dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

8e Marathon Zeeuws-Vlaanderen

Terneuzen, zaterdag 16 april 2016 - Organisatie: Marathon Zeeuws-Vlaanderen
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 2.29.50) Middelburg2.32.17minMse   16.625  3:374.62798
2  Wouter DecockKoekelare2.37.36minMse   16.064  3:444.46721
3  Michel VerhaegheWambrechies2.38.16minMse   15.996  3:454.44711
4  Leo SmetsOlen2.48.27minM50   15.029  4:004.17576
5  Gino LauwenWesterlo2.50.07minMse   14.882  4:024.13555
6  Mark Verhage (PR 2.42.54) Zaamslag2.50.29minMse   14.850  4:024.13551
7  Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Zierikzee2.50.45minM45   14.827  4:034.12548
8  Joachim De NaeyerAuderhgem2.53.12minM40   14.617  4:064.06518
9  Erwin van den Broeke (PR 2.48.25) Axel2.53.36minMse   14.584  4:074.05513
10  Edwin de Jaeger (PR 2.53.30) Zuiddorpe2.54.13minM40   14.532  4:084.04506
11  Ralf PreibischHalsteren2.54.35minM50   14.501  4:084.03502
12  Patrick HembrechtSint-Gillis-Waas2.56.14minM40   14.366  4:113.99482
13  Sander Post (PR)Terneuzen2.56.28minMse   14.347  4:113.99480
14  Gerard LensveltDussen2.56.44minM40   14.325  4:113.98477
15  Gert Van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke2.57.16minM50   14.282  4:123.97471
16  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens2.57.41minM50   14.248  4:133.96466
17  Edwin de NeijsTilburg2.58.44minM40   14.165  4:143.93454
18  Benny Thuy (PR 2.55.00) Sint Jansteen2.59.28minM45   14.107  4:153.92446
19  Tim Pleijte (PR 2.33.13) Vlissingen2.59.49minMse   14.079  4:163.91442
20  Michel Buijck (PR)Middelburg2.59.50minM40   14.078  4:163.91442
21  Bart Van NijlenKasterlee3.01.37minM50   13.940  4:183.87422
22  Adriaan CoppoolseRhoon3.02.34minM40   13.867  4:203.85412
23  Orion Osiris DevriendtSchaarbeek3.05.20minMse   13.660  4:243.79383
24  Elsemieke de VosEde3.06.37minVse   13.566  4:253.77599
25  Dennis Florussen (PR 3.00.16) Terneuzen3.06.52minM40   13.548  4:263.76368
26  Martijn Kox (PR 3.02.09) Westdorpe3.06.55minMse   13.545  4:263.76367
27  Peter Van LaereMoerbeke-Waas3.06.56minMse   13.543  4:263.76367
28  Roald LeijnenWaarschoot3.07.21minM40   13.513  4:263.75363
29  Mark Dhuyvetter (debuut) Biervliet3.09.29minMse   13.361  4:293.71342
30  Stein VermeulenNieuwkerken-Waas3.09.30minMse   13.360  4:293.71342
31  Laurens KerstenEde3.09.38minMse   13.351  4:303.71340
32  Jacqueline RustidgeKampen3.10.32minV40   13.287  4:313.69555
33  Sander van Doorn (PR 2.56.14) Terneuzen3.10.34minMse   13.285  4:313.69331
34  Marcel Adriaanse (PR 2.57.46) Middelburg3.10.53minM40   13.263  4:313.68328
35  Erik Goossen (PR 2.39.56) Terneuzen3.10.59minM40   13.256  4:323.68327
36  Erik Poppe (PR 3.03.05) Biggekerke3.11.18minM45   13.234  4:323.68324
37  Wesley de Booij (PR)Middelburg3.11.44minMse   13.204  4:333.67320
38  Jan Riemens (PR)IJzendijke3.11.57minMse   13.189  4:333.66318
39  Johan RoozemondGenderen3.12.00minM50   13.186  4:333.66318
40  Marlon Roels (PR 3.01.41) Terneuzen3.12.09minM40   13.176  4:333.66316
41  Monique Verschuure (PR 2.57.03) Yerseke3.12.18minV35   13.165  4:333.66536
42  Marco Scherbeijn (PR)Cadzand3.12.33minM40   13.148  4:343.65313
43  Chris Koole (PR)Yerseke3.12.36minM50   13.145  4:343.65312
44  Bert VerbekeSint-Laureins3.12.41minMse   13.139  4:343.65311
45  René van der LindeZeist3.12.44minMse   13.136  4:343.65311
46  Arik BurghoutMeeuwen3.12.45minMse   13.135  4:343.65311
47  Reggie BlondeelWatervliet3.12.59minM40   13.119  4:343.64309
48  Lieven JacobsAntwerpen3.13.07minM40   13.110  4:353.64307
49  Bart van de WaterKasterlee3.13.16minM40   13.100  4:353.64306
50  Jan de Wilde (PR 2.29.02) Nisse3.14.20minM55   13.028  4:363.62296
51  Rene Traas (PR 3.05.42) Kapelle-Biezelinge3.15.04minM50   12.979  4:373.61290
52  Maurice PietersonLeiderdorp3.15.18minM40   12.963  4:383.60288
53  John Slabbekoorn (PR 3.04.57) Kapelle-Biezelinge3.15.25minM50   12.955  4:383.60287
54  Jozias Boone (PR 2.42.49) Goes3.15.28minMse   12.952  4:383.60286
55  Kristof VereeckeWachtebeke3.16.27minMse   12.887  4:393.58278
56  Sofie ClausSinaai3.17.33minVse   12.815  4:413.56481
57  Harold EngelsStaphorst3.17.46minMse   12.801  4:413.56266
58  Jack GelensRoosendaal3.18.20minM50   12.765  4:423.55261
59  Bart DubinKapelle op den Bos3.19.04minMse   12.718  4:433.53255
