vrijdag 10 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
 
Wedstrijden Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijdnaam, wedstrijdplaats of wedstrijddatum
Datum WedstrijdnaamWedstrijdplaatsOrganisatieHits
ma13-04-2020 Devil's trailOostkapelle Devil's trail
zo19-04-2020 Giganten TrailBergen op Zoom Gigantentrail
vr24-04-2020 AvondbaanwedstrijdTerneuzen Scheldesport
vr24-04-2020 1e Track MeetingUtrecht Track Meetings
vr24-04-2020 9e OranjemuidenloopArnemuiden Dynamica
zo26-04-2020 9e Zwaakse Weel loopKwadendamme ZR Running Team
ma27-04-2020 45e Omloop van MenheerseMiddelharnis Flakkee
vr08-05-2020 9e SchellachloopMiddelburg Dynamica
za09-05-2020 24e MeidoornloopNisse Meidoornloop
vr15-05-2020 5e GaperloopGapinge González Running
vr15-05-2020 AvondbaanwedstrijdGoes AV'56
vr15-05-2020 2e Track MeetingUtrecht Track Meetings
zo17-05-2020 13e Grote Prijs LokerenLokeren AVLO
do21-05-2020 AvondbaanwedstrijdTerneuzen Scheldesport
za23-05-2020 18e Memorial Jos VerstocktLier AC Lyra
vr29-05-2020 20e StadsloopMiddelburg Dynamica
za30-05-2020 11e IFAM OutdoorOordegem IFAM
ma01-06-2020 PinksterwedstrijdHulst RKHAV
vr05-06-2020 12e GriffioenloopMiddelburg Dynamica
vr05-06-2020 3e Track MeetingUtrecht Track Meetings
za06-06-2020 29e PutbosmeetingOordegem Vlierzele Sportief
za06-06-2020 1e Dwars door DomburgDomburg vv Domburg
wo10-06-2020 4e Hoek RunHoek d'Oekse Feesten
wo01-07-2020 31e Stratenloop Zoutelande Zoutelande Dynamica
za04-07-2020 Nacht van de AtletiekHeusden Nacht van de Atletiek
za04-07-2020 BaanwedstrijdZierikzee Delta Sport
za04-07-2020 Track MeetingUtrecht Track Meetings
di07-07-2020 Zomerloop IJzendijkeIJzendijke Wielingen
wo08-07-2020 10e Sportvissersloop Yerseke AV'56
vr10-07-2020 4e Track MeetingUtrecht Track Meetings
za11-07-2020 23e GuldensporenmeetingKortrijk Guldensporenmeeting
di14-07-2020 Zomerloop Cadzand-BadCadzand Wielingen
wo15-07-2020 41e Stratenloop Westkapelle Westkapelle Dynamica
za18-07-2020 30e Memorial RasschaertNinove Vita
di21-07-2020 Zomerloop RetranchementRetranchement Wielingen
wo22-07-2020 37e BokaalloopHaamstede Delta Sport
za25-07-2020 Meeting voor MonKessel-Lo Meeting voor Mon
di28-07-2020 Zomerloop GroedeGroede Wielingen
wo29-07-2020 83e Boulevardloop Vlissingen Dynamica
za01-08-2020 Allonsius Sport MeetingHuizingen Olympic Essenbeek Halle
di04-08-2020 Zomerloop NieuwvlietNieuwvliet Wielingen
vr07-08-2020 36e StrandloopOuddorp Flakkee
vr07-08-2020 5e Track MeetingUtrecht Track Meetings
za08-08-2020 15 van WolphaartsdijkWolphaartsdijk AV'56
di11-08-2020 Zomerloop ZuidzandeZuidzande Wielingen
vr14-08-2020 AvondbaanwedstrijdGoes AV'56
vr21-08-2020 Hardloop3DaagseOostkapelle Hardloop3Daagse
za22-08-2020 34e Halve MarathonWestenschouwen Delta Sport
za22-08-2020 56e Internationaal Antwerps AtletiekgalaMerksem Olse Merksem
wo26-08-2020 KreekloopTerneuzen Scheldesport
vr28-08-2020 11e Kapelsedag LoopKapelle-Biezelinge AV'56
vr28-08-2020 AvondbaanwedstrijdTerneuzen Scheldesport
vr28-08-2020 6e Track MeetingUtrecht Track Meetings
za05-09-2020 14e KustloopVrouwenpolder Kustloop
zo06-09-2020 32e Tilburg Ten MilesTilburg Tilburg Ten Miles
vr11-09-2020 25e StadsloopGoes AV'56
zo13-09-2020 Dwars Door De ZwingeulCadzand-Bad Wielingen
zo13-09-2020 KraaieloopLewedorp Kraaieloop
vr18-09-2020 2e WemeldingeloopWemeldinge AV'56
za19-09-2020 17e TielemanloopMiddelharnis Flakkee
zo20-09-2020 10e Halve van RenesseRenesse Sportpromotion Zld
zo20-09-2020 36e Dam tot DamloopAmsterdam Dam Tot Damloop
za03-10-2020 Clingse BosloopKapellebrug RKHAV
za03-10-2020 18e KustmarathonZoutelande Kustmarathon
zo04-10-2020 35e Singelloop BredaBreda Bredase Singelloop
za10-10-2020 37e Marathon EindhovenEindhoven Marathon Eindhoven
za17-10-2020 59e SingelloopMiddelburg Dynamica
zo18-10-2020 45e Amsterdam MarathonAmsterdam Amsterdam Marathon
za24-10-2020 9e StelleplascrossHeinkenszand JARO
zo25-10-2020 38e Marathon BrabantEtten-Leur Marathon Brabant
za31-10-2020 35e MoerschanscrossHulst RKHAV
za07-11-2020 20e HobbeldebobbelloopZoutelande Dynamica
zo08-11-2020 1e NatuurloopCadzand-Bad Wielingen
za14-11-2020 53e MosselloopWestenschouwen Delta Sport
zo15-11-2020 37e ZevenheuvelenloopNijmegen Zevenheuvelenloop
za21-11-2020 35e ElderschanscrossAardenburg Wielingen
za28-11-2020 8e ScheldesportloopTerneuzen Scheldesport
zo29-11-2020 21e ZakloopNisse Zakloop
za12-12-2020 28e InkelcrossKruiningen AV'56
za19-12-2020 21e Aagtekerke RunAagtekerke MC Pekelinge
za26-12-2020 19e KerstloopDishoek Dynamica
do31-12-2020 TankloopWestkapelle Dynamica
do31-12-2020 2e NatuurloopNieuwvliet Wielingen
zo21-03-2021 60 km van WalcherenVlissingen 60 van Walcheren
za17-04-2021 12e Marathon Zeeuws-VlaanderenHulst Marathon Zeeuws-Vlaanderen
Totaal 85
>>Ontbreekt er een wedstrijd of zijn de vermelde gegevens onjuist? Mail info@atletiekzeeland.nl <<
 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020