42.41minMse   15.562  3:514.32651
4  Pascal van NordenGouda2.47.15minM35   15.137  3:584.20591
5  Erwin Harmes (PR 2.29.50) Middelburg2.47.40minMse   15.100  3:584.19586
6  Ralph Wiessner (PR 2.36.14) Vlissingen2.49.34minM35   14.930  4:014.15562
7  Martijn de Kok (PR 2.33.50) Heinkenszand2.52.09minMse   14.706  4:054.09531
8  Aaike de WeverGentbrugge2.55.08minM35   14.456  4:094.02495
9  Remy Vasseur (PR 2.37.21) Vlissingen2.58.24minM35   14.191  4:143.94458
10  Erwin Adan (PR 2.30.06) Middelburg2.59.14minMse   14.125  4:153.92448
11  Richard DijkhuizenCastricum3.00.23minM35   14.035  4:163.90436
12  Jo AppelenLangdorp3.01.45minM35   13.930  4:183.87421
13  Eric WolfertSommelsdijk3.01.47minMse   13.927  4:183.87421
14  Leo SmetsOlen3.02.00minM45   13.910  4:193.86418
15  André KnolErmelo3.02.04minMse   13.905  4:193.86417
16  Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Zierikzee3.02.11minM45   13.896  4:193.86416
17  Jeroen VinkErmelo3.03.02minMse   13.832  4:203.84407
18  Michel Buijck (PR 2.59.50) Middelburg3.05.23minM40   13.657  4:243.79383
19  Marc GunterRoosendaal3.05.26minM45   13.653  4:243.79382
20  Jeroen MeijerWijk bij Duurstede3.05.30minMse   13.648  4:243.79381
21  Radka ChuranovaBaarn3.05.30minV35   13.648  4:243.79612
22  Eric BatenApeldoorn3.06.04minM45   13.606  4:253.78376
23  Ruud ButeijnRotterdam3.08.48minMse   13.409  4:283.72348
24  Abne Herrebout (PR 3.06.32) Middelburg3.09.17minM35   13.375  4:293.72344
25  Ruud de VetteHellevoetsluis3.10.53minM55   13.263  4:313.68328
26  Floris jan Koole (PR 2.59.43) Oostkapelle3.11.03minM45   13.252  4:323.68327
27  Corné van Belzen (PR 2.57.32) Middelburg3.11.24minM35   13.227  4:323.67323
28  Annelies DeketelaereHooglede3.11.33minVse   13.217  4:323.67544
29  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 2.48.37) Krabbendijke3.11.33minMse   13.217  4:323.67322
30  Elwin BrouwerAmsterdam3.12.28minM35   13.154  4:343.65313
31  Peter Balkenende (PR 2.55.50) Goes3.12.46minM45   13.133  4:343.65311
32  Stef MaternéRotselaar3.13.17minM45   13.098  4:353.64306
33  Andries VerheijdenGoirle3.13.33minMse   13.080  4:353.63304
34  John Ravia (PR 2.48.23) Zierikzee3.13.36minM45   13.077  4:353.63303
35  Ludolf Reijntjes (PR 2.59.49) Zierikzee3.13.38minM50   13.075  4:353.63303
36  Benny Thuy (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.14.49minM45   12.995  4:373.61292
37  Amy Van den BroekBreda3.15.02minVse   12.981  4:373.61507
38  Floris Willeboordse (PR 2.30.01) Middelburg3.15.17minMse   12.964  4:383.60288
39  Pieter Sturm (PR)Oost-Souburg3.15.26minM35   12.954  4:383.60287
40  Selina van der VlietSoest3.15.41minV35   12.938  4:383.59500
41  David Schrier (PR 3.03.55) Vlissingen3.15.47minMse   12.931  4:383.59283
42  Freek GoedhartDirksland3.15.52minMse   12.926  4:393.59283
43  Richard van ZantvlietRoosendaal3.16.10minM45   12.906  4:393.58280
44  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Sint Laurens3.16.25minM45   12.889  4:393.58278
45  Boris De Bruijn (PR 2.54.29) Kloetinge3.16.47minMse   12.865  4:403.57275
46  Barry 't HoenWillemstad3.16.57minM35   12.855  4:403.57273
47  Marc van LaarDe Bilt3.17.10minMse   12.840  4:403.57271
48  Frank Houweling (PR 2.56.43) Goes3.17.27minM40   12.822  4:413.56269
49  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede3.17.53minM40   12.794  4:413.55265
50  Bart van de VoortVeldhoven3.17.56minM35   12.791  4:413.55265
51  Liselotte AndrieseZoeterwoude3.17.58minVse   12.789  4:423.55476
52  Adriaan COPPOOLSERhoon3.18.09minM45   12.777  4:423.55263
53  René van RavenzwaaijAmsterdam3.18.16minM45   12.769  4:423.55262
54  Willem de Korte (PR 3.05.34) Aagtekerke3.18.21minMse   12.764  4:423.55261
55  Walter PackoletHoboken3.18.58minM55   12.724  4:433.53256
56  Rudy LangenbergHalsteren3.19.13minM35   12.708  4:433.53254
57  Micha Janse (PR 2.59.53) Zoutelande3.20.11minM40   12.647  4:453.51246
58  Michel Schrier (PR 2.28.15) Vlissingen3.20.17minM35   12.641  4:453.51245
59  Jan de Wilde (PR 2.29.02) Nisse3.20.18minM55   12.640  4:453.51245
60  Monique Verschuure (PR 2.57.03) Yerseke3.20.19minV35   12.638  4:453.51453
61  John ArensmanDen Bommel3.20.35minMse   12.622  4:453.51243
62  Peter Meeuwsen (PR 2.57.32) Krabbendijke3.20.48minMse   12.608  4:463.50241
63  Carla OphorstHonselersdijk3.21.22minV55   12.573  4:463.49442
64  Leonie Ton (PR 3.00.07) Wissenkerke3.21.30minV40   12.564  4:473.49441
65  John Slabbekoorn (PR 3.04.57) Kapelle-Biezelinge3.21.33minM45   12.561  4:473.49235
66  Jeroen Van de KerkhoveWezemaal3.22.18minM35   12.515  4:483.48229
67  Sander van Doorn (PR 2.56.14) Terneuzen3.22.48minMse   12.484  4:483.47225
68  Dion KesHaarlem3.23.31minMse   12.440  4:493.46219
69  Pieter HeggenBreda3.24.30minM45   12.380  4:513.44212
70  Marcel Adriaanse (PR 2.57.46) Middelburg3.24.39minM40   12.371  4:513.44211
71  Johan MelaardMiddelharnis3.24.41minMse   12.369  4:513.44210
72  Luc Van Mils-Hertogenbosch3.24.43minMse   12.367  4:513.44210
73  Laurent WemelDuffel3.24.47minMse   12.363  4:513.43210
74  Alwin Vermeulen (PR 2.32.36) Kwadendamme3.25.06minM45   12.344  4:523.43207
75  Olav NieuwenhuisTegelen3.25.22minM35   12.328  4:523.42205
76  Michael TheissenBonn3.25.23minM55   12.327  4:523.42205
77  Arthur HulstkampRotterdam3.25.51minM45   12.299  4:533.42201
78  Jorim de Boks (PR 2.54.08) Middelburg3.26.03minMse   12.287  4:533.41200
79  André MelissantSommelsdijk3.26.04minM35   12.286  4:533.41200
80  Pieter Wisse (PR 3.21.54) Biggekerke3.26.10minM45   12.280  4:533.41199
81  Gerbrand ReijnoudtRenswoude3.26.13minMse   12.277  4:533.41199
82  Jérémy BreveryChiny3.26.19minMse   12.271  4:533.41198
83  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.26.42minM45   12.248  4:543.40195
84  Cindy VincentVillers-la-ville3.26.50minV35   12.240  4:543.40390
85  Simon LuckettHaarlem3.26.54minM45   12.236  4:543.40194
86  Erik Poppe (PR 3.03.05) Biggekerke3.27.06minM45   12.225  4:543.40192
87  Christoph De BeuleErtvelde3.27.11minM35   12.220  4:553.39192
88  Andy HuybensBeveren3.27.13minM35   12.218  4:553.39191
89  Kees Van der VlietRoosendaal3.27.41minM45   12.190  4:553.39188
90  Maris JacobsVelden3.27.41minM35   12.190  4:553.39188
91  Johan Ovaa (PR)Koudekerke3.27.58minM35   12.174  4:563.38186
92  Martin BatenKokcock, Kildare3.28.29minM45   12.143  4:563.37182
93  Gerard van EngelenburgVeenendaal3.29.12minM35   12.102  4:573.36177
94  Jack GoversBergen op Zoom3.29.19minM45   12.095  4:583.36177
95  Ronnie Mesu (PR)Middelburg3.29.29minM35   12.085  4:583.36175
96  Erwin van Schaik (PR 3.09.55) Middelburg3.29.52minM45   12.063  4:583.35173
97  Erik Kok (PR 2.59.48) Arnemuiden3.29.56minM45   12.060  4:593.35172
98  Gert-Jan Verbrugge (PR 2.58.36) Goes3.30.10minM45   12.046  4:593.35171
99  Leon de LangenBergschenhoek3.30.26minM45   12.031  4:593.34169
100  Wolter Vos (PR 3.10.06) Grijpskerke3.30.40minM45   12.018  5:003.34167
101  Jan Louws (PR 3.15.29) Middelburg3.30.45minM55   12.013  5:003.34167
102  Jurrit Szarafinski (PR 3.12.04) Middelburg3.31.12minM35   11.987  5:003.33164
103  Christiaan van Mourik (PR)Nieuw- en Sint Joosland3.32.01minM35   11.941  5:013.32158
104  Johan Karelse (PR 2.50.49) Heinkenszand3.32.14minM40   11.929  5:023.31157
105  Patrick van Iersel (PR 3.07.47) Goes3.32.21minM45   11.922  5:023.31156
106  Paola van Gilst (PR 3.09.15) Goes3.32.22minV40   11.921  5:023.31341
107  Niels Goud (debuut) Yerseke3.32.33minMse   11.911  5:023.31155
108  Erik Goossen (PR 2.39.56) Terneuzen3.32.44minM45   11.901  5:033.31154
109  Hans Verhaagen (PR 3.08.54) Goes3.33.04minM45   11.882  5:033.30151
110  Willem van de WeteringLexmond3.33.05minM45   11.881  5:033.30151
111  Jurgen De mitsWaarschoot3.33.45minM35   11.844  5:043.29147
112  Nienke KluftCastricum3.34.33minVse   11.800  5:053.28322
113  Corine SpaansEindhoven3.34.33minV35   11.800  5:053.28322
114  Frank van der MarkBilthoven3.34.39minM45   11.795  5:053.28141
115  Rene Ter MatenBarneveld3.34.40minM45   11.794  5:053.28141
116  Patrick van SchiltHalsteren3.34.43minM35   11.791  5:053.28141
117  Walter VermandelRillaar3.34.51minM45   11.784  5:063.27140
118  Jeroen Klink (PR 3.13.40) Bruinisse3.34.59minM45   11.776  5:063.27139
119  Jos den Hollander (PR 2.57.04) Goes3.35.04minM50   11.772  5:063.27139
120  Yvonne Moerland (PR 3.27.37) Yerseke3.35.08minV35   11.768  5:063.27317
121  Vital Timmermans (PR 3.32.16) Yerseke3.35.09minM45   11.767  5:063.27138
122  Arik BurghoutMeeuwen3.35.13minMse   11.763  5:063.27138
123  Michel SchoutenHilversum3.35.16minM35   11.761  5:063.27138
124  Martijn Blommaert (PR 2.59.51) Middelburg3.35.20minMse   11.757  5:063.27137
125  Bert de WitNIeuwerkerk aan den IJsse3.35.34minM35   11.744  5:073.26136
126  Gilles Geschiere (PR 3.13.02) Meliskerke3.35.40minM45   11.739  5:073.26135
127  Edward de Leng (PR 2.49.44) Koudekerke3.35.44minM50   11.735  5:073.26135
128  Rene Traas (PR 3.05.42) Kapelle-Biezelinge3.35.45minM45   11.734  5:073.26135
129  Grada BoschkerZelhem3.36.08minV35   11.714  5:073.25309
130  Mike BruceZoetermeer3.36.10minM35   11.712  5:073.25132
131  Patrick BruceMonster3.36.11minM45   11.711  5:073.25132
132  Pieter Goud (PR 3.26.33) Oostdijk3.36.11minM35   11.711  5:073.25132
133  Fred van Es (PR 3.15.26) Domburg3.36.27minM45   11.696  5:083.25130
134  Rens FokkerAlmere3.36.42minM45   11.683  5:083.25129
135  JaapJan Ritsema (PR 2.58.38) Middelburg3.36.44minM45   11.681  5:083.24129
136  Dick Saarloos (PR 3.19.28) Kapelle-Biezelinge3.36.51minM45   11.675  5:083.24128
137  Eric GuiljamKesteren3.37.02minM55   11.665  5:093.24127
138  Ed de GraafSpijkenisse3.37.06minM55   11.661  5:093.24126
139  Tonnie BosmanNieuw Heeten3.37.15minM55   11.653  5:093.24126
140  Arjan NomenStolwijk3.37.16minM35   11.653  5:093.24125
141  Martijn Kox (PR 3.02.09) Westdorpe3.37.28minM35   11.642  5:093.23124
142  Jochem Boschloo (PR 3.26.23) Koudekerke3.37.36minM35   11.635  5:093.23124
143  Michiel BrusseeArnhem3.37.51minM45   11.621  5:103.23122
144  Eric TimmerVaassen3.37.52minM45   11.620  5:103.23122
145  Annet van der Linde (PR 3.22.05) Nisse3.37.55minV45   11.618  5:103.23294
146  Endre Van de rooipannenAarle-Rixtel3.37.56minM45   11.617  5:103.23122
147  Peter Schouwenaar (PR 3.32.31) Koudekerke3.38.15minM45   11.600  5:103.22120
148  Stephan van EijkWaddinxveen3.38.38minM35   11.580  5:113.22118
149  Michel Lisseveld (PR 3.15.36) Scherpenisse3.38.47minM35   11.572  5:113.21117
150  Jan Braam (PR)Middelburg3.38.56minMse   11.564  5:113.21116
151  Bert BlomEllemeet3.39.26minM35   11.537  5:123.20113
152  Michel Ridderhof (PR 3.12.12) Middelburg3.39.40minM45   11.525  5:123.20112
153  Erik de Kraker (PR 3.18.02) Oost-Souburg3.39.42minM40   11.523  5:123.20112
154  Jörg SchienbeinLeichlingen3.39.47minM45   11.519  5:133.20111
155  Ruud ZijlmansRoosendaal3.40.02minM45   11.506  5:133.20110
156  Luc Van laenenRijkevorsel3.40.04minM35   11.504  5:133.20110
157  Martine Lust (PR 3.20.18) Brielle3.40.10minV45   11.499  5:133.19276
158  Manfred Scheiber (PR 3.26.53) Domburg3.40.10minM35   11.499  5:133.19109
159  Marloes de Haans-Heer Abtskerke3.40.47minVse   11.467  5:143.19272
160  Sjaak Brouwer (PR 2.53.31) Vlissingen3.40.47minM50   11.467  5:143.19106
161  Thorsten BroddaAachen3.41.06minM35   11.450  5:143.18104
162  Siebe van WaardeMiddelburg3.41.31minMse   11.429  5:153.17102
163  René van der LindeZeist3.41.32minM35   11.428  5:153.17102
164  Harmen SchotRotterdam3.41.40minMse   11.421  5:153.17101
165  Johan RodenburgMeppel3.41.59minM35   11.405  5:163.1799
166  Richard van de Wege (PR 3.14.49) Vlissingen3.42.02minM45   11.402  5:163.1799
167  Stevin-Jan van DuijnUtrecht3.42.06minM35   11.399  5:163.1799
