vrijdag 3 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Halve van Axel

Axel, zaterdag 27 februari 2016 - Organisatie: Road Running Axel
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jente SamsonBerlare1.15.38minMse   16.737  3:354.65628
2  Mark Verhage (PR 1.15.10) Zaamslag1.16.08minMse   16.627  3:374.62613
3  Sander Post (PR 1.16.42) Terneuzen1.17.04minMse   16.425  3:394.56585
4  Frederik ChristiaensBerlare1.18.17minMse   16.170  3:434.49550
5  Edwin de NeijsTilburg1.20.07minMse   15.800  3:484.39499
6  Erwin van de Broeke (PR 1.17.17) Axel1.21.42minMse   15.494  3:524.30457
7  Xavier LisabethGent1.22.44minMse   15.300  3:554.25431
8  Martijn Kox (PR 1.22.35) Westdorpe1.24.18minMse   15.016  4:004.17392
9  Erik Goossen (PR 1.15.15) Terneuzen1.24.39minM40   14.954  4:014.15384
10  Marnix HillaertMoerbeke-Waas1.24.50minMse   14.922  4:014.14380
11  Filp van GoethemSint-Gilles-Waas1.25.04minMse   14.881  4:024.13374
12  Marius Besuijen (PR 1.16.47) Sint Laurens1.25.49minM50   14.751  4:044.10357
13  Kris CornelisZele1.26.07minMse   14.699  4:054.08350
14  Frank van den Branden (PR 1.23.26) Sint Jansteen1.26.12minM55   14.685  4:054.08348
15  Pieter Pladdet (PR 1.22.50) Terneuzen1.26.23minMse   14.654  4:064.07344
16  Kristof Vereecke (PR)Overslag1.26.55minMse   14.564  4:074.05332
17  Bert VerbekeSente1.27.03minMse   14.542  4:084.04329
18  Dennis Florussen (PR 1.21.49) Terneuzen1.27.10minM40   14.522  4:084.03327
19  Sofie PicavetZele1.27.18minVse   14.500  4:084.03560
20  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Koewacht1.28.26minM45   14.314  4:113.98299
21  Edwin de Jaeger (PR 1.17.34) Zuiddorpe1.28.29minM40   14.306  4:123.97298
22  Geert Waelput (PR 1.23.07) Koewacht1.28.40minMse   14.277  4:123.97295
23  Piet van der HeydenMelle1.28.43minMse   14.268  4:123.96294
24  Tim BuysseAssenede1.29.37minMse   14.125  4:153.92275
25  Peter Jan van de PoelWanzele1.29.56minMse   14.075  4:163.91269
26  Remco IvensStekene1.30.16minMse   14.023  4:173.90262
27  Martin NoensKemzeke1.30.31minMse   13.985  4:173.88257
28  Sven BaeyensZele1.31.08minMse   13.890  4:193.86246
29  Jasper Ravays (PR)Koudekerke1.31.27minMse   13.842  4:203.84240
30  Matti BuysseStekene1.32.15minMse   13.722  4:223.81225
31  Luc d'heerZele1.32.23minMse   13.702  4:233.81222
32  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.32.26minM40   13.695  4:233.80221
33  Nick NeytZelzate1.32.30minMse   13.685  4:233.80220
34  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Terneuzen1.32.39minM55   13.663  4:233.80218
35  Marco Riemens (PR 1.28.14) IJzendijke1.32.59minMse   13.614  4:243.78212
36  Erik Bolleman (PR 1.27.59) Axel1.33.22minM45   13.558  4:263.77205
37  Didier VerveeSinaai1.33.47minMse   13.498  4:273.75198
38  Joris BlondelleOudenaarde1.33.56minMse   13.476  4:273.74195
39  Jan van der HeydenOosterzele1.34.00minMse   13.466  4:273.74194
40  Yves PierssensTemse1.34.03minMse   13.459  4:273.74193
41  Colenn ChristiaensZele1.34.06minMse   13.452  4:283.74192
