vrijdag 22 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse (117)
za 09-02: Erpelkappersloop Axel (125)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
16e Aagtekerke Run
Aagtekerke, zaterdag 19 december 2015 - Organisatie: MC Pekelinge
13.1 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim PleijteVlissingen44.11Mse   17.790  3:22
2  Erwin HarmesMiddelburg44.35Mse   17.630  3:24
3  Martijn de KokHeinkenszand44.55Mse   17.499  3:26
4  Huub van Noordens-Heer Abtskerke45.06Mse   17.428  3:27
5  Ralph WiessnerVlissingen48.00Mse   16.375  3:40
6  Remy VasseurVlissingen49.20Mse   15.932  3:46
7  Wim van SparrentakSint Laurens49.27M45   15.895  3:46
8  Peter BalkenendeGoes50.16M45   15.637  3:50
9  Joeri VersluisMiddelburg50.20Mse   15.616  3:51
10  Willem de VosMiddelburg50.44Mse   15.493  3:52
11  Arjo VerhageAagtekerke50.48M45   15.472  3:53
12  Wilco BoogaardMiddelburg50.53Mse   15.447  3:53
13  Peter van LimbergenGoes51.20M40   15.312  3:55
14  Adriaan WalhoutMiddelburg51.43Mse   15.198  3:57
15  Hanco van KeulenRitthem52.15M40   15.043  3:59
16  Gert Van der VindenBiggekerke52.28M50   14.981  4:00
17  Gilles GeschiereMeliskerke52.30M45   14.971  4:00
18  Erik KokArnemuiden52.51M40   14.872  4:02
19  Rene TraasKapelle-Biezelinge52.56M45   14.849  4:02
20  Micha JanseZoutelande52.59M40   14.835  4:03
21  Jeffry de RidderDordrecht53.07Mse   14.798  4:03
22  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge53.09M45   14.788  4:03
23  Peter SlitsSluis53.38M45   14.655  4:06
24  Dennis FlorussenTerneuzen53.55M40   14.578  4:07
25  Johan KarelseHeinkenszand53.57M40   14.569  4:07
26  Richard van de WegeVlissingen54.03Mse   14.542  4:08
27  Peter MeeuwsenKrabbendijke54.06Mse   14.529  4:08
28  Jan de WildeNisse54.14M55   14.493  4:08
29  Ewald ProvoostBiggekerke54.27M40   14.435  4:09
30  Olof HoogestegerVlissingen54.30M40   14.422  4:10
31  Jan LouisseMiddelburg54.32Mse   14.413  4:10
32  Carolien van de KreekeSerooskerke54.35V40   14.400  4:10
33  Christiaan van MourikNieuw- en Sint Joosland54.47Mse   14.347  4:11
34  Aart JoziasseMiddelburg55.08M45   14.256  4:13
35  Hanco AdriaanseAagtekerke55.12Mse   14.239  4:13
36  Jonathan BoonOost-Souburg55.14Mse   14.231  4:13
37  Jeroen de NoodMiddelburg55.17Mse   14.218  4:13
38  Jelle MaljaarsOostkapelle55.22Mse   14.196  4:14
39  Bram VerhageAagtekerke55.27M50   14.175  4:14
40  Michel de WeeYerseke55.30Mse   14.162  4:14
41  Jan-Peter van de PutteSerooskerke55.40Mse   14.120  4:15
42  Peter DekkerZoutelande55.42M40   14.111  4:15
43  Bart van NoordenYerseke55.48M50   14.086  4:16
44  Arjan BootKloetinge55.50M40   14.078  4:16
45  Mark BootBurgh-Haamstede55.53Mse   14.065  4:16
46  Leonie TonWissenkerke56.07V40   14.007  4:17
47  Niels GeuzeMiddelburg56.10Mse   13.994  4:17
48  Johan KoddeArnemuiden56.20M45   13.953  4:18
49  Leo de BruijnOostkapelle56.23M45   13.940  4:18
50  Leo JanseMiddelburg56.32M45   13.903  4:19
51  Herman de GraveVlissingen56.34Mse   13.895  4:19
52  Rob van 't VeenGoes56.36Mse   13.887  4:19
53  Marco ToussaintWolphaartsdijk56.39M50   13.875  4:19
54  Marius BesuijenSint Laurens56.43M50   13.858  4:20
55  Cor de RidderArnemuiden56.45M45   13.850  4:20
56  Jasper RavaysKoudekerke56.47Mse   13.842  4:20
57  Pieter GoudOostdijk56.54Mse   13.814  4:21
58  Pieter WisseBiggekerke57.00M45   13.789  4:21
59  Yvonne MoerlandYerseke57.05Vse   13.769  4:21
60  Rob SchaapVlissingen57.10M55   13.749  4:22
61  Michel RidderhofMiddelburg57.18M40   13.717  4:22
62  Jan LouwsMiddelburg57.24M55   13.693  4:23
63  Berry SimonseGoes57.30M40   13.670  4:23
64  Kees de RooijYerseke57.34Mse   13.654  4:24
65  Richard de VliegerLewedorp57.37M45   13.642  4:24
66  Jan VerhageAagtekerke57.40Mse   13.630  4:24
67  Rinus PoortvlietOost-Souburg57.42M55   13.622  4:24
68  Erwin van der LindeVlissingen57.44Mse   13.614  4:24
69  Harry OostdijkKruiningen57.46Mse   13.606  4:25
70  Jan van KeulenAagtekerke57.50Mse   13.591  4:25
71  Adriaan van KeulenMiddelburg57.54Mse   13.575  4:25
72  Rinus van de WoestijneMiddelburg57.59Mse   13.556  4:26
73  Robert CarolMiddelburg58.09M50   13.517  4:26
74  Casper BaasGoes58.10M45   13.513  4:26
75  Reinier SpijkGoes58.12Mse   13.505  4:27
76  Hans MinderhoudAagtekerke58.13Mse   13.501  4:27
77  Martijn HoosemansVlissingen58.15Mse   13.494  4:27
78  Jimmy BastiaanseAagtekerke58.17Mse   13.486  4:27
79  Wim WoutersKruiningen58.19M60   13.478  4:27
