zaterdag 6 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Eindejaarscross

Axel, donderdag 31 december 2015 - Organisatie: Scheldesport
9.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Kevin CnuddeOostakker34.27minMse   17.068  3:314.74-
2  Jerte SamsonBerlau35.50minMse   16.409  3:394.56+1:23
3  Kevin d'HondtOudenaarde35.57minMse   16.356  3:404.54+1:30
4  Stijn VermeerschDenderleeuw36.13minMse   16.236  3:424.51+1:46
5  Edwin de JaegerZuiddorpe36.23minMse   16.161  3:434.49+1:56
6  Benny ThuySint Jansteen36.32minMse   16.095  3:444.47+2:05
7  Pieter PladdetTerneuzen36.37minMse   16.058  3:444.46+2:10
8  Sander d'HontKuitaart36.58minMse   15.906  3:464.42+2:31
9  Dennis van den BroekeAxel38.21minMse   15.332  3:554.26+3:54
10  Martijn KoxWestdorpe38.23minMse   15.319  3:554.26+3:56
11  Ronny SamsonBerlare38.47minMse   15.161  3:574.21+4:20
12  Adriaan WielesTerneuzen38.50minMse   15.142  3:584.21+4:23
13  Dennis FlorussenTerneuzen38.52minMse   15.129  3:584.20+4:25
14  Tonny DemaretSint-Kruis-Winkel39.18minMse   14.962  4:014.16+4:51
15  Marlon RoelsTerneuzen39.23minMse   14.930  4:014.15+4:56
16  Dominique PattynIngelmunster39.39minMse   14.830  4:034.12+5:12
17  Paul BosmanKoewacht39.51minMse   14.755  4:044.10+5:24
18  Niek WielandAxel39.54minMse   14.737  4:044.09+5:27
19  Endy SlockAxel40.18minMse   14.591  4:074.05+5:51
20  Danny AarnoutseAxel40.55minMse   14.371  4:113.99+6:28
21  Ard-Jan DeurwaarderAxel41.02minMse   14.330  4:113.98+6:35
22  Luc d' HontZaffelaere41.49minMse   14.061  4:163.91+7:22
23  Jan SantensOostakker42.29minMse   13.841  4:203.84+8:02
24  Erik BollemanAxel42.50minMse   13.728  4:223.81+8:23
25  Niels de ZwarteAxel43.08minMse   13.632  4:243.79+8:41
26  Stefan van den BroekeAxel43.16minMse   13.590  4:253.78+8:49
27  Geert WaelputVogelwaarde43.29minMse   13.522  4:263.76+9:02
28  Ard-Jan BakkerAxel43.36minMse   13.486  4:273.75+9:09
29  Leon van BavinchovenTerneuzen43.47minMse   13.430  4:283.73+9:20
30  Rudy MichielsOosterzele43.50minMse   13.414  4:283.73+9:23
31  Jos van GrembergheKoewacht43.53minMse   13.399  4:293.72+9:26
32  Emardo de RijckSint Jansteen43.58minMse   13.374  4:293.71+9:31
33  Yannick VastenhoutTerneuzen44.17minMse   13.278  4:313.69+9:50
34  Leo BrackeAxel44.24minMse   13.243  4:323.68+9:57
35  Douwe WortmanAxel44.30minMse   13.213  4:323.67+10:03
36  Berry KnibbelerWestdorpe44.36minMse   13.184  4:333.66+10:09
37  Marco BakkerAxel44.52minMse   13.105  4:353.64+10:25
38  Christian WisseTerneuzen45.07minMse   13.033  4:363.62+10:40
39  Jean-Pierre NoletAxel45.14minMse   12.999  4:373.61+10:47
40  Sabine VasseurAxel45.45minVse   12.852  4:403.57+11:18
41  Astrid VerhageZuiddorpe45.54minVse   12.810  4:413.56+11:27
42  Joel RoosFrasnes45.56minMse   12.801  4:413.56+11:29
43  Jeroen van den BroekeTerneuzen46.00minMse   12.783  4:423.55+11:33
