zaterdag 30 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Hulsterloo Loop

Nieuw-Namen, zaterdag 17 oktober 2015 - Organisatie: Hulsterloo
12.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Thijs VerbeeckStekene43.14minMse   17.209  3:294.78-
2  Edwin de la RuelleKoewacht44.36minM45   16.682  3:364.63+1:22
3  Sander PostTerneuzen44.38minMse   16.669  3:364.63+1:24
4  Benny ThuySint Jansteen46.21minM45   16.052  3:444.46+3:07
5  Martijn KoxWestdorpe48.33minM35   15.324  3:554.26+5:19
6  Kristof De PauMoerbeke -Waas48.41minM35   15.282  3:564.25+5:27
7  Andy HuybensBeveren48.44minM35   15.267  3:564.24+5:30
8  Geert WaelputKoewacht48.46minM35   15.256  3:564.24+5:32
9  Rudy Van GuyseStekene48.56minM55   15.204  3:574.22+5:42
10  Frank van den BrandenSint Jansteen49.33minM55   15.015  4:004.17+6:19
11  Alexander Van WalleghemVeldegem49.37minM35   14.995  4:004.17+6:23
12  Marnix HillaertMoerbeke Waas50.14minM45   14.811  4:034.11+7:00
13  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel50.17minM45   14.796  4:034.11+7:03
14  Martin NoensKemzeke51.47minM45   14.368  4:113.99+8:33
15  Frank BoerebachHoek52.20minM55   14.217  4:133.95+9:06
16  Jordi BuyleBelsele53.09minMse   13.998  4:173.89+9:55
17  Ismaen SegersHulst53.26minM35   13.924  4:193.87+10:12
18  Luc D'heerZele53.40minM45   13.863  4:203.85+10:26
19  Philip BraemVogelwaarde54.19minM50   13.697  4:233.80+11:05
20  Ingrid IJsebaertHulst54.32minV45   13.643  4:243.79+11:18
21  Peter Van Den AbeeleKloosterzande55.47minM45   13.337  4:303.70+12:33
22  Kris De VleeschauwerStekene55.54minM35   13.309  4:303.70+12:40
23  Peter FranckNiel56.05minM35   13.266  4:313.68+12:51
24  Eric De MaayerBeveren56.07minM45   13.258  4:323.68+12:53
25  Gerald MonteyneOosteeklo56.16minM45   13.223  4:323.67+13:02
26  Geerd De RyckStekene56.20minM55   13.207  4:333.67+13:06
27  Theo RoelsKloosterzande56.24minM55   13.191  4:333.66+13:10
28  Rudy MichielsOosterzele56.31minM45   13.164  4:333.66+13:17
29  Erik BollemanAxel57.03minM45   13.041  4:363.62+13:49
30  Kris GoossensKieldrecht57.15minM35   12.996  4:373.61+14:01
31  Jaap van der VeenTerneuzen57.19minM45   12.981  4:373.61+14:05
32  Eric De MeulenaereSint-Gillis-Waas57.37minM55   12.913  4:393.59+14:23
33  Karel KokDriebergen57.40minM45   12.902  4:393.58+14:26
34  Jochem De BeeldeSint-Niklaas57.46minMse   12.879  4:403.58+14:32
35  Frans VerwilligenHulst57.48minM55   12.872  4:403.58+14:34
36  Ronny SmetSinaai58.00minM55   12.828  4:413.56+14:46
37  Jean-Pierre NoletAxel58.23minM45   12.743  4:433.54+15:09
38  Koen KoutstaalHulst58.44minM45   12.667  4:443.52+15:30
39  Jos Van GrembergheKoewacht59.32minM55   12.497  4:483.47+16:18
40  Jos CelieAxel59.59minM35   12.403  4:503.45+16:45
41  Jan De MitsEvergem1.00.08minM45   12.373  4:513.44+16:54
42  Romain DhontKemzeke1.00.43minM55   12.254  4:543.40+17:29
43  Nadia BleyenbergNieuw-Namen1.01.47minVse   12.042  4:593.35+18:33
44  Michael VerstratenMoerbeke Waas1.01.49minMse   12.036  4:593.34+18:35
45  Wim LockefeirNieuw-Namen1.02.37minM45   11.882  5:033.30+19:23
46  Anniek De RijckSint Jansteen1.05.21minV45   11.385  5:163.16+22:07
47  Jos Van BellenHulst1.06.03minM55   11.264  5:203.13+22:49
48  Kees Van GeloofHulst1.06.04minM55   11.261  5:203.13+22:50
49  Ellen Van MarckeGent1.07.33minVse   11.014  5:273.06+24:19
50  Els ZweistraTerneuzen1.08.05minV55   10.928  5:293.04+24:51
51  Romain BolssensKieldrecht1.10.16minM55   10.588  5:402.94+27:02
