zaterdag 11 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Zeeuws Baancircuit

Goes, zaterdag 9 mei 2009 - Organisatie: AV'56
3000 m >>> Zeeuws record staat met 7.59.84 vanaf 28-08-1999 op naam van Ramses Bekkenk <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Tommy Staal (PR 8.42.88) Delta Sport9.15.2  min  Jongens C  19.452  3:055.40661
Lars Paardekooper (PR)AV'569.22.4  min  Jongens B  19.203  3:075.33628
Sjaak Luteijn (PR 9.07.8) LPK9.30.9  min  Mannen 50  18.917  3:105.25590
Milan Roelofs (debuut) AV'5610.33.5  min  Jongens B  17.048  3:314.74348
Chris Koole (debuut) AV'5610.58.4  min  Mannen 40  16.403  3:394.56269
Marcel de Bruin (PR 10.43.6) RKHAV11.13.2  min  Mannen 40  16.043  3:444.46227
Astrid de Bruin-Schuttkowski (PR 14.48.7) RKHAV15.30.5  min  Vrouwen 40  11.607  5:103.221
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Erwin Adan (PR 1.56.86) Dynamica2.01.9  min  Jongens B  23.626  2:326.56715
Michel van den Bos (PR 2.09.50) Delta Sport2.12.2  min  Mannen 40  21.785  2:456.05491
Job de Brouwer (PR 1.56.54) RKHAV2.13.1  min  Jongens B  21.638  2:466.01473
Tim van den Broeke (PR 1.58.67) Dynamica2.16.4  min  Jongens C  21.114  2:515.87412
Thomas Beelen (PR 2.08.37) AV'562.17.5  min  Jongens B  20.945  2:525.82392
Sebastiaan Bouterse (PR 2.09.48) Scheldesport2.20.8  min  Jongens C  20.455  2:565.68336
Astrid den Herder (PR 2.21.37) AV'562.30.0  min  Vrouwen  19.200  3:085.33457
Luuk Balkenende (PR 2.01.11) AV'562.30.6  min  Jongens C  19.124  3:085.31195
Jos de Kreek (PR 2.22.72) Scheldesport2.30.7  min  Mannen 45  19.111  3:085.31194
Joris Suij (PR 2.28.87) Scheldesport2.32.7  min  Jongens C  18.861  3:115.24170
Dorus van den Brink (PR 2.29.66) Scheldesport2.40.7  min  Jongens C  17.922  3:214.9890
Rosanne de Dreu (PR 2.39.7) AV'562.42.6  min  Meisjes B  17.712  3:234.92268
Tara Schuilwerve (PR 2.40.6) AV'562.44.8  min  Meisjes B  17.476  3:264.85241
Dion Pluijlaar (PR 2.26.09) Dynamica2.46.2  min  Jongens C  17.329  3:284.8149
Rinus Joosse (PR 2.24.0) AV'562.49.5  min  Mannen 65  16.991  3:324.7231
Arjen Luteijn (PR 2.49.1) Wielingen2.51.4  min  Jongens C  16.803  3:344.6722
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Alex Zwolle (PR)AV'5622.7  sec  Jongens A  31.718  1:548.81832
Jan-Willem Roelse (PR 23.3) Dynamica23.5  sec  Jongens B  30.638  1:588.51731
Joeri van der Hooft (PR 23.84) Wielingen25.2  sec  Jongens B  28.571  2:067.94538
Lars Colpaert (PR 26.16) AV'5626.1  sec  Jongens B  27.586  2:117.66448
Robin Geschiere (PR 25.56) Dynamica26.1  sec  Jongens B  27.586  2:117.66448
Marieke Riemens (PR 25.5) AV'5626.4  sec  Vrouwen  27.273  2:127.58723
Django Sandee (PR 26.6) Dynamica26.8  sec  Jongens B  26.866  2:147.46384
Jacques Zaman (PR 26.0) Scheldesport26.9  sec  Mannen 45  26.766  2:157.43375
Ronald Rasenberg (PR 26.30) Scheldesport26.9  sec  Mannen 40  26.766  2:157.43375
Iris Pieters (PR 27.02) AV'5627.5  sec  Meisjes B  26.182  2:187.27609
Samantha Lernout (PR 26.47) RKHAV28.3  sec  Meisjes A  25.442  2:227.07531
Anne van Rooijen (PR 27.75) AV'5628.6  sec  Meisjes B  25.175  2:236.99503