60  Jan DubelaarNederhorst den Berg3.19.14minM50   12.707  4:433.53254
61  Marco Riemens (PR 3.14.10) IJzendijke3.19.18minM40   12.703  4:433.53253
62  Wim de ConinckAssebroek3.19.22minM50   12.699  4:433.53253
63  Jan Louisse (PR 2.46.09) Middelburg3.19.48minM50   12.671  4:443.52249
64  Rien BastiaansenRucphen3.19.49minM60   12.670  4:443.52249
65  Fons de Rijcke (PR 3.19.53) Kloosterzande3.20.01minM50   12.657  4:443.52247
66  Herman Kuijer (PR 3.09.49) Terneuzen3.20.38minM55   12.619  4:453.51242
67  Michel Ridderhof (PR 3.12.12) Middelburg3.20.40minM40   12.616  4:453.50242
68  Adriaan Wieles (PR 3.01.28) Terneuzen3.21.14minM45   12.581  4:463.49237
69  Maurice Van SpeybroeckErtvelde3.21.24minM50   12.571  4:463.49236
70  Erwin De HonWatervliet3.22.40minM40   12.492  4:483.47226
71  Andy HuybensBeveren3.23.15minM40   12.456  4:493.46221
72  Jan Louws (PR 3.15.29) Middelburg3.23.26minM55   12.445  4:493.46220
73  Annick TaselaarRotterdam3.24.06minVse   12.404  4:503.45416
74  Diego NeijtErtvelde3.24.35minMse   12.375  4:513.44211
75  Peter Van LooGent3.24.44minM40   12.366  4:513.43210
76  Bart van Noorden (PR 3.20.58) Yerseke3.24.46minM50   12.364  4:513.43210
77  Dick Saarloos (PR 3.19.28) Kapelle-Biezelinge3.24.51minM45   12.359  4:513.43209
78  André van DorpVlaardingen3.25.06minM40   12.344  4:523.43207
79  Ben Van der HertenLokeren3.25.27minM40   12.323  4:523.42204
80  Remco VisserBemmel3.25.49minM40   12.301  4:533.42202
81  Dominiek De MeulemeesterBrugge3.26.05minM40   12.285  4:533.41200
82  Robin VelgheWingene3.26.23minMse   12.267  4:533.41198
83  Filip MonbailleuWingene3.26.25minM40   12.265  4:543.41197
84  Lies HoorelbekeStekene3.26.27minVse   12.263  4:543.41394
85  Tim Van BaeveghemEvergem3.26.41minMse   12.249  4:543.40195
86  Harold PlatjouwGent3.27.53minM50   12.178  4:563.38187
87  John van Dijke (PR 3.14.32) Kloosterzande3.28.03minM40   12.169  4:563.38185
88  Jean-Marie VandenheedeKaster3.28.48minM50   12.125  4:573.37180
89  Bas SchopEethen3.28.53minM50   12.120  4:573.37180
90  Wim Van NieuwenhuizeOudenaarde3.28.55minM40   12.118  4:573.37179
91  Cathy Poppe (PR 3.21.44) Terneuzen3.28.58minVse   12.115  4:573.37371
92  Davy Dubbeldam (PR)Sluiskil3.29.03minM40   12.110  4:573.36178
93  Frank van den Branden (PR 3.18.31) Sint Jansteen3.29.09minM55   12.105  4:573.36178
94  Evert Kuijk (PR 3.21.57) Terneuzen3.29.18minM45   12.096  4:583.36177
95  Jelmer van WoesikAssendelft3.29.21minMse   12.093  4:583.36176
96  Maus DielemanUtrecht3.29.25minM60   12.089  4:583.36176
97  Toon BiermansKasterlee3.29.25minM40   12.089  4:583.36176
98  Hans GeyskensScherpenheuvel3.29.29minMse   12.085  4:583.36175
99  Luc StaessensBissegem3.29.52minM50   12.063  4:583.35173
100  Marcel van Delden (PR 3.19.18) Middelburg3.29.59minM50   12.057  4:593.35172
101  Guy Van Driessche (PR 3.19.20) Graauw3.30.16minM40   12.040  4:593.34170
102  Alex BeernaerdSte-Geneviève-des-Bois3.30.34minM50   12.023  4:593.34168
103  Andree MensinkVeen3.30.43minM40   12.015  5:003.34167
104  Marcel Drijdijk (PR)Heinkenszand3.31.00minMse   11.999  5:003.33165
105  Marc De KeyserOostende3.31.16minM50   11.983  5:003.33163
106  Jonas VanrooseBrugge3.31.17minMse   11.982  5:003.33163
107  Patrick van de VijverVeldhoven3.31.26minM40   11.974  5:013.33162
108  Marcel den BreejenHoofddorp3.31.37minM40   11.964  5:013.32161
109  Jan DesodtWervik3.31.41minM50   11.960  5:013.32160
110  Dominique PattynIngelmunster3.31.42minM40   11.959  5:013.32160
111  Katrien RogiersRoeselare3.31.53minV50   11.949  5:013.32345
112  Bart Van BogaertSinaai-Waas3.31.57minM40   11.945  5:013.32159
113  Marco Toussaint (PR 3.31.18) Wolphaartsdijk3.32.18minM50   11.925  5:023.31156
114  Sem VanbelleghemDeinze3.32.26minMse   11.918  5:023.31156
115  Eric PeetersDiest3.32.31minM50   11.913  5:023.31155
116  Astrid Verhage (PR)Zuiddorpe3.32.33minVse   11.911  5:023.31339
117  Griet De GeyterGent3.32.35minVse   11.909  5:023.31339
118  Adri Baas (PR 3.30.29) Krabbendijke3.33.02minM50   11.884  5:033.30152
119  Marco Bakker (PR)Axel3.33.03minM40   11.883  5:033.30151
120  Herman KeunenMeeuwen3.33.12minM60   11.875  5:033.30151
121  Petra de Knecht (PR 3.28.53) Terneuzen3.33.34minV50   11.854  5:043.29330
122  Harley van KuijkKaatsheuvel3.33.35minMse   11.853  5:043.29148
123  Jan Willem van de WeertVeenendaal3.34.06minMse   11.825  5:043.28145
