maandag 28 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 31e Zevenheuvelenloop

Nijmegen, zondag 16 november 2014 - Organisatie: Zevenheuvelenloop
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Wouter Jansen (PR 46.47) Cifla48.09  min  Mannen  18.692  3:135.19846
Martijn de Kok (PR 50.20) Dynamica51.01  min  Mannen  17.641  3:244.90705
Jorim Scheele (PR)Atletiek Maastricht51.24  min  Mannen  17.510  3:264.86688
Edwin de la Ruelle (PR 51.31) RKHAV52.33  min  Mannen 45  17.127  3:304.76635
Mark Verhage (PR 53.41) Scheldesport55.16  min  Mannen  16.285  3:414.52520
Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport55.51  min  Mannen 40  16.115  3:434.48497
Erik Cappon (PR 52.35) Wielingen56.47  min  Mannen 45  15.850  3:474.40461
Peter van Limbergen (PR 55.24) AV'5656.49  min  Mannen 40  15.840  3:474.40460
Edwin van Alphen (PR)Dynamica58.08  min  Mannen 40  15.482  3:534.30411
Laurent van Nieuwenhuijze (PR 54.20) AV'5658.16  min  Mannen  15.446  3:534.29406
Aart Joziasse (PR 57.56) Middelburg58.53  min  Mannen 45  15.284  3:564.25385
Peter Slits (PR)Wielingen58.54  min  Mannen 45  15.280  3:564.24384
Esther Platteeuw (PR)Scheldesport58.55  min  Vrouwen  15.276  3:564.24633
Jan Willem Rietberg (PR 58.40) Loopgroep Zeeland59.57  min  Mannen 35  15.013  4:004.17349
Hanco van Keulen (PR 59.05) Ritthem59.58  min  Mannen 40  15.008  4:004.17348
Danny de Leeuw (PR 57.02) AV'561.01.21  uur  Mannen  14.670  4:054.07304
Erik de Kraker (PR 1.00.14) Loopgroep Zeeland1.01.25  uur  Mannen 40  14.654  4:064.07302
Dennis Bootsgezel (PR 1.00.18) Dynamica1.02.14  uur  Mannen 35  14.462  4:094.02278
Ron Timmermans (PR)Dynamica1.03.36  uur  Mannen 45  14.151  4:143.93239
Erik van Belle (PR)Vlissingen1.04.16  uur  Mannen  14.004  4:173.89221
Jos Meeuwse (PR 1.00.59) Dynamica1.04.44  uur  Mannen 50  13.903  4:193.86209
Nick Paulusse (PR)Dynamica1.05.09  uur  Mannen 40  13.814  4:213.84199
Frans Bos (PR 1.02.53) Dynamica1.05.15  uur  Mannen 65  13.793  4:213.83196
Bas Goeree (PR)Middelburg1.06.01  uur  Mannen  13.633  4:243.79178
Gerwin Zondervan (PR 1.04.54) Kapelle-Biezelinge1.06.54  uur  Mannen 45  13.453  4:283.74157
Ruud Fredriks (PR)AV'561.07.08  uur  Mannen 60  13.406  4:293.72152
Marjo Hamelink (PR 1.05.25) Oost-Souburg1.07.19  uur  Mannen  13.370  4:293.71148
Arthur Pouwelse (PR)Middelburg1.07.26  uur  Mannen 50  13.347  4:303.71146
Sicco Jongema (PR 1.05.35) Middelburg1.07.28  uur  Mannen  13.340  4:303.71145
Frank Schoonwater (debuut) Vlissingen1.07.50  uur  Mannen  13.268  4:313.69137
John Overweel (PR 51.42) Dynamica1.08.01  uur  Mannen 60  13.232  4:323.68134
Mike Zegers (PR)Terneuzen1.08.04  uur  Mannen 40  13.222  4:323.67133
Michael Evers (PR)Middelburg1.08.21  uur  Mannen 40  13.168  4:333.66127
Rene Florussen (PR 1.05.35) Scheldesport1.08.23  uur  Mannen  13.161  4:343.66126