80  Annet van der LindeNisse58.21V45   13.470  4:27
81  Bram van KeulenMeliskerke58.22Mse   13.467  4:27
82  Ruud GrimLewedorp58.26Mse   13.451  4:28
83  Cas TiethofVlissingen58.38Mse   13.405  4:29
84  Marcel SommeijerOost-Souburg58.47M45   13.371  4:29
85  Joris BeiloVlissingen58.48Mse   13.367  4:29
86  Jochem NijboerKoudekerke58.50Mse   13.360  4:29
87  Marcel AdriaanseMiddelburg58.55M40   13.341  4:30
88  Mark GeuzeMiddelburg58.57M50   13.333  4:30
89  Jan-Joris JoossGoes59.00Mse   13.322  4:30
90  Jaap van BeestVlissingen59.07Mse   13.296  4:31
91  Ronald GeertseSerooskerke59.09Mse   13.288  4:31
92  John StrooVlissingen59.10Mse   13.285  4:31
93  Leendert van de VenZoutelande59.12M50   13.277  4:31
94  Marius BoonmanHeinkenszand59.14Mse   13.270  4:31
95  Arthur van AartsenMiddelburg59.16M40   13.262  4:31
96  Kevin SpruijtMeliskerke59.17Mse   13.258  4:32
97  Jaap WoutersOostkapelle59.19Mse   13.251  4:32
98  Evert KuijkTerneuzen59.21M45   13.243  4:32
99  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge59.35M45   13.192  4:33
100  Rob de PagterRitthem59.36Mse   13.188  4:33
101  Jurjen SwiersVlissingen59.38M45   13.181  4:33
102  Stefan MesuKapelle-Biezelinge59.40Mse   13.173  4:33
103  Maarten PouwelseWestkapelle59.41Mse   13.170  4:33
104  Ivo van den BroekeVlissingen59.44Mse   13.158  4:34
105  Adrie van DalenLewedorp59.49M45   13.140  4:34
106  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek59.51Mse   13.133  4:34
107  Martin FranckeMiddelburg59.53Mse   13.126  4:34
108  Adrie van den BosseOostkapelle59.55Mse   13.118  4:34
109  Ruud Fredrikss-Heerenhoek1.00.06M60   13.078  4:35
110  Erik van BelleVlissingen1.00.08Mse   13.071  4:35
111  Henk LeeftinkOost-Souburg1.00.09M50   13.067  4:35
112  Henk LousVlissingen1.00.13M55   13.053  4:36
113  Mirthe OverkampUtrecht1.00.15Vse   13.046  4:36
114  Jeffrey GeertseVlissingen1.00.17Mse   13.038  4:36
115  Lizo KoppejanArnemuiden1.00.18M40   13.035  4:36
116  Laurens MeeuwsenKrabbendijke1.00.20Mse   13.028  4:36
117  Alexander PaardekooperOostkapelle1.00.24Mse   13.013  4:37
118  Kees den HollanderDreischor1.00.26Mse   13.006  4:37
119  John LangerakGrijpskerke1.00.31M45   12.988  4:37
120  Johan de VliegerVlissingen1.00.42M60   12.949  4:38
121  Adrie JanseArnemuiden1.00.44Mse   12.942  4:38
122  Vincent ToutenhoofdWestkapelle1.00.46M40   12.935  4:38
123  Michel BakMiddelburg1.00.54Mse   12.906  4:39
124  Serge van HeiningenVlissingen1.01.00M40   12.885  4:39
125  Piet MoesKoudekerke1.01.13M60   12.840  4:40
126  René HarinckOost-Souburg1.01.37M45   12.756  4:42
127  Geert FranckeVlissingen1.01.38Mse   12.753  4:42
128  Peter RijkhoekVlissingen1.01.53M60   12.701  4:43
129  Jos JanseMiddelburg1.02.00M40   12.677  4:44
130  Andy de la CombeVlissingen1.02.09Mse   12.647  4:45
131  Leon van BavinchovenTerneuzen1.02.12Mse   12.637  4:45
132  Kees de VisserAagtekerke1.02.17M50   12.620  4:45
133  Adri BaasKrabbendijke1.02.21Mse   12.606  4:46
134  Bert DaaneButtinge1.02.24Mse   12.596  4:46
135  Lion BaasVlissingen1.02.34Mse   12.563  4:47
136  Evelien van SparrentakSint Laurens1.02.38Vse   12.549  4:47
137  Johan SpijkGoes1.02.52Mse   12.503  4:48
138  Paul ArendsKloetinge1.02.54M40   12.496  4:48
139  Gerrit SpaansGoes1.03.00Mse   12.476  4:49
140  John ProvoostDomburg1.03.02Mse   12.470  4:49
141  Marco DielemanSommelsdijk1.03.03Mse   12.466  4:49
142  Bouwe PostmaMiddelburg1.03.07Mse   12.453  4:49
143  Renske VerbruggeGoes1.03.08V45   12.450  4:49
144  Ron BrusketWilhelminadorp1.03.10M40   12.443  4:49
145  Adri KooleSerooskerke1.03.14M60   12.430  4:50
146  Frank SchoonwaterVlissingen1.03.27Mse   12.388  4:51
147  Maurice SteketeeMiddelburg1.03.30Mse   12.378  4:51
148  Kees van der HeijdenVlissingen1.03.34Mse   12.365  4:51
149  Rutger WondergemMiddelburg1.03.37Mse   12.355  4:51
150  Ko van DammeKwadendamme1.03.39M50   12.349  4:52
151  Jeroen VerhageVlissingen1.03.41Mse   12.342  4:52
152  Angelique JansenMiddelburg1.03.46Vse   12.326  4:52
153  Koen de VriesVlissingen1.03.47M55   12.323  4:52
154  Marc WijneKoudekerke1.03.49Mse   12.317  4:52
155  Gian ScheeleZaamslag1.03.51Mse   12.310  4:52
156  Sjakkie van den BroekeHoek1.03.53M45   12.304  4:53
157  Corina GrimLewedorp1.04.05V50   12.265  4:54
158  Alexander DavidseVlissingen1.04.13Mse   12.240  4:54
159  Ron de WolfOostkapelle1.04.15Mse   12.233  4:54
160  Derk RoelofsVlissingen1.04.19Mse   12.221  4:55
161  Peter van MoergestelVlissingen1.04.24Mse   12.205  4:55
