donderdag 13 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

49e Massaloop

Oostkapelle, zaterdag 5 maart 2016 - Organisatie: Dynamica
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Arjo Verhage (PR 56.45) Aagtekerke1.01.37minM45   14.606  4:064.06296
2  Bart de Visser (PR 1.02.06) Serooskerke1.03.32minMse   14.166  4:143.93241
3  Ewald Provoost (PR)Biggekerke1.04.21minM45   13.986  4:173.89219
4  Sander Huisson (debuut) s-Gravenpolder1.04.33minMse   13.943  4:183.87214
5  Bram Verhage (PR 58.39) Aagtekerke1.05.13minM50   13.800  4:213.83197
6  Jasper Ravays (debuut) Koudekerke1.05.31minMse   13.737  4:223.82190
7  Kees den Hollander (PR)Dreischor1.05.56minMse   13.650  4:243.79180
8  Rinus van de Woestijne (PR 1.02.41) Middelburg1.06.30minMse   13.534  4:263.76166
9  Alexander WillemseBergen op Zoom1.08.15minMse   13.187  4:333.66129
10  Marcel Uitterhoeve (PR)s-Heer Arendskerke1.09.12minMse   13.006  4:373.61111
11  John Uitterhoeve (PR)Goes1.09.30minMse   12.950  4:383.60105
12  Adrie van de BossOostkapelle1.09.44minMse   12.906  4:393.59101
13  Marijn Huibregtsen (debuut) Westkapelle1.10.52minMse   12.700  4:433.5382
14  Bert Daane (PR 1.10.22) Grijpskerke1.11.06minMse   12.658  4:443.5278
15  Rutger Wondergem (PR 1.10.13) Middelburg1.11.16minMse   12.629  4:453.5176
16  Jos Put (PR 1.09.16) Vlissingen1.11.50minM50   12.529  4:473.4867
17  Marc Wijne (debuut) Koudekerke1.11.52minMse   12.523  4:473.4867
18  Willem BiemoltUtrecht1.13.59minMse   12.165  4:563.3840
19  Gerard Bras (debuut) Middelburg1.14.24minM60   12.097  4:583.3635
20  Guido Moison (PR 1.13.26) Middelburg1.14.33minMse   12.072  4:583.3534
21  Rob Eversdijk (debuut) Lewedorp1.14.36minMse   12.064  4:583.3533
22  Jenny de Nooijer (debuut) Middelburg1.14.45minVse   12.040  4:593.34161
23  Albert Karstanje (PR 48.15) Sint Laurens1.15.41minM60   11.892  5:033.3023
24  Rian de Vlieger (PR 1.13.13) Lewedorp1.16.07minV45   11.824  5:043.28135
25  Fred de Bree (PR)Zoutelande1.16.25minMse   11.778  5:063.2717
26  Dave Louws (PR)Sint Laurens1.17.24minMse   11.628  5:103.2311
27  Hans Tramper (PR 1.07.58) Goes1.17.40minMse   11.588  5:113.229
28  Martijn Tange (debuut) Koudekerke1.18.17minMse   11.497  5:133.196
29  Jannie de Vries (PR 1.16.55) Vlissingen1.18.30minV55   11.465  5:143.1895
30  Marike Brusket (PR)Wilhelminadorp1.18.52minV40   11.412  5:153.1789
31  Marlo WesteindeArnemuiden1.18.55minMse   11.404  5:163.174
32  Nel van der Steen (debuut) Oost-Souburg1.19.35minVse   11.309  5:183.1479
33  Piet Beijer (PR 1.08.33) Middelburg1.20.56minM65   11.120  5:243.09-
34  Jan van Horssen (PR 1.11.48) Middelburg1.21.01minM65   11.109  5:243.09-
35  Arthur Stijns (PR 1.20.18) Oudelande1.23.36minM65   10.766  5:342.99-
36  Veronica Vriend (PR)Middelburg1.23.40minVse   10.757  5:352.9932
37  Ronald Willemsen (debuut) Kamperland1.23.44minM50   10.748  5:352.99-
38  Elbert Simonse (PR 1.12.34) Aagtekerke1.23.47minMse   10.742  5:352.98-
39  Rinus van de Sande (PR)Westkapelle1.24.03minMse   10.708  5:362.97-