Rob Jeras (PR 1.08.31) Middelburg1.08.41  uur  Mannen  13.104  4:353.64120
Johan Joziasse (PR 1.07.59) Middelburg1.08.45  uur  Mannen  13.091  4:353.64119
Jeroen Franssen (PR)Vlissingen1.08.53  uur  Mannen  13.066  4:363.63117
Co de Feijter (PR 1.06.25) Delta Sport1.09.00  uur  Mannen 50  13.043  4:363.62114
Joost Polderdijk (PR)Goes1.09.06  uur  Mannen 40  13.025  4:363.62113
Marcel Engel (PR)Zierikzee1.09.08  uur  Mannen 45  13.018  4:373.62112
Roy Klop (PR)Bruinisse1.09.17  uur  Mannen  12.990  4:373.61109
Paul Arends (PR 1.08.32) AV'561.09.34  uur  Mannen 40  12.937  4:383.59104
Johan Fredriks (debuut) AV'561.09.38  uur  Mannen  12.925  4:393.59103
Caroline Veringa (PR)Dynamica1.09.54  uur  Vrouwen 40  12.876  4:403.58273
Johan Ovaa (debuut) Koudekerke1.11.00  uur  Mannen  12.676  4:443.5280
Ronald de Bert (PR 1.10.51) Vlissingen1.11.00  uur  Mannen  12.676  4:443.5280
Danny Dijke (PR 1.10.56) Oost-Souburg1.11.08  uur  Mannen  12.652  4:453.5178
Jos Lampert (PR)Koudekerke1.11.41  uur  Mannen  12.555  4:473.4969
Marian van Dijk (PR 1.10.12) Dynamica1.11.42  uur  Vrouwen 45  12.552  4:473.49228
Shirley de Graaff (PR)Vlissingen1.11.48  uur  Vrouwen  12.535  4:473.48225
Sandra Joziasse (PR 1.11.37) Dynamica1.11.48  uur  Vrouwen 35  12.535  4:473.48225
Auke ten Bruggencate (debuut) Vlissingen1.11.55  uur  Mannen 45  12.514  4:483.4866
Leo de Leeuw (PR 49.29) AV'561.11.58  uur  Mannen 50  12.506  4:483.4765
Willem de Leeuw (PR 1.08.27) Goes1.11.59  uur  Mannen  12.503  4:483.4765
Rob Landa (debuut) Kwadendamme1.12.05  uur  Mannen 40  12.486  4:483.4764
Jan-Willem Huiszoon (PR)Arnemuiden1.13.17  uur  Mannen  12.281  4:533.4148
Astrid Verhage (PR 1.09.55) Zaamslag1.13.39  uur  Vrouwen  12.220  4:553.39184
Amos Herz (PR 1.13.13) Vlissingen1.13.39  uur  Mannen 45  12.220  4:553.3943
Marcel de Witte (PR 1.08.03) Ritthem1.14.22  uur  Mannen  12.102  4:573.3635
Jack Suijkerbuijk (PR 1.08.30) Diomedon1.15.22  uur  Mannen 55  11.942  5:013.3226
Jac Hoek (PR 1.04.16) Dynamica1.15.46  uur  Mannen 55  11.879  5:033.3022
John van den Heuvel (PR 1.05.47) Vlissingen1.16.08  uur  Mannen  11.821  5:053.2819
Willem-Jan Manten (debuut) AV'561.16.48  uur  Mannen 40  11.719  5:073.2615
Esther van Sluijs (PR 1.14.54) AV'561.17.42  uur  Vrouwen 40  11.583  5:113.22107
Cathie Griep (PR)AV'561.18.25  uur  Vrouwen 40  11.477  5:143.1996
Richard Geevers (debuut) Middelburg1.18.34  uur  Mannen  11.455  5:143.185
Tanita van Belzen (PR 1.17.07) AV'561.19.07  uur  Vrouwen  11.376  5:163.1686
Rudy van Sluijs (PR)Oost-Souburg1.19.28  uur  Mannen  11.326  5:183.152
Marcel Dekker (PR)Zierikzee1.19.49  uur  Mannen 50  11.276  5:193.131
John Pleijte (PR 1.17.43) Vlissingen1.19.50  uur  Mannen  11.273  5:193.131
CornĂ© Rasenberg (PR 1.15.47) Vlissingen1.20.03  uur  Mannen  11.243  5:203.121
Wim Zuijddijk (PR 1.16.24) Kruiningen1.20.14  uur  Mannen  11.217  5:213.121
