dinsdag 2 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

21e Stadsloop

Goes, vrijdag 9 september 2016 - Organisatie: AV'56
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Huub van Noordens-Heer Abtskerke25.31minMse   18.811  3:115.23-
2  Martijn de KokAV5626.30minMse   18.113  3:195.03+0:59
3  Patrick de VosAV5626.41minMse   17.989  3:205.00+1:10
4  Luuk BalkenendeAV5627.24minMse   17.518  3:264.87+1:53
5  Crum van der LindenVlissingen27.33minMse   17.423  3:274.84+2:02
6  Laurent van NieuwenhuijzeAV'5628.04minMse   17.102  3:314.75+2:33
7  Rens de RidderDynamica28.37minMse   16.773  3:354.66+3:06
8  Peter BalkenendeAV'5628.43minM50   16.715  3:354.64+3:12
9  Alwin VermeulenAV'5629.01minM45   16.542  3:384.60+3:30
10  Jan-Willem RoelseGonz├ílez Running29.08minMse   16.476  3:394.58+3:37
11  Peter van LimbergenAV'5629.12minM40   16.438  3:394.57+3:41
12  Laurey van den BergeRunnersworld Goes29.16minVse   16.401  3:404.56+3:45
13  Marianne de KokDynamica29.24minV45   16.327  3:414.54+3:53
14  Frank HouwelingAV'5629.29minM40   16.280  3:414.52+3:58
15  Boris de BruijnAV'5629.32minMse   16.253  3:424.51+4:01
16  Sven Rentmeesters-Heerenhoek29.38minMse   16.198  3:424.50+4:07
17  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge29.41minM50   16.171  3:434.49+4:10
18  Amy van den BroekSprint29.44minVse   16.143  3:434.48+4:13
19  Johan KarelseAV'5629.48minM40   16.107  3:444.47+4:17
20  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge29.51minMse   16.080  3:444.47+4:20
21  John NieuwenhuizeAV'5629.55minM35   16.045  3:444.46+4:24
22  Michel de WeeAV'5630.27minMse   15.764  3:484.38+4:56
23  Dyanne VerpaalenRunnersworld Goes30.30minVse   15.738  3:494.37+4:59
24  Jan-Kees KooleAV'5630.56minMse   15.517  3:524.31+5:25
25  Arnoud RijkHeinkenszand31.07minMse   15.426  3:534.28+5:36
26  Sjaak BrouwerDynamica31.23minM50   15.295  3:554.25+5:52
27  Remco KapteijnAV'5631.45minM40   15.118  3:584.20+6:14
28  Berry SimonseAV'5632.07minM40   14.946  4:014.15+6:36
29  Maarten MeeuwseCafeBrasserie Sportvisser32.11minMse   14.915  4:014.14+6:40
30  Danny de LeeuwWolphaartsdijk32.25minMse   14.807  4:034.11+6:54
31  Tom VerbeekKwadendamme32.30minMse   14.769  4:044.10+6:59
32  Eric-Paul BoetersGoes32.34minMse   14.739  4:044.09+7:03
33  Marcel UitterhoeveAV'5632.49minM35   14.627  4:064.06+7:18
34  Remie OpeneerAV'5633.01minM35   14.538  4:084.04+7:30
35  Wim WoutersKruiningen33.09minM60   14.480  4:094.02+7:38
36  Leo de LeeuwWolphaartsdijk33.29minM50   14.335  4:113.98+7:58
37  Daniel ChojnackiKruiningen33.32minMse   14.314  4:123.98+8:01
38  Frank HuibregtseZLM heren34.00minMse   14.118  4:153.92+8:29
39  Anna MiricksKruiningen34.17minVse   14.001  4:173.89+8:46
40  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge34.24minMse   13.953  4:183.88+8:53
41  Rick de SmitGoes34.29minMse   13.920  4:193.87+8:58
42  Youri ElstgeestAV5634.33minMse   13.893  4:193.86+9:02
43  Bob MullerGoes34.39minMse   13.853  4:203.85+9:08
44  Ruud Fredrikss-Heerenhoek34.47minM60   13.800  4:213.83+9:16
45  Peter de LangeEPZ34.54minMse   13.754  4:223.82+9:23
46  Rinus PaardekooperGoes35.00minM55   13.714  4:233.81+9:29