42  Yazon WeytsStekene1.34.09minMse   13.445  4:283.73192
43  Luc DhontZaffelare1.34.19minMse   13.421  4:283.73189
44  Cathy Poppe (PR 1.32.34) Terneuzen1.34.22minVse   13.414  4:283.73394
45  Jeroen Hollebrands (PR)Middelburg1.35.11minMse   13.299  4:313.69175
46  Paul DierickGrembergen1.35.16minMse   13.287  4:313.69173
47  Pierre MoerenhoutSerskamp1.35.19minMse   13.280  4:313.69172
48  Ken HunninckNieuwenhove1.35.45minMse   13.220  4:323.67166
49  Michael van GasseKieldrecht1.36.03minMse   13.179  4:333.66161
50  Wim de Feijter (PR 1.35.26) Terneuzen1.36.15minMse   13.152  4:343.65158
51  Evert Kuijk (PR 1.34.02) Terneuzen1.36.18minM45   13.145  4:343.65157
52  Yannick Vastenhout (PR)Terneuzen1.36.21minMse   13.138  4:343.65156
53  Pieter SaeysAalst1.36.26minMse   13.127  4:343.65155
54  Sjakkie van den Broeke (PR 1.35.58) Hoek1.36.32minM45   13.113  4:353.64154
55  Luc de VriezeDeinze1.36.56minMse   13.059  4:363.63148
56  Joris de SchepperSint-Niklaas1.36.59minMse   13.052  4:363.63147
57  Dirk van PuymbroeckRupelmonde1.37.04minMse   13.041  4:363.62146
58  Jos van Gremberghe (PR)Koewacht1.37.23minMse   12.999  4:373.61141
59  Leon van Bavinchoven (PR)Terneuzen1.37.33minMse   12.976  4:373.60139
60  Astrid Verhage (PR)Zuiddorpe1.37.40minVse   12.961  4:383.60326
61  Ebe Blaauw (PR 1.34.17) Terneuzen1.37.43minM60   12.954  4:383.60136
62  Joakim van GasseSint-Pauwels1.37.54minMse   12.930  4:383.59134
63  Ivan de KeyserWaasmunster1.38.01minMse   12.915  4:393.59132
64  Jo WilleKolken1.38.04minMse   12.908  4:393.59131
65  Berry Knibbeler (PR)Westdorpe1.38.08minM50   12.899  4:393.58131
66  Lion Baas (PR 1.25.40) Vlissingen1.38.12minMse   12.891  4:393.58130
67  Taghon KurtZomergem1.38.26minMse   12.860  4:403.57126
68  Peter Warnier (PR 1.38.01) Hulst1.38.36minMse   12.838  4:403.57124
69  Aschwin van de Abeele (PR 1.27.45) Zuiddorpe1.38.39minMse   12.832  4:413.56123
70  Gino Dhanis (PR 1.37.35) Sint Jansteen1.39.11minM50   12.763  4:423.55116
71  Erik SchelfbuyStekene1.39.16minMse   12.752  4:423.54115
72  Ronny GeleynVerrebroek1.39.17minMse   12.750  4:423.54115
73  Patrick Vervaet (PR 1.20.24) Sint Jansteen1.39.20minM40   12.743  4:423.54114
74  Theo Roels (PR 1.33.12) Kloosterzande1.39.45minM55   12.690  4:443.53109
75  Ruud Grim (PR 1.35.39) Lewedorp1.40.23minM55   12.610  4:453.50101
76  Geerd de RyckStekene1.40.26minMse   12.604  4:463.50101
77  Allan van Alten (PR 1.28.09) Axel1.40.28minM40   12.600  4:463.50100
78  Gino van EetveltBelsele1.40.30minMse   12.596  4:463.50100
79  Van DammeSinaai1.40.32minMse   12.591  4:463.5099
80  Nicole SpruitVeldhoven1.40.34minVse   12.587  4:463.50272
81  Jean-Pierre Nolet (PR)Axel1.40.45minMse   12.564  4:473.4997
82  Phil DelgouffeAalter1.40.55minMse   12.544  4:473.4895
83  Bart van HauwermeirenWetteren1.41.12minMse   12.508  4:483.4792
84  Niek van Belzen (PR 1.30.38) Middelburg1.41.29minMse   12.473  4:493.4688
85  Corina Grim (PR)Lewedorp1.41.39minV50   12.453  4:493.46253
86  Leo Bracke (PR 1.27.07) Axel1.41.41minMse   12.449  4:493.4686