Claudia van Sighem (PR 1.17.07) Westkapelle1.20.17  uur  Vrouwen  11.210  5:213.1169
Piet Jansen (PR)Tholen1.20.28  uur  Mannen  11.185  5:223.11-
Els Arends (PR)AV'561.20.33  uur  Vrouwen 45  11.173  5:223.1066
Marieke Padmoes (PR)AV'561.21.08  uur  Vrouwen 35  11.093  5:253.0859
Leo Goedegebure (PR 1.18.03) s-Heer Arendskerke1.21.14  uur  Mannen  11.079  5:253.08-
Hennie Schneider (debuut) Kapelle-Biezelinge1.21.38  uur  Mannen  11.025  5:273.06-
Peter Kersten (PR 1.20.06) Middelburg1.21.42  uur  Mannen  11.016  5:273.06-
Nancy Hajos (PR)Middelburg1.21.42  uur  Vrouwen  11.016  5:273.0652
Peter Buse (debuut) Vlissingen1.22.20  uur  Mannen  10.931  5:293.04-
Bram van Hoeve (debuut) Terneuzen1.22.45  uur  Mannen  10.876  5:313.02-
Theo Engel (PR 1.20.45) Zierikzee1.22.46  uur  Mannen  10.874  5:313.02-
Wim Focke (debuut) Middelburg1.23.03  uur  Mannen  10.837  5:323.01-
Arian de Visser (PR 1.21.52) Grijpskerke1.23.09  uur  Mannen  10.824  5:333.01-
Arthur Stijns (PR 1.20.18) Oudelande1.23.31  uur  Mannen 65  10.776  5:342.99-
Fred Peelen (PR 1.23.06) s-Gravenpolder1.23.32  uur  Mannen  10.774  5:342.99-
Jan Boonman (PR 1.18.05) Axel1.23.43  uur  Mannen  10.751  5:352.99-
Arjen Jeras (PR 1.24.07) Middelburg1.24.40  uur  Mannen  10.630  5:392.95-
Niek Hesp (PR 1.21.39) Goes1.24.47  uur  Mannen  10.615  5:392.95-
Daniella Evers (PR 1.20.28) Middelburg1.26.03  uur  Vrouwen 35  10.459  5:442.9114
Eddie van de Hage (debuut) s-Heer Abtskerke1.26.43  uur  Mannen 40  10.379  5:472.88-
Leen Nieuwenhuijze (debuut) s-Heer Arendskerke1.26.44  uur  Mannen  10.377  5:472.88-
Adrienne Jansen (PR)s-Heer Arendskerke1.26.46  uur  Vrouwen  10.373  5:472.8810
Dorien van Impelen (PR 1.24.49) Middelburg1.26.53  uur  Vrouwen  10.359  5:482.8810
Anne van de Swaluw (debuut) Kwadendamme1.27.09  uur  Vrouwen  10.327  5:492.879
Petra van den Doel (PR 1.25.19) Delta Sport1.27.42  uur  Vrouwen 45  10.262  5:512.856
Ria Fredriks (PR)AV'561.27.58  uur  Vrouwen  10.231  5:522.845
Hans Crielaard (debuut) Oost-Souburg1.28.29  uur  Mannen  10.171  5:542.83-
Annemieke Wondergem (PR 1.27.51) Middelburg1.28.55  uur  Vrouwen  10.122  5:562.812
Ornella Landa (debuut) Kwadendamme1.29.14  uur  Vrouwen 40  10.086  5:572.802
Willy Lastdrager (PR 1.28.48) Middelburg1.29.24  uur  Vrouwen  10.067  5:582.801
Esther Brouwer (PR)Vlissingen1.29.26  uur  Vrouwen  10.063  5:582.801
Annemarie de Visser (PR)Grijpskerke1.29.27  uur  Vrouwen  10.061  5:582.791
Carla Zegers (PR 1.16.33) RKHAV1.29.29  uur  Vrouwen 45  10.058  5:582.791
Annet van Hal (PR 1.20.37) Loopgroep Zeeland1.30.18  uur  Vrouwen 35  9.967  6:012.77-
Marjan Ririhena (PR 1.16.43) Middelburg1.30.31  uur  Vrouwen  9.943  6:022.76-
Karien de Meij (debuut) AV'561.31.34  uur  Vrouwen 45  9.829  6:062.73-
Ankie Kersten (PR 1.31.38) Middelburg1.32.17  uur  Vrouwen  9.753  6:092.71-
