dinsdag 21 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-08: Strijd verwacht bij Stratenloop Kapelle
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
27e Kustcross
Vlissingen, zaterdag 27 februari 2016 - Organisatie: Dynamica
9.66 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim PleijteDynamica34.04Mse   17.014  3:32
2  Job de FeijterRKHAV35.41Mse   16.243  3:42
3  Erwin AdanDynamica35.54Mse   16.145  3:43
4  Martijn de KokAV'5636.31Mse   15.872  3:47
5  Ralph WiessnerDynamica37.59M35   15.259  3:56
6  Eric WolfertFlakkee38.16Mse   15.146  3:58
7  David BoumanFlakkee39.27Mse   14.692  4:05
8  Ruud HoosemansDynamica40.02Mse   14.478  4:09
9  Peter BalkenendeAV'5640.20M45   14.370  4:11
10  Sven VermeulenDynamica40.47M35   14.212  4:13
11  Michael de HamerScheldesport40.55M35   14.165  4:14
12  Willem de KorteDynamica41.09Mse   14.085  4:16
13  Benny ThuyRKHAV41.19M45   14.028  4:17
14  Johan KarelseAV'5641.41M40   13.905  4:19
15  Laurey van de BergeFlakkee42.05Vse   13.773  4:21
16  Chris SteenbakkerAV'5642.29JoA   13.643  4:24
17  Piet van MourikDelta Sport42.32M50   13.627  4:24
18  Freek GoedhartFlakkee43.04Mse   13.458  4:27
19  Vincent BloemPallas'9343.11Mse   13.422  4:28
20  Arjo VerhageDynamica43.35M45   13.299  4:31
21  Edwin van AlphenDynamica43.44M45   13.253  4:32
22  Bart de VisserSerooskerke44.10Mse   13.123  4:34
23  Adriaan WielesScheldesport44.12M45   13.113  4:35
24  Bas de NooijerGonz├ílez Running44.26Mse   13.044  4:36
25  Rob SchaapVlissingen44.29M55   13.030  4:36
26  Herman de GraveDynamica44.50M35   12.928  4:38
27  Piet de NooijerMiddelburg44.52Mse   12.918  4:39
28  Marcel Traass-Heerenhoek44.55M45   12.904  4:39
29  Henkjan TielemanFlakkee45.06M45   12.851  4:40
30  Steven HaeckSMO45.18M45   12.795  4:41
31  Kees den HollanderDreischor45.23M45   12.771  4:42
32  Martijn de VriesMiddelburg45.28Mse   12.748  4:42
33  Cor de RidderDynamica45.31M45   12.734  4:43
34  Alwin de ZeeuwScheldesport45.48M45   12.655  4:44
35  Leo DaleboutDynamica45.57M55   12.614  4:45
36  xx ???46.02Mse   12.591  4:46
37  Peter DekkerDynamica46.08M40   12.564  4:47
38  Dennis BootsgezelDynamica46.12M35   12.545  4:47
39  Jurjen SwiersVlissingen46.30M45   12.465  4:49
40  Mirthe OverkampPhoenix46.34Vse   12.447  4:49
41  Walther MurreScheldesport47.27M45   12.215  4:55
42  Martin de GraafWemeldinge47.44M45   12.142  4:56
43  Ron DellebekeDynamica47.52M55   12.109  4:57
44  William de JongeNieuwdorp48.01M40   12.071  4:58
45  Niek WielandAxel48.10M40   12.033  4:59
46  Danmar DeesAV'5648.18M35   12.000  5:00
47  Albert PlatteeuwScheldesport48.20M45   11.992  5:00
48  Wim de JongeAV'5648.44M65   11.893  5:03
49  Alexander DavidseVlissingen48.55M35   11.849  5:04
50  Steven NortierSMO49.06M35   11.804  5:05
51  Jaap van der VeenScheldesport49.19M45   11.753  5:06
52  Meire KataleerSMO50.07V35   11.565  5:11
53  Jeffrey MolYerseke50.11Mse   11.550  5:12
54  Theo KappeteinVlissingen50.45M45   11.421  5:15
55  Joop LasseurDelta Sport51.04M70   11.350  5:17
56  Durby MeijboomVlissingen51.16V35   11.306  5:18
57  Henk LousDynamica51.20M55   11.291  5:19
58  Sandra JoziasseDynamica51.57V35   11.157  5:23
59  John GuequierreDynamica52.04M60   11.132  5:23
60  Simon Saczynski?52.45Mse   10.988  5:28
61  Siem CornelisseDynamica52.48M65   10.977  5:28
62  Serge van der PolVlissingen53.04M35   10.922  5:30
63  Dave LouwsDynamica53.24M55   10.854  5:32
64  Piet BeijerDynamica53.27M65   10.844  5:32
65  Jan van HorssenDynamica53.29M65   10.837  5:32
66  Renate de ReusVlissingen53.49Vse   10.770  5:34
67  Jannie de VriesDynamica54.10V55   10.700  5:36
68  Eddy van WijnsbergeSMO55.11M45   10.503  5:43
69  Elbert SimonseAagtekerke55.15M35   10.490  5:43
70  Stefan de BlockRKHAV56.33M40   10.249  5:51
71  Marjan HamelinckHulst56.35V35   10.243  5:51
72  Chris de KoeVlissingen57.22M65   10.103  5:56
73  Arthur StijnsDynamica57.33M65   10.071  5:57
74  Gerard RommersDynamica57.48M55   10.028  5:59
75  Nicole HenrarDynamica59.36V45   9.725  6:10
76  Milly RomneyVlaardingen59.46V45   9.698  6:11
77  Dick HoogestegerHeinkenszand1.00.09M45   9.636  6:14
78  Lena KleingeldVlissingen1.01.40V55   9.399  6:23
79  Hans van SluijsDynamica1.04.58M65   8.921  6:44
80  Lenie van KlevenVlissingen1.08.00V60   8.524  7:02
Mannen: 67 (83.75%) => M35=10 - M40=5 - M45=19 - M50=1 - M55=6 - M60=1 - M65=7 - M70=1 - Mse=17
Vrouwen: 12 (15%) => V35=4 - V45=2 - V55=2 - V60=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2016Tim Pleijte34:04Job de Feijter35:41Erwin Adan35:54Laurey van de Berge42:0580
2015Tim Pleijte33:34Martijn de Kok35:24Erwin Harmes36:27Katleen Meire48:4775

