donderdag 9 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 34e Marathon Rotterdam

Rotterdam, zondag 13 april 2014 - Organisatie: Marathon Rotterdam
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Sébastièn Schletterer (ZR Mannen 40 + PR)Dynamica2.20.38  uur  Mannen 40  18.002  3:205.00979
Erwin Harmes (PR 2.29.50) Dynamica2.30.18  uur  Mannen  16.844  3:344.68827
Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Delta Sport2.46.09  uur  Mannen 40  15.237  3:564.23605
Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Dynamica2.46.24  uur  Mannen 40  15.215  3:574.23602
Kurt van Dessel (PR)RKHAV2.48.12  uur  Mannen 35  15.052  3:594.18579
Johnny Ravia (PR)Delta Sport2.48.23  uur  Mannen 40  15.035  3:594.18577
Hans Doolaar (PR 2.53.01) Loopgroep Zeeland2.53.44  uur  Mannen  14.572  4:074.05512
Ralph Wiessner (PR 2.36.14) Dynamica2.56.58  uur  Mannen  14.306  4:123.97474
Gert van der Vinden (PR 2.54.41) Dynamica2.57.59  uur  Mannen 45  14.224  4:133.95462
Dennis Florussen (PR 3.00.16) Scheldesport3.01.01  uur  Mannen 35  13.986  4:173.89429
Marco Geldof (PR 2.47.25) Middelburg3.01.57  uur  Mannen 45  13.914  4:193.87419
Frank Houweling (PR 2.56.43) Goes3.05.17  uur  Mannen  13.664  4:233.80384
Angelo Delforge (PR)Hulst3.07.16  uur  Mannen  13.519  4:263.76364
Michel Velkers (PR)AV'563.08.40  uur  Mannen 40  13.419  4:283.73350
Arjan Beije (PR 2.41.30) Delta Sport3.09.03  uur  Mannen 40  13.392  4:293.72346
Geert Waelput (PR 3.08.49) Axel3.10.31  uur  Mannen  13.289  4:313.69332
Leonie Ton (PR 3.00.07) Delta Sport3.12.02  uur  Vrouwen 35  13.184  4:333.66539
Jan de Wilde (PR 2.29.02) AV'563.12.02  uur  Mannen 55  13.184  4:333.66318
Ramon van de Grift (PR 2.59.53) Kamperland3.12.16  uur  Mannen  13.168  4:333.66315
Jeroen Klink (PR)Delta Sport3.13.40  uur  Mannen 40  13.072  4:353.63302
Bennie van der Stel (PR)Oost-Souburg3.15.16  uur  Mannen  12.965  4:383.60288
Frédéric Eliette (PR 2.59.54) Vlissingen3.16.26  uur  Mannen  12.888  4:393.58278
Dick Hoogesteger (PR)Heinkenszand3.17.24  uur  Mannen 45  12.825  4:413.56269
Erik de Kraker (PR)Loopgroep Zeeland3.18.02  uur  Mannen 40  12.784  4:423.55264
Koen de Vries (PR)Dynamica3.18.07  uur  Mannen 55  12.779  4:423.55263
Jan-Joris Jooss (PR)Goes3.19.03  uur  Mannen  12.719  4:433.53255
Tim Kleppe (PR)Goes3.19.28  uur  Mannen  12.692  4:443.53252
Archie Staal (PR 3.01.24) Delta Sport3.19.34  uur  Mannen 45  12.686  4:443.52251
Wim Flipse (PR 3.16.45) Terneuzen3.20.16  uur  Mannen 45  12.642  4:453.51245
Roel Zwier (PR 3.16.36) Zierikzee3.20.28  uur  Mannen 45  12.629  4:453.51244
Leon Loeve (PR 3.13.49) Delta Sport3.21.35  uur  Mannen 35  12.559  4:473.49235
Sjaak Brouwer (PR 2.53.31) Dynamica3.23.20  uur  Mannen 45  12.451  4:493.46221
Paola van Gilst (PR 3.09.15) AV'563.23.20  uur  Vrouwen 40  12.451  4:493.46423
Piet Moes (PR 3.16.17) Loopgroep Zeeland3.24.03  uur  Mannen 60  12.407  4:503.45215