Jaap van der Veen (PR 28.73) Scheldesport28.7  sec  Mannen 40  25.087  2:246.97234
Gertie de Boey (PR 27.8) RKHAV28.8  sec  Meisjes B  25.000  2:246.94486
George Valckx (PR 25.2) RKHAV30.1  sec  Mannen 50  23.920  2:316.64148
Tara Schuilwerve (PR 29.63) AV'5630.9  sec  Meisjes B  23.301  2:356.47318
Bianca Wagenaar (PR 28.45) RKHAV31.0  sec  Meisjes A  23.226  2:356.45310
Anne van der Meer (PR 31.4) RKHAV32.2  sec  Meisjes A  22.360  2:416.21231
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Alex Zwolle (PR 11.52) AV'5611.4  sec  Jongens A  31.579  1:548.77772
Jan-Willem Roelse (PR 11.5) Dynamica11.6  sec  Jongens B  31.034  1:568.62718
Glenn Luitwieler (PR)Dynamica12.0  sec  Jongens A  30.000  2:008.33615
Jermaine Luitwieler (PR 11.98) Dynamica12.0  sec  Mannen  30.000  2:008.33615
Joeri van der Hooft (PR 11.60) Wielingen12.2  sec  Jongens B  29.508  2:028.20567
Edwin van Bemden (PR 11.29) AV'5612.3  sec  Jongens C  29.268  2:038.13544
Jasper Knibbeler (PR 12.1) RKHAV12.4  sec  Jongens C  29.032  2:048.06521
Robin Geschiere (PR 12.41) Dynamica12.4  sec  Jongens B  29.032  2:048.06521
Noah Heijnen (PR 10.82) Delta Sport12.5  sec  Jongens C  28.800  2:058.00498
David Ponnuthurai (PR 12.48) Dynamica12.5  sec  Jongens C  28.800  2:058.00498
Marieke Riemens (PR 12.49) AV'5612.6  sec  Vrouwen  28.571  2:067.94814
Jacques Zaman (PR 12.87) Scheldesport12.8  sec  Mannen 45  28.125  2:087.81434
Ronald Rasenberg (PR 12.78) Scheldesport13.2  sec  Mannen 40  27.273  2:127.58355
Anne van Rooijen (PR 13.10) AV'5613.3  sec  Meisjes B  27.068  2:137.52645
Iris Pieters (PR 13.13) AV'5613.4  sec  Meisjes B  26.866  2:147.46625
Sebastiaan Bouterse (PR 13.06) Scheldesport13.4  sec  Jongens C  26.866  2:147.46319
Samantha Lernout (PR 12.8) RKHAV13.5  sec  Meisjes A  26.667  2:157.41603
Joris Suij (PR 13.2) Scheldesport13.6  sec  Jongens C  26.471  2:167.35284
Gertie de Boey (PR 13.79) RKHAV13.8  sec  Meisjes B  26.087  2:187.25539
Jos de Kreek (PR 14.09) Scheldesport14.0  sec  Mannen 45  25.714  2:207.14221
George Valckx (PR 12.9) RKHAV14.0  sec  Mannen 50  25.714  2:207.14221
Lyam Jones (PR 12.04) Scheldesport14.0  sec  Jongens C  25.714  2:207.14221
Dion Pluijlaar (PR 12.84) Dynamica14.1  sec  Jongens C  25.532  2:217.09207
Yasheley van Es (PR)Scheldesport14.2  sec  Jongens C  25.352  2:227.04193
Wouter Leestemaker (PR 12.1) AV'5614.3  sec  Jongens C  25.175  2:236.99179
Tara Schuilwerve (PR 14.38) AV'5614.5  sec  Meisjes B  24.828  2:256.90403
Luuk Balkenende (PR 12.8) AV'5614.6  sec  Jongens C  24.658  2:266.85141
Bianca Wagenaar (PR 13.64) RKHAV14.6  sec  Meisjes A  24.658  2:266.85386
Cyrille de Kousemaeker (PR 15.03) Dynamica14.9  sec  Meisjes B  24.161  2:296.71337
Dwayn Akuoko Maclean (PR 11.73) AV'5615.1  sec  Jongens C  23.841  2:316.6288
Thijs Siebum (PR 13.83) Dynamica15.3  sec  Jongens C  23.529  2:336.5471
Dorus van den Brink (PR 13.83) Scheldesport15.3  sec  Jongens C  23.529  2:336.5471
Sophie Bakker (debuut) AV'5615.5  sec  Meisjes B  23.226  2:356.45245
Anne van der Meer (PR 15.0) RKHAV16.2  sec  Meisjes A  22.222  2:426.17158
 