124  Erik BrandsemaMaurik3.34.06minM50   11.825  5:043.28145
125  Stefan VerdonkVlijmen3.34.36minMse   11.797  5:053.28142
126  Stefaan HeirmanMoerbeke-Waas3.34.43minM40   11.791  5:053.28141
127  Stefan BoretIngelmunster3.34.45minM40   11.789  5:053.27141
128  Ruben de QuaastenietUtrecht3.35.00minMse   11.775  5:063.27139
129  Tim RombautSint-Niklaas3.35.04minMse   11.772  5:063.27139
130  Tom van der SandeEindhoven3.35.22minMse   11.755  5:063.27137
131  Sven DuponRoeselare3.35.26minM40   11.752  5:063.26136
132  Ray Cornips (PR)Zuidzande3.35.31minM50   11.747  5:063.26136
133  Philippe De BockOudenaarde3.35.37minM40   11.742  5:073.26135
134  Thomas van GoethemLent3.35.57minMse   11.724  5:073.26133
135  Gerwin Zondervan (PR)Kapelle-Biezelinge3.36.05minM45   11.716  5:073.25133
136  Bryan Hofman (PR 3.24.39) Westdorpe3.36.22minM40   11.701  5:083.25131
137  Arjan Kranenburg (PR 3.19.06) Oost-Souburg3.36.42minMse   11.683  5:083.25129
138  Gerrit den BroederRijswijk3.36.49minM40   11.677  5:083.24128
139  Robert Matthijs (PR 3.18.56) Terneuzen3.37.07minM50   11.661  5:093.24126
140  Dimitri BrouckaertGistel3.37.16minMse   11.653  5:093.24125
141  Paul HendrixBilzen3.37.20minM60   11.649  5:093.24125
142  Marcel DuboisBrunssum3.37.27minMse   11.643  5:093.23124
143  Yves de Waele (PR)Axel3.37.44minMse   11.628  5:103.23123
144  Peter Belfroid (PR 3.27.22) Terneuzen3.37.57minM60   11.616  5:103.23122
145  Jan Vermeulen (PR 3.08.19) Clinge3.38.31minM50   11.586  5:113.22118
146  Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27) Hulst3.38.35minV45   11.582  5:113.22289
147  Stefaan CordyGentbrugge3.38.54minM40   11.566  5:113.21116
148  Silvia VerhoevenEtten-Leur3.38.54minV50   11.566  5:113.21286
149  Johnny GeudensLille3.39.06minM40   11.555  5:123.21115
150  Marc de BruinNieuwkuijk3.39.08minM40   11.553  5:123.21115
151  Arno van Mullem (PR)Nieuw-Namen3.39.18minM50   11.544  5:123.21114
152  Sjakkie van den Broeke (PR)Hoek3.39.18minM45   11.544  5:123.21114
153  Adrie van Dalen (PR 3.25.19) Lewedorp3.39.27minM50   11.537  5:123.20113
154  Marcel van Luik (PR 3.32.37) Terneuzen3.39.31minM40   11.533  5:123.20113
155  Erik Van KoertWoerden3.40.40minMse   11.473  5:143.19106
156  Dave RaesStekene3.40.43minM40   11.470  5:143.19106
157  Gunther de CockSint-Gillis-Waas3.40.57minM40   11.458  5:143.18105
158  Emanuel BrokkeApeldoorn3.41.24minM40   11.435  5:153.18102
159  Wim de Feijter (PR)Terneuzen3.41.38minM40   11.423  5:153.17101
160  Patrick van den Doel (PR 3.36.19) Goes3.41.42minMse   11.419  5:153.17101
161  Eddy DewildeIeper3.41.45minM50   11.417  5:153.17101
162  Patrick de SutterStekene3.41.51minM50   11.412  5:153.17100
163  William de Jonge (PR 3.29.05) Nieuwdorp3.42.17minM40   11.390  5:163.1698
164  Kenny LannoyKnokke-Heist3.42.22minMse   11.385  5:163.1697
165  Paul de Bruijckere (PR)Oostburg3.42.24minM50   11.384  5:163.1697
166  Joost Polderdijk (PR)Goes3.42.25minM40   11.383  5:163.1697
167  Hans BurmSint-Pauwels3.42.34minM50   11.375  5:163.1696
168  Eric DemeulenaereAartselaar3.42.57minM40   11.355  5:173.1594
169  Ko van Damme (PR 3.26.57) Kwadendamme3.43.04minM50   11.350  5:173.1594
170  Arie HagenKudelstaart3.43.18minM50   11.338  5:183.1593
171  Ad van CampenLage Mierde3.43.23minM40   11.333  5:183.1592
172  Henk KasbergenMoordrecht3.43.31minM50   11.327  5:183.1591
173  Danny VersluysWatervliet3.43.56minM40   11.306  5:183.1489
174  Eric ClausGent3.44.05minM50   11.298  5:193.1489
175  Martijn Broekaart (PR 3.33.46) Graauw3.44.11minMse   11.293  5:193.1488
176  Ronald de JongeHendrik-Ido-Ambacht3.44.19minM40   11.286  5:193.1487
177  Jacco FeenshRotterdam3.44.24minM40   11.282  5:193.1387
178  Lion Baas (PR 3.04.55) Vlissingen3.44.31minM40   11.276  5:193.1387
179  Alexander Elfrink (PR 3.44.23) Breskens3.44.35minM40   11.273  5:193.1386
180  Bart VandewieleWetteren3.44.45minMse   11.265  5:203.1385
181  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen3.45.05minM55   11.248  5:203.1284
182  Ronald DhondtStekene3.45.10minM50   11.244  5:203.1283
183  Kurt De SmetEeklo3.45.19minM50   11.236  5:203.1283
184  Robbe MachielsenBreda3.45.20minM40   11.235  5:203.1283
185  Wally van LaarhovenVeldhoven3.45.32minV40   11.225  5:213.12236
186  Omar Roels (PR 3.42.46) Hulst3.45.38minM40   11.220  5:213.1281
