maandag 28 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 33e Zevenheuvelenloop

Nijmegen, zondag 20 november 2016 - Organisatie: Zevenheuvelenloop
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Wouter Jansen (PR 46.47) Cifla48.46  min  Mannen  18.455  3:155.13815
Martijn de Kok (PR 50.20) AV'5651.55  min  Mannen  17.335  3:284.82664
Patrick de Vos (PR 49.55) AV'5652.06  min  Mannen  17.274  3:284.80656
Martijn Tissink (PR 53.49) Prins Hendrik55.47  min  Mannen  16.134  3:434.48500
Mark Verhage (PR 53.41) Scheldesport55.50  min  Mannen  16.119  3:434.48498
Marcel Suurmond (debuut) Vlissingen55.57  min  Mannen  16.086  3:444.47493
Peter Balkenende (PR 55.53) AV'5656.44  min  Mannen 50  15.864  3:474.41463
Sjaak Luteijn (PR 49.53) LPK56.50  min  Mannen 55  15.836  3:474.40459
Marianne de Kok (PR 57.05) Dynamica58.13  min  Vrouwen 45  15.459  3:534.29661
Aart Joziasse (PR 57.56) Middelburg1.00.44  uur  Mannen 50  14.819  4:034.12323
Chris Steenbakker (PR 56.57) AV'561.01.24  uur  Mannen  14.658  4:064.07303
Arnoud Rijk (PR 57.52) AV'561.01.58  uur  Mannen  14.524  4:084.03285
Crum van der Linden (PR 54.54) Dynamica1.02.29  uur  Mannen  14.404  4:104.00270
Erik de Kraker (PR 1.00.14) Loopgroep Zeeland1.02.34  uur  Mannen 40  14.385  4:104.00268
Fred van Es (debuut) Domburg1.02.41  uur  Mannen 45  14.358  4:113.99264
Esther Vermue (PR 58.28) Rotterdam Atletiek1.02.56  uur  Vrouwen  14.301  4:123.97484
Allan van Alten (PR)RKHAV1.03.52  uur  Mannen 40  14.092  4:153.91232
Marcel Traas (PR 1.03.28) AV'561.04.58  uur  Mannen 50  13.853  4:203.85203
Erik van Belle (PR 1.04.16) Vlissingen1.05.10  uur  Mannen  13.811  4:213.84198
Martijn de Vries (PR)Middelburg1.05.18  uur  Mannen 35  13.783  4:213.83195
Dennis Bootsgezel (PR 1.00.18) Dynamica1.05.19  uur  Mannen 35  13.779  4:213.83194
Frans Bos (PR 1.02.53) Dynamica1.05.42  uur  Mannen 65  13.699  4:233.81185
Rene Florussen (PR 1.05.35) Scheldesport1.05.58  uur  Mannen 45  13.643  4:243.79179
Souverein van der Gaag (debuut) Vlissingen1.06.32  uur  Mannen  13.527  4:263.76166
Robbert van Megen (PR 1.06.19) Middelburg1.07.00  uur  Mannen  13.433  4:283.73155
Marijn Grootjans (debuut) Westkapelle1.07.13  uur  Mannen  13.390  4:293.72151
Wybrand Boonstra (PR 1.05.42) Goes1.07.26  uur  Mannen  13.347  4:303.71146
Jaco Rip (PR 1.02.46) Scherpenisse1.07.29  uur  Mannen 35  13.337  4:303.70145
Patrick Vogel (PR 1.02.39) Middelburg1.07.31  uur  Mannen 45  13.330  4:303.70144
Ruud Grim (PR 1.07.09) Lewedorp1.07.54  uur  Mannen 55  13.255  4:323.68136
Nick Paulusse (PR 1.05.09) Dynamica1.08.03  uur  Mannen 45  13.226  4:323.67133
Bart Pouwer (debuut) Middelburg1.08.29  uur  Mannen 50  13.142  4:343.65124
Paul Arends (PR)AV'561.08.32  uur  Mannen 45  13.132  4:343.65123
John Provoost (PR)Domburg1.08.55  uur  Mannen 45  13.059  4:363.63116