52  Marie Jeanne De KeyserBellem1.11.39minV55   10.384  5:472.88+28:25
53  Rudy Van de VeldeWachtebeke1.11.41minM45   10.379  5:472.88+28:27
54  Dominique De MeySint-Niklaas1.11.56minV45   10.343  5:482.87+28:42
55  Harry DurinckKalken1.12.44minM45   10.229  5:522.84+29:30
56  Danny GriffioenAxel1.12.51minM45   10.213  5:532.84+29:37
57  Luc Van WolvelaerNieuw-Namen1.13.55minM45   10.065  5:582.80+30:41
58  Erwin SchoenmaekersDe Klinge1.13.57minM55   10.061  5:582.79+30:43
59  Linda Van GoolSint-Kruis-Winkel1.14.14minV45   10.022  5:592.78+31:00
60  Christian HerteleerBellem1.14.17minM55   10.016  5:592.78+31:03
61  Louis Van Der SteenGent1.14.23minM55   10.002  6:002.78+31:09
Mannen: 53 (86.89%) => M35=10 - M45=21 - M50=1 - M55=16 - Mse=5
Vrouwen: 8 (13.11%) => V45=4 - V55=2 - Vse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.4 km

2019Wim Vercruyssen46:27Peter Meeuwsen47:04Andy Huybens47:50Joris Zaman 48:1149
2018Liam de Mey45:45Wim Vercruyssen46:35Sander van Doorn47:03Saskia Vercammen54:1644
2017Liam de Mey47:12Wim Vercruyssen48:32Sander van Doorn48:49Renate van Huffel59:5055
2016Sander Post44:59Henk de Brauwer48:12Andy Huybens48:24Martine Boute59:2463
2015Thijs Verbeeck43:14Edwin de la Ruelle44:36Sander Post44:38Ingrid IJsebaert54:3261
2014Liam de Mey48:35Benny Thuy48:37Sander Post49:49Frank van den Branden52:0666
2013Jordi Van Guyse46:34Peter de Vet47:36Liam De Mey48:09Patrick van de Veire59:2669
7.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander d'HontKuitaart26.04minMse   17.033  3:314.73-
2  Liam De MeyDoel26.13minMse   16.936  3:334.70+0:09
3  Edwin de NeijsTilburg27.11minM35   16.334  3:404.54+1:07
4  Pauwel JoosKleit27.48minM45   15.971  3:454.44+1:44
5  Chris De SmitHulst28.16minM35   15.708  3:494.36+2:12
6  Alain Van Der HeydenKieldrecht28.51minM45   15.390  3:544.27+2:47
7  Jeroen van GoethemKloosterzande29.23minMse   15.111  3:584.20+3:19
8  Jeroen van DijkKloosterzande29.36minM35   15.000  4:004.17+3:32
9  P De SutterStekene30.40minM55   14.478  4:094.02+4:36
10  Lorenzo d'HontHulst30.50minMse   14.400  4:104.00+4:46
11  Leander SmitSint-Niklaas30.59minMse   14.330  4:113.98+4:55
12  LippensAlainErtvelde31.09minM45   14.254  4:133.96+5:05
13  Rudi de Caluwé,Sas van GEnt31.11minM55   14.238  4:133.96+5:07
14  Marc BosmanMelsele31.12minM55   14.231  4:133.95+5:08
15  Ronny van AckerNieuw-Namen31.50minM55   13.948  4:183.87+5:46
16  Paul HaertjensBoekhoute31.53minM45   13.926  4:193.87+5:49
17  Eric van GoethemKloosterzande32.31minM45   13.655  4:243.79+6:27
18  Kevin De WulfZelzate32.40minMse   13.592  4:253.78+6:36
19  Leon van BavinchovenTerneuzen32.44minM45   13.564  4:253.77+6:40
20  Wim De GreytStekene32.53minM45   13.502  4:273.75+6:49
21  Jacques ZamanTerneuzen32.54minM50   13.495  4:273.75+6:50
22  Patrick DobbelaarHoek32.57minM45   13.475  4:273.74+6:53
23  Ko de BruyneKloosterzande33.13minM45   13.367  4:293.71+7:09
24  Bart Van Der HeijdenStabroek33.43minMse   13.169  4:333.66+7:39
25  Werner De WitteNieuw-Namen34.01minM65   13.052  4:363.63+7:57
26  Ronny AdriaenssensLokeren34.24minM55   12.907  4:393.59+8:20
27  Bennie BouterseTerneuzen34.36minM45   12.832  4:413.56+8:32
28  Leo KayserTerneuzen34.38minM55   12.820  4:413.56+8:34
29  Natasja BooijWalsoorden34.40minV35   12.808  4:413.56+8:36
30  Margot ThuySint Jansteen34.43minVse   12.789  4:413.55+8:39
31  Erwin De WaeleSinaai34.54minM35   12.722  4:433.53+8:50
32  Wiliam HelskensSint-Kruis-Winkel34.57minM55   12.704  4:433.53+8:53