187  Leo Bracke (PR 3.15.42) Axel3.45.38minM50   11.220  5:213.1281
188  Nicole SpruitVeldhoven3.45.44minV40   11.215  5:213.12235
189  Victor KragtenArkel3.45.50minM40   11.210  5:213.1180
190  Gino SesselleSint-Jan-In-Eremo3.45.52minM40   11.209  5:213.1180
191  Berry Knibbeler (PR)Westdorpe3.46.00minM50   11.202  5:213.1179
192  Arold BrandHouten3.46.00minM50   11.202  5:213.1179
193  Gerard van Nierop (PR 3.36.32) Oostkapelle3.46.25minM40   11.182  5:223.1178
194  Peter DervauxAstene3.47.07minMse   11.147  5:233.1074
195  Fiona JabergDeurne3.47.13minV50   11.142  5:233.10224
196  Patrick Pielaat (PR)Terneuzen3.47.14minM40   11.141  5:233.0974
197  Wies Koekkoek (PR 3.43.25) Hulst3.47.15minM50   11.141  5:233.0974
198  Robert McLeodRegina3.47.27minM50   11.131  5:233.0973
199  Emile de KrakerWestdorpe3.47.41minM50   11.119  5:243.0972
200  Andy CocquytZelzate3.47.52minMse   11.110  5:243.0971
201  Henk DerudderIeper3.47.59minM40   11.105  5:243.0870
202  Ivo SchilsHulsberg3.48.18minMse   11.089  5:253.0869
203  Frank MeertVilvoorde3.48.58minM40   11.057  5:263.0766
204  Michael DeclercqEppegem3.48.59minM40   11.056  5:263.0766
205  Peter Erpelinck (PR 3.48.40) Hulst3.49.12minM60   11.046  5:263.0765
206  Veronique BlieckAssebroek3.49.13minV40   11.045  5:263.07211
207  Dirk WagenaerStekene3.49.16minM40   11.043  5:263.0765
208  Bauke van Dorst (PR)Middelburg3.49.21minMse   11.039  5:263.0765
209  Boudewijn Jansen (PR 3.42.54) Hulst3.49.21minM40   11.039  5:263.0765
210  Frank DereseSint-Martens-Latem3.49.27minM50   11.034  5:263.0664
211  Sjaak LugtenburgAlblasserdam3.49.32minM40   11.030  5:263.0664
212  Anneke de JoodeUtrecht3.49.52minV40   11.014  5:273.06206
213  Eddy de Caluwé (PR)Graauw3.50.12minM50   10.998  5:273.0561
214  Ronny ToussaintRoermond3.50.23minM40   10.989  5:283.0560
215  Thea SegerenBreda3.50.25minV40   10.987  5:283.05202
216  Bram OostdijkBergschenhoek3.50.43minM40   10.973  5:283.0559
217  Henny Strating (PR 3.27.36) Kamperland3.50.58minV45   10.961  5:283.04199
218  Niek van Belzen (PR 3.26.26) Middelburg3.51.27minM50   10.938  5:293.0456
219  Ronald Verschuren (debuut) Terneuzen3.51.34minM40   10.933  5:293.0456
220  Ada Geuze (PR 3.12.11) Middelburg3.51.48minVse   10.922  5:303.03193
221  Stefan Mesu (PR 3.42.43) Kapelle-Biezelinge3.52.01minM40   10.912  5:303.0354
222  Kevin De PauwBassevelde3.52.03minM40   10.910  5:303.0354
223  Gert SchoorsAdegem3.52.06minM40   10.908  5:303.0353
224  Tom DevriendtOostakker3.52.15minM40   10.901  5:303.0353
225  Julie MestdaghGent3.52.18minVse   10.898  5:303.03190
226  Pieter AnjemaVeenendaal3.52.25minM60   10.893  5:303.0352
227  Marjo NegermanApeldoorn3.52.40minV40   10.881  5:313.02188
228  Wim Van de VoordeBassevelde3.52.53minM40   10.871  5:313.0251
229  Wim WillemsBassevelde3.52.53minM40   10.871  5:313.0251
230  Peter van den Berg (PR)Hulst3.52.56minM50   10.869  5:313.0250
231  Henk SmitFroombosch3.53.01minM50   10.865  5:313.0250
232  Hedwig Van BeverenMoerbeke-Waas3.53.23minM50   10.848  5:323.0149
233  Gerrit Spaans (PR 3.39.51) Goes3.53.27minM60   10.845  5:323.0148
234  Leddy KarelseMeppel3.53.29minM50   10.843  5:323.0148
235  André Verdurmen (PR 3.47.43) Kloosterzande3.53.32minM40   10.841  5:323.0148
236  Cathy MarginetMoerbeke3.53.33minV40   10.840  5:323.01182
237  Nico BilterijstMoerbeke3.53.34minM40   10.839  5:323.0148
238  Emardo de Rijck (PR 3.26.26) Sint Jansteen3.53.38minMse   10.836  5:323.0148
239  Rino van Oosten (PR 3.53.24) Driewegen3.53.45minM50   10.831  5:323.0147
240  Yannick Vastenhout (PR)Terneuzen3.53.50minMse   10.827  5:333.0147
241  Bjorn Van de VeireBassevelde3.53.52minMse   10.825  5:333.0147
242  Danny VandenbosscheKnokke-Heist3.54.19minM50   10.805  5:333.0045
243  Joke SpeelmanStadskanaal3.54.36minV40   10.792  5:343.00176
244  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Dordrecht3.54.41minM50   10.788  5:343.0044
245  Marian van Dijk (PR 3.32.59) Middelburg3.54.55minV45   10.777  5:342.99174
246  André van der WindtAmersfoort3.55.01minM50   10.772  5:342.9943
247  Stefan van Damme (PR 3.46.10) Terneuzen3.55.03minMse   10.771  5:342.9943
248  Kenny HaestIchtegem3.55.11minMse   10.765  5:342.9942
249  Daisy van der WeijdenRotterdam3.55.19minVse   10.759  5:352.99171
250  Bart LippensBassevelde3.55.21minM40   10.757  5:352.9942
251  Jef AdriaensZichem3.55.39minMse   10.743  5:352.9841