162  Patrick KoddeAagtekerke1.04.31Mse   12.183  4:55
163  Gertjan BakkerGoes1.04.39M45   12.158  4:56
164  Steffen HumerKattendijke1.04.42M50   12.148  4:56
165  Ben van der LindenVlissingen1.04.53Mse   12.114  4:57
166  John DavidseMiddelburg1.04.56M50   12.105  4:57
167  Anne van HouwelingenMiddelburg1.05.03Vse   12.083  4:58
168  Anne-Sofie ReijnoudtKapelle-Biezelinge1.05.06Vse   12.074  4:58
169  Peter KoopmanKrabbendijke1.05.08Mse   12.068  4:58
170  Matthijs van StratenVlissingen1.05.10Mse   12.061  4:58
171  Ko DavidseOostkapelle1.05.12Mse   12.055  4:59
172  Peter de WaalMiddelburg1.05.14Mse   12.049  4:59
173  Dave LouwsMiddelburg1.05.16Mse   12.043  4:59
174  Rob JongeneelMiddelburg1.05.26M50   12.012  5:00
175  Jenny de NooijerMiddelburg1.05.30Vse   12.000  5:00
176  Annet van de KrekeOost-Souburg1.05.32V45   11.994  5:00
177  Cor SchipperMiddelburg1.05.35M55   11.985  5:00
178  Lia GonzalezVrouwenpolder1.05.40V55   11.970  5:01
179  Wim DingemanseGrijpskerke1.05.44M50   11.957  5:01
180  Suzanne GeschiereSint Laurens1.05.48V50   11.945  5:01
181  Sven VersluijsZevenbergen1.05.57Mse   11.918  5:02
182  Gert KooimanMiddelburg1.06.03Mse   11.900  5:03
183  Jan-Willem HuiszoonArnemuiden1.06.08Mse   11.885  5:03
184  Martin KievitsZierikzee1.06.10Mse   11.879  5:03
185  Herman MaljaarsAagtekerke1.06.12Mse   11.873  5:03
186  Fred de BreeZoutelande1.06.14Mse   11.867  5:03
187  Bram SturmMiddelburg1.06.22Mse   11.843  5:04
188  Leonard van MoolenbroekMiddelburg1.06.27Mse   11.828  5:04
189  Martijn de VriesMiddelburg1.06.35Mse   11.805  5:05
190  Stefan FeleusWestkapelle1.06.38M40   11.796  5:05
191  Hans LievenseMiddelburg1.06.40Mse   11.790  5:05
192  Willem HuiszoonMiddelburg1.06.41Mse   11.787  5:05
193  Willem HoutermanWolphaartsdijk1.06.42Mse   11.784  5:05
194  Stefan de WeerdtWolphaartsdijk1.06.43Mse   11.781  5:06
195  Gerard van NieropOostkapelle1.06.44Mse   11.778  5:06
196  Niek van BelzenMiddelburg1.06.46Mse   11.772  5:06
197  Jelle EbbersMiddelburg1.06.49Mse   11.764  5:06
198  Hans Gijzels-Heer Arendskerke1.06.54Mse   11.749  5:06
199  Niels GoudYerseke1.06.56Mse   11.743  5:07
200  Rene MoerlandYerseke1.06.58Mse   11.737  5:07
201  Corina LievenseMiddelburg1.07.05V40   11.717  5:07
202  Piet OvaaMeliskerke1.07.06Mse   11.714  5:07
203  Arno de Rijkes-Gravenpolder1.07.10Mse   11.702  5:08
204  Martin DaalhuizenAagtekerke1.07.13Mse   11.694  5:08
205  Bennie KriekaardKrabbendijke1.07.23Mse   11.665  5:09
206  Hans TramperGoes1.07.25Mse   11.659  5:09
207  Ruud GeldofMiddelburg1.07.26M55   11.656  5:09
208  Walter Plessiuss-Gravenpolder1.07.28Mse   11.650  5:09
209  Rian de VliegerLewedorp1.07.29V45   11.647  5:09
210  Wim BesuijenMiddelburg1.07.30M60   11.644  5:09
211  Marike BrusketWilhelminadorp1.07.30V40   11.644  5:09
212  Rinus PaardekooperGoes1.07.31M55   11.642  5:09
213  Tonny JanseAagtekerke1.07.38Mse   11.621  5:10
214  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke1.07.41Mse   11.613  5:10
215  Paola van de VeldeSerooskerke1.07.43Vse   11.607  5:10
216  Erwin van der MaasKortgene1.07.44Mse   11.604  5:10
217  Werner HelmichKapelle-Biezelinge1.07.47M45   11.596  5:10
218  Pieter De GaaijMiddelburg1.07.52Mse   11.582  5:11
219  Kees-Jan de VosAagtekerke1.07.54Mse   11.576  5:11
220  Arno PoleijKruiningen1.07.59Mse   11.562  5:11
221  Marian van DijkMiddelburg1.08.15V45   11.516  5:13
222  Andre DavidseMiddelburg1.08.22Mse   11.497  5:13
223  Corné RasenbergAagtekerke1.08.24Mse   11.491  5:13
224  Dennis van RuttenMiddelburg1.08.26Mse   11.486  5:13
225  Lennart de KamArnemuiden1.08.27Mse   11.483  5:14
226  Jan de ReuMiddelburg1.08.29Mse   11.477  5:14
227  Jan DavidseOost-Souburg1.08.30M55   11.474  5:14
228  Adrie van BelzenWestkapelle1.08.32M50   11.469  5:14
229  Jos PutVlissingen1.08.33M50   11.466  5:14
230  Maurice EppingsMiddelburg1.08.35M50   11.461  5:14
231  Dirk PoortvlietMiddelburg1.08.36Mse   11.458  5:14
232  Marcel RichardZoutelande1.08.37M60   11.455  5:14
233  Henny StratingKamperland1.08.39V45   11.449  5:14
234  Floor GroeneveldZwijndrecht1.08.40Mse   11.447  5:15
235  Rob JoosseVrouwenpolder1.08.42Mse   11.441  5:15
236  Johan van GelderMiddelburg1.08.46Mse   11.430  5:15
237  Michiel SchaapVlissingen1.08.48Mse   11.424  5:15
238  Arjen HoumesWestkapelle1.08.49Mse   11.422  5:15
239  Petra VerhulstWestkapelle1.08.50V45   11.419  5:15
240  Izaäk DekkerMiddelburg1.08.51Mse   11.416  5:15