33  Danny AnnaertDe Klinge35.00minV45   12.686  4:443.52+8:56
34  Philippe Van GeertruyEkeren35.38minM45   12.460  4:493.46+9:34
35  Ronald RoctusTerneuzen35.45minM45   12.420  4:503.45+9:41
36  Inge de BooijGraauw35.46minVse   12.414  4:503.45+9:42
37  David LeenknechtNieuw-Namen35.47minM35   12.408  4:503.45+9:43
38  Cedric De BeeldeSint-Niklaas35.51minMse   12.385  4:513.44+9:47
39  Willem Van Der HeydenKieldrecht35.58minM55   12.345  4:523.43+9:54
40  Eddy WaelputStekene36.10minM45   12.276  4:533.41+10:06
41  Steven SlockAxel36.18minM45   12.231  4:543.40+10:14
42  Patricia DobbelaareKloosterzande36.42minV35   12.098  4:583.36+10:38
43  Simon HarinckTerneuzen36.45minM40   12.082  4:583.36+10:41
44  Vande WieleOudenaarde37.46minM35   11.756  5:063.27+11:42
45  Ludwig Van GyteZele37.47minM55   11.751  5:063.26+11:43
46  Freer van RoeyenAxel37.58minM45   11.694  5:083.25+11:54
47  Veerle Van EerstveldeOostakker38.13minV35   11.618  5:103.23+12:09
48  Sven CelieOostakker38.14minM35   11.613  5:103.23+12:10
49  Aureel LippensWaarschoot38.39minM65   11.488  5:133.19+12:35
50  Tommy BleyenbergNieuw-Namen38.40minM35   11.483  5:143.19+12:36
51  Daan DielemanZaamslag38.42minM65   11.473  5:143.19+12:38
52  Jurgen VerstraetenSint-Pauwels38.49minM45   11.438  5:153.18+12:45
53  Claudia PaelinckPuivelde39.13minVse   11.322  5:183.14+13:09
54  Erno DuponKieldrecht39.33minM55   11.226  5:213.12+13:29
55  Mario VermeirssenNieuw-Namen39.55minM45   11.123  5:243.09+13:51
56  Yves BrackeZelzate40.26minM35   10.981  5:283.05+14:22
57  Annelies RombautKieldrecht40.57minV55   10.842  5:323.01+14:53
58  Bernadette SaloméKloosterzande40.58minV55   10.838  5:323.01+14:54
59  Ron SalomeKloosterzande41.00minM55   10.829  5:323.01+14:56
60  Etienne VlegelsStekene41.07minM65   10.799  5:333.00+15:03
61  William VerdonckBeveren42.22minM65   10.480  5:442.91+16:18
62  Jacky DoomsTerneuzen42.25minV55   10.468  5:442.91+16:21
63  Pierre TondelierLaarne42.31minM65   10.443  5:452.90+16:27
64  Tim VermeirssenNieuw-Namen42.32minMse   10.439  5:452.90+16:28
65  Yves RooversWommelgem42.55minM45   10.346  5:482.87+16:51
66  Rudi Van WaesbergheSint-Pauwels43.00minM55   10.326  5:492.87+16:56
67  Marian van VorenTerneuzen44.00minV55   10.091  5:572.80+17:56
68  Veerle Van RentergemSint-Kruis-Winkel44.07minV45   10.064  5:582.80+18:03
69  Mariette Van GuchtSinaai44.24minV55   10.000  6:002.78+18:20
70  Paul HuitemaTerneuzen45.06minV45   9.845  6:062.73+19:02
71  Ann LommelenOssenisse45.41minV35   9.719  6:102.70+19:37
72  Kimberly Van WaesbergheSint-Pauwels45.44minVse   9.708  6:112.70+19:40
73  Marjan BossensNieuw-Namen46.37minV35   9.524  6:182.65+20:33
74  Maria Van BelleErtvelde46.49minV55   9.484  6:202.63+20:45
75  Aimé SamsonSint-Pauwels47.16minM65   9.394  6:232.61+21:12
76  Veronique PardaenSint-Pauwels47.24minV35   9.367  6:242.60+21:20
77  Rita Van AvermaetAssenede50.05minV55   8.865  6:462.46+24:01
78  Dick VerhelstZaamslag51.28minM65   8.627  6:572.40+25:24
79  Brigitte De VreezeMelsele54.06minV45   8.207  7:192.28+28:02
80  Greta de VylderSint-Gillis-Waas54.07minV55   8.204  7:192.28+28:03
81  Sandra Vermeirssen-OttjesNieuw-Namen57.08minV35   7.771  7:432.16+31:04
Mannen: 58 (71.6%) => M35=9 - M40=1 - M45=18 - M50=1 - M55=12 - M65=8 - Mse=9
Vrouwen: 23 (28.4%) => V35=7 - V45=4 - V55=8 - Vse=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.289 seconden nodig om deze lijst met 142 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020