zondag 25 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
Recente uitslagen meer uitslagen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Westenschouwen
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Boulevardloop

IJzendijke, dinsdag 7 juli 2015 - Organisatie: Wielingen
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Bonnie ChristophAachen36.26Mse   15.810  3:484.39-
2  Angelo van NevelMeulebeke38.15Mse   15.059  3:594.18+1:49
3  Peter SlitsSluis38.57M45   14.788  4:034.11+2:31
4  Martijn KoxWestdorpe39.00Mse   14.769  4:044.10+2:34
5  Endy SlockAxel39.34M40   14.558  4:074.04+3:08
6  Robert VroonBreskens40.14M45   14.316  4:113.98+3:48
7  Francois van de BroeckeBreskens40.27Mse   14.240  4:133.96+4:01
8  Mark DhuyvetterBiervliet42.20Mse   13.606  4:253.78+5:54
9  Wouter GeorgesEvergem42.30Mse   13.553  4:263.76+6:04
10  Peter van WaesAardenburg43.09M50   13.349  4:303.71+6:43
11  David PietersOostburg43.26Mse   13.262  4:313.68+7:00
12  Wim WillemsBassevelde43.58Mse   13.101  4:353.64+7:32
13  Jimmy BlaakmanSchoondijke44.10Mse   13.042  4:363.62+7:44
14  Frank BoerebachHoek44.20Mse   12.992  4:373.61+7:54
15  Yannick VastenhoutTerneuzen44.58Mse   12.809  4:413.56+8:32
16  Leon van BavinchovenTerneuzen45.00Mse   12.800  4:413.56+8:34
17  Myrthe FaroBreskens46.09Mse   12.481  4:483.47+9:43
18  Jaap van der VeenTerneuzen46.10M45   12.477  4:493.47+9:44
19  Tom du PuyIJzendijke46.11Mse   12.472  4:493.46+9:45
20  Dwight van HulleIJzendijke46.24Mse   12.414  4:503.45+9:58
21  Johan de FeijterOostburg46.25Mse   12.409  4:503.45+9:59
22  Jacques ZamanTerneuzen47.26M50   12.143  4:563.37+11:00
23  Ebe BlaauwTerneuzen48.15M60   11.938  5:023.32+11:49
24  Pascal de LetterWestdorpe48.43Mse   11.823  5:043.28+12:17
25  Pascal de GraeveWestdorpe52.27M45   10.982  5:283.05+16:01
26  Ronny SavelsWestkapelle (B)53.01Mse   10.865  5:313.02+16:35
27  Ronald van de VeireOostburg53.31M55   10.763  5:342.99+17:05
28  Kimberley d'HooreSluis54.12Mse   10.627  5:392.95+17:46
29  Ronny de MartelaerePhilippine55.31Mse   10.375  5:472.88+19:05
30  Benny PadbergFrachri56.51Mse   10.132  5:552.81+20:25
31  Inge van Iwaarden-QuatAardenburg57.26Vse   10.029  5:592.79+21:00
32  Monique de RooijHoek58.08Vse   9.908  6:032.75+21:42
33  Maria VerschaeveAardenburg1.01.46Mse   9.325  6:262.59+25:20
Mannen: 31 (93.94%) => M40=1 - M45=4 - M50=2 - M55=1 - M60=1 - Mse=22

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.6 km

2019Angelo van Nevel34:13Marnix van den Broecke35:40Theo Rabout36:12Esther Verhaegen41:4034
2018Sander Post32:49Angelo van Nevel34:42Erwin van den Broeke35:21Emanuela Bracke50:0736
2017Sebastian Mahia32:02Sander Post32:05Davy Braekman34:16Esther Verhaegen40:1269
2015Bonnie Christoph36:26Angelo van Nevel38:15Peter Slits38:57Inge van Iwaarden-Quat57:2633
6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Kevin StrubbeAdegem23.54Mse   16.067  3:444.46-
2  Theo RaboutAardenburg24.41M40   15.557  3:514.32+0:47
3  Stefan van der EijkTerneuzen27.10Mse   14.135  4:153.93+3:16
4  Marco de FeijterSchoondijke27.10Mse   14.135  4:153.93+3:16
5  Lorenzo d'HontHulst28.08Mse   13.649  4:243.79+4:14
6  Edwin HuighOostburg29.36Mse   12.973  4:383.60+5:42
7  Jordy HumblĂ©Zelzate29.37Mse   12.966  4:383.60+5:43
8  Gijsbert FieretIJzendijke29.38Mse   12.958  4:383.60+5:44
9  Ronny VersluysWielingen30.25Vse   12.625  4:453.51+6:31
10  Jurgen de JongeOostburg31.55Mse   12.031  4:593.34+8:01
11  Eric van NevelKoolkerke32.11Mse   11.932  5:023.31+8:17
12  Mike MaertensBlankenberge33.08Vse   11.590  5:113.22+9:14
13  Ilona DielemanNieuwvliet33.32Vse   11.451  5:143.18+9:38
14  Jacqueline MaasZuidzande33.32V45   11.451  5:143.18+9:38
15  Michel de MeijerCadzand33.32Mse   11.451  5:143.18+9:38
16  Yves BrackeZelzate34.20Mse   11.184  5:223.11+10:26
17  Jeroen BaillieIJzendijke34.43Mse   11.061  5:253.07+10:49
18  Ivan DellaertIJzendijke34.48Mse   11.034  5:263.07+10:54
19  Chris CornelisIJzendijke34.59Mse   10.977  5:283.05+11:05
20  Kees van BaalOostburg35.38Mse   10.776  5:342.99+11:44
21  Tren FijnautOostburg35.53Mse   10.701  5:362.97+11:59
22  Joyce HaerensSchoondijke36.12Mse   10.608  5:392.95+12:18
23  Jorien BoidinOostburg36.17Vse   10.583  5:402.94+12:23
24  Suset de FeijterOostburg36.23Mse   10.554  5:412.93+12:29
25  Sonja FijnautOostburg36.23Mse   10.554  5:412.93+12:29
26  Rik van SchuurOostburg36.57M65   10.392  5:462.89+13:03
27  Dick van BeekOostburg37.01Mse   10.374  5:472.88+13:07
28  Stephanie van der VeenTerneuzen37.54Vse   10.132  5:552.81+14:00
29  Ignace van NevelOostkamp37.55Mse   10.127  5:552.81+14:01
30  Bonita van CadsandIJzendijke39.28Vse   9.730  6:102.70+15:34
31  Johan de WispelaereSint Kruis39.40Mse   9.681  6:122.69+15:46
32  Bram DeesPhilippine40.14Mse   9.544  6:172.65+16:20
33  Jacky DoomsTerneuzen41.04Mse   9.351  6:252.60+17:10
34  Paul HuitemaTerneuzen41.34Mse   9.238  6:302.57+17:40
35  Wouter BilTerneuzen43.10Mse   8.896  6:452.47+19:16
Mannen: 28 (80%) => M40=1 - M65=1 - Mse=26
Vrouwen: 7 (20%) => V45=1 - Vse=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.134 seconden nodig om deze lijst met 68 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen ( 1)
1500 m Wouter Verstraate (PR 4.08.24)4.10.95  Mse
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam ( 2)
800 m Mees Verbrugge (PR)2.04.70  JoB
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.09  Mse
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
Atletiek Zeeland © 2019