woensdag 15 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

16e Stadsloop

Middelburg, vrijdag 13 mei 2016 - Organisatie: Dynamica
7.35 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1   Tim PleijteVlissingen22.30minMse   19.600  3:045.44-
2   Job de FeijterRKHAV23.34minMse   18.713  3:125.20+1:04
3   Pascal van TroostHaag Atletiek23.39minMse   18.647  3:135.18+1:09
4   Erwin AdanMiddelburg23.51minMse   18.491  3:155.14+1:21
5   Tim van den BroekeVlissingen24.04minMse   18.324  3:165.09+1:34
6   Erwin HarmesMiddelburg24.10minMse   18.248  3:175.07+1:40
7   Ronnie OvergaauwZoutelande24.26minMse   18.049  3:195.01+1:56
8   Esmaeil DarvishiSWVO25.00minMse   17.640  3:244.90+2:30
9   Ralph WiessnerVlissingen25.02minM35   17.617  3:244.89+2:32
10   Huub van Noordens-Heer Abtskerke25.03minMse   17.605  3:244.89+2:33
11   Patrick de VosAV5625.10minMse   17.523  3:254.87+2:40
12   Robin SpijkerboerBest25.12minMse   17.500  3:264.86+2:42
13   Michel BuijckMiddelburg25.25minM40   17.351  3:274.82+2:55
14   Sierd SikkemaRunnersworld Goes225.30minM35   17.294  3:284.80+3:00
15   Ruud HoosemansVlissingen25.31minMse   17.283  3:284.80+3:01
16   Rens de RidderArnemuiden25.40minMse   17.182  3:304.77+3:10
17   Wilco BoogaardMiddelburg25.45minM35   17.126  3:304.76+3:15
18   Willem de KorteAagtekerke25.57minMse   16.994  3:324.72+3:27
19  Franklin van AnrooijAV'5626.01minMse   16.951  3:324.71+3:31
20   Arjo VerhageAagtekerke26.08minM45   16.875  3:334.69+3:38
21   Bas MertensSalomonsters & Co26.08minMse   16.875  3:334.69+3:38
22   Crum van der LindenVlissingen26.12minMse   16.832  3:344.68+3:42
23   Sergio HarinckGonzález Running26.16minMse   16.789  3:344.66+3:46
24   Wim van SparrentakSint Laurens26.18minM45   16.768  3:354.66+3:48
25   Marius BesuijenSint Laurens26.30minM50   16.642  3:364.62+4:00
26   Sven VermeulenVlissingen26.42minM35   16.517  3:384.59+4:12
27   Peter BalkenendeAV'5626.47minM45   16.465  3:394.57+4:17
28   Tjitte van de BuijsProvincie I26.47minM35   16.465  3:394.57+4:17
29   David SchrierVlissingen26.54minMse   16.394  3:404.55+4:24
30   Stefan SchrierVlissingen26.58minMse   16.354  3:404.54+4:28
31   Chris Steenbakkers-Heerenhoek27.04minMse   16.293  3:414.53+4:34
32   Wesley BooijRunderground27.16minMse   16.174  3:434.49+4:46
33   Jorim de BoksMiddelburg27.26minMse   16.075  3:444.47+4:56
34   Kim ReijnierseMiddelburg27.31minM55   16.027  3:454.45+5:01
35  Jan-Willem RoelseMiddelburg27.35minMse   15.988  3:454.44+5:05
36   Christiaan van MourikNieuw- en Sint Joosland27.37minM35   15.969  3:454.44+5:07
37   Adriaan WalhoutMiddelburg27.40minM35   15.940  3:464.43+5:10
38   Edwin van AlphenDynamica27.42minM45   15.921  3:464.42+5:12
39   Jan BraamMiddelburg27.48minMse   15.863  3:474.41+5:18
40   Marianne de KokDynamica27.48minV40   15.863  3:474.41+5:18
41   Piet van MourikDelta sport27.52minM50   15.825  3:474.40+5:22
42   Jonathan BoonOost-Souburg27.58minM35   15.769  3:484.38+5:28
43   Erik KokArnemuiden28.00minM40   15.750  3:494.38+5:30
44   Kees LouwsMiddelburg28.00minM35   15.750  3:494.38+5:30
45   Amy van den BroekRunnersworld Goes28.07minVse   15.685  3:504.36+5:37
46   Bart de VisserSerooskerke28.07minMse   15.685  3:504.36+5:37
47   Carolien van de kreekeSerooskerke28.07minV40   15.685  3:504.36+5:37
48   Remy VasseurVlissingen28.09minM35   15.666  3:504.35+5:39
49   Ruben BoutensMiddelburg28.18minMse   15.583  3:514.33+5:48
50   Wilko de VosKattendijke28.18minM50   15.583  3:514.33+5:48
51   Rian van den BroekeVlissingen28.21minM55   15.556  3:514.32+5:51
52   John NieuwenhuizeKloetinge28.26minM35   15.510  3:524.31+5:56
53   Monique VerschuureAV'5628.27minV35   15.501  3:524.31+5:57
54   Micha JanseZoutelande28.41minM40   15.375  3:544.27+6:11
55   Bas de NooijerKoudekerke28.44minMse   15.348  3:554.26+6:14
56   Rob SchaapVlissingen28.45minM55   15.339  3:554.26+6:15
57   Marcel AdriaanseMiddelburg29.02minM40   15.189  3:574.22+6:32
58   Bas BiesterbosGoes29.10minMse   15.120  3:584.20+6:40
59   Leo JanseMiddelburg29.11minM45   15.111  3:584.20+6:41
60   Bram VerhageAagtekerke29.16minM50   15.068  3:594.19+6:46
61   Loura KleinepierMiddelburg29.16minVse   15.068  3:594.19+6:46
62   olivier verhaarMiddelburg29.22minMse   15.017  4:004.17+6:52
