maandag 16 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
za 07-07: Ronde van Sint Kruis
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
5e Zomerloop
Cadzand, dinsdag 11 augustus 2015 - Organisatie: Wielingen
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim PleijteZoutelande32.37Mse   17.660  3:24
2  Mark VerhageZaamslag35.52Mse   16.059  3:44
3  Michel BuijckMiddelburg37.41M40   15.285  3:56
4  Karl-Peter BosharD-Wahnwegen38.31Mse   14.955  4:01
5  Edwin de la RuelleKoewacht38.42M45   14.884  4:02
6  JaapJan RitsemaMiddelburg38.44Mse   14.871  4:02
7  Endy SlockAxel39.12M40   14.694  4:05
8  Adriaan WielesTerneuzen39.36M45   14.545  4:08
9  Thierry BegeynBrugge39.37Mse   14.539  4:08
10  Marco RiemensWatervliet39.51Mse   14.454  4:09
11  Francois van de BroeckeBreskens40.44Mse   14.141  4:15
12  Wouter GeorgesEvergem41.06Mse   14.015  4:17
13  Jimmy BlaakmanSchoondijke41.44Mse   13.802  4:21
14  David PietersOostburg42.11Mse   13.655  4:24
15  Allan van AltenAxel42.23M40   13.590  4:25
16  Wim FlipseTerneuzen42.34M45   13.532  4:26
17  Peter van WaesAardenburg43.04M50   13.375  4:29
18  Edwin HuighOostburg43.08Mse   13.354  4:30
19  Wim WillemsBassevelde43.11Mse   13.338  4:30
20  Simon de FeyterSchoondijke43.35M50   13.216  4:32
21  Kees van der BorstRucphen43.39Mse   13.196  4:33
22  Nico RosWaarschoot43.56Mse   13.111  4:35
23  Paul HaertjensBoekhoute44.00Mse   13.091  4:35
24  Geert van ParijsDamme44.11Mse   13.037  4:36
25  Myrthe FaroBreskens44.17Vse   13.007  4:37
26  Patrick de SutterOostburg45.09Mse   12.757  4:42
27  Gino DhanisSint Jansteen45.19M50   12.711  4:43
28  Ebe BlaauwTerneuzen45.26M60   12.678  4:44
29  Leon van BavinchovenTerneuzen45.35Mse   12.636  4:45
30  Berry BrummansSchimmert45.38Mse   12.622  4:45
31  Jaap van der VeenTerneuzen45.44M45   12.595  4:46
32  Pascal de LetterWestdorpe45.48Mse   12.576  4:46
33  Roland van der KampErmelo46.01Mse   12.517  4:48
34  Dominique VerlindeZaamslag46.04Mse   12.504  4:48
35  Ronny VersluysZuidzande46.07Mse   12.490  4:48
36  Taco JonkmanPuttershoek46.21Mse   12.427  4:50
37  John GuequierreMiddelburg46.24M60   12.414  4:50
38  Ivo van ZwidamBerg en Dal46.34Mse   12.369  4:51
39  Johnny DoomsTerneuzen46.54M60   12.281  4:53
40  Piet de VisserOostburg47.24Mse   12.152  4:56
41  Dennis KaashoekOostburg47.25Mse   12.148  4:56
42  Renate de ReusTerneuzen47.41Vse   12.080  4:58
43  Toine NeggersHuissen47.46Mse   12.059  4:59
44  Joseph TraversBrugge48.10Mse   11.958  5:01
45  Siemen GoosensenSchoondijke48.17Mse   11.930  5:02
46  Jan EngelsStrijen-Sas48.27Mse   11.889  5:03
47  Geert du PreLembeke48.43Mse   11.823  5:04
48  Nadia BleyenbergNieuw-Namen48.53Vse   11.783  5:06
49  Jeroen VerspuijBad Benthem49.05Mse   11.735  5:07
50  Pietje CarpentierBlankenberg49.23Mse   11.664  5:09
51  Marjan VerhageAxel49.39Vse   11.601  5:10
52  Ronald van de VeireOostburg50.09M60   11.486  5:13
53  Dicky KeukeleireBrugge50.32Mse   11.398  5:16
54  Marije BesuijenMiddelburg50.33Vse   11.395  5:16
55  Gino AmeyeMelle51.35Mse   11.166  5:22
56  Hans LingenOostende51.38Mse   11.156  5:23
57  Ivan VerbekeSint-Laureins52.01Mse   11.073  5:25
58  Michel de BleekerDamme53.30Mse   10.766  5:34
59  Ivan DellaertIJzendijke53.40Mse   10.733  5:35
60  Fien MaddensOostende53.43Vse   10.723  5:36
61  Jorien BoidinOostburg53.52Vse   10.693  5:37
62  Ann SarletSijsele57.09Vse   10.079  5:57
63  Sebastian NijssenMiddelburg58.04M40   9.920  6:03
64  Tianda Donker CurtiusSchoondijke58.23Vse   9.866  6:05
65  Ria van der BorstRucphen1.01.17Vse   9.399  6:23
66  Dorien VasseurOostburg1.02.43Vse   9.184  6:32
67  Jacky DoomsTerneuzen1.02.53Mse   9.160  6:33
68  Paul HuitemaTerneuzen1.02.54Mse   9.157  6:33
69  Jennifer GoneshNijmegen1.06.42Vse   8.636  6:57
Mannen: 57 (82.61%) => M40=4 - M45=4 - M50=3 - M60=4 - Mse=42
Vrouwen: 12 (17.39%) => Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Sebastien Mahia34:51Bert Van de Velde35:16Mark Verhage36:17Ingrid Ijsebaert46:4159
2015Tim Pleijte32:37Mark Verhage35:52Michel Buijck37:41Myrthe Faro44:1769

