vrijdag 7 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

18e Rammekensloop

Ritthem, zaterdag 6 februari 2016 - Organisatie: Rammekensloop
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Remy Vasseur (PR 33.36) Vlissingen36.47minMse   16.312  3:414.53469
2  Crum van der Linden (PR 35.18) Vlissingen37.51minMse   15.852  3:474.40408
3  Hans Doolaar (PR 36.53) Vlissingen38.01minMse   15.783  3:484.38399
4  Arjo Verhage (PR 35.52) Aagtekerke38.47minM45   15.471  3:534.30357
5  Sander KlapBreda38.54minMse   15.424  3:534.28351
6  John Slabbekoorn (PR 38.31) Kapelle-Biezelinge39.02minM50   15.371  3:544.27344
7  Hanco van Keulen (PR 37.09) Ritthem39.10minM40   15.319  3:554.26338
8  Wesley Booij (debuut) Middelburg39.17minMse   15.274  3:564.24332
9  Rens de Ridder (PR 37.23) Arnemuiden39.35minMse   15.158  3:584.21317
10  Martijn Blommaert (PR 37.44) Middelburg39.53minMse   15.044  3:594.18302
11  Olof Hoogesteger (PR 38.50) Vlissingen39.57minM40   15.019  4:004.17299
12  Wilco Boogaard (PR 35.52) Middelburg40.04minMse   14.975  4:004.16294
13  Marcel Adriaanse (PR 38.47) Middelburg40.11minM40   14.932  4:014.15288
14  Jonathan Boon (PR 38.55) Oost-Souburg41.08minMse   14.587  4:074.05245
15  Bram Verhage (PR 38.11) Aagtekerke41.11minM50   14.569  4:074.05243
16  Robert Hekhuis (PR 40.05) Vlissingen41.16minMse   14.540  4:084.04240
17  Pieter Sturm (debuut) Oost-Souburg41.21minMse   14.510  4:084.03236
18  Rob de Pagter (PR 39.43) Ritthem41.29minMse   14.464  4:094.02230
19  Jos Gabrielse (PR 41.00) Middelburg41.39minMse   14.406  4:104.00223
20  Jan Provoost (PR 39.44) Kapelle-Biezelinge41.44minMse   14.377  4:103.99220
21  Jochem Versluijs (PR)Oost-Souburg41.53minMse   14.326  4:113.98214
22  Erik de Kraker (PR 37.41) Oost-Souburg41.56minM40   14.308  4:123.97212
23  Reinier Spijk (PR 41.58) Goes41.59minMse   14.291  4:123.97210
24  Jasper Ravays (debuut) Koudekerke42.01minMse   14.280  4:123.97209
25  Leo Janse (PR 39.14) Middelburg42.05minM45   14.257  4:133.96206
26  Erik Maranus (PR 39.38) Westkapelle42.08minM40   14.241  4:133.96204
27  Yvonne Moerland (PR 39.36) Yerseke42.10minVse   14.229  4:133.95419
28  Ronald Geertse (PR 39.02) Serooskerke42.14minMse   14.207  4:133.95200
29  Rinus van de Woestijne (PR 38.43) Middelburg42.46minMse   14.030  4:173.90180
30  Olivier VerhaarRotterdam42.58minMse   13.964  4:183.88172
31  Jeffrey Geerse (PR 42.56) Vlissingen43.17minMse   13.862  4:203.85161
32  Hans Verhaagen (PR 39.37) Goes43.25minM45   13.820  4:213.84156
33  Marcel Struyk (PR 43.05) Middelburg43.53minMse   13.673  4:233.80141
34  Mark Geuze (PR)Middelburg43.56minM50   13.657  4:243.79139
35  Jeroen Hollebrands (debuut) Middelburg44.02minMse   13.626  4:243.79136
36  Jurjen Swiers (PR 40.54) Vlissingen44.04minM45   13.616  4:243.78135
37  Leon van Kruiningen (PR)Krabbendijke44.06minMse   13.605  4:253.78134
38  Martin Roest (PR)Oost-Souburg44.12minMse   13.575  4:253.77131
39  Marcel Uitterhoeve (PR 40.48) s-Heer Arendskerke44.23minMse   13.519  4:263.76125
40  Jochem Bargeman (PR 41.35) Middelburg44.26minMse   13.503  4:273.75123
41  Adrie Janse (PR 41.10) Arnemuiden44.29minMse   13.488  4:273.75122
42  Laurens Meeuwsen (PR 43.25) Krabbendijke44.31minMse   13.478  4:273.74121
43  Sico JongmaMiddelburg44.33minMse   13.468  4:273.74120
44  Bianca van Aartsen (PR 42.51) Middelburg44.36minVse   13.453  4:283.74306
45  Martijn de Vries (PR 38.24) Middelburg44.43minMse   13.418  4:283.73115