3.22 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jasper ZuidhofAV'5611.41Mse   16.536  3:38
2  Patrick de VosAV'5611.47Mse   16.396  3:40
3  Franklin van AnrooijAV'5611.52Mse   16.281  3:41
4  Bart BalkenendeAV'5612.38Mse   15.293  3:55
5  Chris de SmitRKHAV12.45Mse   15.153  3:58
6  Shirin van AnrooijAV'5613.36MeB   14.206  4:13
7  Ronald van DongenDelta Sport13.56M45   13.866  4:20
8  Mike DierkxScheldesport14.06Mse   13.702  4:23
9  Maaike de KreekScheldesport14.17MeB   13.526  4:26
10  Martijn LavooijAV'5614.34M40   13.263  4:31
11  Pieter-Jan BaarAV'5614.36M40   13.233  4:32
12  Mirthe de ZeeuwScheldesport14.41MeB   13.158  4:34
13  Veerle CampenhoutACW14.51Vse   13.010  4:37
14  Emma van MourikDelta Sport14.55Vse   12.952  4:38
15  Judith LodderFlakkee15.06MeB   12.795  4:41
16  Harold de MaatScheldesport15.10M45   12.738  4:43
17  Waeoby JonesScheldesport15.17MeB   12.641  4:45
18  Margot ThuyRKHAV15.29MeB   12.478  4:49
19  Caroline VeringaDynamica16.15V40   11.889  5:03
20  Marian SteenblokAV'5616.19V40   11.841  5:04
21  Paulette de KrakerDynamica16.54Vse   11.432  5:15
22  Peter OeleGoes17.09Mse   11.265  5:20
23  Esther van SluijsAV'5617.36V40   10.977  5:28
24  Maria de VisserMiddelburg17.56Vse   10.773  5:34
25  George SchanckWielingen19.42Mse   9.807  6:07
26  Tonny de RuijterDynamica20.17M65   9.525  6:18
27  Mia van BelleDynamica21.20V65   9.056  6:38
Mannen: 13 (48.15%) => M40=2 - M45=2 - M65=1 - Mse=8
Vrouwen: 8 (29.63%) => V40=3 - V65=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Franklin van Anrooij11:48Paavo de Leng11:59Jasper Zuidhof13:07Shirin van Anrooij12:5733
2017Maikel Peeman11:13Bezuayehu Petersen11:24Bereket Petersen11:30Anjolie Engels12:4926
2016Jasper Zuidhof11:41Patrick de Vos11:47Franklin van Anrooij11:52Veerle Campenhout14:5127
2015Tommy Staal11:31Wouter Verstraate12:14Jasper Zuidhof12:31Shanice Harmon14:4919