87  Philip Braem (PR 1.35.32) Vogelwaarde1.42.01minM50   12.408  4:503.4582
88  Robert Lafertin (PR 1.35.20) Terneuzen1.42.43minMse   12.324  4:523.4275
89  Bert FeysRoeselare1.42.54minMse   12.302  4:533.4273
90  Andre Meijers (PR 1.33.38) Hoedekenskerke1.42.59minMse   12.292  4:533.4172
91  Petra de Knecht (PR)Terneuzen1.43.02minV50   12.286  4:533.41229
92  Robert Matthijs (PR 1.40.48) Terneuzen1.43.03minM50   12.284  4:533.4171
93  Ingrid Koene (PR 1.38.21) Yerseke1.43.13minV50   12.264  4:543.41227
94  Carlo Nobus (PR 1.38.23) Eede1.43.20minMse   12.250  4:543.4068
95  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg1.43.34minVse   12.223  4:553.40221
96  Etienne Kouijzer (PR 1.41.02) Hulst1.43.54minM50   12.183  4:553.3863
97  Patrick Pielaat (PR)Terneuzen1.44.11minMse   12.150  4:563.3860
98  Gerald MonteyneOost-Eeklo1.45.05minMse   12.046  4:593.3552
99  Christ De VuystZaffelare1.45.14minVse   12.029  4:593.34195
100  J.P. LepoudreIchtegem1.45.20minMse   12.018  5:003.3450
101  Mario van de WalleHansbeke1.45.24minMse   12.010  5:003.3449
102  Wim Strobbe (PR 1.41.33) Kloosterzande1.45.40minMse   11.980  5:013.3347
103  Koen van KoustaalHulst1.45.54minMse   11.953  5:013.3245
104  Jacco Lucasse (PR)Zaamslag1.46.00minMse   11.942  5:013.3244
105  Johan Dekker (PR 1.41.48) Middelburg1.46.13minM55   11.918  5:023.3143
106  Martin BlanquaertLaarne1.46.26minMse   11.893  5:033.3041
107  Stefan van Damme (PR 1.38.30) Terneuzen1.47.00minMse   11.830  5:043.2937
108  Joris de NeveEeklo1.47.10minMse   11.812  5:053.2835
109  Fiona Reijers (PR 1.45.47) Terneuzen1.47.19minVse   11.795  5:053.28165
110  Gilles Faas (PR 1.41.19) Terneuzen1.47.29minMse   11.777  5:063.2733
111  Thierry SteenputBuggenhout1.47.40minMse   11.757  5:063.2732
112  Natasja Booij (PR 1.42.22) Walsoorden1.47.55minVse   11.730  5:073.26156
113  Frank Hemelsoet (debuut) Terneuzen1.47.58minMse   11.724  5:073.2630
114  Lieven de PaepeAalter1.48.12minMse   11.699  5:083.2528
115  Peter FranckNiel1.48.19minMse   11.687  5:083.2528
116  E. de KrakerWestdorpe1.48.25minMse   11.676  5:083.2427
117  Ferdie de Klerk (PR 1.32.58) Terneuzen1.48.30minM65   11.667  5:093.2426
118  Dennie Knol (PR)Sint Jansteen1.48.33minMse   11.661  5:093.2426
119  Nadia Bleyenberg (PR)Nieuw-Namen1.48.37minVse   11.654  5:093.24147
120  Inge de Booij (PR)Graauw1.48.41minVse   11.647  5:093.24146
121  Guy van SeverenLovendegem1.49.09minMse   11.597  5:103.2223
122  Roy Wortman (debuut) Axel1.49.14minMse   11.588  5:113.2222
123  Rene Hamelinck (debuut) Zaamslag1.49.50minMse   11.525  5:123.2019
124  Christ De VuystZaffelare1.50.18minVse   11.476  5:143.19126
125  BontinekxDendermonde1.50.41minMse   11.437  5:153.1815
126  Anneke-Prundent RombautTemse1.50.48minVse   11.425  5:153.17120
127  Renate KnolSint Jansteen1.50.52minVse   11.418  5:153.17119
128  Cornia van de WegePhilippine1.50.58minVse   11.407  5:163.17118
129  Peter Erpelinck (PR 1.46.51) Hulst1.51.10minM65   11.387  5:163.1612
