dinsdag 25 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (41)
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Jules Unlimitedloop
Breskens, zondag 13 december 2015 - Organisatie: Wielingen
19 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Edwin de la RuelleKoewacht1.10.02M45   16.278  3:414.52
2  Stefaan VannesteJabbeke1.12.23Mse   15.749  3:494.37
3  Edwin de JaegerZuiddorpe1.12.50M40   15.652  3:504.35
4  Theo RaboutAardenburg1.13.50M40   15.440  3:534.29
5  Benny ThuySint Jansteen1.14.02M45   15.398  3:544.28
6  Mark DhuyvetterBiervliet1.16.51Mse   14.834  4:034.12
7  Klaas VandenbrouckeGent1.19.51Mse   14.277  4:123.97
8  Frederique BurkinZuidzande1.20.13V45   14.212  4:133.95
9  Marco RiemensWatervliet1.20.37Mse   14.141  4:153.93
10  Tom AmijsOetingen1.22.25Mse   13.832  4:203.84
11  Michel de RuijsscherBreskens1.22.58M45   13.740  4:223.82
12  David PietersOostburg1.23.20Mse   13.680  4:233.80
13  Jimmy BlaakmanGroede1.23.45Mse   13.612  4:243.78
14  Ray CornipsZuidzande1.25.29Mse   13.336  4:303.70
15  Frans van NevelBrugge1.25.33Mse   13.326  4:303.70
16  Marcel AdriaanseMiddelburg1.25.52M40   13.276  4:313.69
17  Simon de FeyterSchoondijke1.26.23Mse   13.197  4:333.67
18  Patrick de SutterOostburg1.27.11Mse   13.076  4:353.63
19  Griet DegeijterGent1.28.15Vse   12.918  4:393.59
20  Gino SesselleBentille1.28.23Mse   12.898  4:393.58
21  Gert SchoorsAdegem1.28.45Mse   12.845  4:403.57
22  Frank VerschorreBreskens1.30.33Mse   12.590  4:463.50
23  Gino DhanisSint Jansteen1.31.18M50   12.486  4:483.47
24  Jean-Pierre NoletAxel1.31.38Mse   12.441  4:493.46
25  Gerrit SpaansGoes1.32.24Mse   12.338  4:523.43
26  Jeroen de VriesIJzendijke1.33.12M40   12.232  4:543.40
27  Amor MaertensBreskens1.34.11Mse   12.104  4:573.36
28  Ward KerckaertBrugge1.34.44Mse   12.034  4:593.34
29  Fred VermeireBreskens1.36.28M50   11.818  5:053.28
30  Jacco de KosterBiervliet1.36.52Mse   11.769  5:063.27
31  Ronny SavelsWestkapelle (B)1.37.23Mse   11.706  5:083.25
32  Jos CelieAxel1.38.20Mse   11.593  5:113.22
33  Ilona DielemanNieuwvliet1.38.34Vse   11.566  5:113.21
34  Jacqueline MaasZuidzande1.41.07V45   11.274  5:193.13
35  Jan Piet FlikweertOostburg1.43.19M50   11.034  5:263.07
36  Marlies SchellekensGroede1.44.34Vse   10.902  5:303.03
37  Nicole SerrarensSint Jansteen1.45.25Vse   10.814  5:333.00
38  John GuequierreMiddelburg1.45.25M60   10.814  5:333.00
39  Jorien BoidinOostburg1.45.32Vse   10.802  5:333.00
40  Johnny DoomsTerneuzen1.45.49M60   10.773  5:342.99
41  Jerry de KrijgerPhilippine1.45.49Mse   10.773  5:342.99
Mannen: 34 (82.93%) => M40=4 - M45=3 - M50=3 - M60=2 - Mse=22
Vrouwen: 7 (17.07%) => V45=2 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Angelo van Nevel1:11:42Theo Rabout1:12:19Edwin de La Ruelle1:12:47Ingrid IJsebaert1:26:5834
2015Edwin de la Ruelle1:10:02Stefaan Vanneste1:12:23Edwin de Jaeger1:12:50Frederique Burkin1:20:1341
2014Edwin de la Ruelle1:11:12Edwin de Jaeger1:11:12Benny Thuy1:12:03Frederique Burkin1:20:3635
2013Edwin de la Ruelle1:11:26Sjaak Luteijn1:13:58Christian de Meijer1:14:44Frederique Burkin1:17:1745