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.116 seconden nodig om deze lijst met 107 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jongens B99/00  4630m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Ridder       Rens de       0853 Dynamica     0:17:32
002 Harinck      Sergio     ?? 0849 GRT          0:17:47
003 Vries        Jorrick de    0850 AV'56        0:19:36
004 Lavooij      Stijn         0846 AV'56        0:21:05
005 Elstgeest    Youri         0848 AV'56        0:21:16
006 Putten       Axl van       0843 AV'56        0:22:23

Jongens C01/02  2500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Graaf        Robert de  02 0669 AV'56        0:09:24
002 Leng         Paavo de      0641 Dynamica     0:09:43
003 Tuil         Niels van  99 0666 B Haamstede  0:10:04
004 Nefs         Emiel         0539 Dynamica     0:10:16
005 Roos         Matthijs      0616 AV'56        0:10:41
006 Kruisifikx   Thomas        0490 Scheldesport 0:10:43
007 Zeeuw        Nathan de     0491 Scheldesport 0:10:46
008 Verbrugge    Mees       02 0680 AV'56        0:11:03
009 Dillis       Elyas         0422 RKHAV        0:11:20
010 Hofland      David         0521 Wielingen    0:13:18
 
Meisjes C01/02  2500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Zijderlaan   Esra          0776 Atverni      0:11:03
002 Geldof       Jasmijn       0623 Dynamica     0:11:16
003 Smits        Veerle        0614 AV'56        0:11:23
004 Le Coq       Louise        0522 Wielingen    0:11:26
005 Hulsken      Nikita        0531 Delta Sport  0:12:14
006 Siebons      Marleen       0546 Dynamica     0:12:29
007 Bun          Parel         0540 Dynamica     0:13:12
008 Niemantsverd Amy           0423 RKHAV        0:13:45
009 Flink        Eeke          0615 AV'56        0:14:03
 
Jongens D03/04  2500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Maat         Ralph de      0492 Scheldesport 0:10:48
002 Zerbib       Raphael       0729 Dynamica     0:11:00
003 Dobbelaar    Jonathan      0493 Scheldesport 0:11:06
004 Dikkenberg   Jesse vd      0486 AV'56        0:11:17
005 Smet         Simon de      0771 SMO          0:11:29
006 Koops        Thijs         0678 Dynamica     0:11:49
007 Geense       Bowen         0777 Waarde       0:11:52
008 Wieles       Chris         0495 Scheldesport 0:11:56
009 Noordijk     Bryan         0498 Scheldesport 0:12:08
010 Bouwhuizen   Dylan van     0421 RKHAV        0:12:14
011 Cockheyt     Joeri         0772 SMO          0:12:22
012 Vierbergen   Mats          0643 RKHAV        0:12:26
013 Os           Martijn va    0420 RKHAV        0:12:58
014 Oele         Glenn         0620 AV'56        0:13:09
015 Zeeuw        Tobias        0497 Scheldesport 0:13:15
016 Dees         Tom           0712 AV'56        0:14:01
017 Simonse      Jesper     04 0681 Goes         0:14:35
018 Schuit       Rens          0496 Scheldesport 0:14:44
 
Meisjes D03/04  2500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Goudswaard   Ilse          0532 Delta Sport  0:11:56
002 Leenheer     Fleur         0703 Delta Sport  0:12:38
003 Baar         Sanne de      0617 AV'56        0:13:06
004 Haar         Dana ter      0642 Dynamica     0:13:56
005 Kraker       Pascale de    0536 Dynamica     0:14:06
006 Coppieters   Jenna         0417 RKHAV        0:14:09
 
Jongens pA2 05  1250m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Baar         Remco de      0613 AV'56        0:05:02
002 Goethem      Maxim van     0412 RKHAV        0:05:20
003 Schuit       Daan          0501 Scheldesport 0:05:23
004 Zijderlaan   Juan          0775 Atverni      0:05:26
005 Rijkhals     Jeffrey       0715 Dynamica     0:05:29
006 Houwelingen  Tom van       0525 Dynamica     0:05:32
007 Wynsberge    Obe van       0742 SMO          0:05:34
008 Kapteijn     Mart          0607 AV'56        0:05:38
009 Behrens      Marlon        0696 Dynamica     0:05:41
010 Berg         Nino v d      0611 AV'56        0:05:44
011 Dobbelaar    Lukas         0647 Scheldesport 0:05:55
 
Jongens pA1 06  1250m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Verbrugge    Ipe        06 0692 AV'56        0:05:14
002 Maat         Fabian de     0503 Scheldesport 0:05:19
003 Pijnen       Benjamin      0502 Scheldesport 0:05:28
004 Steenblok    Koen          0523 AV'56        0:05:39
005 Fredericq    Arne          0738 SMO          0:05:41
006 Koole        Stijn         0622 Dynamica     0:05:47
007 Bouwhuizen   Robin         0410 RKHAV        0:06:16
008 Vael         Luca          0646 Dynamica     0:06:30
009 Dees         Rody          0547 AV'56        0:06:32
 
