zondag 22 april 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
10-03: Leonie Ton pakt Nederlands record op 100 km terug
05-03: Yunis Stitan en Monica Sanderse de sterksten in Kustcross
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 28-04: 13e Ropakustrun Dishoek
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 11-05: Track Meeting Utrecht
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 19-05: Ter Specke Bokaal Lisse
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
ma 02-04: Paas Kustloop Breskens (77)
za 31-03: 25 km van Hulst (186)
za 31-03: Vrijburgloop Vlissingen (85)
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse (127)
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (62)
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis (307)
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle (95)
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (55)
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen (240)
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (91)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
23e Inkelcross
Kruiningen, zaterdag 5 december 2015 - Organisatie: AV'56
9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tommy StaalAV'5628.24Mse   19.014  3:09
2  Job de FeijterRKHAV29.06Mse   18.557  3:14
3  Erwin HarmesGonzález Running29.11Mse   18.504  3:15
4  Martijn de KokAV'5629.54Mse   18.060  3:19
5  Ben QuintelierLebbeke30.03M35   17.970  3:20
6  David BoumanFlakkee30.37Mse   17.637  3:24
7  Tommy van WeverbergLebbeke30.52M35   17.495  3:26
8  Eric WolfertFlakkee31.12Mse   17.308  3:28
9  Ralph WiessnerDynamica31.28M35   17.161  3:30
10  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge32.12M35   16.770  3:35
11  Peter BalkenendeAV'5632.36M45   16.564  3:37
12  Mitchel OudenaardenLangstraat32.58Mse   16.380  3:40
13  Michiel LelieRKHAV33.18Mse   16.216  3:42
14  Arjo VerhageDynamica33.22M45   16.184  3:42
15  Kris van GuchtLebbeke33.38Mse   16.056  3:44
16  Marius BesuijenAV'5633.45M50   16.000  3:45
17  Wilco BoogaardDynamica33.47M35   15.984  3:45
18  Erwin SchuuriersNMVE33.57Mse   15.906  3:46
19  Piet van MourikDelta Sport34.31M50   15.645  3:50
20  Johan KarelseAV'5634.36M40   15.607  3:51
21  Andre ScheppensLebbeke34.47M35   15.525  3:52
22  Edward de LengDynamica34.55M50   15.465  3:53
23  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge34.59M45   15.436  3:53
24  Wim HeyvaertLebbeke35.07M45   15.377  3:54
25  Sven VermeulenDynamica35.11M35   15.348  3:55
26  Adriaan WielesScheldesport35.14M45   15.326  3:55
27  Karolien de ProftLebbeke35.20Vse   15.283  3:56
28  Monique VerschuureAV'5635.24V35   15.254  3:56
29  Jan de WildeAV'5635.30M55   15.211  3:57
30  Martin PruijsersDynamica35.33M45   15.190  3:57
31  Kris VanNiewenhuyLebbeke35.36M45   15.169  3:57
32  Filip VermeirenLebbeke35.41Mse   15.133  3:58
33  Bart van NoordenAV'5635.44M45   15.112  3:58
34  Martijn HoosemansDynamica35.52M35   15.056  3:59
35  Sander PleijteNisse35.55Mse   15.035  3:59
36  Jan Willem MeeuwseAV'5635.58M50   15.014  4:00
37  Niek WielandAxel36.09M40   14.938  4:01
38  Astrid den HerderAV'5636.14Vse   14.903  4:02
39  Johan ElenbaasAV'5636.16M35   14.890  4:02
40  Berry SimonseAV'5636.27M40   14.815  4:03
41  Frederique VersluijsWielingen36.31V45   14.788  4:03
42  Pieter GoudOostdijk36.36M35   14.754  4:04
43  Dick SaarloosKapelle-Biezelinge36.40M45   14.727  4:04
44  Michael d HamerScheldesport36.45M35   14.694  4:05
45  Seth DijkstraGonzález Running37.01M40   14.588  4:07
46  Cor de RidderDynamica37.05M45   14.562  4:07
47  Kurt HeymansLebbeke37.09M35   14.536  4:08
48  Martin de GraafWemeldinge37.12M45   14.516  4:08
49  Marius BoonmanHeinkenszand37.14Mse   14.503  4:08
50  Jaap van d VeenScheldesport37.28M45   14.413  4:10
51  Marcel SommeijerDynamica37.36M45   14.362  4:11
52  Harry OostdijkKruiningen37.38M45   14.349  4:11
53  Casper BaasAV'5637.51M45   14.267  4:12
54  Natalie de RidderLebbeke37.55Vse   14.242  4:13
55  Wim de JongeAV'5638.11M65   14.142  4:15
56  Walther MurreScheldesport38.23M45   14.069  4:16
57  Tonnis vd TuinAV'5638.29M50   14.032  4:17
58  John UitterhoeveGoes38.36Mse   13.990  4:17
59  William de JongeNieuwdorp38.50M40   13.906  4:19
60  Marijn HuibregtsenWestkapelle38.54Mse   13.882  4:19
61  Henkjan TielemanFlakkee38.57M45   13.864  4:20
62  Paola GilstAV'5639.03V40   13.828  4:20
63  Lennard van SplunterAV'5639.09M35   13.793  4:21
64  Laurens MeeuwsenKrabbendijke39.18M55   13.740  4:22
65  Nick PaulusseDynamica39.24M45   13.706  4:23
66  Kees den HollanderDreischor39.31M45   13.665  4:23
67  Henk LousDynamica39.42M55   13.602  4:25
68  Martin LelieRKHAV39.54M45   13.534  4:26
69  Ron DellebekeDynamica40.02M55   13.489  4:27
70  Jack VissersTOF40.22M45   13.377  4:29
71  Ilse SaerensLebbeke40.52V35   13.214  4:32
72  Gerrit SpaansAV'5641.06M55   13.139  4:34
73  Berry KnibbelerScheldesport41.16M50   13.086  4:35
74  Roos NieuwdorpAV'5641.33Vse   12.996  4:37
75  Rene MoerlandYerseke42.07M35   12.822  4:41
76  Frank HoogstrateYerseke42.18M35   12.766  4:42
77  Jenny de NooijerMiddelburg42.21V45   12.751  4:42
78  Jan MinnaardYerseke42.26M45   12.726  4:43
79  Ilona SonkeAV'5642.53Vse   12.592  4:46
80  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke43.01M35   12.553  4:47
81  Katlijn D'hondtLebbeke43.17V35   12.476  4:49
82  Eric FollaertLebbeke43.19M45   12.466  4:49
83  Gerten VisserGoes43.26M45   12.433  4:50
84  Piet BeijerDynamica43.33M65   12.400  4:50
85  Hans LievenseMiddelburg43.50M45   12.319  4:52
86  Bauke de JongVet Ned43.54M65   12.301  4:53
87  Herman AbbinkAV'5644.00M55   12.273  4:53
88  Corina LievenseMiddelburg44.13V40   12.213  4:55
89  Jannie de VriesDynamica44.21V55   12.176  4:56
90  Saskia GooleAV'5644.25V45   12.158  4:56
91  Evelien CapelloAV'5644.27Vse   12.148  4:56
92  Tieme MoretKapelle-Biezelinge44.30Mse   12.135  4:57
93  Annemarie VerschuureKruiningen44.48V35   12.054  4:59
94  Marlou EckhardtAV'5644.52Vse   12.036  4:59
95  Bas SinkeKruiningen45.19M35   11.916  5:02
96  Gillis BosmanThor46.40M65   11.571  5:11
97  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge46.51M55   11.526  5:12
98  Arthur StijnsDynamica47.39M65   11.333  5:18
99  Maritha HofmansLebbeke47.45V55   11.309  5:18
100  Petra VergouwenRoosendaal52.15V45   10.335  5:48
101  Lena KleingeldVlissingen52.31V55   10.282  5:50
102  Lenie v KlevenVlissingen52.44V60   10.240  5:52
103  Hans van SluijsDynamica54.17M65   9.948  6:02
104  Leonard PoortvlietKrabbendijke55.20M35   9.759  6:09
Mannen: 83 (79.81%) => M35=18 - M40=5 - M45=25 - M50=6 - M55=7 - M65=6 - Mse=16
Vrouwen: 21 (20.19%) => V35=4 - V40=2 - V45=4 - V55=3 - V60=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Maikel Peeman32:32Erwin Harmes32:42Tim van den Broeke33:06Monique Verschuure39:46118
2015Tommy Staal28:24Job de Feijter29:06Erwin Harmes29:11Karolien de Proft35:20104
2014Neal Bouterse27:52Erwin Harmes28:35Martijn de Kok28:50Laurey van den Berge32:49113
2013Martijn de Kok33:26Michel Schrier35:18Wouter van Caspel35:48Laurey van den Berge37:42115