46  William de Jonge (PR 43.48) Nieuwdorp44.52minM40   13.373  4:293.71110
47  Corne van Lomwel (PR 44.57) Oost-Souburg45.01minMse   13.328  4:303.70106
48  Lizo Koppejan (PR 44.36) Arnemuiden45.08minM45   13.294  4:313.69103
49  Albert Jan de Vriess-Gravensande45.16minMse   13.255  4:323.6899
50  Ron Dellebeke (PR 33.54) Oost-Souburg45.22minM55   13.226  4:323.6796
51  Niek de RidderVlissingen45.30minMse   13.187  4:333.6693
52  Stefan de Weerdt (PR)Wolphaartsdijk45.35minMse   13.163  4:343.6691
53  Marc de Groote (PR 43.56) Middelburg45.45minMse   13.115  4:353.6486
54  Ron Kindts (PR 44.38) Oost-Souburg45.53minM45   13.077  4:353.6383
55  Rene de Visser (PR 43.28) Nieuw- en Sint Joosland45.57minMse   13.058  4:363.6381
56  Nick Paulusse (PR 43.20) Oost-Souburg46.00minM45   13.043  4:363.6280
57  Johan de Vlieger (PR 35.16) Vlissingen46.03minM60   13.029  4:363.6279
58  Jack Smits (PR 42.43) Oost-Souburg46.04minM55   13.025  4:363.6278
59  Leon Reijnhoudt (debuut) Koudekerke46.07minMse   13.010  4:373.6177
60  Bert Daane (PR 44.05) Buttinge46.17minMse   12.964  4:383.6073
61  Corne Nieuwkerk (PR 42.13) Koudekerke46.24minMse   12.931  4:383.5971
62  Leander Oste (PR)Oost-Souburg46.30minMse   12.903  4:393.5868
63  Walter Bil (PR 45.41) Vlissingen46.36minMse   12.876  4:403.5866
64  Ronnie Krocke (PR 44.05) Oost-Souburg46.44minM60   12.839  4:403.5763
65  Alexandxer Davidse (debuut) Vlissingen46.46minMse   12.830  4:413.5662
66  Marcel de Witte (PR 45.15) Ritthem46.49minMse   12.816  4:413.5661
67  Jelle ReijnhoudtMiddelburg46.56minMse   12.784  4:423.5559
68  Marc Wijne (debuut) Koudekerke46.59minMse   12.770  4:423.5558
69  Marjo Hamelink (PR 44.33) Oost-Souburg47.02minMse   12.757  4:423.5457
70  Niek van Belzen (PR 41.51) Middelburg47.10minMse   12.721  4:433.5354
71  Richard Hollebrands (PR 45.40) Vlissingen47.15minMse   12.698  4:443.5352
72  Erik Goedhart (PR 44.35) Middelburg47.17minMse   12.689  4:443.5252
73  Leonard Moolenbroek (PR 45.58) Middelburg47.19minMse   12.681  4:443.5251
74  Piet Posthuma (PR)Oost-Souburg47.21minMse   12.672  4:443.5250
75  Jenny de Nooijer (PR 46.06) Middelburg47.28minVse   12.640  4:453.51195
76  Kees van der Heijden (PR 45.48) Vlissingen47.32minMse   12.623  4:453.5147
77  Mikey Smits (PR)Oost-Souburg47.39minMse   12.592  4:463.5045
78  Winifred Franse (PR 45.49) Vlissingen47.43minMse   12.574  4:463.4943
79  Ben van der Linden (PR 46.56) Vlissingen47.46minMse   12.561  4:473.4942
80  Marc Rommers (PR 40.23) Vlissingen47.48minM50   12.552  4:473.4942
81  Lion Baas (PR 38.59) Vlissingen47.50minMse   12.544  4:473.4841
82  Ron de Wolf (PR)Oostkapelle47.53minMse   12.530  4:473.4840
83  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg47.55minMse   12.522  4:483.4840
84  Wim Stevels (PR 43.20) Middelburg47.59minM45   12.504  4:483.4739
85  Boudewijn HollebrandsVlissingen48.02minMse   12.491  4:483.4738
86  Ko Davidse (PR)Oostkapelle48.04minMse   12.483  4:483.4737
87  Laus de Ridder (PR 45.37) Vlissingen48.06minM55   12.474  4:493.4737
88  Hans Gijzel (PR)s-Heer Arendskerke48.10minMse   12.457  4:493.4635
89  Arno de Rijke (PR 47.05) s-Gravenpolder48.13minMse   12.444  4:493.4635
90  Edwin van Alphen (PR 35.38) Vlissingen48.22minM40   12.405  4:503.4532
91  Tom Jonker (PR 44.45) Goes48.34minMse   12.354  4:513.4329
92  Kees Geuze (PR 42.41) Middelburg48.40minMse   12.329  4:523.4228
93  Jaap Janse (PR)Middelburg48.43minM65   12.316  4:523.4227