Meisjes pA2 05  1250m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Graaf        Amy de        0608 AV'56        0:05:16
002 Mulders      Puk           0673 Dynamica     0:05:59
003 Koole        Hilde         0619 Dynamica     0:06:06
004 Keymel       Myrthe        0512 Scheldesport 0:06:10
005 Vierbergen   Kirsten       0778 RKHAV        0:06:27
006 Sluys        Femke van     0542 AV'56        0:06:43
 
Meisjes pA1 06  1250m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Kraker       Yasmine de    0537 Dynamica     0:05:31
002 Karelse      Yara          0484 AV'56        0:05:36
003 Berge        Loa v d       0774 Dynamica     0:05:43
004 Voorde       Kyra v d      0482 Dynamica     0:05:45
005 Dikkenberg   Inke v d      0485 AV'56        0:06:00
006 Maas         Britt v d  23 0699 Delta Sport  0:06:03
007 Luijk        Zoa van       0548 AV'56        0:06:06
008 Simonse      Marit         0424 AV'56        0:06:14
009 Boonman      Anouk      06 0701 Nieuwdorp    0:06:25
 
Jongens pB  07  1250m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Joppe        Zedie         0527 Flakkee      0:05:17
002 Ton          Luca          0550 Dynamica     0:05:24
003 Tieleman     Thom          0744 Sommelsdijk  0:05:38
004 Hecke        Warre van     0767 SMO          0:05:51
005 Kouijzer     Ben           0408 RKHAV        0:05:53
006 Engels       Ivar          0425 Dynamica     0:05:55
007 Wieles       Viktor        0507 Scheldesport 0:06:01
008 Mortier      Tijl          0740 SMO          0:06:18
009 Zandstra     Lucas         0505 Scheldesport 0:06:21
010 Matthijs     Jarne         0406 RKHAV        0:06:25
011 Ephraim      Jori          0504 Scheldesport 0:06:27
012 Halden       Chinitor      0769 SMO          0:06:37
013 Vos          Sam de        0741 Dynamica     0:06:40
014 Oele         Niels         0621 AV'56        0:06:43
015 Coninck      Emile de      0770 SMO          0:06:45
016 Puroja       Jeremia    03 0683 Dynamica     0:06:53
017 Lous         Jochem        0674 Dynamica     0:07:04
 
Jongens pC  08  1250m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Giele        Midas         0511 Scheldesport 0:06:28
002 Boonman      Jasper     09 0689 Nieuwdorp    0:06:30
003 Noordijk     Lyam          0509 Scheldesport 0:06:32
004 Lensen       Quinten       0510 Scheldesport 0:06:39
005 Dieleman     Dean          0716 Dynamica     0:06:44
006 Veringa      Erik          0524 Dynamica     0:06:47
007 Jonge        Dylano de     0526              0:06:53
008 Boujlila     Amwar         0630 Scheldesport 0:07:26
009 Grevinga     Anthony       0645 Dynamica     0:07:37
 
Meisjes pB  07  1250m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Lacke        Ine van       0745 SMO          0:05:46
002 Wilde        Jelke de      0768 SMO          0:06:05
003 Hamer        Benthe den    0514 Scheldesport 0:06:23
004 Crombeen     Evita         0402 RKHAV        0:06:29
005 Bouman       Lobke         0403 RKHAV        0:06:35
006 Peeters      Demi          0513 Scheldesport 0:07:07
007 Verlinde     Neline        0515 Scheldesport 0:07:09
008 Luijk        Tess van      0545 AV'56        0:07:17
009 Dobbelaar    Rebekka       0706 Scheldesport 0:07:29
010 Bruijnes     Veerle        0530 AV'56        0:07:34
 
Meisjes pC  08  1250m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Pijnen       Valerie       0516 Scheldesport 0:06:18
002 Zandstra     Liselotte     0519 Scheldesport 0:06:34
003 Mol          Elise      08 0702 AV'56        0:06:36
004 Franken      Floor         0401 RKHAV        0:06:49
005 Damme        Marit van     0518 Scheldesport 0:06:51
006 Joppe        Daphne        0762 Flakkee      0:06:56
007 Pijnen       Victoria      0520 Scheldesport 0:06:58
008 Bruijnes     Mirthe        0529 AV'56        0:07:13
009 Boonman      Lisa          0671 Dynamica     0:07:17
010 Zahradnik    Iris          0517 Scheldesport 0:07:35
011 Geldof       Roos       05 0691 Dynamica     0:07:40

Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
   Hse                 crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Feijter      Job de     0002 RKHAV       250 250 241         241 241 05 0987  5
 2 Harmes       Erwin      0063 GRT         226 233 233         233     00 0925  4
 3 Kok          Martijn de 0056 AV'56       220 241 226             226 00 0913  4
 4 Wolfert      Eric       0040 Flakkee     211 226 207 233     215 215 15 0904  6
 5 Hoosemans    Ruud       0041 Dynamica    197 211     203         207 00 0818  4
starts  97
  
   H35-44              crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Hamer        Michael d  0017 Scheldesport186 203 150 215     211 197 15 0841  6
 2 Harthoorn    Maarten    0059 Kapelle     180 207 200         207     00 0794  4
 3 Karelse      Johan      0012 AV'56       174 188 176 184     188 188 15 0763  6
 4 Vermeulen    Sven       0039 Dynamica    163 180 166 211         200 05 0762  5
 5 Hoosemans    Martijn    0073 Dynamica    154 172 158 140     176     05 0665  5
 6 Dekker       Peter      0034 Dynamica    156 001     164     163 154 05 0642  5
 7 Wieland      Niek       0076 axel        148 170 155         160 147 05 0638  5
 8 Jonge        William de 0032             140 157 136 130     149 148 15 0609  6
starts  111
  
   H45-54              crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Thuy         Benny      0006 RKHAV       191 200     197     203 191 05 0796  5
 2 Balkenende   Peter      0030 AV'56       188     197 207         203 00 0795  4
 3 Verhage      Arjo       0047 Dynamica    178     188 194     194 178 05 0759  5
 4 Mourik       Piet van   0036 Delta Sport 164 184 178 172     184 184 15 0745  6
 5 Wieles       Adriaan    0020 Scheldesport170 182 164 168     166 172 15 0707  6
 6 Ridder       Cor de     0065 Dynamica    155 166 148 153         158 05 0637  5
 7 Tieleman     Henkjan    0142 Flakkee             134 147     178 162 00 0621  4
 8 Veen         Jaap van d 0024 Scheldesport143 160 144 149     152 141 15 0620  6
 9 Platteeuw    Albert     0022 Scheldesport151 162     137     154 145 05 0617  5
10 Sommeijer    Marcel     0033 Dynamica    150 159 143 142     156     05 0613  5
11 Hollander    Cees den   0181 Dreischor           130 150     161 160 00 0601  4
12 Murre        Walther    0023 Scheldesport    161 139 148         151 00 0599  4
starts  147
  
   H55-64              crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dellebeke    Ron        0013 Dynamica    141 149 127 119     153 149 15 0607  6
 2 Lous         Henk       0042 Dynamica    149 155 129         151 138 05 0598  5
starts  48
  
   H65+                crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Jonge        Wim de     0045 AV'56       147 163 140 133     148 144 15 0617  6
 2 Beijer       Piet       0089 Dynamica        144 117 100     135 132 05 0533  5
 3 Stijns       Arthur     0150 Dynamica            109 085     127 126 00 0447  4
starts  35
  
   JA 97/98            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
starts  6
  
   Vse                 crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
starts  28
  
   V35-44              crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
starts  17
  
   V45-54              crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
starts  27
  
   V55+               crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vries        Jannie de  0044 Dynamica    215     191 184     226 211 05 0848  5
 2 Kleingeld    Lena       0031 avvn        211 211 176         207 197 05 0831  5
 3 Kleven       Lenie v    0071 avvn        207     174         200 194 00 0775  4
starts  21
  
   MA97/98            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
starts  1
  
   JB99/00            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Ridder       Rens de    0853 Dynamica    250 250 233 241     241 250 15 1006  6
 2 Harinck      Sergio     0849 GRT         233 241 250         250 241 05 0987  5
 3 Vries        Jorrick de 0850 AV'56       215 233 241 250         233 05 0962  5
 4 Lavooij      Stijn      0846 AV'56       203 220 226 233     226 226 15 0926  6
 5 Putten       Axl van    0843 AV'56       197 207 207 220     220 215 15 0877  6
 6 Elstgeest    Youri      0848 AV'56       194 211 211 226         220 05 0873  5
starts  44
  
   MB99/00            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lodder       Judith     0879 Flakkee     233 250 233 250     250 226 15 0998  6
 2 Kreek        Maaike de  0876 Scheldesport250 241 241 241         241 05 0978  5
 3 Zeeuw        Mirthe de  0877 Scheldesport226         233     241 233 00 0933  4
 4 Thuy         Margot     0899 RKHAV       220 226     220     233 215 05 0904  5
 5 Dieren       Judith van 0880 Flakkee     215 233 226 226             00 0900  4
starts  28
  