63   Michel BekinkGoes29.25minM40   14.992  4:004.16+6:55
64   Erik de KrakerOost-Souburg29.27minM45   14.975  4:004.16+6:57
65   Jeroen De NoodMiddelburg29.29minM35   14.958  4:014.15+6:59
66   Tom VerbeekKwadendamme29.30minMse   14.949  4:014.15+7:00
67   Emiel FlipseVlissingen29.31minMse   14.941  4:014.15+7:01
68   Cor de RidderArnemuiden29.34minM45   14.915  4:014.14+7:04
69   Sebastian NijssenMiddelburg29.35minM40   14.907  4:014.14+7:05
70   Remy QuistDK Belastingadvies29.36minMse   14.899  4:024.14+7:06
71   Jeroen v. AvermaeteKloetinge29.41minMse   14.857  4:024.13+7:11
72   Mirthe OverkampMiddelburg29.44minVse   14.832  4:034.12+7:14
73   Martijn de VriesMiddelburg29.44minMse   14.832  4:034.12+7:14
74   Robert CarolDynamica29.53minM50   14.757  4:044.10+7:23
75   Dion PluijlaarDelft29.54minMse   14.749  4:044.10+7:24
76   Rinus PoortvlietOost-Souburg29.55minM55   14.741  4:044.09+7:25
77   Leonie TonDelta Sport30.01minV40   14.692  4:054.08+7:31
78   Jesse BeijerMiddelburg30.03minMse   14.676  4:054.08+7:33
79  Leo de LooffGapinge30.09minMse   14.627  4:064.06+7:39
80   Erwin van SchaikMiddelburg30.09minM45   14.627  4:064.06+7:39
81   marcel uitterhoeves-Heer Arendskerke30.09minM35   14.627  4:064.06+7:39
82   Martijn HoosemansDynamica30.11minM35   14.611  4:064.06+7:41
83   Jeroen HollebrandsMiddelburg30.25minM35   14.499  4:084.03+7:55
84   kees den hollanderDreischor30.26minM45   14.491  4:084.03+7:56
85   Arnoud RijkHeinkenszand30.28minMse   14.475  4:094.02+7:58
86   Eric-paul BoetersSommelsdijk30.31minMse   14.451  4:094.01+8:01
87   Clemens SpoorOost-Souburg30.33minMse   14.435  4:094.01+8:03
88   Stephan JozwiakVlissingen30.38minM35   14.396  4:104.00+8:08
89   Seth DijkstraGonzález Running30.40minM45   14.380  4:103.99+8:10
90   Myrthe FaroBLVD Dames30.41minVse   14.373  4:103.99+8:11
91   Michel RidderhofMiddelburg30.41minM45   14.373  4:103.99+8:11
92   Frank HuibregtseZLM 330.42minM35   14.365  4:113.99+8:12
93   Henk LeeftinkProvincie I30.43minM45   14.357  4:113.99+8:13
94   Henk LousDynamica30.45minM55   14.341  4:113.98+8:15
95   Bianca van AartsenMiddelburg30.50minVse   14.303  4:123.97+8:20
96   Justin BooneKapelle-Biezelinge30.51minMse   14.295  4:123.97+8:21
97   Jan van VaardegemWestkapelle30.54minM45   14.272  4:123.96+8:24
98   Emiel JansenMiddelburg30.56minM35   14.256  4:133.96+8:26
99   Lion BaasVlissingen30.58minM35   14.241  4:133.96+8:28
100   André MeijersHoedekenskerke31.03minM45   14.203  4:133.95+8:33
101   Nick PaulusseOost-Souburg31.04minM45   14.195  4:143.94+8:34
102   Yorben HafkenscheidMiddelburg31.12minMse   14.135  4:153.93+8:42
103   Corné NieuwkerkKoudekerke31.13minM45   14.127  4:153.92+8:43
104   Arthur van AartsenDynamica31.16minM40   14.104  4:153.92+8:46
105   Jaap IJdemaAdriaanse van der Weel31.20minM45   14.074  4:163.91+8:50
106   youri elstgeests-Heerenhoek31.22minMse   14.060  4:163.91+8:52
107   Jack SmitsProvincie I31.25minM55   14.037  4:163.90+8:55
108   Gianni TahituRunderground31.27minMse   14.022  4:173.90+8:57
109   Berry SimonseGoes31.30minM40   14.000  4:173.89+9:00
110   Paola van GilstAV'5631.31minV40   13.993  4:173.89+9:01
111   Jos JanseDynamica31.36minM45   13.956  4:183.88+9:06
112   Maarten VerdonkVlissingen31.43minMse   13.904  4:193.86+9:13
113   Dennis ButMiddelburg31.44minM45   13.897  4:193.86+9:14
114   Jonathan BoonOost-Souburg31.46minM35   13.882  4:193.86+9:16
115   Lizo KoppejanArnemuiden31.47minM45   13.875  4:193.85+9:17
116   Rutger WondergemMiddelburg31.47minM35   13.875  4:193.85+9:17
117   Casper van SabbenKloetinge31.50minMse   13.853  4:203.85+9:20
118   Mo ZombraProvincie II31.52minM45   13.839  4:203.84+9:22
119   gijsbert elstgeests-Heerenhoek31.54minM35   13.824  4:203.84+9:24
120   arthur pouwelseloopgroep ZO31.55minM45   13.817  4:213.84+9:25
121   Marc van MourikMiddelburg31.56minM35   13.810  4:213.84+9:26
122   eva boonmansnelle belles31.56minV35   13.810  4:213.84+9:26
123   Casper BaasGoes31.57minM45   13.803  4:213.83+9:27
124   Ron DellebekeOost-Souburg31.58minM55   13.796  4:213.83+9:28
125   Joost PluijlaarBouwgroep Peters32.00minM45   13.781  4:213.83+9:30
126   Sylvan KoningsKoudekerke32.00minMse   13.781  4:213.83+9:30
127   Marco DielemanSommelsdijk32.00minM45   13.781  4:213.83+9:30
