zaterdag 26 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

1e Dow trimloop

Terneuzen, zaterdag 23 januari 2016 - Organisatie: Jogging Club Dow
15.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander PostTerneuzen54.01minMse   17.328  3:284.81-
2  Remy VasseurVlissingen56.30minMse   16.566  3:374.60+2:29
3  Patrick HembrechtSint-Gilles-Waas58.06minMse   16.110  3:434.48+4:05
4  Geert WaelputVogelwaarde58.30minM40   16.000  3:454.44+4:29
5  Martijn KoxWestdorpe59.40minMse   15.687  3:494.36+5:39
6  Henk de BrauwerWaarschoot1.00.48minMse   15.395  3:544.28+6:47
7  Marnix HillaertMoerbeke1.00.54minMse   15.369  3:544.27+6:53
8  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.01.14minMse   15.286  3:564.25+7:13
9  Rudy HuybensBeveren1.01.16minMse   15.277  3:564.24+7:15
10  Maurice van SpeybroeckErtvelde1.02.00minMse   15.097  3:584.19+7:59
11  Luc d'HeerZele1.03.23minMse   14.767  4:044.10+9:22
12  Dennis FlorussenTerneuzen1.04.35minM40   14.493  4:084.03+10:34
13  Endy SlockAxel1.04.38minM40   14.482  4:094.02+10:37
14  Martin NoensKemzeke1.05.21minMse   14.323  4:113.98+11:20
15  Nick NeytZelzate1.05.36minMse   14.268  4:123.96+11:35
16  Bert Van AcoleyenZelzate1.06.54minMse   13.991  4:173.89+12:53
17  Jos van GrembergheStekene1.07.05minMse   13.953  4:183.88+13:04
18  Rudy MichielsOosterzele1.07.09minMse   13.939  4:183.87+13:08
19  Geert de RijckStekene1.07.38minMse   13.839  4:203.84+13:37
20  Jochem de BeeldeSint-Niklaas1.08.53minMse   13.588  4:253.77+14:52
21  Bart van HauwemeirenWetteren1.09.33minMse   13.458  4:283.74+15:32
22  Timothy BuystBerlare1.09.43minMse   13.426  4:283.73+15:42
23  Leo BrackeAxel1.10.35minMse   13.261  4:313.68+16:34
24  Ronald DhondtKemzeke1.10.55minMse   13.199  4:333.67+16:54
25  Martine BouteWaarschoot1.10.56minVse   13.195  4:333.67+16:55
26  Kris GoossensKieldrecht1.11.25minMse   13.106  4:353.64+17:24
27  Age BaltHulst1.12.05minMse   12.985  4:373.61+18:04
28  Eric de MeulenaereSint-Gilles-Waas1.13.06minMse   12.804  4:413.56+19:05
29  Wim LockefeirNieuw-Namen1.13.41minMse   12.703  4:433.53+19:40
30  Peter FranckNiel1.13.56minMse   12.660  4:443.52+19:55
31  Etienne VerschuerenStekene1.15.36minMse   12.381  4:513.44+21:35
32  Brigitte RoelsKalken1.15.51minVse   12.340  4:523.43+21:50
33  Guy van SeverenLovendegem1.16.15minMse   12.275  4:533.41+22:14
34  Ferdie de KlerkTerneuzen1.16.15minM65   12.275  4:533.41+22:14
35  Evelien de costerBerlare1.18.34minVse   11.913  5:023.31+24:33
36  Anniek de RijckSint Jansteen1.19.01minVse   11.846  5:043.29+25:00
37  Jan de MitsKluizen1.21.16minMse   11.518  5:133.20+27:15
38  Alex KoussonskyArc-Ainieres1.21.25minMse   11.496  5:133.19+27:24
39  Piet de ZeeuwTerneuzen1.21.49minMse   11.440  5:153.18+27:48
40  Pascal van HulleMaldegem1.24.58minMse   11.016  5:273.06+30:57
41  Jan BoerboomsTerneuzen1.24.58minMse   11.016  5:273.06+30:57
42  Rudy van de VeldeWachtebeke1.26.05minMse   10.873  5:313.02+32:04
43  Els ZweistraTerneuzen1.26.33minVse   10.815  5:333.00+32:32
44  Ko de KoeyerZaamslag1.26.34minMse   10.812  5:333.00+32:33
45  Romain BolssensKieldrecht1.26.49minMse   10.781  5:342.99+32:48
46  Saskia VermeulenKalken1.26.51minVse   10.777  5:342.99+32:50
47  Jan de JongeDriewegen1.31.38minMse   10.215  5:522.84+37:37
48  Louis Van der SteenGent1.32.10minMse   10.156  5:542.82+38:09
49  Linda Van goolSint-Kruis-Winkel1.32.53minVse   10.077  5:572.80+38:52
50  Eddy van BovenSchoonaarde1.32.55minMse   10.074  5:572.80+38:54
Mannen: 43 (86%) => M40=3 - M65=1 - Mse=39
Vrouwen: 7 (14%) => Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2020Erwin Harmes51:49Mark Verhage53:41Pieterjan de Bosscher54:40Carmen Bogaert1:15:5345