Herman Kuijer (PR 3.09.49) Scheldesport3.24.13  uur  Mannen 50  12.397  4:503.44214
Endy Slock (PR 3.18.21) Scheldesport3.26.23  uur  Mannen 35  12.267  4:533.41198
Jos Meeuwse (PR 3.24.04) Dynamica3.27.06  uur  Mannen 50  12.225  4:543.40192
Martijn de Widt (PR)Delta Sport3.27.28  uur  Mannen 40  12.203  4:553.39190
Johan Karelse (PR 2.50.49) Heinkenszand3.27.38  uur  Mannen 40  12.193  4:553.39188
Arthur van Aartsen (PR 3.18.18) Dynamica3.27.43  uur  Mannen 35  12.188  4:553.39188
Ron Timmermans (PR 3.19.47) Dynamica3.28.06  uur  Mannen 45  12.166  4:563.38185
Serge Martinu (PR)Koewacht3.28.11  uur  Mannen  12.161  4:563.38185
David van Vliet (PR)AV'563.28.48  uur  Mannen  12.125  4:573.37180
Leendert van de Ven (PR 3.18.23) González Running3.28.48  uur  Mannen 50  12.125  4:573.37180
Patrick van Iersel (PR 3.07.47) Goes3.29.44  uur  Mannen  12.071  4:583.35174
Edwin Klink (PR 3.23.18) Bruinisse3.29.56  uur  Mannen 35  12.060  4:593.35172
Foeke Roukema (PR 3.19.51) Bruinisse3.29.59  uur  Mannen  12.057  4:593.35172
Gino Dhanis (PR)Sint Jansteen3.30.24  uur  Mannen 50  12.033  4:593.34169
Marc Markusse (PR)Terneuzen3.30.36  uur  Mannen  12.021  4:593.34168
Erwin van Schaik (PR 3.09.55) Middelburg3.31.03  uur  Mannen  11.996  5:003.33165
Jos Janse (PR)Dynamica3.31.13  uur  Mannen 40  11.986  5:003.33164
Marco Toussaint (PR 3.31.18) AV'563.31.25  uur  Mannen 50  11.975  5:013.33162
Arjan Kranenburg (PR 3.19.06) Oost-Souburg3.32.01  uur  Mannen  11.941  5:013.32158
Emiel Flipse (PR 2.57.07) Loopgroep Zeeland3.32.41  uur  Mannen  11.904  5:023.31154
Michel de Wee (PR 3.17.05) Yerseke3.34.27  uur  Mannen  11.806  5:053.28143
Leon Zuidhof (PR)Oostkapelle3.34.33  uur  Mannen 40  11.800  5:053.28142
Frank Ocké (PR)Loopservice.nl3.35.21  uur  Mannen 45  11.756  5:063.27137
Harro Heijboer (debuut) Delta Sport3.35.27  uur  Mannen  11.751  5:063.26136
Marc Overeem (PR)González Running3.35.58  uur  Mannen 45  11.723  5:073.26133
Bram Sturm (PR 3.36.21) Middelburg3.38.34  uur  Mannen  11.583  5:113.22118
Marcel van Delden (PR 3.19.18) Oost-Souburg3.38.38  uur  Mannen 45  11.580  5:113.22118
Gerwin Zondervan (PR 3.36.05) Kapelle-Biezelinge3.38.52  uur  Mannen 45  11.567  5:113.21116
Rudy Neve (PR 3.28.08) VVN3.39.26  uur  Mannen 60  11.537  5:123.20113
Etienne Kouijzer (PR 3.37.39) Hulst3.39.40  uur  Mannen  11.525  5:123.20112
Jan Kwist (PR 3.39.14) Tholen3.39.53  uur  Mannen 55  11.514  5:133.20111
Wim Dingemanse (PR 3.06.11) Grijpskerke3.40.09  uur  Mannen 50  11.500  5:133.19109
Evert Kuijk (PR 3.21.57) Scheldesport3.40.13  uur  Mannen 45  11.496  5:133.19109
Bram Kotvis (PR 3.28.55) Delta Sport3.40.25  uur  Mannen 50  11.486  5:133.19108
Robert Carol (PR 3.15.57) Dynamica3.41.07  uur  Mannen 45  11.450  5:143.18104
Leo Bracke (PR 3.15.42) Axel3.41.20  uur  Mannen  11.438  5:153.18103
Johnny Dooms (PR)Terneuzen3.41.37  uur  Mannen 60  11.424  5:153.17101
Erik van Belle (PR 3.36.53) Vlissingen3.43.23  uur  Mannen  11.333  5:183.1592