2.94 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Niels SlagmulderLebbeke9.41Mse   18.217  3:18
2  Bart van TrigtPhanos9.53Mse   17.848  3:22
3  Wouter VerstraateGonzález Running10.01Mse   17.611  3:24
4  Patrick de VosAV'5610.06Mse   17.465  3:26
5  Jasper ZuidhofAV'5610.16Mse   17.182  3:30
6  Bart BalkenendeAV'5610.23Mse   16.989  3:32
7  Franklin van AnrooijAV'5610.41Mse   16.512  3:38
8  Gregory GoossensLebbeke10.44Mse   16.435  3:39
9  Bart VerkaartDelta Sport10.52M45   16.233  3:42
10  Anjolie EngelsDynamica10.57Vse   16.110  3:43
11  Bastiaan Zoon?11.08Mse   15.844  3:47
12  Marc van AckerHulst11.23Mse   15.496  3:52
13  Shirin van AnrooijAV'5611.32MeB   15.295  3:55
14  Martijn LavooijAV'5611.40M40   15.120  3:58
15  Niels VandeperreLebbeke11.42Mse   15.077  3:59
16  Maaike de KreekScheldesport11.44MeB   15.034  3:59
17  Pieter-Jan BaarAV'5611.53M40   14.844  4:03
18  Anton EngelsDynamica12.01M50   14.680  4:05
19  Raoul BeunsAV'5612.13Mse   14.439  4:09
20  Veerle CampenhoutACW12.24Vse   14.226  4:13
21  Rien de WildeAV'5612.30M55   14.112  4:15
22  Judith LodderFlakkee12.34MeB   14.037  4:16
23  Judith van DierenFlakkee12.36MeB   14.000  4:17
24  Danmar DeesAV'5612.50Mse   13.745  4:22
25  Ronny VersluijsWielingen12.56Mse   13.639  4:24
26  Emma van MourikDelta Sport13.07Vse   13.449  4:28
27  Harold de MaatScheldesport13.11M45   13.381  4:29
28  Rene GoetheerWolphaartsdijk13.14Mse   13.330  4:30
29  Nienke ZoonFlakkee13.18Vse   13.263  4:31
30  Arjen LuteijnWielingen13.24Mse   13.164  4:33
31  Wim RooseAart Stigter13.42M60   12.876  4:40
32  Caroline VeringaDynamica13.53V40   12.706  4:43
33  Marian SteenblokAV'5614.00V40   12.600  4:46
34  Paulette d KrakerDynamica14.39Vse   12.041  4:59
35  Esther van SluijsAV'5615.09V40   11.644  5:09
36  Jaap OeleKapelle-Biezelinge15.17M65   11.542  5:12
37  Nicole HenrarDynamica15.59Vse   11.036  5:26
38  Etienne SchuitScheldesport16.16M40   10.844  5:32
39  George SchanckWielingen16.18Mse   10.822  5:33
40  Marina MolAV'5616.31Vse   10.680  5:37
41  Jan RooseAart Stigter17.30Mse   10.080  5:57
Mannen: 27 (65.85%) => M40=3 - M45=2 - M50=1 - M55=1 - M60=1 - M65=1 - Mse=18
Vrouwen: 10 (24.39%) => V40=3 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Paavo de Leng09:48Franklin van Anrooij10:10Stef Kapteijn10:56Anjolie Engels11:1536
2016Dieter de Ridder09:38Jasper Zuidhof10:05Michiel de Proft10:09Anjolie Engels10:4635
2015Niels Slagmulder09:41Bart van Trigt09:53Wouter Verstraate10:01Anjolie Engels10:5741


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.208 seconden nodig om deze lijst met 145 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Mannen se  9000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Staal        Tommy      94 0128 AV'56        0:28:24 ZK 1
002 Feijter      Job de        0002 RKHAV        0:29:06 ZK 2
003 Harmes       Erwin         0063 GRT          0:29:11 ZK 3
004 Kok          Martijn de    0056 AV'56        0:29:54 
005 Bouman       David      88 0132 Flakkee      0:30:37 
006 Wolfert      Eric          0040 Flakkee      0:31:12 
007 Oudenaarden  Mitchel       0172 Langstraat   0:32:58 
008 Lelie        Michel        0003 RKHAV        0:33:18 
009 Gucht        Kris van      0116 Lebbeke      0:33:38 
010 Schuuriers   Erwin      83 0125 NMVE         0:33:57 
011 Vermeiren    Filip         0106 Lebbeke      0:35:41 
012 Pleijte      Samder     90 0131 Nisse        0:35:55 
013 Boonman      Marius     83 0129 Heinkenszand 0:37:14 
014 Uitterhoeve  Johnny     82 0127 Goes         0:38:36 
015 Huibregtsen  Marijn     86 0126 Westkapelle  0:38:54 
016 Moret        Tieme      92 0133 Kapelle      0:44:30 

 Mannen 35  9000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Quintelier   Ben           0115 Lebbeke      0:30:03 ZK 1
002 Weverberg    Thommy van    0114 Lebbeke      0:30:52 ZK 2
003 Wiessner     Ralph         0075 Dynamica     0:31:28 ZK 3
004 Harthoorn    Maarten       0059 Kapelle      0:32:12 
005 Boogaard     Wilco      77 0134 Dynamica     0:33:47 
006 Karelse      Johan         0012 AV'56        0:34:36 
007 Scheppens    Andre         0119 Lebbeke      0:34:47 
008 Vermeulen    Sven          0039 Dynamica     0:35:11 
009 Hoosemans    Martijn       0073 Dynamica     0:35:52 
010 Wieland      Niek          0076 axel         0:36:09 
011 Elenbaas     Johan      79 0136 AV'56        0:36:16 
012 Simons       Berry         0058              0:36:27 
013 Goud         Pieter     79 0137 Oostdijk     0:36:36 
014 Hamer        Michael d     0017 Scheldesport 0:36:45 
015 Dijkstra     Seth          0124 GRT          0:37:01 
016 Heymans      Kurt          0104 Lebbeke      0:37:09 
017 Jonge        William de    0032              0:38:50 
018 Spunter      Lennard va    0177 AV'56        0:39:09 
019 Moerland     Rene       76 0138 Yerseke      0:42:07 
020 Hoogstrate   Frank         0035 Yerseke      0:42:18 
021 Delzenne     MartJan       0163 Krabbendijke 0:43:01 
022 Sinke        Bas           0182 Kruiningen   0:45:19 
023 Poortvliet   Leonard    77 0135 Krabbendijke 0:55:20 
 
Mannen 45  9000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Balkenende   Peter         0030 AV'56        0:32:36 ZK 1
002 Verhage      Arjo          0047 Dynamica     0:33:22 ZK 2
003 Besuijen     Marius        0146 AV'56        0:33:45 ZK 3
004 Mourik       Piet van      0036 Delta Sport  0:34:31 
005 Leng         Edward de     0046 Dynamica     0:34:55 
006 Slabbekoorn  John       66 0140 Kapelle      0:34:59 
007 Heyvaert     Wim           0113 Lebbeke      0:35:07 
008 Wieles       Adriaan       0020 Scheldesport 0:35:14 
009 Pruijsers    Martin        0072 Dynamica     0:35:33 
010 VanNiewenhuy Kris          0117 Lebbeke      0:35:36 
011 Noorden      Bart van   64 0147 AV'56        0:35:44 
012 Meeuwse      JanWillem     0061 AV'56        0:35:58 
013 Saarloos     Dick          0144 Kapelle      0:36:40 
014 Ridder       Cor de        0065 Dynamica     0:37:05 
015 Graaf        Martin de     0093 Wemeldinge   0:37:12 
016 Veen         Jaap van d    0024 Scheldesport 0:37:28 
017 Sommeijer    Marcel        0033 Dynamica     0:37:36 
018 Oostdijk     Harry         0118 Kruiningen   0:37:38 
019 Baas         Casper     68 0141 AV'56        0:37:51 
020 Murre        Walther       0023 Scheldesport 0:38:23 
021 Tuin         Tonnis vd     0171 AV'56        0:38:29 
022 Tieleman     Henkjan    69 0142 Flakkee      0:38:57 
023 Paulusse     Nick          0057 Dynamica     0:39:24 
024 Hollander    Cees den      0181 Dreischor    0:39:31 
025 Lelie        Martin        0123 RKHAV        0:39:54 
026 Vissers      Jack          0175 TOF          0:40:22 
027 Knibbeler    Berry         0025 Scheldesport 0:41:16 
028 Minnaard     Jan        66 0139 Yerseke      0:42:26 
029 Follaert     Eric          0105 Lebbeke      0:43:19 
030 Visser       Gerten        0170 Goes         0:43:26 
031 Lievense     Hans          0166              0:43:50 
 
Mannen 55  9000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Wilde        Jan de        0173 AV'56        0:35:30 ZK 1
002 Meeuwsen     Laurens       0148 Krabbendijke 0:39:18 
003 Lous         Henk          0042 Dynamica     0:39:42 ZK 2
004 Dellebeke    Ron           0013 Dynamica     0:40:02 ZK 3
005 Spaans       Gerrit        0149 AV'56        0:41:06 
006 Abbink       Herman        0180 AV'56        0:44:00 
007 Dalebout     Jan           0169 Biezelinge   0:46:51 

 Mannen 65  9000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Jonge        Wim de        0045 AV'56        0:38:11 ZK 1
002 Beijer       Piet          0089 Dynamica     0:43:33 ZK 2
003 Jong         Bauke de      0168 Vet Ned      0:43:54 ZK 3
004 Bosman       Gillis        0176 Thor         0:46:40 
005 Stijns       Arthur        0150 Dynamica     0:47:39 
006 Sluijs       Hans van      0179 Dynamica     0:54:17 
 
Jongens A   9000m
    naam                   geb stn club          tijd
geen deelnemers
 
Vrouwen se  9000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Proft        Karolien d    0111 Lebbeke      0:35:20 ZK 1
002 Herder       Astrid den    0054 AV'56        0:36:14 ZK 2
003 Ridder       Natalie de    0109 Lebbeke      0:37:55 ZK 3
004 Nieuwdorp    Roos       93 0151 AV'56        0:41:33 
005 Sonke        Ilona         0174 AV'56        0:42:53 
006 Capello      Evelien    7  0154 AV'56        0:44:27 
007 Eckhardt     Marlou     88 0155 AV'56        0:44:52 
 
Vrouwen 35  9000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Verschuure   Monique       0091 AV'56        0:35:24 ZK 1
002 Gilst        Paola         0178 AV'56        0:39:03 ZK 2
003 Saerens      Ilse          0121 Lebbeke      0:40:52 ZK 3
004 D'hondt      Katlijn       0120 Lebbeke      0:43:17 
005 Lievense     Corina        0167 Middelburg   0:44:13 
006 Verschuure   Annemarie  8  0156 Kruiningen   0:44:48 
 
Vrouwen 45  9000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Versluys     Frederique    0027 Wielingen    0:36:31 ZK 1
002 Nooijer      Jenny de      0159 Middelburg   0:42:21 
003 Goole        Saskia        0160 AV'56        0:44:25 ZK 2
004 Vergouwen    Petra         0162 Roosendaal   0:52:15 

Vrouwen 55  9000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Vries        Jannie de     0044 Dynamica     0:44:21 ZK 1
002 Hofmans      Maritha       0107 Lebbeke      0:47:45 ZK 2
003 Kleingeld    Lena          0031 avvn         0:52:31 ZK 3
004 Kleven       Lenie v       0071 avvn         0:52:44 
 
Jongens B99/00  3920m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Harinck      Sergio     ?? 0849 GRT          0:13:58 ZK 1
002 Vries        Jorrick de    0850 AV'56        0:14:03 ZK 2
003 Ridder       Rens de       0853 Dynamica     0:14:05 ZK 3
004 Lavooij      Stijn         0846 AV'56        0:15:43 
005 Vogel        Jochem        0847 AV'56        0:16:14 
006 Konings      Sylvain       0842 Dynamica     0:16:35 
007 Elstgeest    Youri         0848 AV'56        0:16:42 
008 Putten       Axl van       0843 AV'56        0:18:06 
 