130  Ellen Hamelink (PR 1.42.53) Terneuzen1.51.24minVse   11.363  5:173.16113
131  Inge Baart (PR)Kloosterzande1.51.26minVse   11.360  5:173.16112
132  Francis van den Branden (debuut) Koewacht1.51.46minV40   11.326  5:183.15109
133  Eric de MeulenaereSint-Gilles-Waas1.51.58minMse   11.306  5:183.149
134  Wim de LannoyAalter1.52.06minMse   11.292  5:193.149
135  Kristof van DammeMerelbeke1.52.23minMse   11.264  5:203.138
136  Michael VerstraetenMoerbeke-Waas1.52.44minMse   11.229  5:213.127
137  Chris Koppejan (PR 1.48.06) s-Gravenpolder1.52.49minM45   11.220  5:213.126
138  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Philippine1.52.58minV50   11.206  5:213.1195
139  Bas Jasperse (PR 1.32.29) Terneuzen1.53.05minMse   11.194  5:223.116
140  Marian van Damme (PR)Clinge1.53.08minV50   11.189  5:223.1194
141  Mark van HuffelDenderbelle1.53.22minMse   11.166  5:223.105
142  Wanda Zegers (PR 1.49.51) Terneuzen1.53.38minVse   11.140  5:233.0989
143  Johan Hinneman (PR)Terneuzen1.54.03minMse   11.099  5:243.083
144  Anniek de Rijck (PR 1.54.17) Sint Jansteen1.54.37minVse   11.044  5:263.0779
145  Danny Ars (PR 1.48.14) Ovezande1.54.46minMse   11.030  5:263.062
146  Jonas HeyvaertSt. Amands1.54.48minMse   11.027  5:263.062
147  Ronny SmetSinaai1.55.00minMse   11.007  5:273.061
148  Judith KruithofZuid-Beijerland1.55.08minVse   10.995  5:273.0574
149  Walther de Block (PR 1.53.35) Hulst1.55.18minM50   10.979  5:283.051
150  Ko de Koeyer (PR)Zaamslag1.55.27minMse   10.964  5:283.051
151  Ronny SteveninckSint-Pauwels1.56.45minMse   10.842  5:323.01-
152  Dirk WagenaerStekene1.57.18minMse   10.792  5:343.00-
153  de CaluweMoerbeke-Waas1.57.21minMse   10.787  5:343.00-
154  Bennie Heijmans (PR 1.48.39) Hulst1.57.30minMse   10.773  5:342.99-
155  Jessica de Vet (PR 1.56.51) Axel1.57.51minVse   10.741  5:352.9851
156  Wim LagaeTemse1.57.56minMse   10.734  5:352.98-
157  Carlo RotsLaarne1.58.02minMse   10.725  5:362.98-
158  M. de CockVogelwaarde1.58.21minMse   10.696  5:372.97-
159  Greta IngelsEeklo1.58.28minVse   10.685  5:372.9746
160  Bram van Hoeve (PR 1.57.16) Terneuzen1.58.42minM60   10.664  5:382.96-
161  Marco Baart (PR 1.55.23) Lamswaarde1.59.40minMse   10.578  5:402.94-
162  Isabel van NieuwenhuyzeLaarne1.59.56minVse   10.555  5:412.9336
163  Anne-Marie Thomaes (PR 1.53.16) Hoofdplaat2.00.09minVse   10.536  5:422.9335
164  Mike van Eck (PR 1.49.02) Hulst2.00.10minMse   10.534  5:422.93-
165  Saskia VermeulenKalken2.00.14minVse   10.528  5:422.9234
166  Els Zweistra (PR 1.57.09) Terneuzen2.00.40minVse   10.490  5:432.9131
167  Wendy Theune (PR 1.55.30) Vlissingen2.00.46minV40   10.482  5:432.9131
168  Peter VlerickDestelbergen-Heusden2.00.51minMse   10.475  5:442.91-
169  Jack Folkersma (PR 1.47.13) Terneuzen2.01.09minM45   10.449  5:452.90-
170  Corine de Jonge (PR 1.45.59) Terneuzen2.02.05minVse   10.369  5:472.8823
171  Marc van der Male (PR 1.52.53) Axel2.02.37minMse   10.324  5:492.87-
172  Kristof van PoockeMoerbeke-Waas2.02.49minMse   10.307  5:492.86-
173  Geert SoensBelsele2.03.17minMse   10.268  5:512.85-