Anthony van den Berg (PR 3.16.52) Loopgroep Zeeland3.43.31  uur  Mannen  11.327  5:183.1591
Fouad Mekkaoui (PR 3.32.25) Terneuzen3.43.47  uur  Mannen  11.313  5:183.1490
William de Jonge (PR 3.29.05) Nieuwdorp3.44.24  uur  Mannen 40  11.282  5:193.1387
Peter Geijs (PR 3.37.34) Goes3.45.17  uur  Mannen  11.238  5:203.1283
Jan Koen de Graaf (PR 3.32.56) González Running3.45.55  uur  Mannen 45  11.206  5:213.1180
Marjo Hamelink (PR)Oost-Souburg3.46.10  uur  Mannen  11.194  5:223.1179
Ruud Mesu (PR)Vlissingen3.46.51  uur  Mannen  11.160  5:233.1076
Rob van der Beijl (PR)Delta Sport3.47.00  uur  Mannen 45  11.153  5:233.1075
Ronnie Krocke (PR 3.40.43) Oost-Souburg3.47.19  uur  Mannen  11.137  5:233.0973
PietJan Reijnierse (PR 3.36.07) Dynamica3.47.38  uur  Mannen 50  11.122  5:243.0972
Fred de Bree (PR 3.27.29) Zoutelande3.47.41  uur  Mannen  11.119  5:243.0972
Ray Cornips (PR 3.23.46) Waterlandkerkje3.47.42  uur  Mannen  11.119  5:243.0972
John Guequierre (PR 2.47.28) Dynamica3.47.55  uur  Mannen 60  11.108  5:243.0971
Dennis Plessius (PR 3.18.56) AV'563.48.12  uur  Mannen 40  11.094  5:243.0869
Marko Verkaart (PR 3.44.41) Vlissingen3.48.20  uur  Mannen  11.088  5:253.0869
Isto Knaap (PR 3.41.52) Goes3.48.34  uur  Mannen 55  11.076  5:253.0868
Johan de Wolf (PR 3.30.38) Vlissingen3.48.35  uur  Mannen 45  11.076  5:253.0868
Henny Strating (PR 3.27.36) AV'563.48.58  uur  Vrouwen 45  11.057  5:263.07212
Berry Knibbeler (PR 3.46.00) Scheldesport3.49.24  uur  Mannen 50  11.036  5:263.0764
Robert-Jan Provoost (PR)Domburg3.49.29  uur  Mannen 40  11.032  5:263.0664
Caroline Veringa (PR)Middelburg3.49.30  uur  Vrouwen 40  11.031  5:263.06209
Antoine Verdonk (PR)Tholen3.49.59  uur  Mannen  11.008  5:273.0662
Hans Minnaard (PR 3.12.22) AV'563.51.27  uur  Mannen 50  10.938  5:293.0456
Erwin Scheele (PR 3.40.20) Terneuzen3.51.51  uur  Mannen  10.920  5:303.0354
Jan van de Griek (PR)Oostdijk3.52.03  uur  Mannen 50  10.910  5:303.0354
Rene Nijhuis (PR 3.38.51) Goes3.52.27  uur  Mannen  10.891  5:313.0352
John van de Vreede (PR 3.16.58) Goes3.53.34  uur  Mannen  10.839  5:323.0148
Steffen Humer (PR)AV'563.53.42  uur  Mannen 45  10.833  5:323.0148
Richard van Gils (PR)Vlissingen3.54.20  uur  Mannen  10.804  5:333.0045
Danny Ars (PR)Ovezande3.54.37  uur  Mannen  10.791  5:343.0044
Leo de Rijke (PR 3.51.31) Dynamica3.54.42  uur  Mannen 45  10.787  5:343.0044
Durby Meijboom (PR 3.50.20) Vlissingen3.54.45  uur  Vrouwen  10.785  5:343.00175
Patrick van de Putte (PR 3.51.03) Serooskerke3.55.05  uur  Mannen  10.769  5:342.9943
Freddie Philipse (PR)Yerseke3.55.16  uur  Mannen 45  10.761  5:352.9942
Jan Schot (PR 3.49.05) Middelburg3.55.44  uur  Mannen  10.740  5:352.9840
Ruud Fredriks (PR 3.41.28) AV'563.55.50  uur  Mannen 55  10.735  5:352.9840
Dennis van Maldegem (PR 3.42.25) Kapelle-Biezelinge3.56.31  uur  Mannen  10.704  5:362.9738