241  John GillesseVlissingen1.08.53Mse   11.411  5:15
242  Wim JanseOost-Souburg1.08.54Mse   11.408  5:16
243  Koen van der VenVlissingen1.08.57Mse   11.400  5:16
244  Rene GoetheerWolphaartsdijk1.09.10Mse   11.364  5:17
245  Elsbeth DingemanseGapinge1.09.11Vse   11.361  5:17
246  Danmar DeesGoes1.09.12Mse   11.358  5:17
247  Hans van der WelleMiddelburg1.09.20M55   11.337  5:18
248  Heleen LouwsMiddelburg1.09.25Vse   11.323  5:18
249  Ronald van HerculesSerooskerke1.09.39Mse   11.285  5:19
250  Wim-Pieter DijkersZoutelande1.09.45Mse   11.269  5:19
251  Ad JanseZoutelande1.09.47Mse   11.263  5:20
252  Mirjam KloetArnemuiden1.09.49Vse   11.258  5:20
253  Urbi van BelzenLewedorp1.09.51Mse   11.253  5:20
254  Julie BlaasMiddelburg1.09.53Vse   11.247  5:20
255  Henk van der PoelWestkapelle1.09.55M60   11.242  5:20
256  Kees KloostermanWolphaartsdijk1.09.57Mse   11.237  5:20
257  Madeleine SpaeterMiddelburg1.09.59Vse   11.231  5:21
258  Edwin SchoonVlissingen1.10.05Mse   11.215  5:21
259  Frank MaljaarsAagtekerke1.10.08Mse   11.207  5:21
260  Arenda PasNieuwdorp1.10.14Vse   11.191  5:22
261  Claudia van SighemWestkapelle1.10.18Vse   11.181  5:22
262  Jan BostelaarWestkapelle1.10.20M65   11.175  5:22
263  Fred van luijkKruiningen1.10.22Mse   11.170  5:22
264  Martin van OverloopKapelle-Biezelinge1.10.24M60   11.165  5:22
265  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke1.10.33Mse   11.141  5:23
266  Ad den DekkerKapelle-Biezelinge1.10.35Mse   11.136  5:23
267  Kees de VoogdMeliskerke1.10.43Mse   11.115  5:24
268  Piet van VaardegemWestkapelle1.10.45M60   11.110  5:24
269  Rob ZomerVlissingen1.10.47Mse   11.104  5:24
270  Peter RotteMiddelburg1.11.15Mse   11.032  5:26
271  Theo KappeteinVlissingen1.11.24Mse   11.008  5:27
272  Kees PouwelseWestkapelle1.11.26Mse   11.003  5:27
273  Bram BrasserVlissingen1.11.28Mse   10.998  5:27
274  Jan SchotMiddelburg1.11.30Mse   10.993  5:27
275  Jan HogewegOostkapelle1.11.32Mse   10.988  5:28
276  Martin de VisserMiddelburg1.11.34M50   10.983  5:28
277  Jan BorraBiggekerke1.11.36Mse   10.978  5:28
278  Saskia DielemanMiddelburg1.11.37Vse   10.975  5:28
279  Marcel BesuijenMiddelburg1.11.40Mse   10.967  5:28
280  Leanne de VosArnemuiden1.11.42Vse   10.962  5:28
281  Boy SaijaMiddelburg1.11.49M55   10.945  5:29
282  Jos MeeuwseArnemuiden1.11.51M50   10.939  5:29
283  Mireille HuiszoonArnemuiden1.11.53Vse   10.934  5:29
284  Peter kerstenMiddelburg1.11.55Mse   10.929  5:29
285  Johnny van BelzenArnemuiden1.12.03Mse   10.909  5:30
286  Arthur StijnsOudelande1.12.06M65   10.902  5:30
287  Wim WitteBorssele1.12.14M55   10.881  5:31
288  Sonja PoppeKamperland1.12.16Vse   10.876  5:31
289  Edwin SchoeMiddelburg1.12.20Mse   10.866  5:31
290  Ada GeuzeMiddelburg1.12.21Vse   10.864  5:31
291  Guus MixMiddelburg1.12.23Mse   10.859  5:32
292  Nicole HenrarKoudekerke1.12.32Vse   10.836  5:32
293  Robert van MoolenbroekMiddelburg1.12.55Mse   10.779  5:34
294  Melanie de BruijnOostkapelle1.13.12Vse   10.738  5:35
295  Gilles VerschureHeinkenszand1.13.13Mse   10.735  5:35
296  Jack van AspertMiddelburg1.13.31M60   10.691  5:37
297  Gerard RommersVlissingen1.13.33Mse   10.687  5:37
298  Koos BieringsVlissingen1.13.35M55   10.682  5:37
299  Tieme MoretKapelle-Biezelinge1.13.36Mse   10.679  5:37
300  Evelien WolfOostkapelle1.13.59Vse   10.624  5:39
301  Hans reijnierseMiddelburg1.14.04Mse   10.612  5:39
302  Remke van BelzenArnemuiden1.14.06V40   10.607  5:39
303  Bart van BelleOost-Souburg1.14.07Mse   10.605  5:39
304  Jan JobseSerooskerke1.14.10M65   10.598  5:40
305  Marloes van EijkelenburgMiddelburg1.14.13Vse   10.591  5:40
306  Igna BecksMiddelburg1.14.15V55   10.586  5:40
307  Jan LindenbergMiddelburg1.14.17M55   10.581  5:40
308  Johnny MaljaarsOostkapelle1.14.41Mse   10.524  5:42
309  Tom LievenseWestkapelle1.14.47Mse   10.510  5:43
310  Johan QuistMiddelburg1.14.53M50   10.496  5:43
311  Frits van BorrendamMiddelburg1.15.02Mse   10.475  5:44
312  Debby Elstgeests-Heerenhoek1.15.04Vse   10.471  5:44
313  Harry AndersArnemuiden1.15.06M65   10.466  5:44
314  Lizzy van TatenhoveKoudekerke1.15.09Vse   10.459  5:44
315  Wendy van der HeideVlissingen1.15.11Vse   10.454  5:44
316  Gaston SuyMiddelburg1.15.14Mse   10.447  5:45
317  Adri NoordijkeZierikzee1.15.17M70   10.441  5:45
318  Lia DobbelaarHeinkenszand1.15.19V50   10.436  5:45
319  Angelique HarinckOost-Souburg1.15.21V45   10.431  5:45