128   vincent langescalda 132.02minM35   13.767  4:213.82+9:32
129   Marcel de WitteMiddelburg32.04minM45   13.753  4:223.82+9:34
130   Eelke de JongMiddelburg32.04minMse   13.753  4:223.82+9:34
131   Rene de VoogdZorgstroom m/v32.05minM45   13.745  4:223.82+9:35
132   Matthijs ekkebuskloveniersdoelen32.09minM35   13.717  4:223.81+9:39
133   joost liefbroerscalda 132.10minM35   13.710  4:233.81+9:40
134   Niek van BelzenMiddelburg32.11minM45   13.703  4:233.81+9:41
135   Wilbert HuisbregtseZoutelande32.15minMse   13.674  4:233.80+9:45
136   isabel loussnelle belles32.17minVse   13.660  4:243.79+9:47
137   Sicco JongemaMiddelburg32.19minM45   13.646  4:243.79+9:49
138   Jos PutVlissingen32.21minM50   13.632  4:243.79+9:51
139   Martin de RegtGoes32.24minM45   13.611  4:243.78+9:54
140   Stefan MansierZLM 432.24minM35   13.611  4:243.78+9:54
141   Martijn de KokHeinkenszand32.25minM35   13.604  4:253.78+9:55
142   Tristan TakKoudekerke32.32minMse   13.555  4:263.77+10:02
143   Sander GoedeeKoudekerke32.34minMse   13.541  4:263.76+10:04
144   Linda VersluisPalmpjes32.34minV45   13.541  4:263.76+10:04
145   Ad SchreijenbergAdriaanse van der Weel32.38minMse   13.514  4:263.75+10:08
146   Evelien van SparrentakSint Laurens32.39minV35   13.507  4:273.75+10:09
147   Johan JoziasseMiddelburg32.40minM45   13.500  4:273.75+10:10
148   Johan GodschalkMiddelburg32.42minMse   13.486  4:273.75+10:12
149   Kees van der HeijdenVlissingen32.45minM45   13.466  4:273.74+10:15
150   Erik GoedhartMiddelburg32.48minM45   13.445  4:283.73+10:18
151   Jelmer OskamDevkkery 132.50minMse   13.431  4:283.73+10:20
152   Eric de VisserRUNDERGOUND IV32.52minMse   13.418  4:283.73+10:22
153   Arno de Rijkes-Gravenpolder32.52minM35   13.418  4:283.73+10:22
154   Sico PoortvlietMiddelburg32.53minM45   13.411  4:283.73+10:23
155   Laurens van DijkMiddelburg33.02minMse   13.350  4:303.71+10:32
156   Jenny de NooijerMiddelburg33.05minV45   13.330  4:303.70+10:35
157   Emma van MourikBLVD Dames33.06minVse   13.323  4:303.70+10:36
158   Sjoerd de JagerMiddelburg33.06minMse   13.323  4:303.70+10:36
159   Steven RoelseGonzalez Podologie33.07minMse   13.317  4:303.70+10:37
160   Jeroen de JaegherMiddelburg33.10minMse   13.296  4:313.69+10:40
161   Martin PruijsersProvincie III33.10minM45   13.296  4:313.69+10:40
162   Jan De ReuMiddelburg33.13minM55   13.276  4:313.69+10:43
163   Rob JongeneelMiddelburg33.15minM50   13.263  4:313.68+10:45
164   Werner HelmichKapelle-Biezelinge33.17minM45   13.250  4:323.68+10:47
165   Willem HuiszoonMiddelburg33.19minM55   13.237  4:323.68+10:49
166   Jolanda van de VeldenRunderground33.20minVse   13.230  4:323.68+10:50
167   Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland33.22minM45   13.217  4:323.67+10:52
168   Marijn TraasHeinkenszand33.23minMse   13.210  4:333.67+10:53
169   Rob JerasMiddelburg33.27minM45   13.184  4:333.66+10:57
170   Rik HartmanDevkkery 133.28minMse   13.177  4:333.66+10:58
171   Tom JonkerGoes33.32minMse   13.151  4:343.65+11:02
172   Jacky LuitwielerDynamica33.33minM50   13.145  4:343.65+11:03
173   Sebastian NijssenMiddelburg33.36minM35   13.125  4:343.65+11:06
174   Voornaam AchternaamSeventy Seven 233.37minM55   13.118  4:343.64+11:07
175   Maninder KhabraKoudekerke33.41minMse   13.093  4:353.64+11:11
176   Yannick van LuxemburgMiddelburg33.42minMse   13.086  4:353.64+11:12
177   Maurice SteketeeMiddelburg33.43minM35   13.080  4:353.63+11:13
178   John GuequierreDynamica33.48minM60   13.047  4:363.62+11:18
179   Paola van de VeldeZorgstroom Nieuw-Sandenburgh33.51minVse   13.028  4:363.62+11:21
180   Siem CornelisseArnemuiden33.53minM65   13.015  4:373.62+11:23
181   piet posthumapostnl33.54minM55   13.009  4:373.61+11:24
182   Jeroen van MoolenbroekMiddelburg34.00minMse   12.971  4:383.60+11:30
183   Jochem VerburgMiddelburg34.03minMse   12.952  4:383.60+11:33
184   Pim VergeerMiddelburg34.04minMse   12.945  4:383.60+11:34
185   Renate de ReusVlissingen34.05minVse   12.939  4:383.59+11:35
186   Late entry?34.05minVse   12.939  4:383.59+11:35
187   Paul van TuilGemeente Schouwen-Duiveland34.07minM45   12.926  4:393.59+11:37
188   Melvin HunnikWissenkerke34.09minMse   12.914  4:393.59+11:39
189   Michiel KabboordRunderground34.11minMse   12.901  4:393.58+11:41
190   Menno de KabboordRunderground34.11minMse   12.901  4:393.58+11:41