47  Co de FeijterDelta Sport35.10minM50   13.649  4:243.79+9:39
48  Frans StolsGoes35.14minMse   13.623  4:243.78+9:43
49  Gertjan BakkerGoes35.17minM45   13.604  4:253.78+9:46
50  Jos PutVlissingen35.21minM50   13.579  4:253.77+9:50
51  Stefan de KoeijerKapelle-Biezelinge35.45minMse   13.427  4:283.73+10:14
52  Paul van WestenGoes35.47minMse   13.414  4:283.73+10:16
53  Lars van der BeekHuijbergen35.50minMse   13.395  4:293.72+10:19
54  Monica SanderseVlissingen35.53minVse   13.377  4:293.72+10:22
55  Ruben de JongePatrijzen35.56minMse   13.358  4:303.71+10:25
56  Stefan MansierZLM heren35.59minMse   13.340  4:303.71+10:28
57  Nathalie SlabbekoornEPZ36.02minVse   13.321  4:303.70+10:31
58  Mike van der VegtGoes36.15minMse   13.241  4:323.68+10:44
59  Marc-Jan MoerlandYerseke36.18minMse   13.223  4:323.67+10:47
60  Linda de GrootZLM dames36.22minVse   13.199  4:333.67+10:51
61  Martin de RegtGoes36.26minMse   13.175  4:333.66+10:55
62  Erik de BruineGoes36.38minMse   13.103  4:353.64+11:07
63  Werner HelmichKapelle-Biezelinge36.51minM45   13.026  4:363.62+11:20
64  Hans TramperGoes36.53minMse   13.014  4:373.62+11:22
65  Willem van RieleGoes36.56minM50   12.996  4:373.61+11:25
66  Rien de WildeWilhelminadorp36.59minM55   12.979  4:373.61+11:28
67  Jeroen van HooijdonkFysio Kapelle37.03minMse   12.955  4:383.60+11:32
68  Ron DellebekeDynamica37.06minM55   12.938  4:383.59+11:35
69  Wim RooseLGAS37.30minMse   12.800  4:413.56+11:59
70  Arnoud van HaarenKloetinge37.43minMse   12.726  4:433.54+12:12
71  Tanita van BelzenDietisteprakt Ilona Sonke37.47minVse   12.704  4:433.53+12:16
72  Jan van WingerdenAV'5637.50minM60   12.687  4:443.52+12:19
73  Floor DiebenDietisteprakt Ilona Sonke37.53minVse   12.670  4:443.52+12:22
74  Steffi BerksGoes37.56minVse   12.654  4:453.51+12:25
75  John de KrakerDelta netwerkgroep37.59minMse   12.637  4:453.51+12:28
76  Bianca SteijnKwadendamme38.02minVse   12.621  4:453.51+12:31
77  Saskia GooleKapelle-Biezelinge38.06minVse   12.598  4:463.50+12:35
78  Marcel van GilstGoes38.09minMse   12.582  4:463.49+12:38
79  Janien van OverveldPWG dames38.11minVse   12.571  4:463.49+12:40
80  Ramon van de GruiterGoes38.14minMse   12.554  4:473.49+12:43
81  Carlo van WaverenCDA Goes38.17minMse   12.538  4:473.48+12:46
82  Robert van SchaikGoes38.20minM35   12.522  4:483.48+12:49
83  Erwin DingemanseFocus Fit38.24minMse   12.500  4:483.47+12:53
84  Harry SinkeKoewacht38.27minMse   12.484  4:483.47+12:56
85  Huibert PietjouwFysio Kapelle38.36minMse   12.435  4:503.45+13:05
86  Lex LuteijnFysio Kapelle38.40minMse   12.414  4:503.45+13:09
87  Stefan UitterhoeveGoes38.43minMse   12.398  4:503.44+13:12
88  Jos van Stees-Gravenpolder38.48minM45   12.371  4:513.44+13:17
89  Evelien Capellos-Heerenhoek39.02minVse   12.297  4:533.42+13:31
90  Ilona SonkeGoes39.05minVse   12.281  4:533.41+13:34
91  Marc VeenhovenDelta netwerkgroep39.08minMse   12.266  4:543.41+13:37
92  Mark WeijerKapelle-Biezelinge39.12minM35   12.245  4:543.40+13:41
93  Thijs JansenCDA Goes39.15minMse   12.229  4:543.40+13:44
94  Esther NoteboomHeinkenszand39.19minVse   12.209  4:553.39+13:48