168  Bas Groothedde (PR 3.14.46) Zierikzee3.42.31minM35   11.378  5:163.1697
169  Robert F Vroon (PR 3.08.55) Breskens3.42.31minM45   11.378  5:163.1697
170  Raymond ArnoldRoosendaal3.42.32minM45   11.377  5:163.1696
171  Nadine de WildeBrugg3.42.33minVse   11.376  5:163.16258
172  Martijn Hoosemans (PR 3.14.53) Vlissingen3.42.37minM35   11.372  5:173.1696
173  Jürgen Op de beeckMerksem3.42.37minM35   11.372  5:173.1696
174  Adriaan Wieles (PR 3.01.28) Terneuzen3.42.57minM45   11.355  5:173.1594
175  Rudy KapteinRotterdam3.43.01minM35   11.352  5:173.1594
176  Pascal Smits-Gravenhage3.43.12minM35   11.343  5:173.1593
177  Stefan Schrier (PR 3.06.46) Vlissingen3.43.58minMse   11.304  5:183.1489
178  Cees Dijkman (PR 3.21.13) Burgh-Haamstede3.44.01minM45   11.301  5:193.1489
179  Mark BuninghCapelle aan den IJssel3.44.06minM35   11.297  5:193.1489
180  Rob BrekelmansVught3.44.11minM45   11.293  5:193.1488
181  Harry Christiaanse (PR 3.25.17) Yerseke3.44.17minM55   11.288  5:193.1488
182  Michel SlabbekoornHeerle3.44.27minM35   11.280  5:193.1387
183  Vanessa HartmanBrielle3.44.33minV35   11.275  5:193.13243
184  Piet van Mourik (PR 3.06.31) Ouwerkerk3.44.33minM50   11.275  5:193.1386
185  Ramon van de Grift (PR 2.59.53) Vlissingen3.44.36minMse   11.272  5:193.1386
186  Sverre van GinnekenUtrecht3.44.46minMse   11.264  5:203.1385
187  Dirk Nerger-BaumgartChemnitz3.44.50minM55   11.260  5:203.1385
188  Tonnis van der Tuin (PR 3.24.19) Kattendijke3.44.58minM50   11.254  5:203.1384
189  Nico BogaardLeerdam3.45.04minM35   11.249  5:203.1284
190  Frans PliegerMaasland3.45.04minM55   11.249  5:203.1284
191  Percy van AsSchiedam3.45.30minM45   11.227  5:213.1282
192  Annelies PostemaRoosendaal3.46.30minV35   11.177  5:223.10229
193  Leon Loeve (PR 3.13.49) Burgh-Haamstede3.46.30minM40   11.177  5:223.1077
194  Michael MöllerSchwelm3.46.42minM45   11.168  5:223.1076
195  Tanja de BontMoerstraten3.46.54minV45   11.158  5:233.10227
196  Ricardo DamenLuyksgestel3.47.05minM35   11.149  5:233.1074
197  Philippe De RyckeZelzate3.47.10minM45   11.145  5:233.1074
198  Kristiaan MertensWuustwezel3.47.25minM45   11.132  5:233.0973
199  Detec Zeeland (PR 3.46.15) Vlissingen3.47.38minM35   11.122  5:243.0972
200  Jaap Karelses-Gravenhage3.47.39minM45   11.121  5:243.0972
201  Arjen Van DijkMiddelburg3.47.52minM35   11.110  5:243.0971
202  Gerrit BouhuisUtrecht3.48.09minM45   11.097  5:243.0870
203  Arnold de KromHalsteren3.48.15minM45   11.092  5:253.0869
204  Teun Heesterss-Gravenpolder3.48.15minMse   11.092  5:253.0869
205  Willem Brouwer (PR 3.37.54) Middelburg3.48.20minM65   11.088  5:253.0869
206  Sergio Baecke (PR 3.24.02) Middelburg3.48.37minM35   11.074  5:253.0868
207  Adri Baas (PR 3.30.29) Krabbendijke3.48.41minM45   11.071  5:253.0867
208  Daan VerkouterenNijmegen3.48.55minMse   11.059  5:263.0766
209  Wolter RoordaVoorthuizen3.48.55minM35   11.059  5:263.0766
210  Jan-Willem Roelse (PR 3.41.04) Middelburg3.49.00minMse   11.055  5:263.0766
211  Marlon Roels (PR 3.01.41) Terneuzen3.49.02minM45   11.054  5:263.0766
212  David HerringtonTervuren3.49.04minM45   11.052  5:263.0766
213  Laura TaylorGlen Allen3.49.16minVse   11.043  5:263.07210
214  Remco van Keeken (PR)s-Gravenpolder3.49.26minM45   11.035  5:263.0764
215  Tom Van WouweBerchem3.49.29minMse   11.032  5:263.0664
216  Jan KweekelHellevoetsluis3.49.35minM45   11.027  5:263.0664
217  Jaap Wouters (PR 3.09.22) Oostkapelle3.49.36minMse   11.027  5:263.0663
218  Reinier van Wouwe (PR 3.30.30) Serooskerke3.49.56minM55   11.011  5:273.0662
219  Anton Engels (PR 3.49.18) Middelburg3.50.08minM50   11.001  5:273.0661
220  Henk HartmanDalen3.50.09minM45   11.000  5:273.0661
221  Henk VermaasRotterdam3.50.14minM55   10.996  5:273.0561
222  Olof Hoogesteger (PR 3.24.21) Vlissingen3.50.27minM40   10.986  5:283.0560
223  Marco HeestermansRosmalen3.50.44minM45   10.972  5:283.0559
224  Kees de Rooij (PR 3.46.10) Yerseke3.50.56minMse   10.963  5:283.0558
225  Geert Waelput (PR 3.08.49) Koewacht3.51.03minM35   10.957  5:293.0458
226  Jens LierKoln3.51.17minM35   10.946  5:293.0457
227  Lion Baas (PR 3.04.55) Vlissingen3.51.35minM40   10.932  5:293.0455
228  Michel KoppejanNieuwerkerk ad IJssel3.51.37minM35   10.931  5:293.0455
229  Arthur Pouwelse (PR 3.25.41) Middelburg3.51.38minM55   10.930  5:293.0455
230  Joost GoedePurmerland3.51.44minM55   10.925  5:303.0355
231  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande3.51.51minM50   10.920  5:303.0354
232  Jonathan Boon (PR 3.41.34) Oost-Souburg3.51.56minM35   10.916  5:303.0354
233  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge3.52.11minM55   10.904  5:303.0353
234  Richard Jacobs (PR 3.44.18) Nieuw- en Sint Joosland3.52.38minMse   10.883  5:313.0251
235  Patrick van den Doel (PR 3.36.19) Goes3.52.42minMse   10.880  5:313.0251
236  Pjotr CoenenHoboken3.52.45minM35   10.877  5:313.0251
237  Leontien WaaijerDoorn3.52.49minV35   10.874  5:313.02187
238  Marcel Vervuurt (PR 3.26.58) Middelburg3.53.14minM35   10.855  5:323.0249
239  Ismaen Segers (PR 3.28.51) Hulst3.53.25minM35   10.846  5:323.0149
240  Marian ZonnevijlleHerten3.53.27minV35   10.845  5:323.01183
241  Gijsbert Elstgeest (PR 3.27.04) s-Heerenhoek3.53.31minM35   10.842  5:323.0148
242  Andy WiencekTremelo3.53.39minM35   10.835  5:323.0148
243  Jeroen KortenoevenSteenbergen3.53.47minM35   10.829  5:323.0147
244  Ivan ArctanderMoordrecht3.53.54minM45   10.824  5:333.0147
245  Andre VreekenHaarlem3.54.04minM45   10.816  5:333.0046
246  Bram van Keulen (PR 3.41.52) Meliskerke3.54.06minM45   10.815  5:333.0046
247  Erik Bolleman (PR 3.18.25) Axel3.54.07minM45   10.814  5:333.0046
248  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen3.54.20minM55   10.804  5:333.0045
249  Rob van 't Veen (PR 2.59.14) Goes3.54.21minM35   10.803  5:333.0045
250  Mattheo Moerland (PR 3.24.31) Oosterland3.54.22minMse   10.802  5:333.0045
251  Jessey KasandikromoTeteringen3.54.23minM35   10.802  5:333.0045
252  Koen BeukemaWaalre3.54.32minM35   10.795  5:333.0045
253  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Dordrecht3.54.37minM55   10.791  5:343.0044
254  Marcel van de Sommeijer (PR 3.24.15) Oost-Souburg3.54.44minM45   10.785  5:343.0044
255  Marc de Groote (PR 3.33.18) Middelburg3.54.47minM35   10.783  5:343.0044
256  Arjan Boot (PR 3.30.10) Kloetinge3.54.50minM40   10.781  5:342.9944
257  Theo TroostHellevoetsluis3.54.52minM45   10.779  5:342.9943
258  Martijn de Vries (PR 3.05.45) Middelburg3.54.56minM35   10.776  5:342.9943
259  Louis TronchetAlblasserdam3.54.57minM35   10.775  5:342.9943
260  Fitzgerald KruddeAlmere3.54.58minM45   10.775  5:342.9943
261  Wim JochemsLieren3.55.01minM45   10.772  5:342.9943
262  Patrick Vervaet (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.55.08minM40   10.767  5:342.9942
263  Reinier Spijk (PR)Goes3.55.09minM35   10.766  5:342.9942
264  Klaus AmtmannSolingen3.55.24minM35   10.755  5:352.9942
265  Henry WondergemVoorthuizen3.55.25minM45   10.754  5:352.9942
266  Joep Filius (debuut) Goes3.55.25minMse   10.754  5:352.9942
267  Hans DuijfCuijk3.55.29minM35   10.751  5:352.9941
268  Wim Van SteegVoorthuizen3.55.35minM45   10.747  5:352.9941
269  Sjaco de JongZwijndrecht3.55.39minM45   10.743  5:352.9841
270  Ron de WitObbicht3.55.46minM45   10.738  5:352.9840
271  Ronald Aarts (PR 3.16.13) Schore3.55.51minM55   10.734  5:352.9840
272  Wim de Feijter (PR 3.41.38) Terneuzen3.55.52minM45   10.734  5:352.9840
273  Theo de Macker (PR 3.39.10) Burgh-Haamstede3.56.00minM45   10.728  5:362.9840
274  Erik van Belle (PR 3.36.53) Vlissingen3.56.01minM45   10.727  5:362.9840
275  Marinus HoogendoornWerkendam3.56.04minM45   10.725  5:362.9839
276  Jelle Maljaars (PR 3.47.13) Oostkapelle3.56.05minMse   10.724  5:362.9839
277  Karin VerheijdenEindhoven3.56.09minV55   10.721  5:362.98166
278  Maurice Walhout (PR 3.26.33) Kapelle-Biezelinge3.56.13minMse   10.718  5:362.9839
279  Gerwin Zondervan (PR 3.36.05) Kapelle-Biezelinge3.56.14minM45   10.717  5:362.9839
280  Robert Carol (PR 3.15.57) Middelburg3.56.27minM50   10.707  5:362.9738
281  Eva HalbgewachsLüdenscheid3.56.33minV35   10.703  5:362.97164
282  Marcel van Delden (PR 3.19.18) Middelburg3.56.35minM50   10.701  5:362.9738
283  Cock GroenendaalNieuw-Vennep3.56.39minM45   10.698  5:372.9737
284  Marcel Drijdijk (PR 3.31.00) Heinkenszand3.56.52minMse   10.688  5:372.9737
285  Erwin van der Linde (PR 3.31.22) Vlissingen3.56.55minM35   10.686  5:372.9737
286  Bas de JongBergen op Zoom3.56.56minM55   10.685  5:372.9737
287  Casper Baas (PR 3.44.31) Goes3.56.57minM45   10.685  5:372.9737
288  Clemens MeulemanHengelo Ov3.57.01minM45   10.682  5:372.9736
289  Sven Rentmeester (debuut) s-Heerenhoek3.57.05minMse   10.679  5:372.9736
290  Jasper CommandeurDriebergen-Rijsenburg3.57.08minM35   10.676  5:372.9736
291  Marco DielemanSommelsdijk3.57.17minM45   10.670  5:372.9635
292  Roel WijnandsWilrijk3.57.18minM35   10.669  5:372.9635
293  Jan HuffmeijerBergen op Zoom3.57.24minM45   10.664  5:382.9635
294  Paul Johan de VoogdVlaardingen3.57.28minM35   10.661  5:382.9635
295  Patrick Giljam (PR 3.13.39) Zierikzee3.57.30minMse   10.660  5:382.9635
296  Jaap van der BokMiddelharnis3.57.42minM55   10.651  5:382.9634
297  Bram Kotvis (PR 3.28.55) Zierikzee3.57.45minM55   10.649  5:382.9634
298  Sjef Goris (PR 3.21.24) Middelburg3.57.56minM45   10.640  5:382.9633
299  Dennis SmitDeventer3.58.10minM35   10.630  5:392.9533
300  Remon Rijk (PR 3.11.12) Goes3.58.16minMse   10.625  5:392.9532
301  Luuk KoopmanBergen op Zoom3.58.18minM45   10.624  5:392.9532
302  Peter Belfroid (PR 3.27.22) Terneuzen3.58.21minM55   10.622  5:392.9532
303  Adrie Janse (PR 3.25.26) Arnemuiden3.58.27minM45   10.617  5:392.9532
304  Frank HuckeWuppertal3.58.29minM55   10.616  5:392.9532
305  Dick van der WiltRidderkerk3.58.34minM35   10.612  5:392.9532
306  Jesse MoelekerDomburg3.58.38minMse   10.609  5:392.9531
307  Peter van der HeijdenLiempde3.58.39minM35   10.608  5:392.9531
308  Jeroen KratzEindhoven3.58.45minM35   10.604  5:392.9531
309  Jasper van BommelRotterdam3.58.46minM35   10.603  5:402.9531
310  Coos DiepenbroekLent3.59.17minM55   10.580  5:402.9429
311  Stefan Van der Voorn (debuut) Zierikzee3.59.31minM35   10.570  5:412.9429
312  Margreet van ZijlGouda3.59.36minV35   10.566  5:412.94146
313  Jurjen Swiers (PR 3.20.13) Vlissingen3.59.41minM45   10.563  5:412.9328
314  Sabine de VriesSoest3.59.45minV45   10.560  5:412.93145
315  Bob WesterduijnSpijkenisse3.59.48minM55   10.558  5:412.9328
316  Pascal Eltink (PR 3.41.59) Vlissingen3.59.48minM45   10.558  5:412.9328
317  Richard BruijsAmersfoort3.59.56minM35   10.552  5:412.9328
318  Chris van BeemEindhoven3.59.59minM35   10.549  5:412.9328
319  Greg McIntyreLeefdaal4.00.01minM35   10.548  5:412.9327
320  Christian NottebohmWuppertal4.00.03minM35   10.547  5:412.9327
321  Marco van den Boogaard (PR)Goes4.00.04minM45   10.546  5:412.9327
322  Peter GuiljamNijkerkerveen4.00.07minMse   10.544  5:412.9327
323  Jan Guiljam (PR 2.48.44) Wemeldinge4.00.09minM55   10.542  5:412.9327
324  Michel Van den heuvelKoningshooikt4.00.10minM45   10.541  5:422.9327
325  Gerard van VeenVoorthuizen4.00.21minM35   10.533  5:422.9327
326  Richard SpijkersBerkel-Enschot4.00.21minM35   10.533  5:422.9327
327  Johnny WilleboerRoosendaal4.00.25minM35   10.530  5:422.9326
328  Arnold Eggink (PR 3.38.25) Gapinge4.00.26minM45   10.530  5:422.9226
329  Jan van Hoeve (PR 3.20.56) Oostburg4.00.27minM65   10.529  5:422.9226
330  Anna Mirecka (PR 3.47.56) Krabbendijke4.00.40minVse   10.520  5:422.92140
331  Jorien van de PolEde4.00.47minVse   10.514  5:422.92139
332  Jos Hoebeke (PR 3.34.32) Rilland4.00.49minM45   10.513  5:422.9225
333  Jan de GoedeLeiden4.00.53minM55   10.510  5:432.9225