94  Serge van der Pol (PR 46.59) Vlissingen48.46minMse   12.303  4:533.4226
95  Peter Hekkers (PR 47.48) Oost-Souburg48.48minMse   12.295  4:533.4226
96  Jan-Peter Katsman (PR)Middelburg48.51minMse   12.282  4:533.4125
97  Dirk Poortvliet (debuut) Middelburg48.54minMse   12.270  4:533.4124
98  Bram van Eenennaam (PR)Nieuw- en Sint Joosland48.56minMse   12.262  4:543.4124
99  Marcel Veldhuizen (PR 46.04) Vlissingen49.01minMse   12.241  4:543.4023
100  Martijn Oste (PR 48.58) Ritthem49.03minMse   12.232  4:543.4022
101  Johnny Kluijfhout (PR 48.06) Vlissingen49.06minMse   12.220  4:553.3922
102  Els Gelok (PR 48.05) Vlissingen49.09minVse   12.208  4:553.39141
103  Martin de Visser (debuut) Middelburg49.11minM50   12.199  4:553.3921
104  Andre Davidse (PR 44.26) Middelburg49.19minMse   12.166  4:563.3819
105  Jaco Poortvliet (debuut) Oost-Souburg49.23minMse   12.150  4:563.3718
106  Robert van de Weg (PR 43.40) Domburg49.26minMse   12.138  4:573.3718
107  Jos Put (PR 42.12) Vlissingen49.30minM50   12.121  4:573.3717
108  Ronald Ridderbos (PR 47.44) Middelburg49.33minMse   12.109  4:573.3616
109  Wilco Ovaa (PR)Middelburg49.36minMse   12.097  4:583.3616
110  Wim Besuijen (PR 34.03) Middelburg49.38minM60   12.089  4:583.3615
111  Lisette Anteunisse (PR 41.42) Dinteloord49.41minVse   12.076  4:583.35126
112  Marije Besuijen (PR 47.00) Middelburg49.43minVse   12.068  4:583.35125
113  Ronlad MelaardOost-Souburg49.46minMse   12.056  4:593.3514
114  Rene van Eijzeren (PR 47.38) Middelburg49.48minMse   12.048  4:593.3514
115  Frank van Boxtel (PR 42.48) Vlissingen49.51minM55   12.036  4:593.3413
116  Johan van Gelder (PR)Middelburg50.05minMse   11.980  5:013.3311
117  Danny Dijke (PR 45.00) Oost-Souburg50.08minMse   11.968  5:013.3211
118  Mart-Jan Delzenne (PR 48.40) Krabbendijke50.10minMse   11.960  5:013.3210
119  Guus Mix (PR 46.33) Middelburg50.12minMse   11.952  5:013.3210
120  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande50.15minM60   11.940  5:023.3210
121  Arthur Pouwelse (PR 43.13) Middelburg50.17minM55   11.932  5:023.319
122  Andre Polfliet (PR 45.37) Oost-Souburg50.20minMse   11.921  5:023.319
123  Jan van HorsenMiddelburg50.31minMse   11.877  5:033.307
124  Piet Beijer (PR 44.20) Middelburg50.34minM65   11.866  5:033.307
125  Erwin Janssen (debuut) Oost-Souburg50.46minMse   11.819  5:053.286
126  Ron Ploeg (PR 44.10) Middelburg50.48minMse   11.811  5:053.285
127  Niek van Belzen (PR 41.21) Arnemuiden50.51minM45   11.799  5:053.285
128  Izaak Dekker (PR 49.41) Middelburg50.53minMse   11.792  5:053.285
129  Jan HogewegWestkapelle51.03minMse   11.753  5:063.264
130  Johnny Maljaars (PR 49.55) Oostkapelle51.09minMse   11.730  5:073.263
131  Theo Kappetein (debuut) Vlissingen51.12minMse   11.719  5:073.263
132  Evert van den Hummel (PR)Koudekerke51.14minMse   11.711  5:073.253
133  Petra Verhulst (PR 47.09) Westkapelle51.16minV45   11.704  5:083.2586
134  Jorgen Peer (PR)Oost-Souburg51.24minMse   11.673  5:083.242
135  Vincent van Sluijs (PR 50.09) Vlissingen51.32minMse   11.643  5:093.232
136  Harm Wattel (debuut) Goes51.35minMse   11.632  5:103.232
137  Marcel Besuijen (PR 49.45) Middelburg51.38minMse   11.620  5:103.231
138  Arian de Visser (PR 48.59) Middelburg51.40minMse   11.613  5:103.231
139  Jolanta Stepkowska (PR 48.33) Oost-Souburg51.43minV45   11.602  5:103.2276
140  Nel van der Steen (PR)Oost-Souburg51.45minVse   11.594  5:113.2275