Meisjes B99/00  2940m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Anrooij      Shirin van    0881 AV'56        0:11:32 ZK 1
002 Kreek        Maaike de     0876 Scheldesport 0:11:44 ZK 2
003 Lodder       Judith        0879 Flakkee      0:12:34 ZK 3
004 Dieren       Judith van    0880 Flakkee      0:12:36 
 
Mannen kcr     2940m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Slagmulder   Niels         0955 Lebbeke      0:09:41 ZK 1
002 Trigt        Bart van      0960 Phanos       0:09:53 ZK 2
003 Verstraate   Wouter        0937 GRT          0:10:01 ZK 3
004 Vos          Patrick de    0930 AV'56        0:10:06 
005 Zuidhof      Jasper        0931 AV'56        0:10:16 
006 Balkenende   Bart          0919 AV'56        0:10:23 
007 Anrooy       Franklin v    0949 AV'56        0:10:41 
008 Goossens     Gregory       0952 Lebbeke      0:10:44 
009 Verkaart     Bart          0925 Delta Sport  0:10:52 
010 Zoon         Bastiaan      0165              0:11:08 
011 Acker        Marc van      0948 Hulst        0:11:23 
012 Lavooij      Martijn       0935 AV'56        0:11:40 
013 Vandeperre   Niels         0958 Lebbeke      0:11:42 
014 Baar         Pieter-Jan    0945 AV'56        0:11:53 
015 Engels       Anton         0917 Dynamica     0:12:01 
016 Beuns        Raoul         0902 AV'56        0:12:13 
017 Wilde        Rien de       0961 AV'56        0:12:30 
018 Dees         Danmar        0963 AV'56        0:12:50 
019 Versluijs    Ronny         0914 Wielingen    0:12:56 
020 Maat         Harold de     0912 Scheldesport 0:13:11 
021 Goetheer     Rene          0964 Wolphaartsdi 0:13:14 
022 Luteyn       Arjen      14 0959 Wielingen    0:13:24 
023 Roose        Wim           0966 LG A Stigter 0:13:42 
024 Oele         Jaap          0967 Stabroek     0:15:17 
025 Schuit       Etienne       0909 Scheldesport 0:16:16 
026 Schanck      George        0913 Wielingen    0:16:18 
027 Roose        Jan           0968 LG A Sigter  0:17:30 
 
Vrouwen kcr     2940m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Engels       Anjolie       0946 Dynamica     0:10:57 ZK 1
002 Campenhout   Veerle        0940 ACW          0:12:24 ZK 2
003 Mourik       Emma van      0926 Delta Sport  0:13:07 ZK 3
004 Zoon         Nienke        0164 Flakkee      0:13:18 
005 Veringa      Caroline      0918 Dynamica     0:13:53 
006 Steenblok    Marian        0907 AV'56        0:14:00 
007 Kraker       Paulette d    0916 Dynamica     0:14:39 
008 Sluijs       Esther van    0906 AV'56        0:15:09 
009 Henrar       Nicole        0920 Dynamica     0:15:59 
010 Mol          Marina        0969 AV'56        0:16:31 
 
Jongens C01/02  1960m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Petersen     Bezuayehu  01 0670 AV'56        0:06:26 ZK 1
002 Petersen     Bereket    01 0679 AV'56        0:06:29 ZK 2
003 Graaf        Robert de  02 0669 AV'56        0:06:45 ZK 3
004 Schets       Wouter     02 0667 AV'56        0:06:54 
005 Leng         Paavo de      0641 Dynamica     0:06:57 
006 Kapteijn     Stef       02 0668 AV'56        0:07:05 
007 Tuil         Niels van  99 0666 B Haamstede  0:07:10 
008 Nefs         Emiel         0539 Dynamica     0:07:15 
009 Verbrugge    Mees       02 0680 AV'56        0:07:39 
010 Zeeuw        Nathan de     0491 Scheldesport 0:07:45 
011 Kruisifikx   Thomas        0490 Scheldesport 0:08:19 
012 Nieulande    Thoma van     0933 Dynamica     0:09:12 
013 Harthoorn    Patrick       0632 AV'56        0:09:35 
014 Poortvliet   Jurian     01 0694 Krabbendijke 0:11:14 
 
Meisjes C01/02  1960m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Smits        Veerle        0614 AV'56        0:08:03 ZK 1
002 Geldof       Jasmijn       0623 Dynamica     0:08:10 ZK 2
003 Sommeijer    Lynn          0528 Dynamica     0:08:21 ZK 3
004 Slabber      Bibi          0672              0:08:38 
005 Siebons      Marleen       0546 Dynamica     0:08:40 
006 Bun          Parel         0540 Dynamica     0:08:45 
007 Flink        Eeke          0615 AV'56        0:09:20 
008 Niemantsverd Amy           0423 RKHAV        0:09:55 
 
Jongens D03/04  1960m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Blommaert    Tristan       0657 Lebbeke      0:07:43 
002 Maat         Ralph de      0492 Scheldesport 0:07:55 ZK 1
003 Dobbelaar    Jonathan      0493 Scheldesport 0:07:59 ZK 2
004 Dikkenberg   Jesse vd      0486 AV'56        0:08:03 ZK 3
005 Galle        Cederic       0665 Lebbeke      0:08:23 
006 Harthoorn    Lucas         0631 AV'56        0:08:37 
007 Wieles       Chris         0495 Scheldesport 0:08:40 
008 Koops        Thijs         0678 Dynamica     0:08:52 
009 Vogelaar     Thijs      03 0684 Krabbendijke 0:09:00 
010 Os           Martijn va    0420 RKHAV        0:09:03 
011 Eversdijk    Willem     04 0687 AV'56        0:09:07 
012 Noordijk     Bryan         0498 Scheldesport 0:09:15 
013 Zeeuw        Tobias        0497 Scheldesport 0:09:17 
014 Bouwhuizen   Dylan van     0421 RKHAV        0:09:20 
015 Kramer       Sven       03 0688 AV'56        0:09:22 
016 Karelse      Ryan          0483 AV'56        0:09:42 
017 Poortvliet   Jarno      03 0685 Krabbendijke 0:09:44 
018 Schuit       Rens          0496 Scheldesport 0:09:49 
019 Westen       Luc van    03 0682 AV'56        0:09:55 
020 Koens        Jovi       03 0686 AV'56        0:10:06 
021 Oele         Glenn         0620 AV'56        0:10:08 
022 Dees         Tom           0712 AV'56        0:10:31 
023 Simonse      Jesper     04 0681 Goes         0:10:45 
024 Hekkers      Roan          0450 AV'56        0:11:08 
025 Vreeswijk    Giph          0713 AV'56        0:12:01 
 
Meisjes D03/04  1960m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Houtzager    Ruchama       0533 Delta Sport  0:08:00 ZK 1
002 Quintelier   Noor          0654 Lebbeke      0:08:06 
003 Acker        Emma van      0419 RKHAV        0:08:13 ZK 2
004 Raemdonck    Madeleine     0652 Lebbeke      0:08:23 
005 Weverberg    Hanne van     0659 Lebbeke      0:08:25 
006 Goudswaard   Ilse          0532 Delta Sport  0:08:28 ZK 3
007 Schets       Tessa         0697 AV'56        0:08:30 
008 Exter        Eva den       0418 RKHAV        0:08:42 
009 Haar         Dana ter      0642 Dynamica     0:08:59 
010 Leenheer     Fleur         0703 Delta Sport  0:09:07 
011 Baan         Sanne de      0617 AV'56        0:09:11 
012 Eetvelt      Katja van     0415 RKHAV        0:09:15 
013 Baaijens     Merel         0711 AV'56        0:09:25 
014 Kraker       Pascale de    0536 Dynamica     0:09:45 
 
Jongens pA2 05  0980m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Baar         Remco de      0613 AV'56        0:03:51 ZK 1
002 Goethem      Maxim van     0412 RKHAV        0:03:56 ZK 2
003 Houwelingen  Tom van       0525 Dynamica     0:04:00 ZK 3
004 Arens        Firn          0426 AV'56        0:04:04 
005 Schuit       Daan          0501 Scheldesport 0:04:19 
006 Kapteijn     Mart          0607 AV'56        0:04:24 
007 Mertens      Quinten       0676 AV'56        0:04:30 
008 Berg         Nino v d      0611 AV'56        0:04:38 
009 Dobbelaar    Lukas         0647 Scheldesport 0:04:43 
010 Wedage       Bjorn         0500 Scheldesport 0:04:57 
011 Uitterhoeve  Bas           0675 AV'56        0:05:41 
 
Jongens pA1 06  0980m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Esbroeck     Toon van      0655 Lebbeke      0:03:54 
002 Verbrugge    Ipe        06 0692 AV'56        0:03:57 
003 Blommaert    Laurens       0656 Lebbeke      0:04:02 
004 Maat         Fabian de     0503 Scheldesport 0:04:06 ZK 1
005 Bouwhuizen   Robin         0410 RKHAV        0:04:08 ZK 2
006 Raemdonck    Lukas         0651 Lebbeke      0:04:10 
007 Horssen      Mees van      0707              0:04:12 
008 Koopman      Kasper        0541 Dynamica     0:04:15 ZK 3
009 Pijnen       Benjamin      0502 Scheldesport 0:04:17 
010 Steenblok    Koen          0523 AV'56        0:04:22 
011 Koole        Stijn         0622 Dynamica     0:04:32 
012 Acker        Job van       0644 RKHAV        0:04:34 
013 Groen        Jari          0677 AV'56        0:04:36 
014 Hellemans    Dawid         0488 Lebbeke      0:04:40 
015 Vael         Luca          0646 Dynamica     0:04:49 
016 Dees         Rody          0547 AV'56        0:04:54 
017 Westen       Menno van  06 0690 AV'56        0:05:48 
 
Meisjes pA2 05  0980m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Graaf        Amy de        0608 AV'56        0:03:45 ZK 1
002 Vanroose     Rhune         0662 Lebbeke      0:04:00 
003 Heymans      Hannelore     0661 Lebbeke      0:04:08 
004 Heyvaert     Ella          0664 Lebbeke      0:04:21 
005 Sluys        Femke van     0542 AV'56        0:04:49 ZK 2
006 Geus         Emma de       0487 AV'56        0:04:51 ZK 3
007 Derdemez     Mejra         0610 AV'56        0:04:55 
008 Keymel       Myrthe        0512 Scheldesport 0:05:03 
009 Hekkers      Lizzy         0436 AV'56        0:05:12 
010 Pellaers     Fenne         0612 AV'56        0:05:15 
011 Hulstein     Tirza         0705 AV'56        0:05:38 
012 Openeer      Tamar         0704 AV'56        0:05:42 
013 Nieuwenhuize Julia         0709 AV'56        0:05:55 
 