40  Remke van Belzen (PR)Arnemuiden1.24.10minV40   10.693  5:372.9728
41  Nicole Henrar (debuut) Koudekerke1.24.46minVse   10.617  5:392.9523
42  Leen Tange (PR)Middelburg1.26.01minMse   10.463  5:442.91-
43  Marlou EckharedtWemeldinge1.27.29minVse   10.288  5:502.867
44  Edwin Israel (PR 1.20.46) Middelburg1.28.06minMse   10.216  5:522.84-
45  Jacquelien Smit (PR 1.26.39) Heinkenszand1.28.46minVse   10.139  5:552.823
46  Anna Korstanje (PR)Domburg1.29.45minVse   10.028  5:592.791
47  Leo Francke (PR 1.21.20) Oostkapelle1.34.09minM55   9.559  6:172.66-
Mannen: 36 (76.6%) => M45=2 - M50=3 - M55=1 - M60=2 - M65=3 - Mse=25
Vrouwen: 11 (23.4%) => V40=2 - V45=1 - V55=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2020Tim van den Broeke54:39Nick van den Bleeken54:52Peter Biewenga56:05Carolien van de Kreeke1:03:0165
2019Wouter Verstraate56:18Peter Biewenga57:31Michel Schrier57:51Carolien van de Kreeke1:03:1966
2018Huub van Noorden55:06Jorim de Boks59:16Arjo Verhage1:00:44Martine Lust1:13:1742
2017Joeri Versluis1:00:26Arjo Verhage1:01:19Tom van Wouwe1:01:27Petra Verhulst1:20:2368
2016Arjo Verhage1:01:37Bart de Visser1:03:32Ewald Provoost1:04:21Jenny de Nooijer1:14:4547
2015Adriaan Walhout53:48Wim van Sparrentak56:42Arjo Verhage57:48Carolien van de Kreeke1:03:2186

12.7 km

2014Erwin Harmes42:26Huub van Noorden45:15Ronnie Overgaauw45:32Monique Verschuure53:26117
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Willem de Korte (PR 35.26) Aagtekerke38.49minMse   15.457  3:534.29356
2  Ard-Jan Trouwborst (PR 39.01) Kapelle-Biezelinge40.47minMse   14.712  4:054.09261
3  Marianne de Kok (PR 36.17) Lewedorp41.17minV40   14.534  4:084.04464
4  Jan-Pieter Moens (PR 39.40) Kapelle-Biezelinge42.05minMse   14.257  4:133.96206
5  Jorim de Boks (PR 35.00) Middelburg42.09minMse   14.235  4:133.95203
6  Jochem Versluijs (PR 41.53) Oost-Souburg42.47minMse   14.024  4:173.90179
7  Laurens Meeuwsen (PR 43.25) Krabbendijke45.14minMse   13.265  4:313.68100
8  Henk Lous (PR 40.07) Vlissingen45.31minM55   13.182  4:333.6692
9  Henk Leeftink (PR 37.43) Oost-Souburg45.37minM50   13.153  4:343.6590
10  Jaap Wouters (PR 40.28) Oostkapelle45.43minMse   13.124  4:343.6587
11  Corne Nieuwkerk (PR 42.13) Koudekerke45.59minMse   13.048  4:363.6280
12  Steven van de Woestijne (debuut) Middelburg46.09minMse   13.001  4:373.6176
13  Joost Pluijlaar (PR 44.08) Middelburg46.30minM50   12.903  4:393.5868
14  Willem Huiszoon (PR 47.21) Middelburg47.40minMse   12.587  4:463.5044
15  Marco de Bruine (PR 45.09) Serooskerke47.42minMse   12.579  4:463.4944
16  Sicco PoortvlietMiddelburg47.51minMse   12.539  4:473.4841
17  Pieter-Jan de Baar (PR 44.59) Wolphaartsdijk48.06minM40   12.474  4:493.4737
18  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg48.39minMse   12.333  4:523.4328
19  Dikki Vijlbrief (PR 45.46) Middelburg49.17minVse   12.175  4:563.38137
20  Bram Sturm (PR 46.04) Middelburg50.21minMse   11.917  5:023.319
21  Izaak Dekker (PR 49.41) Middelburg50.31minMse   11.877  5:033.307
22  Matthijs Bode (PR 50.26) Biggekerke50.48minMse   11.811  5:053.285
