donderdag 9 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Halve Marathon van Tholen

Tholen, zaterdag 5 september 2015 - Organisatie: Halve Marathon Tholen
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
17  Bart van Noorden (PR 1.33.00) Yerseke1.34.09minM45   13.445  4:283.73192
18  Jaco Rip (PR 1.32.15) Scherpenisse1.34.33minMse   13.388  4:293.72185
19  Michiel van VossenDirksland1.34.51minMse   13.346  4:303.71180
20  Bjorn de QuaastenietBergen Op Zoom1.35.09minMse   13.304  4:313.70175
21  steef Berrevoets (PR 1.33.03) Bruinisse1.35.20minM45   13.278  4:313.69172
22  Frans Heijboer (PR)Poortvliet1.35.43minMse   13.225  4:323.67166
23  Rini Vermaas (PR 1.32.44) Sint Philipsland1.35.43minMse   13.225  4:323.67166
24  Edwin BrouwersOudenbosch1.36.21minMse   13.138  4:343.65156
25  Mathias DerksenHalsteren1.36.30minMse   13.118  4:343.64154
26  Coen LindersBergen Op Zoom1.36.42minMse   13.090  4:353.64151
27  John van KuijkOudenbosch1.36.44minMse   13.086  4:353.63151
28  Anton MullenbergBergen Op Zoom1.36.58minMse   13.054  4:363.63147
29  Foeke Roukema (PR 1.37.11) Bruinisse1.37.34minMse   12.974  4:373.60138
30  Jorian van Duuren (PR)Sint Philipsland1.37.37minMse   12.968  4:383.60138
31  Ingmar Coppoolse (PR)Bruinisse1.39.23minMse   12.737  4:433.54114
32  Cees KoomanSteenbergen1.40.00minMse   12.659  4:443.52106
33  jaap Zwijnenburg (PR)Oud-Vossemeer1.40.01minMse   12.656  4:443.52106
34  Frans ten Brink (PR 1.37.53) Tholen1.40.14minMse   12.629  4:453.51103
35  Marc-Jan Moerland (PR)Goes1.40.25minMse   12.606  4:463.50101
36  Thomas RiekenArnhem1.40.32minMse   12.591  4:463.5099
37  Pieter HammingZelhem1.40.53minMse   12.548  4:473.4995
38  Jaco Heijboer (PR 1.39.03) Sint-Annaland1.41.23minMse   12.486  4:483.4789
39  Niek Van Belzen (PR 1.30.38) Middelburg1.41.31minMse   12.469  4:493.4688
40  Martijn Potappel (debuut) Poortvliet1.41.35minMse   12.461  4:493.4687
41  Ron ZwijnenburgNieuw Vossemeer1.42.02minMse   12.406  4:503.4582
42  Maikel PropHoogerheide1.42.11minMse   12.388  4:513.4480
43  Rini van Opijnen (PR 1.39.50) Bruinisse1.42.22minMse   12.366  4:513.4378
44  Roald Van Der LaanHuijbergen1.42.27minMse   12.356  4:513.4378
45  Erwin van Unen (PR)Oost-Souburg1.42.28minM45   12.354  4:513.4377
46  Rick van de Velde (PR)Tholen1.42.28minMse   12.354  4:513.4377
47  Chris Kole?1.42.32minM40   12.346  4:523.4377
48  wim Vroegop (PR 1.23.49) Scherpenisse1.43.11minMse   12.268  4:533.4170
49  Martin Kempe (PR 1.42.55) Bruinisse1.43.18minM40   12.254  4:543.4069
50  Richard van de Velde (PR)Poortvliet1.44.18minMse   12.137  4:573.3759
51  Jan van der MaaleNetherlands1.44.21minMse   12.131  4:573.3759
52  Maurice HuijsBergen Op Zoom1.44.21minMse   12.131  4:573.3759
53  Ferdy OerlemansUS1.44.22minMse   12.129  4:573.3758
54  Herma JonkerDordrecht1.45.17minVse   12.023  4:593.34194
55  antoon van ElzakkerHalsteren1.45.33minMse   11.993  5:003.3348
56  Mathijs HageTilburg1.45.40minMse   11.980  5:013.3347
57  Jack Suijkerbuijk (PR 1.38.16) Tholen1.45.46minM55   11.968  5:013.3246
58  J. RoggebandTholen1.45.59minMse   11.944  5:013.3244
59  Ewoud Fase (PR 1.27.58) Sint-Annaland1.45.59minMse   11.944  5:013.3244
60  Constant CoppensNetherlands1.46.26minMse   11.893  5:033.3041
61  Sergio SepielliTorino1.47.06minMse   11.819  5:053.2836
62  peter WiersmaSteenbergen1.47.56minMse   11.728  5:073.2630
63  John Klippel (PR 1.42.38) Sint-Annaland1.48.22minMse   11.681  5:083.2427
64  Mattheo Moerland (PR 1.29.09) Oosterland1.49.28minMse   11.564  5:113.2121