141  Marco van Duivenbode (PR 48.26) Vlissingen51.53minMse   11.564  5:113.211
142  Martijn Tange (debuut) Koudekerke52.01minMse   11.535  5:123.201
143  Robert Moolenbroek (PR 51.53) Middelburg52.05minMse   11.520  5:133.201
144  Marc Brandes (debuut) Middelburg52.12minMse   11.494  5:133.19-
145  Wim Dingemanse (PR 45.45) Grijpskerke52.15minM55   11.483  5:143.19-
146  Johan Rijkeboer (PR 49.42) Middelburg52.22minMse   11.458  5:143.18-
147  Jan Jobse (PR 49.11) Serooskerke52.33minM65   11.418  5:153.17-
148  Donnie Mulder (debuut) Vlissingen52.46minMse   11.371  5:173.16-
149  Leanne de Vos (PR 52.17) Arnemuiden52.53minVse   11.346  5:173.1553
150  Henry van Gilsts-Heer Arendskerke53.01minMse   11.317  5:183.14-
151  George HahnMiddelburg53.06minMse   11.299  5:193.14-
152  Johnny Janse (PR 50.00) Koudekerke53.08minMse   11.292  5:193.14-
153  Arjan Meijer (debuut) Kapelle-Biezelinge53.10minMse   11.285  5:193.13-
154  Rino Weug (PR 50.12) Vlissingen53.19minMse   11.254  5:203.13-
155  Andre Wouters (PR 51.40) Oost-Souburg53.27minMse   11.225  5:213.12-
156  Jan Jansma (PR 50.14) Vlissingen53.31minMse   11.211  5:213.11-
157  Veronica Vriend (PR)Middelburg53.33minVse   11.204  5:213.1142
158  Kees Siereveld (debuut) Middelburg53.36minMse   11.194  5:223.11-
159  Johan Quist (PR 50.18) Middelburg53.42minM50   11.173  5:223.10-
160  Evelien de Wolf (PR 53.25) Oostkapelle53.45minVse   11.163  5:233.1039
161  Mirjam van der Heide (PR)Nieuwdorp53.48minVse   11.152  5:233.1038
162  Gerard Rommers (PR 49.02) Vlissingen53.50minMse   11.146  5:233.10-
163  Jan Besuijen (PR 48.17) Serooskerke53.53minMse   11.135  5:233.09-
164  Remke van Belzen (PR)Arnemuiden54.00minV40   11.111  5:243.0935
165  Jeanet Verhaagen (PR 53.20) Goes54.04minVse   11.097  5:243.0834
166  Anita Veldhof (PR 52.54) Kloetinge54.06minVse   11.091  5:253.0833
167  Harry Davidse (PR)Serooskerke54.09minMse   11.080  5:253.08-
168  Harry Anders (PR 53.07) Arnemuiden54.11minM65   11.074  5:253.08-
169  Dignus Lensen (PR 47.49) Oost-Souburg54.14minM55   11.063  5:253.07-
170  Mike Smits (PR 50.57) Oost-Souburg54.16minMse   11.057  5:263.07-
171  Lex van ZuilemVlissingen54.18minMse   11.050  5:263.07-
172  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Middelburg54.21minM65   11.040  5:263.07-
173  Isabel Capelle (PR 53.08) Middelburg54.23minVse   11.033  5:263.0629
174  Susanne Poelman (PR)Domburg54.26minVse   11.023  5:273.0629
175  Maringe Vogel (PR 48.28) Middelburg54.28minVse   11.016  5:273.0628
176  Dicky de WitteMiddelburg54.31minMse   11.006  5:273.06-
177  Jeanne HulshoffUtrecht54.44minVse   10.962  5:283.0525
178  David QuaunoUtrecht54.47minMse   10.952  5:293.04-
179  Lody Verhaar (debuut) Middelburg54.49minMse   10.946  5:293.04-
180  Bart van Belle (PR)Oost-Souburg54.51minMse   10.939  5:293.04-
181  Erika van Gilsts-Heer Hendrikskinderen54.53minVse   10.932  5:293.0423
182  Krijno Davidse (debuut) Middelburg54.57minMse   10.919  5:303.03-
183  Maroeska Ars (PR 47.00) Goes55.00minV40   10.909  5:303.0322
184  Rene GruiterVlissingen55.28minMse   10.817  5:333.00-
185  Mart Wouters (PR 50.54) Oost-Souburg55.32minMse   10.804  5:333.00-
186  Stephanus Bostelaar (PR 53.30) Middelburg55.34minMse   10.798  5:333.00-
187  Benito Bostelaar (PR 38.52) Middelburg55.36minM40   10.791  5:343.00-
188  Martin Wattel (PR 54.21) Koudekerke55.38minMse   10.785  5:343.00-
189  Wim Witte (PR 50.09) Borssele55.40minM55   10.778  5:342.99-
