dinsdag 31 maart 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
16-03: Een terugblik op het NK 10 km 2019 in Schoorl
10-03: Erwin Adan met PR goed op weg in Haagse CPC Loop
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

5e Kapellecross

Kapelle-Biezelinge, zondag 24 januari 2016 - Organisatie: JARO
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Job de FeijterRKHAV29.43minMse   16.153  3:434.49-
2  Erwin HarmesGonzález Running29.50minMse   16.089  3:444.47+0:07
3  Martijn de KokAV'5630.30minMse   15.738  3:494.37+0:47
4  Erwin AdanDynamica32.13minMse   14.899  4:024.14+2:30
5  Said KanfaouiAV Gouda32.34minM40   14.739  4:044.09+2:51
6  Ronnie OvergaauwDynamica32.46minMse   14.649  4:064.07+3:03
7  Wouter van CaspelDynamica32.56minMse   14.575  4:074.05+3:13
8  Patrick de VosAV'5633.45minMse   14.222  4:133.95+4:02
9  Michael den HamerScheldesport34.36minM35   13.873  4:203.85+4:53
10  Sven VermeulenDynamica34.48minM35   13.793  4:213.83+5:05
11  Laurent van NieuwenhuijzeAV'5634.55minMse   13.747  4:223.82+5:12
12  Franklin van AnrooijAV'5635.33minJoA   13.502  4:273.75+5:50
13  Amy van den BroekSprint35.38minVse   13.471  4:273.74+5:55
14  Frank HouwelingAV'5637.37minM40   12.760  4:423.54+7:54
15  René TraasKapelle-Biezelinge38.15minM45   12.549  4:473.49+8:32
16  Jeffy Geuzes-Heer Arendskerke38.47minMse   12.376  4:513.44+9:04
17  Niek WielandAxel38.49minM40   12.366  4:513.43+9:06
18  Berry SimonseAV'5638.51minM40   12.355  4:513.43+9:08
19  Jaap van de VeenScheldesport39.06minM45   12.276  4:533.41+9:23
20  Jeroen JanseKapelle-Biezelinge39.13minMse   12.240  4:543.40+9:30
21  Mirthe OverkampPhoenix39.25minVse   12.178  4:563.38+9:42
22  Bas de NooijerGonzález Running39.27minMse   12.167  4:563.38+9:44
23  Dick SaarloosKapelle-Biezelinge39.32minM45   12.142  4:573.37+9:49
24  John UitterhoeveAV'5639.38minMse   12.111  4:573.36+9:55
25  Paola van GilstAV'5639.57minV40   12.015  5:003.34+10:14
26  Sjaak BrouwerDynamica39.58minM50   12.010  5:003.34+10:15
27  Rien de WildeAV'5640.32minM55   11.842  5:043.29+10:49
28  Jelle LouviauxACSS41.09minJoA   11.665  5:093.24+11:26
29  Ron DellebekeDynamica41.13minM55   11.646  5:093.23+11:30
30  John de WaardKapelle-Biezelinge41.30minMse   11.566  5:113.21+11:47
31  Matthijs WeijersArgo41.53minMse   11.460  5:143.18+12:10
32  Paul BalcainGent42.15minMse   11.361  5:173.16+12:32
33  Ruud FredriksAV'5642.20minM60   11.339  5:183.15+12:37
34  Maurits VermeulenKapelle-Biezelinge42.47minJoA   11.219  5:213.12+13:04
35  Pieter MoelkerKloetinge43.07minM45   11.133  5:233.09+13:24
36  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge43.40minM45   10.992  5:283.05+13:57
37  Jasper Uitterhoeves-Heer Arendskerke44.09minMse   10.872  5:313.02+14:26
38  Bjorn van BelzenKapelle-Biezelinge44.20minM45   10.827  5:333.01+14:37
39  Nienke ZoonFlakkee44.29minVse   10.791  5:343.00+14:46
40  René GoetheerWolphaartsdijk44.46minM45   10.722  5:362.98+15:03
41  John GuequierreDynamica45.02minM60   10.659  5:382.96+15:19
42  Menno KoleKapelle-Biezelinge45.13minMse   10.616  5:392.95+15:30
43  Wim RooseACSS45.49minM60   10.477  5:442.91+16:06
44  Jos van Stees-Gravenpolder45.56minM45   10.450  5:452.90+16:13
45  Tom JonkerAV'5645.58minMse   10.442  5:452.90+16:15
46  Anja VertongenACSS46.15minV45   10.378  5:472.88+16:32
47  Stefan UitterhoeveAV'5646.27minMse   10.334  5:482.87+16:44
48  Dave de JongeKapelle-Biezelinge46.37minMse   10.297  5:502.86+16:54
49  Chris TramperKapelle-Biezelinge47.23minM35   10.130  5:552.81+17:40
50  Martin de RegtAV'5647.36minM45   10.084  5:572.80+17:53
51  John de KrakerOost-Souburg48.21minM50   9.928  6:032.76+18:38
52  Marlou EckhardtAV'5648.44minVse   9.850  6:062.74+19:01
53  Carina MichielsACSS49.20minV50   9.730  6:102.70+19:37
54  Arthur StijnsDynamica49.21minM65   9.726  6:102.70+19:38
55  Augüsta van HoogdalemFortuna50.18minV35   9.543  6:172.65+20:35
56  Anita VeldhofAV'5650.36minV50   9.486  6:202.64+20:53
57  Rob EpkerLoopgroep Zeeland51.01minM50   9.409  6:232.61+21:18
58  Sigrid JenseLoopgroep Zeeland53.27minV50   8.980  6:412.49+23:44
59  Kaschenka BeijeYerseke54.45minV35   8.767  6:512.44+25:02
60  John SibensRoosendaal54.46minM40   8.764  6:512.43+25:03
61  Ria FredriksAV'5654.59minV55   8.730  6:522.42+25:16
62  Theo KootstraWaarde58.40minM70   8.182  7:202.27+28:57
Mannen: 47 (75.81%) => M35=3 - M40=5 - M45=9 - M50=3 - M55=2 - M60=3 - M65=1 - M70=1 - Mse=20
Vrouwen: 12 (19.35%) => V35=2 - V40=1 - V45=1 - V50=3 - V55=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.4 km