252  Boudewijn KaijserRoma3.55.42minM40   10.741  5:352.9841
253  Bennie Kriekaard (debuut) Krabbendijke3.55.50minMse   10.735  5:352.9840
254  Matthieu HuismanRouveen3.56.00minMse   10.728  5:362.9840
255  Alex VervoortTessenderlo3.56.05minM50   10.724  5:362.9839
256  Martine GommeTessenderlo3.56.05minV40   10.724  5:362.98166
257  Robert BeynsHam3.56.10minM50   10.720  5:362.9839
258  Thomas de MeyereOosteeklo3.57.03minMse   10.680  5:372.9736
259  Bart De MeyereEeklo3.57.07minM50   10.677  5:372.9736
260  Hans Gijzel (PR 3.54.16) s-Heer Arendskerke3.57.15minMse   10.671  5:372.9636
261  Karel HagemanSon en Breugel3.57.21minMse   10.667  5:382.9635
262  Kristy de SchepperZwalm3.57.31minVse   10.659  5:382.96158
263  Ronald van Hercules (PR 3.51.40) Serooskerke3.58.07minM50   10.632  5:392.9533
264  Marc KlunderSpijkenisse3.58.29minM40   10.616  5:392.9532
265  Ab van der RoestVeenendaal3.58.47minM60   10.602  5:402.9531
266  Henk van DrielLeiderdorp3.58.51minM60   10.600  5:402.9431
267  Wim De LannoyAalter3.59.10minM50   10.586  5:402.9430
268  Yves Van LandeghemGent3.59.11minM40   10.585  5:402.9430
269  Rien SlokkersWaalre3.59.20minM50   10.578  5:402.9429
270  Dirk LybaertSint-Jan-In-Eremo3.59.27minM40   10.573  5:402.9429
271  Gert Van Den BrandenMelsele3.59.32minM40   10.569  5:412.9429
272  Bert LemmensRijen3.59.36minM50   10.566  5:412.9429
273  Cindy den Hollander (PR 3.53.51) Oost-Souburg3.59.51minV40   10.555  5:412.93144
274  Christ De BaeckeRoeselare3.59.56minM50   10.552  5:412.9328
275  Ben van der Linden (PR)Vlissingen4.00.11minM50   10.541  5:422.9327
276  Franky VandenbergheRumbeke4.00.12minM40   10.540  5:422.9327
277  Hilde DhontGent4.00.21minV40   10.533  5:422.93142
278  Ellen Hamelink (PR 3.48.27) Terneuzen4.00.27minVse   10.529  5:422.92141
279  Ron Roose (PR 3.57.28) Vlissingen4.00.33minM40   10.525  5:422.9226
280  Angelo de Bruijn (PR 3.52.59) Hulst4.00.36minM40   10.522  5:422.9226
281  Arjen Houmes (PR 3.57.43) Westkapelle4.00.43minM40   10.517  5:422.9226
282  Danny Ars (PR 3.54.37) Ovezande4.00.47minM60   10.514  5:422.9225
283  Joffrey StofbergBrunssum4.00.51minMse   10.512  5:422.9225
284  Carlo de MillianoAmsterdam4.00.56minMse   10.508  5:432.9225
285  Teun GeersSteenbergen4.00.57minMse   10.507  5:432.9225
286  Bart StoffelsBergen op Zoom4.01.45minMse   10.472  5:442.9123
287  Hans Van de VyverEksaarde4.01.55minMse   10.465  5:442.9122
288  Koen Koutstaal (PR 3.46.30) Hulst4.01.59minM40   10.462  5:442.9122
289  Theo Roels (PR 3.44.48) Kloosterzande4.02.32minM55   10.439  5:452.9021
290  Najat Belhajs-Gravenhage4.02.53minVse   10.424  5:452.90128
291  Monica GrönroosLuxembourg4.03.50minV50   10.383  5:472.88123
292  Angelique Jansen (PR 3.27.04) Middelburg4.04.19minV40   10.362  5:472.88120
293  Sander van WijngaardenMiddelburg4.04.21minM40   10.361  5:472.8817
294  Barend de Lange (PR 3.54.21) Vlissingen4.04.25minM40   10.358  5:482.8817
295  Gilbert WillemsEvergem4.04.34minM50   10.352  5:482.8816
296  Koen de WildeMoerbeke-Waas4.04.40minMse   10.348  5:482.8716
297  Ton van den BroekeMaasbree4.05.12minM50   10.325  5:492.8715
298  Ruben WillaertZwevezele4.05.17minMse   10.322  5:492.8715
299  Stefan LanssensOostkamp4.05.29minM50   10.313  5:492.8614
300  Ronald Dekker (PR)Kapelle-Biezelinge4.05.30minM40   10.312  5:492.8614
301  Rob d'Hondt (PR)Hulst4.06.04minM40   10.289  5:502.8613
302  Guido van HeelEiken4.06.05minM50   10.288  5:502.8613
303  Claudia van Sighem (PR)Westkapelle4.06.06minV40   10.287  5:502.86111
304  Marc Corijn (PR 4.03.34) Kapellebrug4.06.15minM40   10.281  5:502.8613
305  Nick DevelderOostende4.06.22minMse   10.276  5:502.8513
306  Marouschka Rijnhout (debuut) Terneuzen4.06.25minVse   10.274  5:502.85110
307  Marit Wisse-PrinsKrimpen a/d IJssel4.06.28minV40   10.272  5:502.85110
308  Dirk WisseKrimpen aan den IJssel4.06.28minM40   10.272  5:502.8513
309  Christian HerteleerBellem/aalter4.06.40minM60   10.264  5:512.8512
310  René de Visser (PR 3.27.51) Nieuw- en Sint Joosland4.06.56minMse   10.253  5:512.8512
311  Theo ReusVeenendaal4.06.57minM60   10.252  5:512.8512
312  Raymond VerhoefRhoon4.07.09minMse   10.244  5:512.8511
313  Alain WerkersMeerdonk4.07.11minM40   10.242  5:512.8511
314  Eddy LeysenLichtaart4.07.14minM40   10.240  5:522.8411
315  Letteke BroekmanWaddinxveen4.08.18minV50   10.196  5:532.83101
