donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

11e Zwaarste 10 van Zeeland

Westenschouwen, zaterdag 6 februari 2016 - Organisatie: Delta Sport
10 km >>> Zeeuws record staat met 1.00.25 vanaf 12-02-2011 op naam van Bram de Rijke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 30.12) Dynamica35.42minMse   16.807  3:344.67536
2  Tim van den Broeke (PR 29.53) Dynamica36.59minMse   16.224  3:424.51458
3  Erwin Adan (PR 32.15) Dynamica37.33minMse   15.979  3:454.44425
4  Eric WolfertFlakkee39.15minMse   15.287  3:564.25333
5  Coos van BuurenRotterdam Atletiek39.56minMse   15.025  4:004.17300
6  Ramon van de Grift (PR 38.16) Vlissingen40.17minMse   14.894  4:024.14283
7  Michael de Hamer (PR 38.49) Scheldesport41.08minMse   14.587  4:074.05245
8  Willem de Korte (PR 35.26) Dynamica41.14minMse   14.551  4:074.04241
9  Peter Balkenende (PR 36.33) AV'5641.19minM45   14.522  4:084.03237
10  Michel Buijck (PR 36.43) Middelburg42.38minM40   14.073  4:163.91185
11  Krispijn de Jonge (PR 37.12) Delta Sport43.06minMse   13.921  4:193.87168
12  Gert Van der Vinden (PR 37.38) Dynamica43.15minM50   13.873  4:203.85162
13  Davied MeerstraDaventria43.28minMse   13.804  4:213.83155
14  Martyn van den Bos (debuut) Heinkenszand43.37minMse   13.756  4:223.82150
15  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke44.07minMse   13.600  4:253.78133
16  Rob Schaap (PR 36.45) Vlissingen45.00minM55   13.333  4:303.70107
17  Ludolf Reijntjes (PR 38.58) Delta Sport45.18minM50   13.245  4:323.6898
18  Walter Houtzager (PR 44.35) Dynamica45.28minM40   13.196  4:333.6794
19  Steef Berrevoets (PR 41.43) Delta Sport45.41minM45   13.134  4:343.6588
20  Martin Kempe (PR)Delta Sport46.01minM40   13.039  4:363.6280
21  Marcel Engel (PR 42.18) Delta Sport46.03minM45   13.029  4:363.6279
22  Rian van den Broeke (PR 30.28) Dynamica46.05minM50   13.020  4:373.6278
23  Alexander VanvalleghemVeldegem46.23minMse   12.936  4:383.5971
24  Kees den Hollander (PR 39.25) Dreischor46.46minMse   12.830  4:413.5662
25  Pieter Goud (PR 42.01) Oostdijk46.51minMse   12.807  4:413.5661
26  Bob Boekema (PR 44.15) Veere47.19minMse   12.681  4:443.5251
27  Theo de Macker (PR 42.14) Burgh-Haamstede47.37minMse   12.601  4:463.5045
28  Barry de GrootSteenbergen47.54minMse   12.526  4:473.4840
29  Sam van GoethemVoorhout48.29minMse   12.375  4:513.4430
30  Rien de Wilde (PR 39.27) AV'5648.50minM55   12.287  4:533.4125
31  Cor Kloet (PR 43.00) Delta Sport49.01minM60   12.241  4:543.4023
32  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke49.15minM50   12.183  4:563.3820
33  Bas JonasKlaaswaal49.18minMse   12.170  4:563.3819
34  Denise van Weelden (PR 43.15) Goes49.27minVse   12.133  4:573.37132
35  Peter Vader (PR 36.23) Kerkwerve49.30minM50   12.121  4:573.3717
36  Matthijs van Straten (PR 45.00) Vlissingen49.36minMse   12.097  4:583.3616
37  Hans BarendregtavVN49.42minMse   12.072  4:583.3515
38  Michel Bouwman (PR 46.30) Delta Sport50.25minM40   11.901  5:033.318
39  Robert Kraaijenbrink (PR 40.40) Delta Sport50.34minM50   11.866  5:033.307
40  Co de Feijter (PR 42.23) Delta Sport50.42minM50   11.834  5:043.296
41  Leon Bal (PR 39.16) Delta Sport50.52minMse   11.796  5:053.285
42  Norbert J.W. VeringmeierWaterweg50.57minMse   11.776  5:063.274
43  Andre Meijers (PR 42.14) Hoedekenskerke51.19minMse   11.692  5:083.253