   Hkcr               crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zuidhof      Jasper     0931 AV'56       211 241 220 226     250 250 15 0982  6
 2 Vos          Patrick de 0930 AV'56       207 233 226 233     241 241 15 0963  6
 3 Verstraate   Wouter     0937 GRT         233 250 233 241             00 0957  4
 4 Anrooy       Franklin v 0949 AV'56           220 211 211     233 233 05 0902  5
 5 Balkenende   Bart       0919 AV'56       203 226 215 215         226 05 0887  5
 6 Lavooij      Martijn    0935 AV'56       176 188 194 203     220 207 15 0839  6
 7 Dierkx       Mike       0938 Scheldesport180 194     200         211 00 0785  4
 8 Baar         Pieter-Jan 0945 AV'56       172 180 188         207 203 05 0783  5
 9 Maat         Harold de  0912 Scheldesport166 174 176 182     203 200 15 0776  6
10 Schanck      George     0913 Wielingen   162 170 164 180     197 194 15 0756  6
11 Kreek        Jos de     0910 Scheldesport174 178     188     200     00 0740  4
starts  120
  
   Vkcr               crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Campenhout   Veerle     0940 ACW         241 233 241 250     250 250 15 1006  6
 2 Mourik       Emma van   0926 Delta Sport 250 226 233 241     241 241 15 0988  6
 3 Steenblok    Marian     0907 AV'56       211 220 215 226     233 226 15 0920  6
 4 Veringa      Caroline   0918 Dynamica    226 215 220 233         233 05 0917  5
 5 Kraker       Paulette d 0916 Dynamica    207 211 211 220     226 220 15 0892  6
 6 Sluijs       Esther van 0906 AV'56       203     207 215     220 215 05 0862  5
starts  52
  
   JC01/02            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Leng         Paavo de   0641 Dynamica    250 250 220 250     250 241 15 1015  6
 2 Nefs         Emiel      0539 Dynamica    241 241 207 226     226 226 15 0949  6
 3 Tuil         Niels van  0666 B Haamstede         211 233     233 233 00 0910  4
 4 Zeeuw        Nathan de  0491 Scheldesport211 233 200 215     211 211 15 0885  6
 5 Kruisifikx   Thomas     0490 Scheldesport215     197 211     207 215 05 0853  5
 6 Verbrugge    Mees       0680 AV'56               203 220     220 207 00 0850  4
 7 Dillis       Elyas      0422 RKHAV       207 226     203     203 203 05 0844  5
 8 Harthoorn    Patrick    0632 AV'56       197 215 191         200     00 0803  4
starts  61
  
   MC01/02            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Smits        Veerle     0614 AV'56       250 250 250 241     226 233 15 1006  6
 2 Geldof       Jasmijn    0623 Dynamica    241 233 241 233     233 241 15 0971  6
 3 Le Coq       Louise     0522 Wielingen   233 241     220     220 226 05 0925  5
 4 Sommeijer    Lynn       0528 Dynamica    226 226 233 226     211     05 0916  5
 5 Siebons      Marleen    0546 Dynamica        220 220 215     207 215 05 0875  5
 6 Bun          Parel      0540 Dynamica    211 215 215 203     203 211 15 0867  6
 7 Hulsken      Nikita     0531 Delta Sport 215         211     215 220 00 0861  4
 8 Niemantsverd Amy        0423 RKHAV       194 207 207 194         207 05 0820  5
 9 Flink        Eeke       0615 AV'56       200     211 197     197 203 05 0816  5
starts  63
  
   JD03/04            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Maat         Ralph de   0492 Scheldesport226 250 241 250     233 250 15 1006  6
 2 Dobbelaar    Jonathan   0493 Scheldesport203 241 233 233     226 233 15 0955  6
 3 Dikkenberg   Jesse vd   0486 AV'56       207 233 226 241     220 226 15 0941  6
 4 Wieles       Chris      0495 Scheldesport188 220 211 207     207 207 15 0860  6
 5 Harthoorn    Lucas      0631 AV'56       184 226 215         203     00 0828  4
 6 Noordijk     Bryan      0498 Scheldesport176 200 194 200     197 203 15 0815  6
 7 Vierbergen   Mats       0643 RKHAV       170 207     203     200 194 05 0810  5
 8 Bouwhuizen   Dylan van  0421 RKHAV       164 203 188 197     194 200 15 0809  6
 9 Os           Martijn va 0420 RKHAV       180 215 200         191 191 05 0802  5
10 Karelse      Ryan       0483 AV'56       172 211 184 191     182     05 0773  5
11 Zeeuw        Tobias     0497 Scheldesport178     191 194     188 186 05 0764  5
12 Oele         Glenn      0620 AV'56           194 174 184     184 188 05 0755  5
13 Schuit       Rens       0496 Scheldesport    197 180 188         180 00 0745  4
14 Simonse      Jesper     0681 Goes                170 182     180 182 00 0714  4
starts  120
  