95  Tom WeemaesHeinkenszand39.22minMse   12.193  4:553.39+13:51
96  Arno van HorssenGoes39.42minMse   12.091  4:583.36+14:11
97  Herman van de GlindKloetinge39.48minMse   12.060  4:593.35+14:17
98  Herman AbbinkGoes39.52minM55   12.040  4:593.34+14:21
99  Hans WestveerKruiningen39.56minM55   12.020  5:003.34+14:25
100  Frits van BorrendamMiddelburg39.59minMse   12.005  5:003.33+14:28
101  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge40.02minMse   11.990  5:003.33+14:31
102  Christine BalkenendeGoes40.05minV50   11.975  5:013.33+14:34
103  Levi van der BeekHuijbergen40.08minMse   11.960  5:013.32+14:37
104  Bangaly AlsemaCDA Goes40.16minMse   11.921  5:023.31+14:45
105  Derk AlsemaCDA Goes40.19minMse   11.906  5:023.31+14:48
106  Dick AlsemaCDA Goes40.21minMse   11.896  5:033.30+14:50
107  Mia EversdijkPWG dames40.25minVse   11.876  5:033.30+14:54
108  Iris VermuePWG dames40.29minVse   11.857  5:043.29+14:58
109  Stefan van den DriesHeinkenszand40.32minMse   11.842  5:043.29+15:01
110  Jo Annes de BatCDA Goes40.42minMse   11.794  5:053.28+15:11
111  Niek HespGoes40.50minMse   11.755  5:063.27+15:19
112  Jeroen van GentGoes41.06minMse   11.679  5:083.24+15:35
113  Antoinette van WijckAmsterdam41.13minVse   11.646  5:093.23+15:42
114  Wim WitteFocus Fit41.18minMse   11.622  5:103.23+15:47
115  Ad MullerGoes41.21minMse   11.608  5:103.22+15:50
116  Gerard FlikweertDelta netwerkgroep41.24minMse   11.594  5:113.22+15:53
117  Frans van der KnaapGoes41.34minMse   11.548  5:123.21+16:03
118  Robin TilroeGoes41.41minMse   11.515  5:133.20+16:10
119  Anne de WinterFocus Fit41.44minVse   11.502  5:133.19+16:13
120  Harald de BilGoes41.48minMse   11.483  5:143.19+16:17
121  Carolien SteijnPWG dames41.51minVse   11.470  5:143.19+16:20
122  Rebecca de WinterOvezande41.55minV55   11.451  5:143.18+16:24
123  Jemmy WestveerFysio Kapelle42.24minMse   11.321  5:183.14+16:53
124  Peter de BroekertFocus Fit42.31minMse   11.290  5:193.14+17:00
125  Andre LuteijnFysio Kapelle42.35minMse   11.272  5:193.13+17:04
126  Anton van EijsdenGoes42.39minMse   11.254  5:203.13+17:08
127  Arthur StijnsOudelande42.52minM65   11.198  5:223.11+17:21
128  Henk BoudewijnFysio Kapelle43.06minMse   11.137  5:233.09+17:35
129  Anne RemijnseKapelle-Biezelinge43.17minVse   11.090  5:253.08+17:46
130  Manon van DierenVierlinden43.36minVse   11.009  5:273.06+18:05
131  Rene VerhulstGoes44.06minMse   10.884  5:313.02+18:35
132  Leon HannewijkZLM heren44.09minMse   10.872  5:313.02+18:38
133  Bob den EngelsmanGoes44.14minMse   10.852  5:323.01+18:43
134  Miranda OsseweijerZLM dames44.18minVse   10.835  5:323.01+18:47
135  Joke van HemertNieuwdorp44.23minVse   10.815  5:333.00+18:52
136  Peter CastelGoes44.30minM55   10.787  5:343.00+18:59
137  Janneke BoutensMiddelburg44.34minVse   10.770  5:342.99+19:03
138  Ria Fredrikss-Heerenhoek44.47minVse   10.718  5:362.98+19:16
139  Jolanda SteenbakkerKloetinge44.56minVse   10.682  5:372.97+19:25
140  Yolanda KrombeenKruiningen45.16minVse   10.604  5:402.95+19:45
141  Sharon GoedegebuureFocus Fit45.23minVse   10.577  5:402.94+19:52
142  Pien WestmaasGoes45.26minVse   10.565  5:412.93+19:55