2020Okbazgi Kidane20:05Erwin Harmes20:08Jozias Boone21:09Monique Verschuure24:0675
2019Patrick de Vos21:05Job de Feijter21:10Erwin Harmes21:15Bianca van Aartsen27:55141

5 km

2018Jozias Boone18:20Jasper Zuidhof18:37Sven Vermeulen19:15Martje van Dixhoorn22:4853

8 km

2017Tim van den Broeke28:43Erwin Harmes28:47Patrick de Vos30:42Anjolie Engels34:1763
2016Job de Feijter29:43Erwin Harmes29:50Martijn de Kok30:30Amy van den Broek35:3862

6 km

2015Robbert Meeuwse22:25Patrick de Vos22:39Gunter D'Hondt22:46Yvonne Moerland27:5340

7.3 km

2014Luuk Balkenende28:22Robbert Meeuwse29:08Matthias van Keer29:38Andere afstand64
3.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jasper ZuidhofAV'5613.04minMse   14.694  4:054.08-
2  Niels van TuilAV'5613.37minJoC   14.100  4:153.92+0:33
3  Chris de SmitRKHAV13.48minM35   13.913  4:193.86+0:44
4  Stijn LavooijAV'5614.24minJoB   13.333  4:303.70+1:20
5  Mees VerbruggeAV'5614.36minJoC   13.151  4:343.65+1:32
6  Martijn LavooijAV'5615.06minM40   12.715  4:433.53+2:02
7  Veerle SmitsAV'5615.18minMeC   12.549  4:473.49+2:14
8  Ruben van LuijkAV'5615.53minM40   12.088  4:583.36+2:49
9  Elke SmitsACSS15.57minMeC   12.038  4:593.34+2:53
10  Youri ElstgeestAV'5616.00minJoB   12.000  5:003.33+2:56
11  Jasmijn GeldofDynamica16.25minMeC   11.695  5:083.25+3:21
12  Augüsta van HoogdalemFortuna16.45minV35   11.463  5:143.18+3:41
13  Amy van den BroekSprint16.46minVse   11.451  5:143.18+3:42
14  Durby MeijboomLoopgroep Zeeland17.01minV35   11.283  5:193.13+3:57
15  Paola van GilstAV'5617.21minV40   11.066  5:253.07+4:17
16  Marian van DijkLoopgroep Zeeland17.44minV45   10.827  5:333.01+4:40
17  Eeke FlinkAV'5618.02minMeC   10.647  5:382.96+4:58
18  Jack KarelseGoes18.41minM45   10.277  5:502.85+5:37
19  Stefan van den DriesAV'5620.03minMse   9.576  6:162.66+6:59
20  Martine PutcuypsACSS20.46minV40   9.246  6:292.57+7:42
21  Chiel GrishaverRunners Evergem20.55minM55   9.179  6:322.55+7:51
22  Wouter van den DriesHeinkenszand21.18minMse   9.014  6:392.50+8:14
23  Lieve SpiessensACSS22.04minV50   8.701  6:542.42+9:00
24  Jan RooseACSS22.43minM65   8.452  7:062.35+9:39
25  Anne OostvogelsACSS23.42minV50   8.101  7:242.25+10:38
26  Dirk BuysACSS24.19minM45   7.896  7:362.19+11:15
27  André van KeerACSS24.20minM70   7.890  7:362.19+11:16
28  Christiane TorfsACSS27.21minV65   7.020  8:331.95+14:17
Mannen: 11 (39.29%) => M35=1 - M40=2 - M45=2 - M55=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=3
Vrouwen: 9 (32.14%) => V35=2 - V40=2 - V45=1 - V50=2 - V65=1 - Vse=1
Meisjes: 4 (14.29%) => MeC=4
Div: 4 (14.29%) => 0JoB=2 - JoC=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.196 seconden nodig om deze lijst met 90 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020