44  Ernst WillemkensTerneuzen46.04minMse   12.764  4:423.55+11:37
45  Wim BakkerTerneuzen46.08minMse   12.746  4:423.54+11:41
46  Luc KusseneersRumst46.28minMse   12.654  4:443.52+12:01
47  Age BaltHulst46.37minMse   12.614  4:453.50+12:10
48  Jochem VoetZaamslag46.39minMse   12.605  4:463.50+12:12
49  An DerweduwenLokeren47.15minVse   12.444  4:493.46+12:48
50  Saskia DankaartAxel47.50minVse   12.293  4:533.41+13:23
51  Marleen AckermanOostakker47.59minVse   12.254  4:543.40+13:32
52  Wim LockefeirNieuw-Namen48.14minMse   12.191  4:553.39+13:47
53  Hans PeijpelinkAxel48.17minMse   12.178  4:563.38+13:50
54  Kees WesterweeleVlissingen48.28minMse   12.132  4:573.37+14:01
55  Maarten DekkerAxel48.33minMse   12.111  4:573.36+14:06
56  Jan BoonmanAxel48.47minMse   12.053  4:593.35+14:20
57  Johan BrouwersOssenisse49.11minMse   11.955  5:013.32+14:44
58  Niek de MeijerAxel49.32minMse   11.871  5:033.30+15:05
59  Wouter BoeijeAxel49.45minMse   11.819  5:053.28+15:18
60  Alex DewartLochristi50.11minMse   11.717  5:073.25+15:44
61  Ignace BuytaertBeveren Waas50.18minMse   11.690  5:083.25+15:51
62  Antoine ThoenAxel50.39minMse   11.609  5:103.22+16:12
63  Niek ObrieTerneuzen50.47minMse   11.579  5:113.22+16:20
64  Veerle MaertensIngelmunster51.13minVse   11.481  5:143.19+16:46
65  Edwin RiemensAxel51.19minMse   11.458  5:143.18+16:52
66  Paul de HaasTerneuzen51.48minMse   11.351  5:173.15+17:21
67  Melissa ten KateTerneuzen52.26minVse   11.214  5:213.12+17:59
68  Alex van DijkAxel52.29minMse   11.204  5:213.11+18:02
69  Anniek de RijckSint Jansteen52.43minVse   11.154  5:233.10+18:16
70  Nicole SerrarensSint Jansteen52.44minVse   11.150  5:233.10+18:17
71  Jan BoerboomsTerneuzen53.06minMse   11.073  5:253.08+18:39
72  Christian HerteleerBellem53.59minMse   10.892  5:313.03+19:32
73  Alexandra MedeirosWestdorpe54.03minVse   10.879  5:313.02+19:36
74  Marten de HensTerneuzen55.03minMse   10.681  5:372.97+20:36
75  Roy SamuelsWestdorpe55.29minMse   10.598  5:402.94+21:02
76  Marie Jeanne de KeyserBellem56.07minVse   10.478  5:442.91+21:40
77  Raimon LaanAxel56.18minMse   10.444  5:452.90+21:51
78  Petra AsselmanHengstdijk56.27minVse   10.416  5:462.89+22:00
79  Evert HulshoutKloosterzande56.27minMse   10.416  5:462.89+22:00
80  Eddy van BovenSchoonaarde56.48minMse   10.352  5:482.88+22:21
81  Paul HuitemaTerneuzen57.20minMse   10.256  5:512.85+22:53
82  Peter van WestenZaamslag57.55minMse   10.153  5:552.82+23:28
83  Linda vinkAxel58.04minVse   10.126  5:562.81+23:37
84  Annemarie BruchAxel59.26minVse   9.893  6:042.75+24:59
85  Jan de ZwarteAxel1.00.10minMse   9.773  6:082.71+25:43
86  Rina OttoStampersgat1.00.36minVse   9.703  6:112.70+26:09
87  Dinand KoolTerneuzen1.00.45minMse   9.679  6:122.69+26:18
Mannen: 72 (82.76%) => Mse=72
Vrouwen: 15 (17.24%) => Vse=15