Discus (2kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Stefan Stokman (PR 35.01) Dynamica33.77  m  Mannen   
Ronald Rasenberg (PR 27.53) Scheldesport26.22  m  Mannen 40   
Emile Fabry (PR 24.86) Scheldesport22.10  m  Mannen 40   
Jaap van der Veen (PR 20.71) Scheldesport19.14  m  Mannen 40   
Jacques Zaman (PR 21.88) Scheldesport15.66  m  Mannen 45   
 
Discus (1¾kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Glenn Luitwieler (debuut) Dynamica25.19  m  Jongens A   
 
Discus (1½kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jos Geluk (PR 29.61) Delta Sport29.36  m  Mannen 50   
Django Sandee (PR 33.85) Dynamica28.50  m  Jongens B   
Frits Bakker (PR)AV'5624.51  m  Jongens B   
 
Discus (1kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Donald Segers (PR 38.12) RKHAV35.09  m  Mannen 60   
Samantha Lernout (PR 34.16) RKHAV26.18  m  Meisjes A   
Audrey de Beule (PR 27.43) RKHAV23.70  m  Vrouwen   
Iris Pieters (PR 23.34) AV'5622.17  m  Meisjes B   
Hanneke de Danschutter (PR 28.15) Delta Sport21.31  m  Vrouwen   
Nanette van der Veen-Koers (PR 27.50) AV'5619.98  m  Vrouwen 40   
Cyrille de Kousemaeker (PR 18.94) Dynamica17.28  m  Meisjes B   
Charlotte Zwolle (PR 19.54) AV'5617.12  m  Meisjes B   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Stefan Stokman (PR 12.31) Dynamica11.85  m  Mannen   
Emile Fabry (PR 11.18) Scheldesport10.93  m  Mannen 40   
Jaap van der Veen (PR 8.10) Scheldesport7.66  m  Mannen 40   
 
Kogel (6kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jos Geluk (PR)Delta Sport10.46  m  Mannen 50   
 
Kogel (5kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Donald Segers (PR 12.07) RKHAV11.43  m  Mannen 60   
Django Sandee (PR 11.74) Dynamica10.83  m  Jongens B   
 
Kogel (4kg)
Naam
Prestatiecategorie
Jasper Knibbeler (PR 11.05) RKHAV10.99  m  Jongens C   
Edwin van Bemden (PR 10.41) AV'568.98  m  Jongens C   
David Ponnuthurai (PR 10.29) Dynamica8.81  m  Jongens C   
Audrey de Beule (PR 10.04) RKHAV8.73  m  Vrouwen   
Samantha Lernout (PR 10.16) RKHAV8.44  m  Meisjes A   
Hanneke de Danschutter (PR 8.62) Delta Sport8.36  m  Vrouwen   
Nanette van der Veen-Koers (PR 8.56) AV'567.58  m  Vrouwen 40   
Yasheley van Es (PR 7.81) Scheldesport7.34  m  Jongens C   
Dwayn Akuoko Maclean (PR 11.37) AV'566.91  m  Jongens C   
Lyam Jones (PR 9.43) Scheldesport6.90  m  Jongens C   
Bianca Wagenaar (debuut) RKHAV6.87  m  Meisjes A   
Dorus van den Brink (PR 7.76) Scheldesport6.12  m  Jongens C   
Arjen Luteijn (PR 5.40) Wielingen4.86  m  Jongens C   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Mariska Bun (PR 11.08) RKHAV10.12  m  Meisjes C   
Iris Pieters (PR 10.33) AV'569.88  m  Meisjes B   
Iris Hoogesteger (PR 10.26) AV'569.68  m  Meisjes C   
Gerlinde Duerink (PR 9.97) Scheldesport8.84  m  Meisjes C   
Meike van Gastel (PR 8.81) Delta Sport8.59  m  Meisjes C   
Jennifer Wouters (PR 9.11) RKHAV7.73  m  Meisjes C   
Sophie Bakker (debuut) AV'567.34  m  Meisjes B   
Cyrille de Kousemaeker (PR 7.57) Dynamica7.12  m  Meisjes B   
Astrid Rasenberg (debuut) Scheldesport6.73  m  Meisjes C   
Dionne Pieters (PR 6.94) AV'565.78  m  Meisjes C   
 