6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Kevin StrubbeAdegem23.33Mse   16.306  3:41
2  Matti BuysseStekene23.49Mse   16.123  3:43
3  Theo RaboutAardenburg23.55M40   16.056  3:44
4  Sven VermeulenVlissingen24.34Mse   15.631  3:50
5  Bert VerbekeSente25.07Mse   15.289  3:55
6  Peter SlitsSluis25.14M45   15.218  3:57
7  Jos BeckersEcht25.59Mse   14.779  4:04
8  Jacco HerweijerHong Kong26.56Mse   14.257  4:13
9  Marijus BucniusLyon27.36Mse   13.913  4:19
10  Johan NewellWemmel27.53Mse   13.772  4:21
11  Lars KortenhorstRotterdam28.20Mse   13.553  4:26
12  Patrick van MorrelgemSluis28.40Mse   13.395  4:29
13  Pol van de VijverHulst29.20Mse   13.091  4:35
14  Carlo NobusEede29.26Mse   13.046  4:36
15  Simon van de VeerUtrecht30.30Mse   12.590  4:46
16  Sjani RijsdijkRotterdam31.32Vse   12.178  4:56
17  Eric van NevelKoolkerke31.39Mse   12.133  4:57
18  Jan Piet FlikweertOostburg32.06M50   11.963  5:01
19  Steven SlockAxel32.07Mse   11.956  5:01
20  Michel de MeijerCadzand32.30Mse   11.815  5:05
21  Roy PlassNijmegen32.32Mse   11.803  5:05
22  Rini FenijnNieuwvliet32.53Mse   11.678  5:08
23  Martijn MaljaarsSchoondijke33.34Mse   11.440  5:15
24  Jacqueline MaasZuidzande33.49V45   11.355  5:17
25  Ilona DielemanNieuwvliet33.50Vse   11.350  5:17
26  Marc CornelissenTerneuzen33.51Mse   11.344  5:17
27  Tonny van MulkenBreskens34.27M60   11.147  5:23
28  Leo DekkerZuidzande34.37Mse   11.093  5:25
29  Jaap OeleKapelle-Biezelinge35.34M65   10.797  5:33
30  Stephanie van der VeenTerneuzen35.39Vse   10.771  5:34
31  Stephanie VermeulenVlissingen35.49Vse   10.721  5:36
32  Carla ZegersKoewacht36.15V45   10.593  5:40
33  Ronny scherbeijnCadzand37.00Mse   10.378  5:47
34  Stijn FenijnLeiden37.35Mse   10.217  5:52
35  Marjan MistiaenZuidzande37.46Vse   10.168  5:54
36  Ignace van NevelOostkamp38.00Mse   10.105  5:56
37  Johan de WispelaereSint Kruis38.26Mse   9.991  6:00
38  Arsene van LaekenAssenede38.38Mse   9.940  6:02
39  Natalie DuboisAmsterdam39.42Vse   9.673  6:12
40  Marko GoutierBreda40.23Mse   9.509  6:19
41  Cecile NeggersHuissen41.39Vse   9.220  6:30
42  Elisabeth StickerKeulen41.49Vse   9.183  6:32
43  Christian SchedelTunsdorf42.58Mse   8.937  6:43
Mannen: 33 (76.74%) => M40=1 - M45=1 - M50=1 - M60=1 - M65=1 - Mse=28
Vrouwen: 10 (23.26%) => V45=2 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Amor Maertens25:44Dennis Vlassenrood26:33Gijsbert Fieret26:41Evelien de Visser32:5154
2015Kevin Strubbe23:33Matti Buysse23:49Theo Rabout23:55Sjani Rijsdijk31:3243


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.129 seconden nodig om deze lijst met 112 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-07-2018 2e ZomerloopCadzand-BadWielingen0
03-07-2018 1e ZomerloopIJzendijkeWielingen0
08-08-2017 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
15-08-2017 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
18-07-2017 2e ZomerloopCadzandWielingen0
01-08-2017 4e ZomerloopGroedeWielingen0
25-07-2017 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
28-07-2015 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen506
14-07-2015 1e ZomerloopRetranchementWielingen441
21-07-2015 2e ZomerloopGroedeWielingen654
04-08-2015 4e ZomerloopZuidzandeWielingen616
09-07-2013 ZomerloopRetranchementWielingen1281
10-07-2012 2e ZomerloopGroedeWielingen1245
24-07-2012 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1244
17-07-2012 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1365
03-07-2012 ZomerloopRetranchementWielingen1398
26-07-2011 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1823
05-07-2011 ZomerloopRetranchementWielingen1258
07-07-2009 ZomerloopRetranchementWielingen1237
21-07-2009 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1741
04-08-2009 5e ZomerloopCadzand-BadWielingen1858
14-07-2009 2e ZomerloopGroedeWielingen1474
28-07-2009 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1737
15-07-2008 2e ZomerloopGroedeWielingen1412
29-07-2008 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1440
08-07-2008 ZomerloopRetranchementWielingen1497
22-07-2008 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1508

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
1500 m Chris de Smit (PR 4.29.70)4.38.26  M35
800 m Wouter Verstraate (PR 1.58.48)1.58.99  Mse
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
800 m Viktor Beelen (PR 2.05.32)2.07.80  Mse
100 m Mariska Bun (PR 12.11)12.42  Vse
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
800 m Wouter Verstraate (PR 1.58.48)2.00.96  Mse
400 m Jacques Zaman (PR 56.4)60.28  M55
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
Atletiek Zeeland © 2018