woensdag 25 april 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
10-03: Leonie Ton pakt Nederlands record op 100 km terug
05-03: Yunis Stitan en Monica Sanderse de sterksten in Kustcross
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 28-04: 13e Ropakustrun Dishoek
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet
vr 11-05: Track Meeting Utrecht
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 19-05: Ter Specke Bokaal Lisse
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
wo 30-05: Hoek Run
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
ma 02-04: Paas Kustloop Breskens (77)
za 31-03: 25 km van Hulst (186)
za 31-03: Vrijburgloop Vlissingen (85)
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse (127)
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (62)
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis (307)
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle (95)
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (55)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
2e Natuurloop
Cadzand, donderdag 31 december 2015 - Organisatie: Wielingen
10.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Yves DepoorterKnokke36.01Mse   17.492  3:26
2  Dries LeysBrugge36.48Mse   17.120  3:30
3  Yannick de BufOostende36.52Mse   17.089  3:31
4  Theo RaboutAardenburg37.28Mse   16.815  3:34
5  Angelo van NevelMeulebeke38.12Mse   16.492  3:38
6  Wim BrackeBrugge38.25Mse   16.399  3:40
7  Frederik BoussyDamme39.46Mse   15.842  3:47
8  Michel de RuijsscherBreskens40.37Mse   15.511  3:52
9  Frederique VersluijsZuidzande40.38Vse   15.505  3:52
10  Gilles BaekelandtKnokke-Heist41.11Mse   15.297  3:55
11  Sophie van BiervlietKnokke-Heist41.12Vse   15.291  3:55
12  Walther MurreZaamslag41.46Mse   15.084  3:59
13  Edwin HuighOostburg41.49Mse   15.066  3:59
14  Jan BoterbergOostende41.59Mse   15.006  4:00
15  Philipp SandEllingen42.04Mse   14.976  4:00
16  Damien DefauveKnokke42.06Mse   14.964  4:01
17  Peter van WaesAardenburg42.12Mse   14.929  4:01
18  Jaap van der VeenTerneuzen42.19Mse   14.888  4:02
19  Patrick de SutterOostburg43.04Mse   14.628  4:06
20  Bart DejaegherDiksmuide43.43Mse   14.411  4:10
21  Jeroen DellaertGroede43.59Mse   14.324  4:11
22  Albert PlatteeuwTerneuzen44.20Mse   14.211  4:13
23  Jan van HoeveOostburg44.41Mse   14.099  4:15
24  Johan van de WaterDuinbergen44.45Mse   14.078  4:16
25  Simon de FeyterSchoondijke44.56Mse   14.021  4:17
26  Jan DeclerckBelgie44.57Mse   14.016  4:17
27  Jordy EngelaarOostburg44.59Mse   14.005  4:17
28  Elver VandenBraembusscBrugge45.25Mse   13.872  4:20
29  Jeroen de VriesIJzendijke45.31Mse   13.841  4:20
30  Paul MeyerAachen46.00Mse   13.696  4:23
31  Gregory DebisschopKnokke46.07Mse   13.661  4:24
32  Eric van NevelKoolkerke46.42Mse   13.490  4:27
33  Renier SchaubroeckKnokke-Heist47.07Mse   13.371  4:29
34  Wim BaekelandtKnokke-Heist47.09Mse   13.362  4:29
35  Bart DekempeKnokke48.10Mse   13.080  4:35
36  Jacques ZamanTerneuzen48.10Mse   13.080  4:35
37  John BirchBreskens48.16Mse   13.052  4:36
38  Marie DeloddereBelgie48.40Vse   12.945  4:38
39  Jan EngelaarOostburg48.58Mse   12.866  4:40
40  Frank FaesSluis49.19Mse   12.775  4:42
41  Catherine VerhelstKnokke49.39Vse   12.689  4:44
42  Sofie BehaegheKnokke-Heist49.40Vse   12.685  4:44
43  Stefan VoigtSluis50.02Mse   12.592  4:46
44  Jacky van CuijckRetranchement50.24Mse   12.500  4:48
45  Marc RichterMonheim50.46Mse   12.410  4:50
46  Chris CaneytBelgie50.52Mse   12.385  4:51
47  Jan DucaatGroede50.54Mse   12.377  4:51
48  Annick De SavoyeKnokke51.36Vse   12.209  4:55
49  Jean DeloddereKnokke54.33Mse   11.549  5:12
50  Stefan TalpeKnokke55.05Mse   11.437  5:15
51  Oliver FriesMonheim55.24Mse   11.372  5:17
52  Thomaas NeussMonheim55.25Mse   11.368  5:17
53  Filip BouillonKnokke-Heist55.26Mse   11.365  5:17
54  Tianda Donker CurtiusSchoondijke1.01.43Vse   10.208  5:53
55  Maxim BlijweertKnokke1.03.21Mse   9.945  6:02
Mannen: 48 (87.27%) => Mse=48
Vrouwen: 7 (12.73%) => Vse=7
4.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Wannes DeJaegherDiksmuide17.08Mse   14.708  4:05
2  Stijn DeruyterBrugge17.46Mse   14.184  4:14
3  Yves MartinOttenburg18.02Mse   13.974  4:18
4  Rowin SmekensSchoondijke18.31Mse   13.609  4:25
5  Amor MaertensBreskens19.16Mse   13.080  4:35
6  Floris HuighSchoondijke19.26Mse   12.967  4:38
7  Marco de FeijterSchoondijke19.31Mse   12.912  4:39
8  Robin van HalGroede19.54Mse   12.663  4:44
9  Koen HamelinkOostburg20.05Mse   12.548  4:47
10  Jan ElfrinkGroede20.27Mse   12.323  4:52
11  Dwight van HulleIJzendijke20.32Mse   12.273  4:53
12  Johan de FeijterOostburg20.39Mse   12.203  4:55
13  Jurgen ProvoSluis21.30Mse   11.721  5:07
14  Nico van den BroeckOttenburg21.33Mse   11.694  5:08
15  Mike BrandenburgSluis21.40Mse   11.631  5:10
16  Ronny VersluijsZuidzande22.05Mse   11.411  5:15
17  Simon DekkerZuidzande22.27Mse   11.225  5:21
18  Guido VanderijseDamme22.30Mse   11.200  5:21
19  Yves van KerckhoveOostkerke22.37Mse   11.142  5:23
20  Twan RijnbergZuidzande22.52Mse   11.020  5:27
21  Pol van de VijverHulst23.13Mse   10.854  5:32
22  Fred VermeireBreskens23.16Mse   10.831  5:32
23  Jan Piet FlikweertOostburg23.38Mse   10.663  5:38
24  Kurt de MuytDamme24.06Mse   10.456  5:44
25  Evelien de VisserIJzendijke24.41Vse   10.209  5:53
26  Peter TazelaarBreskens24.42Mse   10.202  5:53
27  Caya MurreZaamslag24.43Vse   10.196  5:53
28  Arjan QuaakIJzendijke24.49Mse   10.154  5:55
29  Guus PicavetOostburg24.57Mse   10.100  5:56
30  Stephanie van der VeenTerneuzen25.03Vse   10.060  5:58
31  Anne-Mie DepreitereMoerkerke25.04Vse   10.053  5:58
32  Roos de SmitSchoondijke25.20Vse   9.947  6:02
33  Guus de SmitSchoondijke25.21Mse   9.941  6:02
34  Leo DekkerZuidzande25.22Mse   9.934  6:02
35  Veronique VercruysseOttenburg25.23Vse   9.928  6:03
36  Andy DeceuninckOudenburg25.25Mse   9.915  6:03
37  Corinne MaertensBreskens25.27Vse   9.902  6:04
38  Maury TangheOostburg25.38Mse   9.831  6:06
39  Yente van CuijckRetranchement25.51Vse   9.749  6:09
40  Bart VanackerIngelmunster25.55Mse   9.723  6:10
41  Maartje de SmitSchoondijke26.00Vse   9.692  6:11
42  Marc van WaesIJzendijke26.01Mse   9.686  6:12
43  Pasacale VerhelstRamskapelle26.02Vse   9.680  6:12
44  Jan de JongeDriewegen26.09Mse   9.637  6:14
45  Joyce HaerensSchoondijke26.22Vse   9.558  6:17
46  Ranco BogaardOostburg26.23Mse   9.551  6:17
47  Ignace van NevelOostkamp26.28Mse   9.521  6:18
48  Walter van HeeOostburg26.31Mse   9.503  6:19
49  Paul HermanSluis27.15Mse   9.248  6:29
50  Katrien VervarckeOostkerke27.18Vse   9.231  6:30
51  Anne RouquaertHuldenberg27.19Vse   9.225  6:30
52  Istvan van de ReeBreskens27.34Mse   9.141  6:34
53  Annemieke RijnbergZuidzande27.58Vse   9.011  6:40
54  Axelle DepoorterKnokke28.41Vse   8.786  6:50
55  Jan van der LindeOostburg29.04Mse   8.670  6:55
56  Mia van de VeireOostburg31.10Vse   8.086  7:25
Mannen: 40 (71.43%) => Mse=40
Vrouwen: 16 (28.57%) => Vse=16