190  Edwin Blok (PR)Middelburg55.42minMse   10.772  5:342.99-
191  Sylvia van der Weide (PR 50.23) Oost-Souburg55.44minVse   10.766  5:342.9914
192  Kees Kaan (PR 52.04) Kapelle-Biezelinge55.47minMse   10.756  5:352.99-
193  Jacqueline BaasMiddelburg55.49minVse   10.749  5:352.9913
194  Daniella Evers (PR 54.26) Middelburg55.51minVse   10.743  5:352.9813
195  Peter de Pagter (PR 53.00) Oost-Souburg55.54minMse   10.733  5:352.98-
196  Robert Eerland (PR 50.56) Oost-Souburg55.57minMse   10.724  5:362.98-
197  Frenk-Jan Visser (PR 48.50) Middelburg56.00minMse   10.714  5:362.98-
198  Natascha Wisse (PR)Middelburg56.02minVse   10.708  5:362.9712
199  Johan Dieleman (debuut) Oost-Souburg56.08minMse   10.689  5:372.97-
200  Hein Versluis (PR 52.56) Vlissingen56.22minMse   10.645  5:382.96-
201  Jonathan Steketee (PR 56.18) Oost-Souburg56.27minMse   10.629  5:392.95-
202  Linda Dekker (PR)Middelburg56.32minVse   10.613  5:392.958
203  Miranda Kwakkelaar (PR 54.29) Oost-Souburg56.38minVse   10.594  5:402.947
204  Inge Steketee (PR 56.10) Oost-Souburg56.41minVse   10.585  5:402.947
205  Wilbert Verbeek (PR 52.00) Middelburg56.44minM50   10.576  5:402.94-
206  Femke de Nooijer (PR 55.31) Vlissingen56.47minVse   10.566  5:412.946
207  Eilien DeijnenVlissingen56.53minVse   10.548  5:412.936
208  Alex Rodenburg (PR)Middelburg56.55minMse   10.542  5:422.93-
209  Carlo Lamers (PR 56.34) Oost-Souburg56.58minMse   10.532  5:422.93-
210  Marjolein Mol (PR 54.01) Kapelle-Biezelinge57.02minVse   10.520  5:422.925
211  Elvira Wondergem (PR 56.39) Ritthem57.04minVse   10.514  5:422.924
212  Gilles Verschure (PR 51.29) Heinkenszand57.10minMse   10.496  5:432.92-
213  Abheeru Daansen (PR 55.33) Oost-Souburg57.12minMse   10.490  5:432.91-
214  Nico Moes (PR)Oost-Souburg57.21minMse   10.462  5:442.91-
215  Jelina StevelsMiddelburg57.32minVse   10.429  5:452.902
216  Myra Latuheru (PR 54.04) Middelburg57.34minVse   10.423  5:452.902
217  Jacquelien Smit (PR 55.28) Heinkenszand57.39minVse   10.408  5:462.892
218  Annemarie de Visser (PR)Middelburg57.42minVse   10.399  5:462.892
219  Egbert Oldenboom (PR 57.20) Vlissingen57.56minMse   10.357  5:482.88-
220  Auke KorstdijkDomburg58.11minVse   10.312  5:492.861
221  Marissa Riemens (PR 52.20) Vlissingen58.23minVse   10.277  5:502.851
222  Piet Joziasse (PR 56.47) Nieuw- en Sint Joosland58.29minMse   10.259  5:512.85-
223  Marieke Poortvliet (debuut) Arnemuiden58.31minVse   10.253  5:512.85-
224  Tamara KramerArnemuiden58.33minVse   10.248  5:512.85-
225  Deborah van den Boogaart (debuut) Middelburg58.36minVse   10.239  5:522.84-
226  Laura van MoereKamperland58.43minVse   10.219  5:522.84-
227  Elleke van MoereZierikzee58.46minVse   10.210  5:532.84-
228  Miranda Weug (PR 57.03) Vlissingen58.48minVse   10.204  5:532.83-
229  Rineke GroenleerOud Gastel58.51minVse   10.195  5:532.83-
230  Dick Hoogesteger (PR 55.11) Heinkenszand58.54minMse   10.187  5:532.83-
231  Rogier Suylekom (PR 50.32) Middelburg59.04minMse   10.158  5:542.82-
232  Tonny de Ruijter (PR 41.54) Vlissingen59.08minM65   10.147  5:552.82-
233  Paul Burger (PR 53.19) Oost-Souburg59.25minMse   10.098  5:572.81-
234  Annemieke Houmes (PR 55.04) Middelburg59.28minVse   10.090  5:572.80-
235  Danny van Westeinde (PR 53.24) Goes59.36minMse   10.067  5:582.80-
236  Anja Schroevers (PR 57.34) Arnemuiden59.44minVse   10.045  5:582.79-
237  Linda Castel (debuut) Oost-Souburg59.48minVse   10.033  5:592.79-