174  Wim Menu (PR)Kloosterzande2.03.28minMse   10.253  5:512.85-
175  Freer van Roeyen (PR)Axel2.03.39minMse   10.237  5:522.84-
176  Linda van Meurs (PR 1.55.57) Axel2.04.17minVse   10.185  5:532.8313
177  Bernadette DeclerckBurcht2.05.34minVse   10.081  5:572.809
178  Raoul van Hijfte (debuut) Yerseke2.06.03minMse   10.042  5:582.79-
179  Sandra de WandelAxel2.06.23minVse   10.016  5:592.786
180  Chantal Nachtegael (PR 1.54.42) Heikant2.06.26minVse   10.012  6:002.786
181  Myriam Baute (PR)Terneuzen2.06.27minVse   10.011  6:002.786
182  Saskia Smolenaers (PR 2.04.37) Terhole2.06.29minVse   10.008  6:002.786
183  Nicolien van Bezu (PR 2.02.50) Biervliet2.06.45minVse   9.987  6:002.775
184  Philip de VroeSleidinge2.08.00minMse   9.889  6:042.75-
185  Frans de Rijk (PR 2.07.04) Vogelwaarde2.08.41minMse   9.837  6:062.73-
186  Linda van GoolSint-Kruis-Winkel2.08.58minVse   9.815  6:072.731
187  Rudy vande VeldeWachtebeke2.09.08minMse   9.803  6:072.72-
188  Louis van der SteenGent2.12.46minMse   9.534  6:182.65-
189  Rob van Bellen (PR 1.55.28) Hulst2.16.10minMse   9.296  6:272.58-
190  De DeckerMaldegem2.17.27minMse   9.210  6:312.56-
191  Annemarie Bruch (PR)Axel2.17.30minVse   9.206  6:312.56-
192  Anita Wieles (PR 2.05.36) Philippine2.17.41minVse   9.194  6:322.55-
193  Jessie VerbekeSint-Laureins2.17.47minVse   9.187  6:322.55-
194  Cristel Drubbel (debuut) Clinge2.26.32minVse   8.639  6:572.40-
195  Carlos de WillemaekerAalter2.45.56minMse   7.629  7:522.12-
Mannen: 150 (76.92%) => M40=6 - M45=6 - M50=7 - M55=5 - M60=2 - M65=2 - Mse=122
Vrouwen: 45 (23.08%) => V40=2 - V50=5 - Vse=38

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2020Erwin Adan1:12:04Erwin Harmes1:12:39Christoph Schelfhout1:14:32Ada Geuze1:27:51194
2019Kevin de Poorter1:14:39Jente Samson1:15:11Sander d'Hont1:15:11Monica Sanderse1:22:14228
2018Erwin Harmes1:14:22Wim Smets1:16:41Frederik Christiaens1:17:41Mirthe Overkamp1:28:17185
2017Erwin Harmes1:12:10Joris de Schepper1:13:16Mark Verhage1:15:10Sofie Picavet1:21:27194
2016Jente Samson1:15:38Mark Verhage1:16:08Sander Post1:17:04Sofie Picavet1:27:18195
2015Erwin Harmes1:13:25Maarten Loopgids1:19:33Mark Verhage1:19:40Sofie Claus1:31:55163
2014Erwin Harmes1:11:46Remy Vasseur1:16:34Frederik Christiaens1:16:44Sofie Claus1:30:32129
10.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Ruben BoutensMiddelburg41.33minMse   15.307  3:554.25-
2  Alexander van WalleghemVeldegem41.39minMse   15.270  3:564.24+0:06
3  Monique VerschuureYerseke41.52minVse   15.191  3:574.22+0:19
4  Patrick de CockStekene42.06minMse   15.107  3:584.20+0:33
5  Lies MaesBelsele44.32minVse   14.281  4:123.97+2:59
6  Sophie de KeermaekerTemse45.25minVse   14.004  4:173.89+3:52
7  Thomas WulffraatTerneuzen46.36minMse   13.648  4:243.79+5:03
8  Rudi de CaluweSas van Gent46.41minMse   13.624  4:243.78+5:08
9  Alain LippensErtvelde46.43minMse   13.614  4:243.78+5:10
10  Ralph SchaaljeHulst48.19minMse   13.163  4:333.66+6:46
11  Ko de BruyneKloosterzande48.53minMse   13.011  4:373.61+7:20