316  Leon Verlinde (PR 3.51.22) Terneuzen4.08.32minM40   10.187  5:532.839
317  Danny DobbelaereMaldegem4.08.37minM40   10.183  5:542.839
318  Richard Geevers (PR)Middelburg4.08.47minM40   10.176  5:542.839
319  Inge Baart (PR)Kloosterzande4.08.59minV40   10.168  5:542.8298
320  Bertus SasbrinkVeenendaal4.09.06minM60   10.163  5:542.828
321  Rini Op 't HoogOisterwijk4.09.10minM60   10.161  5:542.828
322  Luc Van WynsbergeBassevelde4.09.11minM40   10.160  5:542.828
323  Corné Rasenberg (PR)Aagtekerke4.09.18minM50   10.155  5:542.828
324  Luc de VriendtRuiselede4.09.42minM50   10.139  5:552.827
325  Leendert Nieuwenhuijze (PR)s-Heer Arendskerke4.09.43minM50   10.138  5:552.827
326  Gerben Soethaert (PR 3.50.28) Terneuzen4.10.12minMse   10.119  5:562.817
327  Corné van Rooijen (PR 3.59.10) Goes4.10.26minMse   10.109  5:562.816
328  Tom HaerensSint Kruis4.10.35minMse   10.103  5:562.816
329  Marian van Damme (PR 4.03.46) Clinge4.10.48minV50   10.094  5:572.8089
330  Joel MaertenIeper4.11.32minM50   10.065  5:582.805
331  Markus PlautzStadtlohn4.11.34minM40   10.064  5:582.805
332  Jako SterrenburgAlblasserdam4.12.21minM40   10.032  5:592.794
333  Marc VanmaldegemOudenaarde4.12.36minM60   10.023  5:592.784
334  Mario Van de WalleHansbeke4.12.38minM40   10.021  5:592.784
335  Iris WensKasterlee4.13.17minV40   9.996  6:002.7879
336  Danielle GilliissenDordrecht4.13.22minV40   9.992  6:002.7878
337  Johan van den BoogaartNumansdorp4.13.38minMse   9.982  6:012.773
338  Francois BakkerWoerden4.13.46minM50   9.976  6:012.773
339  Henk van DuurenHardenberg4.13.55minM60   9.971  6:012.773
340  Bert WautersOosteeklo4.14.40minMse   9.941  6:022.762
341  Imo Jongepier (PR 4.01.01) Nieuw- en Sint Joosland4.14.42minM60   9.940  6:022.762
342  Lineke van der SneppenBreda4.14.43minVse   9.939  6:022.7673
343  Ann MaesStekene4.14.47minV40   9.937  6:022.7673
344  Dirk MertensHerenthout4.14.56minM40   9.931  6:032.762
345  Suus Duerink (PR 4.09.05) Terneuzen4.14.59minV50   9.929  6:032.7672
346  Corina van de Wege (PR 4.13.27) Philippine4.14.59minV50   9.929  6:032.7672
347  Steven WuytsGierle4.15.06minMse   9.924  6:032.762
348  Els Zweistra (PR 4.11.09) Terneuzen4.15.10minV50   9.922  6:032.7671
349  Hendrik De RyckHaaltert4.15.26minM40   9.911  6:032.751
350  Joost HarinckKoudekerke4.15.27minMse   9.911  6:032.751
351  Bart VandeginsteLauwe4.15.47minM40   9.898  6:042.751
352  Sabine LeysOudenburg4.16.05minV50   9.886  6:042.7568
353  Inge LensRijkevorsel4.16.21minV40   9.876  6:052.7467
354  Hilde de Beleir (PR 4.07.16) Westdorpe4.16.25minV50   9.873  6:052.7466
355  Jacqueline van de Voorde (PR 4.12.00) Hulst4.16.27minV50   9.872  6:052.7466
356  Daaf Kooman (PR)Kapelle-Biezelinge4.16.34minM50   9.868  6:052.741
357  Chris Koppejan (PR 4.09.20) s-Gravenpolder4.16.41minM45   9.863  6:052.741
358  Joost van RijnRiethoven4.16.47minM50   9.859  6:052.741
359  Jos van GrembergheStekene4.16.53minM60   9.855  6:052.741
360  Francis van den Branden (PR 4.13.45) Koewacht4.17.30minV40   9.832  6:062.7362
361  Heidi DeclercqKuurne4.17.31minV40   9.831  6:062.7362
362  Maarten Bij de VaateKapelle-Biezelinge4.17.38minM40   9.827  6:062.73-
363  Sonja Poppe (PR)Kamperland4.17.42minV40   9.824  6:062.7361
364  Martin VerhageAlblasserdam4.17.42minM40   9.824  6:062.73-
365  Henk van RoekelVeenendaal4.17.45minM40   9.822  6:072.73-
366  Ton van EdeDeKlomp4.17.47minM50   9.821  6:072.73-
367  Nadia Bleyenberg (PR 4.12.10) Nieuw-Namen4.17.57minVse   9.815  6:072.7361
368  John van Beek (PR)Arnemuiden4.18.23minM45   9.798  6:072.72-
369  Sijbrand de JongAlblasserdam4.18.47minM40   9.783  6:082.72-
370  Rudy CaldersAarschot4.19.01minM50   9.774  6:082.72-
371  Corné Boeije (PR 3.55.52) Axel4.19.20minM50   9.762  6:092.71-
372  Josa van der vliet (debuut) Terneuzen4.19.52minV50   9.742  6:102.7154
373  Nadine BauwensKalken4.19.59minV40   9.738  6:102.7053
374  Koen LefeverWezemaal4.20.03minMse   9.735  6:102.70-
375  Gerard BuitenwegIjsselstein4.20.11minM60   9.730  6:102.70-
376  Jacco Lucasse (PR 4.13.25) Zaamslag4.20.39minM40   9.713  6:112.70-
377  Karen VanderhallenStekene4.21.54minVse   9.667  6:122.6947
378  Peter van de Bosse (PR 4.03.31) Grijpskerke4.22.05minM50   9.660  6:132.68-
379  Danny Dijke (PR 4.10.07) Oost-Souburg4.22.24minMse   9.648  6:132.68-