23  Lex van Zuilen (PR)Vlissingen51.04minM50   11.749  5:063.264
24  Danny Molegraaf (PR 47.52) Koudekerke51.07minMse   11.738  5:073.264
25  Sam Polderman (PR 32.28) Middelburg51.21minM65   11.685  5:083.252
26  Rob Boogaard (PR 43.57) Oostkapelle51.23minMse   11.677  5:083.242
27  Melvin Hunnik (debuut) Wissenkerke51.28minMse   11.658  5:093.242
28  Edwin Schoe (PR 45.37) Middelburg51.31minMse   11.647  5:093.242
29  Maud LindenbergSerooskerke51.34minMse   11.635  5:093.232
30  Marijn Traas (PR 45.39) Heinkenszand51.56minMse   11.553  5:123.211
31  Werner Helmich (PR 47.04) Kapelle-Biezelinge52.22minM45   11.458  5:143.18-
32  Wilbert Koole (PR)Oostkapelle52.23minMse   11.454  5:143.18-
33  Andre Davidse (PR 44.26) Middelburg52.26minMse   11.443  5:153.18-
34  Tamara KesaulyPapendrecht52.29minVse   11.432  5:153.1860
35  Antoine Gijzel (PR 44.19) Kapelle-Biezelinge52.30minMse   11.429  5:153.17-
36  Katinka van den Broeke (PR 51.43) Middelburg52.33minVse   11.418  5:153.1759
37  Wim Karelse (PR)Schore53.10minMse   11.285  5:193.13-
38  Peter Maranus (PR 45.40) Aagtekerke53.21minMse   11.246  5:203.12-
39  Martin Geluk (PR 49.58) Kattendijke53.48minMse   11.152  5:233.10-
40  Tom Bostelaar (debuut) Oostkapelle54.05minMse   11.094  5:253.08-
41  Marco PosthumaMiddelharnis54.14minMse   11.063  5:253.07-
42  Jeroen Steenbakker (PR 51.41) Lewedorp54.21minMse   11.040  5:263.07-
43  Henk Sandee (PR 49.39) Kamperland54.33minMse   10.999  5:273.06-
44  Joos Harinck (PR 42.18) Koudekerke54.37minMse   10.986  5:283.05-
45  Jan Besuijen (PR 48.17) Serooskerke55.00minMse   10.909  5:303.03-
46  Marloes Saaman (PR 48.10) Zoutelande55.03minVse   10.899  5:303.0321
47  Ad Schoe (PR 52.26) Westkapelle55.13minMse   10.866  5:313.02-
48  Stefan van den Dries (PR 48.13) Heinkenszand55.15minMse   10.860  5:323.02-
49  Etienne KeijtsOostkapelle55.23minMse   10.834  5:323.01-
50  Manuel HoezenEindewege55.31minMse   10.808  5:333.00-
51  Kees Pouwelse (PR 53.00) Westkapelle55.35minMse   10.795  5:343.00-
52  Gerard Rommers (PR 49.02) Vlissingen55.37minMse   10.788  5:343.00-
53  Eva van Hoek (PR 48.14) Middelburg55.40minVse   10.778  5:342.9915
54  Raymond Gerrits (PR 42.48) Middelburg55.42minMse   10.772  5:342.99-
55  Brenda AdriaanssenVlissingen55.51minVse   10.743  5:352.9813
56  Petra Nieuwkerk (PR 48.38) Koudekerke55.53minVse   10.737  5:352.9813
57  Joeri Koole (PR 51.58) Serooskerke55.56minMse   10.727  5:362.98-
58  Adrie van BavelOud Gastel55.58minMse   10.721  5:362.98-
59  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Middelburg56.01minM65   10.711  5:362.98-
60  Ad Muller (PR 53.32) Goes56.04minMse   10.702  5:362.97-
61  Suzanne Kraan (debuut) Goes56.08minVse   10.689  5:372.9711
62  Christl Rozendaal (PR 50.51) Kapelle-Biezelinge56.46minV45   10.570  5:412.946
63  Peter-Paul Lobbezoo (PR 52.59) Middelburg57.18minMse   10.471  5:442.91-
64  Annemieke Houmes (PR 55.04) Middelburg58.06minVse   10.327  5:492.871
65  Piet HaverkampOud Gastel58.18minMse   10.292  5:502.86-