Meisjes pA1 06  0980m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Muyshondt    Emma          0663 Lebbeke      0:04:23 
002 Voorde       Kyra v d      0482 Dynamica     0:04:25 ZK 1
003 Karelse      Yara          0484 AV'56        0:04:27 ZK 2
004 Dikkenberg   Inke v d      0485 AV'56        0:04:30 ZK 3
005 Boot         Anna          0710 Delta Sport  0:04:35 
006 Luijk        Zoa van       0548 AV'56        0:04:38 
007 Otzel        Isabel van 23 0698 Delta Sport  0:04:43 
008 Simonse      Marit         0424 AV'56        0:04:47 
009 Maas         Britt v d  23 0699 Delta Sport  0:04:53 
010 Exter        Ann den       0409 RKHAV        0:04:57 
011 Boonman      Anouk      06 0701 Nieuwdorp    0:05:00 
012 Vural        Yasmine       0534 Delta Sport  0:05:07 
013 Kramer       Mila          0700 AV'56        0:05:24 
014 Kraker       Yasmine de    0537 Dynamica     0:07:00 
 
Jongens pB  07  0980m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Ton          Luca          0550 Dynamica     0:04:05 ZK 1
002 Joppe        Zedie         0527 Flakkee      0:04:08 ZK 2
003 Engels       Ivar          0425 Dynamica     0:04:13 ZK 3
004 Kouijzer     Ben           0408 RKHAV        0:04:41 
005 Wieles       Viktor        0507 Scheldesport 0:04:49 
006 Matthijs     Jarne         0406 RKHAV        0:05:04 
007 Zandstra     Lucas         0505 Scheldesport 0:05:07 
008 Keijmel      Ruben         0506 Scheldesport 0:05:12 
009 Oele         Niels         0621 AV'56        0:05:20 
010 Lous         Jochem        0674 Dynamica     0:05:29 
 
Jongens pC  08  0980m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Beuns        Jens          0544 AV'56        0:04:44 ZK 1
002 Cool         Wout          0653 Lebbeke      0:04:46 ZK 2
003 Boogaard     Ezra       08 0693 Dynamica     0:04:55 ZK 3
004 Sinke        Jerom      08 0695 AV'56        0:05:00 
005 Noordijk     Lyam          0509 Scheldesport 0:05:14 
006 Giele        Midas         0511 Scheldesport 0:05:17 
007 Jonge        Dylano de     0526              0:05:23 
008 Lensen       Quinten       0510 Scheldesport 0:05:25 
009 Veringa      Erik          0524 Dynamica     0:05:27 
010 Roose        Lars          0479 Lebbeke      0:05:49 
 
Meisjes pB  07  0980m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Wibbelink    Felien        0543 Dynamica     0:04:13 ZK 1
002 Hamer        Benthe den    0514 Scheldesport 0:04:21 ZK 2
003 Harthoorn    Marise        0499 AV'56        0:04:22 ZK 3
004 Loovrie      Zina          0660 Lebbeke      0:04:24 
005 Arens        Megan         0427 AV'56        0:04:38 
006 Zerbib       Chloe         0708 Dynamica     0:04:49 
007 Geus         Brigitte d    0549 AV'56        0:04:53 
008 Bouwman      Lobke         0403 RKHAV        0:04:55 
009 Goudswaard   Lieke         0535 Delta Sport  0:05:10 
010 Bruijnes     Veerle        0530 AV'56        0:05:39 
011 Peeters      Demi          0513 Scheldesport 0:05:42 
012 Luijk        Tess van      0545 AV'56        0:05:58 
013 Verlinde     Neline        0515 Scheldesport 0:06:01 
014 Dobbelaar    Rebekka       0706 Scheldesport 0:06:10 
 
Meisjes pC  08  0980m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Weverberg    Ruth van      0658 Lebbeke      0:05:06 ZK 1
002 Pijnen       Valerie       0516 Scheldesport 0:05:13 ZK 2
003 Damme        Marit van     0518 Scheldesport 0:05:15 ZK 3
004 Zandstra     Liselotte     0519 Scheldesport 0:05:18 
005 Franken      Floor         0401 RKHAV        0:05:31 
006 Bruijnes     Mirthe        0529 AV'56        0:05:56 
007 Mol          Elise      08 0702 AV'56        0:06:06 
008 Pijnen       Victoria      0520 Scheldesport 0:06:14  

Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl 

 
   Hse                                       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Feijter      Job de     0002 RKHAV       250 250 241                 00 0741  3
 2 Harmes       Erwin      0063 GRT         226 233 233                 00 0692  3
 3 Kok          Martijn de 0056 AV'56       220 241 226                 00 0687  3
 4 Wolfert      Eric       0040 Flakkee     211 226 207                 00 0644  3
 5 Hoosemans    Ruud       0041 Dynamica    197 211                     00 0408  2
 6 Lelie        Michel     0003 RKHAV       194     191                 00 0385  2
 7 Staal        Tommy      0128 AV'56               250                 00 0250  1
 8 Verbeeck     Thijs      0009 Waasland    233                         00 0233  1
 9 StNicolaas   Ricardo    0094 Flakkee         220                     00 0220  1
10 Bouman       David      0132 Flakkee             215                 00 0215  1
11 Balkenende   Luuk       0062 AV'56       207                         00 0207  1
12 Mey          Liam van d 0050 RKHAV       200                         00 0200  1
13 Nevel        Angelo van 0099 Meulebeke       194                     00 0194  1
14 Oudenaarden  Mitchel    0172 Langstraat          194                 00 0194  1
15 Gucht        Kris van   0116 Lebbeke             186                 00 0186  1
16 Mortier      Filip      0078 ACW         184                         00 0184  1
17 Schuuriers   Erwin      0125 NMVE                180                 00 0180  1
18 Vermeiren    Filip      0106 Lebbeke             160                 00 0160  1
19 Schrier      David      0052 Dynamica    159                         00 0159  1
20 Pleijte      Samder     0131 Nisse               157                 00 0157  1
21 Huigh        Edwin      0086 Wielingen       156                     00 0156  1
22 Boonman      Marius     0129 Heinkenszand        145                 00 0145  1
23 Steketee     Maurice    0037 Dynamica        143                     00 0143  1
24 Uitterhoeve  Johnny     0127 Goes                137                 00 0137  1
25 Huibregtsen  Marijn     0126 Westkapelle         135                 00 0135  1
26 Vermeirsch   Jurgen     0079 crosscomp   133                         00 0133  1
27 Wilde        Ivo de     0082 Clinge      131                         00 0131  1
28 Mariman      Johnny     0080 Clinge      130                         00 0130  1
29 Moret        Tieme      0011 AV'56       129                         00 0129  1
30 Block        Jurgen de  0081             127                         00 0127  1
31 Moret        Tieme      0133 Kapelle             113                 00 0113  1

   starts  41

 
   H35-44                                    Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Maarten    0059 Kapelle     180 207 200                 00 0587  3
 2 Hamer        Michael d  0017 Scheldesport186 203 150                 00 0539  3
 3 Karelse      Johan      0012 AV'56       174 188 176                 00 0538  3
 4 Vermeulen    Sven       0039 Dynamica    163 180 166                 00 0509  3
 5 Hoosemans    Martijn    0073 Dynamica    154 172 158                 00 0484  3
 6 Wieland      Niek       0076 axel        148 170 155                 00 0473  3
 7 Jonge        William de 0032             140 157 136                 00 0433  3
 8 Wiessner     Ralph      0075 Dynamica    215     203                 00 0418  2
 9 Buyck        Michiel    0066 Dynamica    182 197                     00 0379  2
10 Slock        Endy       0018 Scheldesport172 186                     00 0358  2
11 Florussen    Dennis     0021 Scheldesport161 168                     00 0329  2
12 Simons       Berry      0058             153     153                 00 0306  2
13 Quintelier   Ben        0115 Lebbeke             220                 00 0220  1
14 Weverberg    Thommy van 0114 Lebbeke             211                 00 0211  1
15 Rabout       Theo       0087 Wielingen       191                     00 0191  1
16 Boogaard     Wilco      0134 Dynamica            182                 00 0182  1
17 Jaeger       Edwin de   0005 RKHAV       176                         00 0176  1
18 Scheppens    Andre      0119 Lebbeke             174                 00 0174  1
19 Janse        Micha      0077 Dynamica    166                         00 0166  1
20 Ceulenaere   Joris      0098 Scheldesport    158                     00 0158  1
21 Dekker       Peter      0034 Dynamica    156 001                     00 0157  2
22 Elenbaas     Johan      0136 AV'56               154                 00 0154  1
23 Maertens     Amor       0101 Wielingen       152                     00 0152  1
24 Goud         Pieter     0137 Oostdijk            152                 00 0152  1
25 Dijkstra     Seth       0124 GRT                 149                 00 0149  1
26 Heymans      Kurt       0104 Lebbeke             147                 00 0147  1
27 Voorde       Tom v d    0070 RKHAV       146                         00 0146  1
28 Vries        Jeroen de  0088 Wielingen       146                     00 0146  1
29 Delzenne     Mart-Jan   0097 Krabbendijke    145                     00 0145  1
30 Vlassenrood  Dennis     0069 Hulst       144                         00 0144  1
31 Wert         Stefaan de 0083             138                         00 0138  1
32 Vercauteren  Ivan       0008 Waasland    136                         00 0136  1
33 Spunter      Lennard va 0177 AV'56               133                 00 0133  1
34 Moerland     Rene       0138 Yerseke             123                 00 0123  1
35 Hoogstrate   Frank      0035 Yerseke             122                 00 0122  1
36 Delzenne     MartJan    0163 Krabbendijke        120                 00 0120  1
37 Sinke        Bas        0182 Kruiningen          112                 00 0112  1
38 Poortvliet   Leonard    0135 Krabbendijke        107                 00 0107  1