15.6 km

2019Sander Post54:48Sander d'Hont55:22Sander van Doorn58:02Monica Sanderse1:00:1242
2018Sander Post55:02Sander van Doorn58:51Tom Janssens1:00:08Adinda Vetsuypens1:07:4444

15 km

2017Sander Post54:34Wim Vercruyssen59:37Henk de Brauwer59:55Martine Boute1:12:5845

15.6 km

2016Sander Post54:01Remy Vasseur56:30Patrick Hembrecht58:06Martine Boute1:10:5650
2015Sander Post55:34Alexander Vanwalleghem59:53Dennis Florussen1:00:15Niki Bogaert1:05:5743
2014Henk de Brauwer55:10Thijs Planckaert55:17Jopie van Brandt56:10Katrien Lievens1:04:4552
10.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander d'HontKuitaart35.46minMse   17.446  3:264.85-
2  Stijn VermeerschDenderleeuw36.31minMse   17.088  3:314.75+0:45
3  Martin VonckenTerneuzen38.45minMse   16.103  3:444.47+2:59
4  Joos PauwelKleit39.44minMse   15.705  3:494.36+3:58
5  Peter RottierKalken40.14minMse   15.510  3:524.31+4:28
6  Remco IvensStekene41.22minMse   15.085  3:594.19+5:36
7  Jeroen van DijkKloosterzande41.48minMse   14.928  4:014.15+6:02
8  Lorenzo d'HontHulst42.18minMse   14.752  4:044.10+6:32
9  Tristan van de VeldeAssenede42.35minMse   14.654  4:064.07+6:49
10  Ronny van AckerNieuw-Namen42.42minMse   14.614  4:064.06+6:56
11  Peter DeclerckWaarschoot42.50minMse   14.568  4:074.05+7:04
12  Herman KuijerTerneuzen43.11minMse   14.450  4:094.01+7:25
13  Paul HaertjensBoekhoute43.26minMse   14.367  4:113.99+7:40
14  Paul d'HontBottelaere43.44minMse   14.268  4:123.96+7:58
15  Alain LippensErtvelde44.04minMse   14.160  4:143.93+8:18
16  Antoine BryssinckZwijndrecht44.28minMse   14.033  4:173.90+8:42
17  Leon van BavinchovenTerneuzen45.51minMse   13.610  4:253.78+10:05
18  Frank SchoofDestelbergen45.57minMse   13.580  4:253.77+10:11
19  Ko de BruyneKloosterzande46.02minMse   13.555  4:263.77+10:16
20  Willy sijmusKeerbergen46.57minMse   13.291  4:313.69+11:11
21  Ebe BlaauwTerneuzen47.20minM60   13.183  4:333.66+11:34
22  Rony AdriaenssensLokeren47.37minMse   13.105  4:353.64+11:51
23  William HelskensSint-Kruis-Winkel47.38minMse   13.100  4:353.64+11:52
24  Luc KusseneersRumst47.39minMse   13.095  4:353.64+11:53
25  Inge de BooijGraauw47.42minVse   13.082  4:353.63+11:56
26  Wim de GreytStekene47.57minMse   13.014  4:373.61+12:11
27  Leo KaijserTerneuzen48.10minM55   12.955  4:383.60+12:24
28  Philip BraemVogelwaarde48.16minM50   12.928  4:383.59+12:30
29  Dirk De BosscherLokeren48.23minMse   12.897  4:393.58+12:37
30  Paul de BooijLamswaarde48.24minMse   12.893  4:393.58+12:38
31  Bennie BouterseTerneuzen48.27minMse   12.879  4:403.58+12:41
32  Werner de WitteNieuw-Namen48.34minMse   12.848  4:403.57+12:48
33  Natasja BooijWalsoorden48.36minVse   12.840  4:403.57+12:50
34  Michael VerstraetenMoerbeke48.48minMse   12.787  4:423.55+13:02
35  Eddy WaelputStekene49.13minMse   12.679  4:443.52+13:27
36  Jacques ZamanTerneuzen49.28minM50   12.615  4:453.50+13:42
37  Ronald RoctusTerneuzen49.40minMse   12.564  4:473.49+13:54