66  Michelle Kebapci (PR)Vrouwenpolder58.25minVse   10.271  5:512.851
67  Marianne van der Heijden (debuut) Koudekerke59.11minVse   10.138  5:552.82-
68  Piet Joziasse (PR 56.47) Nieuw- en Sint Joosland59.59minMse   10.003  6:002.78-
69  Tea Tazelaar (PR 51.45) Middelburg1.00.20minV55   9.945  6:022.76-
70  Caroline Ganseman (PR 1.00.18) Goes1.00.23minVse   9.937  6:022.76-
71  Nicky Ganseman (PR 57.39) Goes1.00.26minVse   9.928  6:032.76-
72  Nienke Besselink (PR)Biggekerke1.00.55minVse   9.850  6:062.74-
73  Paul Goeseije (PR)Oost-Souburg1.01.05minMse   9.823  6:072.73-
74  Mathieu Koning (debuut) Arnemuiden1.01.06minMse   9.820  6:072.73-
75  Nathalie de Later (PR)Oostkapelle1.01.08minVse   9.815  6:072.73-
76  Lucille Seuss (PR 52.27) Vlissingen1.01.11minVse   9.807  6:072.72-
77  Mariska de Bree (PR 52.03) Middelburg1.01.14minVse   9.799  6:072.72-
78  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen1.01.17minV60   9.791  6:082.72-
79  Ricardo van der WantPapendrecht1.01.43minMse   9.722  6:102.70-
80  Hans van Sluijs (PR 44.40) Middelburg1.01.46minM65   9.714  6:112.70-
81  Henrike Blokpoel (PR 52.05) Oost-Souburg1.02.13minVse   9.644  6:132.68-
82  Jan Euser (PR 53.11) Veere1.03.18minMse   9.479  6:202.63-
83  Sarijke Aerts (PR 58.53) Middelburg1.04.05minV60   9.363  6:252.60-
84  Anja Francke (PR)Grijpskerke1.04.13minVse   9.343  6:252.60-
85  Theo Kootstra (PR 58.51) Waarde1.04.30minMse   9.302  6:272.58-
Mannen: 61 (71.76%) => M40=1 - M45=1 - M50=3 - M55=1 - M65=3 - Mse=52
Vrouwen: 24 (28.24%) => V40=1 - V45=1 - V55=1 - V60=2 - Vse=19

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.098 seconden nodig om deze lijst met 132 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

20 km
001 Schaap Rob           Vlissingen       109 1:25:26    1eHeer
002 Mourik Christiaan va Nw St Joostland  105 1:26:24    2eHeer
003 Janse Leo            Middelburg       121 1:31:18    3eHeer
004 Witte Rinus          St Laurens       118 1:31:27    4eHeer
005 Kok Erik             Arnemuiden       132 1:31:36    5eHeer
006 Spijk Reinier        Goes             141 1:32:27    6eHeer
007 Jozwiak Stephan      Vlissingen       117 1:32:55    7eHeer
008 Roest Martin         Souburg          116 1:32:56    8eHeer
009 Janse Adrie          Arnemuiden       120 1:34:23    9eHeer
010 Geertse Ronald       Serooskerke      127 1:34:42   10eHeer
011 Baas Lion            Vlissingen       146 1:35:28   11eHeer
012 Nierop Gerard        Oostkapelle      149 1:35:37   12eHeer
013 Aartsen Arthur van   Middelburg       133 1:35:57   13eHeer
014 Krocke Ronnie        Souburg          119 1:36:23   14eHeer
015 Verstelle Rian       Heinkenszand     131 1:36:30    1eDame
016 Visser Kees de       Aagtekerke       122 1:36:41   15eHeer
017 Bruijn Leo de        Oostkapelle      130 1:36:47   16eHeer
018 Polderdijk Joost     Goes             128 1:38:33   17eHeer
019 Kruiningen Leon van  Kruiningen       144 1:38:49   18eHeer
020 Dijk Carl van        Kapelle          125 1:40:36   19eHeer