12  Chris Schelraus?49.50minMse   12.763  4:423.55+8:17
13  Lennart PiekHulst50.05minMse   12.699  4:433.53+8:32
14  Leo KayserTerneuzen50.09minMse   12.682  4:443.52+8:36
15  Reinier HamelinckPuttershoek50.29minMse   12.598  4:463.50+8:56
16  Jochem de DijckerAxel50.49minMse   12.516  4:483.48+9:16
17  Gian ScheeleZaamslagveer51.12minMse   12.422  4:503.45+9:39
18  Jan BoonmanAxel51.47minMse   12.282  4:533.41+10:14
19  Bennie BouterseTerneuzen51.51minMse   12.266  4:533.41+10:18
20  Paul de BooijLamswaarde51.56minMse   12.246  4:543.40+10:23
21  Ronald RoctusTerneuzen52.01minMse   12.227  4:543.40+10:28
22  Simon HarinckTerneuzen52.31minM40   12.110  4:573.36+10:58
23  Ludwig van Geyte?54.13minMse   11.731  5:073.26+12:40
24  Ron AbuysKloosterzande54.41minMse   11.631  5:103.23+13:08
25  Jolanda JasperseTerneuzen54.58minVse   11.571  5:113.21+13:25
26  Nic VerkinderenGent55.25minMse   11.477  5:143.19+13:52
27  Nele VerhulstAxel55.43minVse   11.415  5:153.17+14:10
28  Inge WillemsOudenaarde56.09minVse   11.327  5:183.15+14:36
29  Romain BolssensKieldrecht58.05minMse   10.950  5:293.04+16:32
30  Jozef GoubertDendermonde58.19minMse   10.906  5:303.03+16:46
31  Marnix HaersWatervliet58.33minMse   10.863  5:313.02+17:00
32  Jack de JongeTerneuzen58.46minMse   10.822  5:333.01+17:13
33  Mathias TangheRoeselare59.06minMse   10.761  5:352.99+17:33
34  Lieve de WitteDendermonde59.18minVse   10.725  5:362.98+17:45
35  Joeri van GrembergenSinaai59.50minMse   10.630  5:392.95+18:17
37  D van NieuwenhuijseAssenede1.00.21minMse   10.539  5:422.93+18:48
38  Petra Mel-AsselmanHengstdijk1.00.27minVse   10.521  5:422.92+18:54
39  Andrea Vermote?1.00.31minVse   10.510  5:432.92+18:58
40  Amber WortmanAxel1.00.55minVse   10.440  5:452.90+19:22
41  J van den BaldeGent1.01.45minMse   10.300  5:502.86+20:12
42  William VerdonckBeveren1.01.50minMse   10.286  5:502.86+20:17
43  Emanuela BrackeAxel1.02.07minVse   10.239  5:522.84+20:34
44  Jan de MitsKluizen1.02.46minMse   10.133  5:552.81+21:13
45  Dagmar van EesveldeErtvelde1.02.50minVse   10.122  5:562.81+21:17
46  P DrubbelClinge1.03.44minMse   9.979  6:012.77+22:11
47  Jurgen LippensWaarschoot1.03.48minMse   9.969  6:012.77+22:15
48  Jo CardonZele1.06.04minMse   9.627  6:142.67+24:31
49  Annelies van MarenHulst1.06.40minVse   9.540  6:172.65+25:07
50  Monique van BellenHulst1.07.21minVse   9.443  6:212.62+25:48
51  Antoine MathysDe Pinte1.07.25minMse   9.434  6:222.62+25:52
52  Lily BaesLochristi1.07.28minVse   9.427  6:222.62+25:55
53  Stefan DecrockIzegem1.07.31minMse   9.420  6:222.62+25:58
54  Natascha HaalboomHulst1.08.37minVse   9.269  6:282.57+27:04
55  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.08.44minMse   9.253  6:292.57+27:11
56  Chris VerhofstadtBerlare1.10.20minMse   9.043  6:382.51+28:47
Mannen: 39 (70.91%) => M40=1 - Mse=38
Vrouwen: 16 (29.09%) => Vse=16

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.028 seconden nodig om deze lijst met 250 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020