Polshoog
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Patrick Looij (PR 3.00) AV'562.70  m  Jongens B   
Lars Colpaert (PR)AV'562.50  m  Jongens B   
Frits Bakker (PR 2.55) AV'562.40  m  Jongens B   
George Valckx (PR 2.30) RKHAV2.10  m  Mannen 50   
 
Verspringen
Naam
Prestatie
Marieke Riemens (PR 5.01) AV'564.88  m  VrouwenZK    
Anne van Rooijen (PR 4.80) AV'564.75  m  Meisjes B   
Mariska Bun (PR 5.32) RKHAV4.70  m  Meisjes C   
Iris Pieters (PR 4.99) AV'564.70  m  Meisjes B   
Samantha Lernout (PR 5.32) RKHAV4.53  m  Meisjes A   
Fleur van Hoorn (PR 4.59) Wielingen4.32  m  Meisjes C   
Meike van Gastel (PR 4.72) Delta Sport4.31  m  Meisjes C   
Iris Hoogesteger (PR 4.78) AV'564.27  m  Meisjes C   
Gertie de Boey (PR 4.35) RKHAV4.21  m  Meisjes B   
Rosanne de Dreu (PR 4.26) AV'564.12  m  Meisjes B   
Tara Schuilwerve (PR 4.31) AV'564.11  m  Meisjes B   
Anne van der Meer (PR 4.23) RKHAV4.01  m  Meisjes A   
Marjolein de Jonge (W) (PR 4.02) Wielingen3.82  m  Meisjes C   
Bianca Wagenaar (PR 4.26) RKHAV3.81  m  Meisjes A   
Cyrille de Kousemaeker (PR)Dynamica3.80  m  Meisjes B   
Dionne Pieters (PR 4.51) AV'563.79  m  Meisjes C   
Noor Colpaert (PR 3.73) AV'563.70  m  Meisjes C   
Hilde Doeleman (PR 4.15) Delta Sport3.69  m  Meisjes C   
Charlotte Zwolle (PR 3.77) AV'563.42  m  Meisjes B   
Linda de Vlieger (PR 3.86) Delta Sport3.28  m  Meisjes C   
 
Hoogspringen
Naam
Prestatie
Joeri van der Hooft (PR 1.88) Wielingen1.80  m  Jongens B   
Rens Hamelijnck (PR 1.85) Wielingen1.75  m  Jongens B   
Jan-Willem Roelse (PR)Dynamica1.75  m  Jongens B   
Glenn Luitwieler (PR)Dynamica1.72  m  Jongens A   
Kees-Jan Mol (PR 1.95) Dynamica1.70  m  Mannen 45   
Jos Geluk (PR 1.75) Delta Sport1.55  m  Mannen 50   
Wouter Leestemaker (PR 1.80) AV'561.55  m  Jongens C   
Lars Colpaert (PR 1.60) AV'561.55  m  Jongens B   
Lyam Jones (PR 1.75) Scheldesport1.50  m  Jongens C   
Jaap van der Veen (PR 1.50) Scheldesport1.45  m  Mannen 40   
Jos de Kreek (PR 1.50) Scheldesport1.45  m  Mannen 45   
Joris Suij (PR 1.60) Scheldesport1.45  m  Jongens C   
David Ponnuthurai (PR 1.55) Dynamica1.40  m  Jongens C   
Yasheley van Es (debuut) Scheldesport1.25  m  Jongens C   
Thijs Siebum (PR 1.40) Dynamica1.15  m  Jongens C   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.963 seconden nodig om deze lijst met 160 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
17-05-2014 Zeeuws Baancircuit (19)GoesAV'56
18-05-2013 Zeeuws Baancircuit (138)GoesAV'56
12-05-2012 Zeeuws Baancircuit (138)GoesAV'56
09-04-2011 Zeeuws Baancircuit (191)GoesAV'56
17-04-2010 Zeeuws Baancircuit (172)GoesAV'56
12-04-2008 Zeeuws Baancircuit (162)GoesAV'56
23-06-2007 Zeeuws Baancircuit (129)GoesAV'56
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020