woensdag 22 januari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe
zo 26-01: 50e Mastbos Cross Breda
zo 26-01: 7e Winterloop Terhole
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 08-02: Erpelkappersloop Axel
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse
zo 09-02: 43e Groet uit Schoorl Run
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (107)
za 04-01: 59e Wallenloop Goes (163)
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (182)
di 31-12: Tankloop Westkapelle (398)
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (127)
za 28-12: Eindejaarscross Axel (170)
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek (550)
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel (68)
za 21-12: 20e Aagtekerke Run (570)
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen (81)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Boulevardloop

IJzendijke, dinsdag 7 juli 2015 - Organisatie: Wielingen
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bonnie ChristophAachen36.26minMse   15.810  3:484.39-
2  Angelo van NevelMeulebeke38.15minMse   15.059  3:594.18+1:49
3  Peter SlitsSluis38.57minM45   14.788  4:034.11+2:31
4  Martijn KoxWestdorpe39.00minMse   14.769  4:044.10+2:34
5  Endy SlockAxel39.34minM40   14.558  4:074.04+3:08
6  Robert VroonBreskens40.14minM45   14.316  4:113.98+3:48
7  Francois van de BroeckeBreskens40.27minMse   14.240  4:133.96+4:01
8  Mark DhuyvetterBiervliet42.20minMse   13.606  4:253.78+5:54
9  Wouter GeorgesEvergem42.30minMse   13.553  4:263.76+6:04
10  Peter van WaesAardenburg43.09minM50   13.349  4:303.71+6:43
11  David PietersOostburg43.26minMse   13.262  4:313.68+7:00
12  Wim WillemsBassevelde43.58minMse   13.101  4:353.64+7:32
13  Jimmy BlaakmanSchoondijke44.10minMse   13.042  4:363.62+7:44
14  Frank BoerebachHoek44.20minMse   12.992  4:373.61+7:54
15  Yannick VastenhoutTerneuzen44.58minMse   12.809  4:413.56+8:32
16  Leon van BavinchovenTerneuzen45.00minMse   12.800  4:413.56+8:34
17  Myrthe FaroBreskens46.09minMse   12.481  4:483.47+9:43
18  Jaap van der VeenTerneuzen46.10minM45   12.477  4:493.47+9:44
19  Tom du PuyIJzendijke46.11minMse   12.472  4:493.46+9:45
20  Dwight van HulleIJzendijke46.24minMse   12.414  4:503.45+9:58
21  Johan de FeijterOostburg46.25minMse   12.409  4:503.45+9:59
22  Jacques ZamanTerneuzen47.26minM50   12.143  4:563.37+11:00
23  Ebe BlaauwTerneuzen48.15minM60   11.938  5:023.32+11:49
24  Pascal de LetterWestdorpe48.43minMse   11.823  5:043.28+12:17
25  Pascal de GraeveWestdorpe52.27minM45   10.982  5:283.05+16:01
26  Ronny SavelsWestkapelle (B)53.01minMse   10.865  5:313.02+16:35
27  Ronald van de VeireOostburg53.31minM55   10.763  5:342.99+17:05
28  Kimberley d'HooreSluis54.12minMse   10.627  5:392.95+17:46
29  Ronny de MartelaerePhilippine55.31minMse   10.375  5:472.88+19:05
30  Benny PadbergFrachri56.51minMse   10.132  5:552.81+20:25
31  Inge van Iwaarden-QuatAardenburg57.26minVse   10.029  5:592.79+21:00
32  Monique de RooijHoek58.08minVse   9.908  6:032.75+21:42
33  Maria VerschaeveAardenburg1.01.46minMse   9.325  6:262.59+25:20
Mannen: 31 (93.94%) => M40=1 - M45=4 - M50=2 - M55=1 - M60=1 - Mse=22

