dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in ZK senioren en A/B-junioren

Middelburg, zaterdag 6 juli 1991 - Organisatie: Dynamica
5000 m >>> Zeeuws record staat met 13.40.8 vanaf 04-06-1975 op naam van Jo Schout <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jan de Wilde (PR 15.17.8) AV'5615.27.5  min  Mannen  19.407  3:065.39730
Theo Rabout (PR 14.58.0) Wielingen16.25.1  min  Jongens A  18.272  3:175.08575
Ann van Duivendijk (debuut) Scheldesport16.33.2  min  Jongens A  18.123  3:195.03555
Abera Demessi (debuut) Atletica17.12.1  min  Jongens A  17.440  3:264.84462
Lia Gonzalez (PR 18.01.0) Dynamo18.39.6  min  Vrouwen  16.077  3:444.47539
Nellie van Horssen (PR 19.24.59) Dynamo19.53.5  min  Vrouwen 35  15.082  3:594.19389
John Vermeule (PR 13.51.01) Dynamo14.42.33  min  Mannen  20.401  2:565.67864
 
3000 m >>> Zeeuws record staat met 7.59.84 vanaf 28-08-1999 op naam van Ramses Bekkenk <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Ronald de Jager (PR 9.43.1) AV'5610.05.8  min  Jongens B  17.828  3:224.95447
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Kees Houtepen (PR)AV'561.54.0  min  Mannen  25.263  2:237.02915
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Gregory Lede (PR)Dynamo22.7  sec  Jongens A  31.718  1:548.81832
Sébastièn Schletterer (PR 23.0) Dynamo23.6  sec  Jongens A  30.508  1:588.47719
Jeroen Provoost (PR 23.6) Scheldesport24.4  sec  Mannen  29.508  2:028.20625
Walter Houtzager (PR 24.77) Atletica24.9  sec  Jongens A  28.916  2:058.03570
Danielle van Cadsand (PR)Atletica26.4  sec  Meisjes B  27.273  2:127.58723
Renate van der Hoek (PR)Delta Sport27.0  sec  Meisjes B  26.667  2:157.41659
Davida den Hamer (debuut) Scheldesport27.1  sec  Meisjes B  26.568  2:167.38648
Sandra Huissoon (PR 27.79) AV'5628.6  sec  Meisjes A  25.175  2:236.99503
Nathalie van Nieuwenhuijzen (debuut) AV'5629.9  sec  Meisjes B  24.080  2:306.69393
Ben van 't Westeinde (debuut) Dynamo24.45  sec  Mannen  29.448  2:028.18620
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Ben van 't Westeinde (debuut) Dynamo11.8  sec  Mannen  30.508  1:588.47665
Han Jager (PR 11.3) Scheldesport11.9  sec  Jongens B  30.252  1:598.40640
Sander van der Maas (debuut) Atletica12.2  sec  Jongens A  29.508  2:028.20567
Brenda Bostelaar (debuut) Dynamo13.5  sec  Vrouwen  26.667  2:157.41603
Nathalie van Nieuwenhuijzen (debuut) AV'5613.8  sec  Meisjes B  26.087  2:187.25539
Martine Polfliet (debuut) AV'5613.9  sec  Meisjes B  25.899  2:197.19518
 
Speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Roel van Laere (PR 46.98) Scheldesport44.78  m  Mannen   
Walter Houtzager (PR)Atletica44.00  m  Jongens A   
Joop Herrebout (PR 43.52) Atletica41.12  m  Mannen 40   
Theo Oggel (PR)AV'5639.74  m  Jongens A   
Richard van de Boomen (debuut) Atletica36.52  m  Mannen   
André Mastenbroek (PR 37.86) Atletica35.66  m  Mannen   
 
Speer (700g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Han Jager (debuut) Scheldesport38.00  m  Jongens B   
 
Oude speer (600g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Tanja Tienpond (PR)Dynamo48.92  m  Vrouwen   
Miriam Antheunisse (PR 38.18) AV'5635.88  m  Meisjes A   
Mirjam Vrijenhoek (PR 26.74) Atletica23.56  m  Meisjes B   
Astrid Verschoor (debuut) Atletica22.94  m  Meisjes B   
Bianca van Duin (PR)Atletica19.40  m  Vrouwen   
 
Discus (2kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Martin Koppejan (PR 31.10) Atletica28.98  m  Mannen   
Joop Herrebout (PR 31.24) Atletica26.46  m  Mannen 40   
 
Discus (1½kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Viktor Goedegebuur (PR 27.62) Dynamo26.50  m  Jongens B   
 
Discus (1kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Miriam Antheunisse (PR 32.72) AV'5630.92  m  Meisjes A   
Jannie Schot (PR 32.58) Delta Sport30.06  m  Vrouwen 45   
Ascha Kikstra (PR 28.98) Delta Sport28.48  m  Meisjes A   
Diana Meerman (PR)Atletica25.36  m  Meisjes A   
Mirjam Vrijenhoek (PR 24.08) Atletica21.86  m  Meisjes B   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Joop Herrebout (PR 10.33) Atletica9.33  m  Mannen 40   
 
Kogel (6kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Stefan Marteijn (PR)Scheldesport11.12  m  Jongens A   
 
Kogel (5kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Etienne Schuit (PR)Scheldesport11.32  m  Jongens B   
 
Kogel (4kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Brenda Bostelaar (PR)Dynamo10.73  m  Vrouwen   
Bianca van Duin (PR)Atletica10.67  m  Vrouwen   
Jannie Schot (PR 11.69) Delta Sport10.17  m  Vrouwen 45   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Renate van der Hoek (PR 13.21) Delta Sport12.35  m  Meisjes B   
Marieke Willemsen (PR 10.15) AV'569.84  m  Meisjes B   
Petra de Boks (PR 10.22) Dynamo9.29  m  Meisjes B   
 
Verspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Richard van der Gaast (PR)Atletica6.60  m  Mannen   
Patrick Baptist (PR 6.19) Dynamo6.13  m  Jongens A   
Sander van der Maas (PR 5.86) Atletica5.74  m  Jongens A   
Christel Dingemanse (PR)Atletica5.01  m  Meisjes A   
Karin de Visser (debuut) Dynamo4.23  m  Meisjes B   
 
Hoogspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Serge Schot (PR)Delta Sport1.86  m  Jongens A   
Richard van de Boomen (debuut) Atletica1.80  m  Mannen   
Sander van der Maas (PR)Atletica1.70  m  Jongens A   
Silvan Vael (PR 1.75) Atletica1.65  m  Jongens B   
Dennis Coppieters (PR 1.68) Scheldesport1.65  m  Jongens B   
Suzan van Acker (PR 1.55) RKHAV1.50  m  Vrouwen   
Karin de Visser (PR)Dynamo1.40  m  Meisjes B   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.226 seconden nodig om deze lijst met 66 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020