Dionny Blankers (PR)Middelburg3.57.24  uur  Mannen  10.664  5:382.9635
Gerda de Buck (PR 3.50.36) Vlissingen3.57.32  uur  Vrouwen  10.658  5:382.96158
Maurice Eppings (PR 3.48.50) González Running3.58.09  uur  Mannen 50  10.631  5:392.9533
Sjaak Vroonland (PR 3.46.23) Lamswaarde3.58.18  uur  Mannen  10.624  5:392.9532
Angelique Jansen (PR 3.27.04) Middelburg3.58.21  uur  Vrouwen  10.622  5:392.95153
Cindy den Hollander (PR 3.53.51) Oost-Souburg3.58.30  uur  Vrouwen  10.615  5:392.95152
Sjoerd Reijne (PR 3.53.35) Goes3.59.03  uur  Mannen  10.591  5:402.9430
Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Scheldesport3.59.06  uur  Mannen 55  10.588  5:402.9430
John Provoost (PR)Domburg3.59.35  uur  Mannen 45  10.567  5:412.9429
Wim Huurman (PR 3.47.46) AV'563.59.58  uur  Mannen 55  10.550  5:412.9328
Jacob Muller (PR)Bruinisse4.00.00  uur  Mannen  10.549  5:412.9327
Andre Houwing (PR 3.54.50) Vlissingen4.00.11  uur  Mannen 65  10.541  5:422.9327
Ab Duinhouwer (PR)Nieuwerkerk4.00.39  uur  Mannen 50  10.520  5:422.9226
Dennis Rot (debuut) Delta Sport4.01.20  uur  Mannen 40  10.490  5:432.9124
Stephan Rosielle (PR)Axel4.01.27  uur  Mannen  10.485  5:432.9124
Krista Voorham (PR 3.56.24) Delta Sport4.03.06  uur  Vrouwen 40  10.414  5:462.89127
Simon de Meij (PR 3.45.21) Vlissingen4.03.08  uur  Mannen  10.413  5:462.8920
Edwin Dorrepaal (PR 3.41.11) AV'564.03.33  uur  Mannen 40  10.395  5:462.8919
Martin Kievits (PR 3.52.30) Delta Sport4.03.33  uur  Mannen  10.395  5:462.8919
Steven van de Veire (PR 3.43.21) Wielingen4.04.57  uur  Mannen 35  10.336  5:482.8716
Jack van Stel (PR 3.31.50) AV'564.05.13  uur  Mannen 45  10.324  5:492.8715
Anthony Dahlkamp (PR)Heinkenszand4.06.46  uur  Mannen  10.259  5:512.8512
Jeroen van Wallenburg (PR)Domburg4.07.26  uur  Mannen  10.232  5:522.8411
David Scheele (PR 4.01.29) Kloetinge4.07.34  uur  Mannen  10.226  5:522.8411
Raoul Beuns (PR 3.48.32) Goes4.08.10  uur  Mannen  10.202  5:532.8310
Adrie van Dalen (PR 3.25.19) Lewedorp4.09.15  uur  Mannen 45  10.157  5:542.828
Ignaz Pouwelse (PR)Vlissingen4.10.16  uur  Mannen  10.116  5:562.817
Jacco Nieboer (PR)Vrouwenpolder4.12.24  uur  Mannen  10.031  5:592.794
Sjaak Riemens (PR)Vrouwenpolder4.12.25  uur  Mannen  10.030  5:592.794
Ronald Ridderbos (PR)Serooskerke4.12.25  uur  Mannen  10.030  5:592.794
Patrick Habets (PR)Bruinisse4.13.02  uur  Mannen 35  10.005  6:002.783
Moniek Schipper (PR)AV'564.13.24  uur  Vrouwen  9.991  6:002.7878
Lianne Wijsman (PR)Delta Sport4.13.34  uur  Vrouwen 45  9.984  6:012.7778
Jan Minderhoud (PR)Dynamica4.13.53  uur  Mannen 65  9.972  6:012.773
Wil Oudshoorn (PR 4.03.49) Goes4.14.08  uur  Mannen  9.962  6:012.772
Brian van Geer (PR 3.51.52) Zierikzee4.15.03  uur  Mannen  9.926  6:032.762
David Kaljouw (PR 3.35.00) Koudekerke4.15.10  uur  Mannen  9.922  6:032.762
Hans Polderman (debuut) Middelburg4.15.29  uur  Mannen  9.909  6:032.751
Jeanet Meeuwse (PR 4.08.32) Arnemuiden4.15.29  uur  Vrouwen 50  9.909  6:032.7570