320  Ronnie OvaaVlissingen1.15.23Mse   10.427  5:45
321  Jeanet VerhaagenGoes1.15.46Vse   10.374  5:47
322  Sandra PassenierWestkapelle1.15.53V40   10.358  5:48
323  Jacob LuitwielerMiddelburg1.15.57M65   10.349  5:48
324  Marjan BoogaardMiddelburg1.16.10Vse   10.319  5:49
325  Yvonne klompmakerErmelo1.16.12Vse   10.315  5:49
326  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge1.16.17Mse   10.304  5:49
327  Risto de PagterDomburg1.16.20Mse   10.297  5:50
328  Natascha WisseMiddelburg1.16.25Vse   10.286  5:50
329  Ad SchoeWestkapelle1.16.31Mse   10.272  5:50
330  Anita IsraelVlissingen1.16.33Vse   10.268  5:51
331  Ronald VersluijsGrijpskerke1.16.37Mse   10.259  5:51
332  Peter VerstraetenBurgh-Haamstede1.16.44Mse   10.243  5:51
333  Peter-Paul LobbezooMiddelburg1.16.46Mse   10.239  5:52
334  Harry DavidseSerooskerke1.16.50Mse   10.230  5:52
335  Diederik VerburgKoudekerke1.16.59Mse   10.210  5:53
336  Enno MeijersMiddelburg1.17.13Mse   10.179  5:54
337  Judith SolVlissingen1.17.18Vse   10.168  5:54
338  Theo ZoontjensKoudekerke1.17.20M65   10.164  5:54
339  Bart de LooffSerooskerke1.17.47Mse   10.105  5:56
340  Jacquelien SmitHeinkenszand1.17.50Vse   10.099  5:56
341  Pedro GerritseVlissingen1.18.05Mse   10.066  5:58
342  Eveline ScheersVlissingen1.18.08V55   10.060  5:58
343  Danielle van de VenMiddelburg1.18.10Vse   10.055  5:58
344  Lenny CaljouwVlissingen1.18.13Vse   10.049  5:58
345  Johan van MoolenbroekMiddelburg1.18.15Mse   10.045  5:58
346  Dick HoogestegerHeinkenszand1.18.58Mse   9.954  6:02
347  Fedor van der HageDomburg1.19.04Mse   9.941  6:02
348  Jeffrey VaderDomburg1.19.27Mse   9.893  6:04
349  Michel TheelenWestkapelle1.19.32Mse   9.883  6:04
350  Joan SteketeeKruiningen1.19.40Mse   9.866  6:05
351  Jonneke KlingensMiddelburg1.19.43Vse   9.860  6:05
352  Edwin BlokMiddelburg1.19.45Mse   9.856  6:05
353  Eva van HoekMiddelburg1.20.02Vse   9.821  6:07
354  Alexander VerschuurZoutelande1.20.05Mse   9.815  6:07
355  Geo WalraadVlissingen1.20.24Mse   9.776  6:08
356  Leo van DrielVlissingen1.20.27M55   9.770  6:08
357  Mireille van der PluijmOost-Souburg1.20.29Vse   9.766  6:09
358  Matty de JongOost-Souburg1.20.31V55   9.762  6:09
359  Caroline GansemanGoes1.20.33Vse   9.758  6:09
360  Wim KarelseSchore1.20.37Mse   9.750  6:09
361  Riet PouwelseVrouwenpolder1.20.39Vse   9.746  6:09
362  Corinne HannewijkVlissingen1.21.15Vse   9.674  6:12
363  Maruska NastalyVlissingen1.21.42Vse   9.621  6:14
364  Willy van GimstDomburg1.22.00Mse   9.585  6:16
365  Ankie KerstenMiddelburg1.23.29Vse   9.415  6:22
366  Ciska de BuckBiggekerke1.23.38Vse   9.398  6:23
367  Gerrie MelseMiddelburg1.25.19Mse   9.213  6:31
368  Yusupha BarrowAagtekerke1.25.56Mse   9.147  6:34
369  Hans van SluijsMiddelburg1.26.07M65   9.127  6:34
370  Tamara SchöninghMiddelburg1.26.22Vse   9.101  6:36
371  Simon van WouweSerooskerke1.27.27Mse   8.988  6:41
372  Ed MerisonKrommenhoeke1.29.07Mse   8.820  6:48
373  Wibo LievenseWestkapelle1.31.30Mse   8.590  6:59
374  Andre RiemensDomburg1.31.42Mse   8.571  7:00
375  Peter van der MaaleKoudekerke1.31.59M65   8.545  7:01
Mannen: 308 (82.13%) => M40=21 - M45=25 - M50=21 - M55=16 - M60=12 - M65=8 - M70=1 - Mse=204
Vrouwen: 67 (17.87%) => V40=6 - V45=8 - V50=3 - V55=4 - Vse=46

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Tim van den Broeke43:19Tim Pleijte43:32Aggrey Agaba43:37Monica Sanderse54:22384
2017Aggrey Agaba44:24Erwin Harmes46:05Ronnie Overgaauw46:41Monica Sanderse56:45327
2016Tim van den Broeke44:26Erwin Harmes44:56Ronnie Overgaauw47:17Anjolie Engels53:49345
2015Tim Pleijte44:11Erwin Harmes44:35Martijn de Kok44:55Carolien van de Kreeke54:35375
2014Tim Pleijte44:27Erwin Harmes44:57Martijn de Kok48:00Anjolie Engels53:58371
2013Erwin Harmes44:33Sébastien Schletterer45:38Michel Schrier47:33Anjolie Engels53:22410
2012Tim Pleijte44:53Erwin Harmes45:59Neal Bouterse46:23Anjolie Engels51:13405
2011Remy Vasseur46:58Sebastien Schletterer47:14Huub van Noorden47:28Anjolie Engels50:22383
2010Remy Vasseur47:25Kevin de Pagter47:43Ronnie Overgaauw48:31Martine Lust1:00:01261
2009Remy Vasseur46:37Wim van Sparrentak46:43Alwin Vermeulen46:46Marlies Kort52:11337
2008Michel Schrier44:45Jesper Francke47:23Arjan Beije47:29Chantal Koole57:07373
2007Michel Schrier46:07Tim Pleijte46:21Niels Koole46:58Chantal Koole57:06291
2006Kevin de Pagter46:00Niels Koole46:06Tim Pleijte46:44Marianne de Kok54:09280
2005Niels Koole47:23Bert Flier47:38Miquel van Tongeren49:02Sjaan Maartense59:30239