334  Peter van Lit (PR 2.52.54) Middelburg4.01.03minM45   10.503  5:432.9225
335  PietJan Reijnierse (PR 3.36.07) Koudekerke4.01.15minM55   10.494  5:432.9224
336  Erik Vande WeijerVremde4.01.19minM45   10.491  5:432.9124
337  Marc GrosserBergisch Gladbach4.01.43minMse   10.474  5:442.9123
338  Julien van 't LevenRijswijk4.01.49minMse   10.470  5:442.9123
339  Erik BrandsemaMaurik4.01.50minM55   10.469  5:442.9123
340  Piet Posthuma (PR 3.21.18) Oost-Souburg4.01.57minM55   10.464  5:442.9122
341  Christoph DreuwStolberg4.02.13minM35   10.452  5:442.9022
342  Thorsten KreutzerKelmis4.02.13minM35   10.452  5:442.9022
343  Marike Brusket (PR 3.42.34) Wilhelminadorp4.02.16minV45   10.450  5:442.90131
344  Adri Koole (PR 3.04.31) Serooskerke4.02.20minM65   10.447  5:452.9021
345  Bert den HartogRijswijk4.02.51minM45   10.425  5:452.9020
346  Thomas GrossSchleiden4.02.51minM45   10.425  5:452.9020
347  Antoon UijtdehaagNispen4.02.59minM45   10.419  5:462.8920
348  Bram CalleHeveadorp4.02.59minMse   10.419  5:462.8920
349  Jan van GentOud-Beijerland4.03.04minM55   10.416  5:462.8920
350  Harry van DorstBergen op Zoom4.03.14minM35   10.409  5:462.8919
351  Udo GroßSchleiden4.03.15minM45   10.408  5:462.8919
352  Andries MandemakersGroot-Ammers4.03.28minMse   10.399  5:462.8919
353  Johan van den EertweghVenlo4.03.30minM45   10.397  5:462.8919
354  Jan HermkesVelden4.03.32minM45   10.396  5:462.8919
355  Arend van WijkHattem4.03.41minMse   10.389  5:472.8918
356  Ray Cornips (PR 3.35.31) Zuidzande4.03.54minM45   10.380  5:472.8818
357  Rudy van GevenTegelen4.03.59minV35   10.377  5:472.88122
358  Kenneth AltingOisterwijk4.04.05minM35   10.372  5:472.8817
359  Jörg Michael FritschNeukirchen-Vluyn4.04.06minM35   10.372  5:472.8817
360  Alexander HesseNiederkrüchten4.04.18minMse   10.363  5:472.8817
361  Corne Nieuwkerk (PR 3.49.51) Koudekerke4.04.26minM35   10.357  5:482.8817
362  Maus DielemanUtrecht4.04.26minM65   10.357  5:482.8817
363  Remco van der VeldenSchiedam4.04.30minM45   10.355  5:482.8816
364  Karin NieuwenhuisTegelen4.04.36minV35   10.350  5:482.88119
365  Ralph MüllerMonheim4.04.42minM45   10.346  5:482.8716
366  Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03) Goes4.04.51minM35   10.340  5:482.8716
367  Wendel RöntgenAmsterdam4.04.53minM35   10.338  5:482.8716
368  Marc van Iwaarden (PR 3.36.24) Aardenburg4.04.55minM45   10.337  5:482.8716
369  Merijn TrommarEindhoven4.04.56minM35   10.336  5:482.8716
370  Maarten van der PlasKatwijk4.05.08minM35   10.328  5:492.8715
371  Marcel Van Luik (PR 3.32.37) Terneuzen4.05.11minM35   10.326  5:492.8715
372  Peter Wilbrink (PR 3.29.11) Zierikzee4.05.19minM55   10.320  5:492.8715
373  Jeroen de JongDelft4.05.19minM35   10.320  5:492.8715
374  Maikel PropHoogerheide4.05.20minMse   10.319  5:492.8715
375  Klaas PolBarneveld4.05.22minM55   10.318  5:492.8715
376  Michel Sinke (PR 3.41.03) Middelburg4.05.26minM40   10.315  5:492.8715
377  Hessel SchoonderwoerdGoirle4.05.30minM45   10.312  5:492.8614
378  Yves De waele (PR 3.37.44) Axel4.05.32minM35   10.311  5:492.8614
379  Andreas PielBurscheid4.05.34minM35   10.310  5:492.8614
380  Michel Van der WeijGroot-Ammers4.05.34minM35   10.310  5:492.8614
381  Mark LandmanBerkel en Rodenrijs4.05.36minM35   10.308  5:492.8614
382  Hans RoodhorstKrimpen aan den IJssel4.05.39minM45   10.306  5:492.8614
383  René Florussen (PR 3.43.09) Terneuzen4.05.44minM45   10.303  5:492.8614
384  Darius Bargis-Gravenhage4.05.56minM45   10.294  5:502.8614
385  Harm KuipersHaarlem4.06.01minM45   10.291  5:502.8613
386  Joost VerwerHelmond4.06.07minM45   10.287  5:502.8613
387  Jan Willem Rietberg (PR 3.12.13) Oost-Souburg4.06.16minMse   10.280  5:502.8613
388  Marcel SijbrandijIJsselstein Ut4.06.17minM45   10.280  5:502.8613
389  Bauke van Dorst (PR 3.49.21) Middelburg4.06.18minMse   10.279  5:502.8613
390  Rogier TaalZwijndrecht4.06.25minM35   10.274  5:502.8513
391  Bas van Hoeve (debuut) Vlissingen4.06.26minMse   10.273  5:502.8513
392  Ada Geuze (PR 3.12.11) Middelburg4.06.36minVse   10.266  5:512.85109
393  Nick Paulusse (PR 3.33.56) Oost-Souburg4.06.47minM45   10.259  5:512.8512
394  Henk GuiseRoosendaal4.06.51minM45   10.256  5:512.8512
395  Rien BastiaansenRucphen4.06.52minM55   10.255  5:512.8512
396  Peggy Ten HoopenRijswijk4.06.55minV35   10.253  5:512.85107
397  Hans-Peter Van den AkkerGorinchem4.07.10minM45   10.243  5:512.8511
398  Inga FreckmannIserlohn4.07.21minV35   10.235  5:522.84105
399  Joris VerheyenPeer4.07.23minM35   10.234  5:522.8411
400  Patricio ConnerRotterdam4.07.29minM45   10.230  5:522.8411
401  Sander VerschoorGroot-Ammers4.07.34minM35   10.226  5:522.8411
402  Nico van den BOSPapendrecht4.07.39minM55   10.223  5:522.8410
403  Christiaan BleakerBiggekerke4.07.45minMse   10.219  5:522.8410
404  Jeroen HanslerCapelle aan den IJssel4.07.45minM45   10.219  5:522.8410
405  Simon van HouwelingenRijswijk4.07.46minM45   10.218  5:522.8410
406  Andre Meijers (PR 3.45.30) Hoedekenskerke4.07.50minM45   10.215  5:522.8410
407  Wim Dingemanse (PR 3.06.11) Grijpskerke4.07.51minM55   10.215  5:522.8410
408  Johan de Wolf (PR 3.30.38) Vlissingen4.08.02minM50   10.207  5:532.8410
409  David Pieters (PR 3.37.33) Oostburg4.08.02minMse   10.207  5:532.8410
410  Nicky Aalders (PR 3.49.51) s-Heer Hendrikskinderen4.08.03minMse   10.206  5:532.8410
411  Julius AmtmannSolingen4.08.21minMse   10.194  5:532.839
412  Marius Boonman (PR 3.41.25) Heinkenszand4.08.28minMse   10.189  5:532.839
413  Leon GoorDordrecht4.08.32minM55   10.187  5:532.839
414  Aschwin van den Abeele (PR 3.23.01) Zuiddorpe4.08.35minM35   10.185  5:532.839
415  Maarten Pouwelse (PR 3.35.32) Westkapelle4.08.40minM55   10.181  5:542.839
416  Thijs van 't Hult Harde4.08.44minM35   10.178  5:542.839
417  Martin Steindls-Gravenhage4.08.47minM45   10.176  5:542.839
418  Arthur Van Aartsen (PR 3.18.18) Middelburg4.08.51minM40   10.174  5:542.839
419  Jan HeshofSteenbergen4.08.57minM45   10.170  5:542.828
420  Hans-Jan Rijberings-Gravenhage4.09.01minM35   10.167  5:542.828
421  Jan Bostelaar (PR 3.11.56) Westkapelle4.09.06minM65   10.163  5:542.828
422  Peter van BeeckEtten-Leur4.09.06minM45   10.163  5:542.828
423  Bart van Noorden (PR 3.20.58) Yerseke4.09.10minM45   10.161  5:542.828
424  Hans VanstalleBrecht4.09.19minM35   10.155  5:552.828
425  Bert Aalbers (PR 3.49.06) Vlissingen4.09.19minM45   10.155  5:552.828
426  Peter WitloxHaaren4.09.22minM55   10.153  5:552.828
427  Richard Leijnse (PR 3.52.22) Middelburg4.09.27minM45   10.149  5:552.828
428  Danmar Dees (PR 3.27.51) Goes4.09.30minM45   10.147  5:552.828
429  Margreet Ten HaveDriebergen-Rijsenburg4.09.47minV45   10.136  5:552.8294
430  Kees van den Griek (PR 3.45.34) Kruiningen4.09.48minM45   10.135  5:552.827
431  Frans CoolsWesterlo4.09.51minM55   10.133  5:552.817
432  Mark BruursRijen4.09.53minM35   10.132  5:552.817
433  Alexandre PellerinEindhoven4.09.53minMse   10.132  5:552.817
434  Erik TempelaarsBerkel en Rodenrijs4.09.53minM35   10.132  5:552.817
435  Aarnout Huibregtse (PR 3.42.12) Westkapelle4.09.54minM55   10.131  5:552.817
436  Marijn Grootjans (PR 3.39.17) Westkapelle4.09.54minMse   10.131  5:552.817
437  Marijn Huibregtsen (PR 3.55.23) Westkapelle4.09.57minMse   10.129  5:552.817
438  Jan te BrakeAalten4.09.58minM45   10.128  5:552.817
439  Maurice TwigtRotterdam4.10.00minM35   10.127  5:552.817
440  JanHendrik WoltersApeldoorn4.10.05minM45   10.123  5:562.817
441  Bart TreurnietEnschede4.10.12minMse   10.119  5:562.817
442  David Kaljouw (PR 3.35.00) Koudekerke4.10.13minMse   10.118  5:562.817
443  Johan Treurniet (PR 3.47.19) Middelburg4.10.13minM45   10.118  5:562.817
444  Joost de RijkMontfoort4.10.16minM35   10.116  5:562.817
445  Bart van SchiltMeer4.10.20minM35   10.113  5:562.816
446  Brigitte Verhelst-MoonenRosmalen4.10.21minV35   10.113  5:562.8191
447  Ramon de Jonge (debuut) Heinkenszand4.10.26minM35   10.109  5:562.816
448  Bert LemmensHerten4.10.27minM55   10.109  5:562.816
449  Timo DerriksVlissingen4.10.36minMse   10.103  5:562.816
450  Hans GeuzingeEmmen4.10.40minM45   10.100  5:562.816
451  Jesper de GrootAmersfoort4.10.47minMse   10.095  5:572.806
452  Frans Daalman (PR 3.32.26) Breskens4.10.59minM55   10.087  5:572.806
453  Robbert MijerOostvoorne4.11.04minMse   10.084  5:572.805
454  Imre KouwMaastricht4.11.13minVse   10.078  5:572.8088
455  Richard Koops (PR 3.44.46) Domburg4.11.13minMse   10.078  5:572.805
456  Sander van der AarsenOudenbosch4.11.15minMse   10.076  5:572.805
457  Augüsta Van HoogdalemVlaardingen4.11.26minV35   10.069  5:582.8087
458  Ben SchellNoordwijk4.11.26minM55   10.069  5:582.805
459  Cris SimonsHaaren4.11.57minM45   10.048  5:582.794
460  Robin Jonkers (PR 3.27.39) Tholen4.12.17minMse   10.035  5:592.794
461  Ingrid BaggermanBleiswijk4.12.21minV45   10.032  5:592.7983
462  Etienne Kouijzer (PR 3.37.39) Hulst4.12.22minM45   10.032  5:592.794
463  Jan-Pieter de KloetBennekom4.12.23minMse   10.031  5:592.794
464  Leon Bal (PR 3.31.49) Bruinisse4.12.35minM35   10.023  5:592.784
465  Angelo Delforge (PR 3.07.16) Hulst4.12.40minM35   10.020  5:592.784
466  Jan Ijzelenberg (PR 4.12.11) Oosterland4.12.40minMse   10.020  5:592.784
467  Peter HoncoopRijen4.12.43minM45   10.018  5:592.784
468  Gwen AndewegRosmalen4.12.46minV55   10.016  5:592.7881
469  Dennis But (PR 3.25.24) Middelburg4.12.55minM45   10.010  6:002.783
470  Andreas HolzapfelDreieich4.13.01minM35   10.006  6:002.783
471  Erich van DonHank4.13.03minM45   10.005  6:002.783
472  Dick DrexhageBussum4.13.08minM55   10.001  6:002.783
473  Rob KosterRotterdam4.13.18minM55   9.995  6:002.783
474  Richard de Vlieger (PR 4.12.52) Lewedorp4.13.20minM45   9.994  6:002.783
475  Cor van der BlomBergschenhoek4.13.26minM55   9.990  6:002.773
476  Seth Dijkstra (PR 3.29.16) Middelburg4.13.27minM45   9.989  6:002.773
477  Sonja BoogaardClinge4.13.30minV35   9.987  6:002.7778
478  Mette KramerOegstgeest4.13.35minVse   9.984  6:012.7778
479  Henry Van WilligenMaassluis4.13.36minM45   9.983  6:012.773
480  Dick BaggermanBleiswijk4.13.39minM55   9.981  6:012.773
481  Bianca de BreijRotterdam4.13.41minV35   9.980  6:012.7777
482  Gert Kooiman (PR 3.41.59) Middelburg4.13.46minM55   9.976  6:012.773
483  Gerwin GuichelaarDelft4.13.47minM35   9.976  6:012.773
484  Marco GoordenRoosendaal4.14.12minM45   9.959  6:012.772
485  Daniel GardingKaarst4.14.16minM35   9.957  6:022.772
486  Anne RindtSon en Breugel4.14.17minV55   9.956  6:022.7775
487  Ralf WolteringErkrath4.14.17minM35   9.956  6:022.772
488  Peter Koster (PR 3.55.37) Krabbendijke4.14.18minM35   9.956  6:022.772
489  Leen Meijers (PR 4.03.58) Veere4.14.29minM55   9.948  6:022.762
490  Henk-Jan Joosse (PR 3.26.21) Arnemuiden4.14.43minM50   9.939  6:022.762
491  Alexander Elfrink (PR 3.44.23) Breskens4.14.46minM35   9.937  6:022.762
492  Niek van Belzen (PR 3.26.26) Middelburg4.14.49minM45   9.935  6:022.762
493  Miranda w LouwsZoutelande4.14.55minV45   9.931  6:022.7672
494  André StruijkDen Helder4.14.59minM45   9.929  6:032.762
495  Alwin OerlemansWoerden4.15.05minM45   9.925  6:032.762
496  Jeroen Brouwer (PR 3.55.21) Borssele4.15.12minM35   9.920  6:032.762
497  Laus de Ridder (PR 3.32.15) Vlissingen4.15.15minM55   9.919  6:032.762
498  Bianca van Aartsen (PR 3.43.29) Middelburg4.15.15minVse   9.919  6:032.7671
499  René Harinck (PR 3.59.12) Oost-Souburg4.15.18minM45   9.917  6:032.752
500  Wim WuestenenkCreil4.15.21minM55   9.915  6:032.752
501  Emmanuel PellerinCampbon4.15.25minMse   9.912  6:032.751
502  Peter ZwartAmsterdam4.15.29minM55   9.909  6:032.751
503  Geert Jan Jobse (PR 3.47.59) Vlissingen4.15.38minM45   9.904  6:042.751
504  Mark BoonmanBreda4.15.40minMse   9.902  6:042.751