Wilma Schroevers (PR 4.08.34) Arnemuiden4.15.29  uur  Vrouwen  9.909  6:032.7570
Nevzat Altikulaç (PR 4.07.28) Middelburg4.15.58  uur  Mannen  9.891  6:042.751
Gertjan Bakker (PR 3.45.43) AV'564.17.41  uur  Mannen 40  9.825  6:062.73-
Harry Kwakkelaar (PR 3.59.24) Vlissingen4.18.15  uur  Mannen  9.803  6:072.72-
Mandy Nijhuis (PR 4.17.41) Goes4.18.39  uur  Vrouwen  9.788  6:082.7258
Peter Almekinders (PR)Vlissingen4.19.19  uur  Mannen  9.763  6:092.71-
Piet de Zeeuw (PR 3.42.03) Terneuzen4.19.26  uur  Mannen  9.759  6:092.71-
Marco Meur (PR)Middelburg4.19.37  uur  Mannen  9.752  6:092.71-
Johan van der Jagt (PR)Yerseke4.21.04  uur  Mannen  9.698  6:112.69-
Martin van der Doe (PR)Waarde4.22.38  uur  Mannen  9.640  6:132.68-
Riet Pouwelse (PR)Vrouwenpolder4.22.48  uur  Vrouwen  9.634  6:142.6844
Graeme Rutjes (PR 3.55.52) Goes4.23.08  uur  Mannen  9.621  6:142.67-
Rijk Filius (debuut) Dynamica4.23.11  uur  Mannen 55  9.620  6:142.67-
Esther van Sluijs (PR)AV'564.23.19  uur  Vrouwen 35  9.615  6:142.6743
Jacqueline van de Voorde (PR 4.12.00) Hulst4.23.40  uur  Vrouwen  9.602  6:152.6742
Hessel Rispens (PR)Vlissingen4.27.11  uur  Mannen  9.476  6:202.63-
Quinten Mesu (PR 4.22.18) Middelburg4.27.29  uur  Mannen  9.465  6:202.63-
Nelleke Bosscha (PR 3.40.16) Loopgroep Zeeland4.30.21  uur  Vrouwen  9.365  6:242.6024
Claudia van Sighem (PR 4.06.06) Westkapelle4.30.51  uur  Vrouwen  9.347  6:252.6023
Carolien Wisse (PR)Grijpskerke4.31.04  uur  Vrouwen  9.340  6:252.5922
Monique Kochanowski (PR 4.28.22) Middelburg4.31.05  uur  Vrouwen  9.339  6:252.5922
Eline Aerts (PR)Middelburg4.31.24  uur  Vrouwen  9.328  6:262.5921
Muriel Jongepier (PR)Westkapelle4.32.51  uur  Vrouwen  9.279  6:282.5818
Hennie Shields (debuut) Heinkenszand4.34.15  uur  Vrouwen  9.231  6:302.5616
Aart van Luijk (PR 4.19.12) Dynamica4.34.27  uur  Mannen 55  9.225  6:302.56-
Jolanda Schot (PR)Delta Sport4.36.17  uur  Vrouwen  9.163  6:332.5512
Petra Wijkhuys (PR)Westkapelle4.37.36  uur  Vrouwen  9.120  6:352.5310
William de Fleurquin (PR 4.03.19) Westdorpe4.38.00  uur  Mannen  9.107  6:352.53-
Ria Marchand (PR)Burgh-Haamstede4.38.00  uur  Vrouwen  9.107  6:352.5310
Ko Pleijte (PR 3.41.37) Kapelle-Biezelinge4.38.24  uur  Mannen  9.094  6:362.53-
Renske Koopman (debuut) Philippine4.39.01  uur  Vrouwen  9.074  6:372.528
Arwin Schot (PR)Delta Sport4.39.18  uur  Mannen 45  9.064  6:372.52-
Loek Kwakkelaar (PR)Vlissingen4.41.20  uur  Mannen  8.999  6:402.50-
Marieke Schieman (PR 4.14.21) Philippine4.44.48  uur  Vrouwen  8.889  6:452.472
Hennie van Eijbergen (debuut) Vlissingen4.45.49  uur  Vrouwen  8.858  6:462.462
Jon van Caspel (PR 3.16.06) Dynamica4.46.53  uur  Mannen 55  8.825  6:482.45-
Gerrit Akkerman (debuut) Vlissingen4.47.29  uur  Mannen  8.806  6:492.45-
Gertjan Westdorp (PR)Krabbendijke4.47.46  uur  Mannen 45  8.798  6:492.44-
Rudi Aantjes (PR)Krabbendijke4.47.46  uur  Mannen  8.798  6:492.44-