Arjen Luteijn (PR 1.06.52) Wielingen1.09.01  uur  Mannen  13.040  4:363.62114
Vincent Lange (PR 1.06.34) Middelburg1.09.02  uur  Mannen  13.037  4:363.62114
Bas Goeree (PR 1.06.01) Middelburg1.09.10  uur  Mannen  13.012  4:373.61111
John Langerak (PR)González Running1.09.33  uur  Mannen 45  12.940  4:383.59104
Andre Meijers (PR 1.04.11) Hoedekenskerke1.10.20  uur  Mannen  12.796  4:413.5591
Arthur Pouwelse (PR 1.07.26) Middelburg1.10.30  uur  Mannen 55  12.766  4:423.5588
Edwin van Prooijen (debuut) s-Heerenhoek1.10.42  uur  Mannen 45  12.730  4:433.5484
Jack Suijkerbuijk (PR 1.08.30) Diomedon1.10.45  uur  Mannen 60  12.721  4:433.5384
Ronald Becks (debuut) Middelburg1.10.57  uur  Mannen  12.685  4:443.5280
Berry Knibbeler (PR 1.07.36) Scheldesport1.11.03  uur  Mannen 55  12.667  4:443.5279
Rob Jeras (PR 1.08.31) Middelburg1.11.10  uur  Mannen  12.646  4:453.5177
Marjo Hamelink (PR 1.05.25) Oost-Souburg1.11.20  uur  Vrouwen  12.617  4:453.50237
Jos Put (PR 1.09.16) Vlissingen1.11.22  uur  Mannen 50  12.611  4:453.5074
Johan Joziasse (PR 1.07.59) Middelburg1.11.51  uur  Mannen  12.526  4:473.4867
Corina Grim (PR 1.10.47) González Running1.11.51  uur  Vrouwen 50  12.526  4:473.48224
Erwin Clowting (PR 1.09.54) Dynamica1.12.13  uur  Mannen  12.462  4:493.4662
Luyten van den Berg (debuut) Goes1.12.23  uur  Mannen  12.434  4:503.4559
Bob Muller (PR)Goes1.12.30  uur  Mannen  12.414  4:503.4558
Wim Dingemanse (PR 1.05.26) Grijpskerke1.13.06  uur  Mannen 55  12.312  4:523.4250
Marcel de Witte (PR 1.08.03) Ritthem1.13.10  uur  Mannen  12.301  4:533.4249
Bert Aalbers (debuut) Vlissingen1.13.13  uur  Mannen  12.292  4:533.4149
Walter-Niels Luitwieler (PR 1.04.06) Goes1.14.05  uur  Mannen  12.148  4:563.3739
Wim de Feijter (debuut) Terneuzen1.14.12  uur  Mannen  12.129  4:573.3737
Amos Herz (PR 1.13.13) Vlissingen1.14.25  uur  Mannen 50  12.094  4:583.3635
Ko Pleijte (PR 1.12.44) Kapelle-Biezelinge1.14.46  uur  Mannen  12.037  4:593.3431
Sandra Joziasse (PR 1.11.37) Dynamica1.14.59  uur  Vrouwen 35  12.003  5:003.33156
Shirley de Graaff (PR 1.11.48) Vlissingen1.15.15  uur  Vrouwen  11.960  5:013.32151
Peter Belfroid (debuut) Terneuzen1.15.33  uur  Mannen  11.913  5:023.3124
Corné Rasenberg (PR)Vlissingen1.15.47  uur  Mannen  11.876  5:033.3022
Danny Ars (PR)Ovezande1.16.09  uur  Mannen 60  11.819  5:053.2819
Wim Huibregtse (PR 1.13.53) Westkapelle1.16.17  uur  Mannen  11.798  5:053.2818
Willem Brouwer (PR 1.12.12) Middelburg1.16.19  uur  Mannen  11.793  5:053.2818
Peter Knippers (debuut) Domburg1.16.19  uur  Mannen 45  11.793  5:053.2818
Stefan de Koeijer (PR 1.10.04) Kapelle-Biezelinge1.16.29  uur  Mannen  11.767  5:063.2717
Dieko van Belzen (debuut) Middelburg1.16.32  uur  Mannen  11.760  5:063.2716
Mike van Eck (PR 1.13.33) Hulst1.16.34  uur  Mannen  11.754  5:063.2716
Steffi Berks (PR 1.16.52) AV'561.17.03  uur  Vrouwen  11.681  5:083.24118