238  Leonore Franse (debuut) Middelburg59.52minVse   10.022  5:592.78-
239  Wim-Paul Lievense (PR 54.58) Middelburg59.54minMse   10.017  5:592.78-
240  Janneke Nijssen (PR 54.48) Oost-Souburg59.57minVse   10.008  6:002.78-
241  Hans van Sluijs (PR 44.40) Middelburg1.00.00minM65   10.000  6:002.78-
242  Joke van Hemert (PR 57.02) Nieuwdorp1.00.07minVse   9.981  6:012.77-
243  Evert Jobse (PR 54.04) Oost-Souburg1.00.16minMse   9.956  6:022.77-
244  Marijl van de WegDomburg1.00.25minVse   9.931  6:032.76-
245  Danielle Scheele (PR 58.17) Nieuw- en Sint Joosland1.00.35minVse   9.904  6:042.75-
246  Jan de Rijke (debuut) Oost-Souburg1.00.37minMse   9.898  6:042.75-
247  Herwin de Vriess-Gravenpolder1.00.41minMse   9.887  6:042.75-
248  Maryska Nastaly (PR 57.03) Vlissingen1.00.43minVse   9.882  6:042.74-
249  Wendy de Jong (PR 58.08) Vlissingen1.00.46minVse   9.874  6:052.74-
250  Wilma Mabelis (PR 56.41) Vlissingen1.00.58minVse   9.841  6:062.73-
251  Ron Openneer (PR 58.44) Middelburg1.01.01minMse   9.833  6:062.73-
252  Theo van den BergVlissingen1.01.04minVse   9.825  6:062.73-
253  Michiel van den BergVlissingen1.01.06minMse   9.820  6:072.73-
254  Linda de Bruyne (PR 1.01.11) Vlissingen1.01.26minVse   9.767  6:092.71-
255  Sarijke Aerts (PR 58.53) Middelburg1.01.30minV60   9.756  6:092.71-
256  Sander Huiszoons-Gravenpolder1.01.33minMse   9.748  6:092.71-
257  Theo Kootstra (PR 58.51) Waarde1.01.47minMse   9.711  6:112.70-
258  Lili JasperseVlissingen1.01.56minVse   9.688  6:122.69-
259  Jolanda Lindenburg (debuut) Nieuw- en Sint Joosland1.02.23minVse   9.618  6:142.67-
260  Rob Ferdinandus (PR 44.00) Vlissingen1.02.27minMse   9.608  6:152.67-
261  Robin de BreeAagtekerke1.02.56minMse   9.534  6:182.65-
262  Marjan Schipper (PR 56.44) Middelburg1.03.14minMse   9.489  6:192.64-
263  Lizet van de Wege (debuut) Middelburg1.03.19minVse   9.476  6:202.63-
264  Laura Dor (debuut) Middelburg1.03.21minVse   9.471  6:202.63-
265  Toon de Kam (PR 57.28) Wolphaartsdijk1.04.15minMse   9.339  6:262.59-
266  Koos de Kam (PR)Wolphaartsdijk1.04.20minMse   9.326  6:262.59-
267  Martine Oste (PR 59.49) Ritthem1.04.40minVse   9.278  6:282.58-
268  Leonie Mies (PR 1.01.35) Oost-Souburg1.04.43minVse   9.271  6:282.58-
269  Danielle Eenennaam (PR 1.00.36) Vlissingen1.04.45minVse   9.266  6:292.57-
270  Anna Steutel (debuut) Vlissingen1.05.19minVse   9.186  6:322.55-
271  Miriam Baak (PR 58.23) Oost-Souburg1.05.25minVse   9.172  6:332.55-
272  Katinka Sengers (debuut) Middelburg1.05.29minVse   9.163  6:332.55-
273  Saskia van Dam (PR)Middelburg1.05.34minVse   9.151  6:332.54-
274  Marijke Moes (PR 1.01.17) Koudekerke1.05.37minVse   9.144  6:342.54-
275  Piet Moes (PR 42.24) Koudekerke1.05.39minM65   9.139  6:342.54-
276  Ellen Polderman (debuut) Middelburg1.05.42minVse   9.132  6:342.54-
277  Susanne van Gils (PR 1.02.40) Vlissingen1.05.44minVse   9.128  6:342.54-
278  Tamara Schöningh (PR 57.34) Middelburg1.05.51minVse   9.112  6:352.53-
279  Wendy Boogaard (debuut) Heinkenszand1.05.54minVse   9.105  6:352.53-
280  Jeanette BlankerWassenaar1.05.57minVse   9.098  6:362.53-
281  Nicoline HollemanVlissingen1.06.06minVse   9.077  6:372.52-
282  Inge Cornelis (PR)Middelburg1.07.54minVse   8.837  6:472.45-
283  Ilse van Hoepen (PR)Vlissingen1.08.02minVse   8.819  6:482.45-
284  Jan CevaalOost-Souburg1.08.50minMse   8.717  6:532.42-
285  Gigi Schets (PR)Vlissingen1.09.32minVse   8.629  6:572.40-