Cynthia Janse (PR)Delta Sport4.47.57  uur  Vrouwen 40  8.792  6:492.441
Bernadette Salome (PR 4.48.48) Kloosterzande4.49.16  uur  Vrouwen  8.752  6:512.43-
Rian Basting (PR 3.51.31) Middelburg4.50.01  uur  Vrouwen 40  8.729  6:522.42-
Eline Schroevers (PR)Arnemuiden4.50.01  uur  Vrouwen  8.729  6:522.42-
Johan Dekker (PR 3.51.12) Middelburg4.50.18  uur  Mannen 55  8.721  6:532.42-
Ingrid Hildenbrant (PR 4.50.56) Middelburg4.52.24  uur  Vrouwen 35  8.658  6:562.41-
Merel Hogeweg (PR 3.49.13) Goes4.55.14  uur  Vrouwen  8.575  7:002.38-
Christina Peute (PR)Domburg4.55.33  uur  Vrouwen 40  8.566  7:002.38-
Ruud van de Lavoir (PR 4.42.56) Philippine4.55.49  uur  Mannen  8.558  7:012.38-
Gerrie Melse (PR 4.50.50) Middelburg4.56.45  uur  Mannen  8.531  7:022.37-
Annet van Hal (PR)Loopgroep Zeeland5.00.10  uur  Vrouwen 35  8.434  7:072.34-
Nicky Sherrington (debuut) Domburg5.08.13  uur  Vrouwen 50  8.214  7:182.28-
Gerben Meijers (PR)Koudekerke5.15.20  uur  Mannen  8.029  7:282.23-
 
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
Naam
Vereniging
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Robbert Meeuwse (PR 33.51) AV'5634.42  min  Mannen  17.291  3:284.80602
Danny de Leeuw (PR)AV'5637.12  min  Mannen  16.129  3:434.48445
Wim Verburg (PR)Goes41.53  min  Mannen 45  14.326  4:113.98214
Ronald de Jonge (debuut) AV'5651.54  min  Mannen  11.561  5:113.211
Leon van Liere (debuut) Loopgroep Zeeland53.09  min  Mannen 55  11.289  5:193.14-
John van Tol (PR 52.33) Zierikzee53.34  min  Mannen  11.201  5:213.11-
Nicole Reichpietsch (PR)Middelburg53.56  min  Vrouwen  11.125  5:243.0936
Ornella Landa (PR 55.57) Kwadendamme55.58  min  Vrouwen 40  10.721  5:362.9812
Cathie Griep (PR 50.33) AV'5655.58  min  Vrouwen 35  10.721  5:362.9812
Winny Dierks (PR)Grijpskerke56.43  min  Vrouwen 40  10.579  5:402.947
Nancy Burger (PR 56.30) Vlissingen57.04  min  Vrouwen  10.514  5:422.924
Tono Wondergem (PR 51.44) Westkapelle57.27  min  Mannen 50  10.444  5:452.90-
Jacqueline Willemsen (PR 55.19) Middelburg58.16  min  Vrouwen  10.297  5:502.861
Frans Kolijn (PR 45.32) Oost-Souburg59.10  min  Mannen  10.141  5:552.82-
Mirjam Arends (debuut) Dynamica59.22  min  Vrouwen  10.107  5:562.81-
Sabrina Schout (PR 59.17) Arnemuiden59.55  min  Vrouwen  10.014  6:002.78-
Kathinka Allaart (debuut) Middelburg1.01.56  uur  Vrouwen  9.688  6:122.69-
Jan Allaart (debuut) Middelburg1.01.59  uur  Mannen  9.680  6:122.69-
Els van Zwieten (PR 56.04) Delta Sport1.02.08  uur  Vrouwen 65  9.657  6:132.68-
Kyra van de Vrie (debuut) Heinkenszand1.02.44  uur  Vrouwen  9.564  6:162.66-
Kees Kik (PR 59.01) Goes1.03.11  uur  Mannen  9.496  6:192.64-
Sylvia Glerum (PR 53.42) Zierikzee1.03.16  uur  Vrouwen  9.484  6:202.63-
Sandra Hubregtse (PR)Vlissingen1.04.23  uur  Vrouwen  9.319  6:262.59-
Stefanie Oostdijk (PR 1.01.08) Goes1.04.44  uur  Vrouwen  9.269  6:282.57-
Suzanne Lievense (PR 56.32) Middelburg1.04.53  uur  Vrouwen  9.247  6:292.57-