2004Niels Koole45:48Theo Rabout46:23Wim Vos48:00Karin Bastian56:06213
2003Niels Koole47:03Frans Roelofs47:31Ron Vermaat47:37Karin Bastian56:17203
2002Niels Koole47:49Ron Vermaat48:21Rachid Guigui48:23Karin Bastian55:21180
2001Mauricio Gonzalez46:25Ron Vermaat46:59Niels Koole47:43Lia Gonzalez58:36129
2000Niels Koole47:57Adrie Faes48:55Robin Hofland50:11Willy de Nooijer1:01:1357

7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jan-Willem RoelseMiddelburg27.15Mse   16.514  3:38
2  Sergio HarinckOost-Souburg27.53Mse   16.139  3:43
3  Danny HuibregtseWestkapelle28.21Mse   15.873  3:47
4  Bart de VisserSerooskerke29.10Mse   15.429  3:53
5  Jan-Kees KooleWolphaartsdijk29.21Mse   15.332  3:55
6  John NieuwenhuizeKloetinge29.42Mse   15.152  3:58
7  Bas de NooijerKoudekerke29.44Mse   15.135  3:58
8  Michel BekinkGoes30.11M40   14.909  4:01
9  Jos GabrielseMiddelburg30.14Mse   14.884  4:02
10  Mauricio GonzalezVrouwenpolder30.24Mse   14.803  4:03
11  Jan van DamRotterdam30.49Mse   14.602  4:07
12  Jan van VaardegemWestkapelle30.51M45   14.587  4:07
13  Max VeerhoekMeliskerke31.09Mse   14.446  4:09
14  Ron DellebekeOost-Souburg31.16M55   14.392  4:10
15  Bianca de RegtMiddelburg31.37Vse   14.233  4:13
16  Steven van de WoestijneMiddelburg32.03Mse   14.041  4:16
17  Ronald HendrikseAagtekerke32.14Mse   13.961  4:18
18  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland33.07Mse   13.588  4:25
19  René van EijzerenMiddelburg33.23Mse   13.480  4:27
20  Robin van de WegeVlissingen33.41Mse   13.360  4:29
21  Matthijs van BelzenMiddelburg33.50Mse   13.300  4:31
22  Nathalie SlabbekoornKapelle-Biezelinge33.53Vse   13.281  4:31
23  Robert van de WegDomburg34.07Mse   13.190  4:33
24  Erwin PouwelseWestkapelle34.20Mse   13.107  4:35
25  Ewout MaljaarsAagtekerke34.29Mse   13.050  4:36
26  Michiel KabboordMiddelburg34.32Mse   13.031  4:36
27  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland34.48Vse   12.931  4:38
28  GianCarlo BuijsOost-Souburg35.09Mse   12.802  4:41
29  Arjen FranckeMeliskerke35.10Mse   12.796  4:41
30  Janco FaaseOostkapelle35.17Mse   12.754  4:42
31  Sjaak Dekkers-Heer Arendskerke35.33Mse   12.658  4:44
32  Melvin HunnikWissenkerke35.49Mse   12.564  4:47
33  Rens de VisserAagtekerke35.50Mse   12.558  4:47
34  Bas VerhageOost-Souburg36.09Mse   12.448  4:49
35  Fiona ReijersTerneuzen36.13Vse   12.425  4:50
36  Coen DijkeArnemuiden36.20Mse   12.385  4:51
37  Acronius KramerGoes36.43M60   12.256  4:54
38  Leon VermeulenWemeldinge36.45Mse   12.245  4:54
39  Henny HogewegOostkapelle37.05Mse   12.135  4:57
40  Joram BassieOostkapelle37.07Mse   12.124  4:57
41  Lex van ZuilenVlissingen37.25M50   12.027  4:59
42  Rob van DuinKamperland37.35Mse   11.973  5:01
43  Ellen SchepUtrecht37.38Vse   11.957  5:01
44  Maarten GlerumMiddelburg37.45Mse   11.921  5:02
45  Roel StrooNijmegen37.47Mse   11.910  5:02
46  Leo RookRenesse37.57Mse   11.858  5:04
47  Annemiek VerhageBiggekerke37.59Vse   11.847  5:04
48  Jan BesuijenSerooskerke38.02Mse   11.832  5:04
49  Remy SchuuringVlissingen38.10Mse   11.790  5:05
50  Joyce EsserLeiden38.21Vse   11.734  5:07
51  Kees van BelzenRitthem38.23M60   11.724  5:07
52  Peter DobbelaarHeinkenszand38.26Mse   11.709  5:07
53  Toos VolmerDordrecht38.44Vse   11.618  5:10
54  Mirelle HarteOostkapelle38.46Vse   11.608  5:10
55  Ruben WalhoutWolphaartsdijk38.48Mse   11.598  5:10
56  Irene ReijnoudtKapelle-Biezelinge38.53Vse   11.573  5:11
57  Maarten TraasOost-Souburg38.57Mse   11.553  5:12
58  Doreen de VisserAagtekerke39.03Vse   11.524  5:12
59  Ronald van AartsenMiddelburg39.06Mse   11.509  5:13
60  Marcel KooleMiddelburg39.17Mse   11.455  5:14
61  Elisabeth MinderhoudWestkapelle39.20Vse   11.441  5:15
62  Erik KoorstraGoes39.23Mse   11.426  5:15
63  Annemiek de DieTerneuzen39.32Vse   11.383  5:16
64  Koos RiemensMeliskerke39.34Mse   11.373  5:17
65  Goos de VisserAagtekerke39.39Mse   11.349  5:17
66  Gert-Jan de VisserAagtekerke39.42Mse   11.335  5:18
67  Pim de JongeWemeldinge39.43Mse   11.330  5:18
68  Johan WalpotBruinisse39.45Mse   11.321  5:18
69  Dita ZegersMiddelburg39.54Vse   11.278  5:19
70  Hein VersluijsVlissingen40.01Mse   11.245  5:20
71  Vincent MeulenbergSerooskerke40.03Mse   11.236  5:20
72  Peter MaranusAagtekerke40.04Mse   11.231  5:21
73  Ronald StrooMiddelburg40.23Mse   11.143  5:23
74  Saskia RoozeKapelle-Biezelinge40.32Vse   11.102  5:24
75  Aart van LuijkVlissingen40.56M55   10.993  5:27