   MD03/04            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Houtzager    Ruchama    0533 Delta Sport 250     250 250     250     00 1000  4
 2 Goudswaard   Ilse       0532 Delta Sport 220 241 215         241 250 05 0957  5
 3 Acker        Emma van   0419 RKHAV       233 250 233 233     226     05 0954  5
 4 Baar         Sanne de   0617 AV'56       197 211 197 220     215 233 15 0894  6
 5 Haar         Dana ter   0642 Dynamica    211 220 203 215     203 226 15 0887  6
 6 Exter        Eva den    0418 RKHAV       215 233 207 226             00 0881  4
 7 Coppieters   Jenna      0417 RKHAV       203 215     211         215 00 0844  4
 8 Kraker       Pascale de 0536 Dynamica    194 203 188 203     200 220 15 0841  6
 9 Eetvelt      Katja van  0415 RKHAV       207 226 194         211     00 0838  4
starts  64
  
   JpA2 05            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Baar         Remco de   0613 AV'56       241 250 250 250     250 250 15 1015  6
 2 Goethem      Maxim van  0412 RKHAV       233 241 241 241     241 241 15 0979  6
 3 Houwelingen  Tom van    0525 Dynamica    220 233 233 233     233 215 15 0947  6
 4 Schuit       Daan       0501 Scheldesport188 215 220 211     220 233 15 0903  6
 5 Kapteijn     Mart       0607 AV'56       200 220 215 215     226 207 15 0891  6
 6 Arens        Firn       0426 AV'56       203 226 226 220             00 0875  4
 7 Dobbelaar    Lukas      0647 Scheldesport    211 203 207     215 197 05 0841  5
 8 Berg         Nino v d   0611 AV'56       194 207 207 200     211 200 15 0840  6
 9 Wedage       Bjorn      0500 Scheldesport184 203 200 197             00 0784  4
starts  70
  
   JpA1 06            crosscompetitie        Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verbrugge    Ipe        0692 AV'56               241 250     233 250 00 0974  4
 2 Maat         Fabian de  0503 Scheldesport233 241 226 241     226 241 15 0971  6
 3 Pijnen       Benjamin   0502 Scheldesport220 226 203 233     220 233 15 0927  6
 4 Bouwhuizen   Robin      0410 RKHAV       215 250 220 226     203 211 15 0926  6
 5 Steenblok    Koen       0523 AV'56       207 220 200 215     207 226 15 0883  6
 6 Koopman      Kasper     0541 Dynamica    200 233 207 220     215     05 0880  5
 7 Koole        Stijn      0622 Dynamica    191 215 197 211     200 215 15 0856  6
 8 Dees         Rody       0547 AV'56           203 184 203     188 203 05 0802  5
 9 Vael         Luca       0646 Dynamica        207 186         194 207 00 0794  4
starts  80
  
   MpA2 05            crosscompetitie        Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Graaf        Amy de     0608 AV'56       250 250 250         250 250 05 1005  5
 2 Keymel       Myrthe     0512 Scheldesport197 241 207 250     233 226 15 0965  6
 3 Sluys        Femke van  0542 AV'56       203 226 220 233     220 215 15 0914  6
 4 Koole        Hilde      0619 Dynamica    182         220     226 233 00 0861  4
 5 Pellaers     Fenne      0612 AV'56       188     200 226     215     00 0829  4
starts  53
  
   MpA1 06            crosscompetitie        Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Karelse      Yara       0484 AV'56       226 233 233 250     250 241 15 0989  6
 1 Kraker       Yasmine de 0537 Dynamica    233 250 188 233     241 250 15 0989  6
 3 Voorde       Kyra v d   0482 Dynamica    220 241 241 241     233 226 15 0971  6
 4 Dikkenberg   Inke v d   0485 AV'56       203 226 226 226     226 220 15 0919  6
 5 Luijk        Zoa van    0548 AV'56       211 220 215 207     211 211 15 0872  6
 6 Simonse      Marit      0424 AV'56       197 215 207 211         207 05 0845  5
 7 Vural        Yasmine    0534 Delta Sport 186 207 194         203     00 0790  4
starts  66
  
