zaterdag 4 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Baanwedstrijd

Vlissingen, zaterdag 5 juli 1986 - Organisatie: Dynamica
5000 m >>> Zeeuws record staat met 13.40.8 vanaf 04-06-1975 op naam van Jo Schout <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Rien de Wilde (PR)AV'5615.08.7  min  Mannen  19.809  3:025.50784
Leon van der Velden (PR 14.53.0) AV'5615.12.5  min  Mannen  19.726  3:035.48773
Jan de Wilde (PR 15.17.8) AV'5615.20.0  min  Mannen  19.565  3:045.43751
Bert Hertogh (PR 15.22.4) Marathon15.30.0  min  Mannen  19.355  3:065.38723
Albert Karstanje (PR 15.19.1) Dynamo15.40.0  min  Mannen  19.149  3:085.32694
Sam Polderman (PR)Marathon15.44.0  min  Mannen  19.068  3:095.30683
 
1500 m >>> Zeeuws record staat met 3.43.6 vanaf 12-08-1979 op naam van Henk Lindner <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Koen Logghe (PR)Marathon4.12.3  min  Jongens A  21.403  2:485.95716
Edwin Hoogerland (PR)Marathon4.14.3  min  Jongens A  21.235  2:505.90694
Kristel Logghe (PR)Marathon4.37.2  min  Meisjes A  19.481  3:055.41769
Dirk Boonstra (debuut) Dynamo5.12.2  min  Jongens A  17.297  3:284.80215
Ingrid Pul (debuut) Marathon5.20.4  min  Meisjes B  16.854  3:344.68398
Christel van Waes (PR 5.22.4) RKHAV5.25.7  min  Meisjes B  16.580  3:374.61361
Inge den Boer (debuut) Delta Sport5.59.1  min  Vrouwen  15.038  3:594.18168
 
400 m >>> Zeeuws record staat met 46.28 vanaf 16-04-2005 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Eric Stigter (PR 49.6) AV'5650.0  sec  Mannen  28.800  2:058.00858
Pim Zuurveld (PR)AV'5651.8  sec  Jongens A  27.799  2:107.72755
André Mastenbroek (PR 52.1) Marathon55.5  sec  Jongens B  25.946  2:197.21563
Marcel de Jonge (debuut) Delta Sport57.2  sec  Jongens A  25.175  2:236.99485
Jeroen Provoost (PR 51.2) Wielingen58.1  sec  Jongens B  24.785  2:256.88446
Jolanda de Nijs (PR)RKHAV58.2  sec  Meisjes A  24.742  2:266.87746
Jacolies van Gastel (PR)Delta Sport58.5  sec  Vrouwen  24.615  2:266.84731
Rudi Legemaate (debuut) Delta Sport60.7  sec  Jongens A  23.723  2:326.59342
Annie Herrebout (PR 64.8) Marathon66.8  sec  Vrouwen 35  21.557  2:475.99382
Ankica Markanovic (debuut) RKHAV68.3  sec  Meisjes B  21.083  2:515.86331
Gerda Mastenbroek (debuut) Marathon69.6  sec  Meisjes B  20.690  2:545.75290
Frederique Burkin (debuut) Wielingen69.7  sec  Meisjes A  20.660  2:545.74287
Karen Glerum (PR)Marathon58.62  sec  Meisjes B  24.565  2:276.82726
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Bram Hoogesteger (PR 10.9) AV'5611.1  sec  Mannen  32.432  1:519.01857
Michel Geysels (PR 11.28) RKHAV11.6  sec  Jongens B  31.034  1:568.62718
Jeroen Provoost (PR 11.96) Wielingen12.2  sec  Jongens B  29.508  2:028.20567
Jacolies van Gastel (PR)Delta Sport12.3  sec  Vrouwen  29.268  2:038.13892
Jolanda de Nijs (PR 12.7) RKHAV13.0  sec  Meisjes A  27.692  2:107.69715
Cora den Boer (PR)Delta Sport13.1  sec  Vrouwen  27.481  2:117.63691
Lonneke Versluijs (PR 13.2) AV'5613.3  sec  Meisjes B  27.068  2:137.52645
Astrid Kiewiet (PR)Marathon13.4  sec  Meisjes B  26.866  2:147.46625
Yvonne van Keulen (PR 13.2) Dynamo13.4  sec  Meisjes B  26.866  2:147.46625
Bianca de Klerk (PR)Scheldesport13.5  sec  Meisjes B  26.667  2:157.41603
Sandra Paauwe (PR 13.5) AV'5613.8  sec  Meisjes B  26.087  2:187.25539
Ernestien Waleson (debuut) Dynamo14.1  sec  Meisjes A  25.532  2:217.09479
Joke van de Kasteele (PR 13.8) Delta Sport14.5  sec  Vrouwen  24.828  2:256.90403
 