505  Wendi LinkeVinkel4.15.46minV35   9.898  6:042.7569
506  Jean-Paul WestdijkLeusden4.15.49minM45   9.897  6:042.751
507  Rob AgterbergVenlo4.16.03minM45   9.888  6:042.751
508  Sander Pleijte (PR 3.56.25) Nisse4.16.07minMse   9.885  6:042.751
509  Huibert LucasAlblasserdam4.16.32minM35   9.869  6:052.741
510  Silvia TreurMijdrecht4.16.56minV45   9.854  6:052.7464
511  Henk KasbergenMoordrecht4.17.07minM45   9.847  6:062.741
512  Frans HettemaWijchen4.17.10minM55   9.845  6:062.731
513  Jan VeningaHaarlem4.17.16minMse   9.841  6:062.73-
514  Mark PrinsDordrecht4.17.39minM45   9.826  6:062.73-
515  Richard van de Velde (debuut) Poortvliet4.17.40minMse   9.825  6:062.73-
516  Dennis OosterhuisDeventer4.17.43minM35   9.824  6:062.73-
517  Sandra Joziasse (PR 3.50.56) Vlissingen4.17.46minV35   9.822  6:072.7361
518  Wim Besuijen (PR 2.37.59) Middelburg4.17.48minM60   9.820  6:072.73-
519  Jos BerbenVenlo4.17.48minM55   9.820  6:072.73-
520  Rene Oomen (debuut) Sirjansland4.17.48minM45   9.820  6:072.73-
521  Hanny Hendriks MullerCrissier4.17.54minV45   9.817  6:072.7361
522  Ron BIemansHoeven4.18.21minM55   9.799  6:072.72-
523  Chris Melse (PR 4.17.12) Middelburg4.18.27minM55   9.796  6:082.72-
524  Joost van der ZandeSteenbergen4.18.36minMse   9.790  6:082.72-
525  Sjaak LugtenburgAlblasserdam4.18.50minM35   9.781  6:082.72-
526  Dennis Heilbron (PR 3.12.14) Sint-Maartensdijk4.18.57minM35   9.777  6:082.72-
527  Ferdy OerlemansSteenbergen4.18.57minM45   9.777  6:082.72-
528  Jos TorremansVosselaar4.18.58minM55   9.776  6:082.72-
529  Paul de Bruijckere (PR 3.42.24) Oostburg4.19.01minM55   9.774  6:082.72-
530  Steven Stroo (PR 3.47.31) Middelburg4.19.03minMse   9.773  6:082.71-
531  Lawrence van den BerghePoortugaal4.19.30minM35   9.756  6:092.71-
532  Piet van KriekenHardinxveld-Giessendam4.19.33minM55   9.754  6:092.71-
533  Markus KierMönchengladbach4.20.11minM45   9.730  6:102.70-
534  Davy BouchetPin4.20.18minMse   9.726  6:102.70-
535  Rob Jongeneel (PR 3.56.50) Middelburg4.20.23minM50   9.723  6:102.70-
536  Petra KerkhoveAmsterdam4.20.25minV35   9.722  6:102.7052
537  Hans OsterholtVoorburg4.20.30minM45   9.719  6:102.70-
538  Adriaan RijkaartHazerswoude-Dorp4.20.30minMse   9.719  6:102.70-
539  Tim HoogerdijkHazerswoude-Dorp4.20.30minMse   9.719  6:102.70-
540  Richard OomenBest4.20.38minM35   9.714  6:112.70-
541  Ruud LautenslagerRotterdam4.20.45minM55   9.709  6:112.70-
542  Patrick Pielaat (PR 3.47.14) Terneuzen4.20.47minM45   9.708  6:112.70-
543  Patrick SturkenboomBoxtel4.20.51minM35   9.706  6:112.70-
544  Mark den Hollander (PR 4.19.48) Veere4.20.52minMse   9.705  6:112.70-
545  Carl van Dijk (PR 3.47.22) Kapelle-Biezelinge4.20.55minMse   9.703  6:112.70-
546  Adri JelierVoorthuizen4.21.00minM35   9.700  6:112.69-
547  Simon de Clerck (PR 2.58.17) Nieuwvliet4.21.08minM35   9.695  6:112.69-
548  Marco VinkRotterdam4.21.08minM35   9.695  6:112.69-
549  Bouman BoumanWaardhuizen4.21.09minM45   9.694  6:112.69-
550  Maarten Tanis (PR 4.17.20) Serooskerke4.21.11minMse   9.693  6:112.69-
551  Alexander DoornAmersfoort4.21.11minM35   9.693  6:112.69-
552  Lars van ZwietenRotterdam4.21.12minM35   9.693  6:112.69-
553  Yves SchockaertZele4.21.24minMse   9.685  6:122.69-
554  Thomas ScholzNiederkruechten4.21.46minM45   9.672  6:122.69-
555  Raoul Beuns (PR 3.48.32) Goes4.21.47minM35   9.671  6:122.69-
556  Patrick van de Putte (PR 3.30.26) Vrouwenpolder4.21.48minMse   9.670  6:122.69-
557  Koen Gideonse (PR 3.54.02) Vrouwenpolder4.21.59minMse   9.664  6:132.68-
558  Merijn Hooftman (PR 4.06.28) Goes4.22.02minM35   9.662  6:132.68-
559  Annelies ClausAntwerpen4.22.19minV35   9.651  6:132.6846
560  Jan-Willem SiesParijs4.22.20minM45   9.651  6:132.68-
561  Rob Van der Beijl (PR 3.47.00) Bruinisse4.22.21minM50   9.650  6:132.68-
562  Robert Goedhart (PR 4.06.03) Koudekerke4.22.25minM45   9.648  6:132.68-
563  Jeroen Van der Schelde (PR 3.59.36) Oost-Souburg4.22.25minM35   9.648  6:132.68-
564  Rogier SanderMiddelburg4.22.28minM45   9.646  6:132.68-
565  Peter SchiffelsLangsur4.22.29minM35   9.645  6:132.68-
566  Michele FeolaMertert4.22.29minM45   9.645  6:132.68-
567  Vincent lange (PR 3.45.44) Middelburg4.22.32minM35   9.643  6:132.68-
568  Cindy den Hollander (PR 3.53.51) Oost-Souburg4.22.39minV35   9.639  6:132.6845
569  Ronny Dekker (PR 3.27.55) Meliskerke4.22.47minMse   9.634  6:142.68-
570  Marc Overeem (PR 3.35.58) Middelburg4.22.47minM45   9.634  6:142.68-
571  Peter WiersmaSteenbergen4.22.53minM35   9.631  6:142.68-
572  Johan de Vlieger (PR 2.29.07) Vlissingen4.22.57minM55   9.628  6:142.67-
573  Sander klapVlissingen4.23.07minM35   9.622  6:142.67-
574  Armand WelschLangsur4.23.11minM45   9.620  6:142.67-
575  Pieter BauwensGent4.23.12minM45   9.619  6:142.67-
576  Mels KroonDriebergen-Rijsenburg4.23.14minM35   9.618  6:142.67-
577  Bastian BergKöln4.23.16minMse   9.616  6:142.67-
578  Ronald Dekker (PR 4.05.30) Kapelle-Biezelinge4.23.16minM35   9.616  6:142.67-
579  Wim WillemsBassevelde4.23.18minM35   9.615  6:142.67-
580  Martijn KoorneefLekkerkerk4.23.19minMse   9.615  6:142.67-
581  Rebecca van Winkelhof (PR)Middelburg4.23.21minVse   9.613  6:142.6742
582  Tim van PeltAmsterdam4.23.23minMse   9.612  6:152.67-
583  Michel Oude EssinkNieuwerkerk ad IJssel4.23.24minM45   9.612  6:152.67-
584  Anna BukowinskaNoordwijkerhut4.23.28minV45   9.609  6:152.6742
585  Mark Van der Kooij (PR 3.00.53) s-Heer Abtskerke4.23.56minM35   9.592  6:152.66-
586  Wilco VerkuijlenLiempde4.23.59minM45   9.590  6:152.66-
587  Linda VermeulenVlaardingen4.24.00minV55   9.590  6:152.6641
588  Arnold HaakmanHoogezand4.24.04minM45   9.587  6:152.66-
589  Tom NijlandBorculo4.24.06minM45   9.586  6:162.66-
590  Hanneke Vliet VlielandBergschenhoek4.24.08minV45   9.585  6:162.6640
591  MARKO van der VoortBerkel en Rodenrijs4.24.08minM45   9.585  6:162.66-
592  Rob Maat (PR 4.02.11) Goes4.24.22minM45   9.576  6:162.66-
593  Kees van OosterhoutZoetermeer4.24.30minM55   9.572  6:162.66-
594  Stefan Mesu (PR 3.42.43) Kapelle-Biezelinge4.24.33minM35   9.570  6:162.66-
595  Marco PetersHellevoetsluis4.24.41minM45   9.565  6:162.66-
596  Frank Schoonwater (PR 3.38.43) Vlissingen4.24.43minM45   9.564  6:162.66-
597  Ronald Dees (PR 3.48.31) Vlissingen4.24.52minM45   9.558  6:172.66-
598  Stefan KrischerLangerwehe4.24.52minM35   9.558  6:172.66-
599  Daniela OsterholtLangerwehe4.24.53minVse   9.558  6:172.6538
600  Mark CapiteinRotterdam4.24.57minM35   9.555  6:172.65-
601  Jos Janse (PR 3.31.13) Middelburg4.25.07minM45   9.549  6:172.65-
602  Twan Timmermans (PR 3.45.38) Hoofdplaat4.25.09minM45   9.548  6:172.65-
603  Martin MolenaarNieuwerkerk ad IJssel4.25.18minM45   9.543  6:172.65-
604  Richard Klap (PR 4.12.07) Goes4.25.35minM45   9.533  6:182.65-
605  Hans van KrimpenRotterdam4.25.42minM45   9.528  6:182.65-
606  Rene KantRijswijk4.25.50minM45   9.524  6:182.65-
607  Remon Van de Gruiter (debuut) Grijpskerke4.26.00minMse   9.518  6:182.64-
608  Frank Sprengers (PR 4.14.50) Wolphaartsdijk4.26.03minM35   9.516  6:182.64-
609  Meino BoonZwijndrecht4.26.06minM35   9.514  6:182.64-
610  Jeroen de Vries (PR 4.09.07) IJzendijke4.26.10minM40   9.512  6:182.64-
611  Vinciane RicailleChiny4.26.14minV45   9.509  6:192.6434
612  Ronald van Hercules (PR 3.51.40) Serooskerke4.26.15minM55   9.509  6:192.64-
613  Marcel StamVlaardingen4.26.15minM45   9.509  6:192.64-
614  Kirsten NienhuisOosterwolde Fr4.26.17minVse   9.508  6:192.6434
615  Jeroen van 't VerlaatSPijkenisse4.26.20minM45   9.506  6:192.64-
616  Volker GierlingBrüggen4.26.23minM45   9.504  6:192.64-
617  Stefan Feleus (PR 4.09.14) Westkapelle4.26.23minM40   9.504  6:192.64-
618  Han MathijssenHaaren4.26.27minM45   9.502  6:192.64-
619  Eric SchneiderLeubsdorf4.26.35minM45   9.497  6:192.64-
620  Jan DemeulenaereKontich4.26.42minM35   9.493  6:192.64-
621  Dik KokRotterdam4.26.51minM45   9.487  6:192.64-
622  Bert de Vos (PR 3.54.46) Zierikzee4.26.58minMse   9.483  6:202.63-
623  Lizo Koppejan (PR 4.07.59) Arnemuiden4.27.11minM45   9.476  6:202.63-
624  Dave WisseMiddelburg4.27.12minM35   9.475  6:202.63-
625  Derek BrasOostakker4.27.13minM35   9.474  6:202.63-
626  Ad Tres (PR)Wilhelminadorp4.27.22minM55   9.469  6:202.63-
627  John Provoost (PR 3.59.35) Domburg4.27.46minM45   9.455  6:212.63-
628  Henk van der Poel (PR 3.17.37) Westkapelle4.27.49minM60   9.453  6:212.63-
629  Chris Dek (PR 3.49.26) Kapelle-Biezelinge4.27.54minMse   9.450  6:212.63-
630  Gil CeulemansMortsel4.28.12minMse   9.440  6:212.62-
631  Morien Janse (PR 4.07.46) Domburg4.28.14minV35   9.438  6:212.6229
632  Marc van MeursGroenlo4.28.36minMse   9.426  6:222.62-
633  Kaj VosVenlo4.28.38minMse   9.424  6:222.62-
634  Marco MuschDordrecht4.28.41minM45   9.423  6:222.62-
635  Kristof CassiersAntwerpen4.28.45minM35   9.420  6:222.62-
636  Mariëlle van der ZwaanDen Haag4.29.06minVse   9.408  6:232.6127
637  Pieter de Gaaij (PR 4.26.16) Middelburg4.29.09minM55   9.406  6:232.61-
638  Sem De Paauw (PR 4.01.57) Middelburg4.29.09minMse   9.406  6:232.61-
639  Tom RozenburgVijfhuizen4.29.17minM35   9.402  6:232.61-
640  Martijn Fraanje (debuut) Wemeldinge4.29.20minMse   9.400  6:232.61-
641  Paul TimmersRoosendaal4.29.27minM35   9.396  6:232.61-
642  Betty van ZoelenHaarlem4.29.36minV45   9.391  6:232.6126
643  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle4.29.44minM65   9.386  6:242.61-
644  Kees VerheulDordrecht4.29.46minM55   9.385  6:242.61-
645  Ramon HobeGroenlo4.29.47minM35   9.384  6:242.61-
646  Jonathan DemulderHoboken4.29.54minM35   9.380  6:242.61-
647  John van EenennaamPalma de Mallorca4.30.00minM45   9.377  6:242.60-
648  Peter KorzeliusHuizen4.30.15minM55   9.368  6:242.60-
649  Rene Van der KleijZuidland4.30.18minM35   9.366  6:242.60-
650  Maikel RoodenrijsRotterdam4.30.20minM35   9.365  6:242.60-
651  Bastiaan de LeeuwAlkmaar4.30.31minM35   9.359  6:252.60-
652  Heinz-Willi LeursGeldern4.30.37minM55   9.355  6:252.60-
653  Andre JansenAbbenbroek4.30.39minM55   9.354  6:252.60-
654  Leentje MattheysesHoboken4.30.47minV55   9.350  6:252.6023
655  Marcel Moerland (PR 3.32.29) Krabbendijke4.30.47minMse   9.350  6:252.60-
656  Edwin MerschCapelle aan den IJssel4.30.48minM45   9.349  6:252.60-
657  Toon van Meel (PR 4.01.16) Goes4.30.49minM55   9.348  6:252.60-
658  Steven van de VeireRotterdam4.30.52minM35   9.347  6:252.60-
659  Annikki Isabel SchweihofeChemnitz4.31.01minVse   9.341  6:252.5922
660  Anne van Eijzeren (debuut) Borssele4.31.01minVse   9.341  6:252.5922
661  Joost Boonman (PR 4.24.39) Yerseke4.31.01minM50   9.341  6:252.59-
662  Patrick KarremansSteenbergen4.31.10minM35   9.336  6:262.59-
663  Rein EijlersPijnacker4.31.16minMse   9.333  6:262.59-
664  Stefan Rook (PR)Vlissingen4.31.27minM35   9.327  6:262.59-
665  Paul de Bruijn (PR)Vlissingen4.31.34minM35   9.323  6:262.59-
666  Hans CrulRoosendaal4.31.35minM55   9.322  6:262.59-
667  Rita VerhageMiddelharnis4.31.37minV45   9.321  6:262.5921
668  Willy HeijnenDalen4.31.41minM45   9.319  6:262.59-
669  Wanlin FranckNeufchâteau4.31.56minM45   9.310  6:272.59-
670  Monique BrandPijnacker4.32.00minV35   9.308  6:272.5920
671  Patrick Stokx (PR)Heinkenszand4.32.11minM45   9.301  6:272.58-
672  Walter de BruijnMoordrecht4.32.16minM35   9.299  6:272.58-
673  Leonard van den HoutenIJsselstein Ut4.32.17minM45   9.298  6:272.58-
674  Jürgen MelzerAachen4.32.23minM45   9.295  6:272.58-
675  Esther SweerisRockanje4.32.35minV45   9.288  6:282.5819
676  Hans VermeerMaasland4.32.36minM45   9.287  6:282.58-
677  Wim den OtterBarendrecht4.32.41minM55   9.284  6:282.58-
678  Paul Constandse (PR 4.08.59) Middelburg4.32.42minM35   9.284  6:282.58-
679  Alex De JongRotterdam4.32.45minM35   9.282  6:282.58-