Anton Ringenaldus (PR 56.46) Gapinge1.05.13  uur  Mannen 50  9.200  6:312.56-
Gerda Franse (PR 1.06.44) Vlissingen1.08.09  uur  Vrouwen  8.804  6:492.45-
Marielle van den Broeke (PR 56.49) Middelburg1.08.40  uur  Vrouwen  8.738  6:522.43-
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een tempo van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 8.228 seconden nodig om deze lijst met 228 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
07-04-201939e Marathon Rotterdam (67)RotterdamMarathon Rotterdam
08-04-201838e Marathon Rotterdam (99)RotterdamMarathon Rotterdam
09-04-201737e Marathon Rotterdam (99)RotterdamMarathon Rotterdam
10-04-201636e Marathon Rotterdam (110)RotterdamMarathon Rotterdam
12-04-201535e Marathon Rotterdam (205)RotterdamMarathon Rotterdam
14-04-201333e Marathon Rotterdam (56)RotterdamMarathon Rotterdam
15-04-201232e Marathon Rotterdam (109)RotterdamMarathon Rotterdam
10-04-201131e Marathon Rotterdam (92)RotterdamMarathon Rotterdam
11-04-201030e Marathon Rotterdam (52)RotterdamMarathon Rotterdam
05-04-200929e Marathon Rotterdam (106)RotterdamMarathon Rotterdam
13-04-200828e Marathon Rotterdam (97)RotterdamMarathon Rotterdam
15-04-200727e Marathon Rotterdam (65)RotterdamMarathon Rotterdam
09-04-200626e Marathon Rotterdam (86)RotterdamMarathon Rotterdam
10-04-200525e Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam
04-04-200424e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam
13-04-200323e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam
21-04-200222e Marathon Rotterdam (15)RotterdamMarathon Rotterdam
22-04-200121e Marathon Rotterdam (11)RotterdamMarathon Rotterdam
16-04-200020e Marathon Rotterdam (21)RotterdamMarathon Rotterdam
18-04-199919e Marathon Rotterdam (14)RotterdamMarathon Rotterdam
19-04-199818e Marathon Rotterdam (14)RotterdamMarathon Rotterdam
20-04-199717e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam
28-04-199616e Marathon Rotterdam (7)RotterdamMarathon Rotterdam
23-04-199515e Marathon Rotterdam (7)RotterdamMarathon Rotterdam
17-04-199414e Marathon Rotterdam (13)RotterdamMarathon Rotterdam
18-04-1993 Marathon Rotterdam (10)RotterdamMarathon Rotterdam
05-04-1992 Marathon Rotterdam (17)RotterdamMarathon Rotterdam
21-04-1991 Marathon Rotterdam (5)RotterdamMarathon Rotterdam
22-04-1990 Marathon Rotterdam (4)RotterdamMarathon Rotterdam
16-04-1989 Marathon Rotterdam (1)RotterdamMarathon Rotterdam
17-04-1988 Marathon Rotterdam (2)RotterdamMarathon Rotterdam
18-04-1987 Marathon Rotterdam (1)RotterdamMarathon Rotterdam
19-04-1986 Marathon Rotterdam (8)RotterdamMarathon Rotterdam
20-04-1985 Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam
14-04-1984 Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam
23-05-1981 Marathon Rotterdam (1)RotterdamMarathon Rotterdam
06-07-1974 Marathon Rotterdam (4)RotterdamMarathon Rotterdam
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020