zondag 22 april 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
10-03: Leonie Ton pakt Nederlands record op 100 km terug
05-03: Yunis Stitan en Monica Sanderse de sterksten in Kustcross
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 28-04: 13e Ropakustrun Dishoek
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 11-05: Track Meeting Utrecht
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 19-05: Ter Specke Bokaal Lisse
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
ma 02-04: Paas Kustloop Breskens (77)
za 31-03: 25 km van Hulst (186)
za 31-03: Vrijburgloop Vlissingen (85)
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse (127)
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (62)
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis (307)
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle (95)
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (55)
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen (240)
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (91)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
37e Wallenloop
Goes, zaterdag 2 januari 1999 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Woonplaats/Vereniging
TijdCategoriekm/umin/km
1  Dennis KlasenTHOR23.33Mse   18.955  3:10
2  Koen RaymaekersHellas23.53Mse   18.691  3:13
3  Niels KooleDynamica24.18M40   18.370  3:16

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand42
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand39
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.077 seconden nodig om deze lijst met 3 prestaties samen te stellen.
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
06-01-2018 57e WallenloopGoesAV'560
07-01-2017 56e WallenloopGoesAV'560
09-01-2016 55e WallenloopGoesAV'561473
03-01-2015 54e WallenloopGoesAV'561612
04-01-2014 53e WallenloopGoesAV'562124
05-01-2013 52e WallenloopGoesAV'561775
07-01-2012 51e WallenloopGoesAV'562296
08-01-2011 50e WallenloopGoesAV'562640
03-01-2009 48e WallenloopGoesAV'561324
05-01-2008 47e WallenloopGoesAV'561410
06-01-2007 46e WallenloopGoesAV'561263
07-01-2006 45e WallenloopGoesAV'561028
08-01-2005 44e WallenloopGoesAV'56883
03-01-2004 43e WallenloopGoesAV'561060
03-01-2003 41e WallenloopGoesAV'56104
05-01-2002 40e WallenloopGoesAV'56154
06-01-2001 39e WallenloopGoesAV'56123
08-01-2000 38e WallenloopGoesAV'56106
03-01-1998 36e WallenloopGoesAV'56139
04-01-1997 35e WallenloopGoesAV'56123
07-01-1995 34e WallenloopGoesAV'56113
08-01-1994 33e WallenloopGoesAV'56113
02-01-1993 32e WallenloopGoesAV'56135
04-01-1992 31e WallenloopGoesAV'56127
05-01-1991 30e WallenloopGoesAV'56113
06-01-1990 29e WallenloopGoesAV'56122
07-01-1989 28e WallenloopGoesAV'56138
09-01-1988 27e WallenloopGoesAV'56137
03-01-1987 26e WallenloopGoesAV'56114
04-01-1986 25e WallenloopGoesAV'56113
05-01-1985 24e WallenloopGoesAV'56175
07-01-1984 23e WallenloopGoesAV'56137
02-01-1983 22e WallenloopGoesAV'56104
09-01-1982 21e WallenloopGoesAV'56116
03-01-1981 20e WallenloopGoesAV'56122
05-01-1980 19e WallenloopGoesAV'56130
06-01-1979 18e WallenloopGoesAV'56121
07-01-1978 17e WallenloopGoesAV'56126
08-01-1977 16e WallenloopGoesAV'56124
10-01-1976 15e WallenloopGoesAV'56133
04-01-1975 14e WallenloopGoesAV'56123
05-01-1974 13e WallenloopGoesAV'56108
06-01-1973 12e WallenloopGoesAV'56139

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Gezocht: Gunstige Dag Voor Mar..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (6)
3000 m Tim van den Broeke (PR 8.23.79)8.26.86  Mse
3000 m Yunis Stitan (PR)8.45.42  Mse
3000 m Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14)8.57.40  Mse
3000 m Franklin van Anrooij (PR)9.08.43  Mse
3000 m Robert de Graaf (PR)9.41.69  JoB
3000 m Shirin van Anrooij (PR 9.50.09)9.54.76  MeB
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (98)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 13e Venloop (45)
25-03: 10 van Halsteren (13)
18-03: Utrecht Marathon (2)
18-03: 30e Parelloop Brunssum (9)
18-03: 4e Stevensloop Nijmegen (4)
18-03: Scheveningen/Zandvoort strand marathon (3)
11-03: 44e CPC Loop Den Haag (85)
11-03: AttilaRun Tilburg (1)
10-03: Wegwedstrijd Rheine (1)
10-03: Dordtse Biesbosch halve marathon Dordrecht (5)
04-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (2)
25-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (6)
24-02: Halve Marathon Maasland (1)
Atletiek Zeeland © 2018