680  Rob BroerenSchiedam4.32.45minM55   9.282  6:282.58-
681  John Peter KuntzPapendrecht4.32.54minM45   9.277  6:282.58-
682  Herman CostermansEssen4.33.02minM65   9.272  6:282.58-
683  Pieter MaasEspel4.33.06minM55   9.270  6:282.58-
684  Walther de Block (PR 4.10.34) Hulst4.33.21minM45   9.262  6:292.57-
685  Arjen Houmes (PR 3.57.43) Westkapelle4.33.26minM45   9.259  6:292.57-
686  Ronald HuismanBoskoop4.33.31minM35   9.256  6:292.57-
687  Eelke de Jong (PR 4.00.24) Middelburg4.33.40minM35   9.251  6:292.57-
688  Anne van Houwelingen (PR 4.31.34) Middelburg4.33.57minV45   9.241  6:302.5716
689  Jan VandeputteLoenhout4.33.58minMse   9.241  6:302.57-
690  Kaj De VriesDelft4.34.01minM35   9.239  6:302.57-
691  Jan Kaan (PR 4.04.29) Rilland4.34.36minM55   9.220  6:302.56-
692  Nelleke Bosscha (PR 3.40.16) Vlissingen4.34.37minV35   9.219  6:302.5615
693  Sander Janse (PR 3.54.58) MIddelburg4.34.55minM45   9.209  6:312.56-
694  Claudia van Sighem (PR 4.06.06) Westkapelle4.34.56minV45   9.208  6:312.5614
695  Martin van OordtBodegraven4.34.56minM45   9.208  6:312.56-
696  Wim Flipse (PR 3.16.45) Terneuzen4.35.00minM45   9.206  6:312.56-
697  Adrie van Belzen (PR 4.19.05) Westkapelle4.35.10minM50   9.201  6:312.56-
698  Imo Jongepier (PR 4.01.01) Nieuw- en Sint Joosland4.35.14minM65   9.198  6:312.56-
699  Cor BaarsNieuwland4.35.18minM45   9.196  6:312.55-
700  Jackie Minderhoud (PR 4.20.44) Westkapelle4.35.23minM35   9.193  6:322.55-
701  Marcel Pater (PR 4.25.52) Middelburg4.35.24minM45   9.193  6:322.55-
702  Rob WeidemaLeeuwarden4.35.33minM55   9.188  6:322.55-
703  Claudine MariavelleArlon4.35.39minV55   9.184  6:322.5513
704  Erik CeulemansMortel4.35.53minM45   9.177  6:322.55-
705  Till KesslerVoerde4.36.15minM35   9.165  6:332.55-
706  Martin van Overloop (PR 3.51.24) Kapelle-Biezelinge4.36.15minM60   9.165  6:332.55-
707  Marian Steenblok (PR)Heinkenszand4.36.24minV40   9.160  6:332.5412
708  Steven WuytsGierle4.36.30minM35   9.156  6:332.54-
709  Bob Schmelzer (PR 4.17.56) Middelburg4.36.33minMse   9.155  6:332.54-
710  Wesley PeetersMerksem4.36.34minMse   9.154  6:332.54-
711  Simone HeestermansRosmalen4.36.44minV35   9.149  6:342.5411
712  Thomas SteilLangsur4.36.44minM45   9.149  6:342.54-
713  Franck BaronEindhoven4.36.45minM45   9.148  6:342.54-
714  Martijn VersteegSpijkenisse4.36.57minMse   9.141  6:342.54-
715  Konstantin PreppnerOsterode am Harz4.36.59minMse   9.140  6:342.54-
716  Danny Molegraaf (PR)Koudekerke4.37.03minM45   9.138  6:342.54-
717  Rick de Smit (PR 4.06.37) Goes4.37.07minMse   9.136  6:342.54-
718  Rian Flikweert (PR 3.33.44) Middelburg4.37.16minV55   9.131  6:342.5411
719  Hans van SonSchijndel4.37.18minM45   9.130  6:342.54-
720  Axel BeyerVoerde4.37.20minM35   9.129  6:342.54-
721  Michael KlickHaltern am See4.37.20minM45   9.129  6:342.54-
722  Erik VosVeen4.37.23minM35   9.127  6:342.54-
723  Kees Dijl (PR)Waarde4.37.23minM45   9.127  6:342.54-
724  Serge Nothen (debuut) Arnemuiden4.37.24minM35   9.127  6:342.54-
725  Marco de Feijter (PR 3.25.47) Schoondijke4.37.26minM35   9.125  6:352.53-
726  Heidie Van Remortele (debuut) Hoedekenskerke4.37.35minV45   9.121  6:352.5310
727  Desirée SaurenDueren4.37.42minV35   9.117  6:352.5310
728  Eli EßerDüren4.37.43minM35   9.116  6:352.53-
729  Marian van Damme (PR 4.03.46) Clinge4.37.49minV50   9.113  6:352.5310
730  Joseph Resovsky (PR)Middelburg4.37.51minM45   9.112  6:352.53-
731  Arthur VosSerooskerke4.37.54minM35   9.110  6:352.53-
732  Masha BrilRoosendaal4.38.04minM45   9.105  6:352.53-
733  Rudi Geerses-Gravenhage4.38.09minM35   9.102  6:362.53-
734  Rich den HartogBarendrecht4.38.09minM45   9.102  6:362.53-
735  Richard Van der Werf (PR 3.29.35) Oosterland4.38.09minM35   9.102  6:362.53-
736  Dimitri van der ArkWerkhoven4.38.14minM45   9.099  6:362.53-
737  Ruud BakkerNieuw-Vennep4.38.16minM45   9.098  6:362.53-
738  Esther Houmes (PR 4.36.50) Wissenkerke4.38.20minV35   9.096  6:362.539
739  Willem Vermazen (PR 4.15.48) Vlissingen4.38.28minMse   9.092  6:362.53-
740  Noëlle ter WoerdsAmsterdam4.38.30minV35   9.090  6:362.539
741  Paul KlaassenBreda4.38.31minM35   9.090  6:362.52-
742  Hugo AaldersAmsterdam4.38.31minM45   9.090  6:362.52-
743  Janneke de BruinHardinxveld-Giessendam4.38.34minV35   9.088  6:362.529
744  Arjen van de WeteringGouda4.38.35minM35   9.088  6:362.52-
745  Clemens de BruinRotterdam4.38.40minMse   9.085  6:362.52-
746  Rik MouissieDordrecht4.38.43minM35   9.083  6:362.52-
747  Marco GouwensRotterdam4.38.50minM45   9.080  6:362.52-
748  Roy Sallet (debuut) Vlissingen4.38.54minMse   9.077  6:372.52-
749  Peter Hertzinger (debuut) Middelburg4.38.56minMse   9.076  6:372.52-
750  Michael GehriStuttgart4.39.08minM45   9.070  6:372.52-
751  Koen FaberBreda4.39.15minMse   9.066  6:372.52-
752  Lawrence SpieringsHechtel4.39.16minM45   9.066  6:372.52-
753  Peter Sanderse (PR 4.30.32) Serooskerke4.39.19minM55   9.064  6:372.52-
754  Heidy SmitDriebergen-Rijsenburg4.39.22minV35   9.062  6:372.528
755  Nicolette Malcorps (PR 3.38.27) Oost-Souburg4.39.24minVse   9.061  6:372.528
756  Ingmar van Leerzem (PR)Middelburg4.39.29minMse   9.059  6:372.52-
757  Mark Trimpe (debuut) Vlissingen4.39.31minMse   9.057  6:372.52-
758  Rui Manuel Soares AguiarHellevoetsluis4.39.36minM35   9.055  6:382.52-
759  Martin Daalhuizen (PR 3.59.01) Aagtekerke4.39.39minM45   9.053  6:382.51-
760  Koen DextersPeer4.39.39minM45   9.053  6:382.51-
761  Caroline Veringa (PR 3.49.30) Middelburg4.39.39minV40   9.053  6:382.517
762  André ScheepersNiederkrüchten4.39.44minM35   9.050  6:382.51-
763  Christian JansenSchwalmtal4.39.44minM45   9.050  6:382.51-
764  Jörke MarcelSchwalmtal4.39.44minM35   9.050  6:382.51-
765  Kees Dijkman (debuut) Burgh-Haamstede4.40.02minM45   9.041  6:382.51-
766  Joep van de HaterdSchoonhoven4.40.08minM35   9.037  6:382.51-
767  Marja BosjeWijk bij Duurstede4.40.11minV55   9.036  6:382.517
768  Peter van den BrinkAmerongen4.40.11minM55   9.036  6:382.51-
769  Andre BosWaddinxveen4.40.12minM55   9.035  6:382.51-
770  Tim SoekkhaRotterdam4.40.15minM45   9.034  6:392.51-
771  Niels OlsthoornCapelle aan den IJssel4.40.19minMse   9.032  6:392.51-
772  Ilona Sturm-van der Made (PR 4.23.51) Oost-Souburg4.40.22minVse   9.030  6:392.516
773  Leddy KarelseMeppel4.40.23minM55   9.029  6:392.51-
774  Trudie de Jong-SnijdersLepelstraat4.40.28minV55   9.027  6:392.516
775  Johannes paessensBietigheim Bissingen4.40.43minMse   9.019  6:392.51-
776  Richard Wiskerke (PR 4.17.34) s-Gravenpolder4.40.45minM35   9.018  6:392.50-
777  Jan Minnaard (PR 3.56.40) Yerseke4.40.48minM45   9.016  6:392.50-
778  Frenk-jan Visser (PR 4.14.25) Middelburg4.40.53minM45   9.013  6:392.50-
779  Rijndert van der KolkOud-Beijerland4.41.03minM45   9.008  6:402.50-
780  Mart van de KampGouda4.41.05minMse   9.007  6:402.50-
781  Stefan SchinkenViersen4.41.07minMse   9.006  6:402.50-
782  Frank HanssenMaastricht4.41.08minM45   9.005  6:402.50-
783  Martin van Ieperen (PR 4.01.45) Kapelle-Biezelinge4.41.14minMse   9.002  6:402.50-
784  Peter Vader (PR 3.31.30) Kerkwerve4.41.15minM55   9.002  6:402.50-
785  Bernd SchadowskiJülich4.41.17minM35   9.001  6:402.50-
786  René van LuijkWoerden4.41.19minM45   8.999  6:402.50-
787  Alex Lakké (PR 4.10.03) Goes4.41.34minM35   8.991  6:402.50-
788  Jeroen de GrootDordrecht4.41.37minM45   8.990  6:402.50-
789  Sjon VosDordrecht4.41.37minM45   8.990  6:402.50-
790  Danielle GillissenDordrecht4.41.37minV35   8.990  6:402.505
791  Ruud Geldof (PR 3.57.07) Middelburg4.41.43minM55   8.987  6:412.50-
792  Jeroen RockxHalsteren4.41.47minMse   8.985  6:412.50-
793  Sven CartonGroot-bijgaarden4.41.53minM35   8.981  6:412.49-
794  Dick DekkerCapelle aan den IJssel4.42.03minM45   8.976  6:412.49-
795  Fred de Bree (PR 3.27.29) Zoutelande4.42.07minM65   8.974  6:412.49-
796  Ingmar StruijsEindhoven4.42.09minMse   8.973  6:412.49-
797  Conrad de Ridder (PR 4.02.10) Vlissingen4.42.12minM45   8.971  6:412.49-
798  Ad KaanBergen op Zoom4.42.17minM35   8.969  6:412.49-
799  Kees de FijterBarneveld4.42.17minM55   8.969  6:412.49-
800  Robert GijsenIJsselstein Ut4.42.22minM45   8.966  6:422.49-
801  Marcel de LangeLeende4.42.22minM45   8.966  6:422.49-
802  Gert-Jan van der ReijdenZwijndrecht4.42.24minM45   8.965  6:422.49-
803  Oscar de VriesRosmalen4.42.27minM45   8.963  6:422.49-
804  Michel Van der HeidenDordrecht4.42.27minMse   8.963  6:422.49-
805  Desmond KloegGeldrop4.42.36minM35   8.959  6:422.49-
806  Franny Rook-DoppenbergVlissingen4.42.38minV35   8.958  6:422.494
807  Eduard Vroomen (debuut) Oost-Souburg4.42.39minM35   8.957  6:422.49-
808  Edwin BolHonselersdijk4.42.41minM45   8.956  6:422.49-
809  Marc-Jan Moerland (PR 4.01.55) Goes4.42.48minMse   8.952  6:422.49-
810  BAS Van der BurgtBoxtel4.42.51minM35   8.951  6:422.49-
811  Hans Tramper (PR 4.11.05) Goes4.42.59minM45   8.946  6:422.49-
812  Bas van der wielMolenaarsgraaf4.43.00minM45   8.946  6:422.48-
813  Ward KerckaertSint Kruis4.43.04minM35   8.944  6:432.48-
814  Willeke den DikkenNijkerk4.43.09minVse   8.941  6:432.484
815  Heike LangeRadevormwald4.43.37minV45   8.926  6:432.483
816  Bouwe Postma (PR 4.13.13) Middelburg4.43.44minM55   8.923  6:432.48-
817  Guus HagemanMidwoud4.43.46minM55   8.922  6:442.48-
818  Corianne van Sluijs-VonkAmersfoort4.43.51minV35   8.919  6:442.483
819  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34) Wilhelminadorp4.44.06minM45   8.911  6:442.48-
820  Marco Meur (PR 4.19.37) Middelburg4.44.15minM35   8.907  6:442.47-
821  Anne-Marie Thomaes (PR 4.18.52) Hoofdplaat4.44.33minV35   8.897  6:452.472
822  Rudi Wijnacker (debuut) Vlissingen4.44.36minMse   8.896  6:452.47-
823  Gert Jan Marinisse (PR 4.13.52) Oost-Souburg4.44.54minM45   8.886  6:452.47-
824  Geert DewaeleLokeren4.44.54minM35   8.886  6:452.47-
825  Teus Van der HamDe Meern4.45.02minM45   8.882  6:452.47-
826  Jean-Antoin van de RijzenNieuw-Vossemeer4.45.08minM45   8.879  6:452.47-
827  Frank OomensTilburg4.45.10minM35   8.878  6:452.47-
828  Hans Marijss-Gravenpolder4.45.30minMse   8.868  6:462.46-
829  Michel CravatteHouffalize4.45.30minM35   8.868  6:462.46-
830  Ria LaskerHoogezand4.45.30minV45   8.868  6:462.462
831  Rene de VIsserNieuw en SintJoosland4.45.32minM35   8.867  6:462.46-
832  Ramon Zoeteweij (PR 4.06.59) s-Heerenhoek4.45.36minMse   8.864  6:462.46-
833  Frank de Jonge (PR 4.35.14) Middelburg4.45.43minMse   8.861  6:462.46-
834  Duco van EijkelenburgMiddelburg4.45.47minMse   8.859  6:462.46-
835  Jan Waltz (PR 4.15.44) Wolphaartsdijk4.45.49minM65   8.858  6:462.46-
836  Gertjan Koks-Hertogenbosch4.45.50minMse   8.857  6:462.46-
837  Niels Westmaas (PR)s-Heer Hendrikskinderen4.45.50minMse   8.857  6:462.46-
838  Jan Wagemaker (PR)Zonnemaire4.45.59minM55   8.853  6:472.46-
839  Michael SteigerBiest-Houtakker4.46.03minM55   8.851  6:472.46-
840  Albert BoogaardUtrecht4.46.03minM35   8.851  6:472.46-
841  Louis van den BoschBemmel4.46.06minM35   8.849  6:472.46-
842  Cyril Belfroid (PR 4.33.03) Middelburg4.46.07minM35   8.848  6:472.46-
843  Sander LindemansVlaardingen4.46.07minM35   8.848  6:472.46-
844  Theo den BraankerSliedrecht4.46.08minM45   8.848  6:472.46-
845  Leendert Nieuwenhuijze (PR 4.09.43) s-Heer Arendskerke4.46.11minM55   8.846  6:472.46-
846  Robbert SterkWeesp4.46.12minM35   8.846  6:472.46-
847  Arno Roests-Gravenpolder4.46.17minMse   8.843  6:472.46-
848  Kampi KamphausenMönchengladbah4.46.19minM45   8.842  6:472.46-
849  Christian Jobse (PR 3.52.44) Middelburg4.46.22minM35   8.841  6:472.46-
850  Jasper VerhelstRosmalen4.46.26minM35   8.839  6:472.46-
851  Natalia FokinaBoekel4.46.28minV45   8.838  6:472.451
852  Sven Vermeulen (PR 3.44.15) Vlissingen4.46.39minM35   8.832  6:482.45-