Vera Story-volkers (debuut) Middelburg1.33.52  uur  Vrouwen  9.588  6:152.66-
Joachim Meerman (PR 1.31.46) Kapelle-Biezelinge1.34.03  uur  Mannen  9.569  6:162.66-
Jeanine Vermue (PR 1.31.59) Goes1.34.17  uur  Vrouwen  9.546  6:172.65-
Simone van Eck (PR 1.33.09) AV'561.35.32  uur  Vrouwen 50  9.421  6:222.62-
Peter van den Broeke (PR 1.40.40) Middelburg1.46.02  uur  Mannen 55  8.488  7:042.36-
Conrad de Ridder (debuut) Vlissingen1.49.31  uur  Mannen  8.218  7:182.28-
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een tempo van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.71 seconden nodig om deze lijst met 115 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
17-11-201936e Zevenheuvelenloop (109)NijmegenZevenheuvelenloop
18-11-201835e Zevenheuvelenloop (80)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-201734e Zevenheuvelenloop (72)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-201633e Zevenheuvelenloop (116)NijmegenZevenheuvelenloop
15-11-201532e Zevenheuvelenloop (148)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-201330e Zevenheuvelenloop (127)NijmegenZevenheuvelenloop
18-11-201229e Zevenheuvelenloop (39)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-201128e Zevenheuvelenloop (36)NijmegenZevenheuvelenloop
21-11-201027e Zevenheuvelenloop (31)NijmegenZevenheuvelenloop
15-11-200926e Zevenheuvelenloop (57)NijmegenZevenheuvelenloop
16-11-200825e Zevenheuvelenloop (50)NijmegenZevenheuvelenloop
18-11-200724e Zevenheuvelenloop (46)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-200623e Zevenheuvelenloop (19)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-200522e Zevenheuvelenloop (29)NijmegenZevenheuvelenloop
21-11-200421e Zevenheuvelenloop (14)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-200320e Zevenheuvelenloop (41)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-200219e Zevenheuvelenloop (12)NijmegenZevenheuvelenloop
11-11-200118e Zevenheuvelenloop (2)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-200017e Zevenheuvelenloop (5)NijmegenZevenheuvelenloop
24-05-199916e Zevenheuvelenloop (7)NijmegenZevenheuvelenloop
24-05-199815e Zevenheuvelenloop (5)NijmegenZevenheuvelenloop
16-11-199714e Zevenheuvelenloop (21)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-199613e Zevenheuvelenloop (10)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-199512e Zevenheuvelenloop (9)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-199411e Zevenheuvelenloop (7)NijmegenZevenheuvelenloop
21-11-199310e Zevenheuvelenloop (4)NijmegenZevenheuvelenloop
15-11-19929e Zevenheuvelenloop (4)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-19918e Zevenheuvelenloop (3)NijmegenZevenheuvelenloop
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
5000 m Floris Willeboordse (PR 14.28.68)14.37.10  Mse
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020