65  Mark Van den EndenTholen1.50.09minMse   11.492  5:133.1917
66  Jacco van DamDirksland1.50.14minMse   11.483  5:133.1917
67  Leon GoedegebuurDirksland1.50.15minMse   11.482  5:143.1917
68  Stephan BouwensBergen Op Zoom1.50.19minMse   11.475  5:143.1916
69  Irene HollebrandseDordrecht1.50.23minVse   11.468  5:143.19125
70  Marlies De Jong (PR 1.48.31) Kapelle-Biezelinge1.50.50minVse   11.421  5:153.17119
71  Jan DeesTholen1.51.50minMse   11.319  5:183.1410
72  Ferry HuijzersTholen1.51.55minMse   11.311  5:183.149
73  Bram BoogaardUS1.52.05minMse   11.294  5:193.149
74  Jan FaseHalsteren1.52.07minMse   11.290  5:193.149
75  ArnĂ© de BeenHalsteren1.52.10minMse   11.285  5:193.139
76  Joost de WolfAmsterdam1.52.13minMse   11.280  5:193.138
77  Ali Boudou (PR 1.50.17) Tholen1.52.19minMse   11.270  5:193.138
78  Ad GladdinesNetherlands1.52.25minMse   11.260  5:203.138
79  Stefan Quist (debuut) Aagtekerke1.52.34minMse   11.245  5:203.127
80  Peter Pipping (PR)Sint-Annaland1.54.02minMse   11.101  5:243.083
81  Willy Moerland (PR 1.53.02) Sint-Maartensdijk1.54.07minVse   11.093  5:253.0884
82  Albert JansenRotterdam1.54.23minMse   11.067  5:253.073
83  Wim Matsinger (debuut) Bruinisse1.54.28minMse   11.059  5:263.072
84  antoine Gijzel (PR 1.47.56) Kapelle-Biezelinge1.54.35minMse   11.047  5:263.072
85  Connie Hage (PR 1.43.51) Poortvliet1.54.40minV50   11.039  5:263.0778
86  Tanny van AsNetherlands1.54.40minVse   11.039  5:263.0778
87  Leona Olree (PR 1.37.12) Bruinisse1.54.53minVse   11.019  5:273.0676
88  Jean-Antoin van der RijzenNetherlands1.55.21minMse   10.974  5:283.051
89  Kees van DisTholen1.56.05minMse   10.905  5:303.03-
90  Peter RijsdijkDe Heen1.56.10minMse   10.897  5:303.03-
91  Maarten Jan van DijkZutphen1.57.41minMse   10.756  5:352.99-
92  Jaap HageNetherlands1.57.53minMse   10.738  5:352.98-
93  Bianca van den KieboomOssendrecht1.58.03minVse   10.723  5:362.9849
94  rob VerburgTholen1.58.03minMse   10.723  5:362.98-
95  Marja Huijzers-Stols (PR)Tholen1.58.21minVse   10.696  5:372.9747
96  Raymon RuterRidderkerk1.58.33minMse   10.678  5:372.97-
97  Chris van der RietNetherlands1.58.37minMse   10.672  5:372.96-
98  alex abdennaderNetherlands1.59.09minMse   10.624  5:392.95-
99  vanya Lock (PR)Tholen1.59.37minMse   10.583  5:402.94-
100  Conja SnoepTholen1.59.47minVse   10.568  5:412.9437
101  Gilbert van den Berge (PR 1.57.28) Krabbendijke1.59.58minMse   10.552  5:412.93-
102  Anco FaseSint-Annaland2.00.16minMse   10.525  5:422.92-
103  Ron TeljeurBergen Op Zoom2.00.22minMse   10.517  5:422.92-
104  Naomi Geuze (debuut) Bruinisse2.00.52minVse   10.473  5:442.9130
105  Rob SchmidtBergen Op Zoom2.00.52minMse   10.473  5:442.91-
106  sandra Jobse (PR 1.56.11) Oud-Vossemeer2.01.25minVse   10.426  5:452.9027
107  Elles Van de Velde-GoedegebuureTholen2.01.33minVse   10.414  5:462.8926
108  Chris HageTholen2.01.45minMse   10.397  5:462.89-
109  Mark DraaijerTholen2.01.45minMse   10.397  5:462.89-
110  Elza van Alphen (PR 2.00.36) Tholen2.02.02minVse   10.373  5:472.8824
111  Sjaak RensBergen Op Zoom2.02.24minMse   10.342  5:482.87-
112  Cobien KwistTholen2.02.26minVse   10.339  5:482.8722
113  Kees KlaassenBergen Op Zoom2.02.41minMse   10.318  5:492.87-
114  Hans van ZettenTholen2.03.34minMse   10.244  5:512.85-
115  Rudi van Treijen (PR 1.58.05) Sint-Annaland2.03.51minMse   10.221  5:522.84-
116  Marc CollierSint-Maartensdijk2.03.58minMse   10.211  5:532.84-
117  Peter BeunsTholen2.04.25minMse   10.174  5:542.83-