853  Mariska de Kroo (PR 4.09.40) Nieuw- en Sint Joosland4.46.39minV35   8.832  6:482.451
854  Timmy Jacobs (PR 3.48.56) Nieuw- en Sint Joosland4.46.39minMse   8.832  6:482.45-
855  Tjalling RekkerDen Ilp4.46.47minM45   8.828  6:482.45-
856  André HorstenNieuwegein4.46.55minM45   8.824  6:482.45-
857  Nel van der Steen (debuut) Oost-Souburg4.46.56minV45   8.823  6:482.451
858  Gerdy van der Reest (debuut) Yerseke4.46.59minVse   8.822  6:482.451
859  Jörg RadesKleve4.47.01minM45   8.821  6:482.45-
860  Eline VreeOud-Beijerland4.47.04minV35   8.819  6:482.451
861  Alex VerkerkBarendrecht4.47.06minMse   8.818  6:482.45-
862  Corné Rasenberg (PR 4.09.18) Aagtekerke4.47.13minM45   8.815  6:482.45-
863  Pieter SmitUtrecht4.47.14minMse   8.814  6:482.45-
864  Alexander Bouten (debuut) Vlissingen4.47.17minMse   8.813  6:492.45-
865  Katharina KraneisHamburg4.47.23minVse   8.809  6:492.451
866  Jannet Vermeulen-StulenVleuten4.47.25minV55   8.808  6:492.451
867  André Houwing (PR 3.54.50) Vlissingen4.47.26minM65   8.808  6:492.45-
868  Martijn Broekaart (PR 3.33.46) Graauw4.47.30minMse   8.806  6:492.45-
869  Peter Erpelinck (PR 3.48.40) Hulst4.47.32minM65   8.805  6:492.45-
870  Guy VancauwenberghsBeerzel4.47.37minM45   8.802  6:492.45-
871  Fanfan LhoasArlon4.47.51minV45   8.795  6:492.441
872  Sander GerritsenEtten-Leur4.48.27minM35   8.777  6:502.44-
873  Ralf Eversen (debuut) Middelburg4.48.27minMse   8.777  6:502.44-
874  John VerbeekArnemuiden4.48.38minM45   8.771  6:502.44-
875  Igna Becks (PR 4.07.28) Middelburg4.48.38minV55   8.771  6:502.44-
876  David van der Sterren (debuut) Arnemuiden4.48.39minMse   8.771  6:502.44-
877  Paula GrootHellevoetsluis4.48.45minV45   8.768  6:512.44-
878  Ron MoerlandHellevoetsluis4.48.45minM45   8.768  6:512.44-
879  Elsbeth Dingemanse (PR 4.01.50) Gapinge4.48.51minV35   8.765  6:512.43-
880  David Perquin (PR 4.45.32) Kats4.48.52minM45   8.764  6:512.43-
881  Jan-Paul Kleppe (PR 4.45.26) Goes4.48.52minMse   8.764  6:512.43-
882  Julio CostaMoers4.49.01minM35   8.760  6:512.43-
883  Job LeeuwanghPoortugaal4.49.10minMse   8.755  6:512.43-
884  Jos BrouwersBeutenaken4.49.15minM55   8.753  6:512.43-
885  John van de WateringBergen op Zoom4.49.23minM45   8.749  6:512.43-
886  Anne PolDordrecht4.49.23minM55   8.749  6:512.43-
887  Wijnte HolElst4.49.30minM35   8.745  6:522.43-
888  Udo LenzigJülich4.49.38minM45   8.741  6:522.43-
889  Edward RuigrokAmersfoort4.50.01minM45   8.729  6:522.42-
890  Peter Knippers (PR 4.23.07) Domburg4.50.11minM45   8.724  6:532.42-
891  Jürgen HenzSchleiden4.50.16minM45   8.722  6:532.42-
892  Paul DerijckHelmond4.50.19minM45   8.720  6:532.42-
893  Dik van den DoolLelystad4.50.25minM55   8.717  6:532.42-
894  Lianne Wijsman (PR 4.13.34) Zierikzee4.50.34minV45   8.713  6:532.42-
895  Saskia WarmerRotterdam4.50.35minV55   8.712  6:532.42-
896  Ab de GrootZeist4.50.39minM45   8.710  6:532.42-
897  Thorsten FuchsWerneuchen4.50.42minM35   8.709  6:532.42-
898  Arjan Burggraaff (PR 4.37.02) Vlissingen4.50.53minM45   8.703  6:542.42-
899  Dirk van KesselGeldermalsen4.50.54minM45   8.703  6:542.42-
900  Joris BuijtendijkRotterdam4.50.55minM45   8.702  6:542.42-
901  Bas PoldervaartBuurmalsen4.50.56minMse   8.702  6:542.42-
902  Frans Heijboer (PR 4.46.28) Poortvliet4.50.58minM55   8.701  6:542.42-
903  Frans Kolijn (PR 3.17.48) Oost-Souburg4.51.02minM45   8.699  6:542.42-
904  Tiny RaijmakersUden4.51.08minM65   8.696  6:542.42-
905  Riet Pouwelse (PR 4.22.48) Vrouwenpolder4.51.12minV65   8.694  6:542.42-
906  Andreas BreuerErftstadt4.51.15minM35   8.693  6:542.41-
907  Rudy A.M. FranckeDokkum4.51.21minM35   8.690  6:542.41-
908  Marian van Dijk (PR 3.32.59) Middelburg4.51.23minV45   8.689  6:542.41-
909  Jolanda in 't Anker-OvaaKoudekerke4.51.25minV35   8.688  6:542.41-
910  Maureen den Hamer (PR 4.36.09) Biervliet4.51.26minV35   8.687  6:542.41-
911  Cor van de KleijHeenvliet4.51.34minM65   8.683  6:552.41-
912  Jeanet Verhaagen (PR 4.24.18) Goes4.51.34minV45   8.683  6:552.41-
913  Kristof BoutTorhout4.51.37minM35   8.682  6:552.41-
914  Joost Liefbroer (PR 3.57.47) Oost-Souburg4.52.02minM35   8.669  6:552.41-
915  Ton van den BroekeMaasbree4.52.03minM45   8.669  6:552.41-
916  Chantal Nachtegael (PR 4.46.02) Heikant4.52.04minV45   8.668  6:552.41-
917  Gilles Faas (PR 3.48.02) Terneuzen4.52.04minM35   8.668  6:552.41-
918  Anke van SluijsRotterdam4.52.04minVse   8.668  6:552.41-
919  Robbert KamphorstBergschenhoek4.52.07minM55   8.667  6:552.41-
920  Roel Kranendonk (PR 4.48.22) Middelburg4.52.09minM35   8.666  6:552.41-
921  Cor Schipper (PR 3.54.20) Middelburg4.52.10minM55   8.665  6:552.41-
922  Lianne de Nooijer (PR 3.45.52) Middelburg4.52.10minVse   8.665  6:552.41-
923  Arjen van Belzen (PR 4.23.39) Oost-Souburg4.52.21minMse   8.660  6:562.41-
924  Sjaak de GraasMoordrecht4.52.21minM55   8.660  6:562.41-
925  Hans van GinnekenDordrecht4.52.22minM55   8.659  6:562.41-
926  Paul SeltenMill4.52.24minM55   8.658  6:562.41-
927  Marlies De Jong (PR 4.42.37) Kapelle-Biezelinge4.52.47minV35   8.647  6:562.40-
928  Frans ToonenLeusden4.52.53minM55   8.644  6:562.40-
929  Hanno de Hoon (PR 3.19.20) Terneuzen4.52.53minM55   8.644  6:562.40-
930  Kees SmiesRotterdam4.53.06minM55   8.638  6:572.40-
931  Ron Ploeg (PR 4.10.02) Middelburg4.53.09minM35   8.636  6:572.40-
932  Nico MulhuijsenBergen op Zoom4.53.21minM65   8.630  6:572.40-
933  Stefan de Jonge (debuut) Scharendijke4.53.23minMse   8.629  6:572.40-
934  Kees de Kroo (PR 4.23.29) Koudekerke4.53.35minM55   8.623  6:572.40-
935  Markus BehneckeRemscheid4.53.41minM45   8.621  6:582.39-
936  Paul PléKobern-Gondorf4.53.41minM45   8.621  6:582.39-
937  Debby Elstgeest (PR 4.28.19) s-Heerenhoek4.53.50minV35   8.616  6:582.39-
938  Stephan BouwensBergen op Zoom4.54.05minM55   8.609  6:582.39-
939  Wim Huibregtse (PR 3.39.04) Westkapelle4.54.13minM45   8.605  6:582.39-
940  Henry van der GraafArnhem4.54.20minM45   8.601  6:592.39-
941  Kerstin DwarsKrefeld4.54.20minV35   8.601  6:592.39-
942  Michel Saps-Gravenhage4.54.21minM35   8.601  6:592.39-
943  Sjaak Riemens (PR 4.12.25) Vrouwenpolder4.54.22minM35   8.600  6:592.39-
944  Bjorn LievensPhilippine4.54.27minMse   8.598  6:592.39-
945  Etienne de Koning (PR)Goes4.54.35minM35   8.594  6:592.39-
946  Tim SimonsRotterdam4.54.42minMse   8.591  6:592.39-
947  Antoine Gijzel (debuut) Kapelle-Biezelinge4.54.42minM35   8.591  6:592.39-
948  Harriëtte Houmes (PR 3.49.35) Middelburg4.54.44minV45   8.590  6:592.39-
949  Martin de VIsser (PR 3.58.30) Middelburg4.54.47minM50   8.588  6:592.39-
950  Chris van der RietBergen op Zoom4.54.49minM55   8.587  6:592.39-
951  Marleen LeemansRotterdam4.54.54minV45   8.585  6:592.38-
952  Jan Kaljouw (PR 4.12.06) Oostkapelle4.54.55minM45   8.584  6:592.38-
953  Erik PistonoKobern-Gondorf4.54.57minM35   8.583  6:592.38-
954  Henri KlokBarneveld4.55.03minM35   8.581  7:002.38-
955  Michael HaexVoerde4.55.12minM35   8.576  7:002.38-
956  Raf IdeOedelem4.55.26minM65   8.569  7:002.38-
957  Marcel NaaktgeborenZwijndrecht4.55.38minM45   8.564  7:002.38-
958  Gertjan Louweret (PR 3.45.30) Middelburg4.55.47minM35   8.559  7:012.38-
959  Pascal Zoeteweij (debuut) Heinkenszand4.55.48minMse   8.559  7:012.38-
960  Marcel De LaatSchijndel4.56.07minM45   8.550  7:012.37-
961  Thomas De CuyperStabroek4.56.10minM35   8.548  7:012.37-
962  Jan ten NapelDronten4.56.10minM45   8.548  7:012.37-
963  Peter Meijaard (PR 4.09.38) Kloetinge4.56.33minM50   8.537  7:022.37-
964  Mireille huiszoonLa grand4.56.38minV35   8.535  7:022.37-
965  Christopher LandwehrKevelaer4.56.38minM45   8.535  7:022.37-
966  Petra Verhulst (PR 4.07.44) Westkapelle4.56.44minV45   8.532  7:022.37-
967  Suzanne Geschiere (PR 3.40.36) Middelburg4.56.45minV45   8.531  7:022.37-
968  Sonja van den BergNoordwijk Gn4.56.46minV45   8.531  7:022.37-
969  Dirk-Pieter van Bennekom (debuut) Wilhelminadorp4.56.51minM35   8.529  7:022.37-
970  Stefan GeerlingsAalsmeer4.56.53minM45   8.528  7:022.37-
971  Kees Verburg (PR 4.18.18) Kamperland4.56.54minM55   8.527  7:022.37-
972  Rob Eppings (debuut) Middelburg4.57.12minMse   8.519  7:032.37-
973  Maurice Eppings (PR 3.48.50) Zoutelande4.57.12minM55   8.519  7:032.37-
974  Nico van den BergCapelle aan den IJssel4.57.15minM55   8.517  7:032.37-
975  Mart-Jan delzenne (PR 4.22.25) Krabbendijke4.57.15minM35   8.517  7:032.37-
976  Frank ReitzVleuten4.57.21minM35   8.514  7:032.37-
977  Anna EnningerWitten4.57.25minVse   8.512  7:032.36-
978  Koos Bierings (PR 4.22.15) Vlissingen4.57.31minM55   8.509  7:032.36-
979  Alexander IbronDueren4.57.37minM45   8.507  7:032.36-
980  Frank FlosdorfDüren4.57.38minM45   8.506  7:032.36-
981  Mark GrimDruten4.57.41minM45   8.505  7:032.36-
982  Cor de Jonge (PR 3.47.02) Terneuzen4.57.42minM55   8.504  7:032.36-
983  Jurre BlauwAmsterdam4.57.50minMse   8.500  7:042.36-
984  Emardo de Rijck (PR 3.26.26) Sint Jansteen4.57.52minMse   8.499  7:042.36-
985  Fedor Hamelink (PR 4.48.06) Goes4.57.59minM45   8.496  7:042.36-
986  George Hahn (debuut) Zierikzee4.58.06minM45   8.493  7:042.36-
987  Ruth BosmansBoortmeereek4.58.08minV35   8.492  7:042.36-
988  Lilian van der SteenVlaardingen4.58.09minV55   8.491  7:042.36-
989  Leon WiskieRotterdam4.58.16minM35   8.488  7:042.36-
990  Marcel de GrauwEtten-Leur4.58.21minM45   8.486  7:042.36-
991  Annelot SuijkRotterdam4.58.34minVse   8.480  7:052.36-
992  Roel WesselsAmsterdam4.58.41minM45   8.476  7:052.35-
993  Stijn LathouwersRosmalen4.58.46minM35   8.474  7:052.35-
994  Ton RijkersUden4.59.02minM45   8.466  7:052.35-
995  Louis RoblinGrapfontaine4.59.03minM45   8.466  7:052.35-
996  Ellen VisHalsteren4.59.03minV45   8.466  7:052.35-
997  Bruno KochZizers4.59.23minM35   8.456  7:062.35-
998  Irene WagnerRiegelsberg4.59.23minV45   8.456  7:062.35-
999  Anthony PietteGistel4.59.26minM35   8.455  7:062.35-
1000  Jos van STEE (PR 3.58.32) s-Gravenpolder4.59.35minM45   8.451  7:062.35-
1001  Nh MoolenaarVlissingen4.59.35minM35   8.451  7:062.35-
1002  Geera Poot-TorenVlaardingen4.59.38minV45   8.449  7:062.35-
1003  Ronald Ridderbos (PR 4.27.10) Middelburg4.59.39minMse   8.449  7:062.35-
1004  ALBERT van der HeijdenBergen op Zoom4.59.43minM45   8.447  7:062.35-
1005  Margo van ZummerenTilburg4.59.45minV45   8.446  7:062.35-
1006  Bert KwintAssendelft4.59.45minM55   8.446  7:062.35-
1007  Michel LouisseMiddelburg4.59.53minM35   8.442  7:062.35-
1008  Tony WestenAmsterdam4.59.58minM45   8.440  7:072.34-
1009  Chris Koppejan (PR 4.09.20) s-Gravenpolder5.00.02minM45   8.438  7:072.34-
1010  Eric de Keijzer (debuut) Kruiningen5.00.08minM55   8.435  7:072.34-
1011  Rene Moerland (PR 4.02.15) Yerseke5.00.08minM35   8.435  7:072.34-
1012  Hans Minnaard (PR 3.12.22) Yerseke5.00.18minM55   8.431  7:072.34-
1013  Eric van BredaAmersfoort5.00.19minM55   8.430  7:072.34-
1014  Paul Suijk (PR 4.45.25) Oostkapelle5.00.22minM55   8.429  7:072.34-
1015  Wil Oudshoorn (PR 4.03.49) Goes5.00.36minM55   8.422  7:072.34-
1016  Hans Alewijnse (PR 4.06.25) Vlissingen5.00.40minM45   8.420  7:082.34-
1017  Jac SarisVenlo5.00.42minM55   8.419  7:082.34-
1018  Huib den BravenHoogblokland5.00.53minM45   8.414  7:082.34-
1019  Goverdien den BravenHoogblokland5.00.56minV45   8.413  7:082.34-
1020  Peter LoonenUlvenhout AC5.01.08minM55   8.407  7:082.34-
1021  Kees de Visser (PR 4.24.56) Aagtekerke5.01.09minM50   8.407  7:082.34-
1022  Nancy MoeyersonsMechelen5.01.13minV45   8.405  7:082.33-
1023  Niels de Waters-Gravenhage5.01.34minMse   8.395  7:092.33-
1024  John RommensWoensdrecht5.01.40minM65   8.392  7:092.33-
1025  Cyril SchettersBergen op Zoom5.01.44minM35   8.391  7:092.33-
1026  John NoutHalsteren5.01.44minM45   8.391  7:092.33-