   starts  58

 
   H45-54                                    Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik       Piet van   0036 Delta Sport 164 184 178                 00 0526  3
 2 Wieles       Adriaan    0020 Scheldesport170 182 164                 00 0516  3
 3 Pruijsers    Martin     0072 Dynamica    160 176 162                 00 0498  3
 4 Ridder       Cor de     0065 Dynamica    155 166 148                 00 0469  3
 5 Sommeijer    Marcel     0033 Dynamica    150 159 143                 00 0452  3
 6 Veen         Jaap van d 0024 Scheldesport143 160 144                 00 0447  3
 7 Paulusse     Nick       0057 Dynamica    139 153 131                 00 0423  3
 8 Knibbeler    Berry      0025 Scheldesport137 148 124                 00 0409  3
 9 Thuy         Benny      0006 RKHAV       191 200                     00 0391  2
10 Balkenende   Peter      0030 AV'56       188     197                 00 0385  2
11 Verhage      Arjo       0047 Dynamica    178     188                 00 0366  2
12 Slits        Peter      0028 Wielingen   157 178                     00 0335  2
13 Leng         Edward de  0046 Dynamica    158     172                 00 0330  2
14 Platteeuw    Albert     0022 Scheldesport151 162                     00 0313  2
15 Graaf        Martin de  0093 Wemeldinge      164 146                 00 0310  2
16 Meeuwse      JanWillem  0061 AV'56       152     156                 00 0308  2
17 Murre        Walther    0023 Scheldesport    161 139                 00 0300  2
18 Plume        Christian  0092 ??              215                     00 0215  1
19 Besuijen     Marius     0146 AV'56               184                 00 0184  1
20 Slabbekoorn  John       0140 Kapelle             170                 00 0170  1
21 Heyvaert     Wim        0113 Lebbeke             168                 00 0168  1
22 VanNiewenhuy Kris       0117 Lebbeke             161                 00 0161  1
23 Noorden      Bart van   0147 AV'56               159                 00 0159  1
24 Bavinhoven   Leon van   0100 ??              154                     00 0154  1
25 Sutter       Patrick    0103                 151                     00 0151  1
26 Saarloos     Dick       0144 Kapelle             151                 00 0151  1
27 Zeeuw        Alwin de   0019 Scheldesport145                         00 0145  1
28 Oostdijk     Harry      0118 Kruiningen          142                 00 0142  1
29 Baas         Casper     0141 AV'56               141                 00 0141  1
30 Tuin         Tonnis vd  0171 AV'56               138                 00 0138  1
31 Tieleman     Henkjan    0142 Flakkee             134                 00 0134  1
32 Hollander    Cees den   0181 Dreischor           130                 00 0130  1
33 Bunder       Luc van    0060             128                         00 0128  1
34 Lelie        Martin     0123 RKHAV               128                 00 0128  1
35 Vissers      Jack       0175 TOF                 126                 00 0126  1
36 Minnaard     Jan        0139 Yerseke             121                 00 0121  1
37 Follaert     Eric       0105 Lebbeke             119                 00 0119  1
38 Visser       Gerten     0170 Goes                118                 00 0118  1
39 Lievense     Hans       0166                     116                 00 0116  1
40 Noordijke    Dick       0145 Goes                001                 00 0001  1

   starts  65

 
   H55-64                                    Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lous         Henk       0042 Dynamica    149 155 129                 00 0433  3
 2 Dellebeke    Ron        0013 Dynamica    141 149 127                 00 0417  3
 3 Cock         Patrick de 0048 Volharding  168                         00 0168  1
 4 Wilde        Jan de     0173 AV'56               163                 00 0163  1
 5 Branden      Frank v d  0007 RKHAV       162                         00 0162  1
 6 Nevel        Eric van   0095 Koolkerke       150                     00 0150  1
 7 Guequierre   John       0043 Dynamica    135                         00 0135  1
 8 Meeuwsen     Laurens    0148 Krabbendijke        132                 00 0132  1
 9 Spaans       Gerrit     0149 AV'56               125                 00 0125  1
10 Abbink       Herman     0180 AV'56               114                 00 0114  1
11 Dalebout     Jan        0169 Biezelinge          110                 00 0110  1

   starts  15

 
   H65+                                      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Jonge        Wim de     0045 AV'56       147 163 140                 00 0450  3
 2 Bastemeijer  Fred       0029 Delta Sport 132 147                     00 0279  2
 3 Beijer       Piet       0089 Dynamica        144 117                 00 0261  2
 4 Bunder       Albert van 0064 Walo        142                         00 0142  1
 5 Jong         Bauke de   0168 Vet Ned             115                 00 0115  1
 6 Bosman       Gillis     0176 Thor                111                 00 0111  1
 7 Stijns       Arthur     0150 Dynamica            109                 00 0109  1
 8 Sluijs       Hans van   0179 Dynamica            108                 00 0108  1

   starts  12

 
   JA 97/98                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vercauteren  Sander     0068 ARAC        241                         00 0241  1
 2 Bulcke       Frederik v 0067 ATAC        203                         00 0203  1
 3 Kreek        Kris de    0026 Scheldesport    174                     00 0174  1
 4 Claes        Jelle      0015 ATAC        134                         00 0134  1

   starts  4

 
   Vse                                       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Herder       Astrid den 0054 AV'56       250     233                 00 0483  2
 2 Nieuwdorp    Roos       0151 AV'56           233 207                 00 0440  2
 3 Proft        Karolien d 0111 Lebbeke             250                 00 0250  1
 4 Claes        Lotte      0014 ATAC        233                         00 0233  1
 5 Vermeulen    Stephanie  0096 Dynamica        220                     00 0220  1
 6 Ridder       Natalie de 0109 Lebbeke             220                 00 0220  1
 7 Sonke        Ilona      0174 AV'56               200                 00 0200  1
 8 Capello      Evelien    0154 AV'56               186                 00 0186  1
 9 Eckhardt     Marlou     0155 AV'56               182                 00 0182  1

   starts  11

 
   V35-44                                    Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verschuure   Monique    0091 AV'56           250 241                 00 0491  2
 2 Joziasse     Sandra     0053 Dynamica    220                         00 0220  1
 3 Gilst        Paola      0178 AV'56               215                 00 0215  1
 4 Saerens      Ilse       0121 Lebbeke             211                 00 0211  1
 5 D'hondt      Katlijn    0120 Lebbeke             197                 00 0197  1
 6 Lievense     Corina     0167 Middelburg          194                 00 0194  1
 7 Verschuure   Annemarie  0156 Kruiningen          184                 00 0184  1
 8 Jagt         Danielle v 0157 Yerseke             001                 00 0001  1

   starts  9

 
   V45-54                                    Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Versluys     Frederique 0027 Wielingen   241 241 226                 00 0708  3
 2 Ijsebaert    Ingrid     0010 avvn        226                         00 0226  1
 3 Iwaarden     Inge van   0085 Wielingen       215                     00 0215  1
 4 Nooijer      Jenny de   0159 Middelburg          203                 00 0203  1
 5 Goole        Saskia     0160 AV'56               188                 00 0188  1
 6 Vergouwen    Petra      0162 Roosendaal          178                 00 0178  1

   starts  8

 
   V55+                                     Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kleingeld    Lena       0031 avvn        211 211 176                 00 0598  3
 2 Vries        Jannie de  0044 Dynamica    215     191                 00 0406  2
 3 Kleven       Lenie v    0071 avvn        207     174                 00 0381  2
 4 Margadant    Edith      0016 Delta Sport     226                     00 0226  1
 5 Verschaeve   Maria      0084                 207                     00 0207  1
 6 Hofmans      Maritha    0107 Lebbeke             180                 00 0180  1

   starts  10

 
   MA97/98                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Smeets       Lore       0840             250                         00 0250  1

   starts  1

 
   JB99/00                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Ridder       Rens de    0853 Dynamica    250 250 233                 00 0733  3
 2 Harinck      Sergio     0849 GRT         233 241 250                 00 0724  3
 3 Vries        Jorrick de 0850 AV'56       215 233 241                 00 0689  3
 4 Lavooij      Stijn      0846 AV'56       203 220 226                 00 0649  3
 5 Vogel        Jochem     0847 AV'56       200 215 220                 00 0635  3
 6 Elstgeest    Youri      0848 AV'56       194 211 211                 00 0616  3
 7 Putten       Axl van    0843 AV'56       197 207 207                 00 0611  3
 8 Driessche    Matthijs v 0875 RKHAV       207 226                     00 0433  2
 9 Loois        Maarten    0851 crosscomp   241                         00 0241  1
10 Willaert     Kevin      0852 crosscomp   226                         00 0226  1
11 Eetvelde     Robin van  0845 AVLO        220                         00 0220  1
12 Konings      Sylvain    0842 Dynamica            215                 00 0215  1
13 Eetvelde     Ruben      0844 AVLO        211                         00 0211  1

   starts  28

 
   MB99/00                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kreek        Maaike de  0876 Scheldesport250 241 241                 00 0732  3
 2 Lodder       Judith     0879 Flakkee     233 250 233                 00 0716  3
 3 Dieren       Judith van 0880 Flakkee     215 233 226                 00 0674  3
 4 Thuy         Margot     0899 RKHAV       220 226                     00 0446  2
 5 Anrooij      Shirin van 0881 AV'56               250                 00 0250  1
 6 Boutens      Amber      0878 Scheldesport241                         00 0241  1
 7 Zeeuw        Mirthe de  0877 Scheldesport226                         00 0226  1