021 Belzen Niek van      Middelburg       126 1:40:43   20eHeer
022 Janse Jos            Middelburg       106 1:41:05   21eHeer
023 Linden Ben van der   Vlissingen       142 1:42:20   22eHeer
024 Graaf Caio de        B Haamstede      114 1:43:14   23eHeer
025 Spaans Gerrit        Goes             129 1:43:21   24eHeer
026 Jongeneel Rob        Middelburg       112 1:43:28   25eHeer
027 Vervuurt Marcel      Middelburg       140 1:45:32   26eHeer
028 Geshiere Suzanne     St Laurens       111 1:45:35    2eDame
029 Geschiere Rene       Doetinchem       110 1:45:38   27eHeer
030 Heijden Kees van der Vlissingen       145 1:47:08   28eHeer
031 Delzenne Mart-Jan    Krabbendijke     107 1:48:16   29eHeer
032 Minnaard Hans        Yerseke          108 1:49:40   30eHeer
033 Verhulst Petra       Westkapelle      137 1:51:22    3eDame
034 Voorham Krista       B Haamstede      115 1:52:24    4eDame
035 Jansen John          Lewedorp         135 1:53:50   31eHeer
036 Kramer Andre         Yerseke          123 1:55:50   32eHeer
037 Meijers Enno         Middelburg       147 1:56:34   33eHeer
038 Jongepier Ino        Nw St Joosland   124 1:57:55   34eHeer
039 Poelman Susanne      Domburg          150 1:58:04    5eDame
040 Jense Sigrid         Middelburg       136 1:59:14    6eDame
041 Hoogesteger Dick     Heinkenszand     113 2:06:33   35eHeer


5 km
001 Ridder Rens de       Arnemuiden       041 0:18:21    1eHeer
002 Pluijlaar Dion       Middelburg       044 0:20:32    2eHeer
003 Tjan Indigo          Gouda            004 0:21:13    3eHeer
004 Harmon Shanice       Middelburg       011 0:22:53    1eDame
005 Hoezen Tom           Eindewege        003 0:24:04    4eHeer
006 Traas Marco          Souburg          045 0:26:20    5eHeer
007 Bruijn Wouter de     Goes             020 0:26:51    6eHeer
008 Witte Wim            Borssele         019 0:27:08    7eHeer
009 Moens George         Goes             042 0:27:48    8eHeer
010 Rietveld Emma        Middelburg       006 0:27:59    2eDame
011 Spruijt Kim          Nw St Joosland   005 0:28:01    3eDame
012 Schoe Ilse           Heinkenszand     014 0:29:02    4eDame
013 Davidse Simone       Oostkapelle      015 0:29:08    5eDame
014 Reijnhout Erik       Vlissingen       016 0:29:17    9eHeer
015 Leeftink Ruben       Souburg          049 0:29:51   10eHeer
016 Helle Marie          Middelburg       012 0:29:57    6eDame
017 Theune Wendy         Vlissingen       017 0:30:37    7eDame
018 Belle Mia van        Vlissingen       009 0:30:39    8eDame
019 Witte Hanneke        Borssele         018 0:32:13    9eDame
020 Posthuma Sanne       Middelburg       046 0:33:16   10eDame
021 Later Francien de    Middelburg       007 0:33:43   11eDame
022 Joziasse Krista      Middelburg       043 0:34:18   12eDame
023 Helteren Monic van   Middelburg       008 0:37:02   13eDame
024 Goeseije Kim         Souburg          001 0:37:13   14eDame
025 Krijger Betsie       Zoutelande       048 0:52:17   15eDame
026 Jonge Elizabeth de   Zoutelande       047 0:52:20   16eDame

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020