1027  Reggy LambertKloosterzande5.01.51minM45   8.387  7:092.33-
1028  Doris KinkelStolberg5.01.51minV35   8.387  7:092.33-
1029  Lineke van der SneppenBreda5.01.51minV35   8.387  7:092.33-
1030  Monica LanzendörferDüsseldorf5.01.55minV45   8.385  7:092.33-
1031  Wilco IJzermanMeerkerk5.02.00minM35   8.383  7:092.33-
1032  Thomas PetersKöln5.02.13minMse   8.377  7:102.33-
1033  Jan HuijsmanWinterswijk5.02.13minM65   8.377  7:102.33-
1034  Anja WalstockPrinsenbeek5.02.15minV45   8.376  7:102.33-
1035  Marion CarineWépion5.02.16minM35   8.376  7:102.33-
1036  Sander HuismanHerten5.02.27minM35   8.371  7:102.33-
1037  Diana Van GentAmersfoort5.02.39minV35   8.365  7:102.32-
1038  Adrie VolleringWaarder5.02.46minM45   8.362  7:112.32-
1039  Ton ReijmersWoerden5.02.46minM55   8.362  7:112.32-
1040  Tessa DekkerAmsterdam5.02.47minVse   8.361  7:112.32-
1041  Francois BakkerWoerden5.02.48minM45   8.361  7:112.32-
1042  Maarten van den BroekWaddinxveen5.02.51minM65   8.360  7:112.32-
1043  Coin SteukNettetal5.02.52minM45   8.359  7:112.32-
1044  Rob WeedaRotterdam5.02.56minM45   8.357  7:112.32-
1045  Ronald Melaard (PR 3.45.37) Oost-Souburg5.02.57minM35   8.357  7:112.32-
1046  Jan Van den HovenHeemskerk5.02.59minM45   8.356  7:112.32-
1047  Fred van der RoestHilversum5.02.59minM45   8.356  7:112.32-
1048  Kitty Van der MaasOosterhout5.03.01minV45   8.355  7:112.32-
1049  Paul de Jonge (PR 3.58.40) Kloetinge5.03.06minM45   8.353  7:112.32-
1050  Pepijn Geldof (debuut) Vlissingen5.03.09minMse   8.351  7:112.32-
1051  Johan van den BoogaartNumansdorp5.03.11minM35   8.350  7:112.32-
1052  Lenie de VisserSchiedam5.03.16minV55   8.348  7:112.32-
1053  Mark Weijer (PR 4.21.29) Kapelle-Biezelinge5.03.16minM35   8.348  7:112.32-
1054  Bo Gravestein (PR 4.16.17) Sint-Annaland5.03.25minV45   8.344  7:112.32-
1055  Bram BergVeenendaal5.03.37minM45   8.338  7:122.32-
1056  Daniëlle Mook (PR 4.10.04) Burgh-Haamstede5.03.45minV45   8.335  7:122.32-
1057  Marcel van der VorstOosterhout5.03.56minM45   8.330  7:122.31-
1058  André de Koning (PR 4.27.20) Goes5.03.57minM55   8.329  7:122.31-
1059  Martijn GeerdsenZwijndrecht5.04.00minMse   8.328  7:122.31-
1060  Marga de BreeHalsteren5.04.06minV45   8.325  7:122.31-
1061  Toos van den EijndenBergen op Zoom5.04.09minV55   8.324  7:122.31-
1062  Helen CoomansTilburg5.04.09minV45   8.324  7:122.31-
1063  Paul VerbekeWaasmunster5.04.13minM55   8.322  7:132.31-
1064  Menno SpoelstraBergschenhoek5.04.22minM45   8.318  7:132.31-
1065  Leo Boone (PR 4.33.24) Burgh-Haamstede5.04.56minM45   8.302  7:142.31-
1066  Jan Jobse (PR 4.29.46) Serooskerke5.05.18minM65   8.292  7:142.30-
1067  Christiaan Gevers DeynootHarmelen5.05.25minMse   8.289  7:142.30-
1068  Barend Gevers DeynootHarmelen5.05.26minMse   8.289  7:142.30-
1069  Marleen Ter MatenBarneveld5.05.30minV45   8.287  7:142.30-
1070  Jolanda Markx (PR 4.33.39) Oost-Souburg5.05.43minV35   8.281  7:152.30-
1071  Pascal Soukup (debuut) Koudekerke5.05.48minMse   8.279  7:152.30-
1072  Jaap Snoep (PR 4.43.23) Tholen5.05.58minM35   8.274  7:152.30-
1073  Angelo LeeggangersRaamsdonksveer5.06.11minM45   8.269  7:152.30-
1074  Ben HermelerBreda5.06.14minM65   8.267  7:152.30-
1075  Erwin KievitBoxtel5.06.20minM45   8.265  7:162.30-
1076  Daaf Kooman (PR 4.16.34) Kapelle-Biezelinge5.06.20minM45   8.265  7:162.30-
1077  Henny LangerakVenlo5.06.24minM55   8.263  7:162.30-
1078  Mat LaugsVenlo5.06.24minM55   8.263  7:162.30-
1079  Pieter den Hollander (PR 4.05.18) Serooskerke5.06.25minM45   8.262  7:162.30-
1080  Bernadette SChets (PR)zierikzee5.06.28minV35   8.261  7:162.29-
1081  Corne' KlijnTilburg5.06.30minM45   8.260  7:162.29-
1082  Elza van Alphen (PR 4.15.01) Tholen5.06.34minV45   8.258  7:162.29-
1083  Pieter KoevermansAmmerstol5.06.46minM55   8.253  7:162.29-
1084  Wilco HoegeeOude-Tonge5.06.49minMse   8.252  7:162.29-
1085  Hans VerhaagVenlo5.06.56minM45   8.248  7:162.29-
1086  Nancy WisotzkiVenlo5.06.57minV35   8.248  7:162.29-
1087  Johan van der Jagt (PR 4.21.04) Yerseke5.07.04minM35   8.245  7:172.29-
1088  Leo StansVlaardingen5.07.06minM55   8.244  7:172.29-
1089  Kornelis Kamerling (debuut) Goes5.07.13minM35   8.241  7:172.29-
1090  Ron Brusket (PR 4.26.37) Wilhelminadorp5.07.18minM45   8.239  7:172.29-
1091  Robert Eerland (PR 4.28.10) Oost-Souburg5.07.25minM45   8.235  7:172.29-
1092  Wendy Slabbekoorn (debuut) Kapelle-Biezelinge5.07.30minVse   8.233  7:172.29-
1093  Sung van 't Veer (PR 5.04.46) Middelburg5.07.40minV35   8.229  7:172.29-
1094  Mariska Luiten (PR 3.41.09) Middelburg5.07.41minV35   8.228  7:182.29-
1095  Jörn HerrmannTitz5.07.47minM35   8.226  7:182.28-
1096  Arnold Westerbeke (PR 4.24.31) Vlissingen5.07.59minMse   8.220  7:182.28-
1097  Maringe Vogel (debuut) Middelburg5.08.03minV45   8.218  7:182.28-
1098  Marco StrooOost-Souburg5.08.22minM35   8.210  7:182.28-
1099  Ad den Dekker (PR 4.01.45) Kapelle-Biezelinge5.08.35minM55   8.204  7:192.28-
1100  Alfred Sturm (PR 4.53.25) Wemeldinge5.08.36minM35   8.204  7:192.28-
1101  Jacco FeenstraRotterdam5.08.44minM35   8.200  7:192.28-
1102  Quillermo PellicaanTeteringen5.08.53minM35   8.196  7:192.28-
1103  Amelie KlöpferWitten5.08.55minVse   8.195  7:192.28-
1104  John TreurMijdrecht5.09.15minM45   8.187  7:202.27-
1105  Henk CouwenbergWaalre5.09.16minM45   8.186  7:202.27-
1106  Ron VeenhofValkenswaard5.09.16minM45   8.186  7:202.27-
1107  Jack VerberneWaalre5.09.16minM55   8.186  7:202.27-
1108  Mark Kakes (PR 4.20.24) Wolphaartsdijk5.09.22minM45   8.183  7:202.27-
1109  Nicolien van Bezu (PR 4.36.16) Biervliet5.09.40minV45   8.176  7:202.27-
1110  Jan van den BroekGeldermalsen5.09.42minM55   8.175  7:202.27-
1111  Gerrit LengkeekSpijkenisse5.09.53minM55   8.170  7:212.27-
1112  Jacquelien Smit (PR 4.38.33) Heinkenszand5.10.02minV45   8.166  7:212.27-
1113  Frédéric FrancuckBruxelles5.10.20minM45   8.158  7:212.27-
1114  Delfine Renson (debuut) Middelburg5.10.29minVse   8.154  7:212.27-
1115  Leen BoutBrielle5.10.37minM45   8.151  7:222.26-
1116  Timothy Klap (debuut) Vlissingen5.10.37minM35   8.151  7:222.26-
1117  Chris Ijzelenberg (PR 5.03.12) Oosterland5.10.49minM35   8.145  7:222.26-
1118  Fred RaaijmakersSteenbergen5.10.56minM45   8.142  7:222.26-
1119  Martijn MalinkaBreda5.11.18minMse   8.133  7:232.26-
1120  Pierre FußmannRodgau5.11.19minMse   8.132  7:232.26-
1121  Angeline de GraaffBergen Nh5.11.21minV55   8.131  7:232.26-
1122  Charles BeijeMiddelburg5.11.31minM55   8.127  7:232.26-
1123  Marije de GruijterUtrecht5.11.37minVse   8.124  7:232.26-
1124  Esther van Sluijs (PR 4.23.19) Kloetinge5.11.57minV35   8.116  7:242.25-
1125  Roman Holys-Gravenhage5.12.02minM45   8.114  7:242.25-
1126  Arjan BreugemBergen op Zoom5.12.41minM35   8.097  7:252.25-
1127  Jurgen Van HandenhoveBegijnendijk5.12.51minM35   8.092  7:252.25-
1128  Nathalie de WeerdZwolle5.12.57minVse   8.090  7:252.25-
1129  Elma de JongNieuw-Vennep5.13.05minV45   8.086  7:252.25-
1130  Lian KuiperBergen op Zoom5.13.06minV45   8.086  7:252.25-
1131  Johan van LitsenburgDuizel5.13.12minM55   8.083  7:252.25-
1132  Matthijs van Straten (PR 4.05.06) Vlissingen5.13.13minM35   8.083  7:252.25-
1133  Reinier van LitsenburgEindhoven5.13.35minMse   8.073  7:262.24-
1134  Gerda MartensRotterdam5.14.08minV55   8.059  7:272.24-
1135  Frank de Koeijer (PR 4.19.40) Middelburg5.14.13minM35   8.057  7:272.24-
1136  Dick van IjperenOostvoorne5.14.18minMse   8.055  7:272.24-
1137  Edwin Blok (PR)Middelburg5.14.20minM35   8.054  7:272.24-
1138  Chantal WeimerBarneveld5.14.29minV35   8.050  7:272.24-
1139  Stuard MatthijsseVlissingen5.14.33minMse   8.049  7:272.24-
1140  Gemma VerbruggenBoxtel5.14.39minV45   8.046  7:272.24-
1141  Dirk PellicaanWoudrichem5.14.42minM55   8.045  7:272.23-
1142  Rebecca de Winter (PR 4.26.28) Ovezande5.14.48minV50   8.042  7:282.23-
1143  Leo Goedegebure (PR 4.48.09) s-Heer Arendskerke5.14.49minM55   8.042  7:282.23-
1144  Michael QuanderMaintal5.15.02minM45   8.036  7:282.23-
1145  Rietje CorstensBergen op Zoom5.15.04minV65   8.035  7:282.23-
1146  Patrick Harting (PR 4.46.04) koudekerke5.15.04minM45   8.035  7:282.23-
1147  Richard Kooper (PR 4.43.01) Vlissingen5.15.06minM35   8.035  7:282.23-
1148  Ronald NuijtenDordrecht5.15.12minM35   8.032  7:282.23-
1149  Ko van der MaasKrimpen aan den IJssel5.15.12minM45   8.032  7:282.23-
1150  Siegfried DauberAachen5.15.13minM55   8.032  7:282.23-
1151  Thomas DabrowskiDusseldorf5.15.32minM45   8.024  7:292.23-
1152  Cora VerheijAbbenbroek5.15.34minV45   8.023  7:292.23-
1153  Frans de Graafs-Gravenhage5.15.39minM35   8.021  7:292.23-
1154  Alice SigtermansPapendrecht5.15.44minV45   8.018  7:292.23-
1155  Jörg HubenthalKassel5.15.46minM55   8.018  7:292.23-
1156  Kees HessHaaren5.15.46minM65   8.018  7:292.23-
1157  Remon van HolsteinRotterdam5.15.46minMse   8.018  7:292.23-
1158  Chris Kole (PR 4.23.09) Wemeldinge5.15.49minMse   8.016  7:292.23-
1159  Norbert FerfersMönchengladbach5.15.57minM55   8.013  7:292.23-
1160  John VijfschaftWijk aan Zee5.16.02minM45   8.011  7:292.23-
1161  Per van der WielMolenaarsgraaf5.16.13minMse   8.006  7:302.22-
1162  Stefan WörsdörferBergisch Gladbach5.16.19minM55   8.004  7:302.22-
1163  Rob van der LuitOegstgeest5.16.24minM55   8.002  7:302.22-
1164  Mirna Openneer (debuut) Middelburg5.16.25minVse   8.001  7:302.22-
1165  Chantal KuijpersEindhoven5.16.25minV45   8.001  7:302.22-
1166  Patrick KonEindhoven5.16.25minM45   8.001  7:302.22-
1167  Jacqueline Kafoe-Quist (PR 4.37.34) Zierikzee5.16.32minV45   7.998  7:302.22-
1168  Marion Goossen (PR 4.12.15) Terneuzen5.16.49minV40   7.991  7:312.22-
1169  Laurent CarlierWaterloo5.17.03minMse   7.985  7:312.22-
1170  Sandra De KortRijen5.17.11minV35   7.982  7:312.22-
1171  Kees Kloosterman (PR 4.26.21) Wolphaartsdijk5.17.19minM45   7.978  7:312.22-
1172  Marianne Koster (PR 4.15.43) Borssele5.17.24minVse   7.976  7:312.22-
1173  Mark van HeusdenAmersfoort5.17.47minM35   7.967  7:322.21-
1174  Tono Wondergem (PR 5.07.10) Westkapelle5.17.52minM50   7.965  7:322.21-
1175  Sietze van der WalHouten5.17.52minM45   7.965  7:322.21-
1176  Christian NoftzHerzogenrath5.18.01minM45   7.961  7:322.21-
1177  Egbert van der VenHouten5.18.03minM55   7.960  7:322.21-
1178  Miranda Kwakkelaar (PR 5.02.45) Oost-Souburg5.18.24minV35   7.951  7:332.21-
1179  John Sonnevijlle (PR 5.07.18) Vlissingen5.18.30minM45   7.949  7:332.21-
1180  Michel BosmanMiddelburg5.18.44minM35   7.943  7:332.21-
1181  Piet de KnegtRhoon5.18.45minM55   7.943  7:332.21-
1182  Sjaak SchipperGroningen5.19.08minM65   7.933  7:342.20-
1183  Nils PickartzKrefeld5.19.11minMse   7.932  7:342.20-
1184  Andre Kramer (PR 4.43.21) Yerseke5.19.16minM45   7.930  7:342.20-
1185  Marlou Eckhardt (PR 4.45.36) Wemeldinge5.19.28minVse   7.925  7:342.20-
1186  Jeroen HooijerBaarn5.19.31minM45   7.924  7:342.20-
1187  Maarten KaufmannAmsterdam5.19.45minMse   7.918  7:352.20-
1188  Robin UlteeSnelrewaard5.19.45minM35   7.918  7:352.20-
1189  Eric van Gilsts-Heer Hendrikskinderen5.19.52minM45   7.915  7:352.20-
1190  Jan-Willem van der Hart (PR 4.55.54) Nieuwdorp5.19.53minM35   7.914  7:352.20-
1191  Graziano ZanellaEsneux5.19.57minM55   7.913  7:352.20-
1192  Zegert GnadeNieuw-Vossemeer5.20.02minM45   7.911  7:352.20-
1193  Mariska de Bree (PR 5.14.12) Middelburg5.20.12minVse   7.907  7:352.20-
1194  William DronkersWestkapelle5.20.16minMse   7.905  7:352.20-
1195  Sebastian VerkuilenBreda5.20.21minMse   7.903  7:362.20-
1196  Jan van KatwijkRhoon5.20.25minM55   7.901  7:362.19-
1197  Jan Verhage (debuut) Aagtekerke5.20.32minMse   7.898  7:362.19-
1198  Ton van den Berg (PR 4.08.25) Zoutelande5.20.37minM45   7.896  7:362.19-
1199  Cornelis v RijnHalsteren5.20.43minM45   7.894  7:362.19-