286  Michelle van Doeselaar (PR 57.51) Vlissingen1.09.36minVse   8.621  6:582.39-
287  Anita FransooiMiddelburg1.10.43minVse   8.485  7:042.36-
288  Ronald FransooiMiddelburg1.10.46minMse   8.479  7:052.36-
289  Shahaira WillemsMiddelburg1.20.00minVse   7.500  8:002.08-
Mannen: 205 (70.93%) => M40=8 - M45=9 - M50=8 - M55=8 - M60=4 - M65=8 - Mse=160
Vrouwen: 84 (29.07%) => V40=2 - V45=2 - V60=1 - Vse=79

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Remy Vasseur37:29Arjo Verhage37:59Wouter van Caspel39:39Dore Priester44:29203
2019Ronnie Overgaauw36:32Peter Meeuwsen37:34Martijn Blommaert37:44Astrid den Herder46:59192
2018Huub van Noorden36:07Peter Meeuwsen39:03Olof Hoogesteger39:14Carolien van de Kreeke41:46216
2017Patrick de Vos34:21Adriaan van Keulen35:51Remy Vasseur37:55Yvonne Moerland40:28213
2016Remy Vasseur36:47Crum van der Linden37:51Hans Doolaar38:01Yvonne Moerland42:10289
2015Remy Vasseur34:31Adriaan Walhout34:51Hans Doolaar36:53Yvonne Moerland44:05303
2014Martijn de Kok35:00Arjo Verhage37:34Lindert Moerdijk40:10Chantal Koole43:51284
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jan Willem Rietberg (debuut) Oost-Souburg18.44minMse   16.014  3:454.45279
2  Arjan Kranenburg (PR 18.55) Oost-Souburg19.10minMse   15.652  3:504.35235
3  Jaap Bakker (debuut) s-Gravenpolder19.14minMse   15.598  3:514.33228
4  Junior ten Bruggencate (PR)Vlissingen19.35minMse   15.319  3:554.26196
5  Stijn Sprinkhuizen (debuut) Middelburg20.05minMse   14.938  4:014.15154
6  Steven van de Woestijne (PR 20.01) Middelburg20.17minMse   14.790  4:034.11139
7  Nitin KlapwijkGouda21.18minMse   14.085  4:163.9173
8  Willem Houterman (PR)Wolphaartsdijk21.25minMse   14.008  4:173.8967
9  Shanice Harmon (PR)Middelburg21.35minVse   13.900  4:193.86225
10  Martin van Nieulande (PR 18.35) Nieuw- en Sint Joosland21.47minMse   13.772  4:213.8349
11  Thijs Koops (PR 18.00) Oost-Souburg21.51minMse   13.730  4:223.8146
12  Erwin van Unen (PR)Oost-Souburg21.56minM50   13.678  4:233.8043
13  Melvin Hunnik (PR)Wissenkerke21.58minMse   13.657  4:243.7942
14  Jeroen de BreeSint Laurens22.01minMse   13.626  4:243.7940
15  Natalie Sinke (PR 21.10) Vlissingen22.04minV40   13.595  4:253.78186
16  Pieter-Jan de Baar (PR 21.47) Wolphaartsdijk22.41minM40   13.226  4:323.6717
17  Lucas KoppejanRitthem23.26minMse   12.802  4:413.563
18  Mirna Openneer (debuut) s-Heer Abtskerke23.52minVse   12.570  4:463.4973
19  Ilona de Groote (PR)Oost-Souburg24.25minVse   12.287  4:533.4149
20  Marleen SiebonsOost-Souburg25.22minVse   11.827  5:043.2919
21  Mari LeweyDecorah25.29minVse   11.772  5:063.2716
22  Raf Spaeter (debuut) Middelburg25.42minMse   11.673  5:083.24-
23  Madeleine Spaeter (debuut) Middelburg25.44minVse   11.658  5:093.2411
24  Marleen Hozee (PR)Wolphaartsdijk26.02minVse   11.524  5:123.206
25  Jaap Oele (debuut) Kapelle-Biezelinge26.34minM65   11.292  5:193.14-
26  Emma Rietveld (PR)Middelburg26.44minVse   11.222  5:213.121
27  Kim Spruijt (PR)Nieuw- en Sint Joosland26.46minVse   11.208  5:213.111
28  Tom de KrakerOost-Souburg26.52minMse   11.166  5:223.10-
29  Evi FoubertSint-Pauwels27.04minVse   11.084  5:253.08-
30  Saskia Rooze (PR 25.40) Kapelle-Biezelinge27.08minVse   11.057  5:263.07-
31  Alex AchterhuisRitthem27.12minMse   11.029  5:263.06-
32  Kveta Hruskova (PR)Arnemuiden27.42minVse   10.830  5:323.01-
33  Kim van SteenkisteGoes27.54minMse   10.753  5:352.99-
34  Nathalie de Later (PR 27.33) Oostkapelle28.01minVse   10.708  5:362.97-