191   Bianca SteijnKwadendamme34.16minVse   12.870  4:403.57+11:46
192   Johan DekkerMiddelburg34.19minM55   12.851  4:403.57+11:49
193   Annet van de KrekeOost-Souburg34.20minV45   12.845  4:403.57+11:50
194   Erno TramperCPort/Urban Heroes34.22minM35   12.832  4:413.56+11:52
195   Wim DingemanseTeam Veere34.23minM55   12.826  4:413.56+11:53
196   Chris Koppejans-Gravenpolder34.30minM45   12.783  4:423.55+12:00
197   Miranda RijkAOA Goes34.31minVse   12.776  4:423.55+12:01
198   Roel LatuheruMiddelburg34.34minM45   12.758  4:423.54+12:04
199   Caroline VeringaLadies Night Dynamica 134.34minV35   12.758  4:423.54+12:04
200   Stephanie VermeulenVlissingen34.36minVse   12.746  4:423.54+12:06
201   Cor SchipperMiddelburg34.36minM55   12.746  4:423.54+12:06
202   Linda de GrootZLM 134.42minV35   12.709  4:433.53+12:12
203   Hans CorbijnOostkapelle34.51minM55   12.654  4:443.52+12:21
204   Francis HaringMiddelburg34.52minMse   12.648  4:453.51+12:22
205   Nel van der van derOost-Souburg34.52minV45   12.648  4:453.51+12:22
206   Joep HarsveldtMiddelburg34.53minMse   12.642  4:453.51+12:23
207   Rian FlikweertMiddelburg34.54minV50   12.636  4:453.51+12:24
208   Vanessa Dommisse-vermeuleKoudekerke34.56minVse   12.624  4:453.51+12:26
209   Peter GroenenbergMiddelburg34.59minMse   12.606  4:463.50+12:29
210   patrick pielaatterneuzen34.59minMse   12.606  4:463.50+12:29
211   Karin Van NoordenVlissingen35.01minV45   12.594  4:463.50+12:31
212   Johan WalpotGemeente Schouwen-Duiveland35.03minM55   12.582  4:463.50+12:33
213   Jelle EbbersMiddelburg35.03minMse   12.582  4:463.50+12:33
214   Mark TrimpeVlissingen35.03minMse   12.582  4:463.50+12:33
215   Dave LouwsMiddelburg35.05minM65   12.570  4:463.49+12:35
216   Fred de BruijneDevkkery 135.08minMse   12.552  4:473.49+12:38
217   Jonah LouwsMiddelburg35.11minMse   12.534  4:473.48+12:41
218   Marco DingemanseDK Belastingadvies35.14minM35   12.517  4:483.48+12:44
219   Krista VoorhamBurgh-Haamstede35.14minV35   12.517  4:483.48+12:44
220   Jannie de VriesVlissingen35.16minV55   12.505  4:483.47+12:46
221   Eveline HoosemansVlissingen35.16minVse   12.505  4:483.47+12:46
222   Björn de SmitAdriaanse van der Weel35.18minM35   12.493  4:483.47+12:48
223   Matthijs BodeBiggekerke35.18minM35   12.493  4:483.47+12:48
224   Merijn ZwetslootBurgh-Haamstede35.23minMse   12.463  4:493.46+12:53
225   Sjef GorisMiddelburg35.23minM45   12.463  4:493.46+12:53
226   Harriette HoumesMiddelburg35.26minV45   12.446  4:493.46+12:56
227   Rens DavidseMiddelburg35.27minM45   12.440  4:493.46+12:57
228   Maarten van VeelenMiddelburg35.31minMse   12.417  4:503.45+13:01
229   Richard GeeversRunderground35.31minM35   12.417  4:503.45+13:01
230   Jochem LeijnseMiddelburg35.36minMse   12.388  4:513.44+13:06
231   Wenda VerstraateKoudekerke35.38minVse   12.376  4:513.44+13:08
232   Marije BesuijenMiddelburg35.38minV35   12.376  4:513.44+13:08
233   Boy SaijaMiddelburg35.44minM55   12.341  4:523.43+13:14
234   Vicky WiessnerMiddelburg35.48minV40   12.318  4:523.42+13:18
235   Chantal HofstraZorgstroom Nieuw-Sandenburgh35.50minVse   12.307  4:533.42+13:20
236   Emma HermansLadies Night Dynamica 135.55minVse   12.278  4:533.41+13:25
237   Kees MeijerZLM 435.57minM45   12.267  4:533.41+13:27
238   George TaalOostkapelle35.58minM65   12.261  4:543.41+13:28
239   Pieter De GaaijMiddelburg35.58minM55   12.261  4:543.41+13:28
240   Petra VerhulstDynamica35.59minV45   12.256  4:543.40+13:29
241   Harmen LandsbergenGoes36.00minMse   12.250  4:543.40+13:30
242   Geesje Hellemankloveniersdoelen36.00minV35   12.250  4:543.40+13:30
243   Paul MinnaarRUNDERGOUND IV36.00minM45   12.250  4:543.40+13:30
244   Jurgen de MeulmeesterVlissingen36.01minMse   12.244  4:543.40+13:31
245   Marcel MolZLM 336.04minM35   12.227  4:543.40+13:34
246   Hans Van der WelleMiddelburg36.06minM55   12.216  4:553.39+13:36
247   Wolfert CijvatMiddelburg36.06minMse   12.216  4:553.39+13:36
248   Els GelokVlissingen36.07minV60   12.210  4:553.39+13:37
249   Claudia CentenKapelle-Biezelinge36.08minVse   12.205  4:553.39+13:38
250   Krijno DavidseMiddelburg36.13minM45   12.177  4:563.38+13:43
251   Suzanne GeschiereDynamica36.14minV50   12.171  4:563.38+13:44
252   Renco FranckeSerooskerke36.15minM35   12.166  4:563.38+13:45