1200  Tamara van der Leij-DrentDrachten5.20.44minV35   7.893  7:362.19-
1201  Carlo PappotMijdrecht5.20.44minM45   7.893  7:362.19-
1202  Peter Groenenberg (PR 4.45.56) Middelburg5.20.48minM35   7.892  7:362.19-
1203  Jos Boot (PR 3.26.31) Zoutelande5.21.13minM55   7.882  7:372.19-
1204  Robin Mol (debuut) Yerseke5.21.22minMse   7.878  7:372.19-
1205  Angèle van TiggelenMoerstraten5.21.24minV45   7.877  7:372.19-
1206  Mike Egter van Wissekerke (PR 5.14.24) Middelburg5.21.30minMse   7.875  7:372.19-
1207  MART REBEL FensCapelle aan den IJssel5.21.43minM35   7.869  7:372.19-
1208  Rob ZeijgerNieuwerkerk ad IJssel5.21.45minM45   7.869  7:382.19-
1209  William Hoondert (PR 4.21.06) Heinkenszand5.22.22minM45   7.853  7:382.18-
1210  Elroy CzajkaWestkapelle5.22.55minMse   7.840  7:392.18-
1211  Leo SteenbakkerMiddelburg5.23.11minM55   7.834  7:402.18-
1212  Yippie van den BergMiddelburg5.23.18minMse   7.831  7:402.18-
1213  Gert HofkensRaamsdonksveer5.23.21minM45   7.830  7:402.17-
1214  Simon Beijer (PR 4.30.27) Middelburg5.23.40minMse   7.822  7:402.17-
1215  Roland van DrielGouda5.23.45minM45   7.820  7:402.17-
1216  Peter HekkerBreda5.23.46minM65   7.820  7:402.17-
1217  Nevzat Altikulaç (PR 4.07.28) Middelburg5.23.55minM45   7.816  7:412.17-
1218  Oscar BosjeLeiden5.23.59minM55   7.814  7:412.17-
1219  Rob VlietstraNijkerkerveen5.24.26minM55   7.803  7:412.17-
1220  Marie VlietstraNijkerkerveen5.24.27minV55   7.803  7:412.17-
1221  Debbie de Wit-NoormanAmstelveen5.24.31minV45   7.801  7:412.17-
1222  Monica Kesteloo (PR 4.34.35) Vlissingen5.24.45minV45   7.796  7:422.17-
1223  René SerierZoutelande5.24.47minMse   7.795  7:422.17-
1224  David BlumIssum5.24.50minMse   7.794  7:422.16-
1225  Thomas KlingenDuisburg5.24.56minM35   7.791  7:422.16-
1226  Eric Wijnacker (debuut) Vlissingen5.24.58minMse   7.791  7:422.16-
1227  Martijn RaviaZierikzee5.24.58minMse   7.791  7:422.16-
1228  Quinten Mesu (PR 4.22.18) Middelburg5.25.14minMse   7.784  7:422.16-
1229  Dick van der ReijdenRotterdam5.25.15minM45   7.784  7:422.16-
1230  Rob Bourgonje (PR 5.06.41) Driewegen5.25.15minM55   7.784  7:422.16-
1231  René Nijsse (PR 5.14.11) Wolphaartsdijk5.25.17minM55   7.783  7:432.16-
1232  Izaak Kroon (PR 5.02.54) Middelburg5.25.25minM55   7.780  7:432.16-
1233  Jaap de KamAmstelveen5.25.30minM65   7.778  7:432.16-
1234  Matthieu van LeeuwenBergen op Zoom5.25.33minM45   7.777  7:432.16-
1235  Jeroen Paijmans (PR 5.20.00) Nieuwdorp5.25.50minM45   7.770  7:432.16-
1236  Lise HekhuisVeere5.25.51minVse   7.770  7:432.16-
1237  Philip GoossensOostende5.26.31minM55   7.754  7:442.15-
1238  Coen BremerAmersfoort5.26.31minM35   7.754  7:442.15-
1239  Nikki WerkmanAlmere5.26.31minVse   7.754  7:442.15-
1240  Erwin Salemink (PR 4.47.12) Serooskerke5.26.39minM45   7.750  7:442.15-
1241  Martin van den HoekGoes5.26.41minM55   7.750  7:452.15-
1242  Arthur GillissenMiddelburg5.27.10minMse   7.738  7:452.15-
1243  Hans SlootSchiedam5.27.19minM45   7.735  7:452.15-
1244  Dick Van DyckAntwerpen5.27.20minM45   7.734  7:452.15-
1245  Oliver BeerSprockhövel5.27.30minM45   7.730  7:462.15-
1246  Arjo OuwensRotterdam5.27.36minM45   7.728  7:462.15-
1247  Jörgen Peer (PR 4.26.21) Oost-Souburg5.27.55minM45   7.721  7:462.14-
1248  Jan van de Velde (PR)Oosterland5.27.57minM35   7.720  7:462.14-
1249  Wendy de RijkeRotterdam5.27.59minV35   7.719  7:462.14-
1250  Herman van Hoeve (PR 4.05.59) Vlissingen5.28.06minM55   7.716  7:472.14-
1251  Marieke de Vries (debuut) Zoutelande5.28.24minV35   7.709  7:472.14-
1252  Marty BouquetRoosendaal5.28.48minM55   7.700  7:482.14-
1253  Peter de Broekert (PR 4.54.08) s-Heer Hendrikskinderen5.28.56minM45   7.697  7:482.14-
1254  Albert PelssersHouten5.29.03minM55   7.694  7:482.14-
1255  Maria Vierthaler (PR 4.57.44) Vlissingen5.29.23minV35   7.686  7:482.14-
1256  Jean-Pierre Maas (PR 4.10.32) Vlissingen5.29.26minM35   7.685  7:482.13-
1257  Werner Verplanke (PR)Vlissingen5.29.59minM45   7.672  7:492.13-
1258  Richard Geleedst (PR 5.02.41) s-Gravenpolder5.30.02minM35   7.671  7:492.13-
1259  Ron Openneer (debuut) Arnemuiden5.30.07minM45   7.669  7:492.13-
1260  Jan VermeerMaasland5.30.17minM45   7.665  7:502.13-
1261  Joop TerwielSchiedam5.30.19minM65   7.664  7:502.13-
1262  Piet Jobse (PR 4.25.26) Koudekerke5.30.19minM55   7.664  7:502.13-
1263  Myriam TauschNeukirchen-Vluyn5.30.24minV35   7.663  7:502.13-
1264  Kees Geertse (PR 4.12.17) Meliskerke5.30.25minM55   7.662  7:502.13-
1265  Charlie KerklaanBergen Nh5.30.37minM55   7.658  7:502.13-
1266  Andre van Vliet (PR 5.01.26) Dreischor5.30.45minM35   7.654  7:502.13-
1267  Tom Bostelaar (PR 4.09.54) Oostkapelle5.30.48minMse   7.653  7:502.13-
1268  Vincent de GrauwEtten-Leur5.30.56minM35   7.650  7:512.13-
1269  Sandra FrenkenWeert5.31.02minV35   7.648  7:512.12-
1270  Helmut LeyDuisburg5.31.14minM65   7.643  7:512.12-
1271  Ronald HofkensRaamsdonksveer5.31.35minM45   7.635  7:522.12-
1272  Martijn Ruissen (PR 5.08.44) Wolphaartsdijk5.31.46minMse   7.631  7:522.12-
1273  Madeleine Spaeter- RommerMiddelburg5.31.54minV35   7.628  7:522.12-
1274  Peter de GrootBarneveld5.32.21minM35   7.618  7:532.12-
1275  René Goetheer (PR 4.01.11) Wolphaartsdijk5.32.36minM45   7.612  7:532.11-
1276  Arwin Schot (PR 4.39.18) Zierikzee5.33.16minM50   7.597  7:542.11-
1277  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes5.33.18minM55   7.596  7:542.11-
1278  Bertjan KraleOttoland5.33.36minM45   7.589  7:542.11-
1279  Dineke MijerOostvoorne5.33.40minV55   7.588  7:542.11-
1280  Jolanda ArdonOostvoorde5.33.40minV55   7.588  7:542.11-
1281  Raymond AcsVirton5.33.49minM55   7.584  7:552.11-
1282  Wim LoogTilburg5.34.20minM65   7.572  7:552.10-
1283  Remko ToorenburghAlmere5.34.23minM35   7.571  7:552.10-
1284  Gera Van BovenNijkerk5.34.32minV55   7.568  7:562.10-
1285  Niek VerhageWestkapelle5.34.39minMse   7.565  7:562.10-
1286  Marco VroegindeweijOud-Beijerland5.34.41minM35   7.564  7:562.10-
1287  Barbara FlierMijnsheerenland5.34.42minV35   7.564  7:562.10-
1288  Sylvia PassonNettetal5.34.43minV45   7.564  7:562.10-
1289  Elli JongmannsNettetal5.34.44minV55   7.563  7:562.10-
1290  Jan van Schagen (PR 4.17.38) Goes5.35.03minM60   7.556  7:562.10-
1291  Remco VervloetBarendrecht5.35.23minM35   7.549  7:572.10-
1292  Willem van der VaartVlaardingen5.35.27minM55   7.547  7:572.10-
1293  Tamara Schöningh (PR)Middelburg5.36.03minV35   7.534  7:582.09-
1294  Patricio RamosKonz5.36.06minM55   7.533  7:582.09-
1295  Hans den Boer (PR 4.27.28) Nieuwdorp5.36.53minM55   7.515  7:592.09-
1296  Duncan KikkertHoek van Holland5.36.59minM45   7.513  7:592.09-
1297  Johan Quist (PR)Middelburg5.37.25minM50   7.503  8:002.08-
1298  Marc van GelderLeeuwarden5.37.28minM45   7.502  8:002.08-
1299  Paul minnaar (debuut) Middelburg5.38.04minM45   7.489  8:012.08-
1300  Anne-Marieke HennemanZaandam5.38.43minV35   7.474  8:022.08-
1301  Lucien de Boer (PR 4.42.16) Zierikzee5.38.44minM40   7.474  8:022.08-
1302  Gina BlumBietigheim Bissingen5.38.54minVse   7.470  8:022.08-
1303  Mustafa RasulRoosendaal5.39.28minMse   7.458  8:032.07-
1304  Anouk de Hamer (PR 5.12.49) Nieuwdorp5.39.41minVse   7.453  8:032.07-
1305  Kim DousiBergen op Zoom5.39.49minVse   7.450  8:032.07-
1306  Michel van DoornZwijndrecht5.40.40minM35   7.432  8:042.06-
1307  Henk ten HaveVelden5.40.45minM55   7.430  8:052.06-
1308  Marcella de Jong (PR 5.40.49) Wemeldinge5.41.10minV35   7.421  8:052.06-
1309  Henny MartensWalbeck5.41.11minM65   7.420  8:052.06-
1310  Wim SollieWilsum5.42.12minM45   7.398  8:072.06-
1311  Inge LensRijkevorsel5.42.15minV35   7.397  8:072.05-
1312  Daniëlle Van DamOud-Beijerland5.42.19minV35   7.396  8:072.05-
1313  Ulrike PlönesNettetal5.42.26minV45   7.393  8:072.05-
1314  Marcel Krikke (PR 5.05.54) Oost-Souburg5.43.03minM45   7.380  8:082.05-
1315  Arthur Stijns (PR 5.07.37) Oudelande5.43.05minM65   7.379  8:082.05-
1316  Jakobus Meulenberg (PR 4.25.14) Oudelande5.43.16minM45   7.375  8:082.05-
1317  Piet Verhage (PR 4.07.44) Westkapelle5.43.42minM70   7.366  8:092.05-
1318  Raf Spaeter (debuut) Middelburg5.43.48minM35   7.364  8:092.05-
1319  Bas de RegtMiddelburg5.43.49minMse   7.364  8:092.05-
1320  Sytze KoolhaasOosteind5.44.01minM55   7.359  8:092.04-
1321  Julia PaessensGeldern5.44.15minVse   7.354  8:102.04-
1322  Joep Roseboom (PR 3.40.06) Vlissingen5.45.27minM45   7.329  8:112.04-
1323  Lucienne van den Broek (PR 5.20.03) Oost-Souburg5.45.28minV55   7.328  8:112.04-
1324  Bert Doedel (PR 4.58.53) Middelburg5.45.42minM45   7.323  8:122.03-
1325  Stefan JurgahnFachingen5.46.36minM35   7.304  8:132.03-
1326  Andrea BleekerBiggekerke5.46.37minVse   7.304  8:132.03-
1327  Thomas DwarsKrefeld5.46.43minM45   7.302  8:132.03-
1328  Sandra BaudermannSimmerath5.46.47minV35   7.301  8:132.03-
1329  Ad Schoe (debuut) Westkapelle5.46.59minM45   7.296  8:132.03-
1330  Ben Schrooten (PR 5.32.57) Vlissingen5.47.08minM55   7.293  8:142.03-
1331  Ad Roovers (PR 4.52.13) Hulst5.47.20minM55   7.289  8:142.02-
1332  Bart van Belle (debuut) Oost-Souburg5.47.32minMse   7.285  8:142.02-
1333  Isabelle BerkèsEthe5.47.34minV45   7.284  8:142.02-
1334  Yannick k DropsyEthe5.47.35minM45   7.284  8:142.02-
1335  Katia LeroyStraimont5.47.35minV45   7.284  8:142.02-
1336  Aldo LeroyBertrix5.47.35minM45   7.284  8:142.02-
1337  Ronny SchoukensStraimont5.47.36minM45   7.283  8:142.02-
1338  Lian GebhardtBodegraven5.47.47minV45   7.280  8:152.02-
1339  Bas HuizingaGroningen5.48.16minM35   7.269  8:152.02-
1340  Martin Willemse (PR 4.25.32) Vlissingen5.48.39minM35   7.261  8:162.02-
1341  Huub van ExelRaamsdonksveer5.49.09minM45   7.251  8:162.01-
1342  Wesley Kroon (PR 5.38.33) Vlissingen5.49.30minMse   7.244  8:172.01-
1343  Nicky Walpot (debuut) Sint Philipsland5.49.50minMse   7.237  8:172.01-
1344  Henk Geelhoed (debuut) Middelburg5.50.11minM35   7.230  8:182.01-
1345  Alain de smitIjzendijke5.50.18minMse   7.227  8:182.01-
1346  Madeleine SauerLint5.50.50minV55   7.216  8:192.00-
1347  Michael LangeRadevormwald5.51.34minM45   7.201  8:202.00-
1348  Anton van LammerenOuderkerk aan de Amstel5.51.37minM55   7.200  8:202.00-
1349  Felix de NatrisEnschede5.51.58minMse   7.193  8:202.00-
1350  Louise CornelisRotterdam5.52.02minV45   7.192  8:212.00-
1351  Rody Geschiere (PR)Middelburg5.52.31minM35   7.182  8:211.99-
1352  Monique Gillesse (PR 5.38.30) Vlissingen5.52.41minV45   7.178  8:221.99-
1353  Helma VermeerMaasland5.53.12minV45   7.168  8:221.99-
1354  Anneke Gillissen (debuut) Middelburg5.53.18minV45   7.166  8:221.99-
1355  Bernd NellessenViersen5.53.30minM45   7.162  8:231.99-
1356  Uta MüsgensEschweiler5.53.42minV55   7.158  8:231.99-
1357  Dieter Van GoolMerksem5.53.43minM45   7.157  8:231.99-
1358  Adie KunstMiddelburg5.54.06minM55   7.150  8:241.99-
1359  Raymond Anthonise (PR 4.35.18) s-Gravenpolder5.55.22minM55   7.124  8:251.98-
1360  Philippe CloothNettersheim5.57.35minM45   7.080  8:281.97-
1361  Petra van HooijdonkOosteind5.57.40minV55   7.078  8:291.97-
1362  Kees HeilApeldoorn5.58.36minM55   7.060  8:301.96-
1363  Willemien Vette (debuut) Nisse5.59.16minVse   7.047  8:311.96-
Mannen: 1135 (83.27%) => M35=298 - M40=17 - M45=386 - M50=22 - M55=170 - M60=4 - M65=30 - M70=1 - Mse=207
Vrouwen: 228 (16.73%) => V35=75 - V40=5 - V45=71 - V50=2 - V55=27 - V65=2 - Vse=46

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Tim Pleijte2:33:13Erwin Adan2:34:41Ralph Wiessner2:38:58Samantha Luitwieler2:50:101421
2018Willem van Schuerbeeck2:34:15Mohammed Oumaarir2:36:49Erwin Harmes2:40:10Liselotte van den Berg3:00:381436
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 8.002 seconden nodig om deze lijst met 1363 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020