Speer (700g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Marc van de Riet (PR)Delta Sport47.33  m  Jongens B   
Jeroen Poppe (PR)Scheldesport42.08  m  Jongens B   
Peter van Oeveren (PR)Dynamo41.66  m  Jongens B   
Eelco van Loenen (debuut) Marathon37.18  m  Jongens B   
 
Oude speer (600g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Annemieke Goedhart (PR)Delta Sport28.20  m  Vrouwen   
Louise van Rooy (debuut) Scheldesport19.54  m  Meisjes A   
Frederique Burkin (debuut) Wielingen18.84  m  Meisjes A   
 
Oude speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Joop Herrebout (PR 49.74) Marathon45.40  m  Mannen   
 
Discus (2kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Richard Bernhart (PR)AV'5633.58  m  Mannen   
Peter de Munck (PR 39.22) Wielingen32.76  m  Mannen   
Bob van Laere (PR 31.25) Scheldesport31.12  m  Mannen   
 
Discus (1½kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Marco Boekema (PR)Dynamo36.02  m  Jongens B   
 
Discus (1kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Brenda van Essen (PR 30.98) Dynamo28.12  m  Meisjes A   
Miriam van Dijke (PR 28.44) AV'5627.78  m  Meisjes A   
Bianca Cornelisse (PR 33.90) Marathon26.78  m  Meisjes B   
Judith van de Bunt (PR 25.74) Marathon25.70  m  Meisjes B   
Martine van Poppel (PR 26.14) Marathon25.08  m  Meisjes B   
Christel van Waes (PR 25.90) RKHAV24.66  m  Meisjes B   
Marjan Mulder (PR)Dynamo20.82  m  Meisjes A   
Leonie van Sluijs (PR 22.40) Dynamo20.36  m  Meisjes B   
Inge den Boer (PR 26.02) Delta Sport18.24  m  Vrouwen   
 
Kogel (4kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Annemieke Goedhart (PR 11.68) Delta Sport11.17  m  Vrouwen   
Marjan Mulder (PR 7.97) Dynamo7.95  m  Meisjes A   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Martine van Poppel (PR)Marathon10.49  m  Meisjes B   
Judith van de Bunt (PR 9.59) Marathon8.49  m  Meisjes B   
 
Verspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Peter van Oeveren (PR 5.40) Dynamo5.39  m  Jongens B   
Marieke van der Kroft (PR 5.36) AV'565.14  m  Vrouwen   
Brenda van Essen (PR 5.09) Dynamo4.79  m  Meisjes A   
Annemieke Goedhart (PR 4.87) Delta Sport4.32  m  Vrouwen   
Ernestien Waleson (debuut) Dynamo4.16  m  Meisjes A   
Angelique Schuit (PR 4.38) Scheldesport4.05  m  Meisjes A   
Marjan Mulder (PR 4.24) Dynamo3.90  m  Meisjes A   
Louise van Rooy (debuut) Scheldesport3.84  m  Meisjes A   
 
Hoogspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Roel van Laere (PR 2.01) Marathon1.95  m  Mannen   
Richard van der Gaast (PR)Marathon1.90  m  Jongens A   
Roy Meyer (PR)Dynamo1.80  m  Jongens A   
Remi Verhage (PR)Dynamo1.75  m  Jongens A   
Cora den Boer (PR 1.60) Delta Sport1.45  m  Vrouwen   
Joke van de Kasteele (PR 1.56) Delta Sport1.45  m  Vrouwen   
Nicole Schletterer (PR 1.50) Dynamo1.40  m  Meisjes B   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.017 seconden nodig om deze lijst met 79 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
03-09-2019 Baanwedstrijd (11)VlissingenDynamica
28-09-2006 Baanwedstrijd (1)VlissingenDynamica
09-09-1997 Baanwedstrijd (2)MiddelburgDynamica
26-06-1996 Baanwedstrijd (48)VlissingenDynamica
29-06-1994 Baanwedstrijd (24)VlissingenDynamica
28-09-1991 Baanwedstrijd (35)MiddelburgDynamica
18-09-1991 Baanwedstrijd (1)VlissingenDynamica
14-09-1991 Baanwedstrijd (31)VlissingenDynamica
10-07-1991 Baanwedstrijd (35)VlissingenDynamica
16-06-1990 Baanwedstrijd (16)MiddelburgDynamica
18-06-1986 Baanwedstrijd (47)VlissingenDynamica
05-10-1985 Baanwedstrijd (46)MiddelburgDynamica
06-07-1983 Baanwedstrijd (42)VlissingenDynamica
26-09-1982 Baanwedstrijd (1)VlissingenDynamica
12-07-1972 Baanwedstrijd (24)VlissingenDynamica
 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020