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.6 km

2019Angelo van Nevel34:13Marnix van den Broecke35:40Theo Rabout36:12Esther Verhaegen41:4034
2018Sander Post32:49Angelo van Nevel34:42Erwin van den Broeke35:21Emanuela Bracke50:0736
2017Sebastian Mahia32:02Sander Post32:05Davy Braekman34:16Esther Verhaegen40:1269
2015Bonnie Christoph36:26Angelo van Nevel38:15Peter Slits38:57Inge van Iwaarden-Quat57:2633
6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Kevin StrubbeAdegem23.54minMse   16.067  3:444.46-
2  Theo RaboutAardenburg24.41minM40   15.557  3:514.32+0:47
3  Stefan van der EijkTerneuzen27.10minMse   14.135  4:153.93+3:16
4  Marco de FeijterSchoondijke27.10minMse   14.135  4:153.93+3:16
5  Lorenzo d'HontHulst28.08minMse   13.649  4:243.79+4:14
6  Edwin HuighOostburg29.36minMse   12.973  4:383.60+5:42
7  Jordy HumbléZelzate29.37minMse   12.966  4:383.60+5:43
8  Gijsbert FieretIJzendijke29.38minMse   12.958  4:383.60+5:44
9  Ronny VersluysWielingen30.25minVse   12.625  4:453.51+6:31
10  Jurgen de JongeOostburg31.55minMse   12.031  4:593.34+8:01
11  Eric van NevelKoolkerke32.11minMse   11.932  5:023.31+8:17
12  Mike MaertensBlankenberge33.08minVse   11.590  5:113.22+9:14
13  Ilona DielemanNieuwvliet33.32minVse   11.451  5:143.18+9:38
14  Jacqueline MaasZuidzande33.32minV45   11.451  5:143.18+9:38
15  Michel de MeijerCadzand33.32minMse   11.451  5:143.18+9:38
16  Yves BrackeZelzate34.20minMse   11.184  5:223.11+10:26
17  Jeroen BaillieIJzendijke34.43minMse   11.061  5:253.07+10:49
18  Ivan DellaertIJzendijke34.48minMse   11.034  5:263.07+10:54
19  Chris CornelisIJzendijke34.59minMse   10.977  5:283.05+11:05
20  Kees van BaalOostburg35.38minMse   10.776  5:342.99+11:44
21  Tren FijnautOostburg35.53minMse   10.701  5:362.97+11:59
22  Joyce HaerensSchoondijke36.12minMse   10.608  5:392.95+12:18
23  Jorien BoidinOostburg36.17minVse   10.583  5:402.94+12:23
24  Suset de FeijterOostburg36.23minMse   10.554  5:412.93+12:29
25  Sonja FijnautOostburg36.23minMse   10.554  5:412.93+12:29
26  Rik van SchuurOostburg36.57minM65   10.392  5:462.89+13:03
27  Dick van BeekOostburg37.01minMse   10.374  5:472.88+13:07
28  Stephanie van der VeenTerneuzen37.54minVse   10.132  5:552.81+14:00
29  Ignace van NevelOostkamp37.55minMse   10.127  5:552.81+14:01
30  Bonita van CadsandIJzendijke39.28minVse   9.730  6:102.70+15:34
31  Johan de WispelaereSint Kruis39.40minMse   9.681  6:122.69+15:46
32  Bram DeesPhilippine40.14minMse   9.544  6:172.65+16:20
33  Jacky DoomsTerneuzen41.04minMse   9.351  6:252.60+17:10
34  Paul HuitemaTerneuzen41.34minMse   9.238  6:302.57+17:40
35  Wouter BilTerneuzen43.10minMse   8.896  6:452.47+19:16
Mannen: 28 (80%) => M40=1 - M65=1 - Mse=26
Vrouwen: 7 (20%) => V45=1 - Vse=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.123 seconden nodig om deze lijst met 68 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Niels Veldman: Nog Dieper Graven Over Het Met..
Cor Muller: Nog Dieper Graven Over Het Met..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
15-12: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse (22)
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
24-11: Marathon San Sebastian (9)
Atletiek Zeeland © 2020