10 km >> Zeeuws record staat met 28.20 min. vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Erik Cappon (PR 34.52)Zuidzande36.34M45   16.408  3:394.56
2  Dieter StaelensAdegem36.49Mse   16.297  3:414.53
3  Sjaak Luteijn (PR 34.38)Oostburg38.35M55   15.551  3:524.32
4  Marco de Feijter (PR)Schoondijke40.02Mse   14.988  4:004.16
5  Rinus van de Woestijne (PR 38.43)Middelburg40.06Mse   14.963  4:014.16
6  Stijn DedobbeleerKester40.21Mse   14.870  4:024.13
7  Peter van Waes (debuut)Aardenburg40.36M50   14.778  4:044.11
8  Jeroen Dellaert (debuut)Groede40.40Mse   14.754  4:044.10
9  Wouter GeorgesEvergem40.45Mse   14.724  4:054.09
10  Patrick van Quekelberghe (PR 34.32)Aardenburg40.47Mse   14.712  4:054.09
11  Jaap van der Veen (PR)Terneuzen42.18M45   14.184  4:143.94
12  Bart de JaegherLeke-Diksmuide42.23Mse   14.157  4:143.93
13  Frans Daalman (PR 40.55)Breskens43.02Mse   13.943  4:183.87
14  Bart PoelvoordeGent43.28Mse   13.804  4:213.83
15  John Birch (debuut)Breskens44.51Mse   13.378  4:293.72
16  Carlo de Smit (debuut)Breskens45.20Mse   13.235  4:323.68
17  Jordy Engelaar (debuut)Oostburg46.12Mse   12.987  4:373.61
18  Myrthe Faro (PR 44.54)Breskens46.35Vse   12.880  4:403.58
19  Jan Ducaat (debuut)Groede46.56Mse   12.784  4:423.55
20  Simon AardenHaarlem47.02Mse   12.757  4:423.54
21  Kris GryspeertMelle47.14Mse   12.703  4:433.53
22  Jacques Zaman (PR 44.51)Terneuzen47.25M50   12.654  4:453.51
23  Wendy van de Velde (debuut)Oostburg47.37Vse   12.601  4:463.50
24  Gino AmeyeMelle48.29Mse   12.375  4:513.44
25  Jan Engelaar (PR)Oostburg49.17Mse   12.175  4:563.38
26  Corinne Maertens (PR 47.51)Breskens50.49Vse   11.807  5:053.28
27  Michel de Meijer (PR)Cadzand50.49Mse   11.807  5:053.28
28  Jan DelbekeGent51.35Mse   11.632  5:103.23
29  Ronny de Martelaere (debuut)Philippine51.45Mse   11.594  5:113.22
30  Griet de VriendtOetingen52.03Vse   11.527  5:123.20
31  Marc van Waes (debuut)IJzendijke52.04M65   11.524  5:123.20
32  Anne Marie Thomaes (debuut)Hoofdplaat52.16Vse   11.480  5:143.19
33  Inge MertensVollezele52.19Vse   11.469  5:143.19
34  Nicolien van BesuBiervliet52.29Vse   11.432  5:153.18
35  Anne-Mie DepreitereMoerkerke52.41Vse   11.389  5:163.16
36  Kurt de MuytDamme52.43Mse   11.382  5:163.16
37  Dick van Beek (debuut)Oostburg52.52M65   11.349  5:173.15
38  Christianne Vermorken (PR)Nieuwvliet52.58V55   11.328  5:183.15
39  Maureen den Hamer (debuut)Biervliet53.05Vse   11.303  5:193.14
40  Niek de Rijk (PR)Schoondijke54.11Mse   11.074  5:253.08
41  Rik van Schuur (PR 54.14)Oostburg54.28M65   11.016  5:273.06
42  Marjan Mistiaen (debuut)Zuidzande55.48Vse   10.753  5:352.99
43  Nico AckeBrugge57.35Mse   10.420  5:462.89
44  Caroline de BoeveOetingen58.02Vse   10.339  5:482.87
45  Jules van Mulken (PR 55.31)Groede58.03M65   10.336  5:482.87
46  Nico Verheul (debuut)Oostburg59.11M60   10.138  5:552.82
47  Jaap Luteijn (PR 58.07)Breskens1.06.17Mse   9.052  6:382.51
Mannen: 35 (74.47%) => M45=2 - M50=2 - M55=1 - M60=1 - M65=4 - Mse=25
Vrouwen: 12 (25.53%) => V55=1 - Vse=11

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Teun van de Marken35:48Erik Cappon36:36Wannes Dejaegher36:37Arjenne Bastiaanse49:3535
2015Erik Cappon36:34Dieter Staelens36:49Sjaak Luteijn38:35Myrthe Faro46:3547
2013Teun van der Meulen39:16Wannes Dejaegher40:28Dante de Ruijsscher41:40Ann Vergrote50:4549


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.848 seconden nodig om deze lijst met 88 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
09-12-2018 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen0
10-12-2017 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen0
14-12-2014 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen983
08-12-2013 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1241
16-12-2012 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1325
12-12-2010 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1383
20-12-2009 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1145
16-12-2007 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen960

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-06: Grote Prijs Lokeren (6)
3000 m Noor Dekker (PR 10.19.38)10.25.52  Vse
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.56.87  Mse
1500 m Floris Willeboordse (PR 3.57.37)4.01.83  Mse
1500 m Patrick de Vos (PR)4.12.87  Mse
1500 m Abraham Mehari (PR)4.25.36  JoA
1500 m Dimmy Ivens (PR)4.55.12  Mse
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal (34)
21-06: Track Meeting Utrecht (3)
3000 m Rik van Laarhoven (PR 8.32.14)9.19.14  M40
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)2.00.89  JoA
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.44  Mse
19-06: Hardloopgala Gilze (2)
5 km Micha Janse (PR)18.22  M45
5 km Carolien van de Kreeke (PR)18.31  V45
15-06: Maasdijkmarathon (1)
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg (10)
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Marathon Helsinki (5)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
Atletiek Zeeland © 2019