Jean-Paul Chermin (PR)Vlissingen1.17.43  uur  Mannen  11.581  5:113.229
René Florisse (debuut) Middelburg1.18.09  uur  Mannen  11.516  5:133.207
Edwin de Vries (PR)Vlissingen1.18.37  uur  Mannen  11.448  5:143.185
Caroline Veringa (PR 1.09.54) Dynamica1.18.39  uur  Vrouwen 40  11.443  5:153.1893
Ad Tres (debuut) Wilhelminadorp1.18.43  uur  Mannen  11.433  5:153.185
Leo Zuidweg (PR 1.13.38) Middelburg1.18.57  uur  Mannen  11.400  5:163.174
John de Kraker (PR 1.13.15) Kapelle-Biezelinge1.19.43  uur  Mannen  11.290  5:193.142
Krijno Davidse (PR)Middelburg1.19.46  uur  Mannen  11.283  5:193.131
Rob Bourgonje (PR)AV'561.20.12  uur  Mannen  11.222  5:213.121
Jac Hoek (PR 1.04.16) Dynamica1.20.32  uur  Mannen 60  11.175  5:223.10-
Vanya Lock (debuut) Tholen1.20.43  uur  Vrouwen  11.150  5:233.1064
Peter Kersten (PR 1.20.06) Middelburg1.20.46  uur  Mannen  11.143  5:233.10-
Anne de Koeijer (PR 1.15.51) Kapelle-Biezelinge1.21.22  uur  Vrouwen  11.061  5:253.0756
Marc Veenhoven (PR 1.20.39) Axel1.21.23  uur  Mannen  11.059  5:263.07-
Jack Folkersma (debuut) Scheldesport1.21.48  uur  Mannen  11.002  5:273.06-
Arian de Visser (PR)Grijpskerke1.21.52  uur  Mannen  10.993  5:273.05-
Ronald Roctus (PR 1.16.46) Terneuzen1.22.09  uur  Mannen  10.956  5:293.04-
Tonnie Bish (PR)Middelburg1.22.18  uur  Vrouwen 55  10.936  5:293.0445
Annemiek de Die (PR)Terneuzen1.23.10  uur  Vrouwen  10.822  5:333.0137
Niek Hesp (PR 1.21.39) AV'561.23.34  uur  Mannen  10.770  5:342.99-
Esther van Sluijs (PR 1.14.54) AV'561.23.45  uur  Vrouwen 40  10.746  5:352.9931
Arjen Jeras (PR)Middelburg1.24.07  uur  Mannen  10.699  5:362.97-
Jack de Jonge (debuut) Terneuzen1.24.11  uur  Mannen  10.691  5:372.97-
Dorien van Impelen (PR)Middelburg1.24.49  uur  Vrouwen  10.611  5:392.9523
Sigrid Epker (PR)Middelburg1.25.13  uur  Vrouwen 50  10.561  5:412.9320
Piet Jansen (PR 1.20.28) Tholen1.25.18  uur  Mannen  10.551  5:412.93-
Edwin Blok (PR 1.16.45) Middelburg1.26.07  uur  Mannen  10.451  5:442.90-
Michelle van Doeselaar (PR 1.21.40) Vlissingen1.26.08  uur  Vrouwen  10.449  5:452.9014
Johan Rijkeboer (PR 1.15.19) Middelburg1.26.43  uur  Mannen  10.379  5:472.88-
Monique Rijkse (PR 1.26.11) Middelburg1.27.24  uur  Vrouwen  10.297  5:502.867
Philip Luitwieler (PR 1.18.50) AV'561.27.46  uur  Mannen 65  10.254  5:512.85-
Corine Janse (PR 1.20.48) AV'561.29.22  uur  Vrouwen  10.071  5:572.801
Lenneke Ruijsink (PR 1.23.35) AV'561.29.23  uur  Vrouwen 35  10.069  5:582.801
Myra Latuheru (PR 1.23.47) Middelburg1.29.24  uur  Vrouwen  10.067  5:582.801
Jeltina Stevels (PR)Middelburg1.29.28  uur  Vrouwen  10.060  5:582.791
Ines Paulus (debuut) Middelburg1.29.28  uur  Vrouwen  10.060  5:582.791
Annemarie de Visser (PR 1.29.27) Grijpskerke1.29.35  uur  Vrouwen  10.047  5:582.791
Remco van Keeken (debuut) s-Gravenpolder1.30.13  uur  Mannen  9.976  6:012.77-