   starts  14

 
   Hkcr                                     Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verstraate   Wouter     0937 GRT         233 250 233                 00 0716  3
 2 Zuidhof      Jasper     0931 AV'56       211 241 220                 00 0672  3
 3 Vos          Patrick de 0930 AV'56       207 233 226                 00 0666  3
 4 Balkenende   Bart       0919 AV'56       203 226 215                 00 0644  3
 5 Verkaart     Bart       0925 Delta Sport 194 211 203                 00 0608  3
 6 Lavooij      Martijn    0935 AV'56       176 188 194                 00 0558  3
 7 Baar         Pieter-Jan 0945 AV'56       172 180 188                 00 0540  3
 8 Versluijs    Ronny      0914 Wielingen   168 172 178                 00 0518  3
 9 Maat         Harold de  0912 Scheldesport166 174 176                 00 0516  3
10 Schanck      George     0913 Wielingen   162 170 164                 00 0496  3
11 Anrooy       Franklin v 0949 AV'56           220 211                 00 0431  2
12 Smit         Chris de   0903 RKHAV       197 215                     00 0412  2
13 Quekelberghe Patrick v  0915 Wielingen   191 207                     00 0398  2
14 Acker        Marc van   0948 Hulst           197 197                 00 0394  2
15 Dierkx       Mike       0938 Scheldesport180 194                     00 0374  2
16 Engels       Anton      0917 Dynamica        186 186                 00 0372  2
17 Beuns        Raoul      0902 AV'56           176 184                 00 0360  2
18 Zaman        Jacques    0911 Scheldesport178 182                     00 0360  2
19 Kreek        Jos de     0910 Scheldesport174 178                     00 0352  2
20 Brouwer      Job de     0936 Nijmegen    250                         00 0250  1
21 Slagmulder   Niels      0955 Lebbeke             250                 00 0250  1
22 Staal        Tommy      0929 AV'56       241                         00 0241  1
23 Trigt        Bart van   0960 Phanos              241                 00 0241  1
24 Blevi        Bavo       0922 ATAC        226                         00 0226  1
25 Verhelst     Arno       0923 ATAC        220                         00 0220  1
26 Assche       Sander van 0942 AVLO        215                         00 0215  1
27 Goossens     Gregory    0952 Lebbeke             207                 00 0207  1
28 Velde        Herman vd  0905 ??              203                     00 0203  1
29                         0049             200                         00 0200  1
30 Zoon         Bastiaan   0165                     200                 00 0200  1
31 Huffel       William va 0921 ??              200                     00 0200  1
32 Feijter      Marco de   0950 Schoondijke     191                     00 0191  1
33 Vandeperre   Niels      0958 Lebbeke             191                 00 0191  1
34 Lelie        Joppe      0900 RKHAV       188                         00 0188  1
35 Thijs        Jasper     0901 RKHAV       186                         00 0186  1
36 Tollenaar    Micha      0924             184                         00 0184  1
37 Waes         Peter van  0944 Wielingen       184                     00 0184  1
38 Traas        Marcel     0004 AV'56       182                         00 0182  1
39 Wilde        Rien de    0961 AV'56               182                 00 0182  1
40 Dees         Danmar     0963 AV'56               180                 00 0180  1
41 Goetheer     Rene       0964 Wolphaartsdi        174                 00 0174  1
42 Luteyn       Arjen      0959 Wielingen           172                 00 0172  1
43 Verstraate   Wibo       0941 Westkapelle 170                         00 0170  1
44 Roose        Wim        0966 LG A Stigter        170                 00 0170  1
45 Oele         Jaap       0967 Stabroek            168                 00 0168  1
46 Schuit       Etienne    0909 Scheldesport        166                 00 0166  1
47 Block        Stefan de  0904 RKHAV       164                         00 0164  1
48 Droogens     Olivier    0908 ATAC        163                         00 0163  1
49 Roose        Jan        0968 LG A Sigter         163                 00 0163  1
50 Somers       Steven     0928 Volharding  161                         00 0161  1

   starts  79

 
   Vkcr                                     Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Campenhout   Veerle     0940 ACW         241 233 241                 00 0715  3
 2 Mourik       Emma van   0926 Delta Sport 250 226 233                 00 0709  3
 3 Veringa      Caroline   0918 Dynamica    226 215 220                 00 0661  3
 4 Steenblok    Marian     0907 AV'56       211 220 215                 00 0646  3
 5 Kraker       Paulette d 0916 Dynamica    207 211 211                 00 0629  3
 6 Engels       Anjolie    0946 Dynamica        250 250                 00 0500  2
 7 Sluijs       Esther van 0906 AV'56       203     207                 00 0410  2
 8 Brink        Tessa vd   0951 Scheldesport    241                     00 0241  1
 9 Heynderickx  Cindy      0927 Volharding  233                         00 0233  1
10 Zoon         Nienke     0164 Flakkee             226                 00 0226  1
11 Allefs       Monique    0934 RKHAV       220                         00 0220  1
12 Eyck         Sofie vd   0939 ATAC        215                         00 0215  1
13 Velde        Daisy vd   0943 Wielingen       207                     00 0207  1
14 Henrar       Nicole     0920 Dynamica            203                 00 0203  1
15 Mol          Marina     0969 AV'56               200                 00 0200  1

   starts  27

 
   JC01/02                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Leng         Paavo de   0641 Dynamica    250 250 220                 00 0720  3
 2 Nefs         Emiel      0539 Dynamica    241 241 207                 00 0689  3
 3 Zeeuw        Nathan de  0491 Scheldesport211 233 200                 00 0644  3
 4 Harthoorn    Patrick    0632 AV'56       197 215 191                 00 0603  3
 5 Dillis       Elyas      0422 RKHAV       207 226                     00 0433  2
 6 Hofland      David      0521 Wielingen   200 220                     00 0420  2
 7 Kruisifikx   Thomas     0490 Scheldesport215     197                 00 0412  2
 8 Nieulande    Thoma van  0933 Dynamica    203     194                 00 0397  2
 9 Petersen     Bezuayehu  0670 AV'56               250                 00 0250  1
10 Petersen     Bereket    0679 AV'56               241                 00 0241  1
11 Naudts       Michel     0478 Waasland    233                         00 0233  1
12 Graaf        Robert de  0669 AV'56               233                 00 0233  1
13 Andries      Mathijs    0477 Waasland    226                         00 0226  1
14 Schets       Wouter     0667 AV'56               226                 00 0226  1
15 Roos         Matthijs   0616 AV'56       220                         00 0220  1
16 Kapteijn     Stef       0668 AV'56               215                 00 0215  1
17 Tuil         Niels van  0666 B Haamstede         211                 00 0211  1
18 Verbrugge    Mees       0680 AV'56               203                 00 0203  1
19 Poortvliet   Jurian     0694 Krabbendijke        188                 00 0188  1

   starts  31

 
   MC01/02                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Smits        Veerle     0614 AV'56       250 250 250                 00 0750  3
 2 Geldof       Jasmijn    0623 Dynamica    241 233 241                 00 0715  3
 3 Sommeijer    Lynn       0528 Dynamica    226 226 233                 00 0685  3
 4 Bun          Parel      0540 Dynamica    211 215 215                 00 0641  3
 5 Niemantsverd Amy        0423 RKHAV       194 207 207                 00 0608  3
 6 Le Coq       Louise     0522 Wielingen   233 241                     00 0474  2
 7 Siebons      Marleen    0546 Dynamica        220 220                 00 0440  2
 8 Flink        Eeke       0615 AV'56       200     211                 00 0411  2
 9 Dieren       Debora van 0640 Flakkee     197 211                     00 0408  2
10 Slabber      Bibi       0672                     226                 00 0226  1
11 Buys         Thalia     0606 Volharding  220                         00 0220  1
12 Hulsken      Nikita     0531 Delta Sport 215                         00 0215  1
13 Cormu        Yara       0628 Volharding  207                         00 0207  1
14 Pellaers     Maud       0618             203                         00 0203  1

   starts  28

 
   JD03/04                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Maat         Ralph de   0492 Scheldesport226 250 241                 00 0717  3
 2 Dobbelaar    Jonathan   0493 Scheldesport203 241 233                 00 0677  3
 3 Dikkenberg   Jesse vd   0486 AV'56       207 233 226                 00 0666  3
 4 Harthoorn    Lucas      0631 AV'56       184 226 215                 00 0625  3
 5 Wieles       Chris      0495 Scheldesport188 220 211                 00 0619  3
 6 Os           Martijn va 0420 RKHAV       180 215 200                 00 0595  3
 7 Noordijk     Bryan      0498 Scheldesport176 200 194                 00 0570  3
 8 Karelse      Ryan       0483 AV'56       172 211 184                 00 0567  3
 9 Bouwhuizen   Dylan van  0421 RKHAV       164 203 188                 00 0555  3
10 Schuit       Rens       0496 Scheldesport    197 180                 00 0377  2
11 Vierbergen   Mats       0643 RKHAV       170 207                     00 0377  2
12 Zeeuw        Tobias     0497 Scheldesport178     191                 00 0369  2
13 Oele         Glenn      0620 AV'56           194 174                 00 0368  2
14 Anne         Daan       0473 Waasland    250                         00 0250  1
15 Blommaert    Tristan    0657 Lebbeke             250                 00 0250  1
16 Paep         Lennert de 0472 Waasland    241                         00 0241  1
17 Smet         Rubem      0466 Waasland    233                         00 0233  1
18 Anne         Lars       0464 Waasland    220                         00 0220  1
19 Galle        Cederic    0665 Lebbeke             220                 00 0220  1
20 Velde        Lennert vd 0601 Volharding  215                         00 0215  1
21 Ost          Jasper     0474 Waasland    211                         00 0211  1
22 Koops        Thijs      0678 Dynamica            207                 00 0207  1
23 Vogelaar     Thijs      0684 Krabbendijke        203                 00 0203  1
24 Hyus         Tom        0594 Volharding  200                         00 0200  1
25 Syvertsen    Yente      0475 Waasland    197                         00 0197  1
26 Eversdijk    Willem     0687 AV'56               197                 00 0197  1
27 Noppe        Wout       0597 Volharding  194                         00 0194  1
28 Kluskens     Jochem     0598 Volharding  191                         00 0191  1
29 Maere        Simon de   0595 Volharding  186                         00 0186  1
30 Kramer       Sven       0688 AV'56               186                 00 0186  1
31 Heeschvelde  Dante van  0596 Volharding  182                         00 0182  1
32 Poortvliet   Jarno      0685 Krabbendijke        182                 00 0182  1
33 Westen       Luc van    0682 AV'56               178                 00 0178  1
34 Koens        Jovi       0686 AV'56               176                 00 0176  1
35 Verbeke      Loic       0467 Waasland    174                         00 0174  1
36 Dees         Tom        0712 AV'56               172                 00 0172  1
37 Simonse      Jesper     0681 Goes                170                 00 0170  1
38 Hekkers      Roan       0450 AV'56               168                 00 0168  1
39 London       Mees       0599 Volharding  168                         00 0168  1
40 Andries      Xander     0465 Waasland    166                         00 0166  1
41 Vreeswijk    Giph       0713 AV'56               166                 00 0166  1
42 Thierens     Ralf       0604 Waasland    163                         00 0163  1
43 Uffelen      Joram van  0600 Volharding  162                         00 0162  1
44 Verschraeghe Robbe      0471 Waasland    161                         00 0161  1
45 Hiel         Karsten    0414 RKHAV       160                         00 0160  1