143  Maaike van der WaardenGoes45.28minVse   10.557  5:412.93+19:57
144  Linda Westmaass-H Hendrikskinderen45.31minVse   10.546  5:412.93+20:00
145  Nicky Aalderss-Heer Hendrikskinderen45.34minMse   10.534  5:422.93+20:03
146  Marcel MohrKortgene45.39minMse   10.515  5:422.92+20:08
147  Marieke PadmoesAV'5645.43minVse   10.499  5:432.92+20:12
148  Tristan KrombeenKruiningen45.46minMse   10.488  5:432.91+20:15
149  Patty FransePWG dames45.49minVse   10.477  5:442.91+20:18
150  Jeroen GoversGoes46.00minM45   10.435  5:452.90+20:29
151  Corina van den DoelGoes46.07minVse   10.408  5:462.89+20:36
152  Maritza WandelRenesse46.26minVse   10.337  5:482.87+20:55
153  Katinka van de GlindKloetinge46.34minV40   10.308  5:492.86+21:03
154  Vivian GeelhoedGoes46.48minVse   10.256  5:512.85+21:17
155  Wouter van den DriesHeinkenszand47.31minMse   10.102  5:562.81+22:00
156  Ferdi WeemaesHeinkenszand48.06minMse   9.979  6:012.77+22:35
157  Mandy de BruineGoes48.16minVse   9.945  6:022.76+22:45
158  Nicolle BierensKloetinge48.26minVse   9.911  6:032.75+22:55
159  A KorstanjeYerseke49.41minVse   9.661  6:132.68+24:10
160  Denise SchikkerBakker Boer50.02minVse   9.594  6:152.66+24:31
161  Peter MaljersEPZ50.10minMse   9.568  6:162.66+24:39
162  Jamy de WildeGoes50.18minVse   9.543  6:172.65+24:47
163  Petra den EngelsmanHet Elfde Gebod50.23minVse   9.527  6:182.65+24:52
164  Anne de JongCDA Goes50.47minMse   9.452  6:212.63+25:16
165  Heidi WestplateVlissingen51.29minVse   9.323  6:262.59+25:58
166  Bram TissinkKapelle-Biezelinge51.39minMse   9.293  6:272.58+26:08
167  Jeroen KraaijveldVierlinden51.54minMse   9.249  6:292.57+26:23
168  Jessica LabeurVierlinden52.06minVse   9.213  6:312.56+26:35
169  Julia TrompertBakker Boer54.15minVse   8.848  6:472.46+28:44
170  Emine HoxhaBakker Boer54.18minVse   8.840  6:472.46+28:47
171  Vera de KrakerBakker Boer54.21minVse   8.832  6:482.45+28:50
172  Jackelien OudenboschKrombeentjes54.57minVse   8.735  6:522.43+29:26
173  Jackelien de BoneldKrombeentjes55.03minVse   8.719  6:532.42+29:32
Mannen: 118 (68.21%) => M35=5 - M40=5 - M45=5 - M50=7 - M55=6 - M60=3 - M65=1 - Mse=86
Vrouwen: 55 (31.79%) => V40=1 - V45=1 - V50=1 - V55=1 - Vse=51

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8 km

2019Mels Lambregs24:44Patrick de Vos25:01Soufiyan el Bourabia25:03Mirthe Overkamp31:49204
2018Tim van den Broeke24:42Mels Lambregts24:45Job de Feijter24:59Monique Verschuure29:05188
2017Ronnie Overgaauw25:12Patrick de Vos25:34Stefan Schrier26:32Monique Verschuure29:40159
2016Huub van Noorden25:31Martijn de Kok26:30Patrick de Vos26:41Laurey van den Berge29:16173
2015Erwin Harmes24:56Martijn de Kok25:39Ralph Wiessner26:29Anjolie Engels29:16264
2014Colin Bekers24:29Martijn de Kok25:02Erwin Harmes25:05Laurey van den Berge28:46277
2013Tommy Staal25:04Martijn de Kok25:45Wouter van Caspel26:29Laurey van den Berge28:31302
2012Tim Pleijte24:47Neal Bouterse25:32Martijn de Kok25:43Anjolie Engels28:04299

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.223 seconden nodig om deze lijst met 173 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020