dinsdag 22 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
 
Uitslagen Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, -datum, organisatie, plaats of atleet
Datum WedstrijdnaamWedstrijdplaatsOrganisatieHits
zo20-09-2020 Vestingloop (13)Willemstad (NA)Vestingloop
zo20-09-2020Dwars Door De ZwingeulCadzand-BadWielingen
zo20-09-2020Trail By The SeaRenesseSportpromotion Zld
za19-09-202049e Gouden Spike (3)LeidenGouden Spike
za19-09-20202e WemeldingeloopWemeldingeAV'56
do17-09-2020Avondbaanwedstrijd (5)RotterdamRotterdam Atletiek
zo13-09-2020NK A/B-junioren (2)AmersfoortAtletiekunie
za12-09-202010 Miles SchellachMiddelburgHardloop3Daagse
za12-09-2020Baanwedstrijd (3)TilburgAttila
zo06-09-2020 Vestingloop (12)HellevoetsluisVestingloop Hellevoetsluis
za05-09-2020Zeeuws kampioenschap (15)HulstRKHAV
do03-09-2020Avondbaanwedstrijd (6)NaaldwijkOlympus '70
za29-08-2020NK baan Senioren (3)UtrechtAtletiekunie
za22-08-2020Track Meeting (2)EindhovenAtletiek Helmond
vr21-08-2020Summer RunVlissingenHardloop3Daagse
do20-08-2020Avondbaanwedstrijd (4)RotterdamPAC
za15-08-2020Next Generation Athletics (1)NijmegenNijmegen Atletiek
vr14-08-2020 Hardloop3DaagseNeeltje JansHardloop3Daagse
vr07-08-2020 Hardloop3DaagseNeeltje JansHardloop3Daagse
vr07-08-20203e Track MeetingUtrechtTrack Meetings
za01-08-2020Baanwedstrijd (2)VughtPrins Hendrik
zo26-07-2020Track Running (5)DongenAtledo
wo22-07-2020Welcome Back!VlissingenNiet bekend
zo19-07-2020Testrun (1)NijmegenNijmegen Atletiek
za18-07-2020Testwedstrijd (1)NijmegenAtletiekunie
za18-07-20202e Track Meeting (6)UtrechtTrack Meetings
vr17-07-2020Nijmeegse Loopwedstrijd (1)NijmegenNijmegen Atletiek
zo05-07-2020Stratenloop (6)Zele (BE)Niet bekend
za04-07-2020Testwedstrijd (1)PapendalAtletiekunie
zo08-03-20204e Natuurloop (51)Cadzand-BadWielingen
zo08-03-202045e CPC Loop (89)Den HaagCPC Loop
za07-03-202053e Massaloop (174)OostkapelleDynamica
zo01-03-202020 van Alphen (5)Alphen a/d Rijn20 van Alphen
zo01-03-2020 Rico Salvettiloop (2)MoergestelRico Salvettiloop
za29-02-2020Scheldeloop (61)TerneuzenScheldesport
za29-02-202031e Kustcross (107)VlissingenDynamica
zo23-02-2020Wegwedstrijd (1)Xabia (SP)Niet bekend
zo23-02-20203e Natuurloop (42)Cadzand-BadWielingen
zo23-02-2020NK indoor Senioren (1)ApeldoornSprint
zo23-02-2020Bosbokkentrail (273)WestenschouwenDelta Sport
zo23-02-2020 9e Kapellecross (75)Kapelle-BiezelingeJARO
za22-02-2020Halve van Axel (248)AxelRoad Running Axel
za22-02-2020 BK indoor studenten (2)Gent (BE)Racing Club Gent
za15-02-2020NK indoor A/B-junioren (2)ApeldoornSprint
za15-02-2020 15e Zwaarste 10 van Zeeland (227)WestenschouwenDelta Sport
za08-02-2020Erpelkappersloop (140)AxelRoad Running Axel
za08-02-2020Grevelingen cross (115)BruinisseFlakkee
zo02-02-202029e Midwinter Halve Marathon (392)CadzandWielingen
za01-02-2020 22e Rammekensloop (267)RitthemRammekensloop
zo26-01-2020Indoormeeting (2)Gent (BE)Niet bekend
za25-01-2020 6e Scheldesport cross (85)WestdorpeScheldesport
zo19-01-2020Marathon (3)Funchal (PT)Niet bekend