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Wannes Dejaegher16:30Kevin Strubbe17:14Rowin Smekens17:53Roos de Smit24:2540
2015Wannes DeJaegher17:08Stijn Deruyter17:46Yves Martin18:02Evelien de Visser24:4156


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.225 seconden nodig om deze lijst met 111 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
11-03-2018 4e NatuurloopCadzand-BadWielingen0
25-02-2018 3e NatuurloopCadzandWielingen0
31-12-2017 2e NatuurloopNieuwvlietWielingen0
12-11-2017 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
13-11-2016 NatuurloopCadzandWielingen375
15-11-2015 1e NatuurloopCadzand-BadWielingen633
17-02-2013 NatuurloopCadzand-BadWielingen778
18-11-2012 NatuurloopCadzandWielingen937
06-03-2011 NatuurloopCadzand-BadWielingen1116
02-03-2008 NatuurloopCadzand-BadWielingen650
17-02-2008 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen564
31-12-2007 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen703
06-03-2005 NatuurloopCadzand-BadWielingen510
15-02-2004 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen396

 
Laatste reactie:
Danny Meeus: Erwin Harmes Wint Marathon Zee..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
3000 m Tim van den Broeke (PR 8.23.79)8.26.86  Mse
3000 m Yunis Stitan (PR)8.45.42  Mse
3000 m Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14)8.57.40  Mse
3000 m Hassan Mahamed (PR)9.05.52  JoA
3000 m Franklin van Anrooij (PR)9.08.43  Mse
3000 m Robert de Graaf (PR)9.41.69  JoB
3000 m Shirin van Anrooij (PR 9.50.09)9.54.76  MeB
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (98)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 13e Venloop (45)
25-03: 10 van Halsteren (13)
18-03: 30e Parelloop Brunssum (9)
18-03: 4e Stevensloop Nijmegen (4)
18-03: Utrecht Marathon (2)
18-03: Scheveningen/Zandvoort strand marathon (3)
11-03: AttilaRun Tilburg (1)
11-03: 44e CPC Loop Den Haag (85)
10-03: Dordtse Biesbosch halve marathon Dordrecht (5)
10-03: Wegwedstrijd Rheine (1)
04-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (2)
25-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (6)
Atletiek Zeeland © 2018