44  Mart Goudzwaard (PR 43.02) Zonnemaire51.25minMse   11.669  5:093.242
45  Niels IhrmanEindhoven51.28minMse   11.658  5:093.242
46  Ronals MiddelhoekBurgh-Haamstede51.39minMse   11.617  5:103.231
47  Henny Strating (PR 46.14) AV'5651.52minV45   11.568  5:113.2173
48  Mattheo Moerland (PR 40.40) Delta Sport52.23minMse   11.454  5:143.18-
49  Jan Molendijk (PR 40.47) Krabbendijke52.58minMse   11.328  5:183.15-
50  Adrie van dalen (PR 46.55) Lewedorp53.04minM50   11.307  5:183.14-
51  John Scheffers (PR 46.53) Delta Sport53.05minM50   11.303  5:193.14-
52  Richard van de WerfOosterland53.06minMse   11.299  5:193.14-
53  Gerard van WissenSpirit Oud Beijerland53.15minMse   11.268  5:203.13-
54  Edwin de Vlieger (PR 50.26) Scharendijke53.27minM45   11.225  5:213.12-
55  Johan Dekker (PR 42.17) Middelburg53.50minM55   11.146  5:233.10-
56  Digna de Boer (PR 45.39) Delta Sport53.54minV65   11.132  5:233.0936
57  Jan Ijzelenberg (PR 44.19) Oosterland54.16minMse   11.057  5:263.07-
58  Caroline Veringa (PR 48.47) Dynamica54.23minV40   11.033  5:263.0629
59  Marike Brusket (PR 48.37) Wilhelminadorp54.27minV40   11.019  5:273.0629
60  Tonny van EekelenRoosendaal54.42minMse   10.969  5:283.05-
61  León de Munnik (PR 41.39) Nieuwerkerk54.56minM45   10.922  5:303.03-
62  Erwin Berman (PR 48.22) Waarde55.08minMse   10.883  5:313.02-
63  Renate de Reus (PR 42.43) Vlissingen55.10minVse   10.876  5:313.0220
64  Leo Boone (debuut) Burgh-Haamstede55.19minMse   10.847  5:323.01-
65  Frits Burger (PR 49.10) Zierikzee55.23minMse   10.834  5:323.01-
66  Jan Paul KleppeGoes55.42minMse   10.772  5:342.99-
67  Hannah KansenUtrecht55.44minVse   10.766  5:342.9914
68  Gerard KansenHilversum55.45minMse   10.762  5:352.99-
69  Peter Maranus (PR 45.40) Aagtekerke55.50minMse   10.746  5:352.99-
70  Martijn Ruissen (PR 48.02) Wolphaartsdijk56.09minMse   10.686  5:372.97-
71  Lucien de Boer (PR 48.35) Delta Sport56.14minM40   10.670  5:372.96-
72  Hans Corbijn (PR 41.11) Dynamica56.37minM55   10.598  5:402.94-
73  Sonja A.J. JansenWaterweg56.53minVse   10.548  5:412.936
74  Joke de Koster (PR 48.32) Delta Sport57.04minV55   10.514  5:422.924
75  Chris IJzelenberg (PR 43.48) Oosterland57.34minMse   10.423  5:452.90-
76  Aad van Poppel (PR 47.02) Delta Sport57.41minM65   10.402  5:462.89-
77  Sonja poppe (PR 55.38) Kamperland57.44minVse   10.393  5:462.892
78  Jules van den Doel (PR 53.07) Delta Sport57.46minM50   10.387  5:472.89-
79  Hans Schopeck (PR 50.17) Serooskerke57.53minMse   10.366  5:472.88-
80  Kobus Botman (PR 48.34) Dynamica58.34minM60   10.245  5:512.85-
81  Richard de Vlaam (PR 55.19) Delta Sport58.47minMse   10.207  5:532.84-
82  Ron Brusket (debuut) Wilhelminadorp58.53minM40   10.190  5:532.83-
83  Alexander SchipperRidderkerk59.28minMse   10.090  5:572.80-
84  Elbert Simonse (PR 46.55) Aagtekerke59.30minMse   10.084  5:572.80-
85  Pascal Tournier (PR)Renesse59.33minMse   10.076  5:572.80-
86  Denise van PeltBerkel en Rodenrijs59.37minVse   10.064  5:582.80-
87  Willem LoeveBerkel en Rodenrijs59.50minMse   10.028  5:592.79-
88  Patrick HarpeRotterdam1.00.18minMse   9.950  6:022.76-
89  Serge van de Bos (PR 54.02) Burgh-Haamstede1.00.41minMse   9.887  6:042.75-
90  Saskia van de Valk (debuut) Dreischor1.00.42minVse   9.885  6:042.75-