   starts  67

 
   MD03/04                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Acker        Emma van   0419 RKHAV       233 250 233                 00 0716  3
 2 Goudswaard   Ilse       0532 Delta Sport 220 241 215                 00 0676  3
 3 Exter        Eva den    0418 RKHAV       215 233 207                 00 0655  3
 4 Haar         Dana ter   0642 Dynamica    211 220 203                 00 0634  3
 5 Eetvelt      Katja van  0415 RKHAV       207 226 194                 00 0627  3
 6 Baan         Sanne de   0617 AV'56       197 211 197                 00 0605  3
 7 Kraker       Pascale de 0536 Dynamica    194 203 188                 00 0585  3
 8 Houtzager    Ruchama    0533 Delta Sport 250     250                 00 0500  2
 9 Coppieters   Jenna      0417 RKHAV       203 215                     00 0418  2
10 Block        Veerle de  0476 Waasland    241                         00 0241  1
11 Quintelier   Noor       0654 Lebbeke             241                 00 0241  1
12 Verleysen    Cailin     0468 Waasland    226                         00 0226  1
13 Raemdonck    Madeleine  0652 Lebbeke             226                 00 0226  1
14 Weverberg    Hanne van  0659 Lebbeke             220                 00 0220  1
15 Schets       Tessa      0697 AV'56               211                 00 0211  1
16 Hanse        Charlotte  0650 Delta Sport     207                     00 0207  1
17 Groen        Sara       0469 Waasland    200                         00 0200  1
18 Leenheer     Fleur      0703 Delta Sport         200                 00 0200  1
19 Fierens      Julia      0470 Waasland    191                         00 0191  1
20 Baaijens     Merel      0711 AV'56               191                 00 0191  1
21 Bliek        Laura de   0593 Volharding  188                         00 0188  1
22 Dijkens      Luna       0416 RKHAV       186                         00 0186  1

   starts  38

 
   JpA2 05                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Baar         Remco de   0613 AV'56       241 250 250                 00 0741  3
 2 Goethem      Maxim van  0412 RKHAV       233 241 241                 00 0715  3
 3 Houwelingen  Tom van    0525 Dynamica    220 233 233                 00 0686  3
 4 Arens        Firn       0426 AV'56       203 226 226                 00 0655  3
 5 Kapteijn     Mart       0607 AV'56       200 220 215                 00 0635  3
 6 Schuit       Daan       0501 Scheldesport188 215 220                 00 0623  3
 7 Berg         Nino v d   0611 AV'56       194 207 207                 00 0608  3
 8 Wedage       Bjorn      0500 Scheldesport184 203 200                 00 0587  3
 9 Dobbelaar    Lukas      0647 Scheldesport    211 203                 00 0414  2
10 Rooms        Jentho     0457 Waasland    250                         00 0250  1
11 Pauwels      Milan      0454 Waasland    226                         00 0226  1
12 Bosscher     Thomas de  0458 Waasland    215                         00 0215  1
13 Velde        Tijs v d   0583 Volharding  211                         00 0211  1
14 Mertens      Quinten    0676 AV'56               211                 00 0211  1
15 Bonten       Viktor     0456 Waasland    207                         00 0207  1
16 Heeschvelde  Aljosha v  0582 Volharding  197                         00 0197  1
17 Uitterhoeve  Bas        0675 AV'56               197                 00 0197  1
18 Belhaj       Omar       0460 Waasland    191                         00 0191  1
19 Smet         Emile      0586 Volharding  186                         00 0186  1
20 Laet         Remi de    0584 Volharding  182                         00 0182  1
21 Kobee        Yousef     0459 Waasland    180                         00 0180  1
22 Berlo        Sam van    0461 Waasland    178                         00 0178  1

   starts  39

 
   JpA1 06                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Maat         Fabian de  0503 Scheldesport233 241 226                 00 0700  3
 2 Bouwhuizen   Robin      0410 RKHAV       215 250 220                 00 0685  3
 3 Pijnen       Benjamin   0502 Scheldesport220 226 203                 00 0649  3
 4 Koopman      Kasper     0541 Dynamica    200 233 207                 00 0640  3
 5 Steenblok    Koen       0523 AV'56       207 220 200                 00 0627  3
 6 Koole        Stijn      0622 Dynamica    191 215 197                 00 0603  3
 7 Acker        Job van    0644 RKHAV           211 194                 00 0405  2
 8 Vael         Luca       0646 Dynamica        207 186                 00 0393  2
 9 Dees         Rody       0547 AV'56           203 184                 00 0387  2
10 Hebbinckhuys Abi        0446 Waasland    250                         00 0250  1
11 Esbroeck     Toon van   0655 Lebbeke             250                 00 0250  1
12 Anne         Sven       0447 Waasland    241                         00 0241  1
13 Verbrugge    Ipe        0692 AV'56               241                 00 0241  1
14 Blommaert    Laurens    0656 Lebbeke             233                 00 0233  1
15 Cloodt       Niels de   0480 Volharding  226                         00 0226  1
16 Raemdonck    Lukas      0651 Lebbeke             215                 00 0215  1
17 Valdivieso   Samai      0637 21          211                         00 0211  1
18 Horssen      Mees van   0707                     211                 00 0211  1
19 Varstraeten  Ole        0455 Waasland    203                         00 0203  1
20 Marin        Vince      0588 Volharding  197                         00 0197  1
21 Noppe        Siebe      0589 Volharding  194                         00 0194  1
22 Groen        Jari       0677 AV'56               191                 00 0191  1
23 Hellemans    Dawid      0488 Lebbeke             188                 00 0188  1
24 Laermans     Rune       0587 Volharding  188                         00 0188  1
25 Velde        Laurens vd 0591 Volharding  186                         00 0186  1
26 Verschaeghe  Menno      0445 Waasland    184                         00 0184  1
27 Steerteghem  Arne van   0449 Waasland    182                         00 0182  1
28 Westen       Menno van  0690 AV'56               182                 00 0182  1
29 Oppens       Miel van   0590 Volharding  180                         00 0180  1
30 Belhaj       Nauofal    0448 Waasland    178                         00 0178  1
31 Groenendijk  Pepijn     0411 RKHAV       176                         00 0176  1

   starts  46

 
   MpA2 05                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Graaf        Amy de     0608 AV'56       250 250 250                 00 0750  3
 2 Geus         Emma de    0487 AV'56       207 233 215                 00 0655  3
 3 Sluys        Femke van  0542 AV'56       203 226 220                 00 0649  3
 4 Keymel       Myrthe     0512 Scheldesport197 241 207                 00 0645  3
 5 Derdemez     Mejra      0610 AV'56       191     211                 00 0402  2
 6 Pellaers     Fenne      0612 AV'56       188     200                 00 0388  2
 7 Vermeulen    Nele       0609 Waasland    241                         00 0241  1
 8 Vanroose     Rhune      0662 Lebbeke             241                 00 0241  1
 9 Duyse        Lotte van  0572 Volharding  233                         00 0233  1
10 Heymans      Hannelore  0661 Lebbeke             233                 00 0233  1
11 Gerardijn    Marie      0462 Waassland   226                         00 0226  1
12 Heyvaert     Ella       0664 Lebbeke             226                 00 0226  1
13 Thys         Sofie      0573 Volharding  220                         00 0220  1
14 Wiele        Fleur van  0574 Volharding  215                         00 0215  1
15 Caluwe       Febe de    0605 Waasland    211                         00 0211  1
16 Hekkers      Lizzy      0436 AV'56               203                 00 0203  1
17 Geboes       Kaat       0463 Waasland    200                         00 0200  1
18 Hulstein     Tirza      0705 AV'56               197                 00 0197  1
19 Martens      Kaat       0577 Volharding  194                         00 0194  1
20 Openeer      Tamar      0704 AV'56               194                 00 0194  1
21 Nieuwenhuize Julia      0709 AV'56               191                 00 0191  1
22 Mortier      Febe       0575 Volharding  186                         00 0186  1
23 Neels        Beau       0585 Volharding  184                         00 0184  1
24 Koole        Hilde      0619 Dynamica    182                         00 0182  1
25 D'Hooghe     Laurien    0576 Volharding  180                         00 0180  1
26 Kroonen      Xenia      0413 RKHAV       178                         00 0178  1

   starts  36

 
   MpA1 06                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Voorde       Kyra v d   0482 Dynamica    220 241 241                 00 0702  3
 2 Karelse      Yara       0484 AV'56       226 233 233                 00 0692  3
 3 Kraker       Yasmine de 0537 Dynamica    233 250 188                 00 0671  3
 4 Dikkenberg   Inke v d   0485 AV'56       203 226 226                 00 0655  3
 5 Luijk        Zoa van    0548 AV'56       211 220 215                 00 0646  3
 6 Simonse      Marit      0424 AV'56       197 215 207                 00 0619  3
 7 Exter        Ann den    0409 RKHAV       191 211 200                 00 0602  3
 8 Vural        Yasmine    0534 Delta Sport 186 207 194                 00 0587  3
 9 Dejonghe     Helana     0451 Waasland    250                         00 0250  1
10 Muyshondt    Emma       0663 Lebbeke             250                 00 0250  1
11 Loir         Elise      0452 Waasland    241                         00 0241  1
12 Boot         Anna       0710 Delta Sport         220                 00 0220  1
13 Steerteghem  Lisse van  0453 Waasland    215                         00 0215  1
14 Otzel        Isabel van 0698 Delta Sport         211                 00 0211  1
15 Bosman       Lize       0580 Volharding  207                         00 0207  1
16 Maas         Britt v d  0699 Delta Sport         203                 00 0203  1
17 Wauter       Lize       0579 Volharding  200                         00 0200  1
18 Boonman      Anouk      0701 Nieuwdorp           197                 00 0197  1
19 Burgelman    Jenke      0578 Volharding  194                         00 0194  1
20 Kramer       Mila       0700 AV'56               191                 00 0191  1
21 Vechter      Luna       0581 Volharding  188                         00 0188  1
22 Laere        Lieke van  0489 RKHAV       184                         00 0184  1
23 Schillemans  Hinde      0602 RKHAV       182                         00 0182  1