380  Frank Hemelsoet (debuut) Terneuzen4.22.47minM50   9.634  6:142.68-
381  Marion Goossen (PR 4.12.15) Terneuzen4.23.08minV40   9.621  6:142.6743
382  Christophe ThijsGeel4.23.13minM40   9.618  6:142.67-
383  David VandevenGeel4.23.13minM40   9.618  6:142.67-
384  Patrick van HeckePhilippine4.23.32minM50   9.607  6:152.67-
385  Nicole Serrarens (PR 4.07.02) Sint Jansteen4.23.51minV40   9.595  6:152.6741
386  Paul de Jonge (PR 3.58.40) Kloetinge4.24.16minM40   9.580  6:162.66-
387  Marleen de Rechter (PR 4.21.09) Nieuw-Namen4.24.20minV40   9.578  6:162.6640
388  Kathy PetitOudenaarde4.24.26minV40   9.574  6:162.6639
389  Guy D'hondOudenaarde4.24.41minM40   9.565  6:162.66-
390  Kurt VerberckmoesBeveren Waas4.24.50minM40   9.560  6:172.66-
391  Marianne Knijff (PR 4.15.42) Philippine4.25.02minV50   9.552  6:172.6538
392  Peter Pronks-Gravenhage4.25.07minM50   9.549  6:172.65-
393  Janine WagelaarBerkel en Rodenrijs4.25.08minVse   9.549  6:172.6537
394  Mattheo Moerland (PR 3.24.31) Oosterland4.25.27minMse   9.537  6:172.65-
395  Eddy BuyckxTurnhout4.26.01minM50   9.517  6:182.64-
396  Herman StabelMortsel4.26.26minM50   9.502  6:192.64-
397  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes4.26.44minM55   9.492  6:192.64-
398  Gea LeenstraZuidlaren4.26.51minV50   9.487  6:192.6432
399  Bennie Heijmans (PR 3.51.38) Hulst4.26.54minM50   9.486  6:202.63-
400  Leon Bisschops (PR 3.31.40) Terneuzen4.27.42minM40   9.457  6:212.63-
401  Arie van Buren (PR 4.12.11) Terneuzen4.28.02minMse   9.445  6:212.62-
402  Yvan VerduynZedelgem4.28.32minM40   9.428  6:222.62-
403  Vera VerluytenTessenderlo4.28.40minV40   9.423  6:222.6228
404  Danny VanheeSpiere4.29.16minM50   9.402  6:232.61-
405  Peter SchepkensLier4.29.35minM40   9.391  6:232.61-
406  Ronny de Maertelaere (PR)Philippine4.29.59minM40   9.377  6:242.60-
407  Serafim Filipe PintoMünchen4.30.17minMse   9.367  6:242.60-
408  Joeri HertleerBassevelde4.30.38minM40   9.355  6:252.60-
409  Ilonka VandeperreKoningshooikt4.31.25minV50   9.328  6:262.5921
410  Wolfgang PreissBerlin4.31.33minM60   9.323  6:262.59-
411  Philip GoossensStekene4.31.34minM50   9.323  6:262.59-
412  Filip Van DriesscheMerelbeke4.31.35minM40   9.322  6:262.59-
413  Priscilla van Troost (PR 4.26.57) Hulst4.32.14minVse   9.300  6:272.5820
414  Arie van VlietWerkendam4.32.24minM50   9.294  6:272.58-
415  Conny LangerakBenschop4.32.25minV50   9.293  6:272.5819
416  Crutzen JeroenHulst4.32.32minMse   9.290  6:282.58-
417  Hermien MatthysZelzate4.32.43minVse   9.283  6:282.5819
418  Dorien van der HelmSint-Niklaas4.33.16minV40   9.265  6:292.5718
419  Ko van der MaasKrimpen a/d IJssel4.33.53minM40   9.244  6:292.57-
420  Wim Menu (debuut) Kloosterzande4.34.04minM40   9.238  6:302.57-
421  Karly NieuwkoopChowchilla4.34.10minVse   9.234  6:302.5716
422  Marcel De Cock (PR 4.18.08) Vogelwaarde4.34.34minM50   9.221  6:302.56-
423  Rob Joosse (PR 4.01.49) Vrouwenpolder4.34.37minMse   9.219  6:302.56-
424  Frans Verwilligen (PR 3.25.03) Hulst4.34.38minM60   9.218  6:312.56-
425  Kristof Van PouckeMoerbeke-Waas4.34.56minMse   9.208  6:312.56-
426  Martien SlagtHilversum4.35.00minM50   9.206  6:312.56-
427  Janneke Kooman (PR)Kapelle-Biezelinge4.36.38minV45   9.152  6:332.5412
428  Ronny SteelsDe Klinge4.36.44minM40   9.149  6:342.54-
429  Martine MampaeyKontich4.36.52minV50   9.144  6:342.5411
430  Robby HoskensTemse4.37.31minM40   9.123  6:352.53-
431  Sonja VerstraetenVeldhoven4.38.49minV40   9.080  6:362.528
432  Dave PeppelaarRotterdam4.39.35minM40   9.055  6:382.52-
433  Karin LuytenKasterlee4.40.23minV40   9.029  6:392.516
434  Natalie Van DuppenLichaart4.40.23minVse   9.029  6:392.516
435  Henk LangerakBenschop4.42.08minM50   8.973  6:412.49-
436  Marlies de jong (PR)Kapelle-Biezelinge4.42.37minVse   8.958  6:422.494
437  Marco Baart (PR 3.53.22) Lamswaarde4.42.45minM40   8.954  6:422.49-
438  Greta IngelsWatervliet4.43.08minV50   8.942  6:432.484
439  Dorothee HendriksArnhem4.44.53minVse   8.887  6:452.472
440  Jan van KatwijkRhoon4.45.00minM60   8.883  6:452.47-
441  Patricia BraeckmanWaregem4.45.35minV50   8.865  6:462.462
442  Abdel AbdennaderBergen op Zoom4.46.15minMse   8.844  6:472.46-
443  Alex KoussonskyArc-ainières4.46.29minM50   8.837  6:472.45-
444  Dick de KortEtten-Leur4.46.44minM60   8.829  6:482.45-
445  Marieke van Hecke (PR 4.43.20) Terneuzen4.46.57minVse   8.823  6:482.451