35  Jacqueline Meijers (PR 26.33) Hoedekenskerke28.07minVse   10.670  5:372.96-
36  Annelies de Jonge (PR)Heinkenszand28.24minVse   10.563  5:412.93-
37  Karin Hoogerbrugge (PR)Heinkenszand28.29minVse   10.532  5:422.93-
38  Miranda van Keulen (debuut) Ritthem28.37minVse   10.483  5:432.91-
39  Simone Davidse (PR 27.50) Oostkapelle28.45minVse   10.435  5:452.90-
40  Jan Euser (PR 26.59) Veere28.47minMse   10.423  5:452.90-
41  Jolanda van Haveren (PR 27.17) Oost-Souburg28.52minVse   10.393  5:462.89-
42  Erik Reijnhout (PR)Vlissingen28.55minM55   10.375  5:472.88-
43  Paul Goeseije (debuut) Oost-Souburg29.03minMse   10.327  5:492.87-
44  Cornia van den DoelGoes29.56minVse   10.022  5:592.78-
45  Casper Castel (PR 29.01) Goes30.00minMse   10.000  6:002.78-
46  Paulien de Klerk (debuut) Nieuw- en Sint Joosland30.03minVse   9.983  6:012.77-
47  Han Goeseije (debuut) Ritthem30.11minMse   9.939  6:022.76-
48  Jorina Oreel (PR 29.41) Arnemuiden30.21minVse   9.885  6:042.75-
49  Davina Joziasse (PR 30.21) Middelburg30.28minVse   9.847  6:062.74-
50  Marleen de Ruiter (debuut) Vlissingen30.34minVse   9.815  6:072.73-
51  Hanneke Witte (PR 29.08) Borssele30.42minV55   9.772  6:082.71-
52  Marie NelleMiddelburg30.58minVse   9.688  6:122.69-
53  Harmen AchterhuisRitthem31.01minMse   9.672  6:122.69-
54  Carina de WitteMiddelburg31.07minVse   9.641  6:132.68-
55  Simone van Pelt (debuut) Vlissingen31.43minVse   9.459  6:212.63-
56  Ellen Ringelberg (PR 30.40) Arnemuiden31.46minVse   9.444  6:212.62-
57  Erna SleutelOost-Souburg31.53minVse   9.409  6:232.61-
58  Andrea den BoeftVlissingen31.59minVse   9.380  6:242.61-
59  Sander van de VeldeVlissingen32.01minMse   9.370  6:242.60-
60  Anita SinkeMiddelburg32.04minVse   9.356  6:252.60-
61  Carlien Bakker (PR)Vlissingen32.34minVse   9.212  6:312.56-
62  Corinne HozeeKamperland32.41minVse   9.179  6:322.55-
63  Nel van Keulen (PR 31.31) Vlissingen33.02minV65   9.082  6:362.52-
64  Annemarie Roelse (PR)Oost-Souburg33.25minVse   8.978  6:412.49-
65  Mieke Roelse (PR)Oost-Souburg33.27minVse   8.969  6:412.49-
66  Thijs van VelthovenOost-Souburg34.19minMse   8.742  6:522.43-
67  Jan van VeldhovenOost-Souburg34.20minMse   8.738  6:522.43-
68  Ellen WagenaarMiddelburg34.28minVse   8.704  6:542.42-
69  Sandra FlamelingMiddelburg34.34minVse   8.679  6:552.41-
70  Monic van Helteren (PR 34.29) Middelburg34.36minVse   8.671  6:552.41-
71  Francien de Later (PR 31.00) Middelburg34.50minVse   8.612  6:582.39-
72  Ciska Zorg (PR 32.35) Arnemuiden35.09minVse   8.535  7:022.37-
73  Wendy van Iwaarden (PR 34.39) Arnemuiden35.14minVse   8.515  7:032.37-
74  Daniela VerwilligenHeinkenszand35.47minVse   8.384  7:092.33-
75  Isabella PieterseVlissingen36.05minVse   8.314  7:132.31-
76  Frank Pieterse (debuut) Vlissingen36.08minMse   8.303  7:142.31-
77  Kim Goeseije (debuut) Oost-Souburg37.00minVse   8.108  7:242.25-
78  Cindy de Nooijer (debuut) Oost-Souburg37.40minVse   7.965  7:322.21-
79  Chantal de LaterMiddelburg39.45minVse   7.547  7:572.10-
80  Maxime DavidseMiddelburg41.14minVse   7.276  8:152.02-
81  Solange DavidseMiddelburg41.18minVse   7.264  8:162.02-
Mannen: 30 (37.04%) => M40=1 - M50=1 - M55=1 - M65=1 - Mse=26
Vrouwen: 51 (62.96%) => V40=1 - V55=1 - V65=1 - Vse=48

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.148 seconden nodig om deze lijst met 370 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020