   starts  39

 
   JpB  07                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe        Zedie      0527 Flakkee     250 241 241                 00 0732  3
 2 Ton          Luca       0550 Dynamica    226 250 250                 00 0726  3
 3 Engels       Ivar       0425 Dynamica    220 233 233                 00 0686  3
 4 Kouijzer     Ben        0408 RKHAV       203 226 226                 00 0655  3
 5 Wieles       Viktor     0507 Scheldesport211 203 220                 00 0634  3
 6 Zandstra     Lucas      0505 Scheldesport188 215 211                 00 0614  3
 7 Matthijs     Jarne      0406 RKHAV       182 211 215                 00 0608  3
 8 Keijmel      Ruben      0506 Scheldesport178 200 207                 00 0585  3
 9 Ephraim      Jori       0504 Scheldesport172 207                     00 0379  2
10 Vliegher     Milan de   0559 Volharding  241                         00 0241  1
11 Pauwels      Lars       0439 Waasland    233                         00 0233  1
12 Rijk         Yannic     0639 Dynamica        220                     00 0220  1
13 Laet         Joachim de 0562 Volharding  215                         00 0215  1
14 Mattele      Milan      0634 Volharding  211                         00 0211  1
15 Bonten       Jasper     0440 Waasland    207                         00 0207  1
16 Oele         Niels      0621 AV'56               203                 00 0203  1
17 Kusters      Lucas      0564 Volharding  200                         00 0200  1
18 Lous         Jochem     0674 Dynamica            200                 00 0200  1
19 Steels       Jaro       0407 RKHAV       197                         00 0197  1
20 Grave        Diablo de  0405 RKHAV       194                         00 0194  1
21 Gielen       Hannes     0603 ESAC        191                         00 0191  1
22 Oosterlinck  Findus     0565 Volharding  186                         00 0186  1
23 Velde        Tuur v d   0563 Volharding  184                         00 0184  1
24 Jonkheyn     Rens       0624 RKHAV       180                         00 0180  1
25 Neels        Finn       0560 Volharding  176                         00 0176  1
26 Leysen       Ethan      0633 Volharding  174                         00 0174  1

   starts  43

 
   JpC  08                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Beuns        Jens       0544 AV'56       241 250 250                 00 0741  3
 2 Noordijk     Lyam       0509 Scheldesport211 226 220                 00 0657  3
 3 Giele        Midas      0511 Scheldesport188 233 215                 00 0636  3
 4 Lensen       Quinten    0510 Scheldesport191 207 207                 00 0605  3
 5 Jonge        Dylano de  0526             174 215 211                 00 0600  3
 6 Veringa      Erik       0524 Dynamica    180 211 203                 00 0594  3
 7 Roelse       Micha      0508 Scheldesport200 241                     00 0441  2
 8 Boujlila     Amwar      0630 Scheldesport176 203                     00 0379  2
 9 Boujlila     Imran      0629 Scheldesport166 200                     00 0366  2
10 Zutter       Rine de    0567 Volharding  250                         00 0250  1
11 Cool         Wout       0653 Lebbeke             241                 00 0241  1
12 Rooms        Jorden     0430 Waasland    233                         00 0233  1
13 Boogaard     Ezra       0693 Dynamica            233                 00 0233  1
14 Paelinck     Lode       0568 Volharding  226                         00 0226  1
15 Sinke        Jerom      0695 AV'56               226                 00 0226  1
16 Geradijn     Michiel    0431 Waasland    220                         00 0220  1
17 Grevinga     Anthony    0645 Dynamica        220                     00 0220  1
18 Sarens       Joan       0432 Waasland    215                         00 0215  1
19 Herremans    Sebastiaan 0635 Waasland    207                         00 0207  1
20 Valdivieso   Wari       0638             203                         00 0203  1
21 Roose        Lars       0479 Lebbeke             200                 00 0200  1
22 Pauwels      Seppo      0434 Waasland    197                         00 0197  1
23 Dejonghe     Korneel    0428 Waasland    194                         00 0194  1
24 Depreitere   Jerome     0435 Waasland    186                         00 0186  1
25 Vliegher     Mats de    0571 Volharding  184                         00 0184  1
26 Raaymakers   Robbe      0566 Volharding  182                         00 0182  1
27 Smet         Andreas    0569 Volharding  178                         00 0178  1
28 Kluskens     Jaro       0570 Volharding  172                         00 0172  1
29 Smet         Mathijs    0433 Waasland    170                         00 0170  1
30 Vercauteren  Lion       0429 Waasland    168                         00 0168  1
31 Boonman      Jasper     0689 Nieuwdorp           001                 00 0001  1

   starts  46

 
   MpB  07                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Marise     0499 AV'56       226 250 233                 00 0709  3
 2 Hamer        Benthe den 0514 Scheldesport215 241 241                 00 0697  3
 3 Arens        Megan      0427 AV'56       207 233 220                 00 0660  3
 4 Goudswaard   Lieke      0535 Delta Sport 188 220 203                 00 0611  3
 5 Bouwman      Lobke      0403 RKHAV       172 226 207                 00 0605  3
 6 Geus         Brigitte d 0549 AV'56       178 215 211                 00 0604  3
 7 Luijk        Tess van   0545 AV'56       174 211 194                 00 0579  3
 8 Bruijnes     Veerle     0530 AV'56       168 203 200                 00 0571  3
 9 Verlinde     Neline     0515 Scheldesport166 207 191                 00 0564  3
10 Peeters      Demi       0513 Scheldesport170     197                 00 0367  2
11 Garadijn     Martha     0443 Waasland    250                         00 0250  1
12 Wibbelink    Felien     0543 Dynamica            250                 00 0250  1
13 Bosscher     Elise de   0441 Waasland    241                         00 0241  1
14 Hollebosch   Noa        0551 Volharding  233                         00 0233  1
15 Loovrie      Zina       0660 Lebbeke             226                 00 0226  1
16 Reel         Noa        0636 Waasland    220                         00 0220  1
17 Zerbib       Chloe      0708 Dynamica            215                 00 0215  1
18 Thoen        Alexe      0554 Volharding  203                         00 0203  1
19 Mees         Vegas      0556 Volharding  200                         00 0200  1
20 Hertogs      Marjan     0649 Wielingen       200                     00 0200  1
21 Saudouhi     Noor       0557             197                         00 0197  1
22 Crombeen     Evita      0402 RKHAV       194                         00 0194  1
23 Velde        Anouk v d  0553 Volharding  191                         00 0191  1
24 Dobbelaar    Rebekka    0706 Scheldesport        188                 00 0188  1
25 Somers       Hanne      0555 Volharding  186                         00 0186  1
26 Witte        Quinty de  0404 RKHAV       184                         00 0184  1
27 Rombaut      Lena       0444 Waasland    182                         00 0182  1
28 Sutter       Emma de    0442 Waasland    180                         00 0180  1
29 Rossaer      Tess       0552 Volharding  176                         00 0176  1

   starts  48

 
   MpC  08                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Pijnen       Valerie    0516 Scheldesport241 250 241                 00 0732  3
 2 Zandstra     Liselotte  0519 Scheldesport207 233 226                 00 0666  3
 3 Damme        Marit van  0518 Scheldesport203 226 233                 00 0662  3
 4 Franken      Floor      0401 RKHAV       200 241 220                 00 0661  3
 5 Bruijnes     Mirthe     0529 AV'56       191 211 215                 00 0617  3
 6 Pijnen       Victoria   0520 Scheldesport188 215 207                 00 0610  3
 7 Veken        Elena v d  0626 Volharding  250                         00 0250  1
 8 Weverberg    Ruth van   0658 Lebbeke             250                 00 0250  1
 9 Somers       Fien       0627 Volharding  233                         00 0233  1
10 Winter       Eline de   0561 ESAK        226                         00 0226  1
11 Vercauteren  Violetta   0438 Waasland    220                         00 0220  1
12 Rijk         Noemie     0648 Dynamica        220                     00 0220  1
13 Dejonghe     Elisabeth  0437 Waasland    215                         00 0215  1
14 Verschraeghe Elini      0625 Waasland    211                         00 0211  1
15 Mol          Elise      0702 AV'56               211                 00 0211  1
16 Vermeulen    Nina       0558 Volharding  197                         00 0197  1
17 Zahradnik    Iris       0517 Scheldesport194                         00 0194  1

   starts  29

   totaal  872 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
02-12-2017 25e InkelcrossKruiningenAV'560
03-12-2016 24e InkelcrossKruiningenAV'561231
06-12-2014 22e InkelcrossKruiningenAV'562119
14-12-2013 21e InkelcrossKruiningenAV'562306
08-12-2012 20e InkelcrossKruiningenAV'562238
28-01-2012 19e InkelcrossKruiningenAV'561862
23-10-2010 18e InkelcrossKruiningenAV'562032
24-10-2009 17e InkelcrossKruiningenAV'561696
15-11-2008 16e InkelcrossKruiningenAV'56901
17-11-2007 15e InkelcrossKruiningenAV'561273
21-10-2006 14e InkelcrossKruiningenAV'561150
22-10-2005 13e InkelcrossKruiningenAV'56815
30-10-2004 12e InkelcrossKruiningenAV'56806
25-10-2003 11e InkelcrossKruiningenAV'56620
26-10-2002 10e InkelcrossKruiningenAV'56693
27-09-2001 9e InkelcrossKruiningenAV'56680
28-10-2000 8e InkelcrossKruiningenAV'56753
30-10-1999 7e InkelcrossKruiningenAV'56671
31-10-1998 6e InkelcrossKruiningenAV'56775

 
Laatste reacties:
Danny Meeus: Erwin Harmes Wint Marathon Zee..
Jan Roose: Gezocht: Gunstige Dag Voor Mar..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
3000 m Tim van den Broeke (PR 8.23.79)8.26.86  Mse
3000 m Yunis Stitan (PR)8.45.42  Mse
3000 m Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14)8.57.40  Mse
3000 m Hassan Mahamed (PR)9.05.52  JoA
3000 m Franklin van Anrooij (PR)9.08.43  Mse
3000 m Robert de Graaf (PR)9.41.69  JoB
3000 m Shirin van Anrooij (PR 9.50.09)9.54.76  MeB
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (98)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 13e Venloop (45)
25-03: 10 van Halsteren (13)
18-03: Utrecht Marathon (2)
18-03: 30e Parelloop Brunssum (9)
18-03: 4e Stevensloop Nijmegen (4)
18-03: Scheveningen/Zandvoort strand marathon (3)
11-03: 44e CPC Loop Den Haag (85)
11-03: AttilaRun Tilburg (1)
10-03: Wegwedstrijd Rheine (1)
10-03: Dordtse Biesbosch halve marathon Dordrecht (5)
04-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (2)
25-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (6)
24-02: Halve Marathon Maasland (1)
Atletiek Zeeland © 2018