zo19-01-2020Kievitloop (11)Bergen op ZoomSpado
za18-01-2020Dow trimloop (88)TerneuzenJogging Club Dow
zo12-01-202048e Halve van Egmond (21)EgmondEgmond Halve
za11-01-2020Berlaerloop (105)KoewachtVV Koewacht
za11-01-202048e Deltacross (288)WestenschouwenDelta Sport
zo05-01-2020Scheidsrechtersloop (107)VlissingenDynamica
za04-01-202059e Wallenloop (163)GoesAV'56
za04-01-2020Jeff Thuy Memorial (182)HeikantTC Heikant
di31-12-2019Tankloop (398)WestkapelleDynamica
di31-12-20192e Natuurloop (127)NieuwvlietWielingen
za28-12-2019Eindejaarscross (170)AxelScheldesport
do26-12-201918e Kerstloop (550)DishoekDynamica
zo22-12-2019Kerstloop (6)BarendrechtEnergie
za21-12-20192e IGA Natuurloop (68)AxelRoad Running Axel
za21-12-201920e Aagtekerke Run (570)AagtekerkeMC Pekelinge
zo15-12-2019Kievitloop (4)Bergen op ZoomSpado
zo15-12-201914e Spark marathon (22)SpijkenisseSpark
za14-12-2019Steense Rattenloop (81)Sint JansteenFunrunners
zo08-12-201931e Bruggenloop (86)RotterdamBruggenloop Rotterdam
zo08-12-2019Marathon (2)Vientiane (LS)Niet bekend
za07-12-201927e Inkelcross (131)KruiningenAV'56
zo01-12-2019Montferland Run (1)s-HeerenbergMontferland Run
zo01-12-2019 Surpriseloop (4)HalsterenOlympia
zo01-12-2019Jules Unlimitedloop (63)BreskensWielingen
za30-11-2019Scheldesportloop (105)TerneuzenScheldesport
za30-11-2019Grand SlamVlissingenGrand Slam
zo24-11-201920e Zakloop (527)NisseZakloop
zo24-11-2019Marathon (9)San Sebastian (ES)Niet bekend
za23-11-201934e Elderschanscross (107)AardenburgWielingen
zo17-11-2019Marathon (3)Palermo (IT)Niet bekend
zo17-11-201936e Zevenheuvelenloop (109)NijmegenZevenheuvelenloop
zo17-11-2019Kievitloop (7)Bergen op ZoomSpado
zo17-11-2019Marathon Kasterlee (3)Kasterlee (BE)Marathon Kasterlee
za16-11-2019Juul Van De Walleloop (95)Nieuw-NamenRunners Kieldrecht
za16-11-201919e Hobbeldebobbelloop (345)ZoutelandeDynamica
ma11-11-2019Halve Marathon Deinze-Aalter (5)Deinze (BE)Joggingclub Aalter
zo10-11-2019Natuurloop (73)Cadzand-BadWielingen
za09-11-2019Jeff Thuy Memorial (105)HeikantTC Heikant
za09-11-201952e Mosselloop (324)WestenschouwenDelta Sport
zo03-11-2019 14e Drechtstadloop (11)DordrechtDrechtstadloop
zo03-11-2019Marathon (1)Porto (PT)Porto Marathon
zo03-11-2019Marathon (1)Nice (FR)Niet bekend
zo03-11-2019New York City Marathon (7)New York (US)New York City Marathon
za02-11-2019Appelloop (94)AxelRoad Running Axel
za02-11-201934e Moerschanscross (109)HulstRKHAV
zo27-10-201937e Marathon Brabant (83)Etten-LeurMarathon Brabant
zo27-10-2019Frankfurt Marathon (1)FrankfurtFrankfurt Marathon
za26-10-20198e Stelleplascross (76)HeinkenszandJARO

Eventuele fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl

De server had 2.312 seconden nodig om deze lijst met 100 uitslagen samen te stellen.

Zoek met jaar of maand/jaar combinatie (bvb 6-2010) naar oudere uitslagen, die in bovenstaand overzicht ontbreken.

Terug naar boven
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
26-07: Track Running Dongen (5)
Atletiek Zeeland © 2020