91  Ronald Kolk (PR 51.50) Oud-Vossemeer1.01.12minVse   9.804  6:072.72-
92  Stefan van den dries (PR 48.13) AV'561.01.18minMse   9.788  6:082.72-
93  Ilonka de Vlaam (PR 54.45) Zierikzee1.02.17minVse   9.633  6:142.68-
94  Natascha MoerkoertOost-Souburg1.03.03minVse   9.516  6:182.64-
95  Sigrid Jense (PR 52.46) Middelburg1.03.53minV50   9.392  6:232.61-
96  Rachel schumacherRotterdam1.04.07minVse   9.358  6:252.60-
97  Leo Francke (PR 51.45) Oostkapelle1.04.14minM55   9.341  6:252.59-
98  Dominique Kolk (PR 59.47) Oud-Vossemeer1.04.22minVse   9.322  6:262.59-
99  Ineke van Poppel (PR 52.36) Delta Sport1.05.40minV65   9.137  6:342.54-
100  Karin van Hees (debuut) Heinkenszand1.05.56minVse   9.100  6:362.53-
101  William Hoondert (PR 48.36) Heinkenszand1.05.58minMse   9.096  6:362.53-
102  Martin Loeve (PR 1.02.14) Noordwelle1.07.42minMse   8.863  6:462.46-
103  Mara VerhulstDelta Sport1.08.09minVse   8.804  6:492.45-
Mannen: 82 (79.61%) => M40=6 - M45=5 - M50=10 - M55=5 - M60=2 - M65=1 - Mse=53
Vrouwen: 21 (20.39%) => V40=2 - V45=1 - V50=1 - V55=1 - V65=2 - Vse=14

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Erwin Harmes36:03Marco van Etten36:23Niels Baljet36:40Monica Sanderse42:51189
2019Rick Hartogs37:43Ahmed Abubakar38:12Eric Wolfert39:15Eva van Damme52:45147
2018Tim Pleijte37:16Ralph Wiessner38:01Boris de Bruijn39:03Laurey van den Berge42:02163
2017Erwin Adan38:31Tim Pleijte38:32Ronnie Overgaauw38:54Marjolein Menheere45:33110
2016Tim Pleijte35:42Tim van den Broeke36:59Erwin Adan37:33Denise van Weelden49:27103
2015Tim Pleijte35:19Remy Vasseur37:02Adriaan Walhout37:31Leonie Ton45:30153
2014Wim Nieuwkerk38:20Tim van den Broeke39:19Ruden Grim39:47Monique Verschuure46:1394
6.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Lotte de VisserEnergie31.14minVse   12.487  4:483.47-
2  Jan VerhageAagtekerke31.17minMse   12.467  4:493.46+0:03
3  Ilvia HederikEnergie31.52minVse   12.238  4:543.40+0:38
4  Bert HederikBarendrecht31.53minMse   12.232  4:543.40+0:39
5  Judith LodderFlakkee32.23minMeB   12.043  4:593.35+1:09
6  Henry van KlinkenDelta Sport33.51minM35   11.521  5:123.20+2:37
7  Ronald WillemsenKamperland33.54minM50   11.504  5:133.20+2:40
8  Leonie van KlinkenNieuwerkerk36.12minVse   10.773  5:342.99+4:58
9  Kiona LindersKoudekerke37.46minVse   10.327  5:492.87+6:32
10  Renate KlaassenOost-Souburg37.48minVse   10.317  5:492.87+6:34
11  Agnes CouwenberghZierikzee38.27minVse   10.143  5:552.82+7:13
12  Adrie van BavelDelta Sport38.37minM50   10.099  5:562.81+7:23
13  Peter de VisserEnergie41.06minMse   9.489  6:192.64+9:52
14  Piet HaverkampOud Gastel41.11minMse   9.470  6:202.63+9:57
15  Chantal van de GuchteRenesse41.54minVse   9.308  6:272.59+10:40
16  Gisela NijsseAV'5644.16minVse   8.810  6:492.45+13:02
17  René NijsseAV'5644.18minMse   8.804  6:492.45+13:04
18  Caroline CouwenberghRotterdam44.39minVse   8.735  6:522.43+13:25
19  Corine van de BoogSteenbergen49.11minVse   7.930  7:342.20+17:57
20  Rianne van PeltSteenbergen49.13minVse   7.924  7:342.20+17:59
21  Yolanda KievitsDelta Sport49.40minV40   7.852  7:382.18+18:26
Mannen: 8 (38.1%) => M35=1 - M50=2 - Mse=5
Vrouwen: 12 (57.14%) => V40=1 - Vse=11

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.215 seconden nodig om deze lijst met 124 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020