118  Inge Vermeulen-HeerenAnna Jacobapolder2.05.34minVse   10.081  5:572.809
119  Ellen VisHalsteren2.05.37minVse   10.077  5:572.809
120  Heleen Pipping (PR)Sint-Annaland2.06.02minVse   10.044  5:582.797
121  lies van HaaftenNetherlands2.06.52minMse   9.978  6:012.77-
122  Stephanie de Waal (debuut) Bruinisse2.07.52minVse   9.900  6:042.753
123  Ben ZwijnenburgTholen2.07.53minMse   9.898  6:042.75-
124  Johan GelukTholen2.08.03minMse   9.886  6:042.75-
125  Gerda Leerstra (PR 2.06.37) Bruinisse2.08.29minVse   9.852  6:052.742
126  Veronica JansenBergen Op Zoom2.08.37minVse   9.842  6:062.732
127  Folke MarkesteinTholen2.10.27minVse   9.704  6:112.70-
128  susanne VerboomZwolle2.11.45minVse   9.608  6:152.67-
129  Martijn Neele (debuut) Tholen2.12.23minMse   9.562  6:162.66-
130  Jolita MeijndertsSt. Annaland2.12.55minVse   9.524  6:182.65-
131  John RommensWoensdrecht2.13.16minMse   9.499  6:192.64-
132  Henriette Kempe (debuut) Bruinisse2.13.42minVse   9.468  6:202.63-
133  Andrea Stouten (PR 2.08.55) Bruinisse2.13.43minVse   9.467  6:202.63-
134  jobine Stouten (debuut) Sirjansland2.13.43minVse   9.467  6:202.63-
135  mariska Jumelet (debuut) Bruinisse2.13.44minVse   9.465  6:202.63-
136  amy SchapendonkUdenhout2.14.41minVse   9.399  6:232.61-
137  Loekie BluijsUdenhout2.14.41minVse   9.399  6:232.61-
138  Linda HeijboerNetherlands2.15.15minVse   9.359  6:252.60-
139  Eva Koper (PR)Vlissingen2.17.22minVse   9.215  6:312.56-
140  magda VadersSt.Hilipsland2.17.43minVse   9.192  6:322.55-
141  Tieme Moret (PR 2.04.36) Kapelle-Biezelinge2.18.37minMse   9.132  6:342.54-
142  Elsbeth Deij (debuut) Kapelle-Biezelinge2.19.56minVse   9.046  6:382.51-
143  Rene TazelaarTholen2.20.04minMse   9.037  6:382.51-
144  Anneke TazelaarTholen2.20.05minVse   9.036  6:382.51-
145  Barry van Driel (PR)Poortvliet2.20.07minMse   9.034  6:382.51-
146  Daniel SchippersPoortvliet2.22.53minMse   8.859  6:462.46-
147  Marcus van BuurenTholen2.22.53minMse   8.859  6:462.46-
148  thijmen SnoeijOud-Vossemeer2.24.07minMse   8.784  6:502.44-
149  maaike Dekkers (debuut) Tholen2.25.04minVse   8.726  6:532.42-
150  Els SturmVlissingen2.25.07minVse   8.723  6:532.42-
151  Rietje CorstensBergen Op Zoom2.25.24minVse   8.706  6:542.42-
152  Elske MostertOud Vossemeer2.26.17minVse   8.653  6:562.40-
153  jens MostertOud Vossemeer2.27.02minMse   8.609  6:582.39-
154  Sandra Harmsen Van Der VlietTholen2.27.20minVse   8.592  6:592.39-
155  Erica Van TreijenTholen2.27.21minVse   8.591  6:592.39-
156  Albert-John VervorstRoosendaal2.29.40minMse   8.458  7:062.35-
157  Helma HommelOud - Vossemeer2.34.05minVse   8.215  7:182.28-
158  Erik van GorselNetherlands2.38.30minMse   7.986  7:312.22-
159  Willem de WolfTholen2.39.36minMse   7.931  7:342.20-
160  Constance van der LingenTholen2.39.54minVse   7.917  7:352.20-
161  damaris JobseOud-Vossemeer2.48.09minVse   7.528  7:582.09-
Mannen: 101 (69.66%) => M40=2 - M45=3 - M55=1 - Mse=95
Vrouwen: 44 (30.34%) => V50=1 - Vse=43

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Yunis Stitan1:13:18Huub van Noorden1:13:55Jozias Boone1:15:12Lydia Kleinjan1:36:54118
2017Erwin Harmes1:10:18Michel Verhaeghe1:13:47Arno van Triest1:19:01Monica Sanderse1:35:58150
2016Erwin Harmes1:12:20Denny Franken1:20:35Rudy Langenberg1:21:08vanessa hartman1:29:41175
2015Bart van Noorden1:34:09Jaco Rip1:34:33Michiel van Vossen1:34:51Herma Jonker1:45:17145

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.883 seconden nodig om deze lijst met 145 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020