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.45 km

2019Mark Verhage33:52Sander d'Hont34:29Arjo Verhage36:34Renate van Huffel43:28101
2018Menno Mud33:53Sander d'Hont34:18Edwin de Neijs35:50Eliny Diakakis42:52150

10 km

2017Mark Verhage35:51Pieter Pladdet38:03Patrick Hembrecht38:20Renate van Huffel49:01116

9.8 km

2016Tim Pleijte32:58Mark Verhage34:59Kevin Cnudde35:09Ingrid Ijsebaert45:1379
2015Kevin Cnudde34:27Jerte Samson35:50Kevin d'Hondt35:57Sabine Vasseur45:4587

10.2 km

2013Matti Buysse35:05Benny Thuy35:28Erwin van de Broeke36:03Ingrid Ijsebaert42:3997
6.65 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin van den BroekeAxel24.25minMse   16.341  3:404.54-
2  Martin VonckenTerneuzen25.44minMse   15.505  3:524.31+1:19
3  Joris CeulenaereBiervliet27.56minMse   14.284  4:123.97+3:31
4  Bart VerbekeSente28.02minMse   14.233  4:133.95+3:37
5  Gino SesselleBentile28.33minMse   13.975  4:183.88+4:08
6  Evert KuijkTerneuzen28.52minMse   13.822  4:203.84+4:27
7  Stefan BonteEeklo28.52minMse   13.822  4:203.84+4:27
8  Marc BosmanMelsele28.53minMse   13.814  4:213.84+4:28
9  Paul HaertjensBoekhoute29.03minMse   13.735  4:223.82+4:38
10  Gian ScheeleZaamslagveer29.06minMse   13.711  4:233.81+4:41
11  Jacco KoekkoekAxel29.24minMse   13.571  4:253.77+4:59
12  Luc De ConinckEeklo29.28minMse   13.541  4:263.76+5:03
13  Jelle YpmaAxel29.31minMse   13.518  4:263.75+5:06
14  Willem Jan van DoornAxel29.36minMse   13.480  4:273.74+5:11
15  Tom CortvriendtAxel30.22minMse   13.139  4:343.65+5:57
16  Davy DubbeldamSluiskil30.23minMse   13.132  4:343.65+5:58
17  Danny DegrooteGent30.37minMse   13.032  4:363.62+6:12
18  Gilles FaasTerneuzen30.51minMse   12.934  4:383.59+6:26
19  Frank SchoofDestelbergen31.02minMse   12.857  4:403.57+6:37
20  Patric van de VeireBoekhoute31.25minMse   12.700  4:433.53+7:00
21  Jochem de DijckerAxel31.27minMse   12.687  4:443.52+7:02
22  Jaap den DoelderTerneuzen31.44minMse   12.574  4:463.49+7:19
23  Lennard de RidderAxel31.55minMse   12.501  4:483.47+7:30
24  Leo KayserTerneuzen32.00minMse   12.469  4:493.46+7:35
25  Monique AllefsHulst32.11minVse   12.398  4:503.44+7:46
26  Patrick van de VijverVeldhoven32.25minMse   12.308  4:523.42+8:00
27  Ronald RoctusTerneuzen32.26minMse   12.302  4:533.42+8:01
28  Fiona ReijersTerneuzen32.44minVse   12.189  4:553.39+8:19
29  Marian van DammeClinge33.05minVse   12.060  4:583.35+8:40
30  Freer van RoeyenAxel34.12minMse   11.667  5:093.24+9:47
31  Corine de JongeTerneuzen34.17minVse   11.638  5:093.23+9:52
32  Lonneke BakkerAxel34.23minVse   11.604  5:103.22+9:58
33  Anouska van DammeClinge34.25minVse   11.593  5:113.22+10:00
34  Brian KoekkoekAxel34.27minMse   11.582  5:113.22+10:02
35  Niek HermanAxel34.32minMse   11.554  5:123.21+10:07
36  Senna de WaeleAxel34.43minVse   11.493  5:133.19+10:18
37  Sandra KoekkoekAxel34.53minVse   11.438  5:153.18+10:28
38  William de FleurquinWestdorpe34.59minMse   11.405  5:163.17+10:34
39  Jaap ScheeleAxel35.03minMse   11.384  5:163.16+10:38
40  Romy de ZwarteAxel35.06minMse   11.368  5:173.16+10:41
41  Jan van DrongelenHulst35.19minMse   11.298  5:193.14+10:54
42  Daan DielemanZaamslag35.23minMse   11.276  5:193.13+10:58
43  Teije BottingaAxel35.55minMse   11.109  5:243.09+11:30
44  Nicole SpruitVeldhoven36.10minVse   11.032  5:263.06+11:45
45  Dieter StaelensAdegem36.25minMse   10.957  5:293.04+12:00
46  Edwin de WaeleAxel36.52minMse   10.823  5:333.01+12:27
47  Alexander VerberkmoesTerneuzen37.08minMse   10.745  5:352.98+12:43
48  Ronnie VerhelstAxel37.31minMse   10.635  5:382.95+13:06
49  Rudy van de VeldeWachtebeke37.37minMse   10.607  5:392.95+13:12
50  Evert MarcusAxel38.09minMse   10.459  5:442.91+13:44
51  Edwin de RidderAxel38.31minMse   10.359  5:482.88+14:06
52  Coos BuurmaHulst39.42minV55   10.050  5:582.79+15:17
53  William VerdonckBeveren-Waas39.53minMse   10.004  6:002.78+15:28
54  Vivian FranssensAxel39.54minVse   10.000  6:002.78+15:29
55  Wilma ScheeleZuiddorpe41.40minVse   9.576  6:162.66+17:15
56  Emanuela BrackeAxel41.45minVse   9.557  6:172.65+17:20
57  Danielle DubbeldamSluiskil41.51minVse   9.534  6:182.65+17:26
58  Piet le FeberAxel42.23minMse   9.414  6:222.62+17:58
59  Henk SarimanAxel43.00minMse   9.279  6:282.58+18:35
60  Georges ColmanRupelmonde43.48minMse   9.110  6:352.53+19:23
61  Dominique Van den DaeleWachtebeke44.54minVse   8.886  6:452.47+20:29
62  Greta de VylderSint-Gillis-Waas46.55minVse   8.504  7:032.36+22:30
63  Francisca GeelhoedtAxel46.55minVse   8.504  7:032.36+22:30
Mannen: 46 (73.02%) => Mse=46
Vrouwen: 17 (26.98%) => V55=1 - Vse=16

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.234 seconden nodig om deze lijst met 150 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020