38  Erwin de WaeleSinaai49.50minMse   12.522  4:483.48+14:04
39  René VinkTerneuzen49.59minMse   12.484  4:483.47+14:13
40  Fiona ReijersTerneuzen50.33minVse   12.344  4:523.43+14:47
41  Koen TuyteleersKruishoutem50.33minMse   12.344  4:523.43+14:47
42  Willem van der HeydenKieldrecht50.44minMse   12.300  4:533.42+14:58
43  Geert van HoofSleidinge51.28minMse   12.124  4:573.37+15:42
44  Steven SlockAxel51.31minMse   12.113  4:573.36+15:45
45  Sven CelieOostakker52.12minMse   11.954  5:013.32+16:26
46  Yves BrackeZelzate52.50minMse   11.811  5:053.28+17:04
47  Freer van RoeyenAxel53.09minMse   11.740  5:073.26+17:23
48  Ron AbuysKloosterzande53.13minMse   11.726  5:073.26+17:27
49  Claudia PaelinckPuivelde53.46minVse   11.606  5:103.22+18:00
50  Yves BuysseWachtebeke54.13minMse   11.509  5:133.20+18:27
51  André BruggemanEvergem54.14minMse   11.506  5:133.20+18:28
52  Cedric de BeeldeSint-Niklaas54.27minMse   11.460  5:143.18+18:41
53  Coos BuurmaHulst54.27minV55   11.460  5:143.18+18:41
54  Alex AbdenaderBergen op Zoom54.54minMse   11.366  5:173.16+19:08
55  Didier van NieuwenhuyzeAssenede56.05minMse   11.126  5:243.09+20:19
56  Annelies RombautKieldrecht56.08minVse   11.116  5:243.09+20:22
57  Veerrle van RentergemSint-Kruis-Winkel58.05minVse   10.743  5:352.98+22:19
58  William VerdonckBeveren-Waas58.49minMse   10.609  5:392.95+23:03
59  Jacky DoomsTerneuzen58.57minMse   10.585  5:402.94+23:11
60  Paul HuitemaTerneuzen58.57minMse   10.585  5:402.94+23:11
61  Isabelle JacobsLokeren59.16minVse   10.529  5:422.92+23:30
62  Erno DuponKieldrecht59.19minMse   10.520  5:422.92+23:33
63  Jan StrymesSint-Laureins59.47minMse   10.438  5:452.90+24:01
64  Marc de BelderWiekevorst1.00.07minMse   10.380  5:472.88+24:21
65  Yves RooversWommelgem1.00.34minMse   10.303  5:492.86+24:48
66  Dominique de MeySint-Niklaas1.00.53minVse   10.249  5:512.85+25:07
67  Rudi VanwaesbergheSint-Pauwels1.01.03minMse   10.221  5:522.84+25:17
68  Davy de TaeyeGent1.02.21minMse   10.008  6:002.78+26:35
69  Ann LommelenOssenisse1.04.06minVse   9.735  6:102.70+28:20
70  André PietersTerneuzen1.04.33minMse   9.667  6:122.69+28:47
71  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.04.56minMse   9.610  6:152.67+29:10
72  Carlos De WillemackerAalter1.05.00minMse   9.600  6:152.67+29:14
73  Aimé SamsonSint-Pauwels1.06.49minMse   9.339  6:252.59+31:03
74  Veronique PardaenSint-Pauwels1.07.07minVse   9.297  6:272.58+31:21
75  Antoine MathysDe Pinte1.09.17minMse   9.006  6:402.50+33:31
76  Dick VerhelstZaamslag1.12.12minMse   8.643  6:572.40+36:26
77  Guy GaelensGentbrugge1.14.10minMse   8.413  7:082.34+38:24
78  Rita van AvermaetAssenede1.14.11minVse   8.412  7:082.34+38:25
Mannen: 66 (84.62%) => M50=2 - M55=1 - M60=1 - Mse=62
Vrouwen: 12 (15.38%) => V55=1 - Vse=11

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.21 seconden nodig om deze lijst met 128 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020