   JpB  07            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe        Zedie      0527 Flakkee     250 241 241 241     250 250 15 1006  6
 2 Ton          Luca       0550 Dynamica    226 250 250 233     241 241 15 0997  6
 3 Engels       Ivar       0425 Dynamica    220 233 233 226     226 215 15 0933  6
 4 Wieles       Viktor     0507 Scheldesport211 203 220 220     220 211 15 0886  6
 5 Kouijzer     Ben        0408 RKHAV       203 226 226             220 00 0875  4
 6 Zandstra     Lucas      0505 Scheldesport188 215 211 215     207 203 15 0863  6
 7 Matthijs     Jarne      0406 RKHAV       182 211 215 207         200 05 0838  5
 8 Oele         Niels      0621 AV'56               203 211     211 188 00 0813  4
 9 Lous         Jochem     0674 Dynamica            200 200     200 182 00 0782  4
starts  80
  
   JpC  08            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Noordijk     Lyam       0509 Scheldesport211 226 220 250     250 233 15 0974  6
 2 Giele        Midas      0511 Scheldesport188 233 215 233     226 250 15 0957  6
 3 Jonge        Dylano de  0526             174 215 211 241     233 211 15 0915  6
 4 Lensen       Quinten    0510 Scheldesport191 207 207 226         226 05 0871  5
 5 Veringa      Erik       0524 Dynamica    180 211 203 220         215 05 0854  5
starts  66
  
   MpB  07            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Hamer        Benthe den 0514 Scheldesport215 241 241 226     233 233 15 0963  6
 2 Harthoorn    Marise     0499 AV'56       226 250 233         241     00 0950  4
 3 Arens        Megan      0427 AV'56       207 233 220 233             00 0893  4
 4 Bouman       Lobke      0403 RKHAV       172 226 207 207     220 220 15 0888  6
 5 Geus         Brigitte d 0549 AV'56       178 215 211 220     215     05 0866  5
 6 Verlinde     Neline     0515 Scheldesport166 207 191 191     200 211 15 0824  6
 7 Luijk        Tess van   0545 AV'56       174 211 194 188     197 207 15 0824  6
 8 Goudswaard   Lieke      0535 Delta Sport 188 220 203         211     00 0822  4
 9 Peeters      Demi       0513 Scheldesport170     197 197     207 215 05 0821  5
10 Bruijnes     Veerle     0530 AV'56       168 203 200 186     194 200 15 0812  6
11 Dobbelaar    Rebekka    0706 Scheldesport        188 194     203 203 00 0788  4
starts  85
  
   MpC  08            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Pijnen       Valerie    0516 Scheldesport241 250 241 241     233 250 15 0997  6
 2 Zandstra     Liselotte  0519 Scheldesport207 233 226 250     250 241 15 0989  6
 3 Franken      Floor      0401 RKHAV       200 241 220 226     220 226 15 0928  6
 4 Damme        Marit van  0518 Scheldesport203 226 233         226 220 05 0910  5
 5 Pijnen       Victoria   0520 Scheldesport188 215 207 211     215 211 15 0867  6
 6 Bruijnes     Mirthe     0529 AV'56       191 211 215 215     211 207 15 0867  6
starts  55
    totaal  1645 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
03-03-2018 29e KustcrossVlissingenDynamica0
04-03-2017 28e KustcrossVlissingenDynamica0
07-03-2015 26e KustcrossVlissingenDynamica1684
01-03-2014 25e KustcrossVlissingenDynamica2028
02-03-2013 24e KustcrossVlissingenDynamica1614
03-03-2012 23e KustcrossVlissingenDynamica2000
11-12-2010 22e KustcrossVlissingenDynamica1932
12-12-2009 21e KustcrossVlissingenDynamica1815
13-12-2008 20e KustcrossVlissingenDynamica939
15-12-2007 19e KustcrossVlissingenDynamica1406
17-02-2007 18e KustcrossVlissingenDynamica1454
25-02-2006 17e KustcrossVlissingenDynamica1192
19-02-2005 16e KustcrossVlissingenDynamica724
14-02-2004 15e KustcrossVlissingenDynamica783
15-02-2003 14e KustcrossVlissingenDynamica759
23-02-2002 13e KustcrossVlissingenDynamica847
24-02-2001 12e KustcrossVlissingenDynamica702
26-02-2000 11e KustcrossVlissingenDynamica762
20-02-1999 10e KustcrossVlissingenDynamica785

 
Laatste reactie:
Danny Meeus: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
5000 m Job de Feijter (PR)15.23.36  Mse
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.04.95  JoB
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
30 km Leonie Ton (PR)2.07.25  V40
30 km Hans Minnaard (PR)3.00.18  M55
20 km John Guequierre (PR 1.11.47)1.46.17  M65
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)42.29  M35
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Chaamloop (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
Atletiek Zeeland © 2018