76  Wendy WijnstraKapelle-Biezelinge41.02Vse   10.967  5:28
77  Lex LuteijnKapelle-Biezelinge41.04Mse   10.958  5:29
78  Thea Brittijns-Gravenhage41.07Vse   10.944  5:29
79  Marianne van der HeijdenKoudekerke41.12Vse   10.922  5:30
80  Nicky SherringtonDomburg41.17Vse   10.900  5:30
81  Cees SimonseAagtekerke41.29Mse   10.848  5:32
82  Margriet SandeeGoes41.32Vse   10.835  5:32
83  Marès WirtzWemeldinge41.34Vse   10.826  5:33
84  Kees TevelWestkapelle41.35Mse   10.822  5:33
85  Joke BastiaanseOostkapelle41.36Vse   10.817  5:33
86  Marloes SaamanZoutelande41.38Vse   10.809  5:33
87  Kees TraasKapelle-Biezelinge41.40M65   10.800  5:33
88  Leonore FranseMiddelburg41.42Vse   10.791  5:34
89  Jan FranseMiddelburg41.44Mse   10.783  5:34
90  Ferdinand KoppejanVlissingen41.45Mse   10.778  5:34
91  Liesbeth SchakelMiddelburg41.51Vse   10.753  5:35
92  Jos FranckeVlissingen41.58Mse   10.723  5:36
93  Annelies BlaasKoudekerke42.00Vse   10.714  5:36
94  Petra StrooMiddelburg42.01Vse   10.710  5:36
95  Karin AspeslaghVlissingen42.03Vse   10.702  5:36
96  Ellen StrooVlissingen42.05Vse   10.693  5:37
97  Joyce DekkerAagtekerke42.07Vse   10.685  5:37
98  Marijel van de WegDomburg42.08Vse   10.680  5:37
99  Jacolien de VisserAagtekerke42.10Vse   10.672  5:37
100  Annemieke HoumesMiddelburg42.11Vse   10.668  5:37
101  Melanie VerhageOost-Souburg42.11Vse   10.668  5:37
102  Joke van HemertNieuwdorp42.13Vse   10.659  5:38
103  Marc DingemanseOostkapelle42.16Mse   10.647  5:38
104  Lucien MaatGoes42.22Mse   10.622  5:39
105  Lisanne VerhageOost-Souburg42.24Vse   10.613  5:39
106  Dicky de WitteOost-Souburg42.30Mse   10.588  5:40
107  Piet JoziasseNieuw- en Sint Joosland42.32Mse   10.580  5:40
108  Guus WismansMoordrecht42.37Mse   10.559  5:41
109  Mike KooymanYerseke42.53Mse   10.494  5:43
110  Jan JakobsenWestkapelle42.56Mse   10.481  5:43
111  Christina FranckeSerooskerke42.58Vse   10.473  5:44
112  Theo KnippersAagtekerke43.11Mse   10.421  5:45
113  Anja SchroeversArnemuiden43.17Vse   10.397  5:46
114  Sandra SteutelWolphaartsdijk43.20Vse   10.385  5:47
115  Rene de NoodOost-Souburg43.24Mse   10.369  5:47
116  Anne-Marieke WiemanMiddelburg43.29Vse   10.349  5:48
117  Nathalie de LaterOostkapelle43.31Vse   10.341  5:48
118  Linda van den BoomKoudekerke43.34Vse   10.329  5:49
119  Sarijke AertsMiddelburg43.36V60   10.321  5:49
120  Simone KummerWestkapelle43.39Vse   10.309  5:49
121  Nicoline LievaartOostkapelle43.49Vse   10.270  5:51
122  Tessa de JongeUtrecht43.52Vse   10.258  5:51
123  Jacolien Boonmans-Gravenpolder43.53Vse   10.254  5:51
124  ??43.55Mse   10.247  5:51
125  Kobus BotmanMiddelburg43.59M60   10.231  5:52
126  Margreet BaakmanMiddelburg44.05Vse   10.208  5:53
127  Renate KlaassenOost-Souburg44.07Vse   10.200  5:53
128  Renee PostKamperland44.14Vse   10.173  5:54
129  Ilona ButeijnOostkapelle44.16Vse   10.166  5:54
130  Nicole BoogaardOostkapelle44.17Vse   10.162  5:54
131  Marjolein WitteveenBergen op Zoom44.24Vse   10.135  5:55
132  Anja VermeerAxel44.31Vse   10.109  5:56
133  Karin WittensVlissingen44.48Vse   10.045  5:58
134  Marijntje van WijkMiddelburg44.50Vse   10.037  5:59
135  Anja franckeGrijpskerke44.51Vse   10.033  5:59
136  Remco van WijkMiddelburg44.51Mse   10.033  5:59
137  Alies HuissoonKortgene44.55Vse   10.019  5:59
138  Jolanda KraamerAagtekerke45.11Vse   9.959  6:01
139  Cathrien PeetersDomburg45.14V55   9.948  6:02
140  Lenny van LambalgenAagtekerke45.18Vse   9.934  6:02
141  Jet GroeneveldAagtekerke45.22Vse   9.919  6:03
142  Liesbeth PouwelseWestkapelle45.25Vse   9.908  6:03
143  Paulien de KlerkNieuw- en Sint Joosland45.30Vse   9.890  6:04
144  Willie van KeulenMeliskerke45.36Vse   9.868  6:05
145  Marit MaljaarsAagtekerke45.38Vse   9.861  6:05
146  Mia van BelleVlissingen45.42Vse   9.847  6:06
147  Wendy TheuneVlissingen45.45Vse   9.836  6:06
148  Linda MinderhoudZoutelande45.47Vse   9.829  6:06
149  Davey van de WegeVlissingen46.05Mse   9.765  6:09
150  Irene van de WegeVlissingen46.08Vse   9.754  6:09
151  Helen BrouwerDomburg46.10Vse   9.747  6:09
152  Leoniek FranckeAagtekerke46.13Vse   9.737  6:10
153  Hannie CorbijnOostkapelle46.20V55   9.712  6:11
154  Diana KoopmanKrabbendijke46.27Vse   9.688  6:12
155  Leoni EbbersMiddelburg46.40Vse   9.643  6:13
156  Laura VerhageAagtekerke46.42Vse   9.636  6:14
157  Annelies de JongeHeinkenszand46.45Vse   9.626  6:14
158  Karin HoogerbruggeHeinkenszand46.46Vse   9.622  6:14