253   Edwin BlokMiddelburg36.18minM35   12.149  4:563.37+13:48
254   Niels WattelArnemuiden36.19minMse   12.143  4:563.37+13:49
255   Edwin IsraelMiddelburg36.19minM45   12.143  4:563.37+13:49
256   Denny Ter SteegeMiddelburg36.20minM35   12.138  4:573.37+13:50
257   David harwijneMiddelburg36.22minM35   12.126  4:573.37+13:52
258   Jo-Annes de BatProvincie III36.22minM35   12.126  4:573.37+13:52
259   Johnny MaljaarsRunderground36.22minM45   12.126  4:573.37+13:52
260   Hans LievenseMiddelburg36.26minM45   12.104  4:573.36+13:56
261   Dominique MesMiddelburg36.26minMse   12.104  4:573.36+13:56
262   Petra MinaarRUNDERGOUND F236.26minV45   12.104  4:573.36+13:56
263  Roos NieuwdorpYerseke36.33minVse   12.066  4:583.35+14:03
264   Jolanda MaasBrasserie De Sportvisser Yerse36.33minVse   12.066  4:583.35+14:03
265  Joey LeijnseMiddelburg36.33minMse   12.066  4:583.35+14:03
266   Marc VeenhovenDELTA Netwerkgroep36.34minM45   12.060  4:593.35+14:04
267   Stefan Van den driesHeinkenszand36.37minMse   12.044  4:593.35+14:07
268   Corina LievenseMiddelburg36.38minV40   12.038  4:593.34+14:08
269   Sandra van de BroekPalmpjes36.38minV35   12.038  4:593.34+14:08
270   Frenk-Jan VisserMiddelburg36.39minM45   12.033  4:593.34+14:09
271   Michel SinkeCPort/Urban Heroes36.41minM35   12.022  4:593.34+14:11
272   Harry NicolasenDK Belastingadvies36.41minMse   12.022  4:593.34+14:11
273   Enrico JoziasseMiddelburg36.41minM35   12.022  4:593.34+14:11
274   Annemarie VerschuureKruiningen36.45minV35   12.000  5:003.33+14:15
275   Madeline BuiningProvincie II36.46minV45   11.995  5:003.33+14:16
276   Willem FockeMiddelburg36.52minM55   11.962  5:013.32+14:22
277   Angelique WoutersZorgstroom36.53minV35   11.957  5:013.32+14:23
278   Bart GabriëlseDevkkery 136.55minMse   11.946  5:013.32+14:25
279   Jan BesuijenVaarbanen.nl36.55minM55   11.946  5:013.32+14:25
280   Kees de KrooKoudekerke36.56minM55   11.940  5:013.32+14:26
281   Hein VersluisVlissingen36.57minM55   11.935  5:023.32+14:27
282   Robin DavidseMiddelburg36.59minMse   11.924  5:023.31+14:29
283   Lydia van den BoschZorgstroom Nieuw-Sandenburgh36.59minVse   11.924  5:023.31+14:29
284   Lisa DavidseMiddelburg37.03minVse   11.903  5:023.31+14:33
285   Mariska de BreeMiddelburg37.04minVse   11.897  5:033.30+14:34
286   Jesper MaljaarsMiddelburg37.05minMse   11.892  5:033.30+14:35
287   Marvin PriemOost-Souburg37.05minMse   11.892  5:033.30+14:35
288   jan jobseSerooskerke37.05minM65   11.892  5:033.30+14:35
289   Miriam JansenWolphaartsdyk37.09minVse   11.871  5:033.30+14:39
290   Eva HuibrechtseBouwgroep Peters37.11minV35   11.860  5:043.29+14:41
291   Bastiaan De WitMiddelburg37.17minMse   11.828  5:043.29+14:47
292   Lydia Haze de VisserBouwgroep Peters37.18minVse   11.823  5:043.28+14:48
293   Peter HazeDelta Marine Crewing37.18minMse   11.823  5:043.28+14:48
294   Dita DaalmeijerGolden Ladies37.23minV45   11.797  5:053.28+14:53
295   Rosette ErdtsieckVlissingen37.24minV40   11.791  5:053.28+14:54
296   Lisette de JongGoes37.26minV35   11.781  5:063.27+14:56
297   Mirna Openneers-Heer Abtskerke37.33minVse   11.744  5:073.26+15:03
298   Gerard FlikweertDELTA Netwerkgroep37.34minM45   11.739  5:073.26+15:04
299   Nancy HajosMiddelburg37.35minV45   11.734  5:073.26+15:05
300   Iris VermueKwadendamme37.38minVse   11.718  5:073.26+15:08
301   Kevin de PagterArnemuiden37.39minMse   11.713  5:073.25+15:09
302   teamlid hospice ClarahofjeZorgstroom Hospice Clarahofje37.39minV35   11.713  5:073.25+15:09
303   Renate MoerlandZorgstroom Nieuw-Sandenburgh37.41minVse   11.703  5:083.25+15:11
304   Harry DavidseGemeente Schouwen-Duiveland37.43minM45   11.692  5:083.25+15:13
305   Katinka van den BroekeMiddelburg37.45minV35   11.682  5:083.25+15:15
306   Richard WiskerkeProvincie II37.45minM35   11.682  5:083.25+15:15
307   jacob luitwielermiddelburg37.53minM65   11.641  5:093.23+15:23
308   Debby Elstgeests-Heerenhoek37.53minV35   11.641  5:093.23+15:23
309   Paul BurgerRUNDERGOUND IV37.54minM45   11.636  5:093.23+15:24
310   Ad SchoeSportdorp Oostkapelle37.59minM45   11.610  5:103.23+15:29
311   Robbert VriendMiddelburg38.00minMse   11.605  5:103.22+15:30
312   Natasja WoutersMiddelburg38.00minVse   11.605  5:103.22+15:30
