maandag 28 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 34e Zevenheuvelenloop

Nijmegen, zondag 19 november 2017 - Organisatie: Zevenheuvelenloop
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Tim van den Broeke (PR 46.21) Dynamica47.32  min  Mannen  18.934  3:105.26878
Patrick de Vos (PR)AV'5649.55  min  Mannen  18.030  3:205.01758
Luuk Balkenende (PR)AV'5654.25  min  Mannen  16.539  3:384.59555
Erwin Harmes (PR 48.02) González Running55.52  min  Mannen 35  16.110  3:434.47496
Sjaak Luteijn (ZR Mannen 60)LPK56.27  min  Mannen 60  15.943  3:464.43474
Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport56.33  min  Mannen 45  15.915  3:464.42470
Chris Steenbakker (PR)AV'5656.57  min  Jongens A  15.803  3:484.39455
Wilko de Vos (PR 51.11) AV'5657.49  min  Mannen 50  15.566  3:514.32423
Edwin van Alphen (PR 58.08) Dynamica1.00.25  uur  Mannen 45  14.897  4:024.14334
Aart Joziasse (PR 57.56) Middelburg1.01.29  uur  Mannen 50  14.638  4:064.07300
Erik de Kraker (PR 1.00.14) Loopgroep Zeeland1.02.03  uur  Mannen 40  14.504  4:084.03283
Patrick Vogel (PR)Middelburg1.02.39  uur  Mannen 50  14.366  4:113.99265
Marcel Kieboom (debuut) Delta Sport1.02.49  uur  Mannen  14.327  4:113.98261
Frans Bos (ZR Mannen 70)Dynamica1.04.36  uur  Mannen 70  13.932  4:183.87212
Erik van Belle (PR 1.04.16) Vlissingen1.05.27  uur  Mannen  13.751  4:223.82191
Marcel Traas (PR 1.03.28) AV'561.05.51  uur  Mannen 50  13.667  4:233.80182
Tim Kramer (PR 1.04.10) AV'561.06.17  uur  Mannen  13.578  4:253.77171
Yanis van der Jagt (debuut) Vlissingen1.06.23  uur  Jongens B  13.558  4:263.77169
Casper Baas (PR)Dynamica1.06.30  uur  Mannen 45  13.534  4:263.76166
Steven Stroo (PR)Middelburg1.06.38  uur  Mannen  13.507  4:273.75163
Nick Paulusse (PR 1.05.09) Dynamica1.06.52  uur  Mannen 45  13.460  4:273.74158
Arjen Luteijn (PR)Wielingen1.06.52  uur  Mannen  13.460  4:273.74158
Marjo Hamelink (PR 1.05.25) Oost-Souburg1.07.47  uur  Vrouwen  13.278  4:313.69330
Ruud Grim (PR 1.07.09) Lewedorp1.08.18  uur  Mannen 55  13.177  4:333.66128
Jack Suijkerbuijk (PR)Diomedon1.08.30  uur  Mannen 60  13.139  4:343.65124
Anthony van den Berg (PR 1.01.24) Loopgroep Zeeland1.09.44  uur  Mannen  12.906  4:393.59101
Lee Mol (PR)Delta Sport1.09.45  uur  Mannen 35  12.903  4:393.58101
Eddy de Caluwe (PR)Ossenisse1.10.00  uur  Mannen  12.857  4:403.5796
Ron Timmermans (PR 1.03.36) Dynamica1.10.07  uur  Mannen 50  12.836  4:403.5794
Gino Dhanis (PR 1.08.37) Sint Jansteen1.10.14  uur  Mannen 50  12.814  4:413.5692
Mark Verhage (PR 53.41) Scheldesport1.10.56  uur  Mannen  12.688  4:443.5281
Astrid Verhage (PR 1.09.55) Scheldesport1.10.59  uur  Vrouwen 35  12.679  4:443.52245
Jordan van Langevelde (debuut) Kruiningen1.11.27  uur  Mannen  12.596  4:463.5073
Jos Put (PR 1.09.16) Vlissingen1.11.46  uur  Mannen 50  12.541  4:473.4868
Michel Duhen (PR)Middelburg1.11.52  uur  Mannen  12.523  4:473.4867
Bouwe Postma (PR 1.11.02) Middelburg1.12.16  uur  Mannen 55  12.454  4:493.4661
Ko Pleijte (PR)Kapelle-Biezelinge1.12.44  uur  Mannen  12.374  4:513.4455
Bas Goeree (PR 1.06.01) Middelburg1.13.06  uur  Mannen  12.312  4:523.4250
Erwin Dingemanse (PR 1.10.55) Kortgene1.13.22  uur  Mannen  12.267  4:533.4147
Leon Verlinde (PR 1.13.02) Terneuzen1.14.27  uur  Mannen  12.089  4:583.3635
Willem Brouwer (PR 1.12.12) Middelburg1.15.31  uur  Mannen 65  11.918  5:023.3124
Rob Jeras (PR 1.08.31) Middelburg1.15.41  uur  Mannen  11.892  5:033.3023
Shirley de Graaff (PR 1.11.48) Vlissingen1.16.41  uur  Mannen  11.737  5:073.2615
Wilco Ovaa (PR 1.15.49) Middelburg1.16.57  uur  Mannen  11.696  5:083.2514
Mark Kakes (PR 1.15.52) AV'561.17.15  uur  Mannen 45  11.650  5:093.2412
Marjan Ririhena (PR 1.16.43) Middelburg1.17.18  uur  Vrouwen  11.643  5:093.23114
Caroline Veringa (PR 1.09.54) Dynamica1.17.43  uur  Vrouwen 40  11.581  5:113.22107
Sandra Joziasse (PR 1.11.37) Dynamica1.17.48  uur  Vrouwen 40  11.568  5:113.21106
Amos Herz (PR 1.13.13) Vlissingen1.17.55  uur  Mannen 50  11.551  5:123.218
Corina Lievense (PR 1.13.49) Middelburg1.18.02  uur  Vrouwen 40  11.534  5:123.20102
Jan-Willem Huiszoon (PR 1.13.17) Arnemuiden1.18.05  uur  Mannen  11.526  5:123.207
Hans Lievense (PR 1.13.48) Middelburg1.18.14  uur  Mannen  11.504  5:133.207
Ronald Roctus (PR 1.16.46) Terneuzen1.19.05  uur  Mannen  11.380  5:163.163
Linda Dekker (PR 1.13.34) Middelburg1.19.49  uur  Vrouwen 40  11.276  5:193.1376
Krijno Davidse (PR 1.19.46) Middelburg1.20.12  uur  Mannen  11.222  5:213.121
Esther van Sluijs (PR 1.14.54) AV'561.20.29  uur  Vrouwen 40  11.182  5:223.1167
Michelle van Doeselaar (PR)Vlissingen1.21.40  uur  Vrouwen  11.020  5:273.0652
Peter Kersten (PR 1.20.06) Middelburg1.22.14  uur  Mannen  10.944  5:293.04-
Dick Kik (debuut) Krabbendijke1.22.31  uur  Mannen  10.907  5:303.03-
Corine Janse (PR 1.20.48) AV'561.23.33  uur  Vrouwen 40  10.772  5:342.9933
Lenneke Ruijsink (PR)AV'561.23.35  uur  Vrouwen 35  10.768  5:342.9933
Jurgen Philipsen (PR 1.20.31) Middelburg1.23.44  uur  Mannen  10.748  5:352.99-
Annemieke Houmes (debuut) González Running1.25.22  uur  Vrouwen  10.543  5:412.9319
Jan Euser (PR 1.18.38) González Running1.25.22  uur  Mannen 65  10.543  5:412.93-
Niek Hesp (PR 1.21.39) AV'561.26.04  uur  Mannen  10.457  5:442.90-
Antoine Gijzel (PR 1.16.39) Kapelle-Biezelinge1.26.27  uur  Mannen  10.411  5:462.89-
Jacquelien Smit (PR)Heinkenszand1.26.39  uur  Vrouwen  10.387  5:472.8911
Marc Buth (debuut) Middelburg1.26.47  uur  Mannen  10.371  5:472.88-
Jeroen Bosch (PR)Middelburg1.27.01  uur  Mannen  10.343  5:482.87-
Carl Osinga (PR 1.23.25) Goes1.28.02  uur  Mannen 55  10.223  5:522.84-
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een tempo van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.62 seconden nodig om deze lijst met 70 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
17-11-201936e Zevenheuvelenloop (109)NijmegenZevenheuvelenloop
18-11-201835e Zevenheuvelenloop (80)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-201633e Zevenheuvelenloop (116)NijmegenZevenheuvelenloop
15-11-201532e Zevenheuvelenloop (148)NijmegenZevenheuvelenloop
16-11-201431e Zevenheuvelenloop (118)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-201330e Zevenheuvelenloop (127)NijmegenZevenheuvelenloop
18-11-201229e Zevenheuvelenloop (39)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-201128e Zevenheuvelenloop (36)NijmegenZevenheuvelenloop
21-11-201027e Zevenheuvelenloop (31)NijmegenZevenheuvelenloop
15-11-200926e Zevenheuvelenloop (57)NijmegenZevenheuvelenloop
16-11-200825e Zevenheuvelenloop (50)NijmegenZevenheuvelenloop
18-11-200724e Zevenheuvelenloop (46)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-200623e Zevenheuvelenloop (19)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-200522e Zevenheuvelenloop (29)NijmegenZevenheuvelenloop
21-11-200421e Zevenheuvelenloop (14)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-200320e Zevenheuvelenloop (41)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-200219e Zevenheuvelenloop (12)NijmegenZevenheuvelenloop
11-11-200118e Zevenheuvelenloop (2)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-200017e Zevenheuvelenloop (5)NijmegenZevenheuvelenloop
24-05-199916e Zevenheuvelenloop (7)NijmegenZevenheuvelenloop
24-05-199815e Zevenheuvelenloop (5)NijmegenZevenheuvelenloop
16-11-199714e Zevenheuvelenloop (21)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-199613e Zevenheuvelenloop (10)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-199512e Zevenheuvelenloop (9)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-199411e Zevenheuvelenloop (7)NijmegenZevenheuvelenloop
21-11-199310e Zevenheuvelenloop (4)NijmegenZevenheuvelenloop
15-11-19929e Zevenheuvelenloop (4)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-19918e Zevenheuvelenloop (3)NijmegenZevenheuvelenloop
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
5000 m Floris Willeboordse (PR 14.28.68)14.37.10  Mse
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020