446  Linda Van GoolSint-Kruis-Winkel4.48.57minV40   8.762  6:512.43-
447  Hans BuisMidwoud4.49.10minM60   8.755  6:512.43-
448  Karel Van LooHofstade/zemst4.49.38minM60   8.741  6:522.43-
449  Greta Czech (debuut) Hulst4.50.12minV40   8.724  6:532.42-
450  Frouwkje HerderRavenswoud4.50.17minV50   8.721  6:532.42-
451  Minouschka HartmanUden4.50.19minV40   8.720  6:532.42-
452  Jurgen Zohlandt (PR)Westdorpe4.52.14minM40   8.663  6:562.41-
453  Monica Twisk (PR 4.36.50) Terneuzen4.52.15minV50   8.663  6:562.41-
454  Myriam Baute (PR)Terneuzen4.52.20minVse   8.660  6:562.41-
455  Pieter Jan LouwerseKampen4.53.37minMse   8.622  6:582.40-
456  Reinier Westerduins-Heerenbroek4.53.38minMse   8.622  6:582.39-
457  Jan de Zwarte (debuut) Axel4.55.53minM50   8.556  7:012.38-
458  Johan de JonghOud-Alblas4.56.05minMse   8.551  7:012.38-
459  Ivo De BlockStekene4.56.06minM40   8.550  7:012.38-
460  Rudy Vande VeldeWachtebeke4.57.01minM50   8.524  7:022.37-
461  Ronald NuijtenDordrecht4.58.10minM40   8.491  7:042.36-
462  Ad Roovers (PR 4.52.13) Hulst4.58.23minM50   8.485  7:042.36-
463  Corinne Hannewijk (PR 4.51.05) Vlissingen4.58.50minV50   8.472  7:052.35-
464  Willy Lastdrager (debuut) Middelburg4.58.50minV50   8.472  7:052.35-
465  Herman van Hoeve (PR 4.05.59) Vlissingen4.59.12minM60   8.462  7:052.35-
466  Jan van KuijkKaatsheuvel5.01.31minM60   8.397  7:092.33-
467  Chris Ijzelenberg (PR)Oosterland5.03.12minMse   8.350  7:112.32-
468  Anita Wieles (PR 4.28.46) Philippine5.04.00minV50   8.328  7:122.31-
469  Samuel DepestelAssebroek5.04.13minMse   8.322  7:132.31-
470  Saskia Smolenaers (PR 4.24.28) Terhole5.04.53minV40   8.304  7:142.31-
471  Luc BlanckeStekene5.05.01minM50   8.300  7:142.31-
472  Leonora Ruiter (PR 5.00.53) Terneuzen5.06.10minV50   8.269  7:152.30-
473  Jan Casper van Schagen (PR 4.17.38) Goes5.07.06minM60   8.244  7:172.29-
474  Katrien CattoorBrugge5.07.48minV40   8.225  7:182.28-
475  Tin GoossensBoechout5.09.07minVse   8.190  7:202.28-
476  Cristel Drubbel (debuut) Clinge5.09.54minV40   8.169  7:212.27-
477  Patje BlieckBrugge5.09.55minM40   8.169  7:212.27-
478  Kory NieuwkoopChowchilla5.11.28minVse   8.128  7:232.26-
479  Evelyn Lambert (debuut) Vogelwaarde5.13.24minV40   8.078  7:262.24-
480  Carin Koster (debuut) Terneuzen5.15.20minV50   8.029  7:282.23-
481  Sjaak Lijbaart (PR)Sluiskil5.17.24minM60   7.976  7:312.22-
482  Natalie Verdoorn (PR)Sluiskil5.17.25minV40   7.976  7:312.22-
483  Neel van MourikRavenswoud5.19.29minV50   7.924  7:342.20-
484  Jacques van der KnaapHoofddorp5.19.33minM50   7.923  7:342.20-
485  Ryan TomicHulst5.20.56minMse   7.889  7:362.19-
486  Louis van der SteenGent5.21.25minM60   7.877  7:372.19-
487  Theo de Bie (PR 4.39.14) Kortgene5.22.43minM40   7.845  7:392.18-
488  Cees Reijnhout (PR 4.28.28) Kortgene5.22.44minM60   7.845  7:392.18-
489  Andries den Hollander (PR 5.18.57) Hansweert5.24.35minM60   7.800  7:422.17-
Mannen: 387 (79.14%) => M40=140 - M45=10 - M50=102 - M55=7 - M60=33 - Mse=95
Vrouwen: 102 (20.86%) => V35=1 - V40=40 - V45=4 - V50=29 - Vse=28

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Maarten van Zetten2:28:05Leendert van der Lugt2:30:55Erwin Adan2:33:45Hinke Schokker2:57:43579
2018Erwin Harmes2:32:25Huub van Noorden2:38:00David Bouman2:40:31Monica Sanderse3:14:09406
2017Michel Verhaeghe2:30:51Michael de Cooman2:39:15Jorim Scheele2:40:58Anjolie Engels3:00:47513
2016Erwin Harmes2:32:17Wouter Decock2:37:36Michel Verhaeghe2:38:16Elsemieke de Vos3:06:37489
2015Erwin Harmes2:31:53Huub van Noorden2:44:23Joachim De Naeyer2:46:37Ines van Rinsum3:24:39524
2014Sébastièn Schletterer2:25:14Erwin Harmes2:30:35Huub van Noorden2:31:20Ilonka van den Hengel3:04:35539
2013Sebastien Schletterer2:35:27Henk Smalbrugge2:39:01Huub van Noorden2:39:20Ingrid IJsebaert3:19:27432
2012Sjaak Luteijn2:48:09Patrick Hembrecht2:50:33Bart Bleyaert2:50:38Elisa Rijk3:22:29378
2011Remy Vasseur2:37:49Stijn Vandevelde2:38:19Ralf Preibisch2:40:33Saskia Goole3:26:47361
2010Sebastien Schletterer2:27:40Remy Vasseur2:39:44Alwin Vermeulen2:41:05Leonie Ton3:16:58310
2009Alwin Vermeulen2:44:21Bart Bleyaert2:46:41Wim van Sparrentak2:46:45Karin Bakker3:17:30355

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.046 seconden nodig om deze lijst met 489 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020