313   Marloes SaamanZoutelande38.02minV35   11.595  5:103.22+15:32
314   Aline LauretMiddelburg38.03minV35   11.590  5:113.22+15:33
315   Hanneke WesterhoutMiddelburg38.04minVse   11.585  5:113.22+15:34
316   Sander de VriesRunderground38.04minMse   11.585  5:113.22+15:34
317   Jan LindenbergMiddelburg38.09minM55   11.560  5:113.21+15:39
318   Marian van DijkLadies Night Dynamica 138.09minV45   11.560  5:113.21+15:39
319   Arnold ThumannHellevoetsluis38.10minM45   11.555  5:123.21+15:40
320   rob kuilboerOost-Souburg38.14minM55   11.534  5:123.20+15:44
321   charles van der Stamscalda 338.15minM45   11.529  5:123.20+15:45
322   Anjes van de waterscalda 338.15minV35   11.529  5:123.20+15:45
323   Edwin SchopMiddelburg38.19minM35   11.509  5:133.20+15:49
324   Joost BraamseMiddelburg38.19minMse   11.509  5:133.20+15:49
325   Arthur StijnsOudelande38.21minM65   11.499  5:133.19+15:51
326   Henk den EngelseDELTA Netwerkgroep38.22minM35   11.494  5:133.19+15:52
327   Wilko HeijProvincie III38.22minM35   11.494  5:133.19+15:52
328   Sander Baakbreda38.23minM35   11.489  5:133.19+15:53
329   Marc BrandesRunderground38.23minM35   11.489  5:133.19+15:53
330   lody verhaarMiddelburg38.27minM55   11.469  5:143.19+15:57
331   Roy HendrikseArratoon tandartspraktijk38.28minM45   11.464  5:143.18+15:58
332   Sam MulderDevkkery 238.28minMse   11.464  5:143.18+15:58
333   Raoul van den HovenMiddelburg38.29minMse   11.460  5:143.18+15:59
334   Janine DingemanseStroskerkse lopers38.29minV35   11.460  5:143.18+15:59
335   Wim WitteBorssele38.30minM55   11.455  5:143.18+16:00
336   Peter-Paul LobbezooMiddelburg38.31minM35   11.450  5:143.18+16:01
337   Wim Koppejanzoutelande38.32minM45   11.445  5:153.18+16:02
338   Johan Van Der HeijdenZoutelande38.34minM45   11.435  5:153.18+16:04
339   Elvera Alewijnse-WattelRunderground38.36minVse   11.425  5:153.17+16:06
340   Leo DaleboutGapinge38.42minM55   11.395  5:163.17+16:12
341   Chelle Charlotte Kebapci-de BruijnLadies Night Dynamica 238.43minVse   11.390  5:163.16+16:13
342   Sharad van RoggenRunderground38.43minM35   11.390  5:163.16+16:13
343   Ilona van SplunterHaastige Spoed 338.44minV35   11.386  5:163.16+16:14
344   Joost SanderseHaastige Spoed 138.45minM35   11.381  5:163.16+16:15
345   Kees van der SarMiddelburg38.47minM45   11.371  5:173.16+16:17
346   Daan HokkenKoudekerke38.48minMse   11.366  5:173.16+16:18
347   Jeffrey AlewijnseTeam Veere38.48minMse   11.366  5:173.16+16:18
348   Max ConsemulderKoudekerke38.49minMse   11.361  5:173.16+16:19
349   Heleen HaasnootZorgstroom Hospice Clarahofje38.58minV35   11.317  5:183.14+16:28
350   Lars ZuidingaMiddelburg38.59minMse   11.313  5:183.14+16:29
351   Natascha MoerkoertLadies Night Dynamica 239.02minV35   11.298  5:193.14+16:32
352   Tom DommisseKoudekerke39.06minM35   11.279  5:193.13+16:36
353   Jeannette Willemse-LeunisStroskerkse lopers39.06minV45   11.279  5:193.13+16:36
354   Ina WattelTeam Veere39.07minV45   11.274  5:193.13+16:37
355   Monika TramperMiddelburg39.11minV35   11.255  5:203.13+16:41
356   Myra LatuheruMiddelburg39.12minV35   11.250  5:203.13+16:42
357   Peter VerstraetenGemeente Schouwen-Duiveland39.16minM45   11.231  5:213.12+16:46
358   Deborah van den BoogaartRUNDERGOUND F239.16minVse   11.231  5:213.12+16:46
359   Ron AbuysKloosterzande39.19minM65   11.217  5:213.12+16:49
360   Rob GeldofMiddelburg39.19minM55   11.217  5:213.12+16:49
361   Cristine WielaardRUNDERGOUND F239.20minV55   11.212  5:213.11+16:50
362   Raymond ArratoonArratoon tandartspraktijk39.21minM45   11.207  5:213.11+16:51
363   Johan QuistMiddelburg39.21minM50   11.207  5:213.11+16:51
364   Louise de PooterMiddelburg39.21minVse   11.207  5:213.11+16:51
365   Martijn van LangeveldeMiddelburg39.24minM35   11.193  5:223.11+16:54
366   Jolanda van KeulenMiddelburg39.26minV45   11.183  5:223.11+16:56
367   Jacqueline WillemsenMiddelburg39.28minVse   11.174  5:223.10+16:58
368   Jeroen de WitteStroskerkse lopers39.33minM35   11.150  5:233.10+17:03
369   Annemieke HoumesMiddelburg39.34minVse   11.146  5:233.10+17:04
370   Tianda Donker CurtiusSchoondijke39.38minVse   11.127  5:243.09+17:08
371   Nynke BruinsmaDelta Marine Crewing39.41minVse   11.113  5:243.09+17:11
372   Peter CastelGoes39.42minM55   11.108  5:243.09+17:12
373   Erwin Van RietVeendam39.55minMse   11.048  5:263.07+17:25