159  Cora WerkhovenArnemuiden46.48Vse   9.615  6:14
160  Marja de VisserDomburg47.07Vse   9.551  6:17
161  Carola RiemensSerooskerke47.12Vse   9.534  6:18
162  Rody GeschiereMiddelburg48.20Vse   9.310  6:27
163  Kees van MoolenbroekWestkapelle48.33Mse   9.269  6:28
164  Ronnie de NooyerOostkapelle48.35Mse   9.262  6:29
165  Marcel klompmakerErmelo48.52Mse   9.209  6:31
166  Susanna BricenoMiddelburg49.23Vse   9.112  6:35
167  Michel van VelsenOost-Souburg50.05Mse   8.985  6:41
168  Ineke WillemseWestkapelle50.22Vse   8.934  6:43
169  Fransoise MinderhoudWestkapelle50.23Vse   8.932  6:43
170  Tonno WondergemWestkapelle50.25Mse   8.926  6:43
Mannen: 85 (50%) => M40=1 - M45=1 - M50=1 - M55=2 - M60=3 - M65=1 - Mse=76
Vrouwen: 85 (50%) => V55=2 - V60=1 - Vse=82

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Wouter Verstraate24:59Olivier Verhaar27:39Peter van Elsacker27:52Marianne de Kok28:12182
2017Sergio Harinck25:38Jan-Willem Roelse25:55Jasper Zuidhof27:26Yvonne Moerland29:40131
2016Rens de Ridder25:24Floris Willeboordse25:48Sergio Harinck26:22Yvonne moerland29:40143
2015Jan-Willem Roelse27:15Sergio Harinck27:53Danny Huibregtse28:21Bianca de Regt31:37170
2014Ronnie Overgaauw24:29Tim van den Broeke25:01Bas de Nooijer27:29Mieke Valk33:14207
2013Ruden Grim25:06Willem de Korte26:03Jurriaan Vogel26:57Marijke de Visser27:22213
2012Pieter Wisse25:39Willem de Korte26:15Jorim de Boks26:22Marijke de Visser27:41165
2011Jorim Scheele25:27Kevin de Pagter25:48Willem de Korte26:29Marijke de Visser29:13170
2010Neal Bouterse25:23Floris Willeboordse25:56Harmen van Eijzeren27:02Marijke de Visser32:24109
2009Neal Bouterse25:52Jorim Scheele28:01Jacques Schuit28:41Sandra de Block29:47140
2008Neal Bouterse27:08Mauricio Gonzalez27:20Henrik Westerweele28:25Tineke van Dort31:41140
2007Peter Verhage29:12Jurjen Swiers29:37Johan Joziasse29:48Tineke van Dort31:21129
2006Rinus Verbart29:14Adriaan Wattel29:45Jurjen Swiers30:02Marinka Bil31:3884
2005Jesper Francke27:55Richard Reijnhout30:18Vincent Barentsen30:40Karin Bastian34:45122
2004Wouter Jansen25:36Jesper Francke27:55Reinier Stroo29:19Annet van der Linde31:3794
2003Wouter Jansen28:12Henrik Westerweele28:58Jesper Francke29:26Irene Janse35:2996
2002Wibo Verstraate29:17Kevin de Pagter30:33Rene Kabboord30:54Desie van Herk37:3587
2001van Keulen28:09Ron Dellebeke29:46Krijn Maljaars30:54Carina Jansse42:1757
2000Robert-Jan Provoost29:33Wibo Verstraate30:23Bram Verhage32:18Dorien Coomans37:3722


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.804 seconden nodig om deze lijst met 545 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
22-12-2018 19e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge0
16-12-2017 18e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge0
17-12-2016 17e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge0
20-12-2014 15e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge3076
21-12-2013 14e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge10440
15-12-2012 13e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge4024
17-12-2011 12e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge4932
18-12-2010 11e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge4650
19-12-2009 10e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge6182
27-12-2008 9e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2571
29-12-2007 8e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2823
16-12-2006 7e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2659
17-12-2005 6e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2187
11-12-2004 5e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1959
27-12-2003 4e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1449
28-12-2002 3e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1331
29-12-2001 2e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1378
23-12-2000 1e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge250

 
Laatste reactie:
Jan Roose: KIKA-KWF Run..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10 km Wouter Jansen (PR 30.21)31.52  Mse
10 km Mark Bouterse (PR 46.39)49.33  Mse
10 km Michelle van Doeselaar (PR 57.51)58.54  V35
10 km Marcel Pelster (PR 48.35)58.55  M35
5 km Wouter Verdurmen (PR)17.28  M35
halve Laurent van Nieuwenhuijze (PR 1.14.03)1.27.40  Mse
halve Rob Jongeneel (PR 1.38.58)1.47.18  M50
halve Jos Put (PR 1.37.17)1.48.45  M55
10-03: Marato Barcelona (6)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019