Erik de Munck (debuut) Wielingen1.30.21  uur  Mannen  9.961  6:012.77-
Rob Epker (debuut) Middelburg1.30.27  uur  Mannen  9.950  6:022.76-
Jerry van Luijk (PR 1.28.53) Middelburg1.30.35  uur  Mannen  9.936  6:022.76-
Judith van Biemen (debuut) Kapelle-Biezelinge1.30.42  uur  Vrouwen  9.923  6:032.76-
Laura Louws (debuut) Zoutelande1.30.58  uur  Vrouwen  9.894  6:042.75-
Marielle Pattenier (debuut) Koudekerke1.30.59  uur  Vrouwen  9.892  6:042.75-
Werner Verplanke (debuut) Vlissingen1.31.05  uur  Mannen  9.881  6:042.74-
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een tempo van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 2.863 seconden nodig om deze lijst met 116 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
17-11-201936e Zevenheuvelenloop (109)NijmegenZevenheuvelenloop
18-11-201835e Zevenheuvelenloop (80)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-201734e Zevenheuvelenloop (72)NijmegenZevenheuvelenloop
15-11-201532e Zevenheuvelenloop (148)NijmegenZevenheuvelenloop
16-11-201431e Zevenheuvelenloop (118)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-201330e Zevenheuvelenloop (127)NijmegenZevenheuvelenloop
18-11-201229e Zevenheuvelenloop (39)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-201128e Zevenheuvelenloop (36)NijmegenZevenheuvelenloop
21-11-201027e Zevenheuvelenloop (31)NijmegenZevenheuvelenloop
15-11-200926e Zevenheuvelenloop (57)NijmegenZevenheuvelenloop
16-11-200825e Zevenheuvelenloop (50)NijmegenZevenheuvelenloop
18-11-200724e Zevenheuvelenloop (46)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-200623e Zevenheuvelenloop (19)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-200522e Zevenheuvelenloop (29)NijmegenZevenheuvelenloop
21-11-200421e Zevenheuvelenloop (14)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-200320e Zevenheuvelenloop (41)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-200219e Zevenheuvelenloop (12)NijmegenZevenheuvelenloop
11-11-200118e Zevenheuvelenloop (2)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-200017e Zevenheuvelenloop (5)NijmegenZevenheuvelenloop
24-05-199916e Zevenheuvelenloop (7)NijmegenZevenheuvelenloop
24-05-199815e Zevenheuvelenloop (5)NijmegenZevenheuvelenloop
16-11-199714e Zevenheuvelenloop (21)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-199613e Zevenheuvelenloop (10)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-199512e Zevenheuvelenloop (9)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-199411e Zevenheuvelenloop (7)NijmegenZevenheuvelenloop
21-11-199310e Zevenheuvelenloop (4)NijmegenZevenheuvelenloop
15-11-19929e Zevenheuvelenloop (4)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-19918e Zevenheuvelenloop (3)NijmegenZevenheuvelenloop
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
5000 m Floris Willeboordse (PR 14.28.68)14.37.10  Mse
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020