374   Annelien Bij de VaateStroskerkse lopers39.56minV45   11.043  5:263.07+17:26
375   Hans van den BroekeTeam Veere39.57minM45   11.039  5:263.07+17:27
376   Eleonora PuijpeZLM 240.00minV35   11.025  5:273.06+17:30
377   Janneke BoutensMiddelburg40.01minV55   11.020  5:273.06+17:31
378   Bart de LooffSerooskerke40.05minM45   11.002  5:273.06+17:35
379   Annelies BlaasKoudekerke40.10minV35   10.979  5:283.05+17:40
380   Hanneke de DanschutterAdriaanse van der Weel40.13minVse   10.966  5:283.05+17:43
381   Danny NeufegliseHaastige Spoed 240.13minM35   10.966  5:283.05+17:43
382   Evelien kooleMiddelburg40.13minV35   10.966  5:283.05+17:43
383   Ron van KloosterMiddelburg40.16minM45   10.952  5:293.04+17:46
384   Marjan de SchipperZorgstroom40.17minV35   10.947  5:293.04+17:47
385   Jan EuserVeere40.19minM65   10.938  5:293.04+17:49
386   Marc MelseHaastige Spoed 340.23minMse   10.920  5:303.03+17:53
387   Theo GieleMiddelburg40.23minM45   10.920  5:303.03+17:53
388   Emma RietveldMiddelburg40.31minVse   10.884  5:313.02+18:01
389   Kim SpruijtNieuw- en Sint Joosland40.32minVse   10.880  5:313.02+18:02
390   Marit LandsbergenGoes40.34minVse   10.871  5:313.02+18:04
391   Nikkie Brandeskloveniersdoelen40.36minVse   10.862  5:313.02+18:06
392   Dave CaljouwArnemuiden40.37minMse   10.858  5:323.02+18:07
393   Yvonne griepscalda 240.46minV35   10.818  5:333.00+18:16
394   Linda castelscalda 240.48minV45   10.809  5:333.00+18:18
395   Britt LukasseAOA Goes40.51minVse   10.796  5:333.00+18:21
396   rob van nettenscalda 340.56minM35   10.774  5:342.99+18:26
397   Marco OlivierVlissingen40.56minM45   10.774  5:342.99+18:26
398   Isja BahkMiddelburg41.00minMse   10.756  5:352.99+18:30
399   Rob Kroespostnl41.01minM55   10.752  5:352.99+18:31
400   Bart StrooMiddelburg41.04minMse   10.739  5:352.98+18:34
401   Angelique MichielsenHaastige Spoed 341.18minVse   10.678  5:372.97+18:48
402   Evi FoubertSint-Gillis-waas41.21minVse   10.665  5:382.96+18:51
403   Annelies MesuPalmpjes41.23minV45   10.656  5:382.96+18:53
404   Wilma OosterveldZLM 241.37minV45   10.597  5:402.94+19:07
405   Anita VerkoeyenMiddelburg41.39minVse   10.588  5:402.94+19:09
406   Marc van de ButhRunderground41.43minM35   10.571  5:412.94+19:13
407   Lenie van KlevenVlissingen41.52minV60   10.533  5:422.93+19:22
408   Sjaak van HooydonkRilland41.57minM45   10.513  5:422.92+19:27
409   Aarxie ChediMiddelburg42.00minVse   10.500  5:432.92+19:30
410   Karin de RijkeColijnsplaat42.03minV35   10.488  5:432.91+19:33
411   Vera Story?42.06minV45   10.475  5:442.91+19:36
412   Miranda RidderhofMiddelburg42.07minV45   10.471  5:442.91+19:37
413   Lucille SeussVlissingen42.10minV45   10.458  5:442.91+19:40
414   Ron OpenneerArnemuiden42.12minM45   10.450  5:442.90+19:42
415   Sven LandsbergenGoes42.15minMse   10.438  5:452.90+19:45
416   Paul GoeseijeOost-Souburg42.15minMse   10.438  5:452.90+19:45
417   Jeroen BoschProvincie III42.21minM45   10.413  5:462.89+19:51
418   Sylvia de NooijerVeilig Thuis Zeeland42.22minV35   10.409  5:462.89+19:52
419   Frank van BoxtelVeilig Thuis Zeeland42.23minM55   10.405  5:462.89+19:53
420   Leonore FranseVeilig Thuis Zeeland42.23minV35   10.405  5:462.89+19:53
421   Gisela ButeijnVeilig Thuis Zeeland42.23minVse   10.405  5:462.89+19:53
422   Manon VeroudeRUNDERGOUND F242.32minV35   10.368  5:472.88+20:02
423   Janine BrouwerSportdorp Oostkapelle42.37minVse   10.348  5:482.87+20:07
424   Marijel van de WegDomburg42.38minV45   10.344  5:482.87+20:08
425   Rogier Van SuglekomMiddelburg42.43minMse   10.324  5:492.87+20:13
426   Max de GraafMiddelburg42.49minMse   10.300  5:502.86+20:19
427   Mike Egter van WissekerkeMiddelburg42.50minMse   10.296  5:502.86+20:20
428   Martine LatuheruOost-Souburg43.00minV35   10.256  5:512.85+20:30
429   Rianne Spoor-ZwartbolDordrecht43.02minVse   10.248  5:512.85+20:32
430   Shemara FathiArratoon tandartspraktijk43.15minVse   10.197  5:532.83+20:45
431   Carola GideonseArratoon tandartspraktijk43.16minV35   10.193  5:532.83+20:46
432   Willemien van den BergZorgstroom43.16minV35   10.193  5:532.83+20:46
433   Ada GeuzeMiddelburg43.23minVse   10.165  5:542.82+20:53
434   Roel KlapWestkapelle43.23minM65   10.165  5:542.82+20:53
435   Jessica NagelAOA Goes43.28minVse   10.146  5:552.82+20:58
436   Andrea Hamelink KoningAOA Goes43.29minV35   10.142  5:552.82+20:59
437   Carolien WoutersDen Bosch43.36minVse   10.115  5:562.81+21:06
438   Ingrid HildenbrantMiddelburg43.42minV35   10.092  5:572.80+21:12
439   Joke Van HemertNieuwdorp43.49minV55   10.065  5:582.80+21:19
440   Peter MaljersMiddelburg43.56minM55   10.038  5:592.79+21:26
441   Chellie van KloosterMiddelburg44.00minVse   10.023  5:592.78+21:30
442   Lindy van KloosterMiddelburg44.00minVse   10.023  5:592.78+21:30
443   Manon SoukupKoudekerke44.14minVse   9.970  6:012.77+21:44
444   Jacoline BoerZLM 244.17minVse   9.959  6:012.77+21:47
445   Sarijke AertsMiddelburg44.18minV60   9.955  6:022.77+21:48
446   Lieselotte OverdevesteZLM 244.18minVse   9.955  6:022.77+21:48
447   Whatu Hiko HikoMiddelburg44.24minM45   9.932  6:022.76+21:54
448   Karin SlabbekoornZaamslag44.25minV45   9.929  6:032.76+21:55
449   John van de PanneHaastige Spoed 344.35minM55   9.892  6:042.75+22:05
450   Jorn PiersmaMiddelburg44.37minMse   9.884  6:042.75+22:07
451   Vivian GeelhoedZLM 144.38minVse   9.881  6:042.74+22:08
452   Bianca JongeriusZLM 144.39minVse   9.877  6:042.74+22:09
453   John GeleijnseHaastige Spoed 144.42minM45   9.866  6:052.74+22:12
454   Heidi WestplateVlissingen44.42minV45   9.866  6:052.74+22:12
455   Romee SmoldersMiddelburg44.46minVse   9.851  6:052.74+22:16
456   Claire KranendonkMiddelburg44.46minVse   9.851  6:052.74+22:16
457   Nicolle BierensKloetinge44.48minVse   9.844  6:062.73+22:18
458   Simone Schotscalda 245.24minVse   9.714  6:112.70+22:54
459   Ankie KerstenMiddelburg45.25minV45   9.710  6:112.70+22:55
460   Daniëlle BoonMiddelburg45.59minV35   9.590  6:152.66+23:29
461   Richard LabeurHaastige Spoed 246.20minMse   9.518  6:182.64+23:50
462   Caroline GroeneveldGolden Ladies46.27minV45   9.494  6:192.64+23:57
463   Yolanda de JongPalmpjes46.29minV35   9.487  6:192.64+23:59
464   Olger Jens TaalKijkshop46.40minMse   9.450  6:212.63+24:10
465   Lizzy BerkhoutKijkshop46.41minVse   9.447  6:212.62+24:11
466   Enelisa SlabberOostkapelle46.46minVse   9.430  6:222.62+24:16
467   Marlies BlesgraafMiddelburg46.52minVse   9.410  6:232.61+24:22
468   Toon HarteMeliskerke46.57minM55   9.393  6:232.61+24:27
469   Jakko van HellemanMiddelburg46.57minM45   9.393  6:232.61+24:27
470   Mariëlle SchiewoldDevkkery 247.08minV45   9.356  6:252.60+24:38
471   lies hartepostnl47.19minV55   9.320  6:262.59+24:49
472   Kimberly DijkstraVlissingen47.41minVse   9.249  6:292.57+25:11
473   Alexandra dijkscalda 347.55minV45   9.203  6:312.56+25:25
474   Julie KieftMiddelburg48.12minV35   9.149  6:332.54+25:42
475   Arian van RijswijkVlissingen48.15minV45   9.140  6:342.54+25:45
476   Fleur van NoortHellevoetsluis49.14minVse   8.957  6:422.49+26:44
477   Peter van den BroekeMiddelburg49.22minM60   8.933  6:432.48+26:52
478   Mariëlle Van Den BroekeMiddelburg49.23minVse   8.930  6:432.48+26:53
479   Alexandra KranendonkMiddelburg50.03minVse   8.811  6:492.45+27:33
480   Fleur BooneOost-Souburg50.03minVse   8.811  6:492.45+27:33
481   Marwim SchoonenMiddelburg50.08minMse   8.797  6:492.44+27:38
482   Cindy De NooijerOost-Souburg50.12minV35   8.785  6:502.44+27:42
483   Luuk HokkenKoudekerke50.55minMse   8.661  6:562.41+28:25
484   Michaela HoogdoornMiddelburg51.57minVse   8.489  7:042.36+29:27
485   Kim GoeseijeOost-Souburg53.00minVse   8.321  7:132.31+30:30
Mannen: 317 (65.36%) => M35=59 - M40=8 - M45=74 - M50=9 - M55=35 - M60=2 - M65=9 - Mse=121
Vrouwen: 168 (34.64%) => V35=43 - V40=7 - V45=30 - V50=2 - V55=5 - V60=3 - Vse=78

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.35 km

2018Tim Pleijte23:02Ronnie Overgaauw23:16Patrick de Vos23:39Anjolie Engels27:18399
2017Erwin Adan23:33Erwin Harmes23:39Patrick de Vos24:30Carolien van de Kreeke28:37399
2016Tim Pleijte22:30Job de Feijter23:34Pascal van Troost23:39Marianne de Kok27:48485
2015Tim Pleijte22:06Colin Bekers22:42Martijn de Kok23:23Esther Platteeuw28:08472

7.5 km

2014Erwin Harmes23:35Huub van Noorden24:34Erwin Adan24:50Anjolie Engels27:38404
2013Tim Pleijte22:56Huub Maas24:09Michel Schrier24:09Anjolie Engels27:29424